Strefa VIP w Superbet – kod: MAKSYMALNYBONUS. Bonusy, specjalne warunki i opieka dla najbardziej zaangażowanych graczy!

Wszystkich najbardziej aktywnych graczy z pewnością ucieszy wiadomość o uruchomieniu Strefy VIP przez Superbet (podczas rejestracji podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS), przeznaczonej dla klientów wymagających szczególnego, indywidualnego podejścia. Szereg korzyści, które gracz otrzymuje od bukmachera wraz z objęciem go statusem VIP, możemy podzielić na 3 grupy.

Korzyści z dołączenia do Strefy VIP Superbet

1. Dedykowany opiekun klienta – usługa analogiczna do oferowanej przez banki Bankowości Prywatnej. Choć poziom standardowej obsługi klientów w Superbet stoi na bardzo wysokim poziomie, to gracze VIP mogą liczyć na nadzwyczajny sposób podejścia ze strony bukmachera. Każdy taki gracz zostaje objęty obsługą dedykowanego, specjalnie przygotowanego działu VIP. Będzie mógł zwrócić się do niego z każdą, najdrobniejszą nawet sprawą czy problemem – i zostaną one drobiazgowo przeanalizowane i niezwłocznie załatwione. Indywidualne podejście opiekuna, który zawsze znajdzie dla gracza tyle czasu, ile będzie potrzeba. Lepiej już się nie da – każdy gracz VIP w Superbet ma powody, aby czuć się naprawdę wyjątkowo.

2. Oferty bonusowe i promocje przygotowywane indywidualnie – dział opiekunów VIP przygotowuje codzienne promocje dedykowane konkretnym graczom, mając na uwadze osobiste preferencje i potrzeby każdego z nich. Co więcej, klienci VIP otrzymują od Superbet zaproszenia na najlepsze wydarzenia sportowe, i to z pełnym pakietem VIP! Strefa VIP w Superbet to także liczne konkursy z prestiżowymi nagrodami.

3. Ekspresowe wypłaty i priorytetowa obsługa zgłoszeń – jako gracz VIP Superbet będziesz korzystał z przywileju realizacji wypłat z konta gracza w pierwszej kolejności. Wszelkie Twoje zgłoszenia również będą obsługiwane przez specjalnych, wyszkolonych opiekunów z działu VIP z najwyższym priorytetem, z ominięciem wszelkich kolejek.

Zostań VIP-em w Superbet - załóż konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS

Jeśli chciałbyś przystąpić do Strefy VIP Superbet, powinieneś być aktywnym, zaangażowanym graczem. W szczególności jeśli obstawiasz za wysokie stawki, jest niemal pewne, że otrzymasz od bukmachera indywidualne zaproszenie do grona klientów VIP. Pamiętaj o zaznaczeniu zgody na kontakt marketingowy ze strony Superbet – w przeciwnym razie bowiem bukmacher nie będzie mógł się z Tobą skontaktować w celu zaproszenia Cię do Strefy VIP. Bez obaw – nie będziesz otrzymywać żadnych niechcianych, nachalnych wiadomości, a jedynie przydatne dla graczy informacje, jak powiadomienia o uruchomionych w Superbet bonusach.

Nie ma możliwości samodzielnego dołączenia do Strefy VIP, przed otrzymaniem zaproszenia od Superbet.

Specjalna oferta bonusów powitalnych – tylko z ekskluzywnym kodem

Podczas rejestracji w Superbet pamiętaj o podaniu specjalnego kodu promocyjnego: MAKSYMALNYBONUS, aby otrzymać wyjątkową ofertę bonusów. Dzięki temu otrzymasz m.in. dodatkowo Darmowy zakład za 35 zł (przy wpłacie min. 50 zł), w prezencie od bukmachera.

Koniecznie sprawdź także wyjątkowe stałe promocje i oferty Superbet, jak:
– SuperGame – co 3-4 dni możesz ponownie zagrać za darmo o 7 500 zł w gotówce oraz inne, niższe nagrody pieniężne! Sprawdzaj bezpłatne typy naszych ekspertów na każdą rundę SuperGame tutaj.

Podobną grę znajdziesz także w STS. Załóż konto w STS z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby co tydzień grać za darmo o 150 000 zł w gotówce oraz bonusy bez depozytu, typując dokładne wyniki 6 meczów. Gra nosi nazwę „Wizjoner” (darmowe typy naszych ekspertów na każdą kolejkę Wizjonera).


– SuperSpin – codziennie zakręć kołem za darmo, aby z dużym prawdopodobieństwem wylosować swój nowy bonus bez depozytu na któryś z 3 rodzajów zakładów w Superbet! Kwoty bonusów bez wpłaty wynoszą od 5 do 30 zł, a warunki obrotu są naprawdę łatwe. Na kole dostępny jest także bonus depozytowy „wpłać 50, odbierz 50” oraz Jackpot w kwocie aż 2 000 zł. Każdy z bonusów można wylosować wielokrotnie w różnych dniach, przy czym zakręcić kołem można tylko jeden raz dziennie. W praktyce gracze zazwyczaj zdobywają na kole aż kilka różnych bonusów w trakcie każdego tygodnia zabawy.

Podobne stałe, darmowe gry znajdziesz także u bukmacherów: ETOTO („Bonusomat”, kod bonusowy do rejestracji: MAKSYMALNYBONUS), STS („Odkrywca”, kod promocyjny do rejestracji: MAKSYMALNYBONUS).

– Super Przewaga – Twój obstawiony zespół prowadzi już dwiema bramkami w meczu piłki nożnej? Gratulacje, Twój zakład został właśnie rozliczony jako wygrany, bez względu na końcowy wynik spotkania! Nawet jeśli Twoja drużyna zremisuje lub przegra – zachowasz swoją wygraną w pełnej wysokości. Co ważne, w Superbet promocja Super Przewaga obowiązuje także na mecze tenisa (wystarczy 6:0 w dowolnym secie), koszykówki (18 pkt przewagi), siatkówki (wygrane pierwsze 2 sety w meczu), piłki ręcznej (6 goli przewagi), hokeja na lodzie (3 gole przewagi), darta (zakończenie lega wartością 170 w dowolnym momencie meczu) oraz wszystkie indywidualne zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich (min. 3 pkt przewagi po 1. serii).
Nieważne zatem jaką dyscyplinę najchętniej obstawiasz – w Superbet Super Przewaga będzie nierozłącznym elementem Twoich codziennych zakładów!

Superbet to aktualnie jeden ze zaledwie 3 bukmacherów w Polsce stale udostępniających graczom tego typu fenomenalną promocję – obok STS z ofertą Game Changer oraz LV BET z LV Zaliczką (do niedawna podobną ofertę na futbol i tenis posiadał też bukmacher Fuksiarz). Z okazji EURO 2024 i Copa América 2024 czasową promocję „2 bramki przewagi” testują również: Fortuna, Betters, GO+bet i Betcris.
M.in. ze względu na stale dostępną Super Przewagę (aż na 8 dyscyplin!) to właśnie Superbet niezmiennie plasuje się na 1. miejscu w naszym rankingu najlepszych bukmacherów.

Super Przewaga w Superbet - 2 gole przewagi i kupon wygrany! Kod: MAKSYMALNYBONUS

– Super Regio – jesteś sympatykiem niższych lig polskiej piłki nożnej? Lubisz obstawiać 3. i 4. ligę? Jeśli tak, to nie mogłeś trafić lepiej, gdyż Super Regio to oferta Superbet dostosowana specjalnie z myślą o Twoich potrzebach. Bukmacher udostępnia bardzo rozbudowaną ofertę zakładów na niższe ligi polskiej piłki, co czyni jego ofertę wyjątkową, niespotykaną i bardzo lubianą przez wielu graczy.

Super Regio w Superbet - lokalnie najlepsi. Najlepsza oferta prematch i live na III i IV ligę polską!

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Ranking stałych promocji bukmacherskich >>

<< Superbet – opis bukmachera >>

<< Superbet – opinie graczy i ekspertów >>

<< Tabela bonusów i promocji u legalnych bukmacherów >>

Załóż konto w minutę z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby dołączyć do Strefy VIP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *