TOTALbet

Ocena redakcji: 4.5 / 5

Z kodem MAKSYMALNYBONUS: 10 zł bez depozytu + 20 zł bez depozytu (za pełną aktywację konta) + 10 zł bez depozytu (za zgody marketingowe). A także: 3 Zakłady bez ryzyka, każdy do 111 zł (zwroty pełnych stawek w razie nietrafienia kuponów). Wymogi: min. 2 zdarzenia na kuponie, kupony zagrane w ciągu 48h od rejestracji i rozliczone w ciągu tygodnia od postawienia. Gra "bez podatku" - bukmacher bierze na siebie 12%-owy podatek od stawki (dotyczy zdarzeń przedmeczowych oraz live). Twój kupon musi spełniać 2 wymogi: min. 3 zdarzenia, każde z kursem min. 1.30. Betozaur - typując zwycięzców 8 meczów, możesz wziąć udział w podziale puli 3.000 zł (za 8 trafień) lub otrzymać freebet 5-10 zł (za 6-7 trafień). Podczas rejestracji konieczne wpisanie kodu: MAKSYMALNYBONUS (tutaj specjalny link z uzupełnionym kodem).

TOTALbet

 • Legalny bukmacher, który oferuje zakłady przez Internet od 2018 r. i należy do prężnie działającej Grupy Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych
 • Totalbet jest sponsorem m.in. Warty Poznań i Polskiego Związku Lekkiej Atletyki
 • Totalbet kładzie duży nacisk na e-sporty. Jest też sponsorem międzynarodowego turnieju CS:GO Games Clash Masters
 • Ambasadorem marki są: dziennikarz piłkarski Andrzej Twarowski oraz komentatorzy e-sportowi - Jakub Kubiak i Maciej Żuchowski
Przejdź na stronę bukmachera

Zalety

 • szeroka oferta zakładów bukmacherskich, w tym najlepsza oferta na e-sporty
 • często wysokie kursy na oferowane zdarzenia
 • promocja Total Boost, która podnosi kursy na wybrane zdarzenia
 • funkcjonalna i czytelna strona internetowa
 • dostępna jest zawansowana aplikacja mobilna
 • szybkie wypłaty dzięki systemowi Pay Express
 • duża liczba promocji stałych i tymczasowych
 • opcja cash-out
 • opcja tzw. szybkiej rejestracji (bez skanu dowodu osobistego)
 • wiele możliwości kontaktu, w tym infolinia
 • bardzo rozbudowana sekcja FAQ i wiele innych pomocy merytorycznych

Wady

 • transmisje live dostępne tylko posiadając depozyt na koncie gracza
 • mało rozbudowana oferta zakładów live

TOTALbet - informacje o bukmacherze

Nazwa bukmacheraTOTALbet
Adres stronywww.totalbet.pl
Rok powstania firmy2017
Miejsce siedziby firmyPolska (Warszawa, ul. Jubilerska 10)
Zezwolenie na działalność przez Internet wydane w PolscePS4.6831.15.2017, wydanie dnia: 22 marca 2018 r.
Minimalna wysokość wpłaty1 zł
Dostępne metody wpłatySzybki przelew (PayU, DotPay, Przelewy24), BLIK, Paysafecard, karty płatnicze (VISA /MasterCard). Pieniądze powinny pojawić się na koncie po upływie poniżej 1 min. od dokonania wpłaty
Minimalna wysokość wypłaty1 zł
Dostępne metody wypłatySzybkie wypłaty za pomocą Pay Express – średni czas realizacji to 8 minut. Usługa dostępna codziennie w godz. 9:00 – 23:00. W przypadku banków nie objętych usługą, a także wypłat powyżej 5 tys. zł, wypłaty standardowe realizowane są w dni robocze o godz. 12:00
Transmisje na stronieBrak
Przydatne narzędziaWyniki, statystyki, analizy (w tym programy Andrzeja Twarowskiego)
Bonus powitalny i inne promocjeDarmowy zakład w wysokości 20 zł (za samą rejestrację), kolejne 20 zł po spełnieniu niewielkich warunków oraz podwojenie pierwszej wpłaty (max 5000 zł)
Kod promocyjnyMAKSYMALNYBONUS
Czy bukmacher Totalbet działa w Polsce legalnie?

Tak, marka Totalbet należy do firmy Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., która 22 marca 2018 r. otrzymała od Ministra Finansów specjalne zezwolenie, uprawniające ją do urządzania zakładów przez internet na terytorium Polski. Numer wydanego zezwolenia to PS4.6831.15.2017. Dzięki temu Totalbet jest bukmacherem działającym w Polsce w sposób legalny.

Czy Totalbet przygotował bonus dla nowych graczy?

Tak, zakładając konto gracza u bukmachera Totalbet można liczyć na darmowy zakład w wysokości 20 zł oraz kolejne 20 zł po spełnieniu niewielkich warunków, a także na podwojenie pierwszej wpłaty aż do kwoty 5000 zł. Bonus oferowany przez Totalbet to jeden z najbardziej atrakcyjnych bonusów powitalnych na rynku. Ponadto Totalbet oferuje jeszcze wiele innych promocji przeznaczonych dla swoich klientów.

Czy w Totalbet można obstawiać sporty wirtualne oraz e-sport?

Tak, oferta bukmachera Totalbet jest bardzo szeroka i nie ogranicza się jedynie do strandardowych zakładów sportowych oraz zakładów Live. W ofercie Totalbet znajdziemy zarówno sporty wirtualne, jak i możliwość wnoszenia zakładów na coraz bardziej popularny e-sport.

Co jeszcze warto wiedzieć o Totalbet?

Marka Totalbet jest częścią Grupy ZPR Media, która jest potentatem na rynku medialnym w Polsce. Poza marką Totalbet do grupy należą m.in. marki SuperExpress, Radio ESKA, Radio FOX FM, Radio WaWa, Fokus TV, Murator, portal PoradnikZdrowie i inne. Oznacza to, że marka Totalbet może liczyć na mocny rozwój w przyszłości, gdyż stoi za nią doświadczony w biznesie właściciel.

Totalbet - promocje

Zakłady bukmacherskie Totalbet – opinie i recenzja

Firma „Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” to jeden z najmłodszych bukmacherów w Polsce. Jest to w pełni legalny bukmacher. Zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w sieci Internet otrzymał w marcu 2018 r. (numer PS4.6831.15.2017). Biorąc to pod uwagę, a także fakt, że Totalbet należy do dynamicznie rozwijającej się Grupy Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, za którą stoi naprawdę duży kapitał, gracze Totalbet mogą czuć się w pełni bezpieczni.

Jeśli jednak zastanawiasz się, czy obstawianie zakładów bukmacherskich u dość nowego bukmachera to dobry pomysł, przeczytaj poniższą recenzję. Sprawdziliśmy, jaka jest przedmeczowa oferta zakładów sportowych oraz jak wyglądają zakłady na żywo, a także co do zaoferowania ma Totalbet w obszarze e-sportów i sportów wirtualnych. Opisujemy ofertę powitalną bukmachera Totalbet (bonus na start i pozostałe bonusy), jego serwis online oraz aplikację mobilną. Oceniamy też oferowane kursy bukmacherskie, metody płatności oraz obsługę klienta. Jeśli masz problemy techniczne związane z rejestracją konta, sprawdzaniem statusu kuponu lub nie wiesz skąd wziąć kod promocyjny Totalbet – artykuł na pewno okaże się pomocny. Przeczytaj i zdecyduj sam, czy warto zawierać zakłady sportowe w Totalbet.

Totalbet online

Zakłady bukmacherskie w Totalbet możemy obstawiać poprzez stronę internetową bukmachera. Design serwisu jest wyjątkowo funkcjonalny i intuicyjny, dzięki czemu bardzo łatwo znaleźć w nim to, czego się szuka. Całość prezentuje się przejrzyście i czytelnie, a dobrana kolorystyka jest przyjazna dla oka. Na samej górze od razu widzimy odnośniki do podstron dotyczących wszystkich zakładów sportowych, zakładów live, zakładów na e-sporty oraz na sporty wirtualne. W drugim szeregu widnieją zakładki poświęcone wydarzeniom z najwyższymi kursami, wydarzeniom rozpoczynającym się w ciągu najbliższej godziny oraz kalendarz z wszystkimi zaplanowanymi spotkaniami sportowymi. Znajdziemy tu również odnośniki do stron dotyczących płatności, statystyk, promocji, cashoutu i aplikacji mobilnej. Jest tu także sekcja „Pomoc”, poradnik „Jak zacząć?” oraz ikonka czatu. W górnym prawym rogu zamieszczono przyciski kierujące do formularza rejestracji i logowania, a obok ikonki mediów społecznościowych, na których aktywny jest bukmacher Totalbet. Jeśli przejdziemy ze strony głównej na podstronę „Sport”, możemy sprawdzić listę dyscyplin sportowych, które można typować w serwisie oraz „szybkie linki”, odsyłające do najważniejszych wydarzeń z danej kategorii. W części centralnej strony znajduje się też tabela z polecanymi wydarzeniami oraz aktualnie trwającymi zakładami na żywo.

Serwis posiada także mobilną wersję, dzięki której zawieranie zakładów bukmacherskich na urządzeniach przenośnych jest jeszcze łatwiejsze. Najbardziej wygodne i sprawne będzie to jednak, jeśli na smartfonie lub tablecie zainstalujemy aplikację mobilną. Pamiętajmy też, że niezależnie od sposobu korzystania z serwisu Totalbet online, żeby móc obstawiać jakiekolwiek zakłady sportowe, trzeba dokonać uprzedniej rejestracji.

Totalbet aplikacja mobilna

aplikacja mobilna TotalbetWspomniana już aplikacja Totalbet umożliwia korzystanie z pełnej oferty zakładów bukmachera – zarówno przedmeczowej, jak i na żywo. Posiada ona także specjalne funkcjonalności, czyli szybkie płatności, match tracker (wizualizacje meczów) i zaawansowane statystyki spotkań sportowych. Można również włączyć funkcję powiadomienia push i indywidualnie ustalić, jakiego typu informacje chcemy otrzymywać od Totalbet. Aplikacja działa sprawnie i jest równie profesjonalnie zaprojektowana, co strona internetowa Totalbet. Bukmacher zapowiada również, że można spodziewać się specjalnych promocji, dostępnych tylko dla użytkowników aplikacji. Jedynym minusem jest możliwość instalacji apki jedynie na urządzeniach z systemem Android, choć być może jeszcze w 2019 r. pojawi się zapowiadana aplikacja Totalbet dla iPhonów. Żeby zainstalować aplikację, należy wejść w zakładkę „mobile”, kliknąć w przycisk instalacji oprogramowania i postępować zgodnie z podanymi instrukcjami.

Totalbet – rejestracja

Rejestracja w Totalbet online jest naprawdę błyskawiczna, ponieważ bukmacher umożliwia założenie konta tymczasowego – nie trzeba więc na tym etapie przesyłać skanu dokumentu tożsamości. Wystarczy kliknąć przycisk „Załóż konto”, który znajduje się na samej górze głównej strony i wypełnić naprawdę krótki formularz rejestracyjny. Do uzupełnienia jest tylko kilka pól danych osobowych (w tym numer PESEL) i danych konta (np. nazwa użytkownika czy hasło do logowania). Można w tym miejscu wpisać też kod promocyjny Totalbet, który zwiększa ofertę powitalną bukmachera. Następnie obowiązkowe jest zaznaczenie oświadczenia o pełnoletniości i zapoznaniu się z Regulaminem zakładów i Polityką Prywatności, a dobrowolne – zgody na przetwarzanie danych osobowych i kontakt mailowy lub SMS-owy. Pola dotyczące udziału w promocji dla nowych użytkowników i w loterii zaznaczone są automatycznie, choć oczywiście można z tego zrezygnować. Wypełnienie wszystkich pól zajmuje około 2-3 minuty, po czym wystarczy kliknąć „Rejestracja”, a na Twoją skrzynkę mailową przyjdzie wiadomość z linkiem weryfikacyjnym. Po jego potwierdzeniu konto tymczasowe jest już założone i możesz zacząć obstawiać pierwsze zakłady. Pamiętaj jednak, że ten rodzaj konta nie pozwala na wypłatę środków na rachunek bankowy. Poza tym konto działać będzie tylko 90 dni – w tym czasie należy dokończyć proces rejestracji.

Aby przekształcić konto tymczasowe w konto stałe trzeba po zalogowaniu wejść w „Moje konto”, następnie „dokument tożsamości” i wgrać skan lub wyraźne zdjęcie dowodu osobistego albo paszportu. Po pozytywnej weryfikacji dokonanej przez pracownika Totalbet, w menu „Moje konto” pojawi się komunikat potwierdzający uzyskanie statusu konta stałego. W tym momencie możesz już wypłacić zgromadzone środki i w pełni korzystać z serwisu Totalbet online.

Oferta – Totalbet

Pomimo stosunkowo krótkiego stażu na polskim rynku zakładów bukmacherskich, Totalbet całkiem skutecznie konkuruje z dużo bardziej doświadczonymi legalnymi bukmacherami. Oferta zakładów sportowych jest obszerna, możemy obstawiać zakłady przedmeczowe i na żywo, rynków wydarzeń jest sporo, a dyscyplin sportowych około 30 – obok tak popularnych w naszym kraju sportów, jak piłka nożna, boks czy piłka ręczna znajdziemy też mało znane dyscypliny, jak futsal, krykiet czy futbol australijski. Wyjątkowo dużą wagę bukmacher Totalbet przykłada do e-sportów, jego oferta zakładów w tej kategorii pretenduje do najlepszej na polskim rynku. Gracze mogą typować wyniki naprawdę dużej liczby gier, w tym nie tylko najbardziej znanych, takich  jak  DoTa 2, Counter Strike czy Overwatch, ale też mniej popularnych, jak np. Rainbow Six Siege, Hearthstone czy PUBG. Imponująca jest również liczba zdarzeń znajdujących się w ofercie zakładów na e-sporty, a także lig i turniejów. Z kolei oferta zakładów na sporty wirtualne pojawiła się w ofercie bukmachera nieco później, z początkiem 2019 r. Można tu obstawiać wyniki kilku dyscyplin, takich  jak np. mecze futbolowe, żużel, wyścigi koni czy psów. Przebieg zawodów przedstawiany jest w bardzo realistycznej formie graficznej, a do dyspozycji typerów są też zaawansowane statystyki i rankingi.

Bukmacher Totalbet umożliwia tworzenie kuponów SOLO (prostych jednozdarzeniowych), AKO (prostych wielozdarzeniowych) oraz SYSTEMOWYCH (pojedynczych, blokowych lub kombinowanych).

Totalbet – na żywo

Totalbet oferuje także możliwość zawierania zakładów bukmacherskich na spotkania, które właśnie się odbywają, czyli tzw. zakłady live. Oferta zakładów na żywo jest bardziej okrojona niż oferta zakładów przedmeczowych, można więc typować wyniki kilku najbardziej popularnych dyscyplin sportowych, ale też e-sportów. Niestety bukmacher nie oferuje transmisji meczów na żywo, jednak większość spotkań możemy oglądać przy pomocy wysokiej jakości wizualizacji graficznych, uzupełnionych o aktualizowane na bieżąco statystyki spotkania, ale też statystyki danego turnieju lub ligi.

Zakłady bukmacherskie Totalbet – kursy

Kursy bukmacherskie wystawiane przez Totalbet są często bardzo konkurencyjne. W zakładce „Najwyższe kursy” bukmacher publikuje tabele, w których codziennie analizuje 10 wybranych wydarzeń piłkarskich, zestawiając swoje kursy z kursami największych bukmacherów działających na polskim rynku. Oczywiście w zestawie znajdują się te mecze, które prezentują Totalbet w jak najlepszym świetle, trzeba jednak przyznać, że faktycznie często kursy tego bukmachera są wyższe niż u konkurencji. Należy też uwzględnić promocję TOTAL BOOST, dzięki której poszczególne wydarzenia zyskują znacznie wyższy kurs.

Totalbet – bonus na start

Tak jak inni bukmacherzy oferują nowym graczom liczne bonusy bukmacherskie, również Totalbet stara się przyciągnąć do siebie nowych graczy, wynagradzając bonusami każdą osobę, która założy konto w serwisie online. Aby poznać szczegóły aktualnego bonusu kliknij tutaj.

Totalbet – kod promocyjny

Oferowany przez Totalbet kod promocyjny to narzędzie, dzięki któremu można dodatkowo zwiększyć ofertę powitalną bukmachera. Nie jest to jednak standardowa oferta, dlatego też nie znajdziesz jej na stronie internetowej buka w zakładce „Promocje”. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat oraz uzyskać aktualny kod promocyjny Totalbet odwiedź poświęconą temu zagadnieniu podstronę naszego portalu: Totalbet kod promocyjny. Kodu możesz też szukać wpisując w wyszukiwarkę internetową hasła typu „Totalbet kod promocyjny” czy „bonus Totalbet”.

Totalbet – bonus dla stałych graczy

Bukmacher Totalbet dba także o to, by stali gracze mogli często korzystać z promocji stałych i tymczasowych. Znajdziemy tu przykładowo promocje na sporty wirtualne czy na e-sporty, promocje zwiększające zysk z zakładów akumulowanych oraz bezpieczne zakłady. Ciekawą propozycją jest też akcja promocyjne TOTAL BOOST, w ramach której kursy bukmacherskie na wybrane wydarzenia są znacznie wyższe niż pozostałe. Bukmacher Totalbet udostępnia też dla wielu wydarzeń funkcję cashout, dzięki której można zamknąć zakład w trakcie spotkania i uniknąć straty wszystkich postawionych pieniędzy lub nawet odzyskać wniesioną stawkę.

Totalbet – sprawdź kupon

Jeśli postawisz kupon w serwisie Totalbet, możesz w każdej chwili sprawdzić jego status. Wystarczy zalogować się na swoje konto gracza i wejść w menu „Moje konto”. Znajdziesz tam listę wszystkich zakładów, które zawarłeś wraz z informacją na temat ich statusu – wygrana zostaje automatycznie dopisana do salda gracza od razu po rozstrzygnięciu danego zdarzenia. Jeśli natomiast korzystasz z aplikacji mobilnej Totalbet, możesz także tak ustawić powiadomienia push, że na bieżąco będziesz informowany o wszystkich wygranych kuponach.

Wpłaty i wypłaty – Totalbet

Totalbet - płatności

Bukmacher umożliwia szybkie wpłaty na konto w Totalbet, które można wykonywać przelewem ekspresowym z około 30 banków działających w Polsce. Skorzystać można z pośrednictwa systemów bezpiecznych płatności PayU, DotPay i Przelewy24, a także BLIK, Paysafecard oraz kart płatniczych VISA i MasterCard. Średni czas operacji doładowania konta wynosi nawet mniej jak 1 minuta. Również wypłaty środków z konta zajmują wyjątkowo mało czasu, jak podaje bukmacher, błyskawiczne wypłaty gwarantują, że środki znajdą się na koncie bankowym średnio 8 minut od momentu zlecenia (choć często jest to znacznie szybciej). To duża przewaga nad konkurencją, u której z reguły dostępne są tylko standardowe przelewy bankowe, a czas oczekiwania na środki liczyć najczęściej trzeba w godzinach, a nawet dniach (zwłaszcza gdy przelew zlecony zostanie w dzień nieroboczy). Tymczasem wypłaty Pay Express działają 7 dni w tygodniu w godzinach 9:00 – 23:00, aczkolwiek dostępność usługi uzależniona jest też od procedur danego banku. Jeśli chcesz mieć pewność, jak wygląda to w Twoi banku, otwórz zakładkę „Płatności” i kliknij link „Lista banków objętych usługą”, gdzie poznasz wszelkie szczegóły. Ani wpłaty, ani wypłaty nie wiążą się z żadnymi prowizjami czy innymi opłatami.

Totalbet – podatek

Zakłady bukmacherskie Totalbet, tak jak wszystkie inne zakłady organizowane przez legalnych bukmacherów działających na terenie Polski, obarczone są 12% podatkiem obrotowym. Bukmacher Totalbet stosuje standardową procedurę, a więc od każdego zawartego zakładu pobiera kwotę w wysokości 12% postawionej stawki i przekazuje na rzecz opłacenia należności podatkowych. Dodatkowo, od wszystkich wygranych kuponów bukmacher automatycznie odprowadza podatek od wygranej, który wynosi 10% całej kwoty kuponu.

Obsługa klienta i pomoc

Biuro Obsługi Klienta TotalbetBiuro obsługi klienta czynne jest codziennie, także w weekendy, od godziny 9:00 do 23:00. Pytanie można zadać konsultantowi na czacie, za pomocą formularza kontaktowego lub standardowym e-mailem. Można także zadzwonić na infolinię. Wszystkie opcje kontaktu zamieszczone są na podstronie „Pomoc” w sekcji „Kontakt”. Odnośnik do czatu na żywo znajduje się też u góry wszystkich stron serwisu.

Poza bezpośrednim kontaktem z pracownikiem Totalbet można poszukać potrzebnych nam informacji w pomocach merytorycznych przygotowanych przez bukmachera. Na samym dole strony głównej znajdziemy odnośnik kierujący do bardzo rozbudowanej sekcji FAQ, gdzie wyjaśniono kwestie związane z rejestracją nowego użytkownika, operacjami finansowymi, promocjami oraz samą grą w serwisie. Dużo informacji znajdziemy także w poradnikach „Jak zacząć” i „Vademecum gracza” oraz regulaminach zamieszczonych na stronie „Pomoc”. Dodatkowo warto zaglądać na profile bukmachera Totalbet w serwisach społecznościowych: Facebook, Twitter i Instagram, gdzie często pojawiają się newsy sportowe, konkursy i promocje.

Totalbet Polska – sponsoring

Sponsoring spółki „Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” to temat dopiero raczkujący, jednak i na tym polu bukmacher zdążył już wykazać się aktywnością. Totalbet przykłada dużą wagę do e-sportów i przekłada się to również na jego zaangażowanie we wsparcie polskiego e-sportu. W 2018 r. został on sponsorem międzynarodowego turnieju CS:GO „Games Clash Masters”. Bukmacher nie ogranicza jednak swojego wsparcia tylko do świata e-sportu. W 2019 r. nawiązał współpracę sponsorską ze znaną organizacją MMA – federacją Fight Exclusive Night.

Warto dodać, że ambasadorem marki Totalbet został znany dziennikarz piłkarski Andrzej Twarowski oraz komentatorzy zawodów e-sportowych: Jakub Kubiak i Maciej Żuchowski.

Zakłady bukmacherskie Totalbet – opinie

Jak widać, pomimo niedużego doświadczenia firmy „Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.”, oferta zakładów bukmacherskich przez nią przygotowana stoi na naprawdę wysokim poziomie i w wielu punktach nie ustępuje, a czasem nawet wyprzedza konkurencję. Przede wszystkim zakłady w Totalbet powinny zadowolić graczy typujących wyniki e-sportów, gdyż oferta bukmachera w tym obszarze wydaje się być najlepszą na polskim rynku. Jednak i inni typerzy chwalą Totalbet za oferowanie często wysokich (a nawet najwyższych) kursów bukmacherskich i promocję TOTAL BOOST, dzięki której kursy na wybrane wydarzenia sportowe są jeszcze wyższe. Na pochwałę zasługuje też bezbłędna strona internetowa bukmachera Totalbet, aplikacja mobilna i świetne rozwiązania w zakresie realizacji płatności. Sama oferta zakładów wzajemnych jest bardzo rozbudowana, a oferta promocyjna również jest szeroka i często odświeżana. Warto więc być na bieżąco z propozycjami bukmachera Totalbet, zwłaszcza że niesamowite tempo rozwoju oferty buka wróży tylko miłe niespodzianki.

Załóż konto ze specjalnym kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć najlepszy Pakiet Powitalny w TOTALbet!