Fortuna – bonus powitalny 2024. Najlepszy kod: MAKSYMALNYBONUS

U bukmachera Fortuna można zdobyć naprawdę pokaźny pakiet powitalny, w skład którego wchodzą aż 3 zakłady bez ryzyka (3 x 100 zł) oraz darmowy zakład o wartości 20 zł za pełną rejestrację. Dodatkowo, jeśli podczas rejestracji konta gracza podasz specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS i wykonasz pierwszą wpłatę na swoje konto gracza, uzyskasz dodatkowy freebet 10 zł. Łącznie bonus powitalny bukmachera Fortuna może wynieść do 330 zł. 

3 zakłady bez ryzyka – łącznie do 300 zł 

Jeśli założysz konto gracza u bukmachera Fortuna, w ciągu kilku minut od rejestracji na Twoim koncie pojawią się aż 3 zakłady bez ryzyka każdy w kwocie do 100 zł. Oznacza to, że 3 pierwsze obstawione przez Ciebie kupony będą objęte promocją gry bez ryzyka (pod warunkiem, że stawka każdego z nich nie przekroczy 100 zł). Krok po kroku gra w ramach promocji wygląda następująco: 

Obstawiasz 1. zakład za stawkę maks. 100 zł, jeśli zakład będzie: 

  • wygrany – uzyskujesz wygraną, 
  • przegrany – stawka z kuponu (maks. 100 zł) zostaje zwrócona na Twoje konto. 

Obstawiasz 2. zakład za stawkę maks. 100 zł – tu także możesz liczyć na wygraną z kuponu lub zwrot stawki. 

Obstawiasz 3. zakład za stawkę maks. 100 zł – scenariusz jest taki sam jak wcześniej: wygrana lub zwrot stawki. 

Tak więc, jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się przegrany, masz zagwarantowany zwrot obstawionej kwoty na konto gracza. Co bardzo ważne, nie musisz nim obracać – jeśli chcesz, możesz bez problemu natychmiast wypłacić zwróconą kwotę, przelewając ją na konto bankowe lub też, jeśli zechcesz, przeznaczyć ją na dalszą grę u bukmachera. 

Do udziału w promocji kwalifikują się zakłady na dowolne rozgrywki sportowe. Warunkiem jest jednak, by zagrać je w ciągu 48 godz. od rejestracji oraz by zostały one rozliczone w ciągu 7 dni. 

W promocji udziału nie biorą zakłady z oferty: Hit Dnia, Ekspert+ czy Superoferta oraz zakłady na gry karciane lub sporty wirtualne, a także wypłacone przed czasem przy użyciu opcji „Early Cash Out”. 

Przejdź na stronę bukmachera Fortuna aby odebrać bonus

Darmowe 20 zł za pełną rejestrację 

Jeśli dokonasz pełnej rejestracji konta, czyli poddasz się weryfikacji, otrzymasz w nagrodę darmowy zakład o wartości 20 zł. Jest to w pełni darmowy zakład, ponieważ nie musisz wpłacać własnego depozytu, by uzyskać od bukmachera Fortuna środki na grę. Pełna rejestracja nie jest czasochłonna, gdyż można jej dokonać, nie tylko wysyłając skan/zdjęcie dokumentu tożsamości, ale też korzystając z opcji MojeID (czyli przez bankowość elektroniczną). 

Bonus o wartości 20 zł jest wypłacany w punktach (2800 punktów FKP). Za przyznane punkty możesz bez problemu obstawiać zakłady bukmacherskie w Fortunie online. 

Przejdź na stronę bukmachera Fortuna aby odebrać bonus

Bonus 10 zł za specjalny kod promocyjny 

To jednak nie wszystko. Jeśli rejestrując konto gracza, dodatkowo podasz prawidłowy kod promocyjny, który brzmi MAKSYMALNYBONUS, a następnie dokonasz pierwszej wpłaty na swoje konto gracza, otrzymasz dodatkowy bonus o wartości 10 zł. 

Przejdź na stronę bukmachera Fortuna aby odebrać bonus

Po zsumowaniu wszystkich bonusów, jakie udostępnia dla nowych graczy bukmacher Fortuna, okazuje się, że bonus powitalny może wynieść łącznie 330 zł (z czego aż do 300 zł można bezpośrednio po otrzymaniu wypłacić na swoje konto bankowe).


ARCHIWALNE BONUSY POWITALNE FORTUNY 


3 bonusy bez ryzyka – łącznie 600 zł 

Cashback w Fortunie podzielony jest na 3 zakłady bez ryzyka i każdy z nich oznacza zwrot od razu na konto depozytowe gracza (gracz nie musi dokonywać obrotu zwróconymi środkami).  

Pierwszy cashback aktywowany jest od razu po założeniu konta i wynosi do 100 zł. Gracz ma 72 godziny od założenia konta na to, by zagrać pierwszy zakład. Jego rozstrzygnięcie musi nastąpić w ciągu 7 dni. Jeśli zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci równowartość jego całej stawki (razem z podatkiem) na konto gracza, a środki te mogą zostać wypłacone lub też zaangażowane do dalszej gry. 

Po 3 dniach od rejestracji gracz otrzymuje cashback do 200 zł, a po kolejnych 3 dniach kolejny – do 300 zł. Żeby móc skorzystać z wybranego bonusu, trzeba obstawić zakład w ciągu 72 godzin od momentu przyznania tego bonusu. Pozostałe zasady też są takie same, jak w przypadku pierwszego zakładu bez ryzyka. 

W promocji udziału nie biorą zakłady z oferty Hit Dnia, Ekspert+ czy Superoferta oraz zakłady na gry karciane lub sporty wirtualne.

Darmowe 20 zł bez wpłaty 

Jeśli gracz dokona pełnej rejestracji konta, otrzyma w zamian darmowy zakład o wartości 20 zł i to bez wymogu wpłaty depozytu. Weryfikację konta można przeprowadzić, wysyłając skan czy zdjęcie swojego dokumentu tożsamości lub przez bankowość elektroniczną (opcja MojeID). 

Bonus wypłacany jest w punktach (2800 punktów FKP), za które można następnie obstawiać zakłady bukmacherskie w Fortunie.

Bonus 10 zł za 1. wpłatę i bonus od 2. wpłaty do 200 zł 

Ponadto u bukmachera Fortuna gracz może otrzymać jeszcze inne bonusy w zamian za dokonanie pierwszych depozytów. Po pierwszej wpłacie użytkownik może uzyskać bonus o wartości 10 zł. Natomiast po dokonaniu drugiej wpłaty, typer otrzymuje bonus 50% kwoty tejże wpłaty – maksymalnie 200 zł. 

Po zsumowaniu wszystkich opisanych bonusów okazuje się, że u bukmachera Fortuna bonus powitalny może dać kwotę nawet 830 zł.