Aplikacje bukmacherskie 

Aplikacje mobilne u bukmacherów to sposób na łatwe i komfortowe obstawianie zakładów bukmacherskich na urządzeniach mobilnych, takich jak np. smartfon czy tablet. Którzy legalni bukmacherzy w Polsce mają najlepsze aplikacje bukmacherskie? Co dokładnie oferują aplikacje bukmacherskie na Androida lub na iOS, jakie udostępniają bezpłatnie internetowi bukmacherzy? 

Aplikacje bukmacherskie

Jak działają aplikacje – zakłady bukmacherskie mobilnie 

W tym artykule przyjrzymy się szczegółowo, jak wyglądają aplikacje mobilne legalnych bukmacherów w Polsce. Jednak zanim przejdziemy do omówienia poszczególnych apek i do oceny, którzy legalni bukmacherzy mają najlepsze aplikacje bukmacherskie, zastanówmy się, czym są aplikacje mobilne u bukmacherów, jakie mają zalety i wady oraz czym powinna wyróżniać się najlepsza aplikacja do obstawiania meczy.

Najogólniej mówiąc, aplikacja mobilna to specjalne oprogramowanie stworzone na urządzenia przenośne, np. smartfony, telefony komórkowe, tablety, netbooki itp. Aplikacje mobilne są projektowane z myślą o tym, by użytkownicy sprzętu o mniejszym ekranie mogli w wygodny i bezproblemowy sposób korzystać z określonych programów (np. bankowości elektronicznej czy poczty e-mail). Bukmacherzy również przygotowują takie aplikacje – bukmacher bez aplikacji to dziś na polskim rynku prawdziwy ewenement. Najlepsze aplikacje bukmacherskie dają szybki dostęp do wszystkich usług organizatora zakładów, pozwalając nie tylko stawiać zakłady bukmacherskie przedmeczowe i na żywo, ale też błyskawicznie zasilać konto gracza, wypłacać wygrane, sprawdzać wyniki i statystyki sportowe czy status postawionych kuponów. W zasadzie najlepsze aplikacje bukmacherskie umożliwiają korzystanie z tych samych usług, które bukmacherzy oferują na swojej stronie internetowej, a czasem wzbogacone są także o dodatkowe opcje. Czy jednak zawsze aplikacja mobilna jest lepszym rozwiązaniem niż strona mobilna, czyli wersja strony internetowej zaprojektowana pod urządzenia przenośne? Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Jakie zalety i wady mają aplikacje bukmacherskie? 

Jakie przewagi nad stroną mobilną mają zwłaszcza te najlepsze aplikacje bukmacherskie? Otóż: 

  • Aplikacje bukmacherskie - zakłady na żywoJeśli chodzi o aplikacje, zakłady bukmacherskie stawia się wygodniej choćby dlatego, że widok jest zoptymalizowany pod wymiary ekranu. Podobnie większy komfort dotyczy np. dokonywania płatności czy oglądania transmisji, jakie udostępniają niektórzy bukmacherzy. 
  • Strony mobilne nie są tak szybkie jak aplikacje – zakłady bukmacherskie natomiast to obszar, w którym czas zagrania ma często kluczowe znaczenie. Najlepsze aplikacje bukmacherskie ładują poszczególne strony błyskawicznie. 
  • Dla graczy obstawiających zakłady bukmacherskie aplikacje mobilne są też lepsze, ponieważ oferują daleko idącą możliwość personalizacji i dostosowania ustawień do swoich potrzeb. 
  • Powiadomienia push to kolejna rzecz, jaka wyróżnia aplikacje – zakłady bukmacherskie mogą być dzięki nim „bliżej” gracza, który na bieżąco informowany jest np. o wygranej czy czasowych bonusach, które oferują bukmacherzy. 
  • Dedykowane konkretnym systemom operacyjnym aplikacje bukmacherskie (iOS lub Android) muszą spełniać wymogi bezpieczeństwa np. App Store czy Huawei AppGallery, co zwiększa ich bezpieczeństwo. 
  • Kolejny plus oprogramowania oferującego zakłady bukmacherskie: aplikacje mobilne mają bardziej spójny design z systemem iOS czy Android niż wieloplatformowe webowe rozwiązania. 

Oczywiście aplikacje mobilne, w tym aplikacje bukmacherskie Android i iOS mają również pewne minusy. Nawet najlepsza aplikacja bukmacherska: 

  • Wymaga instalacji, która wiąże się z koniecznością wykonania pewnych kroków i zajmuje czas użytkownika. Ponadto, jeśli chcemy w ten sposób obstawiać zakłady bukmacherskie, aplikacje mobilne zajmą określoną ilość pamięci na naszym urządzeniu. 
  • Wymaga aktualizacji. Co prawda komunikaty o dostępnych aktualizacjach mogą być ignorowane, jednak bukmacherzy zdecydowanie zalecają aktualizować aplikacje – zakłady bukmacherskie będą wtedy bezpieczniejsze (aktualne aplikacje mobilne są często lepiej zabezpieczone przed atakami hakerów), a nasza aplikacja do obstawiania meczy będzie poszerzona o najnowsze opcje czy udoskonalenia. 
  • Wymaga spełnienia wymagań systemowych. Aplikacje bukmacherskie Android czy aplikacje bukmacherskie iOS są zaprojektowane pod nowsze wersje danego systemu operacyjnego, dlatego na urządzeniach ze starszą wersją Android czy iOS mogłyby nie działać poprawnie. Inaczej niż aplikacje, zakłady bukmacherskie na stronie mobilnej można stawiać na każdym urządzeniu przenośnym. 

Najlepsze aplikacje bukmacherskie – cechy 

Przejdźmy więc do konkretnych wskazówek, czym wyróżniają się najlepsze aplikacje bukmacherskie. Pierwszym kryterium oceny jest intuicyjność i łatwość obsługi. Dobre aplikacje zakłady bukmacherskie pozwalają obstawiać za pomocą minimalnej liczby kliknięć, a gracz nie musi się specjalnie zastanawiać, gdzie bukmacherzy „schowali” tę czy inną opcję. Intuicyjność apki zależy zarówno od rozmieszczenia poszczególnych elementów, jak i całej szaty graficznej. Ogólnie mówiąc, aplikacje mobilne, jakie oferują bukmacherzy, powinny być tak zaprojektowane, by zapewniać łatwy dostęp do konta gracza i umożliwiać bezproblemowe stawianie zakładów. Aplikacje mobilne muszą przy tym działać szybko i płynnie, co ma szczególną wagę dla graczy obstawiających zakłady bukmacherskie na żywo, a jednocześnie być stabilne.

Najlepsze aplikacje bukmacherskie powinny także dawać graczom dostęp do pełnej oferty zakładów i wszystkich rynków znajdujących się na stronie internetowej bukmachera. Ale najlepsza aplikacja do obstawiania meczy nie może do tego się ograniczać – powinna jednocześnie umożliwiać zasilenie konta gracza za pomocą różnych bezpiecznych i natychmiastowych metod płatności, dawać dostęp do statystyk sportowych i wyników na żywo czy szybkie wsparcie konsultantów online. Niektórzy legalni bukmacherzy w Polsce oferują rzeczywiście zaawansowane aplikacje mobilne, które mają mnóstwo dodatkowych funkcjonalności, takich jak szybki zakład, cash-out, a nawet świetnej jakości, bezpłatne transmisje tysięcy wydarzeń sportowych. Nawet najlepsza aplikacja bukmacherska powinna też być odpowiednio promowana, dlatego bukmacherzy internetowi nierzadko zachęcają do jej instalacji czy aktywnego używania, oferując dedykowane bonusy bukmacherskie na grę w aplikacji. 

Aplikacje bukmacherskie - TouchIDJakie jeszcze wymogi powinny spełniać tego rodzaju aplikacje? Bukmacher powinien zadbać, by aplikacje bukmacherskie na iOS czy Android miały nowoczesne zabezpieczenia dostępu, takie jak np. TouchID (odcisk palca), FaceID (skanowanie twarzy) czy kod PIN. Aplikacje mobilne powinny bazować na technologiach zabezpieczających i szyfrujących, tak by dane użytkownika czy jego pieniądze nie zostały skradzione (dodajmy, że legalni bukmacherzy muszą spełniać standardy bezpieczeństwa określone przez Ministerstwo Finansów). Jednym słowem, aplikacje mobilne, zwłaszcza te, które oferują bukmacherzy, muszą być w pełni bezpieczne. 

Android, iOS, App Store i Huawei AppGallery – wyjaśnienie pojęć 

Zanim przejdziemy do szczegółowego omówienia aplikacji, które udostępniają bukmacherzy w Polsce, zatrzymajmy się na chwilę nad wyjaśnieniem kilku terminów, które będą dość często pojawiać się w tym artykule. Po pierwsze, czym jest Android i iOS? Android to system operacyjny stworzony przez firmę Google na potrzeby różnego typu urządzeń mobilnych. Z kolei iOS to system marki Apple dedykowany iPhone’om i iPadom – urządzenia te działają wyłącznie w systemie iOS, podczas gdy Android funkcjonuje na sprzęcie różnych producentów. Różnice w działaniu tych systemów są liczne, poprzestaniemy jednak na ogólnym stwierdzeniu, że Android jest otwarty i bardziej uniwersalny, dzięki czemu zapewnia dużą swobodę personalizacji i możliwości konfiguracji urządzenia, ale też jest mniej bezpieczny. Natomiast system iOS stawia głównie na własne, dopracowane rozwiązania, przez co jest bardziej zamknięty, ale gwarantuje większe bezpieczeństwo. 

Darmowe i płatne aplikacje mobilne, także aplikacje bukmacherskie na iOS można pobrać z oficjalnego sklepu Apple – App Store (to jedyne legalne źródło dla iPhone’ów i iPadów). Wszystkie zewnętrzne apki tu zamieszczone są bezpieczne, bo przeszły szczegółową analizę. 

Aplikacje mobilne na Androida można pobierać z oficjalnego sklepu Google Play oraz wielu innych źródeł (np. Huawei AppGallery). Ponieważ polityka Google’a nie pozwala na to, by aplikacje bukmacherskie na Androida umieszczane były w Google Play, bukmacherzy internetowi umożliwiają pobranie apki bezpośrednio ze swojej strony. W tym celu należy uprzednio przejść do ustawień telefonu, wybrać opcję dotyczącą zabezpieczeń i zezwolić na instalację aplikacji z innych źródeł (spoza Google Play). 

Dodatkowo, coraz częściej legalni bukmacherzy umieszczają swoje aplikacje także w sklepie Huawei AppGallery. Uwaga – z Huawei AppGallery mogą korzystać użytkownicy urządzeń z systemem Android Huawei, ale też innych producentów. 

Aplikacje mobilne, jakie oferują bukmacherzy w Polsce – recenzja 

Czas przejść do sedna sprawy – poniżej opisujemy, jak prezentują się, jak działają i jakie funkcjonalności posiadają poszczególne aplikacje mobilne legalnych bukmacherów. Podajemy też, jak przebiega instalacja każdej apki i skąd ją pobrać (strona bukmachera, App Store i/lub Huawei AppGallery). 

STS – aplikacja bukmacherska na Androida i iOS 

Stabilna apka przygotowana przez STS to na pewno jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza aplikacja bukmacherska w Polsce. Jest wyjątkowo rozbudowana i daje mnóstwo możliwości, z drugiej jednak strony jest naprawdę intuicyjna, łatwa w obsłudze i przyjemna wizualnie. Aplikacja STS działa przy tym błyskawicznie i można ją pobrać zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. W trakcie testowania apki nie natrafiliśmy na żadne problemy. 

Aplikacja bukmacherska STSPamiętajmy, że STS to największy legalny bukmacher w naszym kraju, a jego oferta zakładów jest niezwykle szeroka – aplikacja daje dostęp do pełnej oferty zakładów sportowych live i pre-match, w tym bardzo obszernej oferty na e-sport oraz aktywnych całą dobę zakładów na sporty wirtualne i gry karciane (BetGames). Jakie ciekawe funkcje posiada aplikacja mobilna STS? Zaczynamy wyliczankę: STS TV, czyli darmowe transmisje meczów najlepszych lig piłkarskich i innych popularnych rozgrywek (kilka tysięcy wydarzeń miesięcznie), świetnej jakości match-trackery, Livescore, czyli wyniki meczów na żywo z całego świata, zaawansowane statystyki sportowe i innowacyjna opcja BetBooster, czyli automatyczne podpowiedzi na ich podstawie. Aplikacja zakłady bukmacherskie pozwala obstawiać przy pomocy m.in. opcji szybki zakład z możliwością konfiguracji (3D touch), dzięki której gra na żywo jest błyskawiczna i bezproblemowa oraz opcji cash-out, która pozwala rozliczyć kupon przed końcem meczu. Aplikacja mobilna STS daje graczowi pełną kontrolę nad zawieranymi kuponami i podgląd ich historii. Kontrolę ułatwiają też powiadomienia push o statusie kuponu i wynikach meczów, które można otrzymywać bezpośrednio na ekranie powiadomień, nie otwierając apki. 

Aplikacja bukmacherska STS - BetGamesAplikacja bukmacherska STS umożliwia jednocześnie szybkie i bezpieczne wpłaty i wypłaty (STSPay), a użytkownik ma wgląd w historię operacji finansowych dokonanych na swoim koncie. Apka daje dostęp do promocji, czasem także tych dedykowanych grze mobilnej. Pomoc konsultantów dostępna jest całodobowo, można też dyskutować z innymi graczami na specjalnym czacie. Ta aplikacja mobilna jest wysoce bezpieczna – może zostać zabezpieczona poprzez opcję Face ID, Touch ID lub PIN. Ponadto można ją mocno spersonalizować w różnych aspektach. Czy aplikacja STS ma jakieś większe wady? Do takich można zaliczyć wyłącznie polskojęzyczną wersję oprogramowania, choć bukmacher zapewnia, że prace nad wersją apki w języku angielskim trwają. Problem ten dotyczy też pozostałych aplikacji bukmacherów w Polsce. 

Jeśli interesuje Cię aplikacja bukmacherska na Androida, musisz pobrać ją z poziomu przeglądarki ze strony bukmachera – zakładka „Aplikacja” w górnym menu –> przycisk „Pobierz aplikację STS na Androida”. Pamiętaj, by w ustawieniach telefonu w sekcji dotyczącej zabezpieczeń zezwolić na instalację apki z innego źródła niż Google Play. Po pobraniu pliku należy w niego kliknąć, a po chwili aplikacja mobilna STS będzie gotowa do użycia. Aplikacja bukmacherska na Androida STS dostępna jest też w Huawei AppGallery. Natomiast aplikację na iOS można pobrać z App Store. 

Fortuna – aplikacja bukmacherska na Androida i iOS 

Aplikacja bukmacherska FortunyTrzeba przyznać, że nowoczesna aplikacja mobilna Fortuny w niczym nie ustępuje apce lidera rynku.  Stabilna aplikacja przygotowana została przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, dlatego jest nie tylko szybka i łatwa w obsłudze, ale też bardzo rozbudowana. Gracz otrzymuje dzięki niej dostęp do pełnej oferty zakładów sportowych – przedmeczowych i na żywo – na wszystkie dostępne w Fortunie dyscypliny sportowe oraz zakładów na sporty wirtualne i gry karciane. Ponadto aplikacja bukmacherska daje łatwy dostęp do zaawansowanych statystyk i analiz meczowych, tysięcy bezpłatnych transmisji meczów na żywo czy promocji, w tym do podwyższonych kursów w ramach oferty promocyjnej. Z kolei funkcja personalizowanych powiadomień push zapewnia, że gracz natychmiast dowiaduje się np. o rozliczeniu kuponu, zakończeniu obstawionego meczu czy ciekawych bonusach, konkursach i nowościach w ofercie. Gracz może też ustawić jasny lub ciemny motyw graficzny.

Korzystając z apki, zalogowani gracze mogą przeglądać zawarte kupony i sprawdzać dokonane operacje finansowe. Aplikacja pozwala na mobilne wpłaty i wypłaty środków (niestety Fortuna udostępnia wyłącznie wypłaty tradycyjnym przelewem). Aplikacja bukmacherska Fortuny - transmisje liveSprawne obstawianie w trybie mobilnym jest możliwe dzięki funkcjonalnemu kuponowi, który pozwala tworzyć wszystkie rodzaje zakładów, w tym złożone kupony Maxikombi. Zakłady i rozmaite informacje można łatwo wyszukiwać, korzystając z opcji „Szukaj” (fulltextowe wyszukiwanie). Aplikacja mobilna spisuje się świetnie także podczas gry na żywo, a dodatkowo dostępna jest tu opcja „szybki zakład”, którą aktywuje się błyskawicznie przez przytrzymanie przycisku z kursem (3D touch). Bezpieczne i łatwe logowanie możliwe jest dzięki Touch ID albo Face ID, możliwe jest też trwałe zalogowanie. Ponieważ bukmacher posiada liczne punkty naziemne, aplikacja posiada także funkcję skanera kuponów, dzięki której można łatwo sprawdzić status kuponu postawionego w lokalu stacjonarnym. 

Aplikacja bukmacherska Fortuny dostępna jest na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Żeby ją zainstalować, należy wejść na mobilną stronę bukmachera i kliknąć w przycisk „Pobierz” wyświetlający się u góry ekranu obok informacji na temat aplikacji i następnie przycisk „Pobierz aplikację”. W kolejnym kroku można otworzyć pobrany plik, co uruchomi proces instalacji. Natomiast aplikacja bukmacherska na iOS dostępna jest na App Store. Warto dodać, że z myślą o użytkownikach iPadów bukmacher przygotował specjalną optymalizację, dzięki której aplikacja jeszcze lepiej dostosowuje się do gry przez tablety. 

Betfan – aplikacja bukmacherska na Androida i iOS 

Aplikacja bukmacherska BetfanAplikacja bukmacherska Betfan również prezentuje się bardzo dobrze i skorzystamy dzięki niej w zasadzie ze wszystkich opcji, które są dostępne na mobilnej stronie internetowej bukmachera. Aplikacja Betfan działa sprawnie i płynnie, aczkolwiek czasem ładowanie trwa nieco długo. Apka ma przejrzysty design, zbliżony do widoku strony internetowej, co dla graczy obstawiających wcześniej w Betfan na komputerze będzie zapewne plusem. Apka dostępna jest na smartfony i tablety działające w systemie Android czy iOS. 

Oprogramowanie umożliwia stawianie zakładów na pełną ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo bukmachera Betfan, jest to także aplikacja do obstawiania meczy wirtualnych i symulowanych gier karcianych. Bukmacher nie zapomniał oczywiście o swoim „koniku”, czyli zakładach na rozrywkę – aplikacja zakłady bukmacherskie tego rodzaju także udostępnia w pełnym składzie. Aplikacja mobilna Betfan daje dostęp do statystyk i wyników sportowych, w tym na żywo, mecze można też śledzić na match-trackerach. Aplikacja oferuje powiadomienia push dotyczące np. statusu postawionego kuponu. Niestety w Betfan nie obejrzymy transmisji meczów – taka możliwość nie jest dostępna ani na stronie internetowej, ani w aplikacji. 

Aplikacja bukmacherska Betfan - match-trackerAplikacja bukmacherska Betfan umożliwia błyskawiczne zasilenie konta gracza przy pomocy kilku bezpiecznych metod płatności online. Można za jej pomocą dokonywać także szybkich wypłat wygranych środków. Betfan umożliwia korzystanie przez aplikację z wielu czasowych i stałych akcji promocyjnych, a żeby aplikacja mobilna miała specjalną promocję, czasem przygotowuje też bonusy dostępne tylko dla graczy korzystających z apki. 

W Betfan dostępna jest aplikacja bukmacherska na iOS, którą pobiera się bez problemu – tak jak inne aplikacje bukmacherskie legalnych operatorów – z App Store. Z kolei aplikacja na Android może zostać pobrana ze strony internetowej Betfan – wystarczy kliknąć w baner z napisem „Pobierz” znajdujący się na samym dole strony i kliknąć kolejny przycisk „pobierz”. Aplikacja znajduje się też w Huawei AppGallery. 

Etoto – aplikacja bukmacherska na Androida i iOS 

Aplikacja bukmacherska EtotoSzybka, lekka i ergonomiczna – oto aplikacja bukmacherska Etoto w swojej najnowszej odsłonie. Bukmacher Etoto postawił na przejrzystość i prostotę designu, co zdecydowanie ułatwia grę przy użyciu smartfona. Z drugiej strony aplikacja mobilna Etoto zapewnia możliwość obstawiania zakładów sportowych z pełnej oferty pre-match i live oraz zakładów na sporty wirtualne, ma też sporo ciekawych funkcjonalności. 

Bukmacher zastosował w apce natywną nawigację SDF (System Dynamicznych Filtrów), dzięki czemu gracz ma dostęp do każdego spotkania dosłownie w kilka sekund. Dla wielu graczy może to być najlepsza aplikacja do obstawiania meczy na żywo, ponieważ szybko się ładuje, nie zacina się, a kursy aktualizowane są płynnie, ponadto dostępny jest tu cash-out. Jeszcze szybszą grę umożliwia opcja TURBO, czyli możliwość postawienia zakładu tylko 1 kliknięciem kursu na liście dostępnych zdarzeń (a więc gracz nie musi otwierać widoku e-kuponu). Można też powtarzać zakłady w tempie 60 na minutę, rozbijając w ten sposób zakład o wysokiej stawce na mniejsze zakłady – opcja stały zapis selekcji 

Aplikacja Etoto - match-trackerZa pomocą apki Etoto można też dokonywać szybkich wpłat i wypłat. Żeby się zalogować, należy wykorzystać TouchID, FaceID, kod PIN albo klasyczne logowanie przy użyciu hasła. Aplikacja ma możliwość wysyłania powiadomień push i jest bardzo elastyczna w zakresie dopasowania się do preferencji gracza. Warto dodać, że rejestracja w Etoto jest błyskawiczna, a weryfikacja gracza może być dokonana przez MojeID. Bukmacher organizuje dedykowane graczom mobilnym promocje i udostępnia szybką pomoc online. Aplikacja do obstawiania meczy gwarantuje oczywiście dostęp do rozbudowanej historii obstawionych zakładów i bardzo pomocnych, ciekawych statystyk sportowych. W Etoto nie zobaczymy natomiast transmisji meczów. 

Tak jak inne aplikacje bukmacherskie na Androida, również ta oferowana przez Etoto nie jest dostępna w Google Play – należy ją pobrać bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera: zakładka „Aplikacja mobilna” w górnym menu -> „Pobierz na Androida”. Natomiast aplikacja bukmacherska na iOS Etoto znajduje się w App Store. 

Superbet – aplikacja bukmacherska na Androida i iOS 

Aplikacja bukmacherska SuperbetŚwietnie spisuje się również aplikacja mobilna przygotowana przez Superbet. Aplikacja działa błyskawiczne i jest przejrzysta, a gracze mogą wybrać, jaki motyw graficzny bardziej im odpowiada (domyślny czy ciemny). Aplikacja do obstawiania meczy ma też znacznie szersze zastosowanie – m.in. sprawdzimy na niej statystyki sportowe, obejrzymy streaming z mnóstwa wydarzeń sportowych czy skorzystamy z mediów społecznościowych SuperSocial. 

Zakłady bukmacherskie aplikacja mobilna traktuje oczywiście priorytetowo, dlatego umożliwia przede wszystkim obstawianie zakładów pre-match, live oraz na sporty wirtualne i symulowane gry karciane. Aplikacja bukmacherska Superbet zawiera także bogate statystyki sportowe, które są zintegrowane z ofertą zakładów – znajdziemy tu tabele, składy, porównania H2H i inne znaczące podczas typowania dane. Żeby ułatwić, ale też uprzyjemnić obstawianie meczy, aplikacja mobilna daje graczom dostęp do bezpłatnego streamingu z wielu spotkań sportowych. Kontrolę nad przebiegiem gry ułatwiają powiadomienia push, jakie na bieżąco wysyła bukmacher – aplikacja mobilna informuje o zmianach wyniku meczu, żółtych i czerwonych kartkach, karach itp.

Aplikacja bukmacherska Superbet - SuperSocialApka Superbet to najlepsza aplikacja bukmacherska dla tych graczy, którzy kochają media społecznościowe. SuperSocial pozwala udostępniać swoje kupony i komentować kupony postawione przez innych typerów, czerpać od nich inspiracje i dyskutować z innymi na temat meczów i zakładów. Można tu również poczytać wartościowe analizy sportowe i bukmacherskie pisane przez ekspertów. Aplikacja bukmacherska posiada także skaner do kuponów i umożliwia natychmiastowe płatności przy użyciu wielu metod płatniczych online, w tym przez Revolut. 

W Superbet aplikacja bukmacherska na iOS dostępna jest w sklepie App Store, czyli pobiera i instaluje się ją tak samo jak inne tego typu aplikacje bukmacherskie. Android z kolei ma te same ograniczenia, co już omówione aplikacje mobilne, a więc nie pobierzemy go w Google Play. Aby pobrać apkę na Androida, trzeba otworzyć serwis Superbet na dedykowanej aplikacji podstronie i kliknąć „Pobierz na Androida”. Żeby dodatkowo zachęcić do gry przez aplikację, bukmacher często organizuje specjalne promocje. 

Fuksiarz – aplikacja bukmacherska na Androida i iOS 

Fuksiarz posiada wyłącznie aplikację na Android, chociaż wkrótce powinna być dostępna także ta przeznaczona do instalacji na iPhone’ach i iPadach aplikacja. Bukmacher przygotował apkę, w której znajdują się wszystkie dostępne na stronie desktopowej i mobilnej zakłady bukmacherskie – z oferty na sport pre-match, live, sporty wirtualne i gry karciane. Aplikacja zawiera także zakłady o podwyższonych kursach (Mega Kursy Boost), zakłady Fuks Kreator (opcja łączenia kilku zdarzeń z 1 spotkania na 1 kuponie) oraz daje dostęp do innych akcji promocyjnych, w tym do sztandarowej promocji Fuksiarza – Cashbacku. 

Aplikacja bukmacherska FuksiarzAplikacja bukmacherska Fuksiarza pozwala obstawiać dowolne spotkania sportowe i sprawdzać historię zakładów postawionych. Mamy z jej poziomu wgląd w wyniki na żywo, a interesujące nas zakłady bukmacherskie znajdziemy przy pomocy specjalnej wyszukiwarki. Natychmiastową wpłatę depozytu dokonamy na kilka bezpiecznych sposobów, a szybka wypłata wygranych trwa około 15 minut. Pomoc konsultantów dostępna jest poprzez czat na żywo. Aplikacja nie oferuje niestety ani transmisji spotkań na żywo, ani match-trackerów, ani nawet rozbudowanych statystyk sportowych. Brakuje tu też dodatkowych opcji ułatwiających grę, które oferują inne aplikacje bukmacherskie na Androida. 

Jak zainstalować apkę Fuksiarza? Wystarczy wejść na jego stronę mobilną, wybrać zakładkę „aplikacja” (prawy górny róg strony), a na wyświetlonej stronie kliknąć „Pobierz aplikację”.  

eWinner – aplikacja bukmacherska na Androida i iOS 

Aplikacja bukmacherska eWinnerBukmacher eWinner również udostępnia możliwość gry na urządzeniach przenośnych z systemem Android i iOS. Aplikacja bukmacherska tego operatora zakładów wzajemnych stoi na dość wysokim poziomie, działając szybko i bez zacinania się. Layout apki jest minimalistyczny i czytelny (możliwe jest też ustawienie trybu ciemnego), a jednocześnie bukmacher pomyślał o wielu opcjach przydatnych podczas obstawiania. 

Co dokładnie oferuje oprogramowanie, jakie udostępnia bezpłatnie ten bukmacher? Aplikacja mobilna daje dostęp do kompletnej oferty zakładów przedmeczowych, na żywo i na sporty wirtualne. Gracze mogą też wykorzystać opcję znaną z serwisu eWinner, czyli CustomBet (przygotowywanie zakładów własnych). Z popularnych opcji bukmacher udostępnia także cash-out. Aplikacja bukmacherska zawiera zaawansowane statystyki i wyniki sportowe (także na żywo) oraz match-trackery. Na plus należy zaliczyć bezpłatny streaming z meczów eWinner II ligi piłkarskiej, niestety innych spotkań sportowych jak na razie tu nie obejrzymy. Aplikacja bukmacherska umożliwia podgląd historii Aplikacja bukmacherska eWinnerkuponów i transakcji finansowych, dokonywanie szybkich wpłat i wypłat, można także przy jej użyciu korzystać z licznych promocji, w tym tych przeznaczonych do gry właśnie przez apkę. Użytkownicy mogą logować się na swoje konto przez FaceID lub przez PIN. Czego natomiast nie ma ta aplikacja mobilna? Bukmacher nie pomyślał o dodaniu opcji powiadomień push, które są cenione przez wielu graczy. 

Aplikacja bukmacherska na Androida dostępna jest do pobrania bezpośrednio ze strony eWinner (zakładka „Aplikacja mobilna” w górnym menu). Aplikacja bukmacherska na iOS bukmachera eWinner znajduje się w App Store. 

Noblebet – aplikacja bukmacherska na Androida i iOS 

Przygotowana przez Noblebet aplikacja do obstawiania meczy działa zarówno na urządzeniach mobilnych pracujących w systemie Android, jak i iOS. Interfejs apki jest prosty i ergonomiczny, dzięki czemu aplikacja działa szybko i bezproblemowo. Oprogramowanie pozwala obstawiać wszystkie dostępne w ofercie bukmachera zakłady bukmacherskie – aplikacja mobilna daje dostęp nie tylko do zakładów sportowych, ale też do pełnej oferty zakładów na sporty wirtualne i gry karciane. 

Aplikacja bukmacherska NoblebetCo jeszcze umożliwia ta aplikacja? Bukmacher zadbał o to, by apka umożliwiała korzystanie z wszystkich tych funkcjonalności, które oferuje jego strona internetowa. Mamy więc tu cały wachlarz metod wpłat online, a także szybkie wypłaty, które zajmują około 10 minut. Aplikacja bukmacherska zawiera bogate statystyki sportowe, a przebieg meczów można śledzić na graficznych match-trackerach albo dzięki bezpłatnym transmisjom na żywo. Podczas obstawiania często aktywowana jest możliwość skorzystania z cash-outu, dzięki której można wypłacić wygraną przed końcem spotkania. Zakłady bukmacherskie aplikacja mobilna pozwala tworzyć także przy użyciu innowacyjnych opcji takich jak BetBuilder (łączenie kilku zdarzeń z pojedynczego meczu na kuponie) czy PlayerBets (rozbudowane zakłady bukmacherskie na poszczególnych zawodników). Warto też zwrócić uwagę na to, jakie podejście ma do promocji bukmacher – aplikacja mobilna nie tylko umożliwia korzystanie z bonusów dostępnych dla graczy online, ale też daje dostęp do bonusu powitalnego przeznaczonego wyłącznie dla graczy, którzy zainstalują oprogramowanie. Od czasu do czasu pojawiają się też akcje promocyjne skierowane do tych użytkowników, którzy już grają za pomocą apki. 

Noblebet - bonus na grę w aplikacjiW Noblebet aplikacja bukmacherska na Androida dostępna jest z poziomu strony internetowej bukmachera – należy otworzyć zakładkę „Aplikacja mobilna” (pasek górnego menu) i wybrać „Pobierz aplikację na Androida”. Aplikacja bukmacherska na iOS Noblebet zamieszczona jest jak inne aplikacje bukmacherskie w App Store. Ponadto zarówno urządzenia Android, jak i iOS mogą wykorzystać w Noblebet opcję „bez instalacji” (aplikacja mobilna PWA), dzięki której po wejściu na stronę internetową bukmachera, a następnie w menu przeglądarki można dodać oprogramowanie do ekranu głównego, zyskując szybki dostęp do strony. 

PZBuk – aplikacja bukmacherska na Androida i iOS 

Aplikacja bukmacherska PZBukBukmacher PZBuk na początku udostępnił jedynie apkę w wersji na urządzenia z systemem Android, jednak w tej chwili dostępna jest również aplikacja bukmacherska na iOS. Szata graficzna aplikacji PZBuk zachowuje charakterystyczny styl retro bukmachera, ale jeśli chodzi o funkcjonalność, apka jest nowoczesna i łatwa w użyciu. Zakłady bukmacherskie aplikacja mobilna pozwala wnosić na wszystkie wydarzenia dostępne w ofercie PZBuk, a więc: zakłady przedmeczowe i zakłady na żywo oraz całodobowe zakłady na sporty wirtualne i na gry karciane. Co więcej, specjalny rodzaj zakładów live, czyli zakłady Kardio (zakłady dzielone na przedziały czasowe) dostępne są wyłącznie na urządzeniach mobilnych, w tym przy wykorzystaniu apki PZBuk. Opcja ta jest innowacją na polskim rynku bukmacherskim i dla niektórych typerów z tego powodu może to być najlepsza aplikacja bukmacherska do gry na żywo. Ponadto aplikacja mobilna umożliwia zastosowanie cash-outu. 

Aplikacja bukmacherska PZBuk - match-trackerAplikacja do obstawiania meczy PZBuk umożliwia błyskawiczne wpłacanie depozytu i szybkie wypłaty wygranych, daje dostęp do historii stawianych kuponów, a także statystyk sportowych, match-trackerów i transmisji wybranych spotkań (np. NBA). Apka wysyła też powiadomienia push i można podczas gry za jej pośrednictwem korzystać z dostępnych promocji, w tym ciekawego programu lojalnościowego PZBuk. 

Tak jak inne aplikacje bukmacherskie na Androida, również ta służąca do gry w PZBuk nie jest dostępna w sklepie Google Play. Żeby ją pobrać, musimy odwiedzić stronę internetową PZBuk, wejść w zakładkę „Aplikacja mobilna” (standardowo w górnym menu) i kliknąć w przycisk „Dostępne na Androida”, nie zapominając o wyrażeniu zgody na instalację z tego źródła. Natomiast tak samo jak inne aplikacje bukmacherskie na iOS, apka PZBuk jest do pobrania w App Store.

Totalbet- aplikacja bukmacherska na Androida i iOS 

Aplikacja bukmacherska TotalbetKolejny bukmacher, który przygotował specjalne oprogramowanie dla graczy obstawiających zakłady bukmacherskie na urządzeniach przenośnych to Totalbet. Jak prezentuje się ta aplikacja? Bukmacher zadbał o to, by aplikacja mobilna pozwalała na obstawianie zakładów z kompletnej oferty na sport, czyli zakładów pre-match i live, ale też zakładów na sporty wirtualne i gry karciane Total Games. Oferowana przez Totalbet aplikacja obstawianie meczy umożliwia także przy użyciu opcji wcześniejszego rozliczenia zakładu (cash-out). 

Ponieważ dobra aplikacja do obstawiania meczy powinna gwarantować cały pakiet usług niezbędnych do gry, apka Totalbet także umożliwia dokonywanie szybkich i bezpiecznych wpłat internetowych oraz zlecanie szybkich wypłat. Aplikacja bukmacherska udostępnia także historię zawartych kuponów, a dzięki powiadomieniom push gracz może w trybie natychmiastowym dowiadywać się np. o rozstrzygnięciu kuponu, wyniku meczu albo interesujących newsach ze świata sportu (gracz określa, które informacje mają się pokazywać). Udostępniana przez Totalbet aplikacja mobilna daje graczom dostęp do szczegółowych statystyk i wyników spotkań sportowych (także na żywo), match-trackerów i darmowych transmisji meczów. 

Totalbet mobilny dostęp iOSJeśli masz urządzenie z systemem Android, żeby pobrać aplikację, musisz wejść na stronę bukmachera i po wybraniu zakładki „mobile” (prawy górny róg strony) kliknąć w przycisk „Pobierz aplikację na Android”. Aplikacja mobilna zostanie pobrana i zainstalowana tylko po uprzednim wyrażeniu zgody na pliki z nieznanych źródeł. Schemat jest więc identyczny jak wtedy, gdy instalujemy inne aplikacje bukmacherskie na Androida. Natomiast apki na iOS Totalbet nie znajdziemy póki co w App Store (w którym znajdują się omówione dotychczas aplikacje bukmacherskie na iOS). W Totalbet można jedynie otworzyć na swoim smartfonie stronę mobilną bukmachera, kliknąć u dołu „udostępnij” i zaznaczyć pole „Do ekranu początkowego”, a następnie „Dodaj”, co daje użytkownikom iPhone’ów i iPadów szybki dostęp do strony mobilnej Totalbet. Na aplikację mobilną na iOS Totalbet musimy więc jeszcze trochę poczekać.

Betclic – aplikacja bukmacherska na Androida i iOS 

Aplikacja bukmacherska BetclicBetclic to globalny bukmacher, aplikacja mobilna tego operatora zakładów bukmacherskich powinna więc także być na światowym poziomie. Czy jednak jest to najlepsza aplikacja bukmacherska? Pierwsze wrażenia są bardzo korzystne – aplikacja do obstawiania meczy Betclic jest szybka i nie zacina się, a interfejs jest przejrzysty i estetyczny. Tak jak inne omówione już aplikacje bukmacherskie apka Betclica daje dostęp do pełnej oferty bukmachera, postawimy więc za jej pomocą dowolne zakłady bukmacherskie z oferty przedmeczowej i na żywo oraz na gry karciane. Warto dodać, że Betclic ma wyłączność na zakłady bukmacherskie na FAME MMA i można je stawiać także z poziomu apki. 

Aplikacja mobilna pozwala ponadto zalogowanemu graczowi przeglądać historię postawionych kuponów, przeglądać statystyki sportowe i wyniki meczów na żywo, a także oglądać je na match-trackerach. Aplikacja bukmacherska umożliwia także oglądanie mnóstwa transmisji najróżniejszych spotkań sportowych w ramach Betclic TV. Idąc dalej, aplikacja zakłady bukmacherskie pozwala rozliczać zakłady bukmacherskie przed zakończeniem spotkania dzięki opcji cash-out, można je również obstawiać przy wykorzystaniu licznych promocji (np. Super Kursy, czyli podwyższone kursy na topowe wydarzenia czy mnożnik wygranej Multi+). Apka umożliwia także dokonywanie szybkich płatności, szybką rejestrację czy uzyskanie pomocy konsultanta. Bukmacher wysyła też powiadomienia push, które można spersonalizować (lub w ogóle z nich zrezygnować), a logowanie następuje za pomocą opcji Touch ID albo Betclic - aplikacja i transmisjeprzez login. Podsumowując, aplikacja bukmacherska prezentuje się świetnie, jednak można się przyczepić do braku oferty na sporty wirtualne. 

Aplikacja mobilna Betclic przygotowana została w wersji na urządzenia Android i iOS. Tą pierwszą pobierzemy po wejściu na mobilną stronę bukmachera – u góry strony wyświetla się pasek z napisem „Betclic na Android” i przycisk „Pobierz”. Aplikacja bukmacherska na Androida może zostać pobrana także z Huawei AppGallery. Z kolei aplikacja bukmacherska na iOS stworzona przez Betclic znajduje się w App Store. 

LVBet – aplikacja bukmacherska na Androida i iOS 

Aplikacja bukmacherska LVBetAplikacja do obstawiania meczy LVBet zapewnia graczom pełen pakiet przygotowywanych przez bukmachera ofert. Apka posiada łatwy w obsłudze interfejs, działa szybko, płynnie i niezawodnie. Bukmacher LVBet przygotował także aplikację w wersji anglojęzycznej, co jest rzadkością na polskim rynku zakładów bukmacherskich.

Po pierwsze aplikacja bukmacherska LVBet to sportowe zakłady bukmacherskie przedmeczowe i na żywo identyczne jak w ofercie na stronie internetowej oraz zakłady na sporty wirtualne i gry karciane. Oprogramowanie może być ocenione przez wielu graczy jako najlepsza aplikacja do obstawiania meczy e-sportowych, ponieważ sekcja poświęcona sportom elektronicznym jest jak na polski rynek bukmacherski wyjątkowo zaawansowana. Apka zawiera statystyki i relacje meczowe oraz wizualizacje na żywo, które bardzo ułatwiają obstawianie meczy. Aplikacja mobilna pozwala też na korzystanie z opcji cash-out. Płatności można dokonać za pośrednictwem apki w natychmiastowy sposób, wybierając jedną z wielu dostępnych metod płatności online. Wypłaty Rapid Pay w LV Bet realizowane są nawet w 10 minut. Wszystkie postawione zakłady bukmacherskie i wykonane transakcje finansowe można bezproblemowo sprawdzić po zalogowaniu się na konto gracza. Jako minus można zaliczyć fakt, że transmisje na żywo realizowane są wyłącznie z wydarzeń e-sportowych. 

Aplikacja bukmacherska LVBet - esportAplikacja mobilna LVBet dostępna jest na urządzenia pracujące w systemie Android i iOS, co więcej dla obu systemów dostępne są dwa sposoby, w jakie może zostać zainstalowana aplikacja. Bukmacher przygotował bowiem apkę w wersji standardowej (natywnej), kiedy to aplikacja mobilna jest pobierana na telefon oraz w wersji progresywnej. Zacznijmy od wersji natywnej – jeśli chodzi o Android, aplikacja jest do pobrania na telefon po wejściu na mobilną stronę bukmachera na podstronie „Aplikacja mobilna” (do wybrania z rozwijalnego menu w lewym górnym rogu strony) i jak zwykle trzeba pamiętać o zezwoleniu na pliki pobierane z nieznanych źródeł. Natywna aplikacja na iPhone’y, jak inne aplikacje bukmacherskie na iOS, dostępna jest w App Store. Natomiast dostęp do wersji progresywnych aplikacji (która nie wymaga aktualizacji), można uzyskać, wchodząc na stronę bukmachera, a następnie w menu przeglądarki po prawej stronie i wybierając opcję „Zainstaluj aplikację” i „Dodaj”. 

forBET – aplikacja bukmacherska na Androida i iOS 

Bardzo dobra aplikacja do obstawiania meczy została udostępniona przez bukmachera forBET. Przejrzysty układ graficzny i szybkość ładowania pozwalają na bezproblemowe obstawianie meczy, aplikacja mobilna daje przy tym dostęp do kompletnej oferty zakładów na sport (pre-match i live), sporty wirtualne i gry karciane. 

Aplikacja bukmacherska forBETPrzygotowana przez forBET aplikacja bukmacherska przewiduje standardowe u bukmacherów usługi, takie jak dostęp do historii zagranych zakładów, statystyk i wyników meczowych czy panelu płatności (można w nim dokonać błyskawicznej wpłaty i wypłaty oraz sprawdzić wykonane operacje płatnicze). Aplikacja zakłady bukmacherskie pozwala szybko wyszukać dzięki wyszukiwarce wydarzeń i kursów. W zakładach na żywo dostępna jest opcja szybki zakład, często można też zamykać zakłady bukmacherskie przed czasem, o ile dla danego wydarzenia dostępna jest funkcja cash-out. Aplikacja umożliwia oglądanie przebiegu meczów na match-trackerach, dla wielu spotkań dostępne są też transmisje na żywo, a dzięki powiadomieniom push i wiadomościom wewnętrznym użytkownicy dowiadują się na bieżąco np. o zmianie statusu postawionych kuponów. Dostępny jest też czat z innymi graczami.

Aplikacja bukmacherska forBET - BetArchitektPonadto typerzy korzystający z apki mogą też korzystać z unikalnej opcji BetMarket, która prezentuje i pozwala wykorzystać kupony innych typerów (także po ich modyfikacji) oraz funkcji BetArchitekt, która umożliwia stworzenie kombinacji zakładów z 1 meczu w 1 zakład ze zwiększonym kursem. Aplikacja mobilna jest zabezpieczona logowaniem przez Touch ID lub PIN. Grając mobilnie można czerpać korzyści z dostępnych bonusów, choć szkoda, że bukmacher nie organizuje promocji dedykowanych tylko graczom korzystającym z apki. Aplikacja oferuje też skaner kuponów, a w razie problemów można szybko uzyskać wsparcie online z działu obsługi klienta.  

Interesuje Cię aplikacja na telefon czy tablet z systemem Android? Wejdź na mobilną stronę forBET i pobierz apkę, klikając w komunikat, który wyświetli się u dołu ekranu lub w sekcję „Pobierz aplikację” w rozwijalnym menu po lewej stronie ekranu. Nie zapomnij o zmianie ustawień telefonu pod kątem zabezpieczeń. Jeśli natomiast Twoje urządzenie to iPhone lub iPod, potrzebna Ci aplikacja bukmacherska na iOS znajduje się w Apple Store. 

Totolotek – aplikacja bukmacherska na Androida i iOS 

Najstarszy bukmacher w Polsce również idzie z duchem czasu i nie tylko oferuje zakłady bukmacherskie online, ale też specjalną apkę do gry. Aplikacja bukmacherska Totolotka daje dostęp do całej oferty zakładów pre-match bukmachera oraz ogromnego wyboru zakładów na żywo (miesięcznie więcej jak 40 tys. zakładów live). Tak bogata oferta zakładów przyjmowanych w czasie rozgrywanych meczów daje apce ważne punkty w wyścigu o miano „najlepsza aplikacja bukmacherska do gry live”, jednak sporym jej mankamentem jest zupełny brak streamingu z wydarzeń sportowych. 

Totolotek aplikacja bukmacherskaJakie natomiast opcje posiada ta aplikacja mobilna? Bukmacher zagwarantował użytkownikom apki dostęp do kompletnej historii nie tylko zakładów postawionych przez Internet, ale i tych wniesionych w naziemnych punktach sprzedaży. Grę mobile usprawnia łatwe wyszukiwanie zdarzeń dzięki specjalnym filtrom wyszukiwarki oraz możliwość szybkiego zasilenia konta gracza za pomocą wielu metod płatniczych. Niestety szybkie wypłaty są w Totolotku niedostępne, a wypłata tradycyjnym przelewem zajmuje aż do 2 dni roboczych. Aplikacja bukmacherska Totolotka pozwala na sprawdzanie obszernych statystyk i wyników na żywo czy śledzenie meczów na świetnych jakościowo match-trackerach. Bukmacher zadbał też o dodatkowe funkcje, jak wypłata wygranej przed końcem spotkania (cash-out) czy opcja automatycznego wyboru zdarzeń na podstawie podanych parametrów, takich jak: stawka kuponu, liczba meczów i wysokość wygranej (QuickBet). Apka ma również wbudowany skaner kuponów obstawionych w lokalach stacjonarnych. Dostęp do aplikacji umożliwia odcisk palca (Touch ID), a szybkie logowanie możliwe jest także przy wykorzystaniu karty członkowskiej Bet Club. Pomoc konsultantów można uzyskać codziennie m.in. przez czat na żywo. Czas na wypunktowanie tego, jakie słabe punkty ma ta aplikacja. Obstawianie meczy nie jest tu połączone z możliwością oglądania transmisji na żywo, brakuje oferty na sporty wirtualne i gry karciane, a strony często ładują się za wolno – to najpoważniejsze zarzuty, jakie można postawić temu oprogramowaniu. 

Aplikacja na Android nie jest oczywiście zamieszczona w Google Play, dlatego przed jej pobraniem należy włączyć opcję „nieznane źródła” w ustawieniach telefonu i pobrać apkę ze strony bukmachera („Otwórz” u góry ekranu, a następnie przycisk „Apple iOS” lub „Android”). Aplikacja bukmacherska na iOS jest dostepna, jak łatwo można się domyślić, w App Store. 

BetX – aplikacja bukmacherska na Androida i iOS 

Aplikacja bukmacherska BetXBetX to bukmacher, który stosunkowo niedawno rozpoczął działalność na polskim rynku zakładów bukmacherskich, jednak od samego początku dostępna była dla graczy jego aplikacja. Bukmacher na początek przygotował apkę pod Android, ale po niedługim czasie pojawiło się też oprogramowanie dedykowane urządzeniom z systemem iOS. Aplikacja mobilna BetX nie jest na razie tak rozwinięta jak najlepsze aplikacje bukmacherskie, ale sprawia dobre wrażenie – ma prosty, funkcjonalny design i żywą kolorystykę. 

Aplikacja zakłady bukmacherskie pozwala stawiać, wybierając z kompletnej oferty BetX na sport (pre-match i live), na rozbudowane sporty i wyścigi wirtualne oraz gry karciane. Jeśli nie jest to najlepsza aplikacja do obstawiania meczy e-sportowych w Polsce, to na pewno jedna z lepszych, bo oferta bukmachera w tym zakresie jest naprawdę szeroka i dopracowana. W apce sprawdzimy statystyki i wyniki na żywo oraz obejrzymy nowoczesne relacje graficzne pokazujące przebieg większości dostępnych zdarzeń sportowych, a łatwe odnalezienie tych, które chcemy obstawić zapewnia opcja szybkiego wyszukiwania. Aplikacja bukmacherska zapewnia możliwość dokonania wpłaty przy użyciu wielu szybkich metod płatniczych (nawet Revolutem) oraz błyskawicznych wypłat wygranych, Aplikacja bukmacherska BetX - wyścigi wirtualnektórych realizacja zajmuje tylko kilka minut. Użytkownicy stawiający zakłady bukmacherskie przez apkę BetX mogą korzystać z licznych promocji, opcji cash-out, powiadomień push i czatu dla graczy. Logowanie na konto gracza jest szybkie – przy wykorzystaniu odcisku palca lub kodu PIN. 

Aplikacja bukmacherska na Androida może zostać pobrana ze strony bukmachera – wystarczy wejść w rozwijalne menu w lewym górnym rogu ekranu, wybrać „Aplikacja” i kliknąć „Pobierz aplikację”, a następnie zezwolić w ustawieniach urządzenia na instalowanie aplikacji z innego źródła. Jeśli natomiast chodzi o iOS, tak jak inne aplikacje bukmacherskie iOS, również ta przygotowana przez BetX zamieszczona jest w App Store. 

Najlepsza aplikacja bukmacherska w praktyce 

Na pytanie, którzy bukmacherzy oferują najlepsze aplikacje mobilne, nie ma jednej odpowiedzi, ponieważ wiele zależy od indywidualnych potrzeb i upodobań gracza. Solidne aplikacje zakłady bukmacherskie pozwalają stawiać szybko i minimalną liczbą kliknięć i to może niektórym wystarczać, inni gracze będą wyszukiwać takie aplikacje bukmacherskie na iOS czy Android, które zapewnią im dodatkowe opcje gry (jak cash-out czy zakłady własne), błyskawiczne wypłaty wygranych albo darmowe transmisje meczów.  

Jeśli nadal nie wiesz, które aplikacje bukmacherskie na Androida (jeśli masz urządzenie Android) czy też aplikacje bukmacherskie na iOS (jeśli masz urządzenie iOS) będą dla Ciebie najlepsze, przejrzyj naszą recenzję i wytypuj kilka apek, które wydają się spełniać Twoje oczekiwania. Następnie pobierz aplikacje bukmacherskie: Android ze strony bukmachera (ewentualnie z Huawei AppGallery) lub iOS z App Store i… testuj! Pamiętaj jednak, że legalni bukmacherzy udostępniają zakłady bukmacherskie tylko zarejestrowanym graczom, dlatego pełnię usług możesz sprawdzić dopiero po zalogowaniu się na konto.