Betcris – opis bukmachera

Ocena redakcji: 4.5 / 5

Z kodem MAKSYMALNYBONUS: 3 Darmowe Zakłady na łączną kwotę 1.400 zł: po 1. wpłacie freebet 100% (maks. 400 zł) w przypadku nietrafionego pierwszego postawionego kuponu, po 2. wpłacie freebet 50% (maks. 500 zł) w przypadku nietrafionego kuponu, po 3. wpłacie ponownie freebet 50% (maks. 500 zł), ale niezależnie czy kupon będzie wygrany, czy nietrafiony. Early Payout (tylko na mecze EURO 2024) - Twój zespół objął 2-bramkową przewagę w spotkaniu? Betcris już wypłaca Ci pełną wygraną, nieważne jak zakończy się ten mecz! Pamiętaj, aby znajdować w ofercie zakładów rynek "Wynik meczu (Early Payout)", a nie zwykły "Wynik meczu". W przeciwnym razie promocja nie będzie aktywna dla Twojego kuponu. Zdrapane wygrane - codziennie zdrap za darmo 3 jednakowe symbole wygrywające na zdrapce Betcris oraz udziel prawidłowej odpowiedzi na pytanie w ciągu 20 sekund, a otrzymasz freebet 20 zł bez depozytu! Wymagane jest zagranie dowolnego kuponu chociaż raz w tygodniu oraz udzielenie zgód marketingowych (komunikacja od Betcris nie jest natarczywa), aby mieć dostęp do zdrapek przez dany 7-dniowy okres. EURO bez ryzyka - każdego dnia trwania EURO 2024 możesz otrzymać freebet! Wystarczy, że w ciągu danego dnia wpłacisz min. 20 zł oraz postawisz kupon AKO za min. 20 zł (zawierający min. 3 zdarzenia, każde o kursie min. 1.30). Twój kupon musi zostać rozliczony w tym samym dniu. Jeśli nie trafisz, bukmacher przyzna Ci darmowy zakład w kwocie będącej połową stawki netto, za jaką zagrałeś (np. jeśli postawiłeś 100 zł, to stawka netto wyniosła 88 zł, więc otrzymasz 44 zł zwrotu jako freebet). Maks. kwota cashbacku to codziennie po 50 zł (można zagrać tylko 1 kupon dziennie w ramach tej promocji). Totalny zwrot podatku - codziennie odbierz nowy freebet do 50 zł, jako zwrot podatku za wygrane kupony. Podczas rejestracji konieczne wpisanie kodu: MAKSYMALNYBONUS (tutaj specjalny link rejestracyjny). Ważne! Jeśli w formularzu rejestracyjnym widzisz jakiś inny kod (np. "BC1400"), zamknij go i wróć tutaj, by ponownie kliknąć w specjalny link rejestracyjny (wtedy w formularzu pojawi się prawidłowy kod: MAKSYMALNYBONUS). Tylko wtedy będziesz miał pewność, że skorzystasz z aktualnie najlepszej oferty powitalnej, jaka jest dostępna w Betcris.

Betcris – opis bukmachera

 • Betcris to prężnie działający bukmacher, mocno rozpoznawalny zwłaszcza w Ameryce Północnej i Południowej.
 • W Polsce bukmacher Betcris działa legalnie przez Internet od 2021 r.
 • Betcris jest sponsorem polskiego sportu, w tym klubów: Pogoń Szczecin, Zagłębie Sosnowiec i siatkarskiej Asseco Resovii, a także piłkarskiej Betcris IV Ligi Łódzkiej.
Przejdź na stronę bukmachera

Zalety

 • czytelna i łatwa w obsłudze strona internetowa
 • intuicyjna i sprawna aplikacja mobilna na Android i iOS
 • opcja szybkiej rejestracji
 • szeroka oferta zakładów, zwłaszcza na sporty/ligi amerykańskie, piłkę nożną czy e-sport
 • rozbudowane zakłady na sporty wirtualne - aktualnie dostępne jest 8 gier od dostawcy BetConstruct i 6 gier od Golden Race
 • zakłady na gry karciane: poker, wojna, a także blackjack
 • liczne bonusy i promocje, m.in. atrakcyjny bonus powitalny
 • opcja szybkich wpłat i wypłat
 • ciekawe opcje typowania: cash-out, edytuj zakład, konstruktor zakładów, zakład łańcuch
 • darmowa, codzienna gra z freebetami do zdobycia
 • program VIP dla najbardziej zaangażowanych graczy oraz program lojalnościowy dla wszystkich
 • blog z newsami i analizami sportowymi

Wady

 • brak zaawansowanego kuponu systemowego Maxikombi, tylko zwykły systemowy
 • brak bonusów kursowych do kuponów AKO
 • darmowe gry bukmachera wymagają postawienia kuponu min. co 7 dni, aby uzyskać do nich dostęp
 • gry karciane tylko w języku angielskim
 • brak transmisji z meczów (poza e-sportem)
 • brak opcji przełączenia się na ciemne tło serwisu oraz aplikacji - przy dłuższej grze Twoje oczy i głowa nie będą Betcris za to wdzięczne
 • brak punktów naziemnych

Betcris - informacje o bukmacherze

Nazwa bukmacheraBetcris
Adres stronywww.betcris.pl
Rok powstania firmy2018 r.
Miejsce siedziby firmyPolska (Gdynia, ul. Podolska 21)
Zezwolenie na działalność przez Internet wydane w PolscePS4.6831.1.2019, wydane dnia: 19 grudnia 2019 r.
Minimalna wysokość wpłaty10 zł. Jednak minimalna kwota, za jaką można obstawić zakład, wynosi 1 zł.
Dostępne metody wpłatyPrzelewy24, PayU, BlueMedia, karta płatnicza, Skycash, BLIK. Wpłata powinna zasilić konto gracza w ciągu kilku sekund
Minimalna wysokość wypłaty20 zł
Dostępne metody wypłatyprzelew bankowy – zazwyczaj zajmuje do 30 min., choć znaczenie mają też godziny księgowania danego banku
Transmisje na stronieTylko mecze e-sportowe
Przydatne narzędziaWyniki, statystyki, newsy sportowe
Bonus powitalny i inne promocje3 Darmowe Zakłady po 1. wpłacie freebet 100% (maks. 400 zł) w przypadku nietrafionego 1. postawionego kuponu, po 2. wpłacie freebet 50% (maks. 500 zł) w przypadku nietrafionego kuponu, po 3. wpłacie freebet 50% (maks. 500 zł) - niezależnie czy kupon będzie wygrany czy przegrany. Łącznie: nawet 1.400 zł
Kod promocyjnyMAKSYMALNYBONUS

Bukmacher Betcris – opinie i recenzja zakładów bukmacherskich 

Bukmacher Betcris to operator zakładów bukmacherskich, który działa w Polsce w 100% legalnie. 19 grudnia 2019 r. otrzymał od Ministra Finansów zezwolenie o numerze PS4.6831.1.2019, na podstawie którego może oferować zakłady bukmacherskie przez Internet osobom przebywającym na terenie naszego kraju. Zezwolenie jest ważne przez 6 lat z możliwością przedłużenia na kolejny okres. Serwis oferujący zakłady bukmacherskie Betcris uruchomiony został w połowie 2021 r. i od tego czasu oferta bukmachera stale się poszerza i rozwija. 

Na potrzeby świadczenia usług w Polsce, powstała firma „Betcris Polska Sp. z o.o.”, której siedziba mieści się w Gdyni. Jednak gracze najprawdopodobniej kojarzą tę markę z działalności w innych krajach. Bukmacher Betcris założony został w Dominikanie i działa już od 1985 r., a obecnie oferuje zakłady bukmacherskie w kilkunastu krajach świata. Marka bukmacherska jest bardzo dobrze znana w Ameryce Południowej i Północnej, choćby dlatego, że Betcris jest ważnym sponsorem wielu drużyn – na koncie ma np. sponsoring reprezentacji w piłce nożnej Meksyku, Ligi Ekwadorskiej czy Brazylijskiej. Poza tym firma bukmacherska ma ponad 100 punktów stacjonarnych w Ameryce Łacińskiej. 

Można więc przypuszczać, że tak doświadczony bukmacher powinien okazać się znaczącym graczem także w Polsce. Czy rzeczywiście oferowane przez Betcris zakłady bukmacherskie to obszerna i urozmaicona oferta na sport (pre-match i live) oraz na gry wirtualne? Jak działa strona internetowa i aplikacja mobilna bukmachera? Na ile atrakcyjna jest oferta kursowa firmy bukmacherskiej? Czy oferowany przez Betcris bonus powitalny daje graczom dużo korzyści, jak działa kod promocyjny oraz jak należy ocenić pozostałe bonusy bukmacherskie znajdujące się w ofercie? Jak wypada bukmacher Betcris, jeśli chodzi o kwestie typu jakość obsługi klienta, łatwość rejestracji konta gracza czy możliwości w zakresie dokonywania wpłat i wypłat u bukmachera? Na wszystkie te pytania odpowiadamy szczegółowo w poniższej recenzji. 

Betcris – strona internetowa 

Bukmacher Betcris działa w Polsce wyłącznie przez Internet, umożliwiając graczom obstawianie zakładów poprzez stronę internetową oraz aplikację mobilną. Główna strona serwisu online zawiera mnóstwo opcji, jednak są one rozmieszczone i zaprezentowane w bardzo czytelny sposób. W górnym menu znajdują się zakładki, po kliknięciu w które przeniesiemy się do oferty zakładów z określonej kategorii, czyli zakładów sportowych na żywo, przedmeczowych, zakładów na sporty wirtualne, na e-sport, na gry karciane oraz do oferty aktualnych promocji bukmachera. Inne przydatne odnośniki znajdują się powyżej głównego paska menu – tam znajdziemy zakładki takie jak m.in. płatności, wyniki, statystyki, pomoc czy aplikacja mobilna. 

Centralna część ekranu przeznaczona jest na bannery promujące najciekawsze dostępne bonusy bukmacherskie i ofertę dotyczącą topowych wydarzeń sportowych. Poniżej zobaczymy, jakie są udostępnione przez Betcris zakłady bukmacherskie live. Oferta zaprezentowana jest w podziale na poszczególne dyscypliny sportowe, co bardzo ułatwia znalezienie zakładów interesujących danego użytkownika. Przesuwając kursor jeszcze niżej, możemy sprawdzić, jakie są popularne wydarzenia i nadchodzące wydarzenia (ta opcja posiada filtr czasu) – oba zestawienia również posiadają możliwość wybrania konkretnego sportu. 

Betcris - strona internetowa

Po lewej stronie znajduje się pasek wyszukiwarki, dzięki któremu jeszcze szybciej możemy namierzyć to spotkanie sportowe, które mamy zamiar obstawić. Poniżej umieszczono przyciski kierujące do oferty typu „kupon dnia” i „kursowy boost”, a także button „ulubione” – jeśli oznaczymy niektóre wydarzenia jako ulubione, z tego miejsca będziemy mieli do nich łatwy dostęp. Zakłady bukmacherskie Betcris można wyszukiwać także, korzystając z listy „Popularne Ligi” albo „Wszystkie mecze”, gdzie zebrane zostały wszystkie dostępne u bukmachera dyscypliny sportowe (można je przefiltrować ze względu na czas, w jakim odbędą się spotkania). 

Jeśli wybierzemy jakieś zakłady bukmacherskie, nasze typy dodane zostaną do e-kuponu, który tradycyjnie wyświetla się po prawej stronie ekranu. Przyciski służące do rejestracji konta gracza oraz do zalogowania się na nie znajdują się w prawym górnym rogu strony. Z kolei okienko czatu na żywo dostępne jest w prawym dolnym rogu – także na różnych podstronach serwisu. 

Strona internetowa Betcris zawiera więc naprawdę sporo rozmaitych opcji, ale jej design jest intuicyjny i przejrzysty. Szata graficzna utrzymana jest w miłych dla oka odcieniach koloru niebieskiego, a wyróżnione elementy są w kolorze żółtym. Strona Betcris szybko się ładuje, a jej obsługa nie powinna nastręczać większych trudności. 

Betcris – aplikacja mobilna 

Jak natomiast prezentuje się udostępniona przez Betcris aplikacja mobilna? Zacznijmy od tego, że bukmacher przygotował apkę zarówno na smartfony czy tablety działające pod systemem Android, jak i iOS. Aplikacja ma bardzo przejrzysty interfejs, dlatego poruszanie się w jej obrębie jest bardzo proste i intuicyjne. Oferta zakładów, jaką udostępnia stworzona przez Betcris aplikacja mobilna, jest równie obszerna jak ta, którą znajdziemy na stronie internetowej. Są tu zarówno wszystkie zakłady z oferty przedmeczowej i na żywo, jak też zakłady bukmacherskie na e-sport, sporty wirtualne i gry karciane.  

Betcris - aplikacja mobilnaBukmacher Betcris zadbał także, by mobilni gracze mogli korzystać z wielu przydatnych funkcjonalności. I tak, logowanie w aplikacji może odbywać się poprzez opcję TouchID (przez odcisk palca) czy FaceID (przez skan twarzy), co jest rozwiązaniem bardzo bezpiecznym i szybkim. W Betcris aplikacja mobilna pozwala też na korzystanie z ciekawych funkcji, takich jak cash-out, zakład łańcuch czy edytowanie zakładu (są one dostępne także podczas gry na stronie internetowej). Oczywiście przez apkę m.in. sprawdzimy też statystyki sportowe, historię obstawionych zakładów, dokonamy szybkich płatności czy uzyskamy pomoc konsultantów. Dostępny jest także streaming ze spotkań e-sportowych, choć niestety jak na razie nie znajdziemy w Betcris transmisji z innych dyscyplin sportowych. 

Przygotowana przez Betcris aplikacja mobilna jest stosunkowo lekka, działa szybko i sprawnie. Grę usprawniają także powiadomienia push, które apka może wysyłać na nasz telefon. 

Betcris – punkty stacjonarne 

Dla graczy, którzy lubią obstawiać zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych, nie mamy dobrych wieści. Betcris działa w Polsce wyłącznie jako operator zakładów internetowych i nie posiada zezwolenia na przyjmowanie zakładów poprzez sieć punktów stacjonarnych. Oczywiście istnieje możliwość, że to się z czasem zmieni i Betcris wystąpi o zezwolenie także na zakłady naziemne. Zwłaszcza, że poza granicami naszym kraju bukmacher Betcris posiada wiele takich lokali. Jednak obecnie dostępne są dla rodzimych graczy wyłącznie zakłady bukmacherskie Betcris online. 

Rejestracja konta u bukmachera Betcris 

Wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce mogą przyjmować zakłady bukmacherskie tylko od tych użytkowników, którzy zarejestrowali indywidualne konto gracza. Najczęściej dostępne są 2 opcje. Internauci mogą na początek założyć konto tymczasowe, a dopiero wtedy, gdy chcą wypłacić wygrane pieniądze, muszą dokończyć rejestrację, tworząc konto stałe. Bukmacher Betcris także umożliwia graczom skorzystanie z uproszczonej rejestracji, w ramach której wystarczy podać jedynie kilka danych osobowych. 

W tym celu należy kliknąć przycisk „Zarejestruj się”, który znajduje się w prawym górnym rogu strony. Następnie w wyświetlonym formularzu rejestracyjnym należy wpisać swoje imię, nazwisko i adres e-mail oraz ustalić hasło i login niezbędne do logowania. Warto też wpisać aktualny w Betcris kod promocyjny, dzięki czemu nasz bonus powitalny może się znacząco zwiększyć.  

W drugiej części formularza jest miejsce na wpisanie swojego obywatelstwa i podanie numeru PESEL, dzięki czemu bukmacher Betcris może sprawdzić, czy użytkownik jest osobą pełnoletnią. Należy też wskazać, jakie jest źródło środków finansowych, za które gracz ma zamiar obstawiać zakłady bukmacherskie. Betcris wymaga też podania numeru telefonu.  

Na ostatnim ekranie należy podać dzienny i miesięczny limit stawek oraz dzienny i miesięczny limit czasu gry (w godzinach). Na koniec nie zapomnijmy o zaznaczeniu wymaganych zgód i oświadczeń, warto też wyrazić zgodę na otrzymywanie od bukmachera powiadomień – jest to konieczne, by uzyskać bonus powitalny. 

Jeśli założymy w ten sposób konto tymczasowe w Betcris, bukmacher umożliwi nam dokonywanie wpłat, obstawianie zakładów, korzystanie z części promocji itp. Natomiast trzeba pamiętać, że tego rodzaju konto gracza nie ma opcji dokonywania wypłat, obowiązuje je limit wpłaconych środków oraz nie przysługuje na nim bonus powitalny. Ponadto jest ograniczone czasowo – po maksymalnie 30 dniach od założenia konta należy dokończyć rejestrację. Polega to na uzupełnieniu w profilu gracza dodatkowych danych, takich jak np. adres zamieszkania, numer dokumentu tożsamości czy numer rachunku bankowego oraz wgraniu skanu dokumentu tożsamości. Następnie dokumenty są sprawdzane przez dział weryfikacji firmy bukmacherskiej. Jeśli wszystko jest w porządku, gracz może już korzystać z wszystkich funkcjonalności platformy bukmachera Betcris, w tym wypłacać swoje pieniądze na rachunek w banku. Bukmacher przyzna mu także wtedy bonus powitalny. 

Betcris - rejestracja szybka a rejestracja pełna

Betcris – zakłady bukmacherskie przedmeczowe 

Sprawdźmy teraz, jakiego rodzaju zakłady bukmacherskie oferuje Betcris. Bukmacher udostępnia graczom szeroką ofertę przedmeczowych zakładów sportowych – gracze mają do wyboru około 30 dyscyplin sportowych. Oczywiście ich liczba zależna jest od tego, czy w danym sporcie dzieje się w najbliższym czasie coś ciekawego, a niektóre sporty mają typowo sezonowy charakter.  

Oferta na piłkę nożną, jest bardzo rozbudowana. Liczba rynków zdarzeń na bardziej liczące się ligi z reguły przekracza 300, a w przypadku dalszych lig oscyluje wokół 200 wariantów zawarcia zakładu. Natomiast najbardziej atrakcyjne mecze można obstawiać, wybierając zakłady bukmacherskie spośród nawet ponad 500 rynków zdarzeń. Jest to więc bardzo bogata i zróżnicowana oferta, która powinna zadowolić wszystkich miłośników piłki nożnej. Ponadto bukmacher Betcris oferuje m.in. zakłady łączone, zakłady na statystyki meczowe, zakłady długoterminowe oraz umożliwia łączenie zakładów przedmeczowych z tymi z oferty na żywo. Znajdziemy tu także opcję budowania własnych zakładów („Betcris Builder”), która pozwala na obstawienie w ramach 1 kuponu kilku zakładów na wybrany mecz. 

Poza tym wybornie przedstawiają się w Betcris zakłady bukmacherskie pre-match na sporty i ligi amerykańskie. Przykładowo bardzo dobra jest więc oferta na koszykówkę – szczególnie na NBA (ale też na Euroligę) czy hokej na lodzie – zwłaszcza na NHL. Rynki zdarzeń są bardzo bogate (grubo powyżej 100 opcji zawarcia zakładu), a w ofercie uwzględnione zostają bardzo różne rozgrywki. Bukmacher Betcris umożliwia m.in. typowanie statystyk graczy, zakładów łączonych czy zakładów specjalnych. Oferta zakładów na inne popularne w naszym kraju sporty, takie jak tenis, siatkówka czy boks jest w Betcris dość rozbudowana, choć już nie tak bardzo, jak na wymienione wcześniej dyscypliny sportowe.  

Betcris - zakłady bukmacherskie na e-sportW osobnej zakładce znaleźć też można zakłady bukmacherskie Betcris na sporty elektroniczne („Esport”). Oferta jest naprawdę imponująca. Fani e-sportu mogą obstawiać u tego bukmachera aż kilkanaście tytułów, m.in. CS:GO, Dota2, LoL, King of Glory, Call of Duty, Valorant, Overwatch, Mobile Legends, a także E-Football i E-Basketball. Dla ważniejszych spotkań udostępnianych jest po kilkadziesiąt rynków zdarzeń, tak więc można śmiało powiedzieć, że oferta na e-sport Betcris jest jedną z najlepszych w Polsce. 

Zakłady bukmacherskie Betcris można również stawiać na takie sporty, jak np. żużel, piłka ręczna czy tenis stołowy oraz na sporty niszowe, jak lacrosse, futsal czy badminton. Ponadto znajdziemy tu zakłady bukmacherskie na wydarzenia pozasportowe, np. na wyniki Eurowizji czy wybory prezydenckie. 

Betcris – zakłady bukmacherskie na żywo 

W Betcris zakłady bukmacherskie na żywo dostępne są dla kilkunastu dyscyplin sportowych, takich jak piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka, piłka ręczna, hokej na lodzie itp., ale też mniej popularnych sportów typu piłka wodna, futbol australijski czy strzelanie z pistoletu. Na ciekawsze mecze bukmacher Betcris przygotowuje po kilkadziesiąt rynków zdarzeń, a dla najbardziej medialnych spotkań sportowych (zwłaszcza piłki nożnej) liczba ta jest znacznie większa. Gracze mogą dodatkowo obstawiać zakłady bukmacherskie na kilka gier e-sportowych i tu również dla najbardziej atrakcyjnych meczów oferowanych jest po kilkadziesiąt wariantów zawarcia zakładu. 

Oferta zakładów na żywo (zakładka „Live”) zawiera nie tylko przegląd wydarzeń, kalendarz i widok szczegółowy z match-trackerem, ale też widok multipodgląd, dzięki któremu można jednocześnie monitorować zmiany w ofercie na kilka spotkań. Znajduje się tu również możliwość sprawdzenia wyników poszczególnych meczów – opcja umożliwia filtrowanie wyników m.in. według dyscypliny sportowej czy czasu, a uwzględnione są tu spotkania, które odbyły się nawet kilka lat wcześniej. 

Niestety, i to jest największą wadą tej oferty Betcris, bukmacher nie udostępnia graczom darmowych transmisji meczów – wyjątkiem są tylko spotkania e-sportowe. Liczymy na to, że również ten bukmacher, tak jak wiele innych firm bukmacherskich działających w Polsce legalnie, z czasem poszerzy swoją ofertę o opcję streamingu z meczów piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, żużlu itd. 

Betcris – zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne 

Osobna podstrona poświęcona jest w Betcris zakładom na sporty wirtualne – znajdziemy tu ofertę „BetConstruct” oraz „Golden Race”. W ramach pierwszej oferty obstawimy wirtualne gry: piłkę nożną, rzuty karne, ligę piłki nożnej, tenis, wyścigi samochodowe równoległe, kolarstwo, wyścigi chartów i gonitwy koni. Natomiast oferta Golden Race obejmuje po kilka lig i kilka pucharów wirtualnej piłki nożnej, rozmaite wirtualne wyścigi psów, koni, motocyklowe i żużlowe. Rynki zdarzeń są jak na gry wirtualne dość rozbudowane, a gracze mają możliwość sprawdzenia archiwalnych wyników meczów. Jakość animacji jest dobra, zwłaszcza tych generowanych w ramach BetConstruct, natomiast druga oferta ma mniej wyraźne i mniejsze animacje, choć jej plusem jest obecność komentarza (angielskiego).  

 

W Betcris zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne są dostępne w trybie 24/7, dlatego można z nich skorzystać choćby wtedy, gdy w świecie realnym nie są rozgrywane żadne interesujące nas wydarzenia sportowe. Inną opcją są w takim przypadku zakłady bukmacherskie na symulowane komputerowo gry karciane. 

Betcris – zakłady bukmacherskie na gry karciane 

Tego rodzaju zakłady bukmacherskie Betcris umieścił w zakładce „Gry karciane”. Gracze mogą obstawiać wyniki kilku gier w karty, mianowicie wojny, wojny andar bahar, pokera, pokera indyjskiego i blackjacka. Dla każdej gry przygotowywana jest oczywiście oferta kursowa, a przebieg zdarzeń można obserwować dzięki transmisjom, które prowadzone są przez anglojęzyczne krupierki. Gracze mają możliwość sprawdzenia statystyk i historii zakładów, a jeśli coś jest niezrozumiałe, zawsze można zapoznać się z przygotowanymi materiałami pomocniczymi (sekcja „Jak grać?”).  

Tego typu zakłady bukmacherskie Betcris również oferuje w trybie ciągłym, czyli możemy je obstawiać o dowolnej porze dnia i nocy, co na pewno może być ciekawym urozmaiceniem codziennej gry u bukmachera. 

Betcris – ciekawe opcje gry 

W Betcris zakłady bukmacherskie można obstawiać, korzystając z kilku interesujących funkcjonalności. Dla zakładów na piłkę nożną bukmacher oferuje wspomniany już „Betcris Builder”, dzięki któremu można tworzyć własne kombinacje zakładów na 1 mecz. Gracze mogą także korzystać z opcji cash-out, czyli zamykać zakłady bukmacherskie przed rozstrzygnięciem wszystkich zawartych na kuponie zdarzeń.  

Bukmacher Betcris zabłysnął też zupełną nowością na polskim rynku zakładów bukmacherskich, udostępniając możliwość edytowania obstawionych już zakładów. Typerzy mogą dodawać, zmieniać albo usuwać wybrane typy, a także zwiększyć stawkę nierozliczonych kuponów (pre-match i live). Ciekawostką jest również „zakład łańcuch”, a więc zakład akumulowany, który może przynieść wygraną, nawet jeśli niektóre selekcje na kuponie są chybione. 

 

Zakłady bukmacherskie Betcris – kursy 

Przejdźmy do kolejnej kwestii, która jest jedną z kluczowych, jeśli chodzi o ocenę każdego bukmachera – sprawdźmy, jak wygląda oferta kursowa Betcris. Przeglądając kursy bukmacherskie wystawiane dla różnych dyscyplin sportowych, lig i wydarzeń, można uogólnić, że są one na przeciętnym poziomie. Część kursów jest wyższa niż u innych legalnych bukmacherów, a część ma niższe wartości – jednak oferta na najbardziej popularne sporty w Polsce, np. na piłkę nożną czy tenisa jest porównywalna do tego, co znajdziemy u innych buków.  

Za to ciekawie przedstawia się oferta na sporty/ligi amerykańskie. Jeśli mamy zamiar obstawiać w Betcris zakłady bukmacherskie na koszykówkę w wydaniu NBA, hokej na lodzie – NHL, futbol amerykański – NFL czy piłkę nożną – MLS, powinniśmy być zadowoleni z oferowanych kursów. Mniej zaawansowane ligi miewają jednak gorsze współczynniki kursowe, podobnie wygląda kwestia oferty na niszowe dyscypliny sportowe. 

Warto pamiętać, że stawiając w Betcris zakłady bukmacherskie, można uzyskać lepsze współczynniki kursowe, jeśli wykorzystamy specjalne promocje. Przede wszystkim chodzi o boosty kursowe, które przygotowywane są przez bukmachera każdego dnia. Zakłady bukmacherskie z podwyższonymi kursami znajdują się w kolumnie po lewej stronie ekranu w sekcji „Kursowy boost”. W ofercie przedmeczowej znaleźć można także „Boost dnia”, czyli zakład specjalny na wybrane topowe wydarzenie danego dnia (również w lewej kolumnie). 

Betcris – bonus powitalny 

Przygotowany przez Betcris bonus powitalny to promocja, która mocno interesuje wszystkich graczy rozważających założenie konta u tego operatora zakładów bukmacherskich. Jest to w dzisiejszych czasach w zasadzie obowiązujący punkt oferty każdego internetowego serwisu bukmacherskiego, a niejeden bukmacher oferuje całe pakiety bonusów na start. Jak się okazuje, w Betcris bonus powitalny też zazwyczaj składa się z kilku elementów.  

Betcris - bonus powitalnyCzęsto nowi gracze mogą uzyskać bonusy w zamian za pierwsze depozyty wpłacone na konto u bukmachera. Przykładowo może być tak, że po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzymuje bonus w wysokości 100% stawki pierwszego zakładu, w przypadku gdy ten okaże się przegrany. Za kolejne depozyty również może być przewidziany podobny bonus. Jednak to, jak w danym momencie wygląda w Betcris bonus powitalny i na jaką kwotę opiewa, należy zawsze sprawdzić bezpośrednio na stronie bukmachera (bonusy powitalne to rodzaj promocji, który dość często ulega zmianom). 

To, co można powiedzieć, abstrahując od zmiennych zasad promocji powitalnej, to to, że zazwyczaj łączna kwota oferowanych środków jest wysoka. Poza tym w Betcris bonus powitalny ma najczęściej nieskomplikowane zasady obrotu – bukmacher przyzwyczaił graczy, że wystarczy 1-krotny obrót bonusem. Jednak podkreślamy ponownie, że zawsze należy sprawdzić kwestię szczegółowych zasad wykorzystania bonusu na stronie bukmachera (najlepiej w regulaminie danej promocji). 

Betcris – kod promocyjny 

Opisany powyżej bonus powitalny to oferta standardowa, dostępna dla każdego gracza, który założy konto w serwisie czy aplikacji mobilnej Betcris. Jednak warto wiedzieć, że to nie wszystkie możliwości, dzięki którym typerzy mogą uzyskać od bukmachera atrakcyjne bonusy na start. Dodatkowa opcja to dostępny w Betcris kod promocyjny, dzięki któremu promocja powitalna może okazać się jeszcze bardziej atrakcyjna 

Tego rodzaju kod należy wpisać podczas rejestracji konta gracza w przeznaczonym do tego polu – w Betcris kod promocyjny można podać na pierwszym ekranie formularza rejestracyjnego. Nie jest to pole obowiązkowe, więc jeśli taki specjalny kod nie jest nam znany, możemy je pominąć. Jednak w takim przypadku mamy szansę otrzymać jedynie standardowy bonus powitalny. Natomiast jeśli wpiszemy obowiązujący w Betcris kod promocyjny, nasz pakiet na start może się znacząco zwiększyć. Dla przykładu, bukmacher może przyznać nam dodatkowy bonus powitalny lub zwiększyć kwotę standardowego bonusu. 

Stale trzymamy rękę na pulsie i mamy aktualne informacje na temat tego, jaki jest działający w Betcris kod promocyjny. Jeśli chcesz to sprawdzić, przewiń tę stronę na samą górę i zobacz, jaki kod podany jest w ramce. Następnie możesz go wpisać podczas zakładania konta gracza u tego bukmachera. 

Betcris – bonusy dla stałych graczy 

Chociaż to, jaki jest w Betcris bonus powitalny to dla wielu graczy najważniejsza informacja dotycząca oferty promocyjnej bukmachera, warto wiedzieć także, jakie inne bonusy dostępne są w jego serwisie. Na początek trzeba zauważyć, że Betcris oferuje dużą liczbę promocji, z których część ma charakter stały.  

Betcris - bonus kursowy boostZnajdziemy tu więc wspomniane już promocje związane z ofertą kursową: „Kursowy boost” i „Boost dnia”, dzięki którym wybrane zakłady bukmacherskie można obstawiać po wyższych niż standardowo kursach. Codziennie bukmacher Betcris przygotowuje także specjalny kupon akumulowany, któremu towarzyszy boost kursowy, a więc obstawienie takiego „Kuponu dnia” przynosi wyższą wygraną niż by to wynikało z podstawowej oferty.  

Ciekawe są też inne promocje o charakterze stałym, np. „Totalny zwrot podatku”. W ramach tej promocji bukmacher wypłaca graczom równowartość stawki podatku od wygranych zakładów, czyli bierze 12-procentowy podatek od gry na siebie. Gracze mogą także otrzymać freebet z okazji urodzin 

Poza tym Betcris organizuje rankingi typerów z atrakcyjnymi nagrodami i rozmaite promocje o charakterze tymczasowym. Dzięki nim można otrzymać freebety, obstawiać zakłady bukmacherskie bez ryzyka, a czasem zgarnąć bilety na mecz drużyny sponsorowanej przez Betcris. Natomiast ci gracze, którzy są najbardziej aktywni, mogą liczyć na zaproszenie do programu VIP, który oznacza wsparcie dedykowanego opiekuna, wejściówki na ciekawe wydarzenia sportowe czy zaproszenia na eventy muzyczne/kulturalne. 

Wpłaty i wypłaty u bukmachera Betcris 

Jeśli chcesz obstawiać w Betcris zakłady bukmacherskie, najpierw musisz wpłacić na swoje konto gracza jakieś środki finansowe. Bukmacher umożliwia skorzystanie z kilku błyskawicznych i bezpiecznych metod zasilenia konta online: Przelewy24, PayU, BlueMedia, BLIK oraz wpłaty kartą płatniczą. Ponadto wpłaty można dokonać przez Skycash – usługa ta jest dostępna dla osób posiadających rachunek bankowy w jednym z ponad 20 banków, z którymi bukmacher nawiązał współpracę. Pozostali nie powinni się jednak martwić, gdyż z pomocą przyjdzie im BLIK. Pieniądze wpłacone jedną z wymienionych metod trafiają na konto gracza w trybie natychmiastowym. 

Z kolei wypłaty zabierają więcej czasu – są one zatwierdzane przez pracowników firmy bukmacherskiej codziennie w godz. 9:00-22:00. To, kiedy trafią na koto zależy od godzin księgowania w danym banku. Najczęściej realizacja wypłaty trwa do 30 minut. Trzeba pamiętać, że w niektórych instytucjach usługa jest niedostępna w godzinach nocnych, w soboty, niedziele czy święta, a w innych działa całodobowo, nawet poza dniami roboczymi. Informacje dotyczące godzin księgowania w poszczególnych bankach można sprawdzić na stronie Betcris w zakładce „Płatności”. 

Bukmacher Betcris – sponsor sportu 

Bukmacher Betcris od początku swojej działalności wspierał rozwój polskiego sportu. Firma bukmacherska ma już na koncie współpracę z klubem piłkarskim Pogoń Szczecin (jako partner kluczowy) i siatkarskim Asseco Resovia (jako sponsor strategiczny). Betcris został także sponsorem głównym Łódzkiego Klubu Piłki Nożnej i Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej oraz oficjalnym bukmacherem Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Najprawdopodobniej bukmacher Betcris będzie kontynuował intensywną działalność w zakresie wspierania sportu w Polsce, zwłaszcza, że w innych krajach jest sponsorem wielu topowych drużyn i lig.  

Betcris - sponsoring

Jak już wspominaliśmy, Betcris współpracował z reprezentacją Meksyku w piłce nożnej, Ligą Ekwadorską i Brazylijską, ale działa prężnie także w innych dziedzinach sportu. Przykładowo Betcris dał się poznać jako oficjalny partner NFL (największa liga futbolu amerykańskiego), MLB (najważniejsza amerykańska liga baseballu) oraz Super Bowl (mecz finałowy o tytuł mistrza w futbolu amerykańskim NFL) w różnych krajach Ameryki Południowej. 

Obsługa klienta i pomoce w serwisie Betcris 

Jeśli chodzi o wsparcie dla graczy w Betcris, bukmacher oferuje kilka metod kontaktu. Najszybszy sposób na dopytanie pracownika firmy bukmacherskiej o szczegóły oferty czy uzyskanie wsparcia w przypadku jakichś problemów technicznych, to czat na żywo. Okienko czatu widoczne jest w prawym dolnym rogu strony. Można też wejść w zakładkę „Pomoc”, żeby przejść na podstronę, gdzie zamieszczono formularz kontaktowy i adres e-mail. Dział obsługi klienta działa 7 dni w tygodniu od godz. 8.30 rano aż do późnych godzin wieczornych, tj. do godz. 22.00. 

Poza tym na stronie internetowej Betcris widnieje sekcja „FAQ”, w której można sprawdzić odpowiedzi na kilkadziesiąt najczęściej zadawanych pytań. Podzielone zostały one na kilka kategorii tematycznych, takich jak: rejestracja, obstawianie zakładów, konto, płatności i aplikacja mobilna. Już ta strona jest więc bardzo rozbudowana, a dodatkowe informacje dotyczące gry można znaleźć na stronie „Jak obstawiać mecze? Przewodnik krok po kroku” oraz „Kursy bukmacherskie”. Pomoce te będą szczególnie przydatne dla osób, które dopiero zaczynają obstawiać zakłady bukmacherskie. 

Betcris - pomoc

Zakłady bukmacherskie Betcris – opinie 

Pora podsumować recenzję dotyczącą oferty bukmachera Betcris. Opinie na ten temat są jak najbardziej pozytywne i dotyczy to różnych aspektów oferowanych zakładów. Na pewno na wysokim poziomie są same zakłady bukmacherskie – oferta przedmeczowa i na żywo jest bardzo rozbudowana, szczególnie dla popularnych dyscyplin sportowych, takich jak piłka nożna, koszykówka, hokej na lodzie itp. Jeśli ktoś interesuje się obstawianiem sportów/lig amerykańskich, to zakłady bukmacherskie Betcris mogą okazać się dla niego najlepszą opcją, gdyż często oferta np. na NBA, MLS, NHL czy NFL jest tu najciekawsza w naszym kraju. Świetnie wypadają też przygotowywane przez Betcris zakłady bukmacherskie na e-sport oraz na gry wirtualne. Duży plus należy się Betcris za innowacyjność w skali krajowej (możliwość edytowania zawartego kuponu) i udostępnianie wielu ciekawych opcji gry. 

Dla nowych graczy, którzy zarejestrują konto w Betcris, bukmacher przygotował atrakcyjny bonus na start. To kolejny plus na konto bukmachera, gdyż w Betcris bonus powitalny jest zazwyczaj oferowany na wysoką kwotę środków bonusowych oraz składa się z kilku elementów, a więc gracz może kilkukrotnie skorzystać z oferty powitalnej. Interesująco wyglądają również promocje dla stałych graczy. Bukmacher Betcris umożliwia kilka sposobów na to, by podnieść kursy stawianych zakładów, oferuje też freebety, promocje gwarantujące zwrot kosztu podatku czy różne konkursy typu ranking gracza. Wszystko to podnosi atrakcyjność gry w Betcris – bukmacher prowadzi jednocześnie program VIP, który najbardziej aktywnych graczy wynagradza jeszcze mocniej. 

Od strony technicznej usługi oferowane przez Betcris też wypadają bardzo dobrze. Strona internetowa bukmachera jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze, podobnie jak aplikacja mobilna. Gracze mogą skorzystać z szybkiej rejestracji, mnóstwa szybkich i bezpiecznych metod płatności oraz szeroko dostępnego wsparcia konsultantów. 

Jeśli chodzi o słabe strony Betcris, opinie dotyczą przede wszystkim braku transmisji z wydarzeń sportowych. Wielu legalnych bukmacherów internetowych w Polsce posiada rozbudowaną ofertę streamingu sportowego, tymczasem bukmacher Betcris udostępnia jedynie transmisje z meczów e-sportowych, ma więc w tym zakresie sporo do nadrobienia. Poza tym oferta kursowa mogłaby mieć nieco wyższe parametry, co pomogłoby bardziej wyróżnić się na tle konkurencji.

Załóż konto ze specjalnym kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby odebrać najwyższy Pakiet Powitalny!