Dziś jest: 13 sierpnia 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Taxdown! w ETOTO – możesz obstawiać galę KSW 72 „bez podatku”

Już dziś, 23 lipca 2022 r. o godzinie 19:00 w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia rozpocznie się kolejna polska gala mieszanych sztuk walki – KSW 72. Walką wieczoru widowiska organizator mianował pojedynek w kategorii wagowej 77,1 kg: Tomasz Romanowski (#2, rekord KSW: 3-1-0) – Andrzej Grzebyk (#6, rekord KSW: 2-2-0), zaś drugą najbardziej promowaną potyczką jest walka w kategorii wagowej 65,8 kg: Patryk Kaczmarczyk (rekord KSW: 2-1-0) – Dawid Śmiełowski (#6, rekord KSW: 1-0-0). Podczas gali KSW oznaczonej numerem 72 odbędzie się również chorwacko-polskie starcie pań, w którym Sara Luzar-Smajić (#3, rekord KSW: 2-0-0) zmierzy się z Emilią Czerwińską (rekord KSW: 1-0-0) w kategorii wagowej 56,7 kg. W naszej ocenie interesująco zapowiada się również starcie Francuza Oumara Sy (#3, rekord KSW: 1-0-0) z nowym zawodnikiem KSW, Bartłomiejem Gładkowiczem (rekord KSW: 0-0-0). Panowie zawalczą w najcięższej kategorii wagowej na dzisiejszej gali KSW – 93 kg. Najlżejszą zaś kategorią mężczyzn będzie 61,2 kg. Łącznie podczas dzisiejszego wydarzenia stoczonych zostanie 8 walk.
Wszyscy fani MMA mogą skorzystać ze specjalnej promocji „Taxdown!” dedykowanej gali KSW 72, uruchomionej przez ETOTO. Zgłaszając swój udział w promocji, będziesz mógł postawić dowolną liczbę kuponów na wszystkie lub wybrane walki, a bukmacher weźmie na siebie cały 12%-owy podatek, który zwyczajnie pobierany jest od graczy w momencie zawierania zakładów (mnożenie stawki x0,88)!

Jak obstawiać „bez podatku” galę KSW 72? Główne zasady promocji „Taxdown!” w ETOTO

1. Załóż konto w ETOTO, podając podczas rejestracji specjalny kod bonusowy: MAKSYMALNYBONUS. Otrzymasz na start ekskluzywny Gruby Bonus 200% od Mateusza Borka i Artura Wichniarka.
2. Przejdź na stronę promocji „Taxdown!” w serwisie ETOTO i kliknij przycisk „Zapisz się”. Twój udział w promocji zostanie potwierdzony natychmiast.
3. Należy zagrać kupon, na którym znajdą się wyłącznie zdarzenia z oferty na galę KSW 72. Możesz postawić zakład pojedynczy (singiel) lub akumulator (AKO). Stawka kuponu musi wynieść min. 50 zł.
4. Po utworzeniu kuponu mającego wziąć udział w promocji, zawsze sprawdź na nim czy standardowy współczynnik „0.88” zmienił się na promocyjny: „1.00” (będzie to oznaczało, że grasz „bez podatku”). Dopiero wtedy zatwierdź swój kupon.
5. Nie ma limitu liczby promocyjnych kuponów – możesz obstawić w ETOTO dowolną liczbę kuponów pojedynczych i akumulatorów „bez podatku” w ramach trwającej promocji „Taxdown!”.
6. Promocja „Taxdown!” obowiązuje w dniach: od 22 lipca (godz. 13:30) do 23 lipca 2022 r. (do godz. 23:30).

Załóż konto w minutę z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby móc obstawiać wszystkie walki KSW 72 "bez podatku"

Karta walk KSW 72 – kursy bukmacherskie

ETOTO: Tomasz Romanowski – 2.25, Andrzej Grzebyk – 1.65 (walka wieczoru)
Noblebet: Patryk Kaczmarczyk – 1.52, Dawid Śmiełowski – 2.35
Betfan: Michał Pietrzak – 1.37, Brian Hooi – 3.00
Fortuna: Sara Luzar-Smajić – 2.30, Emilia Czerwińska – 1.62
ETOTO: Oumar Sy – 1.20, Bartłomiej Gładkowicz – 4.60
Betfan: Patryk Surdyn – 2.35, Gustavo Oliveira – 1.55
Noblebet: Hubert Szymajda – 3.55, Yann Liasse – 1.25
Fortuna: Robert Maciejowski – 1.45, Arkadiusz Kaszuba – 2.76

Bukmacher ETOTO wyróżnia się bardzo wysokimi kursami - sprawdź ofertę ETOTO na wszystkie walki KSW 72

Gruby bonus powitalny ETOTO z ekskluzywnym kodem bonusowym

Załóż bezpłatne konto w ETOTO, podając w formularzu specjalny kod bonusowy: MAKSYMALNYBONUS, aby skorzystać z wyjątkowej oferty na start. Otrzymasz od ETOTO bonus powitalny będący potrojeniem Twojej pierwszej wpłaty środków, aż do kwoty 200 zł. Bonus 200% oznacza, że otrzymasz za darmo dwukrotność wpłaconej kwoty! Aby uzyskać maksymalną wysokość bonusu startowgo, należy wpłacić do bukmachera min. 100 zł – zgarniesz wtedy na grę dodatkowe 200 zł. Co ważne, „Gruby Bonus 200%” w ETOTO wymaga jedynie jednokrotnego, łatwego obrotu otrzymaną kwotą bonusu, aby umożliwić wypłatę bonusu i pochodzących z niego wygranych!

Nadal masz wątpliwości czy warto założyć własne bezpłatne konto gracza w ETOTO? Zajrzyj do naszego działu „ETOTO opinie”, aby przekonać się, że to dobry wybór. Jeśli jesteś już graczem ETOTO, zachęcamy do dodania własnej opinii o bukmacherze w komentarzu. Pomożesz w ten sposób innym graczom. Więcej o kodzie bonusowym ETOTO możesz dowiedzieć się w sekcji „ETOTO kod bonusowy”.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż bezpłatne konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć Bonus 200% do 200 zł na start

Komentarze