Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Fuksiarz

Ocena redakcji: 4.8 / 5

Zwrot 100% w gotówce (zero ryzyka do 50 zł) od K. Stanowskiego na start - prawdziwy zwrot pełnej stawki w przypadku nietrafienia pierwszego kuponu, bez wymogu obrotu! Wystarczy 1. wpłata min. 50 zł. Wymogi promocyjnego kuponu: stawka min. 50 zł, min. 2 zdarzenia, każde z kursem min. 1.60.„Cashback bez limitu” - stały, prawdziwy zwrot do 50% stawki każdego nietrafionego kuponu na LaLiga i niższe ligi hiszpańskie, bez wymogu obrotu!Zarejestruj się klikając w ten specjalny link, aby skorzystać z najlepszej oferty powitalnej.

Fuksiarz

 • Fuksiarz to legalny bukmacher, który oferuje zakłady bukmacherskie online w Polsce od 2021 r.
 • Ambasadorami marki są znani dziennikarze sportowi - Krzysztof Stanowski i Wojciech Kowalczyk
 • Fuksiarz jest oficjalnym sponsorem hiszpańskiej LaLiga w Polsce, a także sponsoruje Kanał Zero (dawniej również Kanał Sportowy) w serwisie YouTube oraz amatorską Polską Ligę Tenisa i Polską Federację Padla (PFP).
Przejdź na stronę bukmachera

Zalety

 • dość wysokie kursy bukmacherskie
 • stały "Cashback bez limitu" na hiszpańskie ligi piłkarskie
 • bonus powitalny cashback bez wymogu obrotu
 • szeroka oferta zakładów sportowych
 • dostępny kupon systemowy
 • zakłady na gry karciane
 • różne opcje szybkich wpłat oraz szybkie wypłaty
 • program "Fuksiarz VIP" dla najbardziej zaangażowanych graczy - dedykowany opiekun oraz indywidualne bonusy
 • opcja tzw. szybkiej rejestracji
 • rozbudowana sekcja FAQ

Wady

 • brak punktów naziemnych
 • brak kuponu Maxikombi, tylko zwykły systemowy
 • brak transmisji meczów na żywo
 • brak programu lojalnościowego, tylko program "Fuksiarz VIP"

Fuksiarz - informacje o bukmacherze

Nazwa bukmacheraFuksiarz
Adres stronywww.fuksiarz.pl
Rok powstania firmy2019
Miejsce siedziby firmyPolska (Warszawa, ul. Wąchocka 1F)
Zezwolenie na działalność przez Internet wydane w PolscePS4.6831.1.2020, wydane dnia: 9 grudnia 2020 r.
Minimalna wysokość wpłaty1 zł
Dostępne metody wpłatykarta VISA/MatserCard, PayU, Dotpay, Tpay.com, Przelewy24, BLIK
Minimalna wysokość wypłaty1 zł - zwykły przelew, 10 zł - szybki przelew
Dostępne metody wypłatySzybki przelew, zwykły przelew
Transmisje na stronieBrak
Przydatne narzędziaWyniki, statystyki, cash-out, szybki kupon
Bonus powitalny i inne promocjeZwrot 100% w gotówce, zero ryzyka do 50 zł - zwrot pełnej stawki 1. postawionego kuponu, jeśli będzie nietrafiony (zwrot w prawdziwej gotówce, brak wymogu obrotu bonusem!). Wystarczy 1. wpłata min. 50 zł, zaś promocyjny kupon musi być zagrany za min. 50 zł i zawierać co najmniej 2 zdarzenia, każde po kursie min. 1.60; Cashback bez limitu na LaLiga i niższe hiszpańskie ligi piłki nożnej - do 50% zwrotu stawki każdego kuponu, bez wymogu obrotu! Jest to stała promocja, z której możesz korzystać codziennie, bez końca.
Kod promocyjnyFuksiarz nie używa kodów promocyjnych. Kliknij w ten specjalny link, aby otrzymać najlepszy bonus powitalny w Fuksiarzu.

Fuksiarz – najważniejsze pytania i odpowiedzi

Czy Fuksiarz to najlepszy legalny bukmacher w Polsce?

W Polsce działa już kilkunastu legalnych bukmacherów, a wśród nich Fuksiarz. Jednak w przygotowanym przez naszych specjalistów rankingu nie zajmuje on pierwszego miejsca. Aby dowiedzieć się która firma bukmacherska jest najlepsza sprawdź aktualny ranking bukmacherów.

Jaki bonus powitalny oferuje bukmacher Fuksiarz dla nowych graczy?

Bukmacher Fuksiarz dla nowych graczy przygotował bonus powitalny w postaci cashbacku. Jeśli chcesz sprawdzić ofertę bonusową najlepszych bukmacherów (niektóre firmy przyznają darmowe pieniądze nawet bez konieczności wpłaty depozytu) kliknij tutaj.

Czy Fuksiarz to legalny bukmacher w Polsce?

Tak, bukmacher Fuksiarz dysponuje zezwoleniem o numerze PS4.6831.1.2020, które wydane zostało 9 grudnia 2020 r.

Od kiedy Fuksiarz oferuje w Polsce zakłady bukmacherskie?

Bukmacher Fuksiarz rozpoczął przyjmowanie zakładów przez Internet w marcu 2021 roku, a więc jest to jeden z najkrócej działających legalnych bukmacherów w Polsce. W związku z tym trudno na ten moment wydać jednoznaczną opinię odnośnie tego czy w przyszłości Fuksiarz dołączy do czołówki legalnych bukmacherów. Póki co jednak nasi specjaliści nie zaliczają tego bukmachera do czołówki firm działających w Polsce. Aby sprawdzić aktualny ranking legalnych bukmacherów kliknij tutaj.

Bukmacher Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz – opinie i recenzja zakładów bukmacherskich

Bukmacher Fuksiarz posiada zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich przez internet Numer licencji widnieje pod numerem PS4.6831.1.2020 i wydana została ona przez Ministra Finansów RP w dniu 9 grudnia 2020 r. na okres 6 lat (z możliwością przedłużenia na kolejny okres). Marka Fuksiarz należy do firmy „Bukmacherska Sp. z o.o.” z siedzibą w Warszawie. W zarządzie spółki zasiadają osoby o bardzo dużym doświadczeniu zdobytym na zagranicznych rynkach bukmacherskich i o wielu powiązaniach z liderami branży działającymi w różnych zakątkach globu. Czy to przekłada się na jakość przygotowanej przez operatora usługi i sprawia, że brand Fuksiarz jest konkurencyjny dla największych legalnych bukmacherów w Polsce? Jeśli jesteś ciekawy, czytaj dalej! 

W poniższej recenzji opisujemy, jaka jest oferta zakładów bukmacherskich przedmeczowych i na żywo oraz na ile atrakcyjne są kursy u bukmachera Fuksiarz. Testujemy, jakimi kanałami można u niego obstawiać zakłady bukmacherskie i oceniamy ich funkcjonalność i intuicyjność. Sprawdzamy też oczywiście, jaki jest tu bonus powitalny i inne bonusy oraz jak działa kod promocyjny. Fuksiarz zostanie też zrecenzowany pod względem m.in. łatwości rejestracji konta gracza, liczby dostępnych metod płatności, jakości obsługi klienta czy pomocy merytorycznych.  

Fuksiarz – strona internetowa 

Serwis online bukmachera został uruchomiony niedługo po otrzymaniu zezwolenia, czyli po upływie zaledwie 3 miesięcy. Przyjrzymy się więc, na ile funkcjonalna jest strona internetowa marki Fuksiarz. Bukmacher postawił na przejrzysty layout strony, w którym dominuje biel i czerwień. W swoim układzie serwis raczej niczym nie zaskoczy graczy oswojonych z obstawianiem zakładów bukmacherskich online, gdyż zastosowano schemat znany z innych stron tego typu. Jednak wybór sprawdzonego rozwiązania należy uznać za zaletę – dzięki temu typerzy nie powinni mieć problemów z obsługą strony internetowej bukmachera. 

Bukmacher Fuksiarz - narzędzia wyszukiwaniaU samej góry ekranu znajdziemy zakładki kierujące do stron poświęconych poszczególnym kategoriom zakładów bukmacherskich, a także aktualnym promocjom. Jeśli szukamy konkretnej oferty, możemy więc wejść w odpowiednią sekcję w górnym menu lub wykorzystać inne narzędzia zamieszczone w serwisie. Po lewej stronie ekranu znajduje się pasek wyszukiwarki zakładów i kalendarz, dzięki któremu przefiltrujemy wyniki pod względem czasu wydarzenia sportowego i dyscypliny. Poniżej wyświetlają się ogólne kategorie zakładów (np. popularne”, boost” – zakłady z podwyższonym kursem), a jeszcze niżej lista wszystkich dostępnych dyscyplin sportowych plus zakłady specjalne na rozrywkę. Zakłady bukmacherskie można też wyszukać, korzystając z tabeli w centralnej części ekranu (w podziale na w trakcie” i popularne”). Powyżej przeznaczono miejsce na informacje związane z tym, jakie bonusy Fuksiarz aktualnie oferuje. 

Rejestracja konta na stronie bukmachera Fuksiarz jest możliwa po kliknięciu w odpowiedni przycisk w prawym górnym rogu strony, a tuż obok znajduje się panel logowania. Pod nimi wyświetla się jak zwykle e-kupon, na którym prezentowane są wybrane przez gracza zakłady i potencjalna wygrana. Jeszcze niżej można zagrać tzw. szybki kupon – po zdefiniowaniu wybranych parametrów system zaproponuje nam, jaki kupon możemy postawić. Całość prezentuje się bardzo typowo, ale jednocześnie funkcjonalnie i czytelnie, a strona wczytuje się szybko. 

Fuksiarz – aplikacja mobilna 

Od pewnego czasu mobilna gra staje się w Polsce coraz bardziej popularna, dlatego jednym z ważnych kryteriów oceny bukmachera jest również jego aplikacja. Fuksiarz udostępnia specjalną aplikację na urządzenia przenośne z systemem Android. Wydaje się być jednak kwestią czasu, gdy bukmacher udostępni apkę także użytkownikom systemu iOS, aby ułatwić i uatrakcyjnić grę w trybie mobile wszystkim użytkownikom. 

Fuksiarz już w chwili startu przygotował również wersję mobilną swojej strony internetowej. Jest ona ładna, przejrzysta i działa bardzo sprawnie, dlatego obstawiając zakłady bukmacherskie Fuksiarz przy jej pomocy, nie powinniśmy mieć większych problemów.

Fuksiarz – punkty stacjonarne 

Bukmacher Fuksiarz zakłady bukmacherskie może oferować wyłącznie przez Internet, gdyż otrzymał zezwolenie właśnie na działalność online. Aby sprzedawać zakłady wzajemne za pośrednictwem naziemnej sieci lokali, potrzebna jest w Polsce odrębna licencja. Nie wiadomo, czy omawiany bukmacher będzie występował do Ministra Finansów o wydanie zezwolenia tego typu – jak na razie nic tego nie zapowiada. 

Rejestracja konta u bukmachera Fuksiarz 

Żeby móc obstawiać u bukmachera Fuksiarz zakłady bukmacherskie, najpierw trzeba załatwić formalności, czyli zarejestrować konto gracza. Na szczęście nie jest to skomplikowana i długotrwała procedura, gdyż dostępna jest tu tzw. szybka rejestracja. Do jej wykonania wystarczy kliknąć w przycisk „Rejestracja” u góry ekranu, a następnie przejść krótki panel rejestracyjny. Na pierwszym ekranie formularza należy ustalić dane do logowania się na konto, podać swój numer Fuksiarz - rejestracjatelefonu oraz zaznaczyć wymagane zgody i oświadczenia. Na drugim i jednocześnie ostatnim ekranie rejestracji trzeba wpisać podstawowe dane osobowe, czyli imię i nazwisko użytkownika, kraj i numer PESEL. Na koniec trzeba podać kod SMS, jaki bukmacher Fuksiarz przesłał na podany przez gracza numer telefonu lub alternatywnie można aktywować konto przez e-mail. Na ostatnim ekranie formularza domyślnie zaznaczone jest też okienko, dzięki któremu gracz potwierdza, że chce otrzymać powitalny bonus (Fuksiarz umożliwia oczywiście jego odznaczenie).  

Po aktywacji konta można korzystać z większości usług oferowanych przez organizatora zakładów bukmacherskich, czyli np. wpłacać depozyt na konto gracza, typować wyniki spotkań sportowych i korzystać z dostępnych promocji. Jednak szybka rejestracja nie uprawnia użytkownika m.in. do wypłacania wygranych środków finansowych na rachunek bankowy – to możliwe jest dopiero po pełnej rejestracji i pozytywnym zweryfikowaniu tożsamości i wieku gracza. Dopiero przesłanie skanu czy zdjęcia dowodu osobistego albo paszportu i podanie danych takich jak: numer konta bankowego, adres zamieszkania oraz numer i seria dokumentu osobistego pozwalają bukmacherowi na weryfikację gracza i udostępnienie mu wszelkich możliwych funkcjonalności serwisu. Weryfikacja trwa przeciętnie 15 minut, jednak bukmacher Fuksiarz zastrzega, że maksymalnie może zająć to 48 godzin. 

Fuksiarz – zakłady przedmeczowe 

Wygoda obstawiania i łatwość rejestracji konta to kwestie bardzo istotne, jednak to sama oferta zakładów bukmacherskich stanowi najważniejszy wyznacznik jakości usługi danego operatora. Na początek przyjrzyjmy się, jaką ofertę zakładów przedmeczowych przygotował dla graczy Fuksiarz. Bukmacher ten już od samego początku działalności udostępnił użytkownikom spory wybór sportów do obstawiania – oferta pre-match zawiera ponad 20 dyscyplin sportowych, przy czym najszersza oferta dotyczy zakładów na piłkę nożną. Po pierwsze możemy tu typować wyniki meczów rozgrywanych w ligach z całego świata (z około 50 państw), po drugie tam, gdzie futbol jest na najwyższym poziomie, bukmacher Fuksiarz oferuje zakłady nawet na 5. ligę (patrz Anglia), po trzecie obstawimy też spotkania wielu lig młodzieżowych. Do tego dochodzą bogate zakłady na rozmaite wydarzenia o charakterze klubowym i międzynarodowym. Przedmeczowe zakłady bukmacherskie Fuksiarz oferuje też w dużej liczbie na inne popularne w Polsce dyscypliny sportowe, takie jak tenis, koszykówka, piłka ręczna, siatkowa, hokej na lodzie itp. Fani bardziej niszowych sportów też znajdą co nieco dla siebie – np. zakłady na mecze squasha, futsalu, krykieta czy rugby. Poza tym w ofercie pre-match są też zakłady specjalne na wydarzenia polityczne i dotyczące rozrywki. 

W momencie startu bukmacher Fuksiarz nie zadbał natomiast o przygotowanie porządnej oferty zakładów na e-sporty – de facto nie znajdziemy tu zakładów na żaden sport elektroniczny. Obserwując jednak rynek bukmacherski w Polsce, można śmiało przypuszczać, że już niebawem ta poważna luka zostanie przez organizatora zakładów uzupełniona i pojawią się zakłady przynajmniej na najbardziej popularne gry, takie jak CS:GO, Dota2 czy LoL.  

Dodajmy też, że w serwisie bukmachera nie uświadczymy także zakładów na sporty wirtualne, czyli np. na wirtualne mecze piłki nożnej, wyścigi koni czy motocykli. Zakłady bukmacherskie na takie symulowane komputerowo wydarzenia sportowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem graczy, zwłaszcza wtedy, gdy nie dzieje się nic ciekawego w realu”. Również w tym przypadku przewidujemy, że bukmacher Fuksiarz będzie się starać jak najszybciej nadgonić konkurencję. 

Fuksiarz – zakłady bukmacherskie na żywo 

Jak zatem przedstawia się oferta zakładów stawianych na żywo, jaką oferuje Fuksiarz? Zakłady bukmacherskie live tego bukmachera obejmują około 10 dyscyplin sportowych. Ponownie najbardziej pieczołowicie potraktowany został narodowy sport Polaków: zakłady na żywo na piłkę nożną dotyczą bardzo wielu lig i wydarzeń, a rynki dla ważniejszych spotkań są naprawdę zaawansowane. Ciekawie prezentuje się też oferta live na koszykówkę i tenis, a poza nimi obstawimy też siatkówkę, hokeja na lodzie oraz mniej popularne sporty jak np. tenis stołowy, dart czy snooker.  

Bukmacher Fuksiarz - zakłady liveŻeby ułatwić graczom planowanie gry, bukmacher Fuksiarz w dedykowanej zakładom na żywo zakładce udostępnia kalendarz, który zawiera wydarzenia na najbliższy tydzień. Bardzo przydatną opcją jest też widok Multi”, dzięki któremu gracz może obserwować przebieg i zmiany oferty kursowej dla kilku czy nawet kilkunastu spotkań jednocześnie. Jak na razie brakuje u bukmachera jednak transmisji z meczów na żywo, która jest atrakcyjnym dodatkiem dla graczy i jest dostępna u wielu legalnych bukmacherów w Polsce. 

Fuksiarz – gry karciane 

Chociaż bukmacher Fuksiarz nie oferuje zakładów na sporty wirtualne, ma w swojej ofercie zakłady na inny rodzaj gier symulowanych komputerowo, czyli zakłady na gry karciane. Tego typu zakłady polegają na typowaniu wyniku gry przypominającej zasadami kasynowe karcianki, z tą różnicą, że wyniki gry są losowane przez komputer. Gracz może obserwować przebieg gry dzięki transmisji na żywo, jednocześnie obstawiając poszczególne typy. U Fuksiarza dostępne są gry w pokera i black jacka realizowane przez TVBet (dostawca gier karcianych, z którego korzystają też niektórzy inni legalni bukmacherzy w Polsce). Gry prowadzone są przez krupierki, które komentują je w języku angielskim, natomiast komunikaty tekstowe i cały panel gracza przygotowane są po polsku. Na Bukmacher Fuksiarz - zakłady na gry karcianestronie zakładów na gry karciane bukmacher Fuksiarz udostępnia historię zakładów, wyniki i poradniki dotyczące zasad gry, dlatego gracze powinni dość szybko załapać, jak grać. Zaletą zakładów na gry karciane online jest ich dostępność 24/7 i możliwość poczucia kasynowych emocji bez względu na porę i miejsce. 

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz – kursy  

Jeszcze przed uruchomieniem serwisu internetowego Fuksiarz oczekiwano, że kursy bukmacherskie nowego operatora będą wysokie, tak aby przyciągnąć jak najwięcej graczy. Te przypuszczenia się sprawdziły – wiele oferowanych kursów dorównuje ofercie wystawianej przez tych legalnych bukmacherów, którzy są znani z najwyższych kursów. Czy jednak wraz z upływem czasu bukmacher Fuksiarz nie będzie stopniowo podnosił swojej marży, obniżając tym samym oferowane kursy? Liczymy na to, że taki scenariusz tym razem się nie sprawdzi.  

Poza tym warto podkreślić, że niektóre zakłady bukmacherskie Fuksiarz można też obstawiać, korzystając z promocji mocno zwiększającej kursy („Mega Kursy Boost”).  

Fuksiarz – bonus powitalny 

Bonusy bukmacherskie oferowane nowym graczom w zamian za otworzenie konta gracza to już standard u legalnych bukmacherów. Bukmacher Fuksiarz także taki bonus powitalny posiada i przyznaje go wszystkim graczom, którzy założą w jego serwisie konto użytkownika – także tym, których konto jest tymczasowe. Na jaki rodzaj promocji zdecydował się operator zakładów Fuksiarz? Bonus na start dla nowo zarejestrowanych graczy u tego bukmachera to cashback, czyli zakład bez ryzyka. Taka akcja promocyjna polega na tym, że jeśli typer postawi zakład i będzie on chybiony, otrzyma zwrot całości lub części zagranej stawki. Cashback jest dość często stosowany przez bukmacherów jako powitalny bonus – Fuksiarz również udostępnił ten rodzaj promocji, gwarantując nowym graczom zwrot w wysokości 50% stawki pierwszego postawionego przez gracza zakładu. Promocja tego typu jest świetnym wyborem, jeśli chodzi o ofertę powitalną. Dzięki niemu gracz może przetestować serwis z zakładami bukmacherskimi, nie ryzykując utraty wszystkich zagranych środków własnych. Jeśli chodzi o omawiany bonus, Fuksiarz gwarantuje zwrot połowy postawionych pieniędzy gracza, jeśli zakład okaże się przegrany.

Oferowany przez bukmachera Fuksiarz bonus powitalny jest o tyle atrakcyjny, że nie obejmują go warunki obrotowe. Co to oznacza? Zdecydowana większość bonusów przyznawanych przez bukmacherów trafia na konto bonusowe gracza, a żeby móc przenieść je na konto główne (depozytowe) i móc wypłacić, należy zagrać za nie w określony sposób. Czasem bonusem trzeba obrócić nawet kilka razy zakładami o wskazanych parametrach, żeby możliwa była ich wypłata, co zdecydowanie utrudnia faktyczne uzyskanie pieniędzy. Dlatego właśnie udostępniony nowym graczom przez bukmachera Fuksiarz bonus jest tak wyjątkowy – środki od razu przekazywane są na konto główne użytkownika i można je wypłacić na swój rachunek bankowy. Pamiętajcie jednak, że zgodnie z polskim prawem wypłata środków z konta u bukmachera możliwa jest tylko dla kont zweryfikowanych na podstawie dokumentu tożsamości (pełna rejestracja). 

Fuksiarz – kod promocyjny 

Standardowy bonus na start to jedno, jednak bukmacherzy bardzo często honorują również specjalne kody promocyjne, które wpisane podczas rejestracji mogą zwiększyć ofertę powitalną gracza. Kody tego typu można znaleźć m.in. w serwisie lub mediach społecznościowych operatora zakładów, w serwisach online jego partnerów afiliacyjnych czy otrzymać np. w newsletterze. Bukmacher Fuksiarz także informuje na swojej stronie internetowej na temat możliwości skorzystania z takiego kodu promocyjnego, gdyż podanie kodu podczas rejestracji zwiększa korzyści dla gracza. Więcej na temat kodu promocyjnego Fuksiarza dowiesz się na podstronie: Fuksiarz kod promocyjny. Znajdziesz tam również aktualny i honorowany przez bukmachera Fuksiarz kod promocyjny, który można podać podczas otwierania konta gracza.

Fuksiarz – bonusy dla stałych graczy 

Oczywiście na bonusie powitalnym świat się nie kończy, a stawianie zakładów przez internet wiąże się zazwyczaj z możliwością korzystania z licznych promocji dostępnych dla zarejestrowanych już graczy. O bonusy dla stałych graczy zadbał także bukmacher Fuksiarz – promocje tego typu zgromadzone są w dedykowanej zakładce („Promocje”). Jak się okazuje również stali gracze mogą grać u bukmachera bez ryzyka, korzystając z promocji Cashback bez limitu” – w ramach akcji Fuksiarz udostępnia specjalną ofertę zakładów Cashback”. Jeśli obstawiamy zdarzenia, które do niej należą, w przypadku rozliczenia kuponu jako przegrany, część środków ze stawki trafi z powrotem do gracza.  

Bukmacher Fuksiarz oferuje także wspomnianą już promocjęMega Kursy Boost, dzięki której kursy na wybrane, ciekawe wydarzenia sportowe są znacznie zwiększone.

Wpłaty i wypłaty u bukmachera Fuksiarz 

Duże znacznie dla wygody gry u danego operatora zakładów bukmacherskich ma to, jakie metody transferu środków finansowych są u niego dostępne. Bukmacher Fuksiarz wypada w tej kategorii całkiem nieźle. Żeby zasilić swoje internetowe konto, gracz może dokonać płatności poprzez PayU, Dotpay, Tpay.com, Przelewy24 lub BLIK. Możliwa jest też oczywiście płatność przy użyciu kart płatniczych VISA i MasterCard. Sam proces wpłacenia depozytu jest prosty i szybki: wystarczy zalogować się na konto, wybrać opcję „Wpłać” u góry ekranu i preferowaną metodę płatności, a potem postępować według wyświetlanych instrukcji.  

Duży plus należy się Fuksiarzowi także za to, że od razu zapewnił graczom możliwość korzystania z błyskawicznych wypłat. Są one dostępne dla kilkunastu wymienionych na stronie bukmachera banków, dlatego ci użytkownicy, którzy mają w nich konto, mogą otrzymać zleconą wypłatę w około 15 minut od dyspozycji. Pozostali muszą skorzystać ze zwykłego przelewu na swój rachunek bankowy. Minimalna kwota wpłaty czy wypłaty to 1 zł, a dla natychmiastowej wypłaty 10 zł. Bukmacher Fuksiarz nie pobiera żadnych opłat czy prowizji w związku z ich realizacją. 

Podatek i wygrana u bukmachera Fuksiarz 

Każdy legalny bukmacher w naszym kraju zobligowany jest do odprowadzania 12-procentowego podatku od gier – nie inaczej jest w przypadku bukmachera Fuksiarz. Polska ustawa hazardowa wymaga, by podatek ten opłacany był od każdego zakładu bez względu na jego wynik (czy jest wygrany czy przegrany). Bukmacherzy pobierają równowartość podatku ze stawki wpłacanej na dany zakład, dlatego ostateczna wygrana równa jest iloczynowi kursu bukmacherskiego, stawki i współczynnika 0,88. Ponadto należy pamiętać, że w przypadku wygranej przekraczającej 2280 zł bukmacher Fuksiarz, tak jak inni bukmacherzy działający zgodnie z prawem, musi potrącić 10% wygranej kwoty i również przekazać do urzędu skarbowego z tytułu podatku od wygranej.  

Bukmacher Fuksiarz – sponsor sportu 

Sponsoring sportu to najlepsza metoda na szeroką promocję wśród graczy, którzy w zdecydowanej większości są przecież także kibicami sportowymi. Dlatego niemal wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce wspierają finansowo wybrane drużyny sportowe czy indywidualnych zawodników albo też wydarzenia sportowe. W ten sposób zyskują na rozpoznawalności i budują swój pozytywny wizerunek. Tą drogą poszedł także bukmacher FuksiarzPolska Federacja Padla (PFP) została objęta przez niego sponsoringiem już w momencie startu serwisu online. Słowem wyjaśnienia dla niewtajemniczonych, padel to sport rakietowy zawierający elementy tenisa i squasha, który staje się także u nas coraz bardziej popularny.

Obsługa klienta i pomoce w serwisie Fuksiarz 

W momencie uruchomienia swojej usługi bukmacher Fuksiarz zapewnił bardzo skromne możliwości kontaktu. Żeby skonsultować się z pracownikiem firmy bukmacherskiej, zgłosić jakiś problem techniczny czy dopytać o kwestie związane z ofertą buka, możemy skorzystać wyłącznie z kontaktu mailowego. Na pewno brakuje więc możliwości porozmawiania z konsultantem na czacie na żywo – ta opcja jest już w zasadzie standardem, jeśli chodzi o internetowe serwisy bukmacherskie w Polsce. Część graczy doceniłaby też infolinię czy formularz kontaktowy. Z dużym prawdopodobieństwem należy się spodziewać, że dodatkowe opcje kontaktu pojawią się na stronie operatora w krótkim czasie. 

Bukmacher Fuksiarz - pomocTrzeba natomiast przyznać, że stawiając zakłady bukmacherskie Fuksiarz, możemy skorzystać z naprawdę rozbudowanego panelu pomocy na jego stronie internetowej. Po kliknięciu w odnośnik Pomoc” w menu dolnym, zobaczymy Centrum Pomocy” podzielone na tematyczne sekcje. Jeśli mamy pytania dotyczące kwestii takich jak rejestracja, weryfikacja i obsługa konta gracza, dokonywanie wpłat i wypłat w serwisie, obstawianie zakładów bukmacherskich, opcja cash-out czy poszczególne bonusy i promocje, są duże szanse, że tu właśnie znajdziemy na nie odpowiedź. Możemy też posłużyć się specjalną wyszukiwarką odpowiedzi zamieszczoną na stronie pomocy. Co więcej, bukmacher Fuksiarz prowadzi także bloga, na którym znajdziecie artykuły wyjaśniające zawiłe kwestie związane z obstawianiem zakładów bukmacherskich. 

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz – opinie 

Jak więc w ogólnym rozrachunku wypada oferta bukmachera Fuksiarz? Opinie na ten temat najlepiej wyrobić sobie na bazie własnego doświadczenia, tym bardziej, że bukmacher oferuje ciekawy i wysoki bonus powitalny, który ogranicza ryzyko związane ze stawianiem zakładów bukmacherskich. W naszej opinii ogromną zaletą tej promocji jest fakt, że zwrot środków trafia od razu na konto depozytowe gracza, a więc nie podlega warunkom obrotu, co faktycznie stanowi prawdziwą rzadkość. Interesująco wypadają też inne oferowane przez bukmachera Fuksiarz bonusy i promocje. Serwis bukmacherski tego operatora jest bardzo funkcjonalny i czytelny, a rejestracja naprawdę szybka i nie wymaga podania wielu danych (w wariancie rejestracji uproszczonej). Oferta zakładów sportowych jest dość bogata, dostępne są także zakłady na gry karciane i zakłady specjalne. Bardzo atrakcyjnie przedstawiają się również kursy bukmacherskie wystawiane w serwisie bukmachera Fuksiarz. Łatwo i szybko dokonamy tu wpłat i wypłat oraz wyszukamy wiele przydatnych pomocy merytorycznych. 

Trzeba jednak uczciwie podkreślić poważne niedociągnięcia w usłudze przygotowanej przez bukmachera Fuksiarz. Aplikacja na urządzenia mobilne nie została udostępniona graczom wraz ze startem serwisu online – to po pierwsze, nie przygotowano oferty zakładów na e-sporty i sporty wirtualne – to po drugie oraz zagwarantowano graczom zdecydowanie zbyt mało sposobów na kontakt z bukmacherem – to po trzecie. Obok tych najważniejszych mankamentów można by też wymienić niezbyt rozwiniętą ofertę zakładów live, brak transmisji meczów na żywo czy brak programu lojalnościowego. Jeśli bukmacher Fuksiarz nie liczy tylko na fuksa w walce o poważny udział w polskim rynku zakładów bukmacherskich, na pewno musi zadbać o poprawę swojej usługi we wskazanym zakresie.