Fuksiarz – bonus powitalny 2024. U nas najlepszy Bonus na start od K. Stanowskiego

Zwrot 100% stawki pierwszego kuponu w kwocie 50 zł – szczegółowe zasady bonusu powitalnego

Bonus powitalny Fuksiarza - zakład bez ryzyka bez obrotu, w kwocie 50 zł, od K. Stanowskiego

Jako nowy gracz Fuksiarza, będziesz mógł liczyć na specjalne powitanie, w postaci zwrotu pełnej kwoty stawki Twojego 1. zagranego w Fuksiarzu kuponu, jeśli ten okaże się nietrafiony. Krzysztof Stanowski zwróci Ci stawkę w prawdziwej gotówce. Oznacza to, że nie istnieje żaden wymóg obrotu otrzymanych środków, lecz możesz od razu zlecić ich wypłatę na konto bankowe lub wykorzystać je na dalsze obstawianie. Kwota zwrotu wynosi 50 zł. Tego typu promocje bukmacherskie nazywamy również „zakładem bez ryzyka”.

Załóż konto w Fuksiarzu przez ten specjalny link, aby uzyskać dostęp do promocji powitalnej. Następnie wpłać przynajmniej 50 zł, gdyż stawka kuponu kwalifikującego się do oferty musi wynieść min. 50 zł.

Zwrot 100% stawki w gotówce w Fuksiarzu - pierwszy zakład bez ryzyka do 50 zł

Twój pierwszy kupon w Fuksiarzu musi być kuponem AKO (składać się z 2 lub więcej zdarzeń), a każda selekcja dodana do kuponu powinna posiadać kurs co najmniej 1.60. Możesz obstawiać dowolne zdarzenia z oferty zakładów sportowych oraz Sportów wirtualnych bukmachera. Natomiast wykluczone z Bonusu powitalnego „Zwrot 100%” są kupony systemowe oraz zakłady, które zamkniesz przy pomocy funkcji cash-out. To wszystko, jeśli nie trafisz za pierwszym razem – Fuksiarz zwróci Ci całość zagranej stawki, do kwoty 50 zł! Pamiętaj, że oferta startowa dotyczy pierwszego postawionego kuponu w Fuksiarzu, a nie pierwszego kuponu, który Ci „nie wejdzie”. Jeśli Twój pierwszy zakład będzie zwycięski – oczywiście otrzymasz wygraną na zwyczajnych zasadach, jednak Twój udział w promocji „Zwrot 100%” zostanie już zakończony. To jednak mało prawdopodobne, abyś był wtedy tym faktem szczególnie zmartwiony.

Z bonusu powitalnego Fuksiarza można skorzystać tylko 1 raz na jedno gospodarstwo domowe, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer), jeden adres zamieszkania itp. Aktualna odsłona bonusu powitalnego Fuksiarza obowiązuje od dnia 4 kwietnia 2024 r. (od godz. 10:00), bezterminowo, czyli aż do momentu gdy operator zdecyduje się zastąpić obecny zakład bez ryzyka innym bonusem dla nowych klientów.

Cashback bez limitu na LaLiga i niższe ligi hiszpańskie

Cashback bez limitu na LaLiga w Fuksiarzu - do 50% zwrotu stawek nietrafionych kuponów

Poza tym każdy klient Fuksiarza może też korzystać ze stałej promocji „Cashback bez limitu na LaLiga”, w ramach której bukmacher zwraca od 1% do 50% stawki każdego zagranego kuponu, zależnie od liczby zdarzeń na kuponie.  Zwrot jest natychmiastowy i dokonywany w prawdziwej gotówce! Oznacza to, że nie obowiązują go żadne wymogi obrotowe – a więc można grać dalej lub od razu przelać pieniądze na konto bankowe.

Do promocji „Cashback bez limitu” zaliczają się wyłącznie kupony z samymi zdarzeniami dodanymi z działu „Cashback LALIGA” w serwisie Fuksiarza. Znajdziesz tam mecze piłki nożnej w ramach lig hiszpańskich – a więc LaLiga, ale także niższych lig, jak LaLiga 2 czy Segunda RFEF.

Progi procentowe dla zwrotów wyglądają następująco:
1 zdarzenie – 1% zwrotu stawki netto, 2 – 2%, 3 – 3%, 4 – 4%, 5 – 5%, 6 – 8%, 7 – 12%, 8 – 15%, 9 – 17%, 10-19 zdarzeń – 20%, 20-29 zdarzeń – 35%, 30 zdarzeń – 50% zwrotu stawki netto.
Stawka netto oznacza wartość stawki po odjęciu 12%-owego podatku, pobieranego przez wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, w momencie zawierania zakładu. A zatem, jeśli postawiłeś kupon na ligi hiszpańskie np. z 30 zdarzeniami za 100 zł – w razie jego nietrafienia otrzymasz cashback w kwocie połowy stawki, obliczonej jednak nie od 100 zł, ale od 88 zł (gdyż 12 zł z Twojej całkowitej stawki Fuksiarz przeznaczył na podatek). Twój zwrot wyniesie zatem 44 zł, zawsze w prawdziwej gotówce, możliwej od razu do wypłaty.

Promocja "Cashback bez limitu na LaLiga" w Fuksiarzu - tabela procentów zwrotu stawki

Maksymalna wysokość bonusu to 200 zł zwrotu za każdy kupon spełniający warunki promocji.

Z Cashbacku bez limitu w Fuksiarzu możesz korzystać codziennie, bez końca! Bukmacher nie wprowadził tutaj żadnego limitu, a jedynym ograniczeniem jest wysokość zwrotu za każdy postawiony kupon – maks. 200 zł.

Załóż konto w Fuksiarzu tutaj, aby bez końca obstawiać ligi hiszpańskie z mniejszym ryzykiem