ETOTO – bonus powitalny 2024. Najlepszy kod: MAKSYMALNYBONUS

W ETOTO bonus powitalny może łącznie oznaczać aż 2.222 zł środków bonusowych, które można przeznaczyć na obstawianie zakładów online u bukmachera. Na pakiet startowy składają się: 3 bonusy od depozytu oraz darmowy zakład w aplikacji mobilnej Etoto. Bukmacher oferuje również kod bonusowy, którego wpisanie podczas rejestracji konta zapewni Ci najlepszy dostępny bonus powitalny w ETOTO. Aktualny specjalny kod brzmi: MAKSYMALNYBONUS. 

Zgarnij Mistrzowski Pakiet Powitalny do 2.222 zł od Joanny Jędrzejczyk! Załóż konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS

Bonusy od 3 pierwszych wpłat – łącznie aż 2.000 zł  

Nowy gracz u bukmachera Etoto może na starcie podwoić swoją pierwszą wpłatę, a potem uzyskać bonusy od kolejnych 2 wpłat. Wystarczy, że:

  • Po założeniu konta użytkownik dokona depozytu o minimalnej wartości 1 zł, a na jego saldzie bonusowym pojawi się od razu bonus 100% od pierwszej wpłaty, za który można obstawiać zakłady bukmacherskie. Maksymalna wartość bonusu to 400 zł. 
  • Drugi bonus gracz otrzymuje po drugim depozycie. Jest to bonus 50% od 2. wpłaty, którego maksymalna kwota to 600 zł. 
  • Natomiast po kolejnym depozycie gracz uzyskuje bonus 50% od 3. wpłaty do kwoty aż 1.000 zł. 

Każdy z tych bonusów należy obrócić 3-krotnie, wykorzystując do tego zakłady akumulowane o całkowitym kursie minimum 2.50. Na kuponie muszą się znaleźć co najmniej 3 zdarzenia, a kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić minimum 1.30. Do obrotu wliczają się zakłady wygrane i przegrane z oferty przedmeczowej i na żywo. W promocji udziału nie biorą zakłady na sporty wirtualne. 

Uwaga! Gracz ma 30 dni od dnia rejestracji na odebranie bonusów od depozytu. Czas na obrót bonusem to 30 dni od momentu jego przyznania.

Przejdź na stronę bukmachera ETOTO aby odebrać bonus

Darmowy zakład za 222 zł 

W przypadku, gdy gracz odbierze za trzeci depozyt bonus o maksymalnej wartości (czyli 1.000 zł), dostaje darmowy zakład o wartości aż 222 zł na grę wyłącznie w aplikacji mobilnej. Bonus zostanie dodany do konta użytkownika najpóźniej w ciągu kilkunastu minut po zaksięgowaniu trzeciego depozytu (o wartości 2.000 zł lub więcej). 

Darmowy zakład można wykorzysta w ciągu 7 dni, licząc od chwili jego przydzielenia do konta. 

Uwaga! Żeby uwolnić i móc wypłacić dowolny z opisanych tu bonusów Etoto, najpierw należy spełnić wymogi uwolnienia poprzedniego bonusu.

Przejdź na stronę bukmachera ETOTO aby odebrać bonus