Betfan

Ocena redakcji: 4.8 / 5

Z kodem MAKSYMALNYBONUS: Mocny Bonus aż 200% do 400 zł od Pudziana (potrojenie pierwszej wpłaty). Aby uzyskać maks. kwotę bonusu, wpłać min. 200 zł. Wystarczy, że zagrasz 1x za kwotę bonusu - 1 lub więcej kuponów o kursie całkowitym co najmniej 3.00, i wygrane trafiają na Twoje konto depozytowe (są gotowe do wypłaty). Darmowy Typer (tylko do 25 czerwca) - odpowiedz za darmo na 8 pytań dot. meczu Francja-Polska, aby zgarnąć freebet aż 500 zł! AKO Booster - Twoje wygrane na kuponach AKO powiększane o nawet 150%, automatycznie! Codzienne promocje na sporty wirtualne lub gry karciane - happy hours, freebety, rankingi. Podczas rejestracji konieczne wpisanie kodu: MAKSYMALNYBONUS (tutaj specjalny link rejestracyjny).

Betfan

 • Legalny bukmacher, który zezwolenie na działalność w Polsce przez Internet otrzymał w 2018 r., a stronę z zakładami uruchomił w 2019 r.
 • Ambasadorem Betfan jest nasz były strongman i zawodnik MMA - Mariusz Pudzianowski. Bukmacher sponsoruje także konia należącego do Pudziana, imieniem Betfan - zwierzę zostało jednocześnie "live brand hero" marki.
Przejdź na stronę bukmachera

Zalety

 • szeroka oferta zakładów bukmacherskich, w tym szeroka oferta na e-sporty, sporty wirtualne i wyjątkowo rozbudowana oferta zakładów z kategorii Rozrywka
 • dużo zakładów na żywo
 • promocja w postaci gry bez podatku – 24/7
 • atrakcyjna i funkcjonalna strona internetowa
 • opcja tzw. szybkiej rejestracji (bez przesyłania skanu dowodu osobistego)
 • wiele opcji kontaktu, w tym infolinia
 • dużo pomocy merytorycznych dla gracza

Wady

 • dostęp do transmisji live wymaga zagrania kuponu za min. 2 zł, tego samego dnia
 • brak programu lojalnościowego
 • niewielka liczba dostępnych metod wpłaty

BetFan - informacje o bukmacherze

Nazwa bukmacheraBetFan
Adres stronywww.betfan.pl
Rok powstania firmy2018
Miejsce siedziby firmyPolska (Warszawa, ul. Śmiała 26)
Zezwolenie na działalność przez Internet wydane w PolscePS4.6831.3.2018, wydane dnia: 29 października 2018 r.
Minimalna wysokość wpłaty2 zł
Dostępne metody wpłatyszybki przelew (Przelewy24), BLIK i karty płatnicze (VISA/MasterCard). Wpłaty realizowane są natychmiast
Minimalna wysokość wypłaty2 zł
Dostępne metody wypłatyPrzelew bankowy. Wypłaty do większości banków realizowane są w ok. 15 minut (w godz. 7:00 - 23:00)
Transmisje na stronieBrak
Przydatne narzędziaWyniki, statystyki, newsy
Bonus powitalny i inne promocjeBetfan przyznaje Mocny Bonus 200% do 400 zł od Pudziana na start! Wpłać min. 200 zł, aby grać za aż 600 zł. Wystarczy 1-krotny obrót bonusem, na 1 lub więcej kuponów z kursem całkowitym min. 3.00.
Kod promocyjnyMAKSYMALNYBONUS
Czy Betfan działa w Polsce legalnie?

Tak, firma BetFan Sp. z o.o. otrzymała 29 października 2018 r. od Ministra Finansów zezwolenie o nr PS4.6831.3.2018, dzięki któremu może na terytorium Polski w sposób legalny urządzać zakłady wzajemne przez internet. Betfan nie może jednak oferować zakładów w punktach stacjonarnych. Betfan to polska firma, a jej siedziba znajduje się w Warszawie przy ul. Śmiałej 26.

Jaki bonus powitalny oferuje Betfan nowym graczom?

Betfan przygotował dla nowych graczy darmowy zakład 50 zł oraz cashback do 600 zł, czyli pierwszy zakład stawiany przez gracza jest bez ryzyka – w przypadku przegranej bukmacher Betfan zwróci na jego konto bonusowe całą stawkę. Co więcej, wymagany jest tylko 1-krotny obrót bonusem, by przenieść środki na konto główne gracza. Aby otrzymać bonus w formularzu rejestracyjnym, należy wpisać kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS. Dodatkowo nowy gracz może otrzymać bonus od 2. depozytu 100% – maksymalnie 1000 zł.

Co Betfan oferuje swoim klientom?

Bukmacher Betfan to firma stawiająca w dużej mierze na innowacyjne rozwiązania. Betfan posiada bardzo szeroką kategorię ROZRYWKA, w której można wnosić zakłady na zdarzenia niezwiązane ze sportem. Obstawiać można np. wydarzenia związane z polityką, filmem, show-biznesem, a nawet można wnieść zakład na to jaka będzie w najbliższym czasie pogoda. Betfan posiada także opcję PlayerBets, dzięki której można obstawiać indywidualne występy piłkarzy w trakcie trwających meczów piłki nożnej.

Co warto wiedzieć o Betfan?

Bukmacher Betfan to z pewnością jeden z bardziej wyróżniających się bukmacherów na polskim rynku zakładów. To co szczególnie cechuje tę firmę to innowacyjne podejście do zakładów, a tym samym wprowadzanie do oferty ciągle to nowych rozwiązań. Betfan jest więc ciekawą propozycją dla osób wymagających od bukmachera niestandardowej oferty zakładów.

Bukmacher BetFan - oferta promocyjna

Bukmacher BetFan – recenzja

W październiku 2018 r. Minister Finansów przyznał licencję na organizowanie zakładów wzajemnych online kolejnej firmie. „BetFan Sp. z o.o.”, bo o nim mowa, otrzymał koncesję o numerze PS4.6831.3.2018, a w kwietniu 2019 r. rozpoczął faktyczną działalność w Internecie. Prezesem spółki został Piotr Sienkiewicz, który ma wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży zakładów bukmacherskich (zajmował wysokie stanowiska m.in. w forBET i Totolotku), co z dużym prawdopodobieństwem przełoży się na jakość usług nowego bukmachera. BetFan to kolejny legalny bukmacher na Polskim rynku zakładów, na którym konkurencja staje się coraz większa.

Nowa marka może budzić pewne wątpliwości, dlatego w poniższym artykule znajdziesz odpowiedzi na wszelkie istotne pytania. Opisujemy serwis online BetFan i proces rejestracji w nim, szczegółowo przedstawiamy ofertę zakładów i dostępne promocje (m.in. bonus BetFan na start, gra bez podatku) oraz inne przydatne dla graczy informacje dotyczące np. płatności, podatku czy obsługi klienta.

BetFan online

Zakłady bukmacherskie BetFan można zawierać za pośrednictwem strony internetowej bukmachera. Serwis jest bardzo przejrzysty i intuicyjny, a kolorystyka przyjemna dla oka. Na stronie głównej zamieszczono odnośniki do podstron poświęconych: wszystkim zakładom (zakładka „Sport”), zakładom na żywo, e-sportom oraz zakładom z kategorii „rozrywka”. Na samej górze znajdziemy także przycisk, po kliknięciu którego wyświetli się formularz rejestracji oraz drugi – podlinkowany do  okienka logowania. Na stronie głównej można skorzystać z wyszukiwarki, która ułatwi nam znalezienie interesującego nas wydarzenia, dyscypliny sportowej, ligi itp. Możemy również od razu skontaktować się z konsultantem BetFan, gdyż w prawym dolnym rogu znajduje się okienko live czatu. Zainteresowane osoby mogą też przejść na profile bukmachera w mediach społecznościowych.

Jeśli otworzymy zakładkę „Sport”, znajdziemy się na docelowej stronie poświęconej wszystkim zakładom sportowym BetFan. Bukmacher w centralnej części strony zamieścił aktualne wydarzenia live, a poniżej polecane wydarzenia na najbliższe dni. Poza tym znajdziemy tu także „szybkie linki”, które kierują do najważniejszych wydarzeń oraz listę wszystkich dyscyplin sportowych, na które przyjmowane są zakłady. Z kolei w polu „Kupon” wyświetlają się zakłady dodane przez Ciebie do kuponu (proste lub systemowe). Dodatkowo, znajdują się tu również odnośniki do statystyk wydarzeń sportowych, branżowych newsów, promocji, płatności i pomocy.

Co prawda start serwisu online w kwietniu 2019 r. nie był połączony z premierą aplikacji mobilnej, ale zapewne po niedługim czasie powinna ona zostać udostępniona graczom. Od samego początku można natomiast korzystać z mobilnej wersji strony BetFan, która dobrze działa na wszystkich urządzeniach przenośnych. Na plus trzeba zaliczyć szybkość i płynność działania strony, a za jej pośrednictwem skorzystamy oczywiście z pełnej oferty bukmachera.

BetFan – rejestracja

rejestracja w BetFanBukmacher BetFan od razu udostępnił graczom możliwość „szybkiej rejestracji”, co oznacza, że zakładając konto, nie trzeba dołączać skanu dokumentu tożsamości czy podawać numeru rachunku bankowego i już po chwili możliwe jest obstawianie meczy. Proces rejestracji w BetFan jest dwuetapowy. Na pierwszym ekranie formularza rejestracyjnego należy wpisać dane konta, czyli hasło do logowania, swój e-mail i numer telefonu. Po zaznaczeniu oświadczenia o pełnoletniości i zgody na przetwarzanie danych osobowych (dobrowolnie można też potwierdzić, że chcemy otrzymywać informacje marketingowe od BetFan – poprzez SMSy lub e-maile) przechodzimy na drugi ekran. Tu wpisujemy dane osobowe: imię, nazwisko, numer PESEL oraz zaznaczamy kolejne oświadczenia. Co ważne, w tym miejscu znajduje się także miejsce, aby wpisać Betfan kod promocyjny mogący jeszcze bardziej zwiększyć ofertę powitalną bukmachera. Nie zapomnij zaznaczyć okienka „Chcę otrzymać bonus powitalny”.

W ten błyskawiczny sposób stałeś się posiadaczem konta tymczasowego w BetFan. Możesz już wnosić depozyty i zawierać zakłady bukmacherskie. Jednak konto tego typu ma oczywiście pewne ograniczenia, tak więc stawki, za które można obstawiać zakłady ograniczone są limitem, a dodatkowo nie ma możliwości wypłaty wygranych środków. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu online, należy dokończyć proces rejestracji, podając wszelkie wymagane dane oraz dołączając skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport lub karta pobytu). Weryfikacja dokumentów  przeciętnie zajmuje bukmacherowi kilkanaście minut, choć maksymalnie może trwać do 48 godzin. Jeśli jej wynik jest pozytywny, konto uzyskuje status konta stałego i wszelkie blokady zostają usunięte. Bukmacher poinformuje Cię o tym mailowo.

Oferta – BetFan

Bukmacher BetFan od samego początku przedstawił w pełni profesjonalną ofertę zakładów wzajemnych i gracze z całą pewnością mają z czego wybierać. Samych dyscyplin sportowych jest ponad 30 i obok tak popularnych, jak piłka nożna, tenis czy piłka ręczna możemy obstawiać bardzo niszowe sporty, przykładowo squash, snooker czy krykiet. Jeśli chodzi o piłkę nożną, warto podkreślić, że znajdziemy tu szeroki wybór wydarzeń z niższych polskich lig piłkarskich. To, co jednak najbardziej wyróżnia na polskim rynku zakładów BetFan, to bogata oferta na wydarzenia pozasportowe, czyli na tzw. Rozrywkę. Ten dział zakładów podzielony jest na 6 kategorii, mianowicie: Media, Show-biznes, Polityka, Ekonomia, Pogoda i Wokół sportu, a samych zdarzeń jest naprawdę dużo. Nie oznacza to jednak, że dyscypliny sportowe są w jakimkolwiek stopniu zaniedbane, ponieważ podobnie jak inni legalni bukmacherzy, tak i bukmacher BetFan oferuje bowiem zakłady na dużą liczbę lig oraz wiele rynków zdarzeń. Osobna sekcja poświęcona jest również e-sportom. Gracze mogą obstawiać wyniki zarówno różnych gier, np. Dota, Counter Strike, Call of Duty, StarCraft czy League of Legends, jak i wszystkich ważnych wydarzeń e-sportowych. W maju 2019 r. w ofercie brakuje jedynie zakładów na sporty wirtualne, choć i to pewnie tylko kwestia czasu.

Serwis online pozwala na zawieranie zakładów prostych jedno- i wielozdarzeniowych, systemowych, blokowych i mieszanych. Ich opis znajduje się w zakładce „Pomoc” – „Rodzaje kuponów”. Natomiast co do kursów bukmacherskich, trzeba przyznać, że na początek BetFan zaoferował raczej przeciętne marże, a co za tym idzie, dość średnie kursy.

BetFan – zakłady bukmacherskie live

W momencie startu bukmacher BetFan udostępnił dużo węższą ofertę na zakłady live niż ma to miejsce w przypadku oferty przedmeczowej. Wszystko wskazuje jednak na to, że z czasem lista dyscyplin sportowych możliwych do typowania na żywo zdecydowanie się wydłuży, a bukmacher wprowadzi dodatkowe udogodnienia, jak np. transmisje live. W pierwszym miesiącu funkcjonowania serwisu w zakładce „Live” dostępny jest natomiast match tracker, czyli graficzne wizualizacje odtwarzające przebieg spotkań. Znajdziemy tu także kalendarz wydarzeń na najbliższy tydzień, strefę fana (gdzie w tabeli zestawione są aktualnie trwające spotkania, ich wyniki i kursy) oraz możliwość postawienia szybkiego kuponu.

BetFan – bonus na start

Jednym  z najlepszych sposobów na przyciągnięcie graczy do serwisu nowego operatora zakładów wzajemnych jest przygotowanie atrakcyjnego prezentu jakim są bonusy bukmacherskie na start. Tak też uczynił bukmacher BetFan, który założenie konta w swoim serwisie wynagradza cashbackiem i bonusem od depozytu. Aby móc skorzystać z promocji, należy podczas rejestracji zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać bonus powitalny” i wpisać aktualny kod promocyjny. Następnie po założeniu konta konieczne jest dokonanie depozytu (powyżej określonego minimum) i postawienie za niego zakładu. Jeśli będzie on nietrafiony, gracz otrzymuje zwrot 100% stawki zakładu. Dodatkowo po dokonaniu 2. depozytu bukmacher BetFan przyznaje bonus w wysokości 100% wpłaconej kwoty.

BetFan – kod promocyjny

Podczas rejestracji nowego konta można również wpisać specjalny kod promocyjny BetFan, który może dodatkowo zwiększyć ofertę promocyjną przygotowaną dla nowych graczy. Bukmacher stworzył w tym celu specjalne pole na drugim ekranie formularza rejestracyjnego. Jak uzyskać od BetFan kod promocyjny? Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę słowa, takie jak „BetFan kod promocyjny” lub „bonus BetFan”, a pojawią się strony zawierające właściwy kod promocyjny BetFan.

BetFan – bonus dla stałych graczy

Bukmacher BetFan przygotowuje również promocje dla swoich stałych graczy. BetFan oferuje zarejestrowanym użytkownikom m.in. bonus 100% od drugiej wpłaty – aż do kwoty 1000 zł! Gracze mogą też rywalizować ze sobą, biorąc udział w rankingach typerów, jak np. „Simply The Bet”, gdzie pula wygranych jest bardzo duża, a nagrody rozdawane są co tydzień. W serwisie bukmacherskim BetFan jest też na stałe obecna promocja „MatchDay Boost”, dzięki której kursy na wybrane wydarzenia sportowe są znacznie wyższe niż standardowo czy program poleceń.

Do tego bukmacher BetFan jest znany z organizowania dużej liczby promocji czasowych, które często dostępne są tylko przez jeden czy kilka dni. Dlatego warto codziennie zaglądać do bukmachera i sprawdzać, co nowego przygotował na dziś.

Bukmacher Betfan - promocje

Wpłaty i wypłaty – BetFan

W momencie uruchomienia serwisu online bukmacher umożliwił dokonywanie wpłat na konto za pomocą systemu bezpiecznych płatności Przelewy24, BLIKiem oraz kartami płatniczymi (VISA i MasterCard). Szybkie e-transfery realizowane są w ponad 20 bankach działających w Polsce, co oznacza, że po dokonaniu przelewu środki powinny znaleźć się na koncie gracza natychmiast. Minimalna kwota depozytu wynosi 2 zł.

BetFan - płatności

Z kolei wypłaty pieniędzy można dokonywać za pomocą systemu Przelewy24. Wypłaty realizowane są 7 dni w tygodniu między godziną 7:00 a 23:00. Jak podaje bukmacher, średnio cały proces zajmuje nie więcej jak 15 minut, aczkolwiek dużo zależy od procedur konkretnego banku i czasem może się przedłużyć do kilku godzin. Pełna lista banków wraz  godzinami dostępności usługi zamieszczona jest na stronie bukmachera w zakładce „Płatności” – „Wypłaty”. Minimalna kwota wypłaty również wynosi 2 zł, a za dokonanie wpłaty lub wypłaty BetFan nie pobiera żadnych opłat. Od strony technicznej wszystko jest bardzo proste – wystarczy wejść w swój profil, wybrać „Wpłać” lub „Wypłać” i postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

BetFan zakłady bukmacherskie – podatek

Zgodnie z polskim prawem firma „BetFan Sp. z o.o.” od każdego zawartego zakładu odprowadza 12% podatku obrotowego. Nie dotyczy to jednak kuponów postawionych w ramach promocji „Bez Podatku +”, dzięki której koszty opodatkowania bierze na siebie bukmacher BetFan. Osobną kwestią jest podatek od wygranych kuponów, których kwota wynosi więcej jak 2280 zł. Podatek w wysokości 10% pobierany jest automatycznie i odprowadzany do urzędu skarbowego przez BetFan, ale jego koszty ponosi zawsze gracz.

Obsługa klienta i pomoc

Z pomocy obsługi klienta w BetFan można skorzystać codziennie w godzinach od 9:00 do 23:00. Konsultanci dostępni są w usłudze czat na żywo – wystarczy kliknąć w okienko zamieszczone w prawym dolnym rogu strony internetowej bukmachera. Możemy też zadzwonić na infolinię lub przesłać zapytanie drogą mailową. Wszelkie dane kontaktowe znajdziemy w zakładce „Kontakt”.

Wyjaśnień poszczególnych zagadnień związanych z obsługą serwisu i grą u bukmachera BetFan możemy też szukać w zakładce „Pomoc”. Jest tu przede wszystkim sekcja „FAQ”, gdzie podano najważniejsze informacje dotyczące rejestracji, weryfikacji gracza, konta, wpłat i wypłat, zawierania zakładów oraz rozmaitych promocji. Poza tym na stronie „Pomoc” są bardzo pomocne działy: „Jak zacząć?”, „Promocje”, „Rodzaje kuponów”, „Oznaczenia do zakładów”, „Płatności” oraz „Informacje” (tu zamieszczono m.in. regulaminy i politykę prywatności).

Zakłady bukmacherskie BetFan – opinie

Zaskakująco dobry start nowego gracza na rynku usług bukmacherskich, firmy „BetFan Sp. z o.o.”, powinien zaniepokoić czołówkę polskich bukmacherów. Oferta, jaką na początek zaproponował typerom BetFan już jest bardzo dobra, a wszystko wskazuje na to, że w krótkim czasie będzie jeszcze lepsza. Od samego początku bukmacher przedstawia rozbudowaną ofertę zakładów przedmeczowych, wzbogacając propozycje typowo sportowe o szeroki wachlarz zakładów z dziedziny rozrywki – już tu punktując konkurencję, która mocno zaniedbywała ten obszar rynku bukmacherskiego. Świetnie przedstawiają się też zakłady na e-sporty, a oferta zakładów live BetFan, choć odstaje od oferty najlepszych bukmacherów, też jest na przyzwoitym poziomie. Minusem jest jedynie brak zakładów na sporty wirtualne.

Poza tym serwis online działa bez zarzutu, bukmacher umożliwia szybką rejestrację, płatności realizowane są błyskawicznie, a obsługa klienta również zapewnia szybką pomoc techniczną. Gracze oczekiwać będą natomiast dodatkowych usprawnień, przykładowo funkcjonalnej aplikacji mobilnej, transmisji meczów na żywo czy ciekawego programu lojalnościowego. Trzymajmy więc za nowego bukmachera kciuki.

Załóż konto w Betfan ze specjalnym kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby odebrać najlepszy Pakiet Powitalny od Pudziana!