Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Betclic

Ocena redakcji: 4.5 / 5

Z kodem MAKSYMALNYBONUS: Zakład bez ryzyka do 50 zł - zwrot stawki, jeśli Twój pierwszy kupon będzie nietrafiony. Misje - możesz odbierać freebety za wykonywanie zadań w Betclic. Bez podatku - możesz obstawiać "bez podatku" non stop, z wyjątkiem zakładów systemowych i Gier karcianych. Twoje wygrane nie będą pomniejszane o 12%-owy podatek od stawki, jednak 10%-owy podatek od każdej wygranej powyżej 2.280 zł na jednym kuponie nadal obowiązuje. Edytuj zakład - możesz dodawać dodatkowe zdarzenia do już postawionych kuponów (zarówno przedmeczowych, jak i live). Nie możesz jednak usuwać zdarzeń z kuponu. Anuluj zakład - możesz anulować Twój kupon w ciągu 2 minut po postawieniu (obowiązują 2 dzienne limity: do 5 anulowań oraz tylko 1 anulowanie kuponu z danym wydarzeniem, np. meczem). Podczas rejestracji konieczne wpisanie kodu: MAKSYMALNYBONUS (tutaj specjalny link rejestracyjny).

Betclic

 • Betclic to jeden z największych bukmacherów na świecie, który działa legalnie m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji czy Niemczech
 • Betclic sponsoruje m.in. kluby piłki nożnej: Piasta Gliwice i Lechię Gdańsk, polską męską reprezentację w siatkówce oraz Fame MMA
Przejdź na stronę bukmachera

Zalety

 • szeroka oferta zakładów bukmacherskich
 • atrakcyjne kursy bukmacherskie
 • Betclic TV z szeroką ofertą transmisji meczów na żywo
 • sprawna aplikacja mobilna
 • opcja tzw. szybkiej rejestracji
 • opcja Cash-out

Wady

 • brak punktów naziemnych
 • mała liczba metod wpłat
 • brak zakładów na sporty wirtualne
 • brak programu lojalnościowego

Betclic - informacje o bukmacherze

Nazwa bukmacheraBetclic
Adres stronywww.betclic.pl
Rok powstania firmy2005
Miejsce siedziby firmyMalta (Level 3, Tagliaferro Business Centre, Gaiety Lane, Sliema 1551)
Zezwolenie na działalność przez internet wydane w PolscePS4.6831.11.2017, wydane dnia: 26 września 2018 r.
Minimalna wysokość wpłatyPrzelewy24 i przelew bankowy – 1 zł, karty kredytowe – 30 zł
Dostępne metody wpłatyPrzelewy24, karty kredytowe, przelew bankowy
Minimalna wysokość wypłaty1 zł
Dostępne metody wypłatyPrzelewy24, przelew bankowy
Transmisje na stronieTak, Betclic TV. Bezpłatne transmisje meczów na żywo dostępne są dla zarejestrowanych graczy, którzy: postawią zakład na dane spotkanie sportowe lub jakikolwiek zakład w ciągu 24 godzin przed rozpoczęciem transmisji albo mają na koncie środki finansowe. Transmitowane są mecze m.in. piłki nożnej, koszykówki, tenisa, piłki ręcznej, siatkówki, hokeju na lodzie
Przydatne narzędziaWyniki, Statystyki
Bonus powitalny i inne promocjeZakład bez ryzyka do 200 zł
Kod promocyjnyMAKSYMALNYBONUS

Betclic – najważniejsze pytania i odpowiedzi

Czy Betclic to najlepszy legalny bukmacher w Polsce?

W Polsce działa już kilkunastu legalnych bukmacherów, a wśród nich Betclic. Jednak w przygotowanym przez naszych specjalistów rankingu nie zajmuje on pierwszego miejsca. Aby dowiedzieć się jaki jest najlepszy legalny bukmacher w Polsce sprawdź aktualny ranking bukmacherów.

Jaki bonus powitalny oferuje bukmacher Betclic?

Betclic oferuje nowym graczom bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka (zwrot w przypadku przegranej) w wysokości aż 200 zł. Podczas rejestracji wpisz w formularzu kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS (tutaj specjalny link rejestracyjny).

Jaki jest kod promocyjny w Betclic?

Kod promocyjny w Betclic to: MAKSYMALNYBONUS. Kod promocyjny należy wpisać w specjalnym miejscu w formularzu podczas rejestracji. Kliknij tutaj aby przejść na stronę bukmachera i odebrać bonus.

Czy Betclic to legalny bukmacher w Polsce?

Oczywiście! Bukmacher Betclic otrzymał 26 września 2018 r. od Ministra Finansów zezwolenie na organizowanie w Polsce zakładów wzajemnych przez Internet. Firma odprowadza w Polsce podatki i zawieranie zakładów w Betclic jest w Polsce całkowicie legalne. Aby przejść na stronę bukmachera i odebrać bonus kliknij tutaj. Pamiętaj o wpisaniu w formularzu rejestracyjnym kodu promocyjnego: MAKSYMALNYBONUS

Betclic - multum możliwości

Betclic zakłady bukmacherskie – opinie i recenzja

Organizator zakładów wzajemnych Betclic należy do czołówki internetowych bukmacherów na świecie i organizuje legalne zakłady bukmacherskie m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Portugalii czy Norwegii. Betclic w Polsce też jest dobrze znany graczom, gdyż oferował on tu usługi bukmacherskie do momentu wprowadzenia nowych przepisów regulujących działanie branży hazardowej (nowelizacja Ustawy o grach hazardowych z dnia 15 grudnia 2016 r.), a zakłady bukmacherskie Betclic cieszyły się w tym czasie dużą popularnością wśród polskich typerów. W związku z zaostrzeniem regulacji prawnych w Polsce bukmacher Betclic zniknął na pewien czas z naszego rynku bukmacherskiego, jednak już we wrześniu 2018 r. udało się mu otrzymać zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych przez Internet w Polsce (numer PS4.6831.11.2017). Zarządcą Betclic jest firma „BEM Operations Limited”, której siedziba zlokalizowana jest na Malcie i dlatego bukmacher musiał wyznaczyć swojego przedstawiciela na Polskę – został nim „Gaming in Poland Sp. z o.o.” z Wrocławia. Strona i aplikacja mobilna bukmachera zostały uruchomione w lipcu 2019 r. i od tego czasu można już w pełni legalnie zawierać zakłady bukmacherskie Betclic.

Chcesz się dowiedzieć, czy legalne zakłady bukmacherskie Betclic mają dobre kursy bukmacherskie i jaką ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo przedstawia bukmacher? Zastanawiasz się, czy dostępna jest tu szybka rejestracja i jakie bonusy czekają na graczy? Chcesz poznać plusy i minusy oferty bukmachera Betclic? Przeczytaj naszą recenzję i zdecyduj, czy proponowane przez Betclic zakłady bukmacherskie to wybór w sam raz dla Ciebie.

Gdzie grać w Betclic?

Betclic online

Betclic zakłady bukmacherskie organizuje jedynie przez Internet, gdyż podczas starań o zezwolenie na prowadzenie zakładów wzajemnych online nie wystąpił on jednocześnie o licencję na działalność w punktach naziemnych. Sprawdźmy więc, jak więc wygląda strona internetowa, na której bukmacher Betclic umożliwia grę. Wystarczy wejść na główną stronę serwisu i już widzimy mnóstwo możliwości. Jednak obstawianie możliwe jest dopiero po dokonaniu rejestracji – przycisk kierujący do formularza rejestracyjnego oraz przycisk do logowania znajdują się na samej górze witryny. Na stronie startowej szybko znajdziemy zakład, który chcemy obstawić: wchodząc w listę popularnych wydarzeń, nadchodzących spotkań sportowych albo listę dyscyplin sportowych. W przypadku, gdy zaznaczymy zdarzenia, które chcemy obstawić, pojawią się one w części „kupon”, a po określeniu wysokości stawki i kliknięciu „Postaw zakład”, kupon jest już zawarty. Pole kuponu umożliwia wniesienie zakładu pojedynczego, wielokrotnego oraz systemowego. W tym miejscu możemy też przełączyć się na widok „moje kupony” i wtedy zobaczymy wszystkie zawarte przez nas kupony, których status jest otwarty, kupony Cash-out oraz kupony zakończone.

Ze strony startowej łatwo przejść na podstronę zatytułowaną „Na żywo”, gdzie zamieszczone są wszystkie aktualnie dostępne zakłady bukmacherskie Betclic z oferty live. Jeśli natomiast chcemy sprawdzić, jakie bonusy i akcje promocyjne oferuje bukmacher, powinniśmy otworzyć zakładkę „Promocje”. Znajdziemy tu też informacje na temat opcji Cash-out, Betclic TV czy aplikacji mobilnej. Z kolei w sekcji „FAQ” znajdują się przydatne wskazówki dotyczące korzystania z serwisu czy zawierania tu zakładów sportowych. Jednak w naszej ogólnej ocenie serwis przygotowany przez Betclic jest bardzo funkcjonalny i przejrzysty, więc poruszanie się po nim nie powinno sprawiać graczom większych kłopotów.

Betclic mobile

Dla osób, które lubią obstawiać zakłady bukmacherskie niezależnie od tego, gdzie akurat się znajdują, świetnym rozwiązaniem jest udostępniona przez Betclic aplikacja na urządzenia przenośne. Po zainstalowaniu, a następnie otworzeniu na smartfonie czy tablecie tzw. Betclic mobile, zobaczymy kompletną ofertę zakładów bukmachera, sprawdzimy statystyki spotkań sportowych, postawimy kupon, wpłacimy czy wypłacimy środki, a także obejrzymy mecze w opcji „match tracker” lub w live streamingu (Betclic TV). Więcej o tym czym są transmisje meczów na żywo na stronach bukmacherów przeczytasz tutaj. Przygotowana przez Betclic aplikacja działa na urządzeniach mobilnych, które mają system operacyjny iOS albo Android.

Rejestracja w Betclic

rejestracja w BetclicW Betclic zakłady bukmacherskie, tak jak u każdego innego legalnego bukmachera w Polsce, wnosić można po założeniu indywidualnego konta gracza. Po kliknięciu w odnośnik „Zarejestruj się” pojawia się panel rejestracyjny, w którym trzeba wpisać swoje dane osobowe, adresowe i kontaktowe. Konieczne jest też ustalenie swojego loginu i hasła do logowania oraz określenie dziennego i miesięcznego limitu stawek, a także czasu gry, co jest związane z polityką dbania o odpowiedzialną grę i minimalizowania  ryzyka uzależnienia się od hazardu graczy. To wystarczy, by założyć na początek konto tymczasowe, które pozwala wpłacać depozyty i obstawiać pierwsze zakłady bukmacherskie Betclic. Taka uproszczona rejestracja konta nie umożliwia natomiast wypłacania zgromadzonych środków, poza tym wiąże się z limitem wnoszonych stawek, a konto ma określony czas ważności. Po jego upływie konto zostaje zawieszone do momentu, aż nie przekształcimy go w konto stałe.

W tym celu konieczne jest podanie numeru rachunku bankowego i  przesłanie skanu dokumentu tożsamości, którym może być dowód osobisty albo paszport (to także wymóg narzucony przez polskie prawo). Warto też wiedzieć, że formularz rejestracyjny daje graczom możliwość zwiększenia oferty powitalnej – wystarczy w specjalnym polu wpisać kod promocyjny Betclic, choć nie jest to obowiązkowe. Następnie bukmacher weryfikuje przedstawiony dokument tożsamości i jeśli nie ma żadnych zastrzeżeń, wysyła graczowi wiadomość e-mailową o aktywowaniu stałego konta gracza.

Oferta Betclic przedmeczowa

W Betclic zakłady bukmacherskie można obstawiać na około 30 dyscyplin sportowych w ofercie przedmeczowej. Najmocniej rozbudowane rynki zdarzeń znajdziemy jak zwykle na piłkę nożną, gdyż poza najbardziej popularnymi ligami i rozgrywkami, często dostępne są tu mecze niższych poziomów rozgrywkowych. Z drugiej strony na inne sporty również często przygotowywane są różnorodne typy oraz podtypy. Obok popularnych dyscyplin „tradycyjnych” zakłady sportowe zawierać można też na e-sporty, czyli wyniki gier takich jak CS:GO, LoL, Overwatch itp. Ponadto można typować przebieg i wyniki różnych wydarzeń politycznych, społecznych czy kulturalnych, które bukmacher umieścił jako „zakłady specjalne”. Niestety w momencie uruchomienia Betclic online w ofercie nie znalazły się zakłady na sporty wirtualne.

Betclic na żywo

W Betclic zakłady bukmacherskie obstawiać można również w systemie na żywo, czyli można typować wyniki spotkań sportowych, które są właśnie rozgrywane. Betclic na żywo udostępnia aktualne wyniki i zaawansowane statystyki meczów, a także posiada funkcję „match tracker”, czyli komputerowo generowane wizualizacje graficzne przebiegu spotkań. Do tego wszystkiego gracz otrzymuje „wisienkę na torcie”, czyli Betclic TV. W Betclic sport możesz oglądać na żywo, gdyż transmitowane tu są rozgrywki wielu dyscyplin sportowych, takich jak np. piłka nożna, koszykówka, tenis, piłki ręczna, siatkówka czy hokej na lodzie. Z live streamingu mogą korzystać tylko zarejestrowani gracze, ale Betclic stawia też dodatkowe warunki. Aby więc obejrzeć wybrane spotkanie należy postawić na nie zakład lub wnieść jakikolwiek zakład w ciągu 24 godzin przed jego rozpoczęciem albo też mieć na koncie jakieś środki finansowe. Skąd wiedzieć, które mecze są transmitowane w Betclic na żywo? Otóż na liście dostępnych spotkań oznaczone są one ikonką „TV”.

Betclic TV

Zakłady bukmacherskie Betclic – kursy

Jak wygląda oferta kursowa bukmachera Betclic? Opinie graczy i ekspertów są zdecydowanie przychylne, co wynika z niskich marży narzucanych przez Betclic na proponowane zakłady bukmacherskie. W efekcie kursy tego organizatora zakładów należą do jednych z najlepszych w kraju i dotyczy to nie tylko piłki nożnej, ale też innych dyscyplin, np. tenisa czy koszykówki. Jeśli dodać do tego stale dostępne promocje Betclic zwiększające zysk z wygranej, oferta bukmachera pod tym kątem okazuje się naprawdę bardzo atrakcyjna.

Betclic – bonus na start

Oferowany przez bukmachera Betclic bonus powitalny może otrzymać każdy gracz, który zarejestruje konto w serwisie, a następnie wpłaci odpowiednio wysoki depozyt i obstawi za niego swój pierwszy zakład sportowy. Jeśli tylko typer spełni warunki promocji, w przypadku gdy postawiony kupon okaże się chybiony, gracz otrzyma zwrot jego stawki w postaci środków bonusowych. Tak więc przyznawany przez Betclic bonus to tzw. cashback, czyli inaczej zakład bez ryzyka. Aby wypłacić otrzymane środki, konieczne jest obrócenie ich w określony sposób. Co jednak, jeśli nasz pierwszy kupon jest trafiony? W takiej sytuacji po prostu otrzymujemy na konto depozytowe wygrane środki i jeśli tylko chcemy, możemy je od razu wypłacić.

Betclic – kod promocyjny

To kolejna promocja przygotowana tylko dla osób, które założą nowe konto gracza w serwisie Betclic. Kod promocyjny to hasło, które można wpisać w formularzu rejestracyjnym, a dzięki temu prawdopodobnie uzyskamy więcej korzyści na start niż to przewiduje standardowa oferta powitalna bukmachera. Skąd jednak wziąć kod promocyjny Betclic? Można znaleźć go m.in. na naszej stronie. Na to zagadnienie przeznaczyliśmy osobną podstronę, na której szczegółowo wyjaśniamy kwestie z tym związane: Betclic kod promocyjny. Odwiedzenie wskazanej podstrony pozwoli Ci lepiej zrozumieć czym jest i do czego służy kod promocyjny Betclic.

Betclic – bonus dla wszystkich graczy

Różnego typu promocje dostępne są także dla wszystkich użytkowników posiadających konto gracza w Betclic. Bonus zwiększający wygraną, pewny zakład (zwrot stawki, gdy 1 zakład na kuponie AKO nie wejdzie), cash-back i inne bonusy pojawiają się w ofercie promocyjnej bukmachera z okazji ważnych wydarzeń sportowych, a niektóre mają też charakter promocji stałych. Wszystkie aktualnie dostępne akcje promocyjne dla nowych i stałych graczy  znajdują się w zakładce „Promocje”.

Wpłaty i wypłaty w Betclic

Zakłady bukmacherskie Betclic są też dość dobrze zorganizowane pod względem dokonywania płatności. Zasilić konto gracza można szybkim przelewem przy wykorzystaniu systemu Przelewy24, kartą płatniczą VISA i MasterCard albo tradycyjnym przelewem bankowym. Pierwsze 2 metody są błyskawiczne – pieniądze powinny znaleźć się na naszym koncie w zasadzie od razu, natomiast zwykły przelew może zająć nawet 2 dni robocze. Z kolei u bukmachera Betclic wypłata wygranych dostępna jest także poprzez Przelewy24, choć transakcje wychodzące z systemu bukmacherskiego zajmują nieco więcej czasu niż te przychodzące. Wypłata musi bowiem zostać zatwierdzona przez Dział Finansowy bukmachera i kiedy tylko to się stanie, pieniądze znajdą się na naszym rachunku bankowym. Druga opcja wypłacenia środków to standardowy przelew bankowy i tu ponownie realizacja zlecenia wypłaty może rozciągnąć się na kilka dni roboczych.

Betclic – legalny bukmacher a podatki

Jako legalny bukmacher Betclic również odprowadza podatki od zawieranych zakładów wzajemnych i tak jak standardowo robią to inni organizatorzy zakładów ich ciężar przerzuca na graczy. Tak więc z kwoty każdej wniesionej stawki bukmacher od razu potrąca 12% na rzecz podatku, a do gry zaangażowana zostaje pozostała kwota. Poza tym zakłady bukmacherskie Betclic obowiązuje podatek od wygranej, który też jest automatycznie pobierany, a następnie odprowadzany do urzędu skarbowego przez Betclic. Polska ordynacja podatkowa przewiduje bowiem opodatkowanie wygranych, które przekraczają 2280 zł i w tej sytuacji podatek wynosi 10%.

Obsługa klienta i pomoc w Betclic

Wsparcie graczy w postaci profesjonalnego działu obsługi klienta oraz dobrze przygotowanych pomocy merytorycznych zamieszczonych na stronie internetowej stało się już standardem przyjętym przez legalnych bukmacherów w Polsce. W Betclic konsultanci dostępni są na czacie na żywo oraz pod e-mailem (kontakt@betclic.pl). Poza tym dużo wskazówek co do tego, jak założyć konto gracza, obsługiwać konto, dokonywać płatności, wnosić zakłady bukmacherskie oraz jak stosować w Betclic bonus powitalny i inne bonusy znajdziemy w sekcji „FAQ” (Najczęściej zadawane pytania).

Bukmacher Betclic – sponsoring

Większość legalnych bukmacherów w Polsce inwestuje niemałe środki finansowe w sponsoring polskich klubów czy różnych wydarzeń sportowych, co jest bardzo istotną częścią ich komunikacji wizerunkowej. Nie inaczej jest w przypadku Betclic. Polska piłka nożna oraz siatkówka to 2 dyscypliny sportowe, które jako pierwsze skorzystały ze wsparcia bukmachera. Już w lipcu 2019 r. podpisane zostały umowy sponsorskie z Piastem Gliwice (Mistrz Polski w piłce nożnej w seBetclic sponsorem sportuzonie 2018/2019) oraz Lechią Gdańsk (Betclic został Oficjalnym Sponsorem klubu). Bukmacher został też sponsorem polskiej reprezentacji w siatkówce mężczyzn, która to drużyna w 2018r.  obroniła tytuł Mistrzów Świata w siatkówce. Jak widać, wspierany przez Betclic sport obejmuje drużyny naprawdę wysokiej klasy.

Bukmacher Betclic – opinie

Nadal nie wiesz, czy warto obstawiać zakłady bukmacherskie Betclic? Opinie graczy są jak zwykle zróżnicowane, jednak rzeczowa analiza zdecydowanie wychodzi na plus. Pewne obawy dotyczące gry w Betclic mogą wynikać z konsternacji tym, że bukmacher już kiedyś działał na polskim rynku zakładów wzajemnych, następnie zniknął, a teraz znów jest dostępny. Dlatego wszystkich, którzy zadają sobie pytanie, czy Betclic jest legalny, jeszcze raz uspokajamy – tak, Betclic to w pełni legalny bukmacher, który posiada zezwolenie na prowadzenie zakładów bukmacherskich online w Polsce (można to też sprawdzić na stronie Ministerstwa Finansów RP).

Natomiast sama oferta zakładów pre-match oraz live jest obszerna i ciekawa, a co więcej bukmacher przedstawia wyjątkowo atrakcyjne kursy na rozmaite wydarzenia sportowe i spokojnie może konkurować z rodzimymi liderami w tej kategorii. Kolejna przewaga Betclic to bogaty program transmisji na żywo z różnych dyscyplin sportowych, a jest to opcja udostępniana przez niewielu bukmacherów w Polsce. W ramach promocji skorzystać można z akcji przeznaczonych zarówno dla nowych graczy (bonus na start i kod promocyjny Betclic), jak i bonusów dla stałych użytkowników. Wiele osób przyciąga na pewno casback, który jest rzadko stosowany w akcjach promocyjnych innych legalnych bukmacherów. Poza tym strona internetowa i aplikacja mobilna działają szybko i sprawnie, a gracze nie powinni mieć większych problemów z ich obsługą. Jeśli więc tylko Betclic utrzyma obecny kurs, a także uzupełni pewne braki (np. mała liczba metod płatności czy brak oferty na sporty wirtualne), może się okazać jednym z najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce.

Już teraz załóż konto ze specjalnym kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć najlepszy Bonus Powitalny w Betclic!