Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

ETOTO

Ocena redakcji: 4.8 / 5

Z kodem MAKSYMALNYBONUS: aż 777 zł w Pakiecie Powitalnym "Na dzień dobry" od J. Jędrzejczyk! Po 1. wpłacie (min. 50 zł): bonus 100% do 200 zł, a jeśli wpłacisz min. 200 zł - otrzymasz dodatkowo freebet 20 zł. Po 2. wpłacie: bonus 100% do 200 zł, a jeśli wpłacisz min. 200 zł - dodatkowo freebet 20 zł. Po 3. wpłacie: bonus 100% do 300 zł, a jeśli wpłacisz min. 300 zł - dodatkowo freebet 37 zł! Bonusomat - zakręć maszyną codziennie za darmo, aby otrzymać nowy bonus bez depozytu, freebet lub zgarnąć Jackpota! Podczas rejestracji konieczne wpisanie kodu: MAKSYMALNYBONUS (tutaj specjalny link rejestracyjny). Ważne! Po przejściu do formularza rejestracyjnego upewnij się, że w polu "Kod bonusowy" nie pojawił się jakiś inny kod, np. "ETOTO".

ETOTO

 • ETOTO to legalny bukmacher, który zezwolenie na działalność przez Internet otrzymał w 2014 roku.
 • Ambasadorami bukmachera są aktualnie: Joanna Jędrzejczyk (była mistrzyni federacji UFC) oraz Edward Durda (dziennikarz, komentator sportowy i aktor). W przeszłości markę ETOTO firmowali swoimi wizerunkami także m.in. Mateusz Borek (komentator sportowy, dziennikarz i promotor bokserski) oraz Artur Wichniarek (były zawodnik piłkarskiej reprezentacji Polski i Arminii Bielefeld).
Przejdź na stronę bukmachera

Zalety

 • wysokie kursy bukmacherskie
 • szeroka oferta zakładów przedmeczowych i zakładów live
 • program "Liga VIP" oraz ogólnodostępny program lojalnościowy "Misje ETOTO"
 • czytelna strona internetowa oraz sprawna aplikacja mobilna, która dodatkowo uprawnia do udziału w specjalnych promocjach
 • codzienna możliwość wylosowania kolejnych darmowych bonusów bez depozytu, freebetów i boostów kursowych w stałej promocji Bonusomat
 • dostępna opcja cash-out
 • rozbudowane centrum statystyk
 • sprawnie prowadzone kanały w mediach społecznościowych (ciekawa publicystyka)

Wady

 • brak transmisji na żywo na stronie bukmachera
 • brak tzw. szybkiej rejestracji (bez przesyłania skanu dowodu osobistego)

ETOTO - informacje o bukmacherze

Nazwa bukmacheraETOTO
Adres stronywww.etoto.pl
Rok powstania firmy2010
Miejsce siedziby firmyPolska (Warszawa, ul. Żurawia 8)
Zezwolenie na działalność przez Internet wydane w Polsce.AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17, wydane dnia: 28 listopada 2014 r.
Minimalna wysokość wpłaty1 zł
Dostępne metody wpłatyNatychmiastowe wpłaty realizowane są za pomocą systemu Przelewy24, DotPay (m.in. szybkie przelewy oraz VISA/MasterCard), BLIK, Skrill i Neteller.
Minimalna wysokość wypłatyBrak minimalnej wysokości wypłaty
Dostępne metody wypłatyPrzelew bankowy. Wypłaty realizowane są każdego dnia (do 12 godzin)
Transmisje na stronieBrak
Przydatne narzędziaWyniki, statystyki
Bonus powitalny i inne promocjePakiet Powitalny aż do 777 zł! Po 1. depozycie (min. 50 zł): bonus 100% do 200 zł, a jeśli odbierzesz bonus depozytowy w maks. kwocie - otrzymasz także freebet 20 zł. Po 2. depozycie: bonus 100% do 200 zł, a jeśli odbierzesz maks. kwotę bonusu - dodatkowo freebet 20 zł. Po 3. depozycie: bonus 100% do 300 zł, a jeśli odbierzesz maks. kwotę bonusu - dodatkowo freebet 37 zł!; Bonusomat - każdego dnia bezpłatnie zakręć maszyną, aby otrzymywać nowe bonusy bez depozytu, darmowe zakłady, boosty kursów, grę "bez podatku" lub zgarnąć Jackpota!
Kod bonusowyMAKSYMALNYBONUS
Czy ETOTO jest legalnym bukmacherem w Polsce?

Oczywiście, spółka E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. otrzymała 28 listopada 2014 r. zezwolenie od Ministra Finansów. Numer wydanego zezwolenia to: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Bukmacher ETOTO może w sposób legalny przyjmować zakłady zarówno przez internet jak i w punktach stacjonarnych.

Czy ETOTO oferuje bonus dla nowych graczy?

Tak, nowym graczom bukmacher ETOTO przyznaje bonus w wysokości nawet 2.222 zł (podwojenie pierwszej wpłaty do 400 zł, 50% od drugiej wpłaty do 600 zł, 50% do 1.000 zł od trzeciej wpłaty). Jeśli odebrałeś bonus od trzeciej wpłaty w maksymalnej wysokości to dodatkowo otrzymasz również darmowy zakład do 222 zł do zagrania w aplikacji mobilnej.

Czy ETOTO oferuje jeszcze jakieś promocje dla graczy?

Tak, bukmacher ETOTO oferuje swoim klientom sporą ilość bonusów i promocji. Nie tylko nowi gracze mogą liczyć na bonus od ETOTO, ponieważ osoby posiadające już konto gracza również mogą skorzystać z licznych promocji oferowanych przez bukmachera. Aktualną ofertę bonusową ETOTO znajdziesz na oficjalnej stronie bukmachera.

Co wyróżnia bukmachera ETOTO?

Bukmacher ETOTO to jeden z bardziej popularnych bukmacherów w Polsce. Swoją popularność firma zawdzięcza szerokiej ofercie zakładów oraz stosunkowo wysokim kursom na oferowane zdarzenia. ETOTO stawia także na działania marketingowe, a twarzami marki było już wiele popularnych osób znanych ze świata sportu.

 

ETOTO zakłady bukmacherskie – opinie i recenzja

Etoto to polski legalny bukmacher, który do grona licencjonowanych operatorów zakładów wzajemnych dołączył w listopadzie 2014 r. Zezwolenie Ministra Finansów o nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 Etoto otrzymał jako piąty podmiot w Polsce. Dzięki temu, że bukmacher Etoto działa legalnie, gracze mają gwarancję państwa, że kiedy obstawiają u niego zakłady bukmacherskie, ich prawa są zabezpieczone. Przykładowo mają pewność, że bukmacher wypłaci im wygrane środki albo że nie anuluje bezzasadnie obstawionych zakładów (jak to się zdarza u nielegalnych bukmacherów). Poza tym wnoszenie zakładów u bukmacherów bez licencji jest karalne, a korzystając z usług Etoto, typerzy nie muszą się obawiać, że łamią prawo.

Etoto zakłady bukmacherskie umożliwiają zawieranie zakładów sportowych przez Internet za pomocą strony internetowej lub aplikacji mobilnej Etoto. Punkty naziemne to  kolejna opcja, dzięki której można skorzystać z oferty operatora zakładów wzajemnych. Czy warto wybrać akurat tego bukmachera? Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba przyjrzeć się jego ofercie zakładów bukmacherskich, zasadom obowiązującym w serwisie i dostępności usług. Jedną z kluczowych kwestii jest także to, jak wygląda u bukmachera Etoto bonus powitalny i inne promocje oraz bonusy Etoto. Opinie ekspertów i czyste fakty zgromadziliśmy w niniejszym artykule, jednak odpowiedź na postawione pytanie należy do czytelnika. Przy okazji przypominamy, że Etoto jako legalny bukmacher promuje odpowiedzialną grę i ostrzega przed uzależnieniem od hazardu. Wnosić zakłady bukmacherskie mogą tu też jedynie osoby pełnoletnie, a założenie konta w serwisie Etoto wymaga pozytywnej weryfikacji tożsamości gracza i jego wieku.

 

Gdzie i jak grać w ETOTO?

ETOTO online

Etoto zakłady bukmacherskie prowadzi działalność przede wszystkim przez Internet. Serwis internetowy bukmachera jest intuicyjny i łatwo się po nim poruszać, a szata graficzna jest przyjazna dla oka. Nietrudno znaleźć odnośniki służące do założenia konta oraz zalogowania się, a ze strony głównej można przejść do poszczególnych zakładek dotyczących zakładów sportowych, zakładów live czy aktualnych promocji. Widnieje tu także lista wszystkich dyscyplin sportowych, które można obstawiać oraz polecanych wydarzeń i lig. Poza tym można szybko sprawdzić wyniki spotkań z różnych dyscyplin z 7 ostatnich dni oraz przejrzeć informacje w centrum statystyk. Bardzo przydatna jest też wyszukiwarka, za pomocą której szybko znajdziemy informacje na temat interesującego nas wydarzenia lub ligi. Dla nowicjuszy bukmacher Etoto przygotował osobną podstronę pomocy, a także bardzo przystępny „Poradnik w pigułce”. Gruntowny opis zasad zakładów w Etoto zamieszczony jest również w osobnej zakładce, gdzie można zweryfikować informacje dotyczące obstawiania kuponów w ogóle, jak i szczegóły specyficzne dla poszczególnych dyscyplin sportowych.

ETOTO aplikacja mobilna

Etoto - aplikacja mobilnaAplikacja na telefony komórkowe działa zarówno pod systemem IOS, jak i Android. Jeśli masz zamiar wnosić zakłady bukmacherskie za pomocą telefonu, najlepiej zainstaluj tę apkę, bo korzystanie z niej jest dużo prostsze i szybsze niż poruszanie się po tradycyjnej stronie internetowej w przeglądarce telefonu. Interfejs aplikacji jest bardzo intuicyjny, dlatego łatwo się ją obsługuje, a logowanie jest błyskawiczne i bezpieczne dzięki wykorzystaniu odcisku palca. Dodatkowo dla użytkowników aplikacji mobilnej przygotowywane są promocje i bonusy, które nie są dostępne w żadnym innym kanale sprzedaży Etoto. Aplikacja mobilna umożliwia też sprawniejsze dokonywanie wpłat i wypłat, a wybór zakładów jest tu również szeroki.

Żeby pobrać aplikację wystarczy otworzyć stronę internetową Etoto na telefonie lub tablecie, a na samej górze pokaże się specjalny przycisk „Pobierz”. Po jego kliknięciu należy postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. W razie problemów z instalacją aplikacji Etoto, bukmacher zachęca do kontaktu z konsultantem na czacie lub pod adresem e-mail.

Punkty ETOTO – godziny otwarcia i lokalizacja

Jest jeszcze jedna możliwość obstawiania zakładów w Etoto. Punkty stacjonarne, bo o nich mowa, nie są liczne, jeśli jednak mamy szczęście mieszkać w pobliżu takiego lokalu, możemy skorzystać także  z tej opcji. W całym kraju jest ich wciąż niewiele, najwięcej w Warszawie i okolicy. Za to na plus trzeba zaliczyć całotygodniową dostępność lokali Etoto. Godziny otwarcia poszczególnych punktów naziemnych są różne, jednak z reguły otwierane są one o godzinie 9:00 – 10:00, natomiast zamykane są najwcześniej o godzinie 16:00, a najpóźniej nawet o 20:00.

Rejestracja w ETOTO

Etoto - rejestracjaRejestracja w Etoto zakłady bukmacherskie przebiega w 3 krokach i nie zajmuje więcej jak kilka minut. Najpierw trzeba podać swoje podstawowe dane, a na drugim ekranie bardziej szczegółowe informacje, jak adres zameldowania, numer PESEL czy numer dowodu tożsamości. W ostatnim etapie należy ustalić swój login i hasło, limity gry oraz walutę, w jakiej chcemy otrzymywać wypłaty. Jest tu także pole na wpisanie kodu, czyli na Etoto kod bonusowy. Co prawda podanie tego kodu nie jest konieczne do tego, by skorzystać z oferty powitalnej, jednak może ją zwiększyć. Po uzupełnieniu wszystkich pól oraz zaznaczeniu wymaganych zgód i oświadczeń oraz kliknięciu przycisku „załóż konto” pojawi się prośba o przesłanie skanu dokumentu tożsamości. Na adres mailowy podany podczas rejestracji wysłany zostaje link aktywacyjny, jednak do pełnej weryfikacji użytkownika konieczne jest dosłanie wymaganego skanu  dokumentu oraz podanie numeru konta bankowego. Mamy na to maksymalnie 90 dni. Trzeba wiedzieć, że jedna osoba może mieć tylko jedno konto w serwisie Etoto, bukmacher nie różni się w tej kwestii od konkurencji.

ETOTO – oferta

Bukmacher Etoto może pochwalić się bogatą ofertą zarówno zakładów przedmeczowych, jak i zakładów live. Można typować wyniki spotkań z około 30 dyscyplin sportowych, w tym nie tylko tych najbardziej popularnych jak piłka nożna, ale też bardziej niszowych jak np. hurling, piłka wodna czy futsal.  Tradycyjnie największe możliwości pod kątem liczby rynków mamy wnosząc zakłady na mecze piłki nożnej, choć także w hokeju, koszykówce i tenisie jest ich po kilkadziesiąt. Zakłady na e-sporty również wchodzą w zakres oferty Etoto i można tu obstawiać zakłady w około 10 ligach. Bukmacher posiada zakłady np. na gry: Dota 2, CS:GO, Overwatch czy LoL. Poza zakładami sportowymi Etoto proponuje także typowanie wyników z dziedziny politycznej i społecznej (np. wyniki wyborów prezydenckich czy Eurowizji).

W Etoto można kupować kupony pojedyncze, akumulowane, a także systemowe. Bukmacher udostępnia też opcję cash-out, a więc możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu. Wielu typerów korzysta również z  tzw. szybkich zakładów, które można obstawiać w trakcie rozgrywanych spotkań piłki nożnej. Chodzi tu o typowanie kolejnych zdarzeń, które będą miały miejsce w przebiegu meczu.

Tak jak inni legalni bukmacherzy, Etoto oferuje zakłady długoterminowe oraz zakłady na wydarzenia w najbliższych dniach. Zakłady na spotkania, które odbędą się „dziś”, zebrane są w 1 miejscu – wystarczy kliknąć w odnośnik „Dzisiaj” w lewym górnym rogu głównej strony serwisu Etoto. Bukmacher umożliwia też bardzo popularną wśród graczy opcję zawierania zakładów na żywo. Typerzy mają możliwość obstawiania wyników kilkunastu dyscyplin sportowych (w tym e-sportu), a rynek zakładów też przedstawia się ciekawie. Dodatkowo ogromnym plusem są szczegółowe statystyki oraz wizualizacje live wysokiej jakości, które udostępnia na bieżąco Etoto. Oferta ma natomiast jeden poważny minus, czyli brak transmisji meczów na żywo.

ETOTO – bonus

Pierwsza oferta promocyjna przeznaczona jest dla osób, które założą konto w serwisie Etoto. Nowy użytkownik w ramach oferty powitalnej po dokonaniu pierwszej wpłaty otrzymuje od Etoto bonus powitalny 100% od depozytu, czyli bonus polegający na podwojeniu depozytu. Podczas rejestracji konta można też wpisać w specjalnym polu kod bonusowy Etoto, jeśli znajdziemy takowy np. w jakimś serwisie zajmującym się tematyką zakładów bukmacherskich. Najprostszym sposobem na jego zdobycie jest wpisanie w wyszukiwarkę internetową hasła np. „Etoto kod bonusowy”, „bonus Etoto” czy „Etoto bonus na start”.

Oprócz bonusów i freebetów dla nowych użytkowników, bukmacher Etoto regularnie przygotowuje promocje bukmacherskie dla wszystkich graczy. Typerzy mogą korzystać z freebetów na wybrane zakłady albo wydarzenia. Promocje, które weszły już do stałej oferty Etoto to m.in. „Weekndo granie” (bonusy za grę w weekendy), „e-granie” (bonus dotyczący zakładów na e-sporty) czy „Typuj naszą” (bonus przy zakładach akumulowanych na polską ligę piłki nożnej). Dodatkowe akcje promocyjne czekają na użytkowników aplikacji mobilnej Etoto. Klikając w ten link: bonusy bukmacherskie, znajdziesz zestawienie bonusów i promocji dostępnych w Etoto oraz u innych bukmacherów.

ETOTO – program lojalnościowy

Program lojalnościowy Etoto nazywa się Liga VIP. Jak podaje sam bukmacher, jest to propozycja skierowana do „najbliższych i najbardziej lojalnych przyjaciół”, co sprowadza się do graczy najbardziej aktywnych. Specjalne zaproszenia otrzymują Ci użytkownicy serwisu, którzy są zarejestrowani dostatecznie długo, często się logują, dokonują wpłat i sesji z wysokim obrotem oraz grają bardzo dużo. Co zyskuje członek Ligi VIP? Wiele przywilejów, mianowicie bonus powitalny w Lidze oraz oferty i bonusy przygotowane tylko dla klientów VIP o bardzo atrakcyjnych warunkach. Raz do roku członkowie VIP otrzymują od Etoto bonus urodzinowy. Ponadto członkowstwo w Lidze VIP zapewnia priorytetowe wypłaty środków (nawet w kilka minut po dyspozycji), osobistego asystenta oraz wyjazdy na różnego typu imprezy – mecze, koncerty, wyjazdy weekendowe, a nawet ekskluzywne wakacje.

Wpłaty i wypłaty w ETOTO

Jeśli chcesz dokonać wpłaty na swoje konto w Etoto, możesz to zrobić korzystając z opcji Przelewy24, Dotpay, karty kredytowej lub debetowej (VISA albo MasterCard), a także za pomocą BLIK i e-portfela NETELLER. Po dokonaniu wpłaty środki powinny się pojawić na koncie maksymalnie po kilku minutach. Minimalna wpłata u bukmachera Etoto wynosi 1 zł, a od transakcji nie jest pobierana żadna prowizja.

Etoto - wpłaty

Natomiast jeśli masz zamiar wypłacić pieniądze, do dyspozycji jest jedynie zwykły przelew bankowy. W związku z tym cała operacja zależy od procedur bankowych i trwa dłużej, dlatego nie zawsze dostaniemy środki tego samego dnia. Wypłaty nie są w żaden sposób limitowane. Trzeba jednak pamiętać, że wypłacać można tylko środki, które widnieją na koncie jako „Saldo”, natomiast w pozycji „Saldo całkowite” wliczone są także środki na koncie bonusowym, które można jedynie obrócić.

Podatek od zakładów w ETOTO

Firma Etoto zakłady bukmacherskie działa zgodnie z polskim prawem, dlatego od każdego wniesionego zakładu opłaca 12% podatku na rzecz państwa. De facto wygląda to tak, że jeśli gracz kupuje kupon za np. 100 zł, bukmacher od razu przekazuje 12 zł z tej kwoty na podatek obrotowy, a w grze pozostaje jedynie 88 zł. Również drugi rodzaj – podatek od wygranej – jest obowiązujący podczas obstawiania zakładów bukmacherskich u wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, w tym również w Etoto. Otóż jeśli wygrana na kuponie przekracza kwotę 2280 zł, bukmacher z automatu pobiera 10% wygranej i odprowadza do urzędu skarbowego, a graczowi pozostaje 90% całej kwoty.

Z drugiej strony dzięki temu, że bukmacher Etoto posiada status legalnego operatora zakładów bukmacherskich, każdy gracz jest bezpieczny, jego dane osobowe są chronione i ma on gwarancję państwa, że środki na jego koncie nie przepadną, a zawarte zakłady rozegrane będą zgodnie z ustalonymi zasadami. Poza tym tak jak inni legalni bukmacherzy, Etoto posiada regulamin zakładów bukmacherskich wnoszonych za jego pośrednictwem zatwierdzony przez Ministra Finansów oraz prowadzi działalność zgodnie z wymogami promocji odpowiedzialnej gry.

Obsługa klienta

Na stronie internetowej Etoto w zakładce „Pomoc” znajduje się wiele przydatnych dla graczy narzędzi. Po pierwsze zamieszczono tu sporo pomocnych informacji w różnych formach: „ABC” (mini poradnik dotyczący podstawowych czynności w serwisie), porady na temat freebetów oraz bonusów oraz rozbudowaną sekcję FAQ (najczęściej zadawanych pytań). Można także skorzystać z opcji zadania pytania konsultantowi Etoto – za pomocą e-maila lub czatu na żywo, który działa 7 dni w tygodniu w godzinach 9:00 – 22:00. Dla osób chętnie komunikujących się za pośrednictwem mediów społecznościowych dobrą wiadomością będzie również, że bukmacher jest bardzo aktywny na Facebooku, Twitterze i Youtube’ie.

ETOTO – opinie

Firma „E-TOTO zakłady bukmacherskie Sp. z o. o.” to legalny i wiarygodny operator zakładów wzajemnych, który przyciąga do siebie graczy szeroką ofertą zakładów, a także wysokimi kursami na zakłady. Wyjątkowo atrakcyjna jest też oferta powitalna dla nowych użytkowników serwisu Etoto. Bukmacher oferuje również dużą liczbę promocji i bonusów dla wszystkich graczy, a dla najbardziej aktywnych – rozbudowany program lojalnościowy Liga VIP. Co do strony technicznej, za funkcjonalność i intuicyjność trzeba pochwalić stronę internetową Etoto. Aplikacja mobilna jej nie ustępuje, zapewniając dodatkowe udogodnienia podczas obstawiania zakładów za pomocą smartfona. Mimo, że można wytknąć bukmacherowi słabe punkty, jak np. brak live streamingu podczas meczy, to nie sposób nie zauważyć, że intensywnie pracuje on nad rozwojem swojej oferty. Dlatego na pewno warto mieć na oku propozycje i nowości bukmachera Etoto. Opinie na jego temat warto też wyrobić sobie samemu.

W ramach uzupełnienia dodajmy, że bukmacher Etoto w 2015 r. został sponsorem głównym drużyny Piasta Gliwice, jednak umowa sponsorska już wygasła. Z kolei z końcem 2017 r. Etoto zaczęło pozyskiwać do współpracy osobistości związane ze światem sportu. Tym samym ambasadorami marketingowymi Etoto zostali dziennikarze sportowi: Mateusz Borek i Artur Wichniarek. Współprace te również już wygasły (w drugiej połowie 2023 r.), zaś jeszcze w tym samym miesiącu nową ambasadorką ETOTO została inna osoba ze świata sportu – nasza była mistrzyni federacji UFC, Joanna Jędrzejczyk. Widać zatem, że bukmacher upatruje obecnie swoich szans na polską ekspansję m.in. wśród graczy obstawiających sporty walki.

Już teraz załóż konto w ETOTO z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby odebrać najlepszy Pakiet Powitalny od J. Jędrzejczyk!