Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Fame MMA bukmacher 

Betclic to oficjalny bukmacher Fame MMA.
Wyłączność na zakłady Fame MMA w Polsce posiada firma Betclic, co oznacza, że jest to jedyny bukmacher u którego można obstawiać Fame MMA w sposób legalny.

Zakładając konto gracza w Betclic z kodem MAKSYMALNYBONUS otrzymasz od oficjalnego bukmachera Fame MMA, firmy Betclic, bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 200 zł (zwrot w przypadku przegranej w pierwszym zakładzie). Jest to wyjątkowa promocja, umożliwiająca obstawienie zakładu z gwarancją zwrotu pieniędzy w razie przegranej, dostępna tylko dla nowych klientów Betclic. Kliknij tutaj aby przejść na stronę bukmachera Betclic i odebrać bonus.

Kursy na galę Fame MMA – bukmacher Betclic

Uwaga: poniżej możesz sprawdzić jakie kursy dostępne są na najbliższą galę Fame MMA.
Kursy te dostępne będą poniżej na kilka dni przed terminem gali.

Bukmacher Fame MMA

Zakłady bukmacherskie na Fame MMA są coraz częściej obstawiane przez doświadczonych typerów, ale też osoby, które lubią oglądać freak-fighty i szukają sposobu na dodatkowy zastrzyk adrenaliny. Obstawianie walk, w których udział biorą topowi celebryci i influencerzy może być zarówno sposobem na podkręcenie emocji, jak i na spory zysk. Sprawdź, gdzie możesz typować zakłady na Fame MMA – bukmacher z wyłączną ofertą na starcia gwiazd mediów oraz jego oferta zakładów omówione są poniżej. 

Fame MMA - bukmacher Betclic

Fame MMA – celebryci i sportowcy 

Początkowo gale Fame MMA wydawały się być tylko ciekawostką ze świata rozrywki i show-biznesu. Walki często postrzegane były jako eventy przeznaczone dla osób śledzących doniesienia z życia influencerów i nie miały raczej nic wspólnego z prawdziwym sportem. Jednak przedsięwzięcie okazało się niesamowicie rozwojowe.  

Oczywiście pojedynki, w których udział biorą najbardziej znani w Polsce influencerzy, youtuberzy, raperzy i różni celebryci od samego początku wzbudzały ogromne zainteresowanie mnóstwa osób. Nazwiska takie jak np. Sebastian Fabijański, Sylwester Wardęga, Kacper „Blonsky” Błoński czy Michał „Sobota” Sobolewski to w końcu przepis na pewny sukces. 

Jednak wraz ze wzrostem popularności Fame MMA coraz częściej na uczestnictwo w walce zaczęły decydować się nie tylko gwiazdy Internetu i telewizji (które są zazwyczaj amatorami, jeśli chodzi o sztuki walki), ale też profesjonalni zawodnicy MMA, K1 czy boksu. Za występy podczas gal Fame MMA oferowane są dziś wręcz kosmiczne pieniądze, a jednocześnie poziom rywalizacji staje się coraz wyższy. Nie ma się więc co dziwić, że do federacji przystąpiły takie sławy ringu czy oktagonu, jak m.in. Marcin Najman, Marcin Wrzosek, Ewa Brodnicka czy Tomasz „Zadyma” Gromadzki. 

Dodajmy też, że organizatorzy nieustannie dbają o urozmaicenie gal, sięgając po rozmaite formuły walki, zmienne areny pojedynków i inne niespodzianki. Przykładowo w Fame Reborn w grudniu 2023 r. walką wieczoru miał być pojedynek Sylwester Wardęga vs. Sebastian Fabijański, ale na kilka dni przed tym starciem doszło do zmiany w karcie walk – postawiono na starcie w formule 2 na 2 zawodników. Wardęgę w walce wspierać miał Wojciech Gola (jeden z właścicieli Fame MMA), a Fabijańskiego – Tomasz Olejnik, co wzbudziło jeszcze większy szum medialny wokół gali.

Fame MMA – bukmacher i typerzy 

Fame MMA - bukmacher z oferta na walkiTo wszystko sprawia, że galami freak-fightowymi coraz mocniej interesują się także bukmacherzy. Fame MMA to przecież wydarzenie, które obstawiać mogą 2 zupełnie różne grupy klientów. Pierwszą stanowią osoby, które obstawiają różne sporty walki (np. zawodowy boks, MMA, K1, judo) albo też zupełnie inne dyscypliny sportowe (np. żużel, piłkę nożną, skoki narciarskie). Skłonić ich do tego mogą atrakcyjne kursy na Fame MMA, specjalne promocje lub chęć urozmaicenia codziennej gry o nieco inny obszar typowania. 

Jednak znacznie ważniejszą grupą odbiorców oferty bukmachera są zapewne osoby, które na co dzień nie są fanami sportu, ale interesują je właśnie freak-fighty urządzane w ramach Fame MMA. Bukmacher zawsze chętnie zaproponuje szeroki wybór zakładów, jeśli potencjalne grono graczy będzie duże – bo im więcej użytkowników obstawia dane wydarzenie, tym większy jest jego zarobek (bukmacherzy zarabiają przede wszystkim na marży zakładów). Gracze tego typu są też dla bukmachera łakomym kąskiem dlatego, że w przeciwieństwie do doświadczonych typerów nie znają różnych strategii i technik obstawiania. Jest też bardziej prawdopodobne, że będą mocno ryzykować i obstawiać zakłady bukmacherskie na Fame MMA pod wpływem emocji, co zwiększa szanse na ich przegrane. 

Fame MMA – bukmacher Betclic z wyłącznością

Pojawia się jednak pytanie, gdzie można obstawiać zakłady bukmacherskie na Fame MMA i to mając pewność, że ofertę udostępnia legalny bukmacher. W naszym kraju legalne zakłady bukmacherskie online oferuje kilkadziesiąt firm bukmacherskich, ale w ich ofertach próżno jest szukać zakładów na Fame MMA. Bukmacher z taką legalną ofertą w Polsce de facto jest tylko jeden i tylko tam znajdziecie typy na Fame MMA.

Największa polska federacja organizująca freak-fighty wybrała bowiem ścieżkę, zgodnie z którą wyłączność na ofertę kursową na urządzane gale i jej walki otrzymuje bukmacher, który jest jej sponsorem. Taką umowę sponsorską jako pierwszy podpisał w 2018 r. LV BET i przez 2 lata był on oficjalnym sponsorem Fame MMA. Bukmacher i jego siostrzana firma Noblebet byli więc w tym czasie jedynymi operatorami zakładów, którzy mieli prawo udostępniać i przyjmować zakłady bukmacherskie na Fame MMA. Bukmacher zakończył jednak tę współpracę w 2020 r. i zastąpił go Betclic – międzynarodowa marka bukmacherska, która działa w Polsce w pełni legalnie. 

Betclic podpisał najpierw umowę dotyczącą sponsoringu gal Fame MMA na 2 lata. Jednak współpraca okazała się na tyle owocna, że Fame MMA i bukmacher przedłużyli ją na 3 kolejne lata, co było rekordowo długą umową w branży freak-fightów w Polsce. 

Fame MMA – bukmacher Betclic i zakłady przedmeczowe 

Fame MMA - bukmacher Betclic i aplikacja mobilnaSkoro zakłady na Fame MMA bukmacher Betclic oferuje jako jedyny legalny podmiot w Polsce, a pozostali legalni bukmacherzy nie mogą mieć zakładów na freak-fighty tej federacji, sprawdźmy, co konkretnie znajdziemy na jego platformie online. Oczywiście taką samą ofertę zakładów bukmacher udostępnia na stronie internetowej co w swojej aplikacji mobilnej. A teraz czas na zestawienie, w którym znajdują się najbardziej popularne zakłady bukmacherskie na Fame MMA oferowane przez Betclic. 

Fame MMA: zakłady bukmacherskie na zwycięzcę/wynik 

Niezależnie od tego, jakiego sportu dotyczą zakłady bukmacherskie, zawsze w ofercie można znaleźć zakłady na zwycięzcę spotkania czy też na jego wynik (jeśli możliwy jest remis). Chociaż wynik remisowy jest możliwy w przypadku walk Fame MMA, bukmacherzy raczej nie umożliwiają jego typowania. Wynika to z tego, że remis zdarza się tu tak naprawdę niezwykle rzadko, a więc nie ma sensu udostępniać typów na taki scenariusz. 

Dlatego bukmacher Fame MMA (Betclic) jako główny zakład na poszczególne starcia przygotowuje zakład na zwycięzcę, np. wygra: K. „Koro” Regel (2.25) vs. A. „Ferrari” Roślik (1.52) – kursy na Fame Reborn w Betclic z dnia 8.12.2023. Co jednak, gdy w rzeczywistości żaden z zawodników nie będzie triumfował i dojdzie do remisu? Wtedy Betclic anuluje zakłady przyjęte na ten rynek zdarzeń i zwróci ich stawki na konta graczy.

Fame MMA: w której rundzie zawodnik wygra walkę 

Betclic umożliwia nie tylko wytypowanie tego, kto zwycięży w pojedynku, ale też w której rundzie tego dokona. Najczęściej można obstawiać zakłady bukmacherskie na Fame MMA, typując, że dany zawodnik zwycięży walkę w 1. lub 2. lub 3. rundzie. Dodatkowo dostępny jest typ na wygraną na punkty wybranego fightera. Ten rodzaj zakładu jest oczywiście trudniejszy do poprawnego wytypowania niż zakład na zwycięzcę walki, dlatego Betclic udostępnia tu bardziej atrakcyjne kursy. 

Fame MMA: liczba rund 

W przypadku Fame MMA bukmacher Betclic udostępnia też zakłady under/over (poniżej/powyżej) na liczbę rund, które odbędą się podczas danej walki. Zazwyczaj dostępne są typy poniżej/powyżej 1.5 i 2.5, chociaż czasem jest więcej opcji, ale to już zależy od tego, ile rund może maksymalnie potrwać dana walka Fame MMA. Firma bukmacherska dla pojedynków, w których przewidziano więcej rund, może dodać jeszcze linię 3.5 i 4.5. Słowem wyjaśnienia, 0.5 oznacza w tego typu zakładach połowę czasu kolejnej rundy. Dla przykładu, zakład „under 2.5” oznacza, że walka zakończy się przed upływem połowy czasu trzeciej rundy. 

Przykładowo, dla walki Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk vs. Norbert „Dis” Gierczak zaplanowanej w ramach gali Fame Reborn kursy Betclic z dnia 8.12.2023 r. wynosiły:  

  • powyżej 1.5 (1.70) – poniżej 1.5 (1.95), 
  • powyżej 2.5 (3.15) – powyżej 2.5 (1.28). 

Warto dla lepszego zrozumienia sytuacji dodać, że zdecydowanym faworytem walki był Norbert „Dis” Gierczak, gdyż na jego zwycięstwo kursy wynosiły 1.18, podczas gdy na wygraną jego przeciwnika 3.95. 

Fame MMA: metoda zwycięstwa  

Fame MMA - zakłady na metodę zwycięstwaWyłączny bukmacher Fame MMA pozwala typerom wykazać się jeszcze lepszą znajomością zawodników i ich możliwości, udostępniając także zakłady bukmacherskie na to, w jaki sposób dany fighter osiągnie zwycięstwo. Jeśli walka toczy się w formule K1 lub boksu, są 4 możliwości, czyli KO (nokaut), TKO (nokaut techniczny), DQ (dyskwalifikacja) albo przez decyzję punktową sędziów, natomiast w MMA możliwe jest dodatkowo poddanie. Jednak ta różnica nie ma znaczenia dla samych graczy, ponieważ Betclic udostępnia tylko 2 typy dla każdego zawodnika, mianowicie opcje:  

  1. wygrana przez przez KO, TKO, DQ (+ poddanie w MMA), 
  2. wygrana przez decyzję. 

Fame MMA: pełen dystans  

Podobny do poprzedniego zakład w przypadku Fame MMA bukmacher Betclic przygotowuje w jeszcze inny sposób – koncentrując się już tylko na tym, czy wynik walki zostanie wyłoniony przez decyzję sędziów punktowych. W zasadzie jest to ten sam zakład co poprzedni, z tym że w tym wypadku warunkiem jest, aby wszystkie zakontraktowane rundy zostały zrealizowane i zakończone. 

Tu znaczenie może mieć to, czy można wskazać zdecydowanego faworyta i na to patrzą też bukmacherzy. Gala Fame Reborn przewidywała np. walkę: Natalia „Navcia” Korgol vs. Elizabeth „Lizi” Anorue, gdzie na zwycięstwo drugiej zawodniczki kursy były bardzo niskie (1.18). Dlatego też dla zakładu na pełen dystans bardziej prawdopodobne było to, że nie dojdzie do rozstrzygnięcia wyniku pojedynku przez sędziów, ponieważ walka zostanie rozstrzygnięta wcześniej (np. przez nokaut). Kursy Betclic z dnia 8.12.2023 r. wyglądały dla tego zakładu: „tak” (2.75), „nie” (1.35). 

Fame MMA: zawodnik wygra przed czasem / zawodnik wygra przez decyzję 

Kolejne 2 zakłady, jakie często oferuje bukmacher Fame MMA, również wiążą się z tym, w jaki sposób wygra dany zawodnik. W pierwszym typie zakładu typerzy muszą obstawić, który z uczestników walki zwycięży przed czasem. Jeśli natomiast walka zostanie rozstrzygnięta przez decyzję sędziów, zakłady bukmacherskie zostają anulowane. 

W przypadku zakładu na to, który z zawodników wygra przez decyzję sędziów, jest na odwrót. Wtedy, jeśli dojdzie do wygranej któregokolwiek z fighterów przed czasem, bukmacher Betclic anuluje zakłady przyjęte na ten rynek zdarzeń. 

Fame MMA – bukmacher Betclic i zakłady na żywo 

Fame MMA - bukmacher i oferta liveZakłady bukmacherskie obstawiane w czasie trwania danego wydarzenia stały się niezwykle popularne, nic więc dziwnego, że także na Fame MMA firma bukmacherska Betclic przygotowuje różne tego rodzaju zakłady. Gracze mogą oczywiście obstawiać przynajmniej podstawowe rynki zdarzeń, które dostępne są także w ofercie przedmeczowej, takie jak np. zakłady na zwycięzcę walki czy na liczbę rund w pojedynku. Czasem oficjalny bukmacher Fame MMA dodaje też inne warianty typowania przebiegu walki dedykowane ofercie live. 

Z jednej strony zakłady bukmacherskie na Fame MMA są na pewno bardzo ekscytujące, a bukmacher może udostępniać atrakcyjne kursy na poszczególne zdarzenia. Trzeba jednak mieć na uwadze, że gracze muszą podejmować decyzje w krótkim czasie, gdyż 1 runda takiej walki trwa z reguły tylko kilka minut, a przerwy zajmują maksymalnie 1 minutę. Do tego kursy bukmacherskie mogą zmieniać się wielokrotnie i bardzo dynamicznie w ciągu danego starcia. Dlatego z tego rodzaju zakładami na pewno wiąże się większe ryzyko porażki niż to jest w przypadku typowania zakładów pre-match.

Fame MMA – bukmacher Betclic i zakłady specjalne

Jak widać, Betclic, jako sponsor i jedyny bukmacher Fame MMA, stara się zapewnić typerom szeroką i urozmaiconą ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo. Ponadto na swojej platformie bukmacherskiej zamieszcza zakłady, które nie dotyczą samych walk. Przykładowo w Betclic znaleźć można zakłady o bardziej rozrywkowym charakterze, co nie powinno dziwić, jeśli chodzi o Fame MMA (bukmacherzy oczywiście przygotowują podobne propozycje typowania także dla innych dyscyplin). Jeśli chodzi o freak-fighty, zazwyczaj zakłady odnoszą się do tego, czy np. w następnej gali albo w przyszłym roku na uczestnictwo w walce zdecydują się konkretni youtuberzy, influencerzy, celebryci, ale też zawodowi sportowcy.

Bukmacher Betclic – co to za marka? 

Na koniec wyjaśnienie dla osób, które dotychczas nieszczególnie interesowały się zakładami bukmacherskimi i nie orientują się, kim jest wspominany w artykule bukmacher. Fame MMA może jednak przyczynić się do tego, że wiele osób skorzysta z usług Betclic po raz pierwszy, dlatego przyda się krótka prezentacja bukmachera posiadającego wyłączność na zakłady Fame MMA. 

Betclic to silna marka bukmacherska znana w wielu krajach i jeden z najważniejszych bukmacherów np. we Francji, Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Brand należy do „BEM Operations Limited”, a w Polsce działa całkowicie zgodnie z prawem, ponieważ w 2018 r. firma ta uzyskała zezwolenie od Ministra Finansów RP na organizację zakładów bukmacherskich przez Internet. 

Betclic posiada szeroką ofertę zakładów przedmeczowych, na żywo, na wydarzenia pozasportowe czy gry wirtualne (symulowane komputerowo gry karciane). Obstawianie Fame MMA można realizować zarówno przez stronę internetową Betclic, jak i aplikację mobilną na Android czy iOS. Warto wiedzieć, że dodatkowo bukmacher Betclic oferuje swoim użytkownikom szeroką i bezpłatną ofertę transmisji z różnych wydarzeń sportowych na żywo.

Poza tym, że Betclic to oficjalny bukmacher Fame MMA, jest sponsorem także innych organizacji sportowych. Osoby zainteresowane sztukami walki najbardziej zaciekawić może fakt, że firma bukmacherska w 2023 r. nawiązała partnerstwo z topową globalną organizacją w dziedzinie mieszanych sztuk walki, czyli UFC. Dzięki temu Betclic został pierwszym w historii oficjalnym partnerem bukmacherskim UFC i to od razu na 3 dużych rynkach europejskich: w Polsce, Francji i Portugalii. W ten sposób Betclic stał się partnerem największej federacji sportowej MMA na świecie (UFC), a także największej federacji organizującej freak-fighty w Polsce (Fame MMA). Oznacza to, że firma bukmacherska dostrzega potencjał zarówno zawodowego MMA, jak walk freak-fightowych, w których udział biorą celebryci i influencerzy – na pewno będzie starać się więc zgarnąć jak największe udziały w tym rynku. 

bukmacher Betclic - oficjalny sponsor Fame MMA, oficjalny partner UFC

Poza tym w dotychczasowej historii bukmacher Betclic sponsorował wiele klubów i organizacji zajmujących się innymi dyscyplinami sportowymi, m.in. polskie drużyny piłkarskie Piast Gliwice, Lechię Gdańsk i Ruch Chorzów czy reprezentację Polski w siatkówce mężczyzn. Dodatkowo Betclic nawiązał też współpracę ze znanymi postaciami ze świata sportu. Ambasadorami marki bukmacherskiej zostali popularni youtuberzy i influencerzy piłkarscy: Michał Pol (znany dziennikarz sportowy), Footroll i Zwykły Kibic.