Dziś jest: 10 grudnia 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Imię kolejnego dziecka Małgorzaty i Radosława Majdan? Nietypowy zakład w ofercie Betfan  

Betfan lubi zaskakiwać i nierzadko dodaje do swojej oferty zakłady bukmacherskie o charakterze rozrywkowym. Tym razem bukmacher przygotował coś specjalnego dla obserwatorów polskiego show-biznesu. Już dziś możesz obstawić w jego serwisie zakład na to, jakie imię będzie nosiło dziecko Małgorzaty i Radosława Majdan. 

Rodzina Majdanów się powiększa 

W połowie grudnia 2019 r. gruchnęła wieść, że jedna z czołowych par celebrytów w Polsce, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spodziewają się dziecka. Jeśli ktoś nie do końca orientuje się w tematyce celebryckiej, kilka słów wyjaśnienia. Małgorzata Rozenek-Majdan to przede wszystkim osobowość telewizyjna, która znana jest jako prowadząca lub uczestniczka różnego typu programów m.in. Perfekcyjna pani domu czy Azja Express, a także autorka poradników. Z kolei Radosław Majdan to były piłkarz grający na pozycji bramkarza (reprezentant Polski, 2 razy zdobył mistrzostwo Polski z Wisłą Kraków), który po zakończeniu kariery sportowej został komentatorem i ekspertem piłkarskim m.in. w Eurosporcie czy Canal+.  

Para w 2016 r. wzięła ślub i wspólnie wychowuje dwóch synów Małgorzaty z poprzedniego małżeństwa, ale już od dłuższego czasu Majdanowie starali się o wspólnego potomka. I jak się okazuje, a informacja ta jest potwierdzona, faktycznie jeszcze w tym roku ich rodzina powiększy się o kolejne dziecko. Wiadomo już też, że będzie to chłopiec.  

Jakie imię dziecka? Oferta Betfan

Z reguły tego typu wiadomości są przez bukmacherów ignorowane, jednak tym razem ta sensacja stała się obiektem zainteresowania Betfan. Bukmacher przygotował bowiem zakłady bukmacherskie na to, jakie imię nadadzą synkowi Majdanowie. Betfan umożliwił obstawienie jednego z 28 imion i przypisał im odpowiednie kursy.  

Po zapoznaniu się z ofertą można stwierdzić, że według bukmachera najbardziej prawdopodobne jest, że dziecko na imię będzie mieć Mauro (kurs 6.50) albo Tristan (7.50), ewentualnie Robert (8.00) lub Kazimierz (9.00). Nieco mniejsze szanse mają imiona: Antoni, Szymon, Stanisław, Jakub, Jan (na każde kurs 10.00) oraz Wojciech, Marcel, Jarosław, Aleksander, Mikołaj, Michał, Oliwier, Franciszek, Kacper, Leon, Damian, Filip, Adam, Nikodem, Sławomir (po 12.00). Jeszcze mniej prawdopodobne według Betfan jest, że wybrane zostanie imię: Tymon, Igor, Ignacy albo Wiktor (15.00).  

Na życzenie gracza bukmacher umożliwia obstawienie także innego imienia. Ale uwaga! Nie polecamy zgłaszać propozycji „Stanisław” i „Tadeusz”, gdyż takie imiona noszą już starsi synowie Małgorzaty. 

Betfan – bukmacher od zakładów specjalnych 

Warto zauważyć, że bukmacher Betfan ma na tle konkurencji wyróżniającą się ofertę zakładów specjalnych. Chodzi tu nie tylko o zakłady na świat show-bieznesu, choć i tych tu nie brakuje. Gracze mogą obstawiać zakłady z kategorii wokół sportu, np. dotyczące transferów piłkarskich lub przyszłych osiągnięć wybitnych sportowców, ale też zakłady na politykę, ekonomię czy media. Jest tu nawet kategoria dotycząca zakładów na pogodę, a więc umożliwiająca typowanie zakładów na to jaka będzie temperatura, wiatr czy opady w wybranym mieście Polski.  

Jeśli więc masz ochotę oderwać się na chwilę od typowania wydarzeń sportowych, bukmacher Betfan przedstawi Ci najwięcej możliwości w tym zakresie. A jeśli chcesz obstawić, jakie będzie mieć imię dziecko Małgorzaty i Radosława Majdan, także zrobisz to właśnie w Betfan. 

Sprawdź ofertę bukmachera Betfan

 

Komentarze