Dziś jest: 22 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Darmowy zakład bez depozytu 

L.p.BukmacherBonusOdbierz bonus
1
NAJLEPSZY
Z kodem MAKSYMALNYBONUS: Darmowy zakład za 35 zł od Mateusza Borka (wymagana 1. wpłata min. 50 zł) + podwojenie 1. depozytu do 200 zł (freebet) + Cashback do 3.500 zł jako bonus (pierwszy tydzień gry bez ryzyka) + Freebet 20 zł za instalację aplikacji mobilnej. Super Przewaga - dwie bramki przewagi (lub 6:0 w secie) i już zgarniasz pełne wygrane, bez względu na wynik końcowy! SuperGame - graj za darmo o 7.500 zł w gotówce i niższe nagrody, co 3-4 dni (typy naszych ekspertów na każdą rundę SuperGame tutaj)! Super Bonus - Twoje wygrane na kuponach AKO powiększane o nawet 150%, automatycznie! Kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS (tutaj specjalny link rejestracyjny).Superbet wyróżnia się szeroką ofertą, wysokimi kursami i atrakcyjnymi konkursami i bonusami. Superbet to najlepszy bukmacher w Polsce!Odbierz bonus
NAJLEPSZY
2
Z kodem MAKSYMALNYBONUS: 3 Darmowe Zakłady na łączną kwotę 1.400 zł: po 1. wpłacie freebet 100% (maks. 400 zł) w przypadku nietrafionego pierwszego postawionego kuponu, po 2. wpłacie freebet 50% (maks. 500 zł) w przypadku nietrafionego kuponu, po 3. wpłacie ponownie freebet 50% (maks. 500 zł), ale niezależnie czy kupon będzie wygrany, czy nietrafiony. Totalny zwrot podatku - codziennie odbierz nowy freebet do 50 zł, jako zwrot podatku za wygrane kupony. Kasa na okrągło - codziennie zakręć kołem za darmo i odbieraj freebety. Podczas rejestracji konieczne wpisanie kodu: MAKSYMALNYBONUS (tutaj specjalny link rejestracyjny).Odbierz bonus
3
Z kodem MAKSYMALNYBONUS: Darmowy freebet 10 zł bez depozytu (za pełną aktywację konta) oraz jeden z trzech bonusów powitalnych do wyboru: Cashback 100% do 200 zł (zwrot w przypadku nietrafienia pierwszego kuponu, jako freebet do 200 zł) lub Freebet 400 zł (wymagane zagranie kuponu z łącznym kursem min. 4.00, za dokładnie 100 zł - otrzymasz freebet jeśli Twój kupon będzie trafiony) lub Boost Bonus 100% (w ciągu 72h po rejestracji możesz wskazać Twój kupon, na którym Betters powiększy możliwą wygraną o 100%). komfortBET - wystarczy, że Twój zespół obejmie 2-bramkowe prowadzenie w meczu piłki nożnej, i już zgarniasz wygraną, bez względu na końcowy wynik! raiseBET – Twoje wygrane na kuponach AKO wyższe o nawet 120%, automatycznie! Tygodniówka – freebety przyznawane co tydzień, za liczbę dni w których zagrałeś w danym tygodniu. Kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS (tutaj specjalny link rejestracyjny). Odbierz bonus
4
Załóż konto przez ten specjalny link, aby otrzymać jeden z 5 bonusów powitalnych (do wyboru). Do zgarnięcia jest freebet, w kwocie 50 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł lub 250 zł. Kwota darmowego zakładu zależy od kwoty Twojego 1. depozytu oraz kwoty zagranego kuponu. Jeśli wpłacisz min. 50 zł i zagrasz za min. 50 zł - otrzymasz freebet 50 zł. Jeśli wpłacisz min. 250 zł i zagrasz za min. 250 zł, kwota freebetu wyniesie 250 zł. Analogiczne wymogi PZBuk ustanowił dla pozostałych 3 bonusów do wyboru: 100 zł, 150 zł i 200 zł. Twoja wygrana z odebranego darmowego zakładu nie wymaga obrotu - będziesz mógł od razu ją wypłacić lub grać dalej. Mistrz Typowania - graj za darmo o 125 000 zł w gotówce i freebety 50 zł, typując 8 zdarzeń meczowych dot. piłki nożnej (codziennie nowa runda), a w soboty graj o 500 000 zł w gotówce, typując 9 zdarzeń! Obrót freebetami: jednokrotny, kupon z zakładem Betbuilder (kurs min. 3.00), w ciągu 7 dni, wygrana minus stawka przechodzi od razu na konto depozytowe.Odbierz bonus

Darmowy zakład bez depozytu

Darmowy zakład za rejestrację to bonus bukmacherski cieszący się ogromną popularnością wśród graczy, ale podobne freebety mogą otrzymać także typerzy już zarejestrowani u bukmachera. Jak działa darmowy zakład oraz kto i w jakich okolicznościach może go otrzymać? Kiedy zakład za darmo jest rzeczywiście korzystny, a kiedy może się okazać niezbyt opłacalny? Dlaczego darmowy zakład bez depozytu jest tak poszukiwany przez typerów oraz gdzie szukać informacji o najnowszych promocjach tego rodzaju? 

Darmowy zakład bez depozytu -freebet

Darmowy zakład – co to jest? 

Bukmacherzy przygotowują dla graczy wiele ciekawych promocji, a szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się te, w ramach których można otrzymać gratisowe zakłady bukmacherskie. Darmowy zakład czy z języka angielskiego freebet jest to taki bonus, dzięki któremu typer może obstawić zdarzenie lub zdarzenia za środki finansowe, które otrzymał od bukmachera. Czyli mówiąc najprościej, otrzymujesz możliwość zagrania zakładu, którego stawkę opłaca bukmacher – zakład za darmo. Darmowy zakład bukmacherski ma oczywiście określoną wartość i z reguły wymagane jest, by za jej całą kwotę obstawiony został dokładnie 1 zakład prosty lub wielozdarzeniowy. Do tego dochodzą czasem dodatkowe warunki promocji. 

Jeśli taki obstawiony przez gracza zakład za darmo jest trafiony, na jego konto wpływa wygrana z kuponu. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że najczęściej bukmacherzy pomniejszają kwotę wygranej o stawkę freebeta. Natomiast jeśli bonus zostanie wykorzystany na obstawienie niepoprawnego typu, gracz nie traci swoich pieniędzy – jedyne co przepada, to darmowy zakład. Legalni bukmacherzy oferują takie z góry opłacone zakłady bukmacherskie na różnych zasadach i w związku z różnymi okazjami, co wyjaśnimy w kolejnych rozdziałach. 

Darmowy zakład u bukmachera – kto i dlaczego może otrzymać bonus? 

Darmowy zakład oferowany jest jako forma promocji bukmacherskiej, a jej organizator, czyli bukmacher, zawsze określa szczegółowe warunki, na jakich można z niej skorzystać. Chodzi tu po pierwsze o to, kiedy i dlaczego gracz może otrzymać darmowy zakład bukmacherski. Trzeba bowiem mieć świadomość, że choć bukmacherzy starają się stworzyć wrażenie, że oferują zakład za darmo, jednak tak naprawdę, aby go otrzymać, trzeba w jakiś konkretny sposób na niego zasłużyć. 

Darmowy zakład za rejestrację dla nowych graczy 

Najczęściej spotykany jest darmowy zakład za rejestrację, czyli bonus przygotowywany dla nowych graczy. Bukmacherzy przygotowują bardzo różnorodne promocje powitalne, których celem jest zachęcenie typerów do założenia internetowego konta gracza w ich serwisie, a darmowy zakład bez depozytu to jeden z najbardziej poszukiwanych przez graczy bonusów na start.  

Darmowy zakład za rejestracjęŻeby uzyskać darmowy pierwszy zakład u bukmachera, na pewno trzeba zarejestrować na jego stronie online czy w aplikacji mobilnej indywidualne konto, przy czym każdy użytkownik może mieć tylko 1 konto u danego bukmachera. Czasem też bukmacher ustala, że poza rejestracją trzeba spełnić dodatkowe warunki, np. wpłacić depozyt o określonej wartości minimalnej i obstawić za niego zakłady bukmacherskie. 

Darmowy zakład dla stałych graczy 

Jednak nie tylko nowi gracze mają szanse na to, by otrzymać darmowy zakład. Bukmacherzy przy okazji różnych wydarzeń sportowych oferują podobne bonusy bukmacherskie, z których skorzystać mogą już zarejestrowani użytkownicy. Przykładowo, jeśli zbliżają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, bukmacher może udostępnić promocję, w ramach której każdy, kto obstawi zakład z oferty na Mundial (zazwyczaj o określonych parametrach), otrzyma w nagrodę darmowy zakład. Bywa też tak, że freebety są nagrodami w ramach większej akcji promocyjnej, np. rankingu typerów czy programu lojalnościowego. 

Legalni bukmacherzy mogą także oferować gratisowe zakłady bukmacherskie w zamian za wykonanie różnych czynności, takich jak m.in. zasilenie konta gracza wskazaną kwotą, pełną aktywację konta gracza, instalację aplikacji mobilnej czy zaproszenie do serwisu bukmachera znajomych. 

Darmowy zakład – warunki promocji 

Regulaminy promocji bukmacherskich precyzują także, w jaki sposób może być wykorzystany darmowy zakład. Bukmacher może co prawda dać dużą swobodę w wykorzystaniu danego bonusu, jednak najczęściej ogranicza te możliwości. Zazwyczaj darmowy zakład u bukmachera należy wykorzystać 1-razowo, czyli jeśli np. otrzymamy bonus o wartości 20 zł, to całą tę kwotę należy wykorzystać na obstawienie 1 zakładu. Niestety nierzadko nie wystarczy tylko 1 raz obrócić kwotą bonusu – bukmacherzy dość często stawiają warunek, że za darmowy zakład należy zagrać więcej razy (może być wymagany np. 2- czy 3-krotny obrót). 

Bukmacherzy mogą też wymagać, by na kuponie znalazło się więcej niż 1 zdarzenie, a więc dość często konieczne jest obstawienie zakładu akumulowanego. Czasem bukmacher obliguje graczy do tego, by kurs całkowity zakładu i/lub kursy pojedynczych zdarzeń spełniały wskazane warunki (np. łączny kurs minimalny to 2.50, a kurs zdarzenia – minimum 1.30). Dodatkowo ograniczenia dotyczyć mogą też oferty, na jaką może być postawiony darmowy zakład – zakłady bukmacherskie mogą np. dotyczyć wyłącznie oferty na sport (a nie na gry czy sporty wirtualne). 

Oczywiście nie zawsze bukmacherzy mocno ograniczają możliwości gracza, jeśli chodzi o stawiane za bonus zakłady bukmacherskie. Darmowy zakład zawsze ma jednak określony termin ważności i jest to z reguły dość krótki okres czasu. Gracz ma na jego realizację np. 48 godzin od momentu przyznania, po czym bonus staje się nieaktywny. 

Darmowy zakład bez depozytu – najlepsza opcja bonusu 

Darmowy zakład bez depozytuNa szczególne wyróżnienie zasługuje darmowy zakład bez depozytu, czyli taki bonus, który gracz otrzymuje niezależnie od tego, czy dokonał w ostatnim czasie jakiejś wpłaty na swoje konto, czy też nie. Trzeba bowiem zwrócić uwagę, że nie każdy gratisowy zakład od bukmachera to darmowy zakład bez depozytu. Jak już wyjaśnialiśmy, często jest tak, że najpierw gracz musi wpłacić określoną sumę środków i z reguły też za nią zagrać i dopiero po spełnieniu tych warunków na jego saldzie bonusowym pojawia się darmowy zakład. Bukmacher przyznaje w takiej sytuacji użytkownikowi jakąś kwotę pieniędzy na grę, ale jednocześnie może zyskać, bo wcześniej skłania gracza do zaryzykowania własnych środków. Co więcej, ryzyko przegrania swoich środków jest większe niż zwykle, bo bukmacherzy często wymagają stawiania zakładów o określonych parametrach (np. wielozdarzeniowych, o wyższym kursie itp.). 

Natomiast darmowy zakład bez depozytu to bonus, który gracz otrzymuje pomimo tego, że nie wpłacił na konto bukmachera żadnych pieniędzy (a raczej bez względu na to, czy je wpłacił, czy nie). Typer otrzymuje zakład za darmo bez depozytu, dzięki czemu nie ma niebezpieczeństwa, że straci własne pieniądze. Przeciwnie, może tylko zyskać, bo jeśli darmowy zakład postawi na poprawne typy, uzyska wygraną, którą będzie mógł wykorzystać według swojego uznania. Jeśli tylko warunki obrotowe zostały spełnione, wygrana może zostać wypłacona na rachunek bankowy gracza lub też może on ją wykorzystać na dalszą grę – i to już na dowolnie przez siebie wybrane zakłady bukmacherskie. 

Trzeba więc mieć świadomość, że nie każdy zakład za darmo to darmowy zakład bez depozytu – czasem wpłata, a także obstawienie za wpłacone środki depozytowe są konieczne, by dopiero w następnym kroku móc uzyskać darmowy zakład u bukmachera. Jest to szczególnie ważne wtedy, kiedy chodzi o pierwszy darmowy zakład za rejestrację. Gracz, który – skuszony tym, że otrzyma darmowy pierwszy zakład – założy konto w serwisie bukmacherskim, może poczuć się rozczarowany czy nawet oszukany, jeśli dopiero po rejestracji zorientuje się, że musi najpierw dokonać wpłaty. Dlatego zawsze warto na wstępie sprawdzić warunki danej promocji, a dopiero później decydować się na dany darmowy zakład czy bonusy bukmacherskie innego rodzaju. 

Darmowy zakład za rejestrację – wskazówki dla nowych graczy 

Darmowy zakład oferowany nowym graczom, czyli pierwszy zakład za darmo, to promocja poszukiwana przez wielu graczy. Typerzy zdają sobie sprawę z tego, że bonusy bukmacherskie oferowane nowym graczom na start mogą być bardzo atrakcyjne, a nierzadko bukmacherzy oferują nie jeden bonus, a cały pakiet promocyjny. Jednak pierwszy zakład za darmo u bukmachera jest wyjątkowo atrakcyjny, zwłaszcza jeśli jest to darmowy zakład bez depozytu. Pozwala on bowiem przetestować dany serwis czy aplikację bukmacherską i ofertę operatora zakładów nie za własne pieniądze, a za środki bukmachera, czyli przy zerowym ryzyku uszczuplenia swojego budżetu. Jak w praktyce wyglądają kolejne kroki, kiedy gracz ma zamiar zarejestrować konto i wykorzystać dzięki temu darmowy pierwszy zakład? 

Darmowy zakład za rejestracjęJeśli znajdziemy gdzieś standardową ofertę powitalną, dzięki której możemy otrzymać darmowy zakład u bukmachera i zdecydujemy się z niej skorzystać, powinniśmy przejść na stronę tego operatora zakładów. Następnie trzeba odszukać przycisk kierujący do rejestracji i wypełnić formularz rejestracyjny, podając swoje podstawowe dane osobowe. Zazwyczaj to wystarczy, gdyż większość bukmacherów udostępnia uproszczoną rejestrację. W przeciwnym przypadku należy jeszcze potwierdzić swoją tożsamość np. wysyłając skan dowodu osobistego (rejestracja pełna). W większości przypadków bonus powitalny, taki jak np. pierwszy darmowy zakład za rejestrację zostanie nam przyznany już po założeniu konta tymczasowego. Jeśli jest to darmowy zakład bez depozytu, nie musimy nawet wpłacać pieniędzy, a jeśli oferowany jest darmowy zakład po depozycie, to oczywiście najpierw konieczna będzie wpłata i z reguły zagranie za jej kwotę odpowiednich zakładów. 

Warto jednak mieć świadomość, że zakład za darmo może być oferowany nie tylko w ramach ogólnodostępnej oferty powitalnej bukmachera, ale też jako dodatkowy bonus specjalny. Przyjęło się bowiem, że bukmacherzy przygotowują również kody promocyjne, które uprawniają graczy do otrzymania ponadstandardowego bonusu. Dość często jest nim właśnie darmowy zakład, gdyż taki bonus przyciąga wielu graczy. Kody promocyjne znaleźć można w różnych miejscach w Internecie, m.in. w naszym serwisie. Natomiast żeby go wykorzystać, należy przepisać czy skopiować dany ciąg znaków w specjalne pole w formularzu rejestracji u bukmachera. Czasem wystarczy też kliknąć w podlinkowany kod, dzięki czemu znajdziemy się na stronie formularza z automatycznie pobranym kodem. Dalsze kroki są identyczne jak to zostało opisane wcześniej, a po ich wykonaniu można już wykorzystać swój darmowy pierwszy zakład. 

Najlepszy darmowy zakład – na co zwrócić uwagę? 

Podsumowując to, co zostało do tej pory powiedziane, można zrobić listę elementów, na które należy zwrócić uwagę, oceniając atrakcyjność danej promocji. Nie wszystkie bonusy bukmacherskie są bowiem w ogólnym rozrachunku warte zainteresowania – czasem gracz wiele ryzykuje, a szanse na wypłacenie środków bonusowych na konto bankowe są tak naprawdę niewielkie. Dlatego poniżej zamieszczamy ściągę, przy użyciu której szybko można sprawdzić, czy dany darmowy zakład jest rzeczywiście korzystny. 

Czy to darmowy zakład bez depozytu czy po depozycie? 

Jeśli znajdziemy u jakiegoś bukmachera zakład za darmo bez depozytu, to oznacza to, że możemy otrzymać możliwość obstawienia jakiegoś zdarzenia, nie wpłacając na rzecz organizatora zakładów ani złotówki. Jest to oczywiście świetna okazja, gdyż nawet jeśli warunki dotyczące samego zakładu będą mocno „wyśrubowane”, to w końcu nic nie ryzykujemy. Co najwyżej darmowy zakład okaże się nietrafiony, ale my nie stracimy w związku z tym swoich pieniędzy.  

Z drugiej strony, jeśli bukmacher oferuje darmowy zakład bez depozytu, to w zamian za jego przyznanie będzie wymagał czegoś innego niż wpłaty środków finansowych na konto gracza. Trzeba więc zastanowić się, czy ten „deal” się nam opłaca. Dla przykładu załóżmy, że zakład za darmo bez depozytu o wartości 5 zł przyznawany jest w zamian za instalację aplikacji bukmachera, która okazuje się być bardzo ciężka, a my mamy problem z małą ilością pamięci w telefonie. W takiej sytuacji podjęcie dodatkowych działań tylko po to, by otrzymać darmowy zakład o niskiej wartości, może okazać się nieopłacalne. 

Darmowy zakład - warunki bukmacheraNatomiast jeśli chodzi o darmowy zakład przyznawany po depozycie, to sprawa jest bardziej skomplikowana. W tym przypadku należy przyjrzeć się, jaka jest kwota bonusu, a jak dużej wpłaty należy dokonać i na jakich warunkach trzeba za nią obstawić zakłady bukmacherskie oraz jakie warunki obrotowe ma dany bonus (szczegółowo omówimy te kwestie w kolejnych punktach). 

Na jaką kwotę jest darmowy zakład? 

Trzeba zaznaczyć, że darmowy zakład u bukmachera to promocja, w ramach której nie są raczej oferowane wysokie kwoty. Jednak warto zauważyć, że jest znaczącą różnicą, kiedy oferowany zakład za darmo ma wartość np. 5 zł, a wtedy gdy jego wartość to 50 zł. Wszystko to ma szczególne znaczenie, jeśli w grę wchodzi nie darmowy zakład bez depozytu, a właśnie bonus wymagający wcześniejszej wpłaty i zagrania za własne środki finansowe. 

Czy i na jakich warunkach należy obrócić darmowy zakład? 

Najlepszy darmowy zakład to taki, który nie ma żadnych warunków obrotowych i takie promocje faktycznie udostępniają niektórzy bukmacherzy. Darmowy zakład bez depozytu jest w takim przypadku wyjątkowo atrakcyjną ofertą – gracz otrzymuje freebet np. za rejestrację konta, a następnie od razu może obstawić zakład za bonusowe środki i to w taki sposób, jaki uważa za najbardziej sensowny (czyli obstawia tylko takie zakłady bukmacherskie, które jego zdaniem mają największe szanse na wygraną). 

Jednak najczęściej różnego rodzaju bonusy bukmacherskie, w tym darmowy zakład, obwarowane są różnego rodzaju warunkami dotyczącymi obrotu. Dlatego warto zwrócić uwagę na następujące kwestie ustalone w regulaminie promocji: 

  • Ile razy należy obrócić darmowy zakład?  

Im większa wymagana liczba obrotów bonusem, tym mniejsze szanse na to, że środki zostaną przeniesione na saldo depozystowe gracza, a stamtąd będą mogły zostać wypłacone np. na rachunek bankowy. Dlatego, jeśli darmowy zakład wiąże się z warunkami obrotowymi, to najlepiej gdy jest to tylko obrót 1-krotny. 

  • Ile zdarzeń musi objąć darmowy zakład? 

Im więcej zdarzeń zostanie dodanych do zakładu akumulowanego, tym większe ryzyko porażki (zakład jest rozliczony jako wygrany, jeśli wszystkie zdarzenia są trafione). Dlatego idealnie jest wtedy, gdy bukmacher umożliwia grę zarówno zakładami prostymi (1 zdarzenie), jak i wielozdarzeniowymi. Jeśli dopuszcza jedynie zakłady wielokrotne, to im niższa jest minimalna liczba zdarzeń, tym lepiej. 

  • Jaki jest minimalny kurs całkowity zakładu i minimalne kursy poszczególnych zdarzeń? 

Tu też sprawa ma się podobnie. Im wyższy minimalny kurs łączny zakładu czy pojedynczych zdarzeń na nim obstawionych, tym zakład będzie bardziej ryzykowny. Darmowy zakład jest więc tym atrakcyjniejszy, im niższe są te wartości. 

  • Jakie są wykluczenia dotyczące obrotu bonusem? 

Dość często bukmacherzy określają, że darmowy zakład czy bonus innego rodzaju nie może być wykorzystany na zakłady z konkretnej oferty, np. na gry karciane, sporty wirtualne czy zakłady specjalne. Z reguły też nie można korzystać podczas obrotu bonusem z opcji takich jak cash-out, zakład systemowy czy bezpieczny. Natomiast jeśli darmowy zakład bukmacherski oferowany jest w związku z jakimś szczególnym wydarzeniem sportowym, to bukmacher może wymagać, by freebet wykorzystany został na zakłady bukmacherskie z oferty na to wydarzenie. 

Przez jaki czas darmowy zakład będzie aktywny? 

Darmowy zakład - termina ważnościBonusy bukmacherskie mają bardzo różne terminy ważności, ale akurat darmowy zakład ma zazwyczaj naprawdę krótki czas na to, by go zrealizować. Najczęściej gracze mają 2 lub 3 dni na to, by za przyznany freebet obstawić zakład, a nie zawsze w ofercie bukmachera łatwo jest znaleźć zakłady, które spełniają warunki promocji, a jednocześnie są takimi zakładami, które gracz faktycznie chciałby obstawić. Tym bardziej, jeśli wymagany jest wielokrotny obrót bonusem. Taka sytuacja może skłonić typera do zawierania zakładów na zdarzenia mało prawdopodobne, a więc szanse na wypłatę środków maleją. Dlatego im dłuższy jest czas na realizację bonusu, tym dany darmowy zakład jest korzystniejszy. 

Pierwszy darmowy zakład za rejestrację czy dla stałych graczy? 

Ponadto trzeba wziąć pod uwagę, że nie wszystkie bonusy bukmacherskie dostępne są dla wszystkich graczy. Jeśli oferowany jest pierwszy zakład za darmo dla tych użytkowników, którzy założą konto gracza, to rzecz jasna nie mogą z niego skorzystać osoby już zarejestrowane u danego bukmachera. Z kolei w sytuacji, gdy darmowy zakład bez depozytu czy po depozycie jest przeznaczony dla stałych graczy, to i tak najpierw należy założyć konto, a dopiero później można spełnić te warunki, które pozwalają odblokować wypatrzony zakład za darmo. 

Darmowy zakład bukmacherski – jak znaleźć ciekawy bonus? 

Darmowy zakład nie należy do najczęściej oferowanych bonusów, jednak nie jest też wielką rzadkością. Niektórzy bukmacherzy oferują darmowy zakład za rejestrację i wtedy jest to element większego pakietu powitalnego, w skład którego wchodzą np. zakłady bez ryzyka (cashbacki) czy bonusy bukmacherskie od depozytu (np. bonus 100% depozytu). W ramach oferty na start bukmacher może też oferować darmowy zakład nie tylko za założenie konta, ale też dodatkowo np. za dokonanie pełnej weryfikacji konta gracza czy potwierdzenie zgód marketingowych. Tego rodzaju oferty powitalne można oczywiście śledzić na stronach bukmacherów, ale jest to dość czasochłonna praca, ponieważ w Polsce działa już kilkadziesiąt legalnych firm bukmacherskich. Żeby oszczędzić sobie czasu i wysiłku, można sprawdzić, jakie są aktualne powitalne bonusy bukmacherskie w naszym rankingu bukmacherów. Jeśli tylko któryś z nich oferuje w danej chwili darmowy zakład bez depozytu lub też po wpłacie na pewno informujemy o tym w naszym zestawieniu. 

Darmowy zakład - wygranaA w jaki sposób można być na bieżąco powiadamianym na temat tego, gdzie jest jakiś interesujący darmowy zakład bukmacherski dla zarejestrowanych już graczy? Na pewno dobrym sposobem jest pobranie aplikacji bukmachera i ustawienie powiadomień push na temat jego najświeższych promocji. Bukmacherzy umożliwiają też zapisanie się na newsletter czy powiadomienia SMS o nowych bonusach. Ponadto, jeśli któryś bukmacher udostępni naprawdę wartościowy darmowy zakład, wtedy informujemy o nim na stronie głównej naszego serwisu w sekcji „Aktualności”.