Dziś jest: 2 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Fuksiarz – bonus powitalny 2024. U nas najlepszy Pakiet Powitalny od K. Stanowskiego

Bukmacher Fuksiarz oferuje nowym graczom bonus powitalny, dzięki któremu w przypadku porażki gracz otrzymuje prawdziwy zwrot połowy stawki zakładu. Zakład bez ryzyka 50% może wynieść aż 500 zł. Dodatkowo na gracza czeka Darmowy zakład za 20 zł na LaLiga oraz Cashback bez limitu na LaLiga i niższe ligi hiszpańskie. Fuksiarz nie używa kodów promocyjnych, bonusowych czy rejestracyjnych. Aby uzyskać najwyższe możliwe bonusy na start w Fuksiarzu, załóż konto po kliknięciu w ten specjalny link. 

Zakład bez ryzyka 50% do 500 zł od K. Stanowskiego 

Nowy gracz, który obstawi pierwszy zakład u bukmachera Fuksiarz, a zakład ten okaże się nietrafiony, otrzymuje zwrot połowy jego stawki (po odjęciu kosztów podatku od gier). Bonus zostaje przyznany za pierwszy obstawiony zakład gracza, o ile będzie on przegrany, a nie za pierwszy przegrany zakład. 

Warunki, jakie musi spełniać obstawiony zakład, są następujące: na kuponie muszą się znaleźć co najmniej 2 zdarzenia, kurs każdego z nich musi wynieść minimum 1.60, a stawka kuponu musi wynieść nie mniej niż 50 zł. W promocji udziału nie biorą zakłady z opcją cash-out i zakłady systemowe.  

Uwaga! Bonus nie wymaga żadnego obrotu! Oznacza to, że zwrócona kwota może zostać przelana przez użytkownika z salda cashback na konto depozytowe, a następnie może zostać od razu wypłacona (można też dalej grać u bukmachera za te środki). Maksymalna kwota bonusu to 500 zł – aby móc otrzymać zwrot w takiej wysokości, pierwszy kupon powinieneś zagrać za min. 1138 zł. Wtedy po odjęciu 12% podatku, Twoja stawka netto wyniesie równy 1000 zł.

Freebet 20 zł na LaLiga na start

Wystarczy, że Twój pierwszy depozyt wyniesie co najmniej 50 zł, a Fuksiarz przyzna Ci dodatkowo darmowy zakład w kwocie 20 zł. Freebet będziesz mógł wykorzystać na kupon zawierający wyłącznie mecze z hiszpańskiej LaLiga. Musisz umieścić na kuponie min. 2 zdarzenia, każde o kursie przynajmniej 1.40. Jeśli wygrasz, otrzymasz wygraną od razu możliwą do wypłaty na konto bankowe, bez żadnego wymogu obrotu!

Trzeba dodać, że kwota otrzymanej wygranej zostanie pomniejszona o wartość freebetu (stawki kuponu), czyli o 20 zł. Czas na zagranie kuponu za freebet na LaLiga wynosi 72 godziny, czyli równo 3 doby.

Załóż konto w Fuksiarzu klikając ten specjalny przycisk, aby odebrać maksymalny pakiet bonusów

Cashback bez limitu na LaLiga i niższe ligi hiszpańskie

Poza tym każdy klient Fuksiarza może też korzystać ze stałej promocji „Cashback bez limitu na LaLiga”, w ramach której bukmacher zwraca od 1% do 50% stawki każdego zagranego kuponu, zależnie od liczby zdarzeń na kuponie.  Zwrot jest natychmiastowy i dokonywany w prawdziwej gotówce! Oznacza to, że nie obowiązują go żadne wymogi obrotowe – a więc można grać dalej lub od razu przelać pieniądze na konto bankowe.

Do promocji „Cashback bez limitu” zaliczają się wyłącznie kupony z samymi zdarzeniami dodanymi z działu „Cashback LALIGA” w serwisie Fuksiarza. Znajdziesz tam mecze piłki nożnej w ramach lig hiszpańskich – a więc LaLiga, ale także niższych lig, jak LaLiga 2 czy Segunda RFEF.

Progi procentowe dla zwrotów wyglądają następująco:
1 zdarzenie – 1% zwrotu stawki netto, 2 – 2%, 3 – 3%, 4 – 4%, 5 – 5%, 6 – 8%, 7 – 12%, 8 – 15%, 9 – 17%, 10-19 zdarzeń – 20%, 20-29 zdarzeń – 35%, 30 zdarzeń – 50% zwrotu stawki netto.
Stawka netto oznacza wartość stawki po odjęciu 12%-owego podatku, pobieranego przez wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, w momencie zawierania zakładu. A zatem, jeśli postawiłeś kupon na ligi hiszpańskie np. z 30 zdarzeniami za 100 zł – w razie jego nietrafienia otrzymasz cashback w kwocie połowy stawki, obliczonej jednak nie od 100 zł, ale od 88 zł (gdyż 12 zł z Twojej całkowitej stawki Fuksiarz przeznaczył na podatek). Twój zwrot wyniesie zatem 44 zł, zawsze w prawdziwej gotówce, możliwej od razu do wypłaty.

Maksymalna wysokość bonusu to 200 zł zwrotu za każdy kupon spełniający warunki promocji.

Z Cashbacku bez limitu w Fuksiarzu możesz korzystać codziennie, bez końca! Bukmacher nie wprowadził tutaj żadnego limitu, a jedynym ograniczeniem jest wysokość zwrotu za każdy postawiony kupon – maks. 200 zł.

Załóż konto w Fuksiarzu, aby bez końca obstawiać ligi hiszpańskie z mniejszym ryzykiem