Betters – bonus powitalny 2024. Najlepszy kod: MAKSYMALNYBONUS

Bukmacher Betters daje graczom wolną rękę – to nowy użytkownik wybiera, jaki bonus powitalny chce otrzymać. Do wyboru są 3 różne warianty pakietu startowego: cashback 100%, freebet lub 4 mniejsze freebety. W zależności od wybranego wariantu użytkownik może uzyskać 300 lub 200 zł środków bonusowych. Natomiast podając podczas zakładania konta gracza specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS, można dodatkowo zwiększyć bonus powitalny. 

Nowy gracz może otrzymać od Betters 1 z 3 poniższych bonusów powitalnych. Po podjęciu decyzji, gracz musi kliknąć przycisk, który zobaczy po założeniu konta, wskazując, który bonus wybiera. 

Cashback 100% do 300 zł (wariant 1) 

Gracz może otrzymać zakład bez ryzyka o wartości nawet 300 zł. Jeśli zdecyduje się na tę opcję, a jego pierwszy postawiony kupon okaże się nietrafiony, to dostanie od Betters freebet o wartości 100% stawki kuponu. Maksymalnie może to być nawet 300 zł.

Przejdź na stronę bukmachera Betters aby odebrać bonus

Freebet 100% do 200 zł (wariant 2) 

Jeśli gracz wybierze freebet jako bonus powitalny, to otrzyma go po obstawieniu pierwszego kuponu z salda głównego o kursie łącznym minimum 1.80. Kwota freebetu równa jest 100% stawki kuponumaksymalnie 200 zł. Nie ma przy tym znaczenia, czy obstawiony kupon jest przegrany, czy wygrany.

Przejdź na stronę bukmachera Betters aby odebrać bonus

4 freebety 100% do 50 zł każdy (wariant 3) 

Gracz może też zdecydować się na 4 freebety. W tym scenariuszu musi obstawić 4 kupony z salda głównego, a każdy z nich musi mieć łączny kurs minimum 1.80. Za każdy kupon gracz otrzyma freebet o wartości 100% stawkimaksymalnie 50 zł za każdy. Łącznie za 4 kupony można uzyskać środki bonusowe o wartości nawet 200 zł. W tym przypadku także nie jest ważne, czy kupony są trafione czy nie.

Przejdź na stronę bukmachera Betters aby odebrać bonus

Warunki obrotu freebetami 

Wszystkie freebety mają takie same warunki obrotu. Można je wykorzystać na obstawienie zakładów pojedynczych i akumulowanych, których minimalny łączny kurs wynosi 1.14. Za bonus nie można obstawiać zakładów z oferty na sporty wirtualne, symulowane gry karciane, zakładów systemowych, z opcją Betbuilder i zakładów typu łańcuch.  

Freebet zostaje przydzielony do konta gracza w ciągu 24 godzin od momentu spełnienia warunków promocji. Termin ważności freebetu to 72 godziny od chwili jego przyznania. 

Najwyższa możliwa wygrana z zakładu zawartego za freebet to 2.000 zł.

Przejdź na stronę bukmachera Betters aby odebrać bonus