Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

STS – bonus powitalny 2024. Najlepszy kod: MAKSYMALNYBONUS

Oferta powitalna STS dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują konto gracza online, składa się z 5 bonusów: 3 bonusów od depozytu, zakładu bez ryzyka i bonusu za wykonanie zadań. Łącznie można zyskać aż 1.660 zł! Kod promocyjny, który należy wpisać podczas rejestracji to: MAKSYMALNYBONUS. 

STS - bonus powitalny

Bonusy od 3. pierwszych wpłat – łącznie do 1.500 zł

  • Bonus 100% od 1. wpłaty – maksymalnie 300 zł 
  • Bonus 50% od 2. wpłaty – maksymalnie 500 zł  
  • Bonus 50% od 3. wpłaty – maksymalnie 700 zł  

W sumie dzięki dostępnym bonusom od depozytu gracz może zyskać aż 1.500 zł na grę u bukmachera. 

Warunki obrotu każdego z bonusów od depozytu są takie same, a więc należy obrócić dany bonus 2-krotnie. Np. jeśli gracz otrzyma 50 zł bonusu, to powinien obstawić zakłady na łączną sumę stawek 100 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko wygranych kuponów, których całkowity kurs to minimum 1.91. Ponadto do obrotu bonusem nie wliczają się stawki kuponów: MAXIKOMBI, z oferty Hit Dnia, z oferty BetGames, wypłacone przez cash-out i Zakładów bezpiecznych. 

Bonus od 1. depozytu przyznawany jest na konto gracza automatycznie, a bonusy za kolejne wpłaty dopiero po dokonaniu obrotu poprzednim bonusem i kliknięciu „Odbierz bonus”. Czas na odbiór bonusu za 2. i 3. wpłatę to 90 dni od dokonania depozytu. 

Wpłacony depozyt może zostać wypłacony po dokonaniu obrotu, do którego wliczają się stawki kuponów wygranych i przegranych o kursie minimum 1.85. 

Uwaga! Żeby gracz otrzymał wszystkie 3 bonusy od depozytu, musi wpłacić pierwsze 3 depozyty w ciągu pierwszych 30 dni od daty rejestracji.

Przejdź na stronę bukmachera STS aby odebrać bonus

Zakład Bez Ryzyka do 100 zł

Jeśli pierwszy obstawiony przez gracza zakład okaże się przegrany, STS zwróci mu równowartość zagranej stawki – maksymalnie 100 zł. W promocji udział biorą zakłady SOLO lub AKO z oferty przedmeczowej lub na żywo obstawione z salda depozytowego. 

Bonus przed przeniesieniem na konto depozytowe należy obrócić 2-krotnie zakładami o kursie co najmniej 1.91. 

Uwaga! Żeby otrzymać zakład bez ryzyka, należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS.

Przejdź na stronę bukmachera STS aby odebrać bonus

Bonus 60 zł za wykonanie kilku zadań 

Jeśli gracz wykona dodatkowe zadania, otrzyma bonus w wysokości 60 zł. Żeby uzyskać ten bonus, należy obstawić 6 kuponów spełniających warunki określone na specjalnej stronie. M.in. należy obstawić zakład z oferty na żywo czy z oferty na e-sport. 

Po wykonaniu zadań, aby aktywować bonus, należy dokonać obrotu poprzednim bonusem. Na aktywację gracz ma 90 dni od wykonania ostatniego z zadań. Bonus należy obrócić 2-krotnie zakładami z kursem minimum 1.91. 

Uwaga! Czas na wykonanie wszystkich zadań to 30 dni od rejestracji.

Przejdź na stronę bukmachera STS aby odebrać bonus