Dziś jest: 26 września 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Fortuna – bonus powitalny 2023. Najlepszy kod: MAKSYMALNYBONUS

U bukmachera Fortuna można zdobyć naprawdę pokaźny pakiet powitalny, w skład którego wchodzą aż 3 bonusy bez ryzyka, bonus za pierwszą wpłatę i bonus 50% od drugiej wpłaty. Ponadto, jeśli zakładając konto, podasz kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS, otrzymasz dodatkowy freebet. Łącznie bonus powitalny w Fortunie może opiewać na kwotę nawet 830 zł. 

3 bonusy bez ryzyka – łącznie 600 zł 

Cashback w Fortunie podzielony jest na 3 zakłady bez ryzyka i każdy z nich oznacza zwrot od razu na konto depozytowe gracza (gracz nie musi dokonywać obrotu zwróconymi środkami).  

Pierwszy cashback aktywowany jest od razu po założeniu konta i wynosi do 100 zł. Gracz ma 72 godziny od założenia konta na to, by zagrać pierwszy zakład. Jego rozstrzygnięcie musi nastąpić w ciągu 7 dni. Jeśli zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci równowartość jego całej stawki (razem z podatkiem) na konto gracza, a środki te mogą zostać wypłacone lub też zaangażowane do dalszej gry. 

Po 3 dniach od rejestracji gracz otrzymuje cashback do 200 zł, a po kolejnych 3 dniach kolejny – do 300 zł. Żeby móc skorzystać z wybranego bonusu, trzeba obstawić zakład w ciągu 72 godzin od momentu przyznania tego bonusu. Pozostałe zasady też są takie same, jak w przypadku pierwszego zakładu bez ryzyka. 

W promocji udziału nie biorą zakłady z oferty Hit Dnia, Ekspert+ czy Superoferta oraz zakłady na gry karciane lub sporty wirtualne.

Przejdź na stronę bukmachera Fortuna aby odebrać bonus

Darmowe 20 zł bez wpłaty 

Jeśli gracz dokona pełnej rejestracji konta, otrzyma w zamian darmowy zakład o wartości 20 zł i to bez wymogu wpłaty depozytu. Weryfikację konta można przeprowadzić, wysyłając skan czy zdjęcie swojego dokumentu tożsamości lub przez bankowość elektroniczną (opcja MojeID). 

Bonus wypłacany jest w punktach (2800 punktów FKP), za które można następnie obstawiać zakłady bukmacherskie w Fortunie.

Przejdź na stronę bukmachera Fortuna aby odebrać bonus

Bonus 10 zł za 1. wpłatę i bonus od 2. wpłaty do 200 zł 

Ponadto u bukmachera Fortuna gracz może otrzymać jeszcze inne bonusy w zamian za dokonanie pierwszych depozytów. Po pierwszej wpłacie użytkownik może uzyskać bonus o wartości 10 zł. Natomiast po dokonaniu drugiej wpłaty, typer otrzymuje bonus 50% kwoty tejże wpłaty – maksymalnie 200 zł. 

Po zsumowaniu wszystkich opisanych bonusów okazuje się, że u bukmachera Fortuna bonus powitalny może dać kwotę nawet 830 zł.

Przejdź na stronę bukmachera Fortuna aby odebrać bonus