STS – aplikacja

Aplikacja mobilna bukmachera to dziś podstawowy sposób na obstawianie zakładów bukmacherskich. Sprawdzamy, jakie ciekawe funkcjonalności i narzędzia oferuje aplikacja STS na Androida i iOS oraz jaka jest oferta zakładów bukmachera w trybie mobilnym. Weryfikujemy jakość działania apki, wskazujemy jej silne i słabe punkty, a także sprawdzamy opinie o aplikacji STS jej użytkowników. 

STS - aplikacja mobilna

Mobile STS – aplikacja bukmacherska numer 1 w Polsce? 

Bukmacher STS od wielu lat jest liderem polskiego rynku zakładów bukmacherskich, a żeby utrzymać swoją pozycję firma stale inwestuje w zaawansowane technologicznie rozwiązania. Jednym z najważniejszych obszarów jest dla STS aplikacja mobilna, gdyż to właśnie za jej pośrednictwem gracze najczęściej obstawiają w STS zakłady bukmacherskie. Aplikacja dostępna jest więc zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS, a bukmacher często wypuszcza na rynek kolejne, udoskonalone wersje oprogramowania.  

Co jednak konkretnie oferuje aplikacja bukmacherska STS i czy jej obsługa jest łatwa, szybka i bezpieczna? Jakiego rodzaju zakłady bukmacherskie obstawimy przez smartfon lub tablet za jej pomocą, a także jakie dodatkowe funkcjonalności zapewnia ta aplikacja? Jakie w praktyce zalety i wady ma apka największego bukmachera w kraju oraz jakie opinie o aplikacji STS mają jej użytkownicy? Sprawdzamy! 

Aplikacja STS – pierwsze wrażenie 

STS - aplikacja widok głównyPrzygotowana przez STS aplikacja mobilna została zaprojektowana z naciskiem na przejrzystość i łatwość obsługi. Zasługuje to na szczególne uznanie, gdyż ta aplikacja bukmacherska oferuje bardzo dużo produktów i jest mocno rozbudowana, a pomimo to nie cierpi na tym jej czytelność i intuicyjność. Po otworzeniu aplikacji można szybko odnaleźć interesujące nas zakłady bukmacherskie czy opcje służące np. do zalogowania się, sprawdzenia obstawionych kuponów itd.  

W STS aplikacja bukmacherska ładuje się bardzo szybko i bez zacinania się, również jeśli przejdziemy do gry na żywo. Tu aktualizacje kursów realizowane są bardzo sprawnie, a obstawianie w trybie live jest błyskawiczne dzięki opcji szybkiego zakładu. 

Od strony wizualnej aplikacja STS także prezentuje się bardzo dobrze. Charakterystyczna niebiesko-granatowa szata graficzna przełamana białymi i pomarańczowymi elementami jest czytelna, a jednocześnie nie męczy wzroku. Co bardzo ważne, aplikacja może być w znacznym stopniu spersonalizowana, np. w zakresie przesyłanych powiadomień push. Na minus zaliczyć można natomiast jej wielkość – aplikacja STS waży nieco ponad 100 MB, choć z drugiej strony niektórzy bukmacherzy w Polsce oferują aplikacje o jeszcze większej wadze. 

Ocena: 4.9 

STS – aplikacja a oferta zakładów 

Bukmacher STS ma bardzo rozbudowaną ofertę zakładów sportowych oraz zakładów innego rodzaju, a jego aplikacja mobilna umożliwia typowanie identycznych zakładów, co strona internetowa. Gracze na pewno mają więc z czego wybierać – poniżej omówimy pokrótce, jak wygląda ta oferta. 

Aplikacja STS – zakłady bukmacherskie na sport 

Aplikacja bukmacherska STS pozwala obstawiać zakłady przedmeczowe na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, w tym na wiele rozgrywek e-sportowych. Dla najpopularniejszych w Polsce sportów, takich jak np. piłka nożna, siatkówka, koszykówka czy żużel, bukmacher przygotowuje rozbudowane rynki zdarzeń, a aplikacja STS ułatwia ich typowanie, zapewniając obszerne statystyki czy inne opcje (np. Betbooster). Jeśli chodzi o e-sport, w STS aplikacja posiada odrębną zakładkę dedykowaną sportom elektronicznym, gdzie oferowane są zakłady bukmacherskie na nawet kilkanaście gier. Niedosyt może jednak budzić liczba udostępnianych rynków zdarzeń dla meczów e-sportowych – zarówno aplikacja mobilna STS, jak i inne kanały bukmachera mogłyby oferować więcej możliwości ich obstawiania. 

Przygotowana przez STS aplikacja mobilna daje też mnóstwo możliwości typowania sportu na żywo. Oprócz tego, że sama oferta dyscyplin i rynków zdarzeń jest obszerna, na pewno zachwycać może bogata oferta transmisji meczów czy świetny match-tracker oraz inne opcje (cash-out, kalendarz wydarzeń, livescore itp.). Aplikacja STS bardzo dobrze radzi sobie ze zmianą kursów odpowiednio do wydarzeń meczowych, a zakłady bukmacherskie są szybko rozliczane. 

Oczywiście aplikacja mobilna STS umożliwia – tak samo jak strona internetowa – typowanie wielu różnych zakładów długoterminowych (sezonowych). 

STS - aplikacja i wirtualna piłka nożnaAplikacja STS – zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne 

Udostępniona przez STS aplikacja mobilna zawiera też sekcję poświęconą sportom wirtualnym. Bukmacher umożliwia graczom typowanie kilku wirtualnych dyscyplin, m.in. piłki nożnej czy wyścigów koni. Co ciekawe, w STS można obstawiać także wirtualną Bundesligę – jest to o tyle wyjątkowe, że w animacjach wykorzystywane są archiwalne materiały z prawdziwych meczów. 

Gracze typujący zakłady na wirtualne sporty mogą korzystać z obszernych statystyk sportowych, a jakość animacji pokazujących przebieg spotkań jest na dobrym poziomie. Poza tym zakłady bukmacherskie na virtualki można obstawiać w apce przez całą dobę. Oferta mogłaby jednak obejmować więcej sportów i rynków zdarzeń. 

Aplikacja STS – zakłady bukmacherskie na gry karciane 

Kolejna możliwość gry, jaką daje aplikacja mobilna STS, to zakłady bukmacherskie na wirtualne gry karciane. Bukmacher udostępnia je w zakładce pt. BetGames – znajdziemy tam m.in. zakłady na pokera, wojnę czy bakarat. Niektórych graczy ucieszy informacja, że STS udostępnia też zakłady na grę „Poker – Polski Stół”, z polskojęzycznymi krupierkami i możliwością rozmowy z nimi na czacie. W STS aplikacja (i strona mobilna czy desktopowa) pozwala na typowanie wyników gier karcianych 24 godziny na dobę. 

Aplikacja STS – zakłady bukmacherskie na rozrywkę 

Aplikacja bukmacherska zawiera także zakłady bukmacherskie dotyczące wydarzeń ze świata polityki, rozrywki, kultury itp. Oferta zakładów pozasportowych dostępnych w apce również pokrywa się z tym, co znajdziemy na stronie internetowej bukmachera i trzeba przyznać, że jest dość rozbudowana. 

Ocena: 4.8 

STS – aplikacja i narzędzia wspierające gracza 

Oczywiście aplikacja STS na iOS i na Android posiada wiele narzędzi, które pomagają graczom w typowaniu zakładów oraz uatrakcyjniają grę. Najważniejsze z nich omawiamy poniżej. 

Zaawansowane statystyki sportowe 

Obecnie bukmacherzy starają się wychodzić typerom naprzeciw, tak aby nie musieli szukać informacji o wynikach meczów czy danych statystycznych w innych miejscach, tylko mogli je sprawdzić bezpośrednio na platformie bukmacherskiej. Aplikacja mobilna STS posiada odrębną zakładkę, w której znajdują się wyjątkowo rozbudowane, a przy tym bardzo przejrzyste statystyki sportowe. Poza tym statystyki dostępne są także w widoku danego spotkania, co zdecydowanie ułatwia jego obstawianie. Bukmacher udostępnia również statystyki meczowe dla wielu spotkań, na które przyjmuje zakłady bukmacherskie na żywo. 

Innowacyjny BetBooster 

STS - aplikacja i BetboosterPonadto aplikacja STS na Androida lub na iOS wyposażona jest w widżet o nazwie „BetBooster”, który stanowi jeszcze inną formę podania statystyk. Funkcjonalność podpowiada, które typy dla danego spotkania są szczególnie interesujące i podpiera to adekwatnymi danymi statystycznymi. Przykładowo może zaproponować obstawienie liczby goli poniżej 2.5, informując, że większość ostatnich meczów (np. 8 na 10), w których uczestniczył gospodarz, zakończyła się właśnie takim bilansem bramek.

Rozwiązanie oparte jest na sztucznej inteligencji, a STS wdrożył je jako pierwszy bukmacher w Polsce i jako trzeci na świecie. 

Transmisje meczów (STS TV) 

Bukmacher STS znany jest z szerokiej oferty transmisji meczów, a streaming sportowy dostępny jest też w trybie mobilnym. Przygotowana przez STS aplikacja na telefon pozwala w wygodny sposób śledzić wydarzenia z wielu różnych dyscyplin sportowych i o różnej randze bez względu na to, gdzie akurat znajduje się użytkownik. Wystarczy smartfon czy tablet, dostęp do sieci i aplikacja STS. Po zalogowaniu się na swoje konto i obstawieniu zakładu można korzystać z mnóstwa dostępnych transmisji w bardzo dobrej jakości. 

Match-trackery 

Ponadto podobnie jak strona internetowa, aplikacja mobilna STS pokazuje przebieg zdarzeń w spotkaniach, na które przyjmowane są zakłady bukmacherskie live za pomocą match-trackerów. Te komputerowe wizualizacje są dostępne nawet dla niezalogowanych użytkowników i także mogą być pomocne w typowaniu zakładów. 

Powiadomienia push 

Ta funkcjonalność jest już typową opcją dedykowaną oprogramowaniu na urządzenia mobilne. Dzięki niej aplikacja STS na Androida czy ta na iPhone lub iPad, jeśli gracz ma takie życzenie, wysyła mu powiadomienia bezpośrednio na ekranie telefonu, nawet jeśli aplikacja mobilna nie jest w danym momencie otwarta.  

W ten sposób aplikacja STS może informować np. o wynikach meczów, które gracz obstawił. Jest to szczególnie przydatne w przypadku gry live – czasem typer nie może na bieżąco śledzić kolejnych akcji boiskowych, a jeśli aplikacja poinformuje go zawczasu np. o strzelonym golu, może on w odpowiedni sposób zareagować (przykładowo korzystając z opcji cash-out czy grając kontrę).  

Poza tym w STS aplikacja Android czy iOS może informować graczy o innych kwestiach, np. o tym, że bukmacher udostępnił atrakcyjny bonus czasowy, czy że niedługo rozpocznie się interesujący gracza mecz – wszystko zależy od tego, jak aplikacja mobilna i powiadomienia push zostaną skonfigurowane przez użytkownika. 

Czat ogólny i meczowy 

Aplikacja STS - czat graczyBukmacher STS zadbał również o to, by gracze mogli na jego platformie wchodzić ze sobą w interakcje – wymieniać się typami, dyskutować o różnych wydarzeniach sportowych, radzić się w sprawach związanych z obstawianiem zakładów itp. Dlatego aplikacja STS na telefon posiada czat ogólny (w tym czat pre-match i czat live), ale też czat meczowy, czyli dostępny z widoku danego spotkania. Również gracze obstawiający zakłady bukmacherskie na gry karciane czy na sporty wirtualne mogą skorzystać z odrębnych czatów. 

Ocena: 4.9 

STS – aplikacja a funkcjonalności dotyczące gry 

Przejdźmy teraz do opisu i oceny tego, jakie narzędzia i funkcjonalności związane z obstawianiem zakładów zawiera aplikacja STS na iOS albo na Androida. Trzeba przyznać, że jest ich naprawdę sporo i w skali kraju są nierzadko innowacyjne. 

Cash-out 

Wymienić należy na pewno sprawnie działający cash-out, czyli opcję umożliwiającą wcześniejsze rozliczenie zakładu – przed rozstrzygnięciem wszystkich zawartych na nim zdarzeń. Oczywiście można z niego skorzystać tylko wtedy, gdy żaden z obstawionych na kuponie zakładów nie był chybiony, poza tym cash-out nie jest dostępny dla wszystkich zdarzeń.  

Jeśli jednak jest taka możliwość, czasami wykorzystanie cash-outu może uratować nas przed poniesieniem całkowitej porażki, a nawet przynieść pewną wygraną, dlatego dobra aplikacja bukmacherska powinna udostępniać taką funkcjonalność. Tym bardziej docenić trzeba, że w STS aplikacja mobilna oferuje tę opcję zarówno dla zakładów przedmeczowych, jak i na żywo, w tym dla zakładów akumulowanych oraz pojedynczych. 

Multiwin 

Dodatkowo aplikacja STS na telefon czy tablet umożliwia skorzystanie z częściowego cash-outu. Dzięki opcji Multiwin gracz może w prosty sposób stworzyć i obstawić wiele identycznych zakładów (maksymalnie 100). Wystarczy, że poda on stawkę zakładu i maksymalną wygraną, a system automatycznie podzieli kwotę stawki na tyle kuponów, aby spełnione zostały podane przez typera warunki.  

Po obstawieniu zakładów przy użyciu opcji Multiwin cash-out może zostać wykorzystany dla jednego z nich, ale też dla większej liczby zakładów (a nawet dla wszystkich). Aplikacja mobilna posiada funkcjonalność Multiwin, trzeba jednak wiedzieć, że jest ona opcjonalna – typer musi ją uprzednio włączyć. 

Szybki zakład  

Aplikacja STS - szybki zakładGracze typujący zakłady bukmacherskie na żywo docenić powinni opcję szybkiego zakładu (3D touch). Dzięki niej obstawianie meczów w trybie live jest naprawdę błyskawiczne i wygodne. Wystarczy kilka kliknięć i zakład jest już postawiony, a w przypadku dynamicznej gry na żywo czas ma ogromne znaczenie. Ta funkcja sprawia, że dla typerów grających dużo zakładów live przygotowana przez STS aplikacja bukmacherska może być zdecydowanie trafionym wyborem. 

Bet Builder 

Aplikacja mobilna STS umożliwia również tworzenie spersonalizowanych wielozdarzeniowych zakładów przedmeczowych. Dzięki tej opcji gracze mogą konstruować własne zakłady, w skład których wchodzi do 10 zdarzeń dotyczących wybranego meczu. Żeby to zrobić, należy wejść w interesujące nas spotkanie, otworzyć zakładkę „Bet Builder” i wybrać swoje typy (nie mogą się one wykluczać). Taki konstruktor zakładów pozwala stworzyć zakład akumulowany w obrębie pojedynczego spotkania, co skutkuje wyższym kursem całkowitym kuponu i większą potencjalną wygraną. 

Ocena: 5.0 

Aplikacja STS – bezpieczeństwo 

Nawet najlepsza aplikacja bukmacherska z niesamowitą liczbą nowoczesnych opcji na niewiele się przyda, jeśli nie będzie mieć odpowiednio wysokich zabezpieczeń. W końcu aplikacja mobilna daje dostęp do konta gracza, jego pieniędzy i danych osobowych. Bukmacherzy przykładają więc zazwyczaj ogromną wagę do tej kwestii, umożliwiając m.in. nowoczesne sposoby logowania. Aplikacja STS przewiduje następujące zabezpieczenia dostępu: TouchID, czyli logowanie za pomocą odcisku palca, FaceID, czyli logowanie w oparciu o skan twarzy, a także logowanie poprzez kod PIN.  

Poza tym cała aplikacja stworzona jest przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii szyfrujących i zabezpieczających, a jej bezpieczeństwo może potwierdzić fakt, że znajduje się w oficjalnym sklepie Apple, App Store. Każda zewnętrzna aplikacja mobilna umieszczona na tej platformie została szczegółowo sprawdzona i wszechstronnie przetestowana pod kątem bezpieczeństwa, dlatego posiadacze urządzeń typu iPhone czy iPad mogą być o tę kwestię spokojni. (Dlaczego aplikacja STS na Androida nie znajduje się w Google Play, wyjaśniamy pod koniec artykułu – nie ma to jednak żadnego związku z jej bezpieczeństwem). 

Ocena: 5.0 

Jakie metody płatności udostępnia aplikacja STS? 

Jeśli chodzi o metody wpłaty depozytu w STS, aplikacja (iOS i Android) umożliwia zasilanie konta gracza na bardzo wiele sposobów. Każda metoda, która jest dostępna na stronie internetowej, może też zostać wykorzystana poprzez apkę. Gracze mogą wpłacać pieniądze za pomocą STS - aplikacja i wpłatykart płatniczych VISA lub MasterCard, poprzez BLIK, a także systemy płatnicze PayU, Przelewy24, Neopay, Apple Pay czy PayPal. Bukmacher STS przyjmuje również płatności realizowane za pomocą karty przedpłaconej Paysafecard oraz portfele elektroniczne Skrill i Neteller. Niezależnie od tego, którą metodę wybierze użytkownik, środki znajdą się na koncie gracza błyskawicznie. 

Aplikacja bukmacherska STS pozwala także na szybkie wypłaty wygranych z salda depozytowego gracza (płatności STSpay). Wypłaty można realizować na konto bankowe lub na konto PayPal, o ile wcześniej środki zostały wpłacone tą metodą. W większości banków wypłacone pieniądze powinny pojawić się na koncie po około 15 minutach. 

Realizacja wpłat i wypłat w trybie mobilnym jest szybka, bezpieczna i wygodna, a transfery finansowe realizowane są w trybie 24/7. Widok sekcji płatności jest bardzo przejrzysty i zawiera dodatkowe usprawnienia, dlatego aplikacja STS nie powinna stwarzać żadnych problemów podczas dokonywania płatności. 

Ocena: 4.9 

Aplikacja STS – jak uzyskać pomoc? 

Zarówno dla graczy korzystających ze strony internetowej, jak i dla tych, których wyborem jest aplikacja mobilna STS, dostępna jest całodobowa pomoc pracowników biura obsługi klienta. Konsultanci są do dyspozycji graczy 7 dni w tygodniu, także w niedziele i dni świąteczne. Wszelka pomoc w aplikacji udzielana jest za pomocą czatu na żywo, co na pewno jest najwygodniejszym dla użytkowników mobilnych rozwiązaniem. Dodatkowo można skorzystać z opcji „wyślij zapis”, dzięki czemu w razie potrzeby cała rozmowa zostanie przesłana na nasz e-mail. Bukmacher STS nie podaje natomiast w apce numeru infolinii czy adresu e-mail, gracze nie mają więc możliwości kontaktu w inny sposób, jak tylko przez czat. 

Aplikacja STS posiada też pewne sekcje, które ułatwiają w wielu przypadkach odnalezienie odpowiedzi na dane pytanie bez pomocy konsultanta. Użytkownicy mogą skorzystać z „Bazy wiedzy”, w której bez problemu powinni wyszukać interesujące ich zagadnienie lub też sprawdzić zakładkę „Najczęściej zadawane pytania”. 

Ocena: 4.7 

STS aplikacja – bonus powitalny i inne promocje 

STS - aplikacja i bonus powitalnyBukmacherzy internetowi mają dla graczy zazwyczaj mnóstwo promocji. Już za samą rejestrację konta online oferowany jest najczęściej atrakcyjny bonus powitalny, a później można korzystać z promocji o charakterze stałym oraz tymczasowym. Oczywiście aplikacja STS także posiada zakładkę „Promocje”, ale też osobną zakładkę „Promocja powitalna”, gdzie wyjaśnione jest, jak wygląda bonus na start i jak go uzyskać. 

Zazwyczaj wszystkie bonusy oferowane na stronie internetowej zawiera też w STS aplikacja. Bonus powitalny jest identyczny – niezależnie od tego, czy konto założymy przez stronę desktopową, mobilną czy też przez apkę. Od czasu do czasu bukmacherzy przygotowują również specjalne promocje, których zadaniem jest zachęcić graczy do instalacji aplikacji mobilnej albo do aktywnego korzystania z niej. W takim przypadku aplikacja bukmacherska oznacza okazję do uzyskania dodatkowych korzyści. Trzeba jednak przyznać, że o ile bonus powitalny jest w STS zazwyczaj atrakcyjny i rozbudowany, o tyle promocje czasowe pojawiają się raczej rzadko. 

Ocena: 4.6 

Jak pobrać i zainstalować aplikację STS? 

STS – aplikacja Android 

Jak już wiemy, zarówno właściciele urządzeń przenośnych takich jak iPhone czy iPad, jak i tych działających pod systemem Android mogą grać u największego bukmachera w Polsce mobilnie, gdyż dla każdego z tych systemów operacyjnych osobno przygotowana została przez STS aplikacja. Android to w naszym kraju najbardziej powszechny system – smartfon tego typu w 2022 r. miało aż 86% użytkowników (według badania agencji badawczej Kantar Public).  

Sprawdźmy więc, co trzeba zrobić, żeby na nasz telefon albo tablet pobrana została udostępniona przez STS aplikacja. Android to przypomnijmy system należący do Google, dlatego oficjalnym sklepem oferującym aplikacje na urządzenia działające pod tym systemem to Google Play. I tu pojawia się problem, ponieważ regulamin tej platformy zabrania dodawania jakichkolwiek apek, za pomocą których obstawiane mogą być zakłady bukmacherskie. Na szczęście istnieją inne bezpieczne miejsca, w których można znaleźć taką aplikację, np. Huawei AppGallery. Poza Aplikacja STS na Androidatym, jeśli chodzi o Android, aplikacja może zostać pobrana bezpośrednio ze strony bukmachera. 

Bukmacherzy zawsze informują w swoim serwisie, w jaki sposób może być pobrana aplikacja bukmacherska i jak krok po kroku postępować. Po pierwsze trzeba pamiętać, że skoro aplikacja STS na Androida nie może zostać pobrana z Google Play, należy najpierw przejść do ustawień telefonu i w sekcji dotyczącej zabezpieczeń zezwolić na instalowanie aplikacji z tzw. innych źródeł. Następnie trzeba otworzyć zakładkę na stronie STS „aplikacja pobierz” i kliknąć w przycisk rozpoczynający pobieranie apki na smartfon lub tablet. Następnie można już zainstalować oprogramowanie, a po zakończeniu tego procesu wystarczy uruchomić aplikację i od razu można zalogować się na konto i rozpocząć grę. 

STS – aplikacja iOS 

Druga możliwość to iPhone lub iPad, czyli urządzenia z systemem iOS (Apple). W tym przypadku nie ma już takich problemów, jak wtedy, gdy chodzi o Android. Apple umożliwia dodawanie aplikacji bukmacherskich do swojego oficjalnego sklepu App Store, co więcej ta platforma jest jedynym legalnym źródłem oprogramowania dla urządzeń typu iPhone czy iPad. W związku z tym aplikacja STS na iOS może zostać pobrana wyłącznie w tym miejscu. Dla graczy takie rozwiązanie jest przy tym bardzo wygodne i mogą się nie martwić o poziom bezpieczeństwa, jaki posiada przygotowana przez STS aplikacja (iOS to w ogóle system słynący z bezpiecznych rozwiązań). 

Jakie w takim razie kroki trzeba wykonać, żeby na nasz smartfon bądź tablet mogła zostać pobrana opracowana przez STS aplikacja? IOS nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi czynnościami, gdyż pobieramy apkę z oficjalnego sklepu Apple, a więc od razu można przejść do pobierania. Po pierwsze można (tak jak w przypadku ścieżki dla urządzeń typu Android) wejść na stronę STS z poziomu przeglądarki, otworzyć dedykowaną aplikacji zakładkę i tam kliknąć w przycisk pobierz w „App Store”. Aplikacja STS na iOS może też zostać pobrana bezpośrednio ze strony sklepu. 

Ocena: 5.0 

STS aplikacja – opinie graczy 

Nasza recenzja wskazuje na to, że przygotowana przez STS aplikacja mobilna jest naprawdę świetnej jakości, choć oczywiście nadal może być rozwijana i udoskonalana. Czy jednak sami użytkownicy również są zadowoleni z możliwości, jakie oferuje aplikacja bukmacherska STS? Przeglądając wpisy internautów, można dojść do wniosku, że opinie o aplikacji STS są w większości pozytywne. Gracze doceniają prędkość działania, intuicyjną obsługę i przejrzystą szatę graficzną apki. Aplikacja STS chwalona jest także za konkretne funkcje ułatwiające grę czy opcje dodatkowe, jak transmisje meczów. 

Oczywiście pojawiają się też opinie o aplikacji STS, które dotyczą pewnych problemów technicznych występujących podczas jej używania czy spraw związanych z ofertą bukmachera. W takiej sytuacji bukmacher STS z reguły odpowiada użytkownikom, a w przypadku kwestii technicznych prosi o podanie szczegółów sprawy w wiadomości e-mail, tak aby móc ją rozwiązać. Wielu graczy prosi też o to, by aplikacja mobilna STS była dostępna również w wersji anglojęzycznej – całkiem możliwe, że aplikacja STS za jakiś czas zyska także taką odsłonę.  

Podsumowując, aplikacja STS zbiera najczęściej pochlebne oceny – aktualnie (na początku 2023 r.) jej ogólna ocena w App Store wynosi 4.7. 

Ocena: 4.7

Aplikacja STS - zakłady bukmacherskie

Aplikacja STS – ogólna ocena 

W tym artykule szczegółowo przyjrzeliśmy się oprogramowaniu na urządzenia mobilne, jakie oferuje STS – aplikacja bukmacherska w większości punktów wypada naprawdę świetnie. Apka działa szybko i sprawnie, udostępnia bardzo szeroką ofertę zakładów i ma mnóstwo funkcji, które ułatwiają i uprzyjemniają grę. Aplikacja STS jest też wysoce zabezpieczona, umożliwia dokonywanie błyskawicznych i bezpiecznych płatności, a jej instalacja jest bardzo prosta. Opinie o aplikacji STS publikowane przez samych graczy najczęściej potwierdzają te wnioski. Po zsumowaniu ocen cząstkowych i wyciągnięciu z nich średniej, okazuje się, że ogólna ocena, jaką otrzymuje aplikacja STS to aż 4.85. 

Ocena ogólna: 4.85