Zieloni Va Banque w Betfan – zakład wygrany, jeśli Twój zespół prowadzi na koniec 90. minuty!

Zieloni Va Banque w Betfan - wygrywasz w 90. minucie lub po ostatnim gwizdku

Zieloni Va Banque (tylko na mecze EURO 2024) – Twój zespół prowadzi w momencie upłynięcia 90. minuty, gdy startuje doliczony czas gry? Wygraną masz już na koncie, niezależnie co stanie się w dodatkowych minutach!

Jeśli zagrałeś remis lub zwycięstwo drugiej drużyny, i losy meczu zostaną odwrócone dopiero w doliczonym czasie – oczywiście Twój zakład Betfan również rozliczy jako wygrany.

Promocja dotyczy wyłącznie oferty prematch na wszystkie spotkania EURO 2024. Wcześniej obejmowała jeszcze mecze towarzyskie reprezentacji Polski poprzedzające tegoroczne ME, które odbyły się w dniach od 3 do 10 czerwca 2024 r. W ramach Zielonych Va Banque możesz zagrać wyłącznie rynek 1X2, czyli zakłady na zwycięzcę.

Od początku fazy pucharowej (czyli od 1/8 finału) niemieckich Mistrzostw Europy, Betfan zmienił lekko zasady promocji. Teraz w ofercie biorą udział tylko zakłady zagrane na specjalny rynek, stworzony dla potrzeb promocji „Zieloni…”. Jest on oznaczony jako „1X2 (zalicza się do ZIELONI VA BANQUE)” i znajduje się w ofercie Betfan zaraz pod głównym rynkiem na zwycięzcę. Umieszczając zatem na kuponie selekcje na zwykłe zakłady „1X2”, aktualnie nie będą one liczyły się do tej specjalnej oferty. Pamiętaj o tym, abyś nie zaprzepaścił swojej szansy na wygraną przez tak prosty błąd.
Faza pucharowa EURO przyniosła jeszcze jedną zmianę, którą było niestety wyłączenie tej promocji dla zakładów typu Betbuilder.

Bez żadnych ograniczeń – bukmacher nie wprowadził żadnych restrykcji odnośnie kuponów obstawianych w ramach „Zielonych…”. Zdarzenia biorące udział w promocji mogą mieć zupełnie dowolne kursy, a ich liczba na kuponie może być również dowolna, podobnie jak kurs całkowity Twoich kuponów. Co więcej, możesz śmiało dorzucać na nich też inne zdarzenia, których nie dotyczy promocja „Zieloni Va Banque”. Nie muszą one być nawet z piłki nożnej, możesz dobrać co tylko chcesz z oferty Betfan!
Wysokość stawki Twoich kuponów nie ma znaczenia dla udziału w promocji. Możesz więc obstawiać za 1000 zł lub za minimum w kwocie 2 zł – jeśli na meczowym zegarze rozpocznie się 91. minuta, a Twoja drużyna jest na prowadzeniu, będziesz mógł śledzić spotkanie do końca albo już teraz pomyśleć na co przeznaczyć wygraną!

Taka oferta w Polsce jest dostępna wyłącznie u bukmachera Betfan. Załóż konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS. Co ciekawe, ten operator zdaje się nie wykluczać przedłużenia „Zielonych…”, rozszerzając tę ofertę też na inne rozgrywki, już po turnieju EURO 2024. Choć wskazał wyraźnie, że obecnie promocja dotyczy tylko ME, podany czas jej zakończenia nie został wcale ustalony na dzień finału w Berlinie, lecz akcja Betfan ma trwać do momentu jej odwołania.

Jeśli promocja „Zieloni Va Banque” przypadła Ci do gustu, to sprawdź koniecznie także podobne (a nawet lepsze!) oferty innych legalnych w Polsce bukmacherów, jak Superbet, STS, Fortuna czy LV BET. Ich promocje z gatunku „2 bramki przewagi i zakład wygrany” pozwalają cieszyć się z kuponów rozliczonych „na zielono” już w momencie, gdy Twój zespół wyjdzie w meczu na 2 gole nadwyżki nad przeciwnikami, nieważne czy do końca spotkania pozostało jeszcze 5 minut, czy może pierwszy gwizdek rozległ się zaledwie kilka minut temu!

Ranking legalnych bukmacherów w Polsce

Bonusy i promocje legalnych bukmacherów

Darmowe typy bukmacherskie naszych ekspertów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *