eWinner kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz bonus wyższy niż standardowy: MAKSYMALNYBONUS

Ewinner kod promocyjny - to musisz wiedzieć:

Ważne!

  • Rejestrując się w Ewinner kod promocyjny należy wpisać na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego. Jest to bardzo ważne aby kod promocyjny Ewinner wpisać właśnie w tym momencie, ponieważ gdy konto gracza zostanie już otworzone to później nie będzie już możliwe podanie kodu promocyjnego. Ewinner nie przyzna w takiej sytuacji dodatkowych korzyści jakie zostałyby przyznane gdyby kod promocyjny Ewinner został podany podczas rejestracji
  • Kod promocyjny Ewinner: MAKSYMALNYBONUS to kod promocyjny wydany i uznawany przez bukmachera Ewinner. Kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS to aktualny kod, dlatego możesz podać go podczas rejestracji w Ewinner
Przejdź na stronę bukmachera Ewinner. Kod promocyjny będzie automatycznie wypełniony w formularzu i nie będziesz musiał go ręcznie wpisywać
Ewinner kod promocyjny - zalety i wady:

Zalety

  • jeśli zakładając konto gracza podasz w Ewinner kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS to bonus jaki otrzymasz od Ewinner będzie wyższy niż w przypadku braku podania kodu promocyjnego

Wady

  • brak, nie ma żadnych minusów wynikających z podania podczas rejestracji kodu promocyjnego Ewinner

Ewinner kod promocyjny - ważne informacje

Ewinner kod promocyjnyMAKSYMALNYBONUS
Czy kod promocyjny jest aktualny?Tak, podany na naszej stronie kod promocyjny Ewinner: MAKSYMALNYBONUS to wciąż aktualny kod, który należy podać podczas rejestracji w Ewinner.
Czy kod jest uznawany przez Ewinner?Tak, jest to kod uznawany przez firmę Ewinner. Kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS został wydany przez tego bukmachera i jest przez niego w pełni honorowany. Nie trzeba więc mieć żadnych obaw przed podaniem w Ewinner kodu promocyjnego MAKSYMALNYBONUS.
Bonusy powitalne w Ewinner110 zł + 500 zł (Zakład Bez Ryzyka + dodatkowe 50% od drugiej wpłaty). Pamiętaj, że aby możliwe było otrzymanie bonusu powitalnego w pełnej wysokości należy podczas rejestracji podać kod promocyjny Ewinner: MAKSYMALNYBONUS. Możesz także kliknąć tutaj, a kod promocyjny będzie automatycznie umieszczony w odpowiednim miejscu formularza.

eWinner kod promocyjny – najważniejsze pytania i odpowiedzi

W firmie eWinner kod promocyjny to: MAKSYMALNYBONUS. Czy ten kod promocyjny jest aktualny?

Tak, kod MAKSYMALNYBONUS to aktualny kod promocyjny eWinner. Podając ten kod podczas rejestracji nie musisz obawiać się o to czy jest on poprawny, gdyż jeśli tylko coś zmieniło by się w tej kwestii to natychmiast poinformujemy o tym na naszej stronie. Kod promocyjny eWinner możesz wpisać w formularzu podczas rejestracji konta gracza lub jeśli nie chcesz wpisywać go ręcznie to kliknij w ten link, a kod promocyjny eWinner zostanie automatycznie umieszczony w formularzu.

Czy jeśli podam u bukmachera eWinner kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS to otrzymam dodatkowe korzyści?

Tak, jednak kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS koniecznie należy podać już na etapie rejestracji konta gracza, a więc podczas wypełniania formularza rejestracyjnego w eWinner. Kod promocyjny można wpisać ręcznie na pierwszej stronie tego formularza lub można kliknąć w ten link, a wówczas poprawny kod promocyjny automatycznie zostanie umieszczony w formularzu. Podając w eWinner kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS gracz otrzyma Zakład Bez Ryzyka w wysokości aż 110 zł, a także bonus od drugiej wpłaty w postaci 50% wysokości tej wpłaty (maks. 500 zł). Jest to wyższy bonus powitalny niż w sytuacji gdyby kod promocyjny eWinner nie został podany.

W którym miejscu należy wpisać kod promocyjny eWinner?

Kod promocyjny eWinner trzeba wpisać już podczas rejestracji w specjalnie do tego wyznaczonym polu formularza rejestracyjnego. Pole przeznaczone do wpisania kodu nazywa się „kod promocyjny”, a więc bardzo łatwo jest je odnaleźć w formularzu. Jeśli nie chciałbyś wpisywać kodu ręcznie to możesz alternatywnie kliknąć w ten link – zostaniesz przeniesiony do formularza, w którym będzie już wpisany prawidłowy kod promocyjny eWinner.

Ewinner kod promocyjny – informacje ogólne

Kod promocyjny eWinner – tak samo jak bonus powitalny – to promocja zarezerwowana dla nowych użytkowników i podobnie jak on może oznaczać dla rejestrującego konto gracza niemałe korzyści. Czym różni się kod promocyjny eWinner od standardowego bonusu powitalnego i jak dokładnie działa? Jak otrzymać kod promocyjny do eWinner i jak go prawidłowo użyć? Kto może wykorzystać udostępniany przez eWinner kod promocyjny i kiedy kod eWinner nie zadziała? Kompletny poradnik, w którym znajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące kodu promocyjnego bukmachera eWinner, zamieszczamy poniżej. 

eWinner - kod promocyjny dla nowych graczy

Kod promocyjny eWinner – co to takiego? 

Nawet, jeśli jesteś nowicjuszem w branży zakładów bukmacherskich, najprawdopodobniej spotkałeś się już z terminem: kod promocyjny. Taki kod, który określany bywa też jako kod bonusowy albo voucher, stosowany jest bowiem nie tylko przez bukmacherów, ale też przez różnego typu sklepy internetowe. Kod promocyjny można podać najczęściej wtedy, gdy zakłada się internetowe konto klienta lub dokonuje zakupu, a dzięki temu można otrzymać jakiś bonus (np. rabat czy prezent rzeczowy). U bukmacherów jest bardzo podobnie. Kod promocyjny dla nowych graczy można jednak podać wyłącznie podczas wypełniania formularza rejestracyjnego (zakładając konto gracza online), a w zamian za to można liczyć na atrakcyjne bonusy bukmacherskie. Kody promocyjne często powiększają wartość standardowej oferty powitalnej (chodzi o bonus dla nowych graczy za rejestrację), dlatego właśnie są tak popularne wśród typerów.

kod promocyjny eWinner

W eWinner kod promocyjny działa podobnie, jak u wielu innych legalnych bukmacherów w Polsce. Kod promocyjny eWinner także podajemy w trakcie rejestracji i również on może sprawić, że bonus powitalny stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny niż zwykle. Jeśli chcesz od razu dowiedzieć się, jak brzmi honorowany przez eWinner kod promocyjny i sprawdzić, jakie bonusy przewiduje bukmacher w przypadku jego zastosowania, przewiń stronę na samą górę. W specjalnym polu zobaczysz, jaki jest aktualny kod promocyjny do eWinner i co bukmacher przygotował dla jego posiadaczy. 

Gdzie wpisać kod promocyjny eWinner? 

Żeby uzyskać bonus powitalny w korzystniejszej wersji, nie wystarczy jedynie znaleźć akceptowany przez eWinner kod promocyjny. To oczywiście połowa sukcesu, trzeba jednak jeszcze wiedzieć, gdzie wpisać kod promocyjny eWinner, by rzeczywiście zyskać szanse na powiększony bonus powitalny. Instrukcja dotycząca tego, jak prawidłowo podać kod eWinner jest, jak się okazuje, bardzo prosta. Skoro u bukmachera eWinner kod promocyjny należy wpisać podczas rejestracji internetowego konta gracza, na początek należy otworzyć stronę www operatora i kliknąć przycisk „Zarejestruj się”, który kieruje do formularza rejestracyjnego (znajduje się on w prawym górnym rogu). Gdzie wpisać kod promocyjny eWinner?Kiedy otworzy się panel rejestracji, należy na pierwszej stronie podać kilka danych i już tu wpisać prawidłowy kod promocyjny eWinner. Można go najzwyczajniej w świecie przepisać, ale my zalecamy przekleić kod bonusowy eWinner przy użyciu metody „kopiuj – wklej”. W ten sposób nie ma możliwości, by się pomylić, a podany kod promocyjny do eWinner na pewno będzie mieć prawidłowe brzmienie. 

Ale uwaga – istnieje jeszcze prostszy sposób na to, by kod eWinner znalazł się we właściwym miejscu formularza. Jak tego dokonać? Otóż należy przejść do panelu rejestracyjnego bezpośrednio z linka podanego na tej stronie. Wystarczy więc, że klikniesz np. w ten link kierujący do serwisu eWinner albo w wyeksponowane pole u góry strony i znajdziesz się na stronie bukmachera, a po kliknięciu przycisku „Zarejestruj się” otworzy się formularz, gdzie kod promocyjny eWinner jest już automatycznie wpisany. 

Jak otrzymać kod promocyjny eWinner? 

Zanim jednak omówimy szczegółowo, jak przebiega rejestracja u tego internetowego bukmachera, wróćmy jeszcze na moment do pytania o to, jak otrzymać kod promocyjny eWinner, który autentycznie zadziała. Jeśli myślisz, że wystarczy wpisać hasło „eWinner kod promocyjny” do ulubionej wyszukiwarki internetowej i wybrać pierwszy lepszy wynik, jesteś w błędzie. Choć stron oferujących kod eWinner jest sporo, znaczna część podaje kod zdezaktualizowany lub niepoprawny. Dlatego kod promocyjny do eWinner czy też do innego bukmachera oferującego zakłady online należy sprawdzać tylko na zaufanych stronach. 

Jak otrzymać kod promocyjny eWinner?W naszym serwisie informacje na temat tego, jaki jest aktualny kod promocyjny eWinner i jakie korzyści wynikają z jego podania, są monitorowane i na bieżąco aktualizowane. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że dokonasz rejestracji konta, wpisując niedziałający w eWinner kod promocyjny, a tym samym stracisz szansę na bardziej korzystny bonus powitalny. Jeśli tylko ta promocja (stosująca eWinner kod promocyjny) zwiększa w danym momencie bonus dla nowych graczy, to na naszej stronie znajdziesz właśnie ten skuteczny kod bonusowy eWinner. Przypomnijmy raz jeszcze, że prawidłowy kod promocyjny eWinner możesz błyskawicznie zweryfikować na samej górze strony (tuż nad treścią artykułu). 

Jak wygląda szybka rejestracja w eWinner? 

Miejsce na kod promocyjny eWinner znajduje się, jak już wyjaśniliśmy, w formularzu rejestracji. Warto przeznaczyć chwilę na to, by przedstawić, jak krok po kroku wygląda cała rejestracja konta gracza. Jeśli bowiem nie przeprowadzisz jej od „A do Z” poprawnie, konto gracza nie zostanie aktywowane, a bonus powitalny (klasyczny czy zwiększony przez kod promocyjny eWinner) nie będzie w ogóle przyznany. Co prawda, wypada od razu zaznaczyć, że rejestracja konta u bukmachera eWinner jest bajecznie prosta i trudno tu o pomyłkę, ale dla formalności wyjaśnijmy, jak prawidłowo zarejestrować konto gracza w tym serwisie bukmacherskim. 

Po pierwsze należy otworzyć formularz rejestracji, klikając „Zarejestruj się” w górnej części strony eWinner. Kod promocyjny należy podać już na pierwszym ekranie formularza, a że pole to jest nieobowiązkowe, trzeba pamiętać o jego uzupełnieniu. Jeśli zostawisz je puste, nie pojawi się żaden komunikat ostrzegający, że w ten sposób Twój bonus powitalny nie zostanie zwiększony (chyba że do formularza przejdziesz za pośrednictwem naszego linku – wtedy kod promocyjny eWinner zaciągnięty zostanie automatycznie). Natomiast obowiązkowe jest na tej stronie podanie swojego adresu e-mail, numeru telefonu i danych do logowania oraz zaznaczenie wymaganych oświadczeń.

Rejestracja w eWinner - 1. ekran

Następnie można już przejść do drugiej części panelu rejestracji, gdzie trzeba wpisać swoje prawdziwe dane osobowe. Minimum, jakie musi poznać bukmacher to imię i nazwisko gracza, jego obywatelstwo i państwo urodzenia oraz adres zamieszkania. Na koniec należy podać kod SMS, który eWinner prześle na podany numer telefonu, a na e-mail przyjdzie jedynie wiadomość potwierdzająca, że tymczasowe konto gracza już działa. 

Rejestracja w eWinner - 2 ekran

Jak uzyskać stałe konto gracza w eWinner? 

Tymczasowe konto gracza online zakłada się szybko i bezproblemowo, a do jego otworzenia nie są potrzebne żadne dokumenty. Trzeba jednak mieć świadomość, że choć takie konto gracza umożliwia stawianie zakładów i wpłatę depozytu oraz pozwala wykorzystać bonus dla nowych graczy (zwykły lub podrasowany przez kod promocyjny eWinner), nie jest ono równoważne stałemu kontu użytkownika. Jego podstawowy mankament to to, że konto gracza założone podczas uproszczonej rejestracji nie oferuje wypłat wygranych, a wartość wpłaconego depozytu jest limitowana. Z konta można też korzystać jedynie przez ograniczony czas, po upływie którego dalsza gra jest niemożliwa – aż do momentu, gdy rejestracja nie zostanie dokończona. 

Aby rejestracja była pełna, gracz musi dołączyć skan dokumentu tożsamości, wpisać swój numer konta bankowego oraz zaakceptować oświadczenia o prawdziwości wszystkich przekazanych danych. Weryfikacja zostaje przeprowadzona przez pracowników bukmachera w miarę możliwości natychmiastowo i jeśli jest pozytywna, konto gracza zostaje uwolnione od wszelkich odgórnych limitów. 

Promocje dla nowych i dla stałych graczy w eWinner 

Sporo już zostało powiedziane na temat tego, jak działa w eWinner kod promocyjny i bonus powitalny, warto jednak zebrać te informacje w jeden rozdział. Udowodnimy tu przy okazji, że bukmacher eWinner oferuje nie tylko bonusy dla nowych graczy, ale stale przygotowuje promocje skierowane do użytkowników już zarejestrowanych. 

Klasyczny bonus powitalny eWinner 

Bonus dla nowych graczy to sztandarowa promocja bukmacherów internetowych. Bonus powitalny zachęca graczy do założenia konta online, ale też do rozpoczęcia gry po dokonaniu rejestracji (gracz może np. otrzymać darmowe środki na grę lub mieć zagwarantowane, że w razie porażki bukmacher zwróci mu stawkę zakładu). Dlatego też bonus dla nowych graczy jest tak popularny i każdy bukmacher stara się, by był jak najbardziej atrakcyjny. Bukmacher eWinner często posiada w swojej ofercie nie pojedynczy bonus powitalny, ale pakiet bonusów. W jego skład wchodzi często cashback, czyli zakład bez ryzyka, który działa następująco: jeśli gracz postawi chybiony zakład, na jego konto bonusowe zwrócona zostanie stawka zakładu. Dodatkowo nowy gracz w eWinner nierzadko może liczyć na bonus od depozytu, który zwiększa ilość wpłaconych środków, a to pozwala na obstawienie większej liczby zakładów i/lub grę za wyższe stawki. Jako bonus powitalny może w eWinner pojawić się też freebet, a więc bonus, dzięki któremu gracz może postawić zakłady zupełnie za darmo. 

Bonus powitalny eWinner

Oczywiście każdy bonus powitalny ma swój regulamin, który określa warunki promocji. W nim bukmacher podaje nie tylko, jak działa bonus i jaka jest jego wartość, ale np. warunki jego obrotu czy termin ważności. Tam właśnie warto sprawdzić szczegółowe informacje na temat tego, jak dokładnie wygląda dana promocja. Natomiast u góry tej strony możesz na szybko zweryfikować, jakie obecnie bonusy oferuje eWinner jako bonus dla nowych graczy i jaka jest ich wartość. 

Kod promocyjny eWinner 

Jak już wspominaliśmy, w specjalnym polu znajdującym się u góry tej strony znajdują się nie tylko informacje dotyczące tego, jaki jest bonus powitalny w eWinner. Kod promocyjny tego bukmachera także jest tam umieszczony, dlatego w łatwy sposób możesz dowiedzieć się, jakie jest jego aktualne brzmienie i jakie korzyści przynosi jego użycie. Ponieważ to, jak działa kod promocyjny eWinner zostało już w tym tekście nakreślone, w tym miejscu ograniczmy się do powtórzenia kluczowych informacji na ten temat. Tak więc kod promocyjny do eWinner może zwiększać bonus dla nowych graczy – dodając do standardowego pakietu powitalnego dodatkowy bonus lub powiększając wartość bonusu oferowanego w podstawowej promocji. Kod eWinner jest więc bardzo przydatny, bo nowy gracz może na starcie uzyskać więcej korzyści i z jednej strony uzyskać większe wygrane, ale też dokładniej przetestować zakłady bukmacherskie i różne dostępne w serwisie opcje. 

oferta specjalna eWinner

Promocje i bonusy dla zarejestrowanych graczy 

Bonus powitalny, tym bardziej zwiększony przez dostępny w eWinner kod promocyjny, to wyjątkowa gratka dla typerów, ale przecież eWinner oferuje także różne inne promocje bukmacherskie. Mogą z nich skorzystać ci użytkownicy, którzy już zarejestrowali konto gracza (czy to przed chwilą, czy lata temu). Dostępne w eWinner promocje można podzielić na dwie kategorie. Po pierwsze znajdziemy tu promocje, które dostępne są na stałe. Bukmacher umożliwia więc np. obstawianie zakładów danego typu bez podatku w wybrany dzień tygodnia (podatek opłacany jest w ramach promocji przez bukmachera) albo przygotowuje specjalną ofertę zakładów o podwyższonych kursach (trafiają tu zakłady na wybrane topowe wydarzenia sportowe). Drugą kategorią promocji są tymczasowe akcje promocyjne, które eWinner udostępnia w związku z jakimiś ważnymi wydarzeniami sportowymi. Jeśli więc zbliża się cieszący się sporą popularnością turniej np. piłki nożnej czy tenisa, z dużym prawdopodobieństwem bukmacher zaproponuje graczom freebety, cashbacki czy bonusy od depozytu w związku z tym wydarzeniem. Czasem w eWinner organizowane są też konkursy typerów czy inne oryginalne promocje. 

eWinner - promocje dla zarejestrowanych graczy

Wszelkie aktualne promocje i bonusy zebrane są na stronie bukmachera w zakładce „Promocje”, a eWinner informuje o nich graczy także poprzez wiadomości e-mail, SMS i powiadomienia push w aplikacji mobilnej. Warto też zaglądać do mediów społecznościowych, gdzie można znaleźć dodatkowe konkursy czy quizy, w których do wygrania są rozmaite bonusy oraz nagrody rzeczowe. 

Bukmacher eWinner – oferowane zakłady bukmacherskie 

Oferowany przez eWinner kod promocyjny zwiększający bonus powitalny, klasyczny bonus dla nowych graczy i inne promocje to na pewno mocny argument za wybraniem właśnie tego organizatora zakładów bukmacherskich. Jednak ocena danego bukmachera zależy w pierwszej kolejności od oferty samych zakładów, dlatego teraz sprawdzimy, jak wypadają usługi eWinner pod tym kątem. 

Pomimo wielu innowacyjnych rodzajów zakładów, wszyscy bukmacherzy koncentrują się na zakładach na sport i nie inaczej jest w przypadku bukmachera eWinner. Dyscyplin do obstawiania jest tu sporo: najszersza oferta dotyczy sportów cieszących się w Polsce największym zainteresowaniem (np. piłka nożna, tenis, koszykówka itp.), ale można obstawiać też bardziej niszowe dyscypliny (np. Formułę 1, darta czy nawet szachy). eWinner oferuje też zakłady na różne gry e-sportowe, takie jak np. Counter-Strike, LoL czy Rainbow Six. Wydarzeń do typowania jest całkiem dużo, a dla najbardziej popularnych spotkań bukmacher udostępnia szerokie rynki zdarzeń. Przebieg wielu spotkań sportowych można oczywiście obstawiać, grając zakłady przedmeczowe, ale też na żywo. Poza zakładami na sport w eWinner dostępne są również zakłady bukmacherskie na prawdziwe wydarzenia, które nie mają charakteru sportowego, czyli np. zakłady dotyczące wydarzeń politycznych (oznaczone jako „zakłady specjalne”). Dodajmy też, że eWinner posiada nowatorską w skali kraju opcję „Custom Bet”, czyli zakładów własnych. Narzędzie to umożliwia graczom zgłaszanie bukmacherowi propozycji zakładów, które ten powinien wprowadzić do swojej oferty. 

eWinner - custom bet

Z kolei udostępniane przez eWinner zakłady na sporty wirtualne dotyczą zdarzeń odwzorowujących realną rywalizację sportową, ale generowanych komputerowo. Bukmacher ma w ofercie zakłady np. na wirtualną piłkę nożną czy koszykówkę, a towarzyszą im animacje na bardzo dobrym poziomie i naprawdę zaawansowane statystyki sportowe. Co ciekawe, często można w eWinner typować zakłady na sporty wirtualne nie tylko na żywo, ale też zakłady o charakterze długoterminowym. 

Przy okazji warto zaznaczyć, że bonus powitalny (w wersji klasycznej albo zmodyfikowany przez kod promocyjny eWinner) bez problemu można wykorzystać na zakłady sportowe. Czy jednak w danej chwili można przy jego użyciu obstawiać zakłady innego typu, warto zweryfikować w regulaminie promocji. 

Jak można stawiać zakłady bukmacherskie w eWinner? 

Wszyscy bukmacherzy, którzy oferują bonus powitalny i kod promocyjny kierują te promocje tylko do graczy, którzy obstawiają zakłady online (jedna i druga promocja ma zachęcić użytkownika, aby zarejestrował internetowe konto gracza). Trzeba jednak zwrócić uwagę, że w przypadku bukmachera eWinner kanały do gry online to jedyna możliwość, by stawiać u tego operatora zakłady bukmacherskie. 

Po pierwsze grać w eWinner można przez łatwą w obsłudze i przyjemną dla oka stronę internetową. Poszczególne rodzaje zakładów i różne opcje uporządkowano w osobnych zakładkach, a bukmacher udostępnia na stronie różne przydatne narzędzia (m.in. wyszukiwarkę eWinner - aplikacja mobilnazakładów, statystyki, wyniki, match-trackery, cash-out itd.). Płatności można zrealizować w pełni bezpiecznie i szybko (wygrane środki mogą trafić na rachunek gracza nawet w kilka minut), a konsultanci dostępni są przez cały tydzień na czacie na żywo (pytania można zadawać także przez e-mail czy formularz kontaktowy). W serwisie znajduje się też mnóstwo pomocy merytorycznych i newsy sportowe. 

Drugą metodą na grę w eWinner jest aplikacja mobilna na urządzenia z systemem operacyjnym Android i iOS. Aplikacja działa płynnie i szybko, a znajdziemy w niej kompletną ofertę zakładów bukmachera (identyczną jak na stronie internetowej). Apka posiada też ciekawe funkcjonalności, jak powiadomienia push, które informują, jakie są najnowsze promocje i bonusy eWinner (kod promocyjny może być użyty także podczas rejestracji konta gracza w aplikacji). 

Bukmacher eWinner – podstawowe informacje 

Za markę eWinner odpowiada firma „eWinner Sp. z o.o.”, która w dniu 30 października 2018 r. otrzymała zezwolenie o numerze PS4.6831.29.2017 na organizowanie w Polsce zakładów bukmacherskich online. Serwis służący do stawiania zakładów wystartował we wrześniu 2019 r., a po około pół roku eWinner uruchomił również aplikację bukmacherską na urządzenia mobilne. Spółka nie posiada natomiast zezwolenia na Ambasador eWinner - Marcin Gortatprzyjmowanie zakładów w punktach naziemnych. 

Bukmacher eWinner wyróżnia się intensywną działalnością sponsoringową. Jak dotąd sponsorował już piłkę nożną (2. ligę piłkarską), koszykówkę (Trefl Sopot), siatkówkę (Gwardię Wrocław), boks (Knockout Boxing Night) czy e-sport (Polską Ligę Esportową). Jednak szczególnie mocno eWinner wspiera polski żużel, co udowadnia współpraca z Speedway Ekstraligą, 1. i 2. ligą żużlową, klubem Apator Toruń i innymi. Twarzą eWinner został najlepszy koszykarz w całej historii Polski – Marcin Gortat. 

Kod promocyjny eWinner – pytania i odpowiedzi 

Niniejszy artykuł szczegółowo wyjaśnia, czym jest, jak działa i jak otrzymać kod promocyjny eWinner. Jeśli jednak masz jeszcze jakieś wątpliwości, odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące promocji, jaką jest w eWinner kod promocyjny, znajdziesz poniżej. 

Czym jest udostępniany przez bukmachera eWinner kod promocyjny? 

Dostępny w eWinner kod promocyjny to promocja, która może zwiększać bonus powitalny dla nowych graczy. Kod promocyjny eWinner to ciąg znaków, który należy podać podczas rejestracji w przeznaczonym do tego miejscu. 

Dlaczego warto wykorzystać w eWinner kod promocyjny? 

Kod eWinner może być bardzo opłacalny, gdyż jego podanie w formularzu rejestracji może przynieść graczowi ponadstandardowy bonus powitalny. Czasem bukmacher nagradza graczy, którzy podadzą właściwy kod promocyjny eWinner, powiększając wartość klasycznego bonusu na start, a czasem przyznaje mu zupełnie nowy bonus. Jednak nie zawsze kod eWinner powiększa bonus dla nowych graczy. 

Kto może wykorzystać przygotowany przez bukmachera eWinner kod promocyjny? 

W eWinner kod promocyjny dedykowany jest internautom, którzy dopiero będą rejestrować konto gracza. Kod eWinner należy bowiem podać w panelu rejestracyjnym i służy on zwiększeniu bonusu powitalnego, który przyznawany jest wyłącznie nowym graczom. Jeśli natomiast uzyskasz kod promocyjny eWinner przeznaczony dla zarejestrowanych graczy, wykorzystaj go w sposób zgodny z jego regulaminem. 

Gdzie wpisać kod promocyjny do eWinner dla nowych graczy? 

U bukmachera eWinner kod promocyjny dla rejestrujących się użytkowników można wpisać tylko w jednym miejscu, tj. w formularzu rejestracji. Specjalne miejsce do tego przeznaczone znajduje się już na pierwszym ekranie formularza i nosi nazwę „Kod promocyjny”. Jeśli klikniesz w dowolny link kierujący do serwisu eWinner na tej stronie czy wyróżnione pole u góry ekranu, honorowany przez eWinner kod promocyjny pobierze się automatycznie. 

Czym różni się w eWinner kod promocyjny, kod bonusowy i voucher? 

Dla omawianej w tym artykule promocji w środowisku bukmacherskim najczęściej stosowana jest nazwa „kod promocyjny”, jednak warto wiedzieć, że promocja ta określana jest też jako „kod bonusowy” lub „voucher”. Jeśli więc przeczytasz np., że jakiś gracz dopytuje o kod bonusowy czy voucher eWinner, spokojnie możesz polecić mu nasz kod promocyjny do eWinner. 

Czym różni się bonus powitalny i kod promocyjny eWinner? 

Zarówno bonus powitalny, jak kod promocyjny eWinner to promocje, z których skorzystać mogą tylko użytkownicy, którzy zakładają konto gracza – obie promocje są formą nagrody za rejestrację. Jest jednak między nimi wyraźna różnica. Bonus powitalny to standardowa oferta powitalna dostępna dla każdego, kto zarejestruje konto gracza online. A kod promocyjny eWinner to niejako oferta powitalna ekstra – kod eWinner może bowiem zwiększyć standardowy bonus dla nowych graczy. 

Czy można wykorzystać kod eWinner później (po rejestracji konta)? 

Nie. W eWinner kod promocyjny dla nowych graczy można podać tylko w momencie, gdy użytkownik zakłada konto gracza. Także w sytuacji, gdy gracz najpierw korzysta z możliwości uproszczonej rejestracji, to jeśli później będzie dokończać proces rejestrowania się (w wyniku czego założy stałe konto gracza), to na tym późniejszym etapie nie ma już możliwości, by podać kod promocyjny eWinner. 

Co, jeśli kod promocyjny do eWinner jest niepoprawny? 

Niepoprawny kod promocyjny eWinner nie działa, czyli jeśli rejestrując konto gracza, podamy nieaktualny już kod bonusowy eWinner czy też popełnimy jakiś błąd (choćby literówkę), taki kod promocyjny nie przyniesie zamierzonego efektu. Oczywiście, jeśli wyraziliśmy chęć skorzystania z oferty powitalnej, bonus dla nowych graczy zostanie przyznany – jednak w podstawowej wersji. 

Jaki jest aktualny kod promocyjny eWinner? 

Na naszej stronie podajemy przygotowany przez eWinner kod promocyjny, który na pewno jest aktualny. Ten kod eWinner to: MAKSYMALNYBONUS 

Jakie korzyści niesie kod promocyjny eWinner? 

Udostępniany przez eWinner kod promocyjny może wiązać się z rozmaitymi profitami. Promocja ta jest jednak od czasu do czasu modyfikowana przez bukmachera, dlatego aktualne korzyści najlepiej sprawdzać w wyróżnionym polu u góry tej strony – tam opisane bonusy są na pewno zgodne ze stanem faktycznym.

Przejdź na stronę bukmachera eWinner - kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS będzie automatycznie wpisany w formularzu rejestracyjnym