eWinner

Ocena redakcji: 4.8 / 5

Zwrot za pierwszy zakład do 110 zł (bonus wyższy niż standardowo, konieczne wpisanie kodu: MAKSYMALNYBONUS). Dodatkowo 50% od drugiej wpłaty (maks. 500 zł) oraz bezpłatny dostęp na 1 miesiąc do pakietu Sport w Canal Plus Online. W trakcie rejestracji konieczne jest wpisanie kodu: MAKSYMALNYBONUS (tutaj specjalny link z uzupełnionym kodem)

eWinner

 • Legalny bukmacher, który zezwolenie na działalność online w Polsce otrzymał w październiku 2018 r., a serwis z zakładami online uruchomił we wrześniu 2019 r.
 • Bukmacher eWinner oferuje zakłady „Custom Bet”, czyli każdy gracz może zgłosić propozycję własnego zakładu
Przejdź na stronę bukmachera

Zalety

 • szeroka oferta zakładów bukmacherskich
 • wysoki, potrójny bonus powitalny
 • opcja tzw. szybkiej rejestracji
 • opcja Cash-out
 • różne formy kontaktu z działem obsługi klienta

Wady

 • brak aplikacji mobilnej
 • brak punktów naziemnych
 • mała liczba metod wpłat
 • brak zakładów na sporty wirtualne
 • brak transmisji live
 • brak promocji dla stałych graczy i programu lojalnościowego

eWinner - informacje o bukmacherze

Nazwa bukmacheraeWinner
Adres stronywww.ewinner.pl
Rok powstania firmy2017
Miejsce siedziby firmyPolska (Gdynia, ul. Legionów 126-128)
Zezwolenie na działalność przez internet wydane w PolscePS4.6831.29.2017, wydane dnia: 30 października 2018 r.
Minimalna wysokość wpłaty1 zł
Dostępne metody wpłatyPay-By-Link, BLIK, szybki przelew
Minimalna wysokość wypłatyBrak ograniczeń
Dostępne metody wypłatyZwykły przelew bankowy
Transmisje na stronieBrak
Przydatne narzędziaWyniki, Statystyki
Bonus powitalny i inne promocjeZwrot za 1. zakład do 150 zł oraz bonus od 2. depozytu 50% do 500 zł
Kod promocyjnyMAKSYMALNYBONUS
Czy eWINNER jest legalnym bukmacherem w Polsce?

Tak, firma eWinner Sp. z o.o. dysponuje zezwoleniem o nr PS4.6831.29.2017, wydanym przez Ministra Finansów 30 października 2018 r. Bukmacher posiada jedynie zezwolenie na działalność przez internet, natomiast nie może przyjmować zakładów w punktach stacjonarnych.

Jaki bonus powitalny oferuje eWINNER?

Bukmacher eWINNER oferuje nowym graczom wiele bonusów. Nowi gracze mogą otrzymać bonus od 1. depozytu w postaci Zakładu Bez Ryzyka do 150 zł oraz od 2. depozytu bonus 50% do 500 zł.

eWinner

Zakłady bukmacherskie eWinner – opinie i recenzja

Bukmacher eWinner to w pełni legalny internetowy operator zakładów wzajemnych, który zezwolenie na działalność otrzymał w dniu 30 października 2018 r. Licencja o numerze PS4.6831.29.2017 została wydana przez Ministra Finansów na okres 6 lat z możliwością przedłużenia. We wrześniu 2019 r. bukmacher uruchomił serwis online, na którym można obstawiać zakłady bukmacherskie. Właścicielem marki jest firma „Ewinner Sp. z o.o.”.

Jak przedstawia się oferta, którą przygotował dla miłośników zakładania się bukmacher eWinner? Jakie są dostępne zakłady bukmacherskie pre-match i live, jak wyglądają oferowane kursy oraz jak prezentuje się usługa od strony technicznej (serwis online, rejestracja konta, płatności itp.)? Na jakie promocje mogą liczyć gracze obstawiający zakłady w eWinner (kod promocyjny, bonus powitalny, inne promocje)? Tego wszystkiego dowiesz się z artykułu.

Strona internetowa eWinner

Zakłady bukmacherskie eWinner można obstawiać poprzez stronę internetową, która ma bardzo prosty i intuicyjny design, dlatego jej obsługa nie powinna przysporzyć graczom większych trudności. Zachowano tu klasyczny układ znany z wielu innych stron bukmacherskich, co tylko ułatwia nawigację na stronie. U góry widzimy zakładki kierujące do najważniejszych części serwisu, czyli „Zakłady bukmacherskie”, „Zakłady na żywo”, „Wyszukiwarkę kursów”, „Custom Bet” (zakłady własne) oraz „Promocje”. Na stronie startowej znajdują się również odnośniki do podstron poświęconych rozliczeniom zakładów, wynikom, statystykom oraz funkcji „Cash-out”. Szukając interesujących zakładów, gracz może skorzystać nie tylko z wyszukiwarki kursów, ale też z osobnej wyszukiwarki spotkań sportowych, może odszukać wybrany sport na liście dyscyplin sportowych czy też liście popularnych wydarzeń. Można też użyć narzędzia „Szybki kupon”, dzięki któremu po podaniu następujących danych: kwota do wygrania, stawka zakładu, zakres kursów oraz dzień (dziś, jutro lub pojutrze) pojawi się propozycja konkretnego zakładu. Można go postawić w niezmienionej postaci lub zmodyfikować. Jeśli gracz wybierze zakład, szczegóły na jego temat wyświetlą się w specjalnym polu „Kupon”. Jak widać, bukmacher eWinner zadbał o wygodę użytkowników, udostępniając w swoim serwisie szereg funkcjonalnych rozwiązań.

eWinner – aplikacja mobilna

W momencie uruchomienia usługi eWinner aplikacja mobilna, która pozwalałaby na szybkie i wygodne stawianie zakładów sportowych, nie została jeszcze udostępniona graczom.  Ponieważ jednak oprogramowanie tego typu przygotowane zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym Android, jak i iOS staje się w Polsce standardem, również bukmacher eWinner od początku zapowiadał rychłe wypuszczenie własnej apki. Ponadto strona internetowa bukmachera w wersji mobilnej działa bardzo sprawnie.

eWinner – rejestracja konta

Żeby zarejestrować konto gracza w serwisie, należy kliknąć przycisk „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu strony i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Na pierwszym ekranie trzeba ustalić dane niezbędne do logowania, podać numer telefonu oraz opcjonalnie można wpisać kod promocyjny eWinner, który może powiększyć ofertę powitalną bukmachera. Warto pamiętać też o tym, aby zaznaczyć pole dotyczące chęci otrzymania bonusu powitalnego od bukmachera. Na drugim ekranie formularza należy podać swoje dane osobowe oraz hasło, które otrzymamy na numer telefonu, który wcześniej podaliśmy. Po zatwierdzeniu zgód i oświadczeń konto tymczasowe jest już stworzone. Pozwala ono na zasilanie konta wpłatami i obstawianie zakładów, jednak aby wypłacić zgromadzone na koncie środki, trzeba dokończyć proces rejestracji.

W tym celu należy wejść w swoje konto gracza i uzupełnić numer rachunku bankowego oraz przesłać fotokopię dokumentu tożsamości. Po pozytywnej weryfikacji konta dokonanej przez bukmachera, konto uzyskuje status stałego i zostają z niego zdjęte wszelkie ograniczenia (w tym limit wpłaconych środków). Pracownicy bukmachera przeprowadzają procedury weryfikacyjne na bieżąco, jednak maksymalnie weryfikacja może potrwać do 24 godzin. Pamiętaj, że w eWinner rejestracja pełna musi zostać przeprowadzona w ciągu 28 dni od zarejestrowania konta tymczasowego.

eWinner – oferta zakładów bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie eWinner to około 30 dyscyplin sportowych plus zakłady specjalne (np. na wydarzenia polityczne) i zakłady „Custom Bet”. Najwięcej zdarzeń znajdziemy na piłkę nożną, a co więcej w ofercie znajdują się też spotkania z 3. a nawet 4. ligi – nie tylko polskiej, ale również angielskiej czy niemieckiej. Poza szeroką ofertą zakładów na sporty tradycyjne, takie jak piłka ręczna, boks czy golf, bukmacher posiada także zakłady na sporty elektroniczne (np. Conter-Strike, LoL czy Starcraft).

Custom Bet w eWinner

Innowacją na skalę krajową są natomiast zakłady „Custom Bet”, a więc opcja, dzięki której to gracz może zaproponować, jaki zakład bukmacher eWinner powinien wprowadzić do swojej oferty. Jeśli typer ma pomysł na zakład, może go zgłosić poprzez specjalny formularz, gdzie należy podać datę, rozgrywkę, wydarzenie i rodzaj zakładu. Bukmacher w ciągu 12 godzin rozpatruje każde zgłoszenie i podejmuje decyzję, czy doda zakład do ogólnodostępnej oferty i jakie zaproponuje kursy. Co ciekawe, zakład nie musi nawet dotyczyć sportu, równie dobrze może odnosić się np. do wydarzeń społecznych, rozrywkowych czy kulturalnych.

eWinner – oferta zakładów live

Zakłady bukmacherskie eWinner można również obstawiać w systemie na żywo. Niestety liczba dyscyplin sportowych dostępnych w tym trybie jest znacznie mniejsza niż w przypadku sportów, które można typować przedmeczowo i nie przekracza 10. Przebieg spotkań, na które przyjmowane są zakłady sportowe live, można śledzić na generowanych komputerowo wizualizacjach graficznych. Gracze mają do dyspozycji także wyniki na żywo i rozbudowane statystyki. Co więcej, zapowiadane jest wprowadzenie do oferty bukmachera transmisji meczów na żywo, co na pewno spotka się z dużym zainteresowaniem typerów.

eWinner – oferta kursowa

Jednym z podstawowych czynników decydujących o atrakcyjności danego bukmachera są wystawiane przez niego kursy bukmacherskie. Zależą one nie tylko od szacunków dotyczących prawdopodobieństwa danego typu, ale też wysokości marży nałożonej przez operatora zakładów. Im wyższa marża, tym niższe kursy i mniejsza atrakcyjność zakładów dla graczy. Jak ta kwestia wygląda u omawianego bukmachera? Otóż trzeba stwierdzić, że na zakłady bukmacherskie eWinner wystawiane są z reguły dość przeciętne kursy. Natomiast jeśli bukmacher zdecyduje się na obniżenie swojej marży, od razu pozytywnie wpłynie to na jakość oferowanych przez niego kursów.

eWinner – bonus na start

Przygotowany przez eWinner bonus powitalny składa się z 3 elementów (cashback i 2 bonusy od depozytu). Co ciekawe, choć wielu bukmacherów w zamian za pierwsze zasilenie konta proponuje bonus od depozytu, eWinner wybrał inną formę gratyfikacji, czyli zakład bez ryzyka. Jeśli więc gracz po rejestracji w serwisie dokona pierwszego depozytu i postawi zakład, w przypadku gdy będzie on przegrany, bukmacher zwróci kwotę stawki do określonej w regulaminie promocji wysokości. Z kolei jeśli gracz dokona drugiego oraz trzeciego depozytu, od każdego z nich otrzyma właśnie tradycyjny bonus od depozytu 100%. Oznacza to, że po zasileniu konta przez gracza i dokonaniu nim obrotu zakładami o określonych parametrach, na koncie bonusowym pojawi się dodatkowo równowartość wpłaty.

Każdy przyznany przez eWinner bonus na start zanim będzie mógł zostać wypłacony, musi być obrócony w sposób zgodny z warunkami promocji. Warto zaznaczyć, że bonus powitalny eWinner przyznawany jest także graczom, którzy zarejestrowali tylko konto tymczasowe, podczas gdy część bukmacherów przydziela bonusy na start dopiero po pełnej rejestracji konta. Na wykorzystanie bonusu gracz ma 30 dni od momentu jego otrzymania.

eWinner – kod promocyjny

Bukmacherzy, którzy oferują zakłady bukmacherskie online i przygotowują dla nowo zarejestrowanych graczy bonusy na start, bardzo często sięgają także po tzw. kod promocyjny. eWinner nie wyłamuje się z tej tradycji i również oferuje taką możliwość. Jak to działa? Wystarczy wpisać eWinner kod promocyjny na pierwszym ekranie formularza rejestracyjnego w specjalnym polu, a dzięki temu można otrzymać od bukmachera zwiększony pakiet powitalny. Najłatwiejszym sposobem na pozyskanie aktualnego kodu jest skorzystanie z pomocy dowolnej wyszukiwarki internetowej. Po wpisaniu hasła typu „eWinner kod promocyjny” powinny pojawić się wyniki ze stronami, na których prawdopodobnie będzie podany właściwy kod promocyjny. eWinner, tak jak inni bukmacherzy, najczęściej udostępnia aktualny kod promocyjny na partnerskich stronach zajmujących się tematyką zakładów bukmacherskich.

Bonus eWinner dla stałych graczy

Oferowane przez legalnych bukmacherów bonusy bukmacherskie na start to jedno, jednak bukmacherzy internetowi przygotowują zawsze różnego typu bonusy i promocje także dla użytkowników, którzy są już zarejestrowani w serwisie. Mogą mieć one charakter stały lub tymczasowy oraz przybierać rozmaite formy, czyli mogą to być np. freebety, cashbacki, bonusy od depozytu, bonusy zwiększające wygraną dla kuponów akumulowanych czy konkursy typerów. Wielu bukmacherów przygotowuje nawet programy lojalnościowe, dzięki którym gracz w zamian za różne aktywności otrzymuje punkty lojalnościowe, które następnie może wymieniać na bonusy, nagrody rzeczowe lub gotówkę. Niestety w momencie uruchomienia serwisu w ofercie promocyjnej nie znalazł się żaden bonus eWinner przeznaczony dla zarejestrowanych graczy, jednak jest wręcz pewne, że to się bardzo szybko zmieni.

Wpłaty i wypłaty w eWinner

Bukmacher eWinner umożliwia dokonywanie wpłat na konto gracza poprzez system Pay-By-Link, BLIK oraz szybki przelew. W związku z tym wpłacone środki powinny pojawić się na koncie gracza zaraz po dokonaniu dyspozycji. Również wypłaty mogą być zrealizowane nawet w kilka minut, o ile bank, w którym gracz posiada konto, obsługuje przelewy natychmiastowe. Jeśli tak nie jest, czas transferu zależy od sesji bankowych i nie powinien zająć dłużej jak 1 – 2 dni robocze. Należy też uwzględnić, że wszystkie wypłaty muszą zostać zaakceptowane przez Dział Płatności bukmachera, co dokonywane jest na bieżąco, ale maksymalnie może potrwać 24 godziny.

eWinner - metody wpłat

Podatek w eWinner

Podatek od zakładów wzajemnych wynosi w Polsce 12% i potrącany jest przez bukmachera „z góry” – tak samo wygląda to w przypadku obstawiania zakładów w serwisie eWinner. Bukmacher pobiera także podatek od wygranych w wysokości 10% i odprowadza go do skarbówki, ale dotyczy to tylko przypadków, gdy wygrana przekracza kwotę 2280 zł. Są to standardowe procedury, jakich muszą przestrzegać wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce.

Obsługa klienta i pomoc w eWinner

Jeśli chcesz skontaktować się z bukmacherem, masz do wyboru kilka metod. Pytanie możesz zadać poprzez formularz kontaktowy, e-mail, a także czat na żywo. Konsultanci odpowiadają na pytania każdego dnia w godzinach 8:00 – 23:00. Wszystkie opcje kontaktu zamieszczone są w zakładce „Kontakt”, a ikonka live czatu pojawia się w prawym dolnym rogu każdej strony serwisu.

Poza tym w razie wątpliwości warto zajrzeć do  sekcji „Pomoc i FAQ”, gdzie znajdują się wskazówki dotyczące rejestracji i obsługi konta gracza, obstawiania zakładów bukmacherskich w serwisie eWinner, dokonywania płatności czy realizacji bonusów. Początkujący gracze cenne informacje znajdą również w zakładkach „Jak zacząć” oraz „Rodzaje zakładów”. Bukmacher eWinner posiada także profile w mediach społecznościowych, takich jak Twitter czy Facebook – na pewno warto tam zaglądać, aby sprawdzić newsy na temat najnowszych bonusów czy ciekawych kursów na poszczególne wydarzenia.

Bukmacher eWinner – opinie

Jak więc można ocenić oferowane przez eWinner zakłady bukmacherskie? W ogólnej ocenie usługa stworzona przez bukmachera przedstawia się bardzo solidnie. Wybór dostępnych zakładów jest szeroki, a niespotykana na polskim rynku opcja zakładów własnych, czyli „Custom Bet” skutecznie wyróżnia ofertę tego organizatora zakładów wzajemnych. Strona internetowa, na której przyjmowane są zakłady, jest bardzo funkcjonalna i łatwa w obsłudze, a jej mobilna wersja działa sprawnie na smartfonach oraz tabletach. Bukmacher eWinner dba o wygodę użytkowników, udostępniając różne narzędzia, które pomagają graczom w znalezieniu odpowiedniego zakładu, a w razie problemów można skorzystać z wielokanałowej pomocy działu obsługi klienta – codziennie. Dla ułatwienia przygotowano także uproszczoną rejestrację konta, a na nowych graczy czeka atrakcyjny, potrójny bonus. eWinner umożliwia też powiększenie pakietu powitalnego poprzez specjalny kod promocyjny.

Są jednak obszary, w których „eWinner Sp. z o.o.” ma jeszcze trochę do nadrobienia. Na pewno gracze będą oczekiwać wprowadzenia aplikacji mobilnej, poszerzenia oferty zakładów na żywo (w tym wzbogacenia jej o transmisje meczów live) czy udostępnienia zakładów na sporty wirtualne. Zdecydowanie należy też rozbudować ofertę promocyjną bukmachera oraz dodać więcej możliwości szybkich i bezpiecznych wpłat.

Przejdź na stronę bukmachera eWinner