TOTALbet – bonus powitalny 2024. Najlepszy kod: MAKSYMALNYBONUS

Totalbet ma dla nowych graczy pokaźny pakiet powitalny. Jako bonus na start otrzymać można zakład bez ryzyka, wysoki bonus od depozytu oraz bonusy bez depozytu za wykonanie prostych zadań. Jeśli podasz prawidłowy kod promocyjny Totalbet, który brzmi: MAKSYMALNYBONUS, to otrzymasz niedostępny w standardowej ofercie powitalnej bonus bez depozytu. 

Totalbet - bonus powitalny

Żeby móc skorzystać z oferty powitalnej, należy podczas rejestracji konta zaznaczyć opcję, za pomocą której wyrazisz chęć otrzymania bonusu. Zakłady na sporty wirtualne i zakłady systemowe nie biorą udziału w promocji powitalnej. 

Bonus bez depozytu 10 zł za kod promocyjny 

Jeśli chcesz otrzymać bonus bez depozytu, pamiętaj, aby wypełniając formularz rejestracyjny, na jego pierwszym ekranie podać w specjalnym polu kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS (możesz też kliknąć w ten link z uzupełnionym kodem). Dzięki temu uzyskasz zupełnie dodatkowy bonus bez depozytu o wartości 10 zł.

Przejdź na stronę bukmachera TOTALbet aby odebrać bonus

Bonus bez depozytu 10 zł za zgody marketingowe 

Warto też pamiętać o tym, żeby już na pierwszej stronie panelu rejestracji zaznaczyć zgody marketingowe. Dzięki temu bukmacher Totalbet przyzna nam kolejny bonus bez depozytu, także o wartości 10 zł.

Przejdź na stronę bukmachera TOTALbet aby odebrać bonus

Bonus bez depozytu 20 zł za pełną aktywację konta

Totalbet ma w zanadrzu jeszcze jeden bonus bez depozytu, który w tym przypadku przyznawany jest w zamian za założenie konta stałego (a nie tylko tymczasowego). Gracz musi więc umożliwić weryfikację swojej tożsamości i wieku: przez bankowość elektroniczną lub przesyłając skan czy zdjęcie dokumentu tożsamości. Po pozytywnej weryfikacji użytkownik otrzyma bonus bez depozytu o wartości 20 zł. 

Uwaga! Freebety pojawią się na kuponie, gdy gracz doda do niego zdarzenia o ogólnym kursie minimum 2.00. Żeby obstawić zakład za freebet, należy przesunąć suwak zamieszczony pod stawką.

Przejdź na stronę bukmachera TOTALbet aby odebrać bonus

Zakład bez ryzyka do 200 zł 

Natomiast żeby uzyskać zakład bez ryzyka, po rejestracji należy dokonać pierwszej wpłaty w dowolnej wysokości. Następnie należy w ciągu 48 godzin obstawić pierwszy zakład w Totalbet za depozyt. Na kuponie muszą się znaleźć co najwyżej 3 zdarzenia, a stawka zakładu musi wynieść nie więcej niż 200 zł. 

Jeśli zakład będzie nietrafiony, Totalbet przekaże zwrot stawki na saldo depozytowe gracza (nie trzeba ich obracać, można od razu je wypłacić). 

Uwaga! Zakład bez ryzyka jest aktywny w ciągu 48 godzin od chwili rejestracji konta gracza.

Przejdź na stronę bukmachera TOTALbet aby odebrać bonus

Bonus od depozytu do 5.000 zł 

Totalbet przyznaje nowym graczom także bonus 100% od pierwszego depozytu. Minimalna kwota depozytu wynosi 10 zł (jeśli jest on niższy, liczy się pierwszy wpłacony depozyt, który jest równy lub większy 10 zł). Z kolei maksymalna kwota bonusu to 5.000 zł. 

Żeby aktywować bonus, należy obstawić zakład akumulowany z co najmniej 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub na żywo. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1.30. Zakład wlicza się do obrotu bonusem. 

Bonus można wypłacić w 4 blokach, każdy o wartości 25% pierwszej wpłaty. Każdą „ćwiartkę” bonusu należy odblokować poprzez zawarcie zakładu akumulowanego z 4 zdarzeniami, każde o kursie minimum 1.30. Po otrzymaniu danej części bonusu można dokonać jej wypłaty. 

Czas na realizację obrotu bonusem to aż 90 dni.

Przejdź na stronę bukmachera TOTALbet aby odebrać bonus