Betters

Ocena redakcji: 4.5 / 5

Z kodem MAKSYMALNYBONUS: Darmowy freebet 10 zł bez depozytu (za pełną aktywację konta) oraz jeden z trzech bonusów powitalnych do wyboru: Cashback 100% do 200 zł (zwrot w przypadku nietrafienia pierwszego kuponu, jako freebet do 200 zł) lub Freebet 400 zł (wymagane zagranie kuponu z łącznym kursem min. 4.00, za dokładnie 100 zł - otrzymasz freebet jeśli Twój kupon będzie trafiony) lub Boost Bonus 100% (w ciągu 72h po rejestracji możesz wskazać Twój kupon, na którym Betters powiększy możliwą wygraną o 100%). komfortBET - wystarczy, że Twój zespół obejmie 2-bramkowe prowadzenie w meczu piłki nożnej, i już zgarniasz wygraną, bez względu na końcowy wynik! raiseBET – Twoje wygrane na kuponach AKO wyższe o nawet 120%, automatycznie! Tygodniówka – freebety przyznawane co tydzień, za liczbę dni w których zagrałeś w danym tygodniu. Kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS (tutaj specjalny link rejestracyjny).

Betters

 • Bukmacher Betters działa w Polsce legalnie online od 2021 r.
 • Betters w przeszłości był sponsorem klubu piłkarskiego Ruch Chorzów.
Przejdź na stronę bukmachera

Zalety

 • prosta w obsłudze i czytelna strona internetowa
 • aplikacja mobilna na Android i iOS
 • opcja uproszczonej rejestracji
 • szeroka oferta zakładów m.in. na piłkę nożną, siatkówkę, tenisa, koszykówkę, e-sport
 • zakłady na sporty wirtualne i gry karciane
 • dodatkowe opcje typowania: cash-out, konstruktor zakładów
 • rozmaite bonusy i promocje dla nowych i stałych graczy
 • błyskawiczne wpłaty i wypłaty
 • sprawna obsługa klienta
 • blog sportowy

Wady

 • brak transmisji z meczów
 • aplikacja mobilna wymaga poprawek
 • brak programu lojalnościowego
 • brak czatu graczy
 • brak punktów stacjonarnych

Betters - informacje o bukmacherze

Nazwa bukmacheraBetters
Adres stronywww.betters.pl
Rok powstania firmy2020 r.
Miejsce siedziby firmyPolska (Cieszyn, ul. Mennicza 1)
Zezwolenie na działalność przez internet wydane w PolscePS4.6831.7.2020, wydane dnia: 16 kwietnia 2021 r.
Minimalna wysokość wpłaty1 zł. Jednak minimalna kwota, za jaką można obstawić zakład, wynosi 2 zł.
Dostępne metody wpłatyPrzelewy24, BLIK, karta płatnicza, Google Pay, Apple Pay. Wpłata powinna zasilić konto gracza w ciągu kilku sekund
Minimalna wysokość wypłaty1 zł
Dostępne metody wypłatyPrzelew bankowy – przelewy realizowane są niezwłocznie, choć na czas realizacji wpływ mają też godziny księgowania danego banku
Transmisje na stronieBrak
Przydatne narzędziaWyniki, statystyki, newsy sportowe
Bonus powitalny i inne promocjeDo wyboru jeden z trzech bonusów: Cashback 300 zł lub Freebet 200 zł lub 4x Freebet 50 zł. Dodatkowo Freebet 10 zł za pełną aktywację konta. Kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS
Kod promocyjnyMAKSYMALNYBONUS

Betters - promocje

Bukmacher Betters – opinie i recenzja zakładów bukmacherskich 

Bukmacher Betters oferuje legalne zakłady bukmacherskie przez Internet w oparciu o zezwolenie wydane w dniu 16 kwietnia 2021 r. (nr PS4.6831.7.2020). Firma bukmacherska rozpoczęła działalność online w krótkim czasie od otrzymania zezwolenia – już w połowie czerwca 2021 r., czyli w czasie Euro2020. Marka należy do spółki „Silesia Entertainment Sp. z o.o.”, której siedziba mieści się w Cieszynie. Warto dodać, że firma bukmacherska promuje się jako marka oparta wyłącznie na polskim kapitale. 

Co jednak ma do zaoferowania bukmacher Betters w sytuacji, gdy na polskim rynku zakładów wzajemnych działa wiele innych legalnych operatorów zakładów? Jakiego rodzaju zakłady sportowe i pozasportowe można obstawiać na tej platformie bukmacherskiej i czy gracze znajdą tu wysokie kursy bukmacherskie? Jakie opinie ma strona internetowa i aplikacja mobilna Betters oraz jak ocenić należy sposób realizacji wpłat i wypłat, dział obsługi klienta czy rejestrację konta gracza? Jakie są promocje bukmacherskie Betters – bonus powitalny dla nowych graczy i bonusy dla stałych użytkowników? Jakie ciekawe opcje gry przygotował dla typerów Betters? Opinie redakcyjnych ekspertów publikujemy poniżej. 

Betters – strona internetowa 

Strona internetowa Betters raczej nikogo nie zaskoczy, jeśli chodzi o zastosowany design. Rozmieszczenie poszczególnych elementów w serwisie jest bardzo zbliżone do tego, do czego przyzwyczaili graczy w Polsce inni bukmacherzy. Wybór sprawdzonego rozwiązania trzeba ocenić na plus, gdyż osoby obstawiające zakłady bukmacherskie powinny bez problemu odnaleźć się na stronie. 

W menu na samym górze stronie wyświetlają się zakładki dotyczące kolejnych rodzajów zakładów: przedmeczowych, na żywo, na gry karciane, na sporty wirtualne i na e-sport. Są też odnośniki kierujące na podstrony dotyczące promocji, produktów i na blog bukmachera. Pod menu wyświetlają się bannery promocyjne, a niżej wyróżniona jest oferta na 3 najważniejsze mecze dnia. Następnie zobaczymy ofertę kursową na „Nadchodzące” spotkania (z filtrami czasu i dyscyplin sportowych), ofertę na „Popularne” wydarzenia (z filtrowaniem dotyczącym sportów) oraz ofertę „Live” (także z filtrami sportów). 

Betters - wyszukiwarka zakładówLewa kolumna również nie sprawia żadnych większych niespodzianek. Mamy więc pasek wyszukiwarki zdarzeń, sekcję ulubione, odnośnik do strony z dzisiejszymi wydarzeniami, a następnie „Topowe Ligi” i „Popularne”. Jeszcze niżej znajduje się lista wszystkich dyscyplin sportowych, e-sportowych i kategorii pozasportowych (dotyczących wydarzeń politycznych czy rozrywkowych). Nietypowe jest jedynie to, że w zestawieniu znajdują się także wirtualne dyscypliny sportowe. Lista może być przefiltrowana przy użyciu filtrów czasu. Z prawej strony ekranu gracz znajdzie przyciski służące zarejestrowania konta i zalogowania się, poniżej pole e-kuponu, a w dolnym rogu – okienko czatu na żywo. 

Bukmacher Betters zdecydował się na ciemną szatę graficzną z białymi i czerwonymi akcentami. Strona jest dzięki temu przejrzysta i komfortowa w obsłudze, co bardzo ważne działa też płynnie i sprawnie. Ogólne wrażenia dotyczące serwisu bukmachera są więc bardzo dobre. 

Betters – aplikacja mobilna 

Obecnie najczęściej wybieranym przez typerów sposobem gry jest obstawianie zakładów bukmacherskich na urządzeniach przenośnych. Dlatego tak istotne jest, czy specjalna aplikacja na smartfony i tablety jest, czy nie jest oferowana przez bukmachera. A jak wygląda to w przypadku Betters? Aplikacja mobilna faktycznie została przez tego bukmachera udostępniona i to zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS 

Przygotowana przez Betters aplikacja posiada wszystkie podstawowe funkcje. Znajdziemy tu kompletną ofertę kursową na wydarzenia sportowe oraz na e-sporty, sporty wirtualne i gry karciane oraz będziemy mogli obstawić interesujące nas zdarzenia. Przez apkę bez problemu dokonamy też wpłaty i wypłaty środków, zarejestrujemy konto gracza, sprawdzimy status i wyniki obstawionych kuponów czy historię transakcji finansowych. Aplikacja oferuje również dostęp do narzędzi dostępnych na stronie internetowej, takich jak np. statystyki meczowe oraz do bonusów i promocji, a także wsparcia konsultantów przez czat na żywo. 

Jednak oferowana przez Betters aplikacja mobilna ma pewne braki i na pewno bukmacher powinien ją jeszcze dopracować. Przydałyby się specjalne opcje logowania, takie jak logowanie przez odcisk palca czy skan twarzy, ponieważ są one dużym ułatwieniem dla graczy, a jednocześnie są bardzo bezpieczne. Bukmacher powinien także wprowadzić rozwiązania, które pozwolą na personalizację oprogramowania, ale co najważniejsze, powinien udoskonalić apkę pod kątem płynności i szybkości jej działania. Generalnie można powiedzieć, że w Betters aplikacja mobilna jest w dużym stopniu kopią mobilnej strony bukmachera, a to na pewno nie zapewnia maksymalnego komfortu jej użytkowania. 

Betters – punkty stacjonarne 

Bukmacher Betters to typowo internetowy operator zakładów bukmacherskich. Firma nie posiada zezwolenia na urządzanie zakładów w punktach naziemnych i najprawdopodobniej nie będzie się o nie ubiegała. Obecnie niewielu bukmacherów w Polsce prowadzi lokale stacjonarne, gdyż gracze w ogromnej większości obstawiają tylko internetowe zakłady bukmacherskie. Betters postanowił więc, jak można się domyślać, skoncentrować na ofercie online i udostępniać zakłady wyłącznie przez Internet. 

Rejestracja konta u bukmachera Betters 

Betters - rejestracjaJako legalny bukmacher Betters nie może umożliwiać gry, jeśli użytkownik nie założy osobistego konta gracza. Można jednak to zrobić dosłownie w 2 minuty. Wystarczy kliknąć przycisk „Zarejestruj”, który znajduje się w górnym panelu strony, a następnie podać w formularzu rejestracyjnym swoje podstawowe dane. W pierwszym kroku internauta musi ustalić dane do logowania: login, hasło i adres e-mail oraz podać swój numer telefonu. Jest tu także opcjonalna, ale bardzo ważna pozycja, czyli przygotowany przez Betters kod promocyjny. Jeśli wpiszemy aktualny kod w przeznaczone do tego pole, bukmacher może nas wynagrodzić dodatkowym bonusem na start. Dlatego też warto poświęcić chwilę na znalezienie i podanie kodu (w dalszej części artykułu wyjaśnimy tę kwestię bliżej). 

Na kolejnym ekranie gracz powinien podać swoje imię i nazwisko, obywatelstwo, numer PESEL oraz pochodzenie środków finansowych, za które gracz planuje obstawiać zakłady bukmacherskie. Betters w ostatniej części formularza wymaga jeszcze ustalenia limitów stawek i czasu gry (w perspektywie dziennej i miesięcznej), zaznaczenia wymaganych zgód, dobrowolnie można także zezwolić na przesyłanie powiadomień o nowościach i ofertach bukmachera.  

Na koniec wystarczy kliknąć „Potwierdź” i konto tymczasowe jest już aktywne. Pozwala ono na to, by wpłacać depozyt i obstawiać zakłady bukmacherskie. Betters nie może jednak wypłacić wygranych na tego typu konto, obowiązują je też inne ograniczenia. Jest ono aktywne tylko 30 dni i ma limit łącznej kwoty wpłaconych środków. 

Konto tymczasowe można w łatwy sposób przekształcić w konto stałe. W tym celu gracz po zalogowaniu się musi wejść w ustawienia swojego konta i tam uzupełnić brakujące informacje. Jedną z nich jest numer rachunku bankowego, na które bukmacher Betters będzie przelewać wygrane pieniądze. Niezbędne jest także przesłanie skanu lub wyraźnego zdjęcia swojego dokumentu tożsamości, na podstawie którego pracownik firmy bukmacherskiej będzie mógł sprawdzić pełnoletniość użytkownika i prawdziwość podanych danych. Pozytywna weryfikacja oznacza utworzenie konta stałego, z którego środki mogą być przelewane na rachunek bankowy gracza i które nie obowiązują wcześniejsze limity. 

Betters – zakłady bukmacherskie przedmeczowe 

Bukmacher Betters udostępnia zakłady bukmacherskie pre-match na ponad 30 dyscyplin sportowych, co stanowi bardzo dobry wynik. Większość polskich graczy interesuje w pierwszej kolejności oferta na piłkę nożną, a ta jest na bardzo dobrym poziomie. Bukmacher uwzględnia mnóstwo turniejów i lig (w przypadku niektórych państw obstawimy nawet 5.ligę), a rynki zdarzeń są bardzo bogate. Dla najbardziej popularnych spotkań ich liczba wynosi nawet powyżej 500, a więc jest z czego wybierać. Obok głównych zakładów znajdziemy w Betters zakłady bukmacherskie na statystyki meczowe, statystyki poszczególnych zawodników, zakłady łączone czy zakłady specjalne. Zaletą oferty jest też dość wczesne udostępnianie wielu kursów na mecze, czyli już na kilka dni przed spotkaniem typerzy mogą obstawiać je na mnóstwo sposobów. Dostępne są także rozmaite zakłady długoterminowe. Nieco mniej zaawansowana, choć nadal dość dobra, jest oferta na siatkówkę. 

Betters - zakłady bukmacherskie własne

A jak wyglądają przedmeczowe zakłady bukmacherskie Betters w przypadku innych sportów? Jeśli chodzi o najbardziej popularne dyscypliny oferta jest naprawdę dobra. Dla ważniejszych spotkań liczba rynków zdarzeń wynosi w przypadku tenisa około 100, hokeja na lodzie – powyżej 150, a koszykówki (NBA) – nawet blisko 300 wariantów zawarcia zakładu. Znajdziemy też zakłady na wiele innych sportów, takich jak piłka ręczna, żużel, MMA, wyścigi F1, kolarstwo itp., a także na bardziej orientalne rozgrywki, jak sumo czy surfing. Oczywiście im mniej popularny sport, tym słabiej rozbudowana oferta w serwisie Betters. Bukmacher oferuje też zakłady na e-sport, które omówimy bardziej szczegółowo w osobnym rozdziale. 

Betters – zakłady bukmacherskie na żywo 

Zakłady bukmacherskie Betters oferowane w trybie na żywo dostępne są dla około 20 dyscyplin sportowych oraz dla gier e-sportowych. Na pewno narzekać nie powinni fani piłki nożnej, gdyż dla topowych meczów przygotowywanych jest ponad 100 wariantów zawarcia zakładu. Oferta na sporty typu tenis czy koszykówka (zwłaszcza NBA i Euroligę) też jest bardzo dobra, a bukmacher Betters zapewnia graczom różne przydatne funkcjonalności. Dostępna jest rozbudowana zakładka z wynikami nieprzebranej liczby spotkań, kalendarz meczów na tydzień do przodu i przegląd aktualnych wydarzeń. W widoku szczegółowym spotkania znajdziemy rozbudowane statystyki dotyczące drużyn/zawodników, match-tracker i timeline z głównymi akcjami meczu.  

Niestety jest jeden poważny mankament oferty live Betters – bukmacher nie zapewnia transmisji z żadnych spotkań sportowych. Ta opcja nie jest jeszcze co prawda standardem, ale coraz większa liczba legalnych, internetowych bukmacherów umożliwia graczom oglądanie przebiegu meczów bezpośrednio na swojej platformie online. Streaming jest zawsze darmowy, choć często konieczne jest spełnienie określonych warunków dostępu (np. posiadanie depozytu na koncie gracza). Opcja cieszy się jednak sporym zainteresowaniem użytkowników, dlatego bardzo możliwe, że bukmacher Betters także zadba niebawem o taką możliwość. 

Betters – zakłady bukmacherskie na e-sport 

Betters - zakłady bukmacherskie na e-sportZakłady bukmacherskie na spory elektroniczne umieszczone zostały przez bukmachera w osobnej zakładce „Esport”. Obstawiać można kilkanaście gier – zarówno te najgłośniejsze tytuły, jak LoL, CS:GO czy Dota2, ale też mniej popularne, m.in. Valorant, Age of Empires, Warcraft III czy Brawl Stars. Najciekawsze mecze obstawiać można na mnóstwo sposobów – liczba rynków zdarzeń osiąga czasem nawet około 100 różnych opcji. Typować można zarówno wyniki poszczególnych meczów, jak i rozgrywek.  

Oferta jest więc bardzo rozbudowana, a dodatkowo miłośnicy e-sportu mogą liczyć na specjalne promocje dedykowane obstawianiu sportów elektronicznych. Jednak i w tym przypadku poważnym brakiem jest nieobecność na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej streamingu ze spotkań e-sportowych.  

Betters – zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne 

W Betters zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne znajdują się na osobnej podstronie „Sporty virtualne” oraz – co nietypowe – na liście sportów pt. „Oferta” w kolumnie po lewej stronie ekranu. Bukmacher udostępnia zakłady na wirtualne rzuty różne, football pro, ligę piłkarską, kolarstwo torowe, wyścigi samochodowe, gonitwy koni i chartów. Najobszerniejsze rynki zdarzeń znajdziemy w ofercie na wirtualną piłkę nożną i rzuty rożne, dla pozostałych sportów jest to po kilka głównych zdarzeń.  

Gracze mogą sprawdzać wyniki wirtualnych pojedynków na wiele lat wstecz oraz oglądać przebieg zdarzeń na komputerowych animacjach. Ich jakość nie jest jednak najlepsza. Natomiast same zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne dostępne są całodobowo, co jest dużym plusem. 

Betters – zakłady bukmacherskie na gry karciane 

Wirtualne gry karciane to kolejna możliwość obstawiania zakładów w trybie 24/7 na platformie Betters. Bukmacher ma w ofercie 5 rodzajów gier, czyli: pokera, indyjskiego pokera, blacjacka, wojnę i wojnę andar bahar 

Na podstronie poświęconej karciankom znajduje się nie tylko oferta kursowa, ale też archiwalne wyniki gier, statystyki rozgrywek oraz historia zakładów. Grę śledzić można dzięki bardzo dobrej jakości transmisjom, które prowadzone są przez prawdziwych prezenterów (krupierki lub rzadziej krupierów). Żeby poznać zasady gier i ich obstawiania, warto sprawdzić zakładkę „Jak grać”. 

Betters – ciekawe opcje gry 

Zakłady bukmacherskie Betters można obstawiać, korzystając z kilku ciekawych możliwości dodatkowych. Jedną z bardziej popularnych funkcjonalności jest cash-out, czyli opcja umożliwiająca rozliczenie zakładu zanim wszystkie zawarte na nim zdarzenia się rozstrzygną. Jest ona dostępna dla tych zakładów, przy których widnieje ikonka dolara. Można wykorzystać nie tylko całościowy cash-out, ale też cash-out częściowy. W tym celu należy wykorzystać suwak, dzięki któremu wskazuje się, jaka część pieniędzy ma zostać wypłaconych, a jaka pozostawiona w grze. Trzecia możliwość to cash-out automatyczny. W tym przypadku należy wybrać limit i kwotę, po osiągnięciu której kupon ma zostać rozliczony. Kiedy ta wartość zostanie osiągnięta, zdarzenie zostanie z automatu zamknięte. 

Inna zyskująca na popularności opcja, którą udostępnia bukmacher Betters, to „Bet Builder”. Dzięki niej możliwe jest konstruowanie własnych zakładów. Konkretnie chodzi o łączenie kilku zakładów na 1 wydarzenie sportowe w ramach 1 zakładu akumulowanego, co pozwala obstawiać wybrany mecz po wyższych kursach. Taka funkcja dostępna jest już u wielu bukmacherów w Polsce. 

Zakłady bukmacherskie Betters – kursy 

Kursy bukmacherskie to jeden z najważniejszych wyznaczników jakości oferty bukmachera, zobaczmy, więc, jak to wygląda w przypadku Betters. Bukmacher na pewno ma bardzo interesujące kursy dla meczów piłki nożnej i w przypadku tej oferty jest jednym z najlepszych bukmacherów w Polsce. Marża, jaką nakłada na tego rodzaju zakłady bukmacherskie Betters jest znacznie niższa niż u wielu konkurentów, zwłaszcza jeśli chodzi o najlepsze ligi z Europy czy polską Ekstraklasę. Bardzo dobrze wypada też oferta kursowa dotycząca niektórych innych dyscyplin sportowych, jak np. tenis, gdzie kursy również są jednymi z najwyższych w kraju.  

Jednak nie na każdy sport wystawiane są równie atrakcyjne kursy. Przykładowo oferta na mecze e-sportowe, których popularność w Polsce jest już bardzo duża, jest obarczona dość wysoką marżą i w niektórych serwisach bukmacherskich można znaleźć znacznie ciekawsze współczynniki. 

W Betters zakłady bukmacherskie można jednak obstawiać na lepszych warunkach, jeśli wykorzysta się oferowane promocje. Np. akcja promocyjna „raiseBET” pozwala zwiększyć wygrane z zakładów akumulowanych (nawet o 120%). 

Betters – bonus powitalny 

Przyznawany przez Betters bonus powitalny składa się zazwyczaj z kilku ciekawych promocji. Bardzo często bukmacher oferuje nowym graczom cashback, czyli zakład bez ryzyka. Na czym polega tego rodzaju akcja promocyjna? Otóż, jeśli obstawiony przez typera kupon okazuje się przegrany, otrzymuje on zwrot postawionej stawki lub jej części np. w formie freebetu. W przypadku Betters bonus powitalny składa się często z kilku cashbacków od wielu kolejnych przegranych zakładów, a łączna kwota środków bonusowych jest bardzo wysoka. Trzeba też zauważyć, że najczęściej warunki promocji na start nie są tu trudne do spełnienia, a bukmacher nie wymaga dużej liczby obrotu bonusem. Jednak za pewną niedogodność można uznać fakt, że zazwyczaj gracz nie ma dużo czasu na wykorzystanie freebetu. 

To jednak nie wszystko. Dla graczy, którzy zweryfikują swoje konto i wpłacą depozyt o dowolnej wysokości bukmacher, nierzadko przygotowuje odrębną gratyfikację, np. dodatkowy freebet. Czasem bukmacher oferuje też nowym graczom inne bonusy, np. freebet dla co 50. zarejestrowanego użytkownika (promocja „Freebet 50/50”). 

W Betters bonus powitalny może też przyjąć inną postać i może być realizowany na innych zasadach, dlatego zawsze warto sprawdzić, co kryje się w zakładce „Promocje”. Dla ułatwienia podajemy jednak na samej górze tej strony kluczowe informacje na temat tego, jaki w Betters bonus powitalny jest aktualnie oferowany i na jaką kwotę. 

Betters – kod promocyjny 

Poza tym, że nowi gracze mogą liczyć na atrakcyjny bonus powitalny oferowany w zamian za rejestrację konta, bukmacherzy czasem umożliwiają im zwiększenie tego pakietu startowego. Podobnie jest w Betters – kod promocyjny, który dostępny jest w Internecie, może sprawić, że gracz skorzysta na rejestracji jeszcze bardziej. Oczywiście te korzyści także mogą wyglądać różnie, a sama promocja może zmieniać swoje warunki. Podobnie oferowany przez Betters kod promocyjny może zapewnić graczowi albo jakiś dodatkowy bonus (np. darmowy zakład czy zakład bez ryzyka) lub też może sprawić, że bonus powitalny przyznany zostanie w większej niż standardowo kwocie. 

Niezmienne natomiast jest to, że przygotowany przez Betters kod promocyjny jest łatwy w użyciu. Gracz może go podać już na pierwszym ekranie rejestracji w przeznaczonym do tego polu. Jest to dobrowolne, jednak nie ma wątpliwości, że warto to zrobić. Kod promocyjny jest w pełni darmowy i łatwo go znaleźć – na naszej stronie znajduje się on na samej górze w specjalnej, wyróżnionej ramce. Możesz mieć pewność, że jest aktualny, gdyż na bieżąco dokonujemy wszelkich niezbędnych aktualizacji. Wystarczy więc skopiować honorowany przez Betters kod promocyjny i wkleić go do formularza rejestracyjnego. Równie dobrze można kliknąć w znajdujący się w ramce link z uzupełnionym kodem. Nic w ten sposób nie ryzykujesz, a zyskujesz szanse na bardziej profitowy bonus powitalny. 

Betters – bonusy dla stałych graczy 

Oferowany przez Betters bonus powitalny i związany z nim kod promocyjny to promocja, z której gracze mogą skorzystać tylko raz, ponieważ dany użytkownik może tylko jeden raz zarejestrować konto u wybranego bukmachera. Jednak w serwisie bukmacherskim Betters znajduje się znacznie więcej akcji promocyjnych, które powinny wzbudzić zainteresowanie typerów. Wszystkie znajdziecie w zakładce „Promocje”. 

Jest tu sporo akcji promocyjnych o charakterze stałym, np. „Tygodniówka”. W ramach tej promocji gracz przez cały tydzień obstawia zakłady bukmacherskie spełniające zasady akcji, a wraz z jego końcem otrzymuje freebet, którego wartość zależy od liczby dni, w których grał typer.  

Betters - promocja happy hoursInna stała promocja to „raiseBET”, dzięki której gracze mogą uzyskiwać tym wyższe wygrane, im więcej zakładów dodadzą do zakładu akumulowanego. Z kolei w ramach „Happy Hours” bukmacher Betters udostępnia informację o nowej promocji tym użytkownikom, którzy wyrazili zgodę na subskrypcję SMS. 

Ponadto w przypadku wybranych dyscyplin sportowych w Betters zakłady bukmacherskie można obstawiać, otrzymując przy okazji bonusy na dalszą grę – np. na tenis („Serwujemy emocje”) czy w przeszłości na e-sport („eWEEKEND”). Można także zgarniać bonusy w zamian za polecenie bukmachera znajomym („Znajoma kasa”). 

Wpłaty i wypłaty u bukmachera Betters 

Jeśli masz zamiar dokonać wpłaty na konto w Betters, bukmacher ma dla Ciebie wiele opcji błyskawicznych i bezpiecznych metod płatności online. Należą do nich: Przelewy24, przelewy internetowe do ponad 20 banków, Blik, karty płatnicze Visa i MasterCard, Google Pay oraz Apple Pay. Minimalna wpłata wynosi tylko 1 zł, a bukmacher nie pobiera w związku z realizacją transakcji żadnych prowizji. 

W szybki sposób można także zrealizować wypłaty z konta gracza na jego rachunek bankowy. Na konta prowadzone w wielu bankach takie wypłaty możliwe są całodobowo i 7 dni w tygodniu, ale w niektórych instytucjach transakcje realizowane są w określonych godzinach i tylko w dni robocze. Tabela z godzinami realizacji szybkich płatności znajduje się w serwisie Betters w zakładce „Płatności”. Wypłaty także nie wiążą się z pobraniem opłaty przez bukmachera. 

Bukmacher Betters – w przeszłości sponsor sportu 

Bukmacherzy najczęściej starają się sponsorować polskie drużyny, ligi czy wydarzenia sportowe, dzięki czemu zapewniają sobie szeroką promocję wśród kibiców. Bukmacher Betters w przeszłości również postanowił zaangażować się w sponsoring tego typu, a pierwszym zespołem objętym jego wsparciem był pierwszoligowy klub piłkarski, Ruch Chorzów. W momencie podpisywania umowy o współpracy (w lutym 2023 r.) zespół grał w Fortuna 1. Lidze, ale warto zaznaczyć, że w swojej historii aż 14 razy zdobywał mistrzostwo Polski, 6 razy – wicemistrzostwo Polski i 3 razy – Puchar Polski. 

Obsługa klienta i pomoce w serwisie Betters 

Dział obsługi klienta w Betters działa naprawdę bardzo sprawnie, a wsparcie można uzyskać za pomocą kilku kanałów. Po pierwsze można skorzystać z czatu na żywo – w serwisie na każdej stronie ikonka czatu znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu. Po kliknięciu w nią wystarczy podać swoje imię lub pseudonim oraz adres e-mail, opcjonalnie można też od razu wpisać, w jakiej sprawie się kontaktujemy. Następnie można już rozpocząć czat – z naszych doświadczeń wynika, że konsultant zgłasza się bardzo szybko, choć zapewne wiele zależy od tego, jaka jest pora i dzień tygodnia. 

Innym sposobem na skontaktowanie się jest e-mail firmy bukmacherskiej Betters. Bukmacher podaje w zakładce „Kontakt” zarówno adres przeznaczony dla klientów szukających wsparcia technicznego czy merytorycznego, jak i inne adresy mailowe (np. dla osób poszukujących pracy u bukmachera). Dodatkowo można się kontaktować z Betters przez media społecznościowe, np. przez Messengera na Facebooku. 

Gracze mogą też skorzystać z różnych pomocy opublikowanych w serwisie internetowym Betters. Bukmacher przygotował podstronę z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami na nie „Pomoc i FAQ”. Znajdują się tu informacje związane z rejestracją konta gracza, obstawianiem zakładów, obsługą konta oraz płatnościami. Dla nowych graczy godna polecenia jest też strona „ABC Gracza”, gdzie zamieszczono wyjaśnienia na temat rynków zdarzeń znajdujących się w ofercie na poszczególne dyscypliny sportowe i e-sportowe. 

Betters - pomoc

Zakłady bukmacherskie Betters – opinie 

W tym artykule przedstawiliśmy szczegółową ekspercką recenzję bukmachera Betters. Opinie graczy mogą się oczywiście różnić co do oceny poszczególnych elementów oferty i usług tej firmy bukmacherskiej, jednak pewne kwestie są jednoznaczne. Podsumujmy więc na koniec, jakie są główne zalety i wady tego bukmachera. 

Jeśli chodzi o ofertę zakładów Betters, opinie muszą być bardzo dobre w przypadku oferty na piłkę nożną. Gracze mają ogromny wybór rynków zdarzeń, a kursy bukmacherskie są jednymi z najlepszych w kraju. Zakłady bukmacherskie na inne popularne dyscypliny sportowe, jak siatkówka czy tenis też prezentują się dość dobrze. Ponadto gracze mogą obstawiać wiele gier wirtualnych – zarówno karcianych, jak i sportów wirtualnych. Bukmacher Betters zadbał także o urozmaicenie gry, oferując typerom ciekawe opcje obstawiania: betbuilder i cash-out (a w przeszłości również zakład łańcuch i nowatorską w skali kraju kontrofertę). 

Od strony technicznej na pewno dobrze spisuje się strona internetowa, która jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Natomiast oferowana przez Betters aplikacja mobilna pozostawia sporo do życzenia. Co prawda wszystkie podstawowe funkcje działają sprawnie, jednak brakuje dodatkowych funkcjonalności, jak logowanie odciskiem palca czy skanem twarzy, wysokiej personalizacji apki, a oprogramowanie czasem się zacina. Zarówno na stronie, jak i w aplikacji nie znajdziemy jak na razie transmisji meczów i to zapewne jest jednym z większych minusów oferty tego bukmachera. Natomiast inne usługi, jak uproszczona rejestracja konta gracza, błyskawiczne płatności czy sprawne wsparcie działu obsługi klienta zasługują na wysokie oceny. 

Ostatnia kwestia to promocje oferowane przez Betters. Opinie o bonusie powitalnym są bardzo dobre, gdyż zazwyczaj w skład pakietu dla nowych graczy wchodzi wiele różnych bonusów, których wartość jest wysoka. Ponadto trzeba pamiętać, że oferowany przez Betters bonus powitalny może być zwiększony dzięki zastosowaniu kodu promocyjnego, co też jest mile widziane przez typerów. Jednocześnie dobrze oceniane powinny być różnorodne promocje dla stałych użytkowników, choć wadą oferty promocyjnej jest brak boostów kursowych oraz programu lojalnościowego. 

Już teraz załóż konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby odebrać Cashback 100% do 200 zł, Freebet 400 zł lub Boost Bonus 100%!