Superbet – bonus powitalny 2024. Najlepszy kod: MAKSYMALNYBONUS

Gracze, którzy założą konto online w Superbet, mogą otrzymać od bukmachera cały zestaw bonusów na start. Oferta powitalna obejmuje Cashback aż do 3.500 zł oraz aż 3 freebety (darmowe zakłady), przyznawane jako: bonus od depozytu i dodatkowy bonus za instalację aplikacji mobilnej. Dodatkowo, jeśli podczas rejestracji wpiszesz specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS, otrzymasz także wspomniany trzeci darmowy zakład – w kwocie 35 zł! Dla przyznania 3. freebetu Superbet wymaga jednak, aby Twój pierwszy depozyt wyniósł min. 50 zł. Łącznie możesz zatem zdobyć aż 3.755 zł w Pakiecie Powitalnym od Mateusza Borka i Jerzego Dudka! 

Co ważne – freebety w Superbet nie wymagają dalszego obrotu! Oznacza to, że wszelkie wygrane pochodzące z darmowych zakładów są od razu dodawane do Twojego salda głównego, jako prawdziwa gotówka możliwa do natychmiastowej wypłaty.

Aby otrzymać bonusy powitalne, należy w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć „chcę otrzymać bonus” oraz zgody marketingowe. 

Bonus od pierwszego depozytu – podwojenie do 200 zł (freebet)

Bonus 100% od pierwszej wpłaty może wynieść maksymalnie 200 zł i jest przyznawany w postaci freebetu, a nie klasycznego bonusu od depozytu. Minimalna wymagana wpłata to 20 zł (jednak aby skorzystać ze wszystkich bonusów, pierwsza wpłata musi wynieść minimum 50 zł). Czas na wykonanie pierwszego depozytu to 14 dni od chwili akceptacji bonusu powitalnego. 

Załóż konto w Superbet ze specjalnym kodem promocyjnym: MAKSYMALNYBONUS, aby otrzymać najlepszy Pakiet Powitalny!

Darmowy zakład o wartości 35 zł – tylko ze specjalnym kodem

W Superbet jako nowy gracz możesz otrzymać także darmowy zakład na kwotę 35 zł. Żeby bonus został przyznany, podczas zakładania konta gracza musisz koniecznie wpisać specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS. Po rejestracji wpłać pierwszy depozyt o wartości co najmniej 50 zł.

Freebet zostanie przyznany przez Superbet w ciągu 48 godzin. Od tego momentu będziesz miał 72 godziny na jego akceptację. Bonus jest ważny przez 3 dni, począwszy od dnia, w którym został zaakceptowany. Na koncie bonusowym Superbet może być aktywny 1 freebet. Jeśli jest ich więcej, użytkownik ma 3 dni na wykorzystanie poprzedniego bonusu, by móc aktywować kolejny freebet. 

Uwaga! Za kwotę freebetu wystarczy zagrać tylko raz! Dzięki temu wygrana uzyskana z zakładu zawartego za ten bonus od razu trafi na Twoje konto depozytowe. Pamiętaj jednak, że kwota wygranej zostaje pomniejszona o stawkę darmowego zakładu.

Cashback do 3.500 zł w formie standardowego bonusu

Promocja „Tydzień bez ryzyka” dostępna jest tylko dla graczy, którzy wykorzystali bonus od depozytu Superbet. Możliwość gry bez ryzyka rozpoczyna się od momentu wpłaty pierwszego depozytu, którego wartość to minimum 20 zł i trwa przez 7 dni. Maksymalna kwota środków bonusowych, jaką można uzyskać, wykorzystując cashback, to aż 3.500 zł. 

Tydzień zakładów bez ryzyka (cashback) polega na zwrocie przez Superbet łącznej kwoty nietrafionych kuponów, którą bukmacher wylicza następująco:

suma stawek zakładów minus wygrane, 12% podatek od gier oraz wykorzystane bonusy. 

Superbet przyznaje bonus na konto gracza najpóźniej w ciągu 24 godzin od upłynięcia okresu rozliczeniowego (7 dni gry bez ryzyka), a na jego akceptację będziesz miał okres 7 dni. Otrzymany od bukmachera cashback będzie miał postać klasycznego bonusu (nie będzie to freebet). Oznacza to, że będziesz mógł swobodnie rozdysponować środki otrzymane ze zwrotu na wiele różnych kuponów, bez konieczności przeznaczenia ich w całości na tylko 1 kupon.

Bonus 20 zł za instalację aplikacji mobilnej Superbet (freebet)

Dodatkowo, jeśli w ciągu 7 dni od pierwszej wpłaty (minimum 20 zł) gracz zainstaluje aplikację mobilną Superbet i się w niej zaloguje, uzyska kolejny bonus o wartości 20 zł. Bonus wpłynie na konto gracza w ciągu 72 godzin od pierwszego zalogowania się do aplikacji, a gracz musi zaakceptować go w ciągu 7 dni. Bonus zostanie udostępniony po wykorzystaniu poprzednich bonusów. 

Freebet jest aktywny 10 dni. Można za niego obstawić zakłady przedmeczowe lub na żywo. Wygrane zagrane za bonus trafiają na konto depozytowe. Kwota wygranej zostanie uszczuplona o stawkę zakładu.

Już teraz odbierz najlepszy Pakiet od M. Borka i J. Dudka, z kodem: MAKSYMALNYBONUS