Nowy bonus na start do 1500 zł w Etoto 

Bukmacher Etoto imponująco zwiększył oferowany nowym graczom bonus powitalny – teraz w zamian za rejestrację konta typerzy otrzymują bonus od pierwszego depozytu 100% w kwocie nawet 1.500 zł!  

Promocja Etoto „100% do 1500” skutkuje przyznaniem bonusu od depozytu po rejestracji konta (obejmującej pozytywne przejście weryfikacji tożsamości w oparciu o skan dowodu osobistego albo paszportu) i wpłacie depozytu o wartości minimum 1 zł na konto gracza. Maksymalna wartość bonusu od depozytu wynosi 1.500 zł. 

Żeby środki bonusowe przeszły na saldo depozytowe gracza, konieczne jest wykonanie nimi 6-krotnego obrotu. Do obrotu bonusem zaliczają się zakłady na zdarzenia z oferty przedmeczowej lub na żywo, przy czym ogólny kurs zakładu prostego lub akumulowanego musi wynosić minimum 2,20, a dla zakładów akumulowanych kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić co najmniej 1,30. Zakłady te muszą zostać rozliczone (nie mogą być anulowane). Do obrotu nie wliczają się zakłady obstawione na wydarzenia zamieszczone w ofercie „ETOTO PLUS”. Termin ważności bonusu wynosi 30 dni. 

Pamiętajcie, że bukmacher Etoto oferuje również bardzo atrakcyjny program lojalnościowy ETOTOMANIA”, dzięki któremu miesięcznie można uzyskać nawet 1.000 zł! 

Załóż konto w Etoto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *