Dziś jest: 20 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Kody promocyjne u bukmacherów

Aktualne (20 maja 2024) kody promocyjne legalnych bukmacherów:

Aktualne kody promocyjne bukmacherów

SuperbetKod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS
Dowiedz się więcej: Superbet kod promocyjny
FortunaKod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS
Dowiedz się więcej: Fortuna kod promocyjny
STSKod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS
Dowiedz się więcej: STS kod promocyjny
BetfanKod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS
Dowiedz się więcej: Betfan kod promocyjny
FuksiarzKod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS
Dowiedz się więcej: Fuksiarz kod promocyjny
EtotoKod bonusowy: MAKSYMALNYBONUS
Dowiedz się więcej: Etoto kod bonusowy
LV BETKod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS
Dowiedz się więcej: LV BET kod promocyjny
BetcrisKod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS
Dowiedz się więcej: Betcris kod promocyjny
GO+betKod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS
Dowiedz się więcej: GO+bet kod promocyjny
BettersKod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS
Dowiedz się więcej: Betters kod promocyjny
PZBukKod bonusowy: MAKSYMALNYBONUS
Dowiedz się więcej: PZBuk kod bonusowy
BetclicKod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS
Dowiedz się więcej: Betclic kod promocyjny
TotalbetKod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS
Dowiedz się więcej: Totalbet kod promocyjny

Kody promocyjne – informacje ogólne

Kody promocyjne to ciekawa i często atrakcyjna promocja, z której istnienia nie zdaje sobie sprawy wielu graczy. Czy kod promocyjny oferowany jest wyłącznie użytkownikom zakładającym nowe konto gracza w serwisie bukmacherskim? Czym różni się klasyczny bonus powitalny od kodu promocyjnego i na jakiej zasadzie te promocje się ze sobą łączą? Jakiego typu bonusy możemy otrzymać, wykorzystując kod promocyjny u bukmachera, skąd w ogóle wziąć prawidłowy kod bonusowy i gdzie go wpisać? Czas rozwiać wszelkie wątpliwości, jakimi owiane są tajemnicze kody promocyjne u bukmacherów. 

Kod promocyjny - extra bonus

Kod promocyjny – co to? 

Kod promocyjny, kod rabatowy czy voucher to terminy, które znane są internautom z różnego rodzaju e-sklepów. Kody promocyjne wykorzystywane podczas zakupów w Internecie działają w prosty, przetestowany przez większość czytelników sposób. Najczęściej wystarczy je wpisać, dokonując zakupu, w zamian za co można liczyć na konkretny rabat (wartościowy lub procentowy), darmową dostawę czy jakiś miły dodatek dołączony do zamówionego towaru. Jednak bukmacherzy nie sprzedają swoim klientom żadnych towarów, dlatego kod promocyjny przez nich stosowany ma nieco inną zasadę działania. Niezmiennym natomiast pozostaje fakt, że kod promocyjny to promocja, dzięki której gracz może liczyć na uzyskanie od drugiej strony czegoś ponadstandardowego, czegoś „ekstra”, czyli jakiegoś specjalnego bonusu. 

Kod promocyjny - działanie

Poza tym kody promocyjne u bukmacherów tak samo jak w różnych sklepach internetowych mają formę określonego hasła. Mogą je tworzyć konkretne słowa, wyrażenia, cyfry lub też nic nieznaczące ciągi znaków. Jak dokładnie działa kod promocyjny, w jaki sposób można go otrzymać i jak z nim postępować – wyjaśniamy w dalszej części artykułu. Od razu zaznaczmy jednak, że kod promocyjny u bukmachera może mieć też inne nazwy, takie jak: kod bonusowy, kod polecający, kod rejestracyjny lub voucher. Z reguły dany bukmacher preferuje jeden z wymienionych terminów (choć najbardziej popularną nazwą u legalnych bukmacherów w Polsce jest „kod promocyjny”), natomiast my będziemy się nimi posługiwać wymiennie. 

Kod promocyjny u bukmachera – jak działa? 

Jak w takim razie działają kody promocyjne u bukmacherów przyjmujących zakłady bukmacherskie przez Internet? Po pierwsze kod promocyjny można wpisać podczas zakładania konta gracza online. Tu mała dygresja. Zakłady bukmacherskie w Polsce obstawiać mogą wyłącznie osoby, które ukończyły 18 r.ż., a bukmacherzy mają obowiązek weryfikować wiek użytkownika i udostępniać możliwość gry online dopiero po założeniu przez niego indywidualnego konta gracza. Rejestracja wymaga podania pewnych danych osobowych i w uproszczonej wersji (dzięki której powstaje tymczasowe konto gracza) zajmuje tylko chwilę. Natomiast w pełnej wersji polega na weryfikacji tożsamości użytkownika np. przez bankowość elektroniczną czy przesłany skan dokumentu tożsamości (w ten sposób internauta uzyskuje stałe konto gracza). Najczęściej kod bonusowy można podać w formularzu rejestracyjnym już na etapie zakładania tymczasowego konta gracza.

Gdzie wpisać kod bonusowy - przykład Etoto

Co jednak można zyskać, podając właściwy kod promocyjny? Prawidłowy kod promocyjny może zostać nagrodzony w bardzo różny sposób, jednak generalnie kody bonusowe u bukmacherów zwiększają bonus powitalny oferowany standardowo nowym graczom. Bonus na start przyznają obecnie niemal wszyscy legalni bukmacherzy internetowi w Polsce i jest to z jednej strony zachęta do założenia konta gracza, a z drugiej strony bardzo praktyczne narzędzie, które pozwala nowym klientom przetestować platformę bukmacherską przy użyciu środków bonusowych. Bonusy powitalne różnią się rodzajem i sposobem działania (np. bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka) oraz kwotami, a im większy bonus, tym rzecz jasna korzyści dla nowego gracza są bardziej atrakcyjne. Dlatego właśnie kod promocyjny jest godnym zainteresowania narzędziem – może on zwiększyć bonus powitalny np. kwotowo. Może także okazać się, że jeśli użytkownik rejestrujący konto gracza online poda poprawny kod bonusowy, uzyska nowy, dodatkowy bonus, który standardowo nie wchodzi w skład pakietu powitalnego u danego bukmachera. Zdarza się jednak i tak, że nawet prawidłowy kod bonusowy w danej chwili nie skutkuje przyznaniem przez wybranego bukmachera jakichś dodatkowych środków bonusowych. 

Co dają graczom kody promocyjne? 

Bukmacherzy działający online mają w swoim arsenale promocyjnym mnóstwo bonusów o różnych mechanizmach działania. W związku z tym kody bonusowe również mogą aktywować przyznanie graczom rozmaitych form gratyfikacji. Przyjrzyjmy się im dokładniej. 

Kody promocyjne zwiększające kwotę bonusu 

Jeśli dany kod promocyjny u bukmachera zwiększa podstawowy bonus powitalny kwotowo, to może to wyglądać następująco: 

  • Jeśli bonus powitalny to bonus od depozytu np. 100%, to kod promocyjny zwiększa maksymalną kwotę bonusu. Przykładowo, jeśli standardowo bonus powitalny może podwoić wpłacone przez gracza środki do kwoty 1.000 zł, a kod promocyjny zwiększa ten limit do kwoty 1.100 zł, gracz, który poda kod bonusowy podczas rejestracji, może uzyskać więcej niż w klasycznej ofercie dodatkowych środków na obstawianie (jeśli wpłaci odpowiednio wysoki depozyt). 
  • Kod promocyjny a cashbackJeśli bonus powitalny to zakład bez ryzyka (cashback), to kod promocyjny zwiększa maksymalną kwotę bonusu. Przykładowo, jeśli standardowo bonus powitalny to zakład bez ryzyka 100% do kwoty 100 zł (czyli stawka przegranego zakładu zostaje zwrócona na konto gracza do 100 zł), a kod promocyjny zwiększa ten limit do kwoty 150 zł, gracz, który poda kod bonusowy podczas rejestracji, może postawić zakład bez ryzyka do kwoty wyższej (do 150 zł) niż to przewiduje zwykły bonus powitalny u danego bukmachera. 
  • Jeśli bonus powitalny to bonus bez depozytu (freebet, darmowy zakład), to kod promocyjny zwiększa całą kwotę darmowych środków na grę. Przykładowo, jeśli standardowo bonus powitalny to freebet o wartości 20 zł, a kod promocyjny zwiększa jego kwotę o kolejne 20 zł, gracz, który poda kod bonusowy podczas rejestracji, otrzyma więcej darmowych środków na grę online (w naszym przykładzie będzie to łącznie 40 zł). 

Kody promocyjne aktywujące osobny bonus 

Jednak jak już wspominaliśmy, nie zawsze kody bonusowe u bukmacherów zwiększają kwotę bonusu, który jest oferowany nowym graczom w zamian za założenie internetowego konta bukmacherskiego. Nierzadko kody promocyjne uwalniają zupełnie nowy, odrębny bonus, który Kod promocyjny a freebetyjest atrakcyjnym dodatkiem do podstawowego pakietu powitalnego. Najczęściej w takim przypadku bukmacherzy sięgają po promocje niewymagające od użytkowników zasilania konta gracza własnymi środkami, czyli freebety. Tego rodzaju bonusy są szczególnie poszukiwane przez internautów, ponieważ pozwalają im grać w pełni za darmo, nie wymagając uprzedniego wpłacania depozytu.

Nie jest jednak niemożliwe, żeby bukmacher w zamian za podanie kodu bonusowego dodał do podstawowego bonusu na start odrębny bonus od depozytu czy cashback – wszystko zależy od pomysłu i strategii promocyjnej danego operatora oferującego zakłady bukmacherskie. Co więcej, zdarza się też, że bukmacherzy w zamian za poprawny kod promocyjny obdarowują użytkownika jeszcze inaczej. Dla przykładu może on otrzymać subskrypcję jakiegoś atrakcyjnego magazynu sportowego online, co graczy obstawiających sport powinno zdecydowanie zainteresować. 

Jak otrzymać kod promocyjny? 

Jak otrzymać kod promocyjny?Skoro kody bonusowe mogą przynosić korzyści takie jak te opisane powyżej, może nasuwać się podejrzenie, że ich zdobycie jest dość trudne. Jednak w rzeczywistości kody promocyjne są z reguły łatwo dostępne i nie trzeba się bardzo naszukać, by znaleźć kod bonusowy przygotowany przez wybranego bukmachera. Jednak uwaga – nie warto sięgać po pierwszy lepszy kod promocyjny, jaki podsunie nam wyszukiwarka internetowa. Bukmacherzy udostępniają swoje kody bonusowe na różnych stronach internetowych, jednak nie wszystkie są na bieżąco aktualizowane, dlatego niejednokrotnie możemy natrafić w sieci na nieaktualny już kod. Czasem też kod promocyjny może być najzwyczajniej w świecie opublikowany z błędem, zwłaszcza jeśli znajdziemy go w niepewnym źródle (np. w anonimowym wpisie na forum bukmacherskim czy grupie w mediach społecznościowych).

Z tego powodu, jeśli chcemy zdobyć pewny i aktualny kod promocyjny, powinniśmy poszukać go w takim miejscu, które jest godne zaufania. Nasz serwis specjalizujący się w tematyce bukmacherskiej to strona na bieżąco aktualizowana, na której wszelkie powitalne bonusy bukmacherskie oraz kody promocyjne u bukmacherów są stale monitorowane i uaktualniane. Jeśli dany bukmacher postanawia zmienić wybraną promocję powitalną, bezzwłocznie informujemy o tym naszych czytelników. Dlatego kody promocyjne publikowane w tym serwisie to na 100% aktualne i sprawdzone promocje, które rzeczywiście mogą zwiększyć bonus powitalny dla nowych graczy. 

Gdzie wpisać kod promocyjny? 

Różni bukmacherzy przyjmują odmienne rozwiązania w zakresie tego, gdzie i w jaki sposób można podać kod promocyjny. Najbardziej powszechne jest umieszczanie specjalnego pola, w którym można wpisać kod bonusowy, w internetowym formularzu służącym do założenia konta gracza. Pole to jest opcjonalne, a więc jeśli użytkownik pozostawi je nieuzupełnione, nie będzie to miało wpływu na to, czy konto gracza zostanie otworzone. Miejsce na to, by wpisać kod bonusowy może znajdować się już na pierwszym ekranie rejestracji lub też na ostatnim – to już zależy od tego, jak zaprojektowany jest konkretny panel rejestracyjny. 

Jak wpisać kod promocyjny u bukmachera?Warto wiedzieć, że często kod bonusowy u bukmachera wcale nie musi być wpisywany do formularza ręcznie. Nierzadko wystarczy kliknąć w link partnerski z kodem, dzięki czemu otworzy się panel służący do rejestracji w danym serwisie bukmacherskim, gdzie kod promocyjny jest już wpisany z automatu. Taki przypadek jest najbezpieczniejszy dla samego gracza, gdyż pobrany automatycznie kod bonusowy powinien być aktualny i bezbłędny. Z kolei jeśli kod promocyjny wpisujemy do formularza samodzielnie, najlepiej kiedy korzystamy z funkcji „kopiuj – wklej”. W ten sposób możemy mieć pewność, że kod bonusowy podany zostanie bez żadnej literówki czy innego błędu i ewentualny dodatkowy bonus czy zwiększony bonus powitalny zostanie nam faktycznie przyznany. 

Wybrani bukmacherzy internetowi stosują jednak inne rozwiązanie niż wpisywanie kodu podczas rejestracji konta gracza – mianowicie kod promocyjny należy u nich podać wtedy, gdy dokonuje się wpłaty środków na konto gracza. Są też tacy, u których miejsce, w którym można podać kod bonusowy znajduje się zarówno w formularzu rejestracyjnym, jak i w panelu służącym do zlecania wpłat. Możliwość podania kodu podczas zasilania konta jest o tyle funkcjonalna, że w takim przypadku kod promocyjny może zostać wpisany także przez gracza, który jest już zarejestrowany w serwisie i to nawet od dawna. 

Kod promocyjny dla zarejestrowanych graczy 

Pojawia się w tym miejscu pytanie o to, kto w ogóle może wykorzystać kod bonusowy u bukmachera. Powinno być już jasne, że kody promocyjne to najczęściej promocje skierowane do tych osób, które jeszcze nie posiadają konta gracza w danym serwisie bukmacherskim. Kod promocyjny ma na celu dodatkowo zachęcić takich użytkowników do rejestracji, gdyż może on uruchamiać jeszcze większą pulę środków bonusowych niż to gwarantuje standardowy bonus powitalny. Ale niektórzy bukmacherzy nie ograniczają się do przygotowywania promocji bazujących na kodach promocyjnych przeznaczonych dla potencjalnych klientów. Część z nich udostępnia także kody bonusowe, które mogą wykorzystać gracze już zarejestrowani na danej platformie z zakładami bukmacherskimi. W takiej sytuacji kod promocyjny należy podać po zalogowaniu się na konto gracza w sekcji służącej do dokonywania wpłat środków depozytowych. 

Kod promocyjny – najważniejsze pytania i odpowiedzi (FAQ)

Kod promocyjny - FAQKody promocyjne stanowią interesującą opcję dostępną u bukmacherów, którzy przyjmują zakłady bukmacherskie przez Internet. Tego typu promocje nie są trudne w obsłudze, jednak trzeba wiedzieć, gdzie szukać wartościowych kodów i jak je skutecznie zastosować. Poniżej przedstawiamy najważniejsze pytania oraz odpowiedzi, które w wyczerpujący sposób wyjaśniają, czym są kody bonusowe i jak postępować, by je z sukcesem wykorzystywać. 

Co to jest kod promocyjny? 

Kod promocyjny u bukmachera to specjalna promocja, która wykorzystuje pewnego rodzaju hasło. Hasło, które może składać się z liter, cyfr, wyrazów czy wyrażeń, jeśli zostanie podane w odpowiednim miejscu (np. w formularzu rejestracyjnym), może aktywować konkretne bonusy dla danego użytkownika. 

Czy kod promocyjny jest darmowy? 

Tak, kod promocyjny u bukmachera to zawsze darmowa promocja. 

Czy wszyscy bukmacherzy oferują kody promocyjne? 

Niestety nie. Można jednak powiedzieć, że z reguły zdecydowana większość operatorów organizujących zakłady bukmacherskie online przygotowuje dla nowych graczy kody promocyjne, a część z nich także kody bonusowe dla już zarejestrowanych użytkowników. 

Kod promocyjny a bonus powitalny – czym się różnią? 

Kod promocyjny i bonus powitalny to dwie odrębne promocje bukmacherskie. Bonus powitalny to oferta promocyjna przyznawana użytkownikom w zamian za założenie internetowego konta gracza. Tymczasem promocja wykorzystująca kod promocyjny dla nowych graczy pozwala często zwiększyć tenże bonus powitalny. 

Kto może wykorzystać kod promocyjny? 

W większości przypadków kod promocyjny kierowany jest do zupełnie nowych graczy, czyli osób, które dopiero mają zamiar założyć konto gracza w serwisie oferującym zakłady bukmacherskie online (kod bonusowy najczęściej można podać w formularzu rejestracyjnym). Jednak czasem bukmacherzy internetowi oferują też kody promocyjne dla zarejestrowanych już graczy (wtedy można je podać podczas zasilania konta gracza depozytem).     

Gdzie znaleźć kod promocyjny? 

Kody promocyjne publikowane są na różnych stronach internetowych: w serwisach o tematyce bukmacherskiej, w mediach społecznościowych, na internetowych forach bukmacherskich itp. Żeby jednak znaleźć aktualny i na 100% poprawny kod promocyjny, należy szukać go tylko na pewnych, aktualizowanych na bieżąco stronach – jak np. ten serwis poświęcony zakładom bukmacherskim. 

Gdzie wpisać kod promocyjny dla nowych graczy? 

Kod promocyjny dla nowych graczy w większości przypadków należy podać podczas otwierania konta gracza w specjalnym polu w panelu rejestracji online. Niektórzy bukmacherzy internetowi posiadają natomiast możliwość podania kodu podczas dokonywania wpłaty środków finansowych na konto gracza (opcja ta znajduje się w sekcji dedykowanej płatnościom na stronie bukmachera). 

Jakie korzyści daje kod promocyjny dla nowych graczy? 

Kod promocyjny u bukmachera może uruchomić ponadstandardowy bonus powitalny. Oznacza to, że gracz może otrzymać zwiększony kwotowo bonus na start lub uzyskać (poza zwykłym pakietem powitalnym) dodatkowy bonus. W tym drugim przypadku bukmacherzy najczęściej oferują bonusy bez depozytu, czyli zupełnie darmowe zakłady bukmacherskie. 

Dlaczego warto wykorzystać kod promocyjny u bukmachera? 

Kody promocyjne to promocje łatwe w obsłudze – gracz musi tylko znaleźć poprawny kod bonusowy i podać go w odpowiednim miejscu, by uzyskać szansę na dodatkowe czy zwiększone bonusy bukmacherskie. Skoro niewielki wysiłek może zostać nagrodzony w tak korzystny sposób, warto go podjąć. Dzięki temu gracz może uzyskać np. darmowe środki na grę (bonus bez depozytu) czy grać za większą kwotę bez ryzyka utraty własnych środków finansowych w przypadku przegranej (zwiększony cashback), co dla każdego gracza jest niewątpliwą gratką. 

Czym różnią się kod promocyjny, kod bonusowy, kod polecający i voucher bukmacherski? 

Bukmacherzy oraz serwisy zajmujące się tematyką bukmacherską stosują różne terminy, takie jak: kody promocyjny, kod bonusowy, kod rejestracyjny, kod polecający czy voucher. Nazwy te stosowane są do tego samego rodzaju promocji i można ich używać wymiennie.