Dziś jest: 25 września 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Superbet – bonus powitalny 2023. Najlepszy kod: MAKSYMALNYBONUS

Gracze, którzy założą konto online w Superbet, mogą otrzymać od bukmachera cały zestaw bonusów na start. Oferta powitalna obejmuje: bonus od depozytu, zakład bez ryzyka i dodatkowy bonus za instalację aplikacji mobilnej. Dodatkowo, jeśli gracz wpisze podczas rejestracji kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS, otrzyma darmowy zakład. Łącznie można zdobyć aż 3.754 zł! 

Superbet - bonus powitalny

Żeby otrzymać którykolwiek bonus powitalny, należy w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć „chcę otrzymać bonus” oraz zgody marketingowe. 

Bonus od pierwszego depozytu do 200 zł 

Bonus 100% od pierwszej wpłaty może maksymalnie wynieść 200 zł. Minimalna wymagana wpłata to 20 zł (jednak aby skorzystać ze wszystkich bonusów, pierwsza wpłata musi wynieść minimum 50 zł). Czas na wykonanie pierwszego depozytu to 14 dni od chwili akceptacji bonusu powitalnego. 

Bonus należy obrócić 2-krotnie przy użyciu kuponów z zakładami z oferty przedmeczowej lub na żywo z łącznym kursem co najmniej 1.80. Na kuponach nie mogą znaleźć się zdarzenia z oferty Super Kursy. Czas na wykonanie obrotu to 10 dni od wpłaty. 

Uwaga! Do obrotu wliczają się tylko zakłady rozliczone w czasie, kiedy bonus jest aktywny (10 dni), dlatego nie należy stawiać zakładów długoterminowych. 

Przejdź na stronę bukmachera Superbet aby odebrać bonus

Darmowy zakład o wartości 34 zł  

W Superbet nowy gracz może także otrzymać darmowy zakład na kwotę 34 zł. Żeby bonus został przyznany, podczas zakładania konta gracza należy koniecznie wpisać specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS. Po rejestracji należy wpłacić depozyt o wartości co najmniej 50 zł 

Freebet zostanie przyznany przez Superbet w ciągu 48 godzin. Gracz ma 72 godziny na jego akceptację. Bonus jest ważny przez 3 dni od dnia, w którym został zaakceptowany. Na koncie bonusowym Superbet może być aktywny 1 freebet. Jeśli jest ich więcej, użytkownik ma 3 dni na wykorzystanie poprzedniego bonusu, by móc aktywować kolejny freebet. 

Uwaga! Za kwotę freebetu wystarczy zagrać tylko raz! Dzięki temu wygrana uzyskana z zakładu zawartego za ten bonus od razu trafia na konto depozytowe gracza. Jednak kwota wygranej zostaje pomniejszona o stawkę zakładu.

Przejdź na stronę bukmachera Superbet aby odebrać bonus

Cashback do 3.500 zł 

Promocja „Tydzień bez ryzyka” dostępna jest tylko dla graczy, którzy wykorzystali bonus od depozytu Superbet. Możliwość gry bez ryzyka rozpoczyna się od momentu wpłaty pierwszego depozytu, którego wartość to minimum 20 zł i trwa przez 7 dni. Maksymalna kwota środków bonusowych, jaką można uzyskać, wykorzystując cashback, to aż 3.500 zł. 

Zakład bez ryzyka polega na zwracaniu przez Superbet kwoty przegranych zakładów, którą wylicza się następująco: suma stawek zakładów minus wygrane, 12% podatek od gier oraz wykorzystane bonusy. 

Superbet przyznaje bonus na konto gracza najpóźniej w ciągu 24 godzin od upłynięcia okresu rozliczeniowego (7 dni gry bez ryzyka), a użytkownik ma 7 dni na ich akceptację. 

Wymagany jest 2-krotny obrót bonusem przy użyciu kuponów pojedynczych, akumulowanych albo systemowych na zdarzenia z oferty pre-match lub live (z wykluczeniem oferty Super Kursy), których całkowity kurs wynosi minimum 1.80. Obrót należy wykonać w ciągu 10 dni i w tym czasie wszystkie kupony muszą zostać rozliczone.

Przejdź na stronę bukmachera Superbet aby odebrać bonus

Bonus 20 zł za instalację aplikacji mobilnej 

Dodatkowo, jeśli w ciągu 7 dni od pierwszej wpłaty (minimum 20 zł) gracz zainstaluje aplikację mobilną Superbet i się w niej zaloguje, uzyska kolejny bonus o wartości 20 zł. Bonus wpłynie na konto gracza w ciągu 72 godzin od pierwszego zalogowania się do aplikacji, a gracz musi zaakceptować go w ciągu 7 dni. Bonus zostanie udostępniony po wykorzystaniu poprzednich bonusów. 

Freebet jest aktywny 10 dni. Można za niego obstawić zakłady przedmeczowe lub na żywo. Wygrane zagrane za bonus trafiają na konto depozytowe. Kwota wygranej zostanie uszczuplona o stawkę zakładu.

Przejdź na stronę bukmachera Superbet aby odebrać bonus