Dziś jest: 4 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Limit maksymalnej wygranej u bukmachera

Limit wygranej u bukmachera to zagadnienie, o którym nie ma pojęcia wielu graczy, ale obowiązuje on u wszystkich operatorów zakładów bukmacherskich. Sprawdź, jakie limity maksymalnej wygranej mają aktualnie firmy bukmacherskie w Polsce. Dowiedz się, jak obstawiać zakłady bukmacherskie, by nie stracić części zdobytych środków przez limit maksymalnej wygranej u bukmachera. 

Limit maksymalnej wygranej u bukmachera

Jak działa limit wygranej w zakładach bukmacherskich? 

Zakłady bukmacherskie niewątpliwie mogą przynosić wysokie zyski, a od czasu do czasu słyszy się, że jakiś szczęśliwiec wygrał naprawdę spektakularną sumę pieniędzy. Jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że firmy bukmacherskie określają w swoich regulaminach zakładów konkretny limit maksymalnej wygranej na jednym kuponie. Oznacza to, że wypłata wygranej z trafionego zakładu następuje tylko do wskazanej wartości. Jeśli okaże się, że przekroczyłeś limit maksymalnej wygranej, nie otrzymasz pełnej kwoty wynikającej z parametrów zakładu, tylko to sprecyzowane przez bukmachera możliwe maksimum – reszta środków bezpowrotnie przepadnie. 

Jakie są limity maksymalnej wygranej u bukmacherów w Polsce? 

Sprawdź, jakie aktualnie limity maksymalnej wygranej mają firmy bukmacherskie działające w naszym kraju legalnie. Bukmacherzy z najlepszą ofertą w tym zakresie, czyli ci, u których limit wygranej na jednym kuponie jest najwyższy, umieszczeni zostali na górze listy: 

Bukmacher Superbet  

Limit wygranej na kuponie: 650.000 zł 

Bukmacher Fortuna 

Limit wygranej na kuponie: 601.000 zł 

Bukmacher STS 

Limit wygranej na kuponie: 500.000 zł 

Bukmacher Betftan 

Limit wygranej na kuponie: 500.000 zł 

Bukmacher Etoto   

Limit wygranej na kuponie: 500.000 zł  

Bukmacher eWinner  

Limit wygranej na kuponie: 500.000 zł 

Bukmacher Totolotek  

Limit wygranej na kuponie: 500.000 zł 

Bukmacher Totalbet 

Limit wygranej na kuponie: 303.000 zł 

Bukmacher LVBet  

Limit wygranej na kuponie: 300.000 zł 

Bukmacher Betcris  

Limit wygranej na kuponie: 300.000 zł  

Bukmacher Betters 

Limit wygranej na kuponie: 300.000 zł 

Bukmacher BetX 

Limit wygranej na kuponie: 264.000 zł  

Bukmacher Fuksiarz 

Limit wygranej na kuponie: 250.000 zł 

Bukmacher forBET   

Limit wygranej na kuponie: 200.000 zł 

Bukmacher GoPlusBet 

Limit wygranej na kuponie: 200.000 zł 

Bukmacher Betclic 

Limit wygranej na kuponie: limit zależny od typowanych zdarzeń 

Bukmacher PZBuk 

Limit wygranej na kuponie: limit zależny od typowanych zdarzeń

Limit wygranej u bukmachera – jak sobie z nim radzić? 

Oczywiście limit wygranej w zakładach bukmacherskich to mechanizm niekorzystny dla graczy. Jeśli typer nie sprawdzi zawczasu, jaki jest obowiązujący w danej firmie limit maksymalnej wygranej na jednym kuponie, zapewne poczuje się podczas wypłaty rozgoryczony utratą części wygranych środków. Jakie działania może podjąć gracz, aby przeciwdziałać takim zabiegom bukmacherów? 

Limit maksymalnej wygranej u bukmachera - niski czy wysokiPrzede wszystkim należy dowiedzieć się, jaki jest limit maksymalnej wygranej u bukmachera, u którego na co dzień obstawiamy zakłady bukmacherskie. Jeśli okaże się, że limit wygranej na jednym kuponie jest tam niski (w porównaniu do konkurencji), warto poważnie zastanowić się nad zmianą firmy bukmacherskiej. Przypominamy, że aktualne limity maksymalnej wygranej u bukmacherów zamieszczone są powyżej. 

Druga kwestia dotyczy oczywistej zależności: im więcej zdarzeń zostaje dodanych do kuponu akumulowanego, tym większe niebezpieczeństwo, że będzie on chybiony. Tymczasem, jeśli przekroczyłeś limit maksymalnej ewentualnej wygranej, zwiększanie ryzyka nie ma już żadnego sensu, niczemu nie służy. Dlatego jeśli widzisz, że limit wygranej na jednym kuponie u danego bukmachera jest niższy niż ewentualna wygrana z kuponu, który masz zamiar postawić, zmień strategię. Zamiast obstawiać wszystkie wybrane typy na 1 zakładzie, rozbij go na 2 lub, jeśli to nie wystarczy, na więcej osobnych zakładów. W ten sposób będziesz mógł uzyskać pełną kwotę wygranej z każdego kuponu, a więc limit maksymalnej wygranej u bukmachera nie będzie miał w tym momencie znaczenia. Dodatkowo ryzyko zupełnej porażki zostanie zminimalizowane.