Dziś jest: 26 września 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Fuksiarz – bonus powitalny 2023. U nas najlepszy Pakiet Powitalny od K. Stanowskiego

Bukmacher Fuksiarz oferuje nowym graczom bonus powitalny, dzięki któremu w przypadku porażki gracz otrzymuje prawdziwy zwrot połowy stawki zakładu. Zakład bez ryzyka 50% może wynieść aż 500 zł. Dodatkowo na gracza czeka cashback bez limitu oraz freebet w aplikacji mobilnej. Rejestrując konto, w formularzu rejestracji warto podać kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS, co może zwiększyć wartość bonusu na start. 

 

Zakład bez ryzyka do 500 zł 

Nowy gracz, który obstawi pierwszy zakład u bukmachera Fuksiarz, a zakład ten okaże się nietrafiony, otrzymuje zwrot połowy jego stawki (po odjęciu kosztów podatku od gier). Bonus zostaje przyznany za pierwszy obstawiony zakład gracza, o ile będzie on przegrany, a nie za pierwszy przegrany zakład. 

Warunki, jakie musi spełniać obstawiony zakład, są następujące: na kuponie muszą się znaleźć co najmniej 2 zdarzenia, kurs każdego z nich musi wynieść minimum 1.60, a stawka kuponu musi wynieść nie mniej niż 50 zł. W promocji udziału nie biorą zakłady z opcją cash-out i zakłady systemowe.  

Uwaga! Bonus nie wymaga żadnego obrotu! Oznacza to, że zwrócona kwota może zostać przelana przez użytkownika z salda cashback na konto depozytowe, a następnie może zostać od razu wypłacona (można też dalej grać u bukmachera za te środki). Maksymalna kwota bonusu to 500 zł.

Przejdź na stronę bukmachera Fuksiarz aby odebrać bonus

Cashback bez limitu 

Poza tym nowy gracz może też korzystać z promocji „Cashback bez limitu”, w ramach której Fuksiarz również zwraca 50% stawki zakładu. Zakład musi zawierać minimum 3 zdarzenia, każde o kursie minimalnym 1.6. Zwrot jest natychmiastowy i nie obowiązują go wymogi obrotowe, więc można od razu przelać pieniądze na konto bankowe. Maksymalna wysokość bonusu to 200 zł za każdy kupon spełniający warunki promocji.

Przejdź na stronę bukmachera Fuksiarz aby odebrać bonus

Freebet na start w aplikacji – 50 zł 

Jeśli nowy gracz zainstaluje aplikację mobilną Fuksiarza i obstawi w niej zakład za minimum 25 zł, to po jego rozliczeniu uzyska freebet o wartości 50 zł. 

Za freebet można obstawić kupon akumulowany na ofertę przedmeczową lub na żywo. Kurs każdego ze zdarzeń musi wynosić minimum 1.40. Wygrana z freebetu zostaje przekazana jako zysk netto, czyli po potrąceniu stawki zakładu. 

Uwaga! Bonus jest ważny przez 72 godziny.

Przejdź na stronę bukmachera Fuksiarz aby odebrać bonus