STS – bonus powitalny 2024. Najlepszy kod: MAKSYMALNYBONUS

Oferta powitalna STS dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują konto gracza online, składa się z aż 7 bonusów: zakładu bez ryzyka, 3 bonusów od depozytu oraz 3 bonusów za wykonanie 6 łatwych zadań. Ze specjalnym kodem promocyjnym można zyskać łącznie aż 760 zł! Kod, który należy wpisać podczas rejestracji to: MAKSYMALNYBONUS. 

Bonusy powitalne w STS - 660 zł w 3 bonusach depozytowych i zakład bez ryzyka do 100 zł

Bonusy od 3 pierwszych depozytów – łącznie do 600 zł w klasycznych bonusach

  • Bonus 100% od 1. wpłaty – maksymalnie 100 zł 
  • Bonus 50% od 2. wpłaty – maksymalnie 200 zł  
  • Bonus 50% od 3. wpłaty – maksymalnie 300 zł  

W sumie dzięki dostępnym bonusom od depozytu zyskasz aż 600 zł na grę u bukmachera. 

Warunki obrotu każdego z bonusów od depozytu są takie same, a więc należy obrócić dany bonus 2-krotnie. Np. jeśli otrzymasz 50 zł bonusu, to powinieneś obstawić zakłady na łączną sumę stawek min. 100 zł. Do obrotu zaliczają się stawki kuponów, których całkowite kursy to minimum 1.91. Ponadto do obrotu bonusem nie wliczają się stawki kuponów: MAXIKOMBI, z oferty Hit Dnia, z oferty BetGames, wypłaconych przez cash-out i Zakładów bezpiecznych. 

Bonus od 1. depozytu STS przyzna na Twoje konto gracza automatycznie, zaś bonusy za kolejne wpłaty dopiero po dokonaniu obrotu poprzednim bonusem i kliknięciu „Odbierz bonus”. Czas na odbiór bonusu za 2. i 3. wpłatę to 7 dni od dokonania depozytu. 

Wpłacone depozyty (do wysokości ważnej dla obliczenia kwot bonusów) mogą zostać wypłacone po dokonaniu 1-krotnego obrotu ich wartością. Do obrotu STS wlicza się stawki kuponów wygranych i nietrafionych, o całkowitych kursach przynajmniej 1.85. Nie liczą się kupony: MAXIKOMBI, z oferty Hit Dnia, wypłacone przez cash-out oraz zwrócone po kursie 1.00.

Uwaga! W celu otrzymania wszystkich 3 bonusów depozytowych, musisz wpłacić pierwsze 3 depozyty w ciągu 30 dni od daty rejestracji.

Załóż konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby odebrać najlepszy pakiet bonusów powitalnych w STS

Zakład Bez Ryzyka do 100 zł – zwrot pełnej stawki netto

Jeśli Twój pierwszy obstawiony kupon w STS okaże się nietrafiony, bukmacher zwróci Ci równowartość zagranej stawki netto – maksymalnie 100 zł. W promocji udział biorą zakłady SOLO lub AKO z oferty przedmeczowej lub na żywo, obstawione z salda depozytowego. 

Aby otrzymać maksymalną kwotę zwrotu, należy zagrać kupon za 113,64 zł – wtedy stawka netto (po odjęciu 12%-owego podatku) wyniesie równe 100 zł, i właśnie taką kwotę cashbacku STS wypłaci na Twoje konto bonusowe w razie niepowodzenia.

Zwróconą stawkę – czyli bonus – przed przeniesieniem na konto depozytowe (uzyskaniem możliwości jego wypłaty) należy obrócić 2-krotnie, kuponami o kursach całkowitych co najmniej 1.91.  

Uwaga! Aby otrzymać zakład bez ryzyka, należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS.

Zakład bez ryzyka do 100 zł w STS - element pakietu powitalnego

Trzy bonusy do 60 zł, za wykonanie 6 zadań 

Jeśli wykonasz dodatkowe 6 łatwych zadań wskazanych przez STS, zgarniesz kolejne 3 bonusy powitalne, w łącznej wysokości 60 zł. Aby uzyskać te bonusy, powinieneś postawić 6 kuponów spełniających określone warunki. 

Pierwszy bonus (10 zł) wymaga wpłacenia 1. depozytu, a następnie postawienia 2 określonych kuponów: na dowolne zdarzenia z oferty przedmeczowej STS (zadanie pierwsze) oraz dowolnego kuponu w aplikacji mobilnej STS (zadanie drugie).

Pierwszy bonus za 2 zadania w STS - 10 zł za zakład przedmeczowy i w aplikacji mobilnej

Drugi bonus (20 zł) wymaga wpłacenia 2. depozytu, a następnie postawienia 2 określonych (ale innych niż poprzednio) kuponów: na dowolne zakłady na żywo (zadanie trzecie) oraz na dowolne zakłady w pokoju Betgames czyli gier karcianych STS (zadanie czwarte).
Oferta gier karcianych w STS to najlepsze zestawienie na polskim rynku, głównie za sprawą najlepszego „polskiego stołu pokerowego” (rozgrywka jest prowadzona specjalnie dla STS, a nie współdzielona przez wielu bukmacherów). Polskiego pokera w STS wyróżnia możliwość czatu na żywo z atrakcyjnymi krupierkami, które na żywo odpowiadają na pytania i wypowiedzi graczy! Ponadto, w STS możemy zagrać też w „karcianki” z anglojęzycznymi krupierkami: pokera, pokera 6+, bakarata oraz wojnę.

Drugi bonus za zadania w STS - 20 zł za zakłady na żywo i Betgames

Trzeci bonus (30 zł) wymaga wpłacenia 3. depozytu, a następnie postawienia 2 określonych (jeszcze innych) kuponów: na dowolny zakład przedmeczowy z oferty e-sportowej (zadanie piąte) oraz na dowolne zdarzenia ze Sportów wirtualnych STS (zadanie szóste).
Wirtualne sporty u bukmacherów to zakłady stawiane na kilka dyscyplin sportowych, w których rozgrywki generuje oprogramowanie komputerowe (wirtualne mecze zawierają nawet głos komentatorów, odbywają się non stop i bardzo przypominają nieco starsze komputerowe gry sportowe).

Trzeci bonus za zadania w STS - 30 zł za zakłady na e-sporty i Sporty wirtualne

Do promocji nie wliczają się kupony: na zakłady z Superoferty, Hitu Dnia, Meczu Dnia, zagrane z podniesionym kursem, Zakład bezpieczny, zamknięte przez cash-out, zwrócone przez bukmachera (kurs 1.00).

Po wykonaniu każdych 2 zadań, aby aktywować otrzymany bonus, musisz wcześniej dokonać obrotu poprzednim aktywnym bonusem (w STS nie można mieć kilku aktywnych bonusów jednocześnie). Na aktywację każdego bonusu masz 7 dni od wykonania ostatniego z zadań. Bonusy należy obrócić 2-krotnie kuponami o kursach całkowitych minimum 1.91. 

Uwaga! Czas na wykonanie wszystkich zadań to 30 dni od rejestracji.

Jeśli wciąż wahasz się czy warto dołączyć do społeczności graczy STS – możesz przeczytać opinie ekspertów i graczy o tym bukmacherze.

Załóż konto teraz ze specjalnym kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby otrzymać najlepszą ofertę powitalną w STS

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Ranking stałych promocji bukmacherskich >>

<< Tabela bonusów i promocji u legalnych bukmacherów >>

<< Typy bukmacherskie naszych ekspertów >>