W Polsce już kilkanaście firm bukmacherskich przyjmuje w sposób legalny zakłady przez Internet. Każda z tych firm posiada zalety i wady, dlatego trudno jest jednoznacznie wskazać najlepszą firmę do obstawiania. Polecamy zapoznanie się z rankingiem najlepszych bukmacherów, który przygotowany został przez naszych ekspertów i który uwzględnia różne ważne czynniki.

Totolotek

Ocena redakcji: 4.8 / 5

Totolotek

 • Najstarszy legalny bukmacher w Polsce: punkty naziemne prowadził od 1992 r. (w 2021 r. firma zdecydowała o stałym zamknięciu wszystkich punktów), a pozwolenie na działalność bukmacherską przez Internet otrzymał w 2013 r.
 • Jako jedyny bukmacher w Polsce posiada Certyfikat Odpowiedzialnej Gry wydany przez The European Lotteries

Zalety

 • rozbudowana oferta zakładów bukmacherskich (w tym specjalne totalizatory sportowe piłki nożnej, ale też jedyne w Polsce totalizatory wyścigów koni i wyścigów psów)
 • szeroki wybór spotkań w ofercie na żywo
 • możliwość obstawiania przez internet, ale także gęsta sieć punktów naziemnych
 • dostępna aplikacja na urządzenia mobilne
 • możliwość założenia konta tymczasowego (rejestracja bez przesyłania skanu dowodu osobistego)
 • 2 rodzaje programu lojalnościowego: Bet Club i VIP Club
 • możliwość gry bez podatku w ramach promocji Graj Grubo
 • różne możliwości kontaktu, w tym infolinia
 • wiele pomocy merytorycznych oraz blog bukmacherski

Wady

 • brak transmisji live
 • przeciętna oferta kursowa
 • brak ekspresowych wypłat
 • rzadko pojawiają się w ofercie promocje tymczasowe

Totolotek - informacje o bukmacherze

Nazwa bukmacheraTotolotek
Adres stronywww.totolotek.pl
Rok powstania firmy1992
Miejsce siedziby firmyPolska (Warszawa, ul. Taneczna 18 b)
Zezwolenie na działalność przez internet wydane w PolscePS4.6831.8.2018, wydane dnia: 02 kwietnia 2019 r. (pierwsze wydane w 2013 r.)
Minimalna wysokość wpłaty1 zł (Dotpay, Tpay) lub 20 zł (Paysafecard)
Dostępne metody wpłatySzybki przelew (poprzez Dotpay lub Tpay), karta płatnicza Visa/MasterCard (poprzez Dotpay), Paysafecard (poprzez Dotpay) oraz e-portfel Skrill
Minimalna wysokość wypłatybrak
Dostępne metody wypłatyPrzelew bankowy. Wypłaty zlecone w dniu roboczym do godziny 10:00 realizowane są tego samego dnia, choć maksymalny czas realizacji wypłaty może wynieść do 2 dni roboczych
Transmisje na stroniebrak
Przydatne narzędziaWyniki, statystyki, blog
Bonus powitalny i inne promocjeinformacja o aktualnym bonusie dostępna jest na oficjalnej stronie bukmachera
Kod rejestracyjnyKod rejestracyjny nie jest wymagany do odbioru bonusu powitalnego

Totolotek – najważniejsze pytania i odpowiedzi

Czy Totolotek to najlepszy legalny bukmacher w Polsce?

W Polsce działa już kilkunastu legalnych bukmacherów, a wśród nich Totolotek. Jednak w przygotowanym przez naszych specjalistów rankingu nie zajmuje on pierwszego miejsca. Aby dowiedzieć się która firma bukmacherska jest najlepsza sprawdź aktualny ranking bukmacherów.

Jaki bonus powitalny oferuje bukmacher Totolotek dla nowych graczy?

Bukmacher Totolotek oferuje nowym graczom bonus powitalny w postaci podwojenia pierwszej wpłaty. Jeśli chcesz sprawdzić ofertę bonusową najlepszych bukmacherów (niektóre firmy przyznają darmowe pieniądze nawet bez konieczności wpłaty depozytu) kliknij tutaj.

Czy Totolotek to legalny bukmacher w Polsce?

Tak, Totolotek to jeden z bardziej znanych bukmacherów w Polsce. Firma przez wiele lat przyjmowała zakłady zarówno przez Internet jak i w punktach stacjonarnych. Jednak od 31 marca 2021 roku Totolotek nie przyjmuje już zakładów w punktach, a tym samym obstawianie możliwe jest wyłącznie przez Internet. Aktualnie Totolotek dysponuje zezwoleniem numer PS4.6831.8.2018, które wydane zostało 2 kwietnia 2019 r. Jest to więc legalny bukmacher w Polsce. Aby sprawdzić ranking najlepszych legalnych bukmacherów kliknij tutaj.

Od kiedy Totolotek oferuje w Polsce zakłady bukmacherskie?

Firma Totolotek prowadzi swoją działalność już od 1992 roku. Początkowo bukmacher przyjmował zakłady w punktach stacjonarnych (z czego ostatecznie zrezygnował w 2021 r.), a od 2013 r. przyjmuje zakłady przez Internet. Totolotek to z pewnością dobra i jedna z bardziej znanych firm bukmacherskich w Polsce, jednak w ocenie naszych specjalistów nie znalazła się ona w czołówce najlepszych legalnych bukmacherów. Aby sprawdzić aktualny ranking legalnych bukmacherów kliknij tutaj.

 

Bukmacher Totolotek – recenzja

Totolotek to najstarsza i jedna z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku marek bukmacherskich. Działalność prowadzi od 1992 r., kiedy to otworzone zostały pierwsze punkty stacjonarne. Totolotek prowadzi działalność bukmacherską w pełni legalnie, gdyż posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych. Co więcej, w czerwcu 2013 r. Totolotek uzyskał od Ministra Finansów licencję także na działalność bukmacherską w Internecie pod numerem AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Trzeba też podkreślić, że w 2015 r. jako jedyny bukmacher w Polsce Totolotek otrzymał Certyfikat Odpowiedzialnej Gry, wydawany przez międzynarodową organizację The European Lotteries. Jest to dodatkowe potwierdzenie tego, że Totolotek to bukmacher godny zaufania, a obstawianie zakładów bukmacherskich za jego pośrednictwem jest dla graczy w pełni bezpieczne. Certyfikat został odnowiony w 2018 r. O randze bukmachera świadczy również fakt, że w 2005 r. został przyjęty do międzynarodowej Grupy Intralot, która działa w branży hazardowej w 53 krajach całego świata.

Jak jednak przedstawia się oferta zakładów bukmacherskich Totolotka na tle innych legalnych bukmacherów w Polsce? Żeby się tego dowiedzieć, przeczytaj poniższą recenzję. Opisujemy tu zarówno ofertę zakładów sportowych przedmeczowych, jak i tych na żywo, jaką znajdziemy u bukmachera Totolotek. Oferta promocyjna przygotowana przez bukmachera Totolotek: bonus na start, bonusy dla stałych graczy i programy lojalnościowe również zostały tu szczegółowo przedstawione. W naszej analizie pod uwagę bierzemy wysokość kursów bukmacherskich, kwestie podatkowe oraz dostępność i jakość usług (punkty stacjonarne, serwis Totolotek przez Internet i aplikacja Totolotek mobile). Wyjaśniamy także kwestie techniczne, takie jak założenie konta gracza, dokonywanie wpłat i wypłat czy sprawdzanie kuponu.

Gdzie grać w Totolotku?

Totolotek – punkty stacjonarne

Totolotek był w Polsce pionierem oferowania usług bukmacherskich w punktach naziemnych. Obecnie w całym kraju jest gęsta siatka punktów sprzedaży, w 2019 r. było ponad 250 punktów sieci Totolotek. Godziny otwarcia lokali można znaleźć w serwisie online bukmachera – na samym dole strony głównej znajduje się odnośnik „Punkty sprzedaży”. Po jego kliknięciu ujrzymy mapę Polski – można bezpośrednio wybrać punkt stacjonarny z mapy lub skorzystać z wyszukiwarki, wybierając miasto i ulicę. Jeśli klikniemy w wybrany punkt, na mapie wyświetlą się obowiązujące w danym punkcie Totolotek godziny otwarcia. Najczęściej lokale czynne są od godziny 9:30, a zamykane między 18:00 a 19:30 (jedynie w niedzielę pracują krócej – do godziny 16:30). Poza tym sprawdzimy tu również adres punktu stacjonarnego i dostępne w nim udogodnienia, jak np. możliwość dokonywania płatności kartą płatniczą czy bezpłatnego skorzystania z sieci Wi-Fi. Pod mapą znajduje się też spis wszystkich punktów sprzedaży Totolotek. Punkty czynne są 7 dni w tygodniu.

Totolotek online

Bukmacher Totolotek oferuje także zawieranie zakładów sportowych za pośrednictwem strony internetowej. Nie może to dziwić, gdyż obstawianie przez Internet jest podstawową formą zawierania zakładów bukmacherskich w Polsce. Na górze strony głównej Totolotka znajdują się zakładki poświęcone osobno: wszystkim dostępnym zakładom bukmacherskim, zakładom na żywo, na sporty wirtualne i zakładom piłkarskim. W tym samym szeregu znajdziemy odnośniki do stron dotyczących promocji, aplikacji mobilnej oraz pomocy. W centrum zobaczymy m.in. wizualizację z wybranego, aktualnie rozgrywanego meczu. Pola służące do logowania oraz odnośnik do rejestracji zamieszczone są na samej górze strony.

Jeśli chcemy poznać szczegóły dotyczące możliwości zawierania zakładów najlepiej jest przejść na podstronę „zakłady bukmacherskie”. Tu od razu zobaczymy promowane zakłady, najbardziej atrakcyjne kursy i najbliższe wydarzenia, ale też listę dyscyplin sportowych, wyszukiwarkę (np. rozgrywek czy zespołów) oraz oferty specjalne bukmachera Totolotek. Oferta na dziś pojawi się natomiast, jeśli użyjemy „filtru oferty” i ustawimy aktualną datę. Strona ładuje się szybko, jest dość przejrzysta i łatwa w nawigacji. To samo dotyczy mobilnej wersji strony. Aby móc postawić ekupon u bukmachera Totolotek przez Internet, należy wcześniej założyć indywidualne konto gracza.

Totolotek aplikacja mobilna

Totolotek - aplikacja mobilnaBukmacher zadbał również o to, by gracze mogli w wygodny sposób obstawiać ekupon na urządzeniach przenośnych. Totolotek mobile działa sprawnie zarówno na smartfonach z systemem operacyjnym iOS, jak i Android. Apka umożliwia korzystanie z pełnej oferty przedmeczowej i na żywo. Posiada ona dodatkowe funkcje, takie jak szybkie płatności, precyzyjny Match tracker (prezentujący wydarzenia meczowe) oraz Quickbet (wyszukiwarka zakładu po dacie i kursie). Korzystając z Totolotek mobile możemy też załapać się na promocje, które nie są dostępne na stronie internetowej czy w punktach stacjonarnych bukmachera Totolotek. Aplikacja może być pobrana po wejściu  w zakładkę „mobile” i wybraniu odpowiedniej ikonki: „Pobierz na android” lub „Pobierz na iOS”.

Totolotek – rejestracja

Totolotek - rejestracjaBukmacher Totolotek umożliwia opcję tzw. szybkiej rejestracji użytkownika. Wystarczy kliknąć przycisk „Zarejestruj się!”, który znajduje się na samej górze strony i wypełnić pola formularza rejestracyjnego. Na pierwszym ekranie należy podać swój adres e-mail oraz numer telefonu oraz zaznaczyć wymagane oświadczenia. W drugim kroku konieczne jest ustalenie m.in. nazwy użytkownika i hasła, jest tu także miejsce, gdzie można wpisać „Kod rejestracyjny”. Jeśli więc posiadasz kod promocyjny Totolotek, koniecznie go tutaj podaj, a Twoja oferta powitalna się zwiększy. Ostatni etap zakładania konta tymczasowego obejmuje podanie danych osobowych, takich jak imię, nazwisko czy numer PESEL oraz adresu zamieszkania. Po wypełnieniu wszystkich pól formularza i kliknięciu w link weryfikacyjny przesłany przez bukmachera na adres e-mail szybka rejestracja jest zakończona.

Użytkownik może już zawierać zakłady u bukmachera Totolotek online, jednak konto tymczasowe posiada pewne ograniczenia. Otóż nie można skorzystać z pełnej oferty powitalnej (a jedynie z bonusu od depozytu), istnieje kwotowy limit zakładów oraz nie ma możliwości dokonania wypłaty zgromadzonych na koncie środków. Te opcje zostaną odblokowane dopiero po dokończeniu procesu rejestracyjnego, czyli dosłaniu numeru rachunku bankowego oraz skanu obu stron dowodu tożsamości, na podstawie którego bukmacher zweryfikuje ostatecznie użytkownika.

Konto można założyć także w punkcie stacjonarnym i na miejscu wypełnić formularz zgłoszeniowy. Należy jednak pamiętać o konieczności posiadania przy sobie dowodu tożsamości (dowód osobisty lub paszport).

Oferta – Totolotek

Jeśli chodzi o bukmachera Totolotek, oferta zakładów bukmacherskich jest mocno rozbudowana. Można tu typować wyniki z ponad 20 dyscyplin sportowych, gdzie obok piłki nożnej, tenisa czy boksu znajdziemy mniej popularne sporty, jak futsal, krykiet czy futbol australijski. Jest tu także dość dużo nietypowych zakładów specjalnych, np. na kursy niektórych walut (euro, dolara czy franka), wyniki konkursu Eurowizji czy wyniki zbliżających się wyborów. Coraz lepiej wygląda też wybór rynków zdarzeń, których pojawia się coraz więcej, choć oczywiście najlepiej w tym aspekcie przedstawia się piłka nożna. Poświęcony jest jej osobny totalizator sportowy Toto-Liga i Toto-Gol, choć trzeba dodać, że obok nich mamy też jedyne na polskim rynku totalizatory wyścigów koni i wyścigów psów. W ofercie zakładów Totolotka znajdziemy sekcję poświęconą sportom wirtualnym, chociaż jak na razie są tu zaledwie 3 dyscypliny: piłka nożna, tenis i koszykówka. Na plus trzeba zaliczyć jakość wizualizacji oraz liczbę rynków zdarzeń. Fachowo przygotowywane są również zaawansowane statystyki spotkań. Natomiast co do e-sportów, w Totolotku można typować wyniki kilku najbardziej popularnych gier, np.: Dota 2, CS:GO, Overwatch czy LOL, a do wyboru jest wiele polskich i zagranicznych turniejów.

U bukmachera Totolotek można zawierać zakłady proste jednozdarzeniowe i wielozdarzeniowe, zakłady systemowe (z możliwością popełniania błędów) oraz zakłady blokowe (tworzy się tu bloki z kilku zdarzeń, co daje wyższy kurs). Zarówno zakłady systemowe, jak i blokowe można wzbogacić o tzw. pewniaki, co w przypadku wygranej jeszcze bardziej zwiększy ostateczny zysk.

Totolotek – na żywo

Z kolei oferta zakładów na żywo jest bardziej okrojona niż oferta zakładów przedmeczowych, ale też jest z czego wybierać. Do wyboru są różne dyscypliny sportowe i wiele różnych rynków zdarzeń. Niestety brakuje transmisji z meczów na żywo, spotkania sportowe można natomiast śledzić dzięki dobrej jakości wizualizacjom i zaawansowanym statystykom. Jeśli chcemy sprawdzić, na jakie wydarzenia będą w najbliższym czasie przyjmowane zakłady na żywo, po wejściu w zakładkę „zakłady live” należy wybrać „kalendarz”. Są tu także informacje na temat aktualnie rozgrywanych meczy, choć te najlepiej monitorować, otwierając zakładkę „multilive”, gdyż tu znajdziemy bardziej szczegółowe dane. Oczywiście po wejściu w wybrane spotkanie poznamy najwięcej aktualizowanych na bieżąco szczegółów dotyczących zakładów na dany mecz oraz na temat jego przebiegu.

Zakłady bukmacherskie Totolotek – kursy

Niestety kursy bukmacherskie oferowane przez Totolotek – zwłaszcza w przypadku popularnych rynków – są często zaledwie przeciętne, a nierzadko wręcz gorsze niż u konkurencji. Jest to efekt wysokiej marży, jaką z reguły nakłada na tego typu zakłady bukmacher. Z drugiej strony często atrakcyjne kursy proponuje on na mało popularne czy bardziej szczegółowe rynki. Warto też zwrócić uwagę, że Totolotek ma w swojej ofercie możliwość gry bez podatku. Jest to możliwe, jeśli skorzystamy ze stałej promocji „Gram Grubo”, w ramach której wybrane zakłady w określone dni mogą przynieść zysk większy o 14% (szczegóły opisujemy w części poświęconej bonusom dla stałych graczy).

Totolotek – bonus na start

Bonus powitalny w Totolotku

Rejestrując nowe konto gracza u dowolnego bukmachera, mamy szansę otrzymać wysoki bonus powitalny. Tak samo jest w przypadku Totolotka. Jest to bonus od depozytu, tak więc aby go otrzymać, po założeniu konta należy dokonać pierwszego depozytu. W zamian za to bukmacher Totolotek przyzna nam bonus w wysokości 100% wpłaconej kwoty. Następnie trzeba obstawić zakład, co aktywuje przyznany bonus. Aby wypłacić pieniądze należy dokonać 3-krotnego obrotu kwoty bonusu i wpłaconego depozytu w sposób zgodny z warunkami promocji. Bukmacher nie określił tu natomiast żadnych ram czasowych, w których musimy zrealizować bonus, dlatego możemy to zrobić bez niepotrzebnego pośpiechu.

Drugi produkt skierowany do nowych graczy to darmowy bonus bez depozytu, który przyznawany jest po zweryfikowaniu konta (czyli nie otrzymamy go, dopóki konto będzie mieć charakter tymczasowy). Darmowy zakład można wykorzystać na zawarcie zakładu pojedynczego lub akumulowanego o określonym minimalnym kursie. Bonus również należy obrócić 3 razy, aby móc wypłacić jego kwotę z konta.

Kod bonusowy – Totolotek

Oferta powitalna bukmachera może być jeszcze większa. W tym celu w formularzu rejestracyjnym, na jego drugim ekranie, należy wpisać wydany przez bukmachera Totolotek kod bonusowy. Informacje na temat tego czym jest kod bonusowy znajdziesz tutaj: Totolotek kod bonusowy. Tego typu kody zamieszczane są na różnych stronach internetowych dotyczących tematyki bukmacherskiej. Żeby znaleźć kod bonusowy wystarczy np. wpisać w wyszukiwarkę internetową słowa typu: „Totolotek kod bonusowy” czy „Totolotek bonus”. Dzięki podaniu odpowiedniego kodu bonusowego być może bonus powitalny będzie wyższy.

Totolotek – bonus dla stałych graczy

Oferta promocji tymczasowych nie jest zbyt rozbudowana i nowe promocje pojawiają się dość rzadko. Na uwagę jednak zasługuje wspomniana już stała promocja „Gram Grubo”. Zakładów, które są zawierane w ramach tej akcji promocyjnej, nie obowiązuje podatek obrotowy (bukmacher bierze jego koszty na siebie), dzięki czemu  wygrane kupony przynoszę o 14% większy zysk. Żeby móc skorzystać z tej promocji, trzeba postawić kupon prosty „Toto-Mix” lub „Live” o określonych parametrach. Promocja obowiązuje we wszystkie piątki, a zakłady można obstawiać na wszystkie dyscypliny sportowe. „Gram Grubo” ma także swoje wersje dotyczące zakładów na Ligę Mistrzów lub Ligę Europy, a także zakładów na mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej. Wszelkie szczegóły dotyczące promocji można sprawdzić na stronie Totolotek online w zakładce „bonusy”.

Oprócz tego w stałej ofercie promocji Totolotka znajdziemy jeszcze bonus za polecenie. Jeśli więc polecisz bukmachera znajomemu i będzie on chciał założyć konto, powinieneś najpierw wpisać w zakładce „Moje konto” jego adres mailowy, a on powinien zarejestrować się ze specjalnym kodem. O ile nowy gracz dokona depozytu w określonej wysokości i obstawi wymaganą liczbę zakładów, Ty dostaniesz specjalny bonus. Jeśli te warunki zostaną spełnione, należy wysłać maila z informacją na ten temat do organizatora zakładów wzajemnych. Możesz zaprosić do rejestracji w serwisie bukmachera dowolną liczbę osób, a po spełnieniu warunków promocji za każdym razem otrzymasz nowy bonus.

Program lojalnościowy – Totolotek

Bukmacher Totolotek ma w swojej ofercie 2 rodzaje programu lojalnościowego. Po pierwsze jest Bet Club, czyli klub gracza, w którym za obstawianie zakładów nagradzani jesteśmy punktami. Po zebraniu większej liczby punktów można wymienić je na nagrody rzeczowe (laptopy, smartfony itp.) albo darmowe zakłady czy też wyższe wygrane. Dodatkowo dla graczy, którzy zbiorą najwięcej punktów, przewidziano atrakcyjną nagrodę główną, mianowicie egzotyczne wakacje. Na bieżąco można sprawdzać nie tylko liczbę swoich punktów, ale też ogólny ranking najlepszych typerów, co ułatwia kontrolowanie (i poprawianie) swojej pozycji na liście. Łatwo też połapać się w systemie zbierania punktów.

Drugi program jest zdecydowanie bardziej elitarny i nosi nazwę VIP Club. Żeby się do niego dostać, trzeba naprawdę dużo grać i wyróżniać się pod względem: stażu w serwisie, częstotliwości i systematyczności grania, wysokości obrotu, regularności depozytów oraz wielkości i częstotliwości wygranych. Po analizie wszystkich tych parametrów, najbardziej aktywni i lojalni klienci otrzymują od bukmachera indywidualne zaproszenie do klubu. Jakie natomiast są korzyści ze statusu klubowicza Totolotka? Otóż gracze VIP mogą liczyć na freebety, specjalne promocje, bonusy urodzinowe, konkursy i atrakcyjne wycieczki. Zapewniona zostaje im również indywidualna obsługa klienta.

Totolotek – sprawdź kupon

Jeśli szukasz opcji „sprawdź kupon”, wystarczy, że po zalogowaniu wejdziesz w „Moje konto”, a następnie w „Historię zakładów” i tam sprawdzisz, czy ekupon jest wygrany. Kupony Toto-Mix, Toto-Liga i Toto-Gol można także zweryfikować na specjalnej stronie poświęconej zakładom Toto-Mix, wchodząc w zakładkę „sprawdź kupon” i podając numer kuponu oraz numer referencyjny.  Jednak najszybciej kupon sprawdza się za pomocą aplikacji „Betscan”. Umożliwia ona zeskanowanie kodu QR kuponu (a więc nie trzeba go przepisywać ręcznie) i na podstawie skanu wyświetla informacje na temat statusu zakładu. Poza tym aplikacja zawiera m.in. sekcję z wynikami na żywo, z nadchodzącymi wydarzeniami czy możliwością grania w 3D. Aplikację trzeba oczywiście najpierw pobrać na swoje urządzenie mobilne.

Wpłaty i wypłaty – Totolotek

Totolotek - płatności

Bukmacher Totolotek oferuje szeroki wachlarz możliwości w zakresie dokonywania szybkich i bezpiecznych wpłat środków na konto gracza. Można więc doładować swoje konto za pomocą przelewu bankowego (poprzez Dotpay lub Tpay), karty płatniczej Visa lub MasterCard (poprzez Dotpay), Paysafecard (poprzez Dotpay) oraz portfela elektronicznego Skrill. Szybkie e-transfery, czyli natychmiastowe zasilenie konta za pośrednictwem przelewu bankowego, realizowane są w ponad 30 bankach – całodobowo i przez 7 dni w tygodniu. Natomiast wypłata z wygranych zakładów dokonywana jest za pomocą przelewu bankowego na rachunek bankowy gracza. Czas realizacji nie powinien przekroczyć maksymalnie 2 dni roboczych, aczkolwiek wypłaty zadysponowane w dniu roboczym do godziny 10:00 realizowane są tego samego dnia, co oznacza, że środki mogą pojawić się na naszym koncie w dniu dyspozycji.

Żeby dokonać wpłaty bądź wypłaty środków finansowych należy zalogować się na swoje konto i wejść w zakładkę „Wpłaty/wypłaty” oraz wybrać odpowiednią opcję. Na stronie internetowej bukmachera w zakładce „Pomoc”, w sekcji „Wpłaty i wypłaty” znajdziemy szczegółowe informacje na temat płatności w Totolotku oraz film instruktażowy „Jak wpłacić środki”. Przydatne okazać się mogą również tabele księgowań, na podstawie których można sprawdzić, w jakim czasie powinien być zrealizowany przelew w naszym banku przy użyciu określonej metody.

Totolotek zakłady bukmacherskie – podatek

Zakłady bukmacherskie u każdego legalnego bukmachera w Polsce obłożone są podatkiem obrotowym. Oznacza to, że od każdego zawartego zakładu należy odprowadzić do urzędu skarbowego 12% podatku. Standardowo koszty opodatkowania przerzucane są na graczy, tak też dzieje się najczęściej w przypadku zakładów obstawianych w Totolotku. Inaczej ta kwestia przedstawia się jednak w przypadku kuponów objętych promocją „Gram Grubo”, gdyż w ich przypadku to bukmacher opłaca należności podatkowe z własnych środków, a wygrane są automatycznie wyższe.

Oczywiście podatek od wygranych to zupełnie osobna sprawa. Dotyczy on wygranych kuponów, na których kwota wynosi powyżej 2280 zł, a jego koszty zawsze ponoszone są przez gracza (aczkolwiek to bukmacher Totolotek automatycznie pobiera odpowiednią kwotę z wygranego kuponu i opłaca podatek).

Obsługa klienta i pomoc

Dla osób, które chcą się skontaktować z pracownikiem obsługi klienta Totolotka, przewidziano 3 możliwości zadania pytania. Na stronie głównej oraz innych stronach serwisu Totolotek online, w dolnym prawym rogu znajduje się okienko czatu. Po wpisaniu imienia i adresu e-mail należy poczekać na połączenia z konsultantem, co z reguły nie trwa zbyt długo. Możemy także porozmawiać z konsultantem dzwoniąc na infolinię lub zadać pytanie i przesłać je drogą mailową. Wszelkie dane kontaktowe oraz godziny pracy działu obsługi klienta znajdziemy na dole strony internetowej oraz w zakładce „Kontakt”.

Nie należy zapominać, że odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziemy w zakładce „Pomoc”. Są tu informacje dotyczące rejestracji i obsługi konta, dokonywania płatności, obstawiania zakładów, promocji i wiele innych zagadnień. Bukmacher jest również aktywny w mediach społecznościowych, prowadząc profile na Facebooku, Instagramie, Twitterze oraz Google+. Wiele ciekawostek dotyczących zakładów bukmacherskich oraz wydarzeń sportowych Totolotek zamieszcza również na swoim blogu bukmacherskim.

Totolotek – sponsoring

Bukmacher Totolotek prowadzi także intensywną działalność sponsorską, wspierając na przestrzeni lat różne drużyny z rozmaitych dyscyplin sportowych w Polsce. Jeśli chodzi o ostatnie lata, w 2014 r. bukmacher podpisał umowę sponsorską z Górnikiem Zabrze, Wisłą Kraków i Lechią Gdańsk (z tą drużyną umowy były niejednokrotnie odnawiane), a w 2015 r. z Jagiellonią Białystok. Natomiast w 2019 r. Totolotek został sponsorem tytularnym Pucharu Polski. Jednak jego aktywność w tym zakresie nie ogranicza się do piłki nożnej. Przykładowo w 2015 r. sponsorował turniej tenisowy WTA Katowice Open 2015, w 2016 r. nawiązał współpracę sponsorską z Sekcją Koszykówki Legii Warszawa, a w 2018 r. został sponsorem ówczesnego siatkarskiego mistrza Polski – PGE Skry Bełchatów.

Totolotek - sponsoring

Warto też wspomnieć, że w 2016 r. bukmacher Totolotek został sponsorem internetowego serwisu statystycznego EkstraStats, w którym gromadzone są szczegółowe statystyki drużynowe i indywidualne Ekstraklasy.

Totolotek zakłady bukmacherskie – opinie

Jaka więc jest ogólna ocena, jaką z czystym sumieniem można wystawić bukmacherowi Totolotek? Bonus na start, promocja umożliwiająca grę bez podatku oraz bardzo przystępny program lojalnościowy to elementy, za które należy się najwyższa ocena. Duża dostępność usług zapewniona przez gęstą sieć punktów naziemnych, funkcjonalną stronę internetową i bardzo sprawną aplikację mobilną to kolejne zalety bukmachera. Są jednak też kwestie, które należałoby usprawnić, przede wszystkim przydałoby się podnieść kursy, ale też wprowadzić tak oczekiwane przez graczy transmisje meczy na żywo. Oczywiście ostateczna ocena, czy warto obstawiać u bukmachera Totolotek zakłady bukmacherskie jest sprawą indywidualną i należy samemu rozważyć wszystkie za i przeciw. Mamy nadzieję, że nasza recenzja będzie w tym pomocna.

Przejdź na stronę bukmachera Totolotek