Dziś jest: poniedziałek, 25 stycznia 2021

/

Bonusy Bez Wpłaty:

Legalni bukmacherzy oferujący bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Kliknij tutaj!

BetFan

Ocena redakcji: 4.9 / 5

Bonus od 3 pierwszych wpłat, 3 x 777 zł (wygrane x 10), 3 zakłady bez ryzyka (łącznie do 600 zł) i 15 darmowych zakładów! Tutaj specjalny link rejestracyjny - kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS

BetFan

 • Legalny bukmacher, który pozwolenie na działalność online otrzymał w 2018 r., a stronę z zakładami uruchomił w 2019 r.
 • Firmą kieruje prezes Piotr Sienkiewicz, który ma wieloletnie doświadczenie na rynku zakładów bukmacherskich (pracował m.in. w forBET i Totolotku)
Przejdź na stronę bukmachera

Zalety

 • szeroka oferta zakładów bukmacherskich, w tym szeroka oferta na e-sporty, sporty wirtualne i wyjątkowo rozbudowana oferta zakładów z kategorii Rozrywka
 • dużo zakładów na żywo
 • promocja w postaci gry bez podatku – 24/7
 • atrakcyjna i funkcjonalna strona internetowa
 • opcja tzw. szybkiej rejestracji (bez przesyłania skanu dowodu osobistego)
 • wiele opcji kontaktu, w tym infolinia
 • dużo pomocy merytorycznych dla gracza

Wady

 • brak transmisji live
 • brak programu lojalnościowego
 • brak punktów naziemnych
 • niewielka ilość dostępnych metod wpłaty

BetFan - informacje o bukmacherze

Nazwa bukmachera BetFan
Adres strony www.betfan.pl
Rok powstania firmy 2018
Miejsce siedziby firmy Polska (Warszawa, ul. Śmiała 26)
Zezwolenie na działalność przez internet wydane w Polsce PS4.6831.3.2018, wydane dnia: 29 października 2018 r.
Minimalna wysokość wpłaty 1 zł
Dostępne metody wpłaty szybki przelew (Przelewy24), BLIK i karty płatnicze (VISA/MasterCard). Wpłaty realizowane są natychmiast
Minimalna wysokość wypłaty 1 zł
Dostępne metody wypłaty Przelew bankowy. Wypłaty do większości banków realizowane są w ok. 15 minut (w godz. 7:00 - 23:00)
Transmisje na stronie Brak
Przydatne narzędzia Wyniki, statystyki, newsy
Bonus powitalny i inne promocje BetFan przyznaje bonus od 3 pierwszych wpłat 3 x 777 zł - wygrane powiększane są x10 w momencie przenoszenia pieniędzy z salda bonusowego na saldo główne. Dodatkowo: 3 „zakłady bez ryzyka
Kod promocyjny Kod promocyjny BetFan: MAKSYMALNYBONUS
Czy Betfan działa w Polsce legalnie?

Tak, firma BetFan Sp. z o.o. otrzymała 29 października 2018 r. od Ministra Finansów zezwolenie o nr PS4.6831.3.2018, dzięki któremu może na terytorium Polski w sposób legalny urządzać zakłady wzajemne przez internet. Betfan nie może jednak oferować zakładów w punktach stacjonarnych. Betfan to polska firma, a jej siedziba znajduje się w Warszawie przy ul. Śmiałej 26.

Jaki bonus powitalny oferuje Betfan nowym graczom?

Betfan przygotował dla nowych graczy specjalny pakiet powitalny, dzięki któremu nowi klienci bukmachera mogą uzyskać bonus od 3 pierwszych wpłat 3 x 777 zł (wygrane mnożone są x 10). Jest to jeden z najwyższych bonusów powitalnych na polskim rynku bukmacherskim. Ponadto Betfan oferuje 3 „zakłady bez ryzyka” (w łącznej maksymalnej kwocie 600 zł) i 15 darmowych zakładów. Aby otrzymać bonus w formularzu rejestracyjnym należy wpisać kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS

Co Betfan oferuje swoim klientom?

Bukmacher Betfan to firma stawiająca w dużej mierze na innowacyjne rozwiązania. Betfan posiada bardzo szeroką kategorię ROZRYWKA, w której można wnosić zakłady na zdarzenia niezwiązane ze sportem. Obstawiać można np. wydarzenia związane z polityką, filmem, show-biznesem, a nawet można wnieść zakład na to jaka będzie w najbliższym czasie pogoda. Betfan posiada także opcję PlayerBets, dzięki której można obstawiać indywidualne występy piłkarzy w trakcie trwających meczów piłki nożnej.

Co warto wiedzieć o Betfan?

Bukmacher Betfan to z pewnością jeden z bardziej wyróżniających się bukmacherów na polskim rynku zakładów. To co szczególnie cechuje tę firmę to innowacyjne podejście do zakładów, a tym samym wprowadzanie do oferty ciągle to nowych rozwiązań. Betfan jest więc ciekawą propozycją dla osób wymagających od bukmachera niestandardowej oferty zakładów.

promocje BetFan

Bukmacher BetFan – recenzja

W październiku 2018 r. Minister Finansów przyznał licencję na organizowanie zakładów wzajemnych online kolejnej firmie. „BetFan Sp. z o.o.”, bo o nim mowa, otrzymał koncesję o numerze PS4.6831.3.2018, a w kwietniu 2019 r. rozpoczął faktyczną działalność w Internecie. Prezesem spółki został Piotr Sienkiewicz, który ma wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży zakładów bukmacherskich (zajmował wysokie stanowiska w forBET, Totolotek i Sportingbet), co z dużym prawdopodobieństwem przełoży się na jakość usług nowego bukmachera.

Nowa marka może budzić pewne wątpliwości, dlatego w poniższym artykule znajdziesz odpowiedzi na wszelkie istotne pytania. Opisujemy serwis online BetFan i proces rejestracji w nim, szczegółowo przedstawiamy ofertę zakładów i dostępne promocje (m.in. bonus BetFan na start, gra bez podatku) oraz inne przydatne dla graczy informacje dotyczące np. płatności, podatku czy obsługi klienta.

BetFan online

Zakłady bukmacherskie BetFan można zawierać za pośrednictwem strony internetowej bukmachera. Serwis jest bardzo przejrzysty i intuicyjny, a kolorystyka przyjemna dla oka. Na stronie głównej zamieszczono odnośniki do podstron poświęconych: wszystkim zakładom (zakładka „Sport”), zakładom na żywo, e-sportom oraz zakładom z kategorii „rozrywka”. Na samej górze znajdziemy także przycisk, po kliknięciu którego wyświetli się formularz rejestracji oraz drugi – podlinkowany do  okienka logowania. Na stronie głównej można skorzystać z wyszukiwarki, która ułatwi nam znalezienie interesującego nas wydarzenia, dyscypliny sportowej, ligi itp. Możemy również od razu skontaktować się z konsultantem BetFan, gdyż w prawym dolnym rogu znajduje się okienko live czatu. Zainteresowane osoby mogą też przejść na profile bukmachera w mediach społecznościowych.

Jeśli otworzymy zakładkę „Sport”, znajdziemy się na docelowej stronie poświęconej wszystkim zakładom sportowym BetFan. Bukmacher w centralnej części strony zamieścił aktualne wydarzenia live, a poniżej polecane wydarzenia na najbliższe dni. Poza tym znajdziemy tu także „szybkie linki”, które kierują do najważniejszych wydarzeń oraz listę wszystkich dyscyplin sportowych, na które przyjmowane są zakłady. Z kolei w polu „Kupon” wyświetlają się zakłady dodane przez Ciebie do kuponu (proste lub systemowe). Dodatkowo, znajdują się tu również odnośniki do statystyk wydarzeń sportowych, branżowych newsów, promocji, płatności i pomocy.

Co prawda start serwisu online w kwietniu 2019 r. nie był połączony z premierą aplikacji mobilnej, ale zapewne po niedługim czasie powinna ona zostać udostępniona graczom. Od samego początku można natomiast korzystać z mobilnej wersji strony BetFan, która dobrze działa na wszystkich urządzeniach przenośnych. Na plus trzeba zaliczyć szybkość i płynność działania strony, a za jej pośrednictwem skorzystamy oczywiście z pełnej oferty bukmachera.

BetFan – rejestracja

rejestracja w BetFanBukmacher BetFan od razu udostępnił graczom możliwość „szybkiej rejestracji”, co oznacza, że zakładając konto, nie trzeba dołączać skanu dokumentu tożsamości czy podawać numeru rachunku bankowego. Proces rejestracji w BetFan jest dwuetapowy. Na pierwszym ekranie formularza rejestracyjnego należy wpisać dane konta, czyli hasło do logowania, swój e-mail i numer telefonu. Po zaznaczeniu oświadczenia o pełnoletniości i zgody na przetwarzanie danych osobowych (dobrowolnie można też potwierdzić, że chcemy otrzymywać informacje marketingowe od BetFan – poprzez SMSy lub e-maile) przechodzimy na drugi ekran. Tu wpisujemy dane osobowe: imię, nazwisko, numer PESEL oraz zaznaczamy kolejne oświadczenia. Co ważne, w tym miejscu znajduje się także miejsce, aby wpisać kod promocyjny BetFan, który może jeszcze bardziej zwiększyć ofertę powitalną bukmachera. Nie zapomnij zaznaczyć okienka „Chcę otrzymać bonus powitalny”.

W ten błyskawiczny sposób stałeś się posiadaczem konta tymczasowego w BetFan. Możesz już wnosić depozyty i zawierać zakłady bukmacherskie. Jednak konto tego typu ma oczywiście pewne ograniczenia, tak więc stawki, za które można obstawiać zakłady ograniczone są limitem, a dodatkowo nie ma możliwości wypłaty wygranych środków. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu online, należy dokończyć proces rejestracji, podając wszelkie wymagane dane oraz dołączając skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport lub karta pobytu). Weryfikacja dokumentów  przeciętnie zajmuje bukmacherowi kilkanaście minut, choć maksymalnie może trwać do 48 godzin. Jeśli jej wynik jest pozytywny, konto uzyskuje status konta stałego i wszelkie blokady zostają usunięte. Bukmacher poinformuje Cię o tym mailowo.

Oferta – BetFan

Bukmacher BetFan od samego początku przedstawił w pełni profesjonalną ofertę zakładów wzajemnych i gracze z całą pewnością mają z czego wybierać. Samych dyscyplin sportowych jest ponad 30 i obok tak popularnych, jak piłka nożna, tenis czy piłka ręczna możemy obstawiać bardzo niszowe sporty, przykładowo squash, snooker czy krykiet. Jeśli chodzi o piłkę nożną, warto podkreślić, że znajdziemy tu szeroki wybór wydarzeń z niższych polskich lig piłkarskich. To, co jednak najbardziej wyróżnia na polskim rynku zakładów BetFan, to bogata oferta na wydarzenia pozasportowe, czyli na tzw. Rozrywkę. Ten dział zakładów podzielony jest na 6 kategorii, mianowicie: Media, Show-biznes, Polityka, Ekonomia, Pogoda i Wokół sportu, a samych zdarzeń jest naprawdę dużo. Nie oznacza to jednak, że dyscypliny sportowe są w jakimkolwiek stopniu zaniedbane, bukmacher BetFan oferuje bowiem zakłady na dużą liczbę lig oraz wiele rynków zdarzeń. Osobna sekcja poświęcona jest również e-sportom. Gracze mogą obstawiać wyniki zarówno różnych gier, np. Dota, Counter Strike, Call of Duty, StarCraft czy League of Legends, jak i wszystkich ważnych wydarzeń e-sportowych. W maju 2019 r. w ofercie brakuje jedynie zakładów na sporty wirtualne, choć i to pewnie tylko kwestia czasu.

Serwis online pozwala na zawieranie zakładów prostych jedno- i wielozdarzeniowych, systemowych, blokowych i mieszanych. Ich opis znajduje się w zakładce „Pomoc” – „Rodzaje kuponów”. Natomiast co do kursów bukmacherskich, trzeba przyznać, że na początek BetFan zaoferował raczej przeciętne marże, a co za tym idzie, dość średnie kursy.

BetFan – zakłady bukmacherskie live

W momencie startu bukmacher BetFan udostępnił dużo węższą ofertę na zakłady live niż ma to miejsce w przypadku oferty przedmeczowej. Wszystko wskazuje jednak na to, że z czasem lista dyscyplin sportowych możliwych do typowania na żywo zdecydowanie się wydłuży, a bukmacher wprowadzi dodatkowe udogodnienia, jak np. transmisje live. W pierwszym miesiącu funkcjonowania serwisu w zakładce „Live” dostępny jest natomiast match tracker, czyli graficzne wizualizacje odtwarzające przebieg spotkań. Znajdziemy tu także kalendarz wydarzeń na najbliższy tydzień, strefę fana (gdzie w tabeli zestawione są aktualnie trwające spotkania, ich wyniki i kursy) oraz możliwość postawienia szybkiego kuponu.

BetFan – bonus na start

BetFan bonusJednym  z najlepszych sposobów na przyciągnięcie graczy do serwisu nowego operatora zakładów wzajemnych jest przygotowanie atrakcyjnego pakietu powitalnego. Tak też uczynił bukmacher BetFan, który założenie konta w swoim serwisie wynagradza 3 bonusami od depozytu. Aby móc skorzystać z promocji, po pierwsze należy podczas rejestracji zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać bonus powitalny. Następnie po założeniu konta konieczne jest dokonanie depozytu (powyżej określonego minimum) oraz zagranie za całą kwotę co najmniej 2 kuponami. Po spełnieniu tych warunków gracz otrzymuje bonus od depozytu – łącznie w promocji można uzyskać aż 3 bonusy od 3 pierwszych wpłat. Bonus należy obrócić pięciokrotnie zgodnie z warunkami oferty powitalnej. Przy zachowaniu maksymalnych dopuszczalnych w promocji kwot bonusu, łącznie może wynieść on nawet 3 tys. zł! Trzeba jednak pamiętać, że bonus powitalny nie jest bezterminowy – jego okres ważności wynosi 50 dni i czas ten jest liczony od chwili aktywacji bonusu.

BetFan – kod promocyjny

Podczas rejestracji nowego konta można również wpisać specjalny kod promocyjny BetFan, który może dodatkowo zwiększyć ofertę promocyjną przygotowaną dla nowych graczy. Bukmacher stworzył w tym celu specjalne pole na drugim ekranie formularza rejestracyjnego. Jak uzyskać od BetFan kod promocyjny? Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę słowa kluczowe, takie jak „BetFan kod promocyjny” lub „bonus BetFan”, a pojawią się strony zawierające właściwy kod promocyjny BetFan.

BetFan – bonus dla stałych graczy

Bukmacher BetFan przygotowuje również promocje dla swoich stałych graczy. Na wyróżnienie na pewno zasługuje akcja promocyjna „Bez Podatku +”. Wystarczy stworzyć kupon akumulacyjny z minimum 2 zdarzeniami o wymaganych parametrach, przy czym musi to być zakład prosty. Trzeba też pamiętać, że promocja nie dotyczy zakładów na sporty wirtualne. Po spełnieniu tych warunków bukmacher podnosi łączny kurs zdarzeń z kuponu, w wyniku czego wygrana jest o 14% większa, co jest równoznaczne z tym, że to nie gracz, a bukmacher pokrywa koszty podatku obrotowego. Co więcej, jeśli na kuponie znajdą się 4 zdarzenia o wymaganych parametrach, wygrana będzie jeszcze wyższa. Dużą zaletą tej oferty jest fakt, że obowiązuje ona przez cały tydzień i całodobowo – w przeciwieństwie do analogicznych promocji u konkurencji, które działają tylko w wybrane godziny, dni lub na określone wydarzenia. Z promocji można korzystać wielokrotnie.

Ciekawą propozycją jest też ustalana codziennie promocja na zakłady na dany dzień i tu można się spodziewać bonusów różnego typu. Co więcej, niektóre specjalne oferty mogą być kierowane do wszystkich graczy, a inne mogą być spersonalizowane i przeznaczone dla indywidualnych użytkowników.

Wraz z rozpoczęciem działalności bukmacherskiej BetFan nie przygotował natomiast żadnego programu lojalnościowego dla graczy, choć niewykluczone, że kiedy zgromadzi odpowiednią liczbę użytkowników serwisu online, zdecyduje się na taki krok.

Wpłaty i wypłaty – BetFan

W momencie uruchomienia serwisu online bukmacher umożliwił dokonywanie wpłat na konto za pomocą systemu bezpiecznych płatności Przelewy24, BLIKiem oraz kartami płatniczymi (VISA i MasterCard). Szybkie e-transfery realizowane są w ponad 20 bankach działających w Polsce, co oznacza, że po dokonaniu przelewu środki powinny znaleźć się na koncie gracza natychmiast. Minimalna kwota depozytu wynosi 1 zł.

BetFan - płatności

Z kolei wypłaty pieniędzy można dokonywać za pomocą systemu Przelewy24. Wypłaty realizowane są 7 dni w tygodniu między godziną 7:00 a 23:00. Jak podaje bukmacher, średnio cały proces zajmuje nie więcej jak 15 minut, aczkolwiek dużo zależy od procedur konkretnego banku i czasem może się przedłużyć do kilku godzin. Pełna lista banków wraz  godzinami dostępności usługi zamieszczona jest na stronie bukmachera w zakładce „Płatności” – „Wypłaty”. Minimalna kwota wypłaty również wynosi 1 zł, a za dokonanie wpłaty lub wypłaty BetFan nie pobiera żadnych opłat. Od strony technicznej wszystko jest bardzo proste – wystarczy wejść w swój profil, wybrać „Wpłać” lub „Wypłać” i postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

BetFan zakłady bukmacherskie – podatek

Zgodnie z polskim prawem firma „BetFan Sp. z o.o.” od każdego zawartego zakładu odprowadza 12% podatku obrotowego. Nie dotyczy to jednak kuponów postawionych w ramach promocji „Bez Podatku +”, dzięki której koszty opodatkowania bierze na siebie bukmacher BetFan. Osobną kwestią jest podatek od wygranych kuponów, których kwota wynosi więcej jak 2280 zł. Podatek w wysokości 10% pobierany jest automatycznie i odprowadzany do urzędu skarbowego przez BetFan, ale jego koszty ponosi zawsze gracz.

Obsługa klienta i pomoc

Z pomocy obsługi klienta w BetFan można skorzystać codziennie w godzinach od 9:00 do 23:00. Konsultanci dostępni są w usłudze czat na żywo – wystarczy kliknąć w okienko zamieszczone w prawym dolnym rogu strony internetowej bukmachera. Możemy też zadzwonić na infolinię lub przesłać zapytanie drogą mailową. Wszelkie dane kontaktowe znajdziemy w zakładce „Kontakt”.

Wyjaśnień poszczególnych zagadnień związanych z obsługą serwisu i grą u bukmachera BetFan możemy też szukać w zakładce „Pomoc”. Jest tu przede wszystkim sekcja „FAQ”, gdzie podano najważniejsze informacje dotyczące rejestracji, weryfikacji gracza, konta, wpłat i wypłat, zawierania zakładów oraz rozmaitych promocji. Poza tym na stronie „Pomoc” są bardzo pomocne działy: „Jak zacząć?”, „Promocje”, „Rodzaje kuponów”, „Oznaczenia do zakładów”, „Płatności” oraz „Informacje” (tu zamieszczono m.in. regulaminy i politykę prywatności).

Zakłady bukmacherskie BetFan – opinie

Zaskakująco dobry start nowego gracza na rynku usług bukmacherskich, firmy „BetFan Sp. z o.o.”, powinien zaniepokoić czołówkę polskich bukmacherów. Oferta, jaką na początek zaproponował typerom BetFan już jest bardzo dobra, a wszystko wskazuje na to, że w krótkim czasie będzie jeszcze lepsza. Od samego początku bukmacher przedstawia rozbudowaną ofertę zakładów przedmeczowych, wzbogacając propozycje typowo sportowe o szeroki wachlarz zakładów z dziedziny rozrywki – już tu punktując konkurencję, która mocno zaniedbywała ten obszar rynku bukmacherskiego. Świetnie przedstawiają się też zakłady na e-sporty, a oferta zakładów live BetFan, choć odstaje od oferty najlepszych bukmacherów, też jest na przyzwoitym poziomie. Minusem jest jedynie brak zakładów na sporty wirtualne.

Poza tym serwis online działa bez zarzutu, bukmacher umożliwia szybką rejestrację, płatności realizowane są błyskawicznie, a obsługa klienta również zapewnia szybką pomoc techniczną. Gracze oczekiwać będą natomiast dodatkowych usprawnień, przykładowo funkcjonalnej aplikacji mobilnej, transmisji meczy na żywo czy ciekawego programu lojalnościowego. Trzymajmy więc za nowego bukmachera kciuki.

Przejdź na stronę bukmachera BetFan