STS – kod promocyjny 2024 z najlepszą ofertą bonusową

STS kod promocyjny umożliwiający odbiór ponadstandardowo wysokich bonusów to:

MAKSYMALNYBONUS

STS kod promocyjny - to musisz wiedzieć:

Ważne!

  • W STS kod promocyjny koniecznie wpisz już na etapie rejestracji, na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego. Jeśli ukończysz zakładanie konta gracza i nie wpiszesz w formularzu kodu promocyjnego MAKSYMALNYBONUS to otrzymanie wyjątkowo wysokiego bonusu powitalnego nie będzie już możliwe
  • Kod promocyjny STS brzmiący: MAKSYMALNYBONUS to aktualny oraz zatwierdzony przez STS kod promocyjny. Podając podczas rejestracji w STS kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS masz pewność że będzie on uznany przez bukmachera STS jako poprawny kod promocyjny
Przejdź na stronę bukmachera STS. Kod promocyjny jaki należy podać w formularzu rejestracyjnym to MAKSYMALNYBONUS
STS kod promocyjny - zalety i wady:

Zalety

  • podając podczas zakładania konta gracza w STS kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS otrzymasz wysoki bonus bez depozytu, którego nie otrzymałbyś w przypadku pozostawienia pola „kod promocyjny” pustego

Wady

  • brak, kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS to zatwierdzony i honorowany przez STS kod promocyjny. Nie ma żadnych wad wynikających z podania tego kodu promocyjnego podczas rejestracji

STS kod promocyjny - ważne informacje

Kod promocyjny STSMAKSYMALNYBONUS
Czy kod STS jest aktualny?Tak
Czy kod jest uznawany przez STS?Tak
Bonus powitalny w STS100 zł (podwojenie pierwszej wpłaty) + 100 zł (Zakład bez Ryzyka na pierwszy kupon) + 200 zł (50% od drugiej wpłaty) + 300 zł (50% od trzeciej wpłaty) + 60 zł (bonusy za wykonanie kilku zadań). Pamiętaj, że aktualny kod promocyjny STS to MAKSYMALNYBONUS, a jego wpisanie jest konieczne aby otrzymać bonus powitalny w pełnej wysokości. Kod promocyjny należy wpisać w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta gracza w STS. Tutaj specjalny link z uzupełnionym kodem promocyjnym.

STS kod promocyjny – informacje ogólne

Kod promocyjny STS to bardzo przydatna opcja, dzięki której gracze obstawiający zakłady bukmacherskie u największego bukmachera w Polsce, mogą uzyskać specjalny bonus. Jeśli masz zamiar założyć konto w STS, kod promocyjny powinieneś poznać jeszcze przed jego rejestracją, tak aby zyskać nie tylko standardowy bonus powitalny, ale jeszcze coś „ekstra”. Sprawdź, jaki jest aktualny kod STS, w jaki sposób z niego skorzystać oraz co można dzięki temu zyskać. Dowiedz się również, jakie inne bonusy bukmacherskie i promocje przygotował lider polskiego rynku zakładów bukmacherskich oraz dlaczego to właśnie ten bukmacher oferuje jedną z najlepszych usług w zakresie gry online w naszym kraju. 

STS bonus powitalny

Kod promocyjny STS – co to jest i jak działa? 

Kod promocyjny do STS to po prostu specjalne hasło, dzięki któremu bonus powitalny przyznawany nowym graczom w zamian za rejestrację w serwisie bukmacherskim może zostać zwiększony. W zależności od aktualnej oferty gracz może otrzymać dodatkowy bonus, który standardowo nie wchodzi do pakietu bonusów na start albo też powiększyć wartość, jaką ma klasyczny bonus dla nowych graczy. Przyznawany przez STS kod promocyjny (inaczej kod bonusowy) ma w każdym razie na celu dodatkowo zachęcić użytkowników do założenia konta i przetestowania oferty zakładów bukmacherskich operatora.  

STS kod promocyjny - jak działa

Z reguły kod promocyjny nie ma skomplikowanej pisowni – bukmacherzy najczęściej udostępniają jakieś łatwe do przepisania hasło (rzadko spotykana jest praktyka generowania niezrozumiałych ciągów znaków, bo każdy bukmacher chce, by gracz bez problemów podał właściwy kod promocyjny). Dla przykładu honorowany w STS kod promocyjny brzmi aktualnie: MAKSYMALNYBONUS i jak wskazuje to hasło, może pomóc uzyskać wyjątkowo wysoki bonus dla nowych graczy. Czy i jakie konkretnie korzyści daje w danej chwili kod promocyjny STS, sprawdzisz w specjalnym polu na samej górze tej strony. 

Gdzie wpisać kod promocyjny STS? 

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?W STS kod promocyjny należy podać w trakcie zakładania internetowego konta gracza. Rejestracja jest szybka i bardzo intuicyjna – sprowadza się do wypełnienia krótkiego panelu rejestracyjnego. Kod promocyjny STS należy podać na pierwszym ekranie formularza, czyli w sekcji z danymi konta w specjalnym polu, które zatytułowane jest właśnie „Kod promocyjny”. Aby mieć 100-procentową pewność, że pozyskany kod promocyjny do STS będzie działał i nie znajdzie się w nim żadna literówka, najlepiej jest go skopiować i wkleić do formularza, a nie przepisywać ręcznie. 

Ale uwaga – klikając w nasz specjalny link, w ogóle nie musisz samodzielnie podawać, jaki jest w STS kod promocyjny, ponieważ kod STS wpisze się w odpowiednim polu automatycznie. Warto oczywiście zawsze upewnić się, czy prawidłowy kod bonusowy został pobrany i widnieje w polu formularza, tak, by z powodu jakichś technicznych problemów nie ominęła Cię możliwość pozyskania dodatkowych bonusów. Jednak przed sprawdzeniem w praktyce, gdzie wpisać kod promocyjny do STS, trzeba dowiedzieć się, skąd wziąć ten aktualny, działający w STS kod promocyjny. 

Jak otrzymać kod promocyjny STS? 

Kod promocyjny STS może przynieść spore korzyści, a jak widać jego użycie nie wymaga wiele wysiłku. Można jednak zapytać, jak otrzymać kod promocyjny, który na pewno będzie skuteczny? Niestety w Internecie jest wiele stron, na których można znaleźć nieaktualny kod promocyjny, a podając go w trakcie rejestracji, nie uzyska się żadnych dodatkowych korzyści. Co więcej, użytkownik straci też szansę na to, by otrzymać specjalny, zwiększony bonus powitalny w przyszłości – osobiste konto gracza można bowiem założyć u danego bukmachera tylko jeden raz. Dlatego tak ważne jest, by mieć pewność, że pozyskany kod promocyjny do STS faktycznie będzie działać. Skąd więc wziąć honorowany przez STS kod promocyjny, czyli taki, który jest prawidłowy, aktualny i przyniesie wyjątkowo korzystne bonusy? 

Jak otrzymać kod promocyjny STS?Wystarczy, że sprawdzisz, jaki kod promocyjny STS podajemy na tej stronie. W wyróżnionym polu u góry ekranu znajduje się zawsze działający kod bonusowy, który gwarantuje, że wyjątkowo atrakcyjny bonus powitalny STS trafi na Twoje konto gracza. Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej korzyści, możesz: 

  • kliknąć w link kierujący do panelu rejestracji (wtedy kod STS: MAKSYMALNYBONUS wpisze się w formularzu automatycznie) lub 
  • przekleić go przy użyciu opcji „kopiuj – wklej” w odpowiednie pole formularza samodzielnie. 

Kod promocyjny STS dla stałych graczy 

Warto też wiedzieć, że choć przygotowany przez STS kod promocyjny dla nowych graczy jest tym najbardziej poszukiwanym, bukmacher oferuje też od czasu do czasu kod promocyjny dla typerów, którzy mają zarejestrowane konto od dłuższego czasu. Bukmacher STS kod promocyjny dedykowany stałym graczom przesyła w wiadomościach mailowych lub SMS. Żeby wykorzystać otrzymany kod bonusowy, użytkownik powinien po zalogowaniu się wejść w zakładkę „Moje konto” i wpisać kod STS w pole „Kod promocyjny”, które umieszczone jest po lewej stronie ekranu. To, jaki bonus zostanie przyznany, zależy od konkretnej promocji STS. W tym tekście koncentrujemy się jednak na bonusach, które można otrzymać, wykorzystując kod STS zwiększający bonus powitalny dla nowych graczy. 

Szybka rejestracja konta w STS 

Jak już wspomniano, rejestracja konta gracza w serwisie bukmacherskim STS jest bardzo prosta i zajmuje tylko chwilkę. Pamiętaj też, że przygotowany przez STS kod promocyjny dla nowych graczy może być wykorzystany jedynie podczas procesu zakładania konta (bez którego na marginesie legalne obstawianie zakładów przez Internet jest w Polsce niemożliwe). Jak więc wygląda krok po kroku rejestracja internetowego konta gracza w STS? Najpierw należy wejść na stronę internetową bukmachera i kliknąć w wyświetlający się w jej prawym górnym rogu przycisk „Załóż konto”, dzięki czemu wyświetli się panel służący do rejestracji. Alternatywnym sposobem jest przejście do niego bezpośrednio z naszej strony: wystarczy kliknąć w dowolny link czy przycisk, na którym widnieje kod promocyjny „MAKSYMALNYBONUS, a wyświetli się ten sam formularz rejestracyjny. 

STS - rejestracja - dane kontaTeraz rozpoczyna się 2-ekranowa rejestracja uproszczona. Jej pierwszy ekran przeznaczony jest na ustalenie danych konta – należy tu wpisać swój adres e-mail, hasło do logowania, numer telefonu oraz zaznaczyć obowiązkowe oświadczenie o pełnoletniości i zapoznaniu się z regulaminem (zgody marketingowe są dobrowolne). Przypomnijmy, że już na pierwszym ekranie znajduje się też bardzo ważne pole „Kod promocyjny”. Jego uzupełnienie również nie jest konieczne, ale jeśli pozostanie puste, nie można liczyć na uzyskanie dodatkowych bonusów. Warto więc wkleić tu udostępniony przez STS kod promocyjny lub po prostu zarejestrować się bezpośrednio z naszego linka (kod STS wyświetli się w odpowiednim polu automatycznie). Kiedy wszystkie obowiązkowe dane są podane, należy kliknąć przycisk „Dalej”, co spowoduje przejście na drugi ekran rejestracji. 

STS - rejestracja - dane osoboweRejestracja musi zostać dokończona poprzez wypełnienie na kolejnym ekranie formularza danych osobowych gracza. Tu należy podać swoje imię i nazwisko, numer PESEL oraz kraj urodzenia. Trzeba też wskazać, z jakiego źródła pochodzą środki, za które stawiane będą zakłady bukmacherskie oraz wpisać kod SMS, który przyszedł na podany wcześniej numer telefonu. Na koniec obowiązkowo należy zaznaczyć, że podane dane są zgodne z prawdą, a środki na grę pozyskane zostały w legalny sposób. Jest tu jeszcze opcja, dzięki której bonus powitalny zostanie przydzielony na konto gracza – domyślnie ustawiona jest ona potwierdzająco (czyli potwierdza chęć otrzymania bonusu). Można oczywiście to okienko odznaczyć, ale wtedy stracimy zarówno standardowy bonus dla nowych graczy, jak i korzyści generowane przez kod promocyjny STS (czyli nawet jeśli podamy kod STS na pierwszym ekranie i tak nie będzie on skutkował żadnym bonusem). 

Na koniec klikamy „Zarejestruj” i na tym kończy się rejestracja konta tymczasowego. 

Pełna rejestracja i stałe konto gracza w STS 

Konto gracza o charakterze tymczasowym rejestruje się, jak widać, błyskawicznie. Można przy jego pomocy stawiać zakłady bukmacherskie, wpłacać depozyty oraz wykorzystywać różne promocje i bonusy dostępne w STS (kod promocyjny i bonus powitalny także są dostępne dla właścicieli kont tymczasowych). Jednak trzeba też wspomnieć o ograniczeniach, jakie ma tego rodzaju konto gracza. Co najważniejsze, typer nie może wypłacać z niego wygranych środków, gdyż taka opcja dostępna jest tylko dla w pełni zweryfikowanych użytkowników. Konto tymczasowe obowiązuje też sumaryczny limit stawek. 

Te ograniczenia można usunąć, poprzez dokończenie procesu rejestracji. W tym celu należy przesłać skan swojego dokumentu tożsamości oraz wpisać m.in. numer rachunku bankowego i adres zamieszkania. Następnie bukmacher STS informuje gracza o wyniku weryfikacji drogą e-mailową (trwa to najczęściej nie dłużej niż 15 minut). 

Stałe konto gracza w STS

Bonus powitalny + kod promocyjny i inne promocje STS 

Bukmacher STS od lat pozostaje numerem jeden wśród legalnych bukmacherów w Polsce, a przyczyniają się do tego m.in. liczne i różnorodne promocje bukmacherskie. 

Standardowy bonus dla nowych graczy w STS 

Gracz, który zarejestruje nowe konto u bukmachera, na początku otrzymuje powitalne bonusy bukmacherskie. Tego rodzaju bonusy dla nowych graczy znajdują się w ofercie niemal każdego bukmachera online, ponieważ wszyscy organizatorzy zakładów chcą zachęcić internautów do zakładania kont. Jednak znaczenie ma, jaki rodzaj bonusu oferuje bukmacher, jaka jest jego wartość, a także szczegółowe warunki promocji. Co ciekawe, w STS dostępny jest często cały pakiet bonusów, a więc bonus powitalny może obejmować zarówno freebet (bonus, dzięki któremu można obstawiać zakłady bukmacherskie zupełnie za darmo), cashback (bonus oznaczający zwrot stawki zakładu, jeśli jest on przegrany) i bonus od depozytu (bonus zwiększający wartość wpłaty gracza, np. bonus 100% skutkuje podwojeniem depozytu).

Żeby otrzymać bonus powitalny STS, trzeba oczywiście założyć konto gracza. Czasem użytkownik musi spełnić dodatkowe warunki (np. wpłacić depozyt w odpowiedniej wysokości czy zagrać zakłady bukmacherskie o określonych parametrach), a czasem sama rejestracja konta uprawnia do otrzymania bonusu powitalnego. Podkreślmy raz jeszcze, że bonus dla nowych graczy nie zostanie przyznany, jeśli w formularzu rejestracji nie będzie zaznaczone pole potwierdzające chęć jego otrzymania. 

STS - bonus powitalny

Kod promocyjny STS, czyli bonus powitalny plus” 

Bonus dla nowych graczy daje z jednej strony dodatkową motywację do rejestracji w serwisie bukmachera, ale też niesie praktyczne korzyści dla niedoświadczonych użytkowników. Wykorzystując bonus powitalny, typer może w bezpieczny sposób stawiać pierwsze zakłady, nie ryzykując utraty własnych pieniędzy (freebet) czy otrzymując zwrot w przypadku porażki (cashback). Rzecz jasna im większy jest bonus powitalny, tym dla gracza lepiej, dlatego kod promocyjny jest tak pożądany. Przyznawany przez STS kod promocyjny może np. pozwolić na postawienie dodatkowych zakładów, dzięki czemu gracz otrzymuje nową szansę na uzyskanie wygranej, a także możliwość lepszego praktycznego poznania serwisu bukmachera i udostępnionych przez niego funkcjonalności. 

STS - kod promocyjny

Jeśli chcesz uzyskać te ponadstandardowe korzyści, pamiętaj, że honorowany przez STS kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS musi znaleźć się w odpowiednim polu w formularzu rejestracji internetowego konta gracza. 

Promocje w STS dla graczy o dłuższym stażu 

Bonus powitalny i zwiększający go kod promocyjny STS to świetna oferta dla osób, które dopiero chcą założyć w serwisie bukmachera konto gracza. Typer, który ma już za sobą rejestrację w STS – czy to przed godziną czy nawet lata temu – ma jednak wiele innych okazji, by też otrzymać atrakcyjne bonusy bukmacherskie. Niektóre promocje STS mają charakter stały, a więc dostępne są miesiącami i nie mają związku z aktualnymi wydarzeniami. Dla przykładu bukmacher może oferować bonusy w zamian za zaproszenie do rejestracji w serwisie swoich znajomych. Z kolei promocje tymczasowe, które oferowane są czasem nawet tylko kilka godzin, wiążą się z konkretnymi wydarzeniami sportowymi (np. Mundial, Turniej Czterech Skoczni) lub innymi okazjami (np. Mikołajki czy Walentynki). Bukmacher STS przygotowuje takie promocje dla wszystkich graczy, a część z nich dedykowana jest użytkownikom grającym przez aplikację mobilną czy graczom obstawiającym w punktach naziemnych. Bonusy czasowe mogą mieć postać freebetów, cashbacków czy bonusów od depozytu. Zdarzają się też np. długotrwałe rankingi typerów czy szybkie konkursy ogłaszane w mediach społecznościowych.  

STS - promocje stałe

Różnego typu promocje STS znajdziemy przede wszystkim na stronie internetowej bukmachera w dedykowanej zakładce „Promocje” i właśnie w social media (Facebook, Twitter, Instagram). Dodatkowo bukmacher może przesłać graczowi wspominany już kod bonusowy zwany też voucherem (chodzi nie o kod promocyjny dla nowych graczy zwiększający bonus powitalny, tylko zupełnie odrębny przygotowany przez STS kod promocyjny dla stałych graczy). Taki specjalny kod promocyjny można otrzymać na podany podczas rejestracji adres e-mail lub numer telefonu, a później wystarczy przepisać go w dedykowanym polu „Kod promocyjny” w swoim koncie gracza. 

Bukmacher STS – co i jak obstawimy? 

Dostępne w STS promocje i bonusy bukmacherskie są bardzo atrakcyjne, jednak esencją oferty bukmachera są przecież same zakłady bukmacherskie i to ich jakość jest dla graczy najważniejsza. Warto więc zapytać, czy bukmacher STS udostępnia różnorodne zakłady na rozmaite wydarzenia oraz na jakim poziomie stoi realizacja usług bukmacherskich. Wtedy dowiemy się, czy jest na co wykorzystać bonus powitalny i zwiększający go kod promocyjny STS. 

Dostępne zakłady bukmacherskie 

Zakłady bukmacherskie STS można stawiać na: 

  • Wydarzenia sportowe – do wyboru jest kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, a liczba rynków na najpopularniejsze wydarzenia (np. hitowe mecze Euro) wynosi nawet około 300. Obok tradycyjnych sportów, w STS można też typować mnóstwo zakładów na e-sport, a bukmacher przygotowuje specjalne promocje dedykowane graczom typującym sporty elektroniczne. Zakłady można obstawiać w trybie przedmeczowym i na żywo (w trakcie trwania danego spotkania). STS - esport
  • Sporty wirtualne – zakłady na generowane komputerowo mecze np. piłki nożnej czy tenisa dostępne są w STS na okrągło, dzięki czemu jeśli w danej chwili gracz nie znajduje interesujących go zakładów w ofercie na wydarzenia sportowe, zawsze może obstawić wirtualny sport. Do wyboru jest kilka dyscyplin, a zakładom towarzyszą dobrej jakości animacje i obszerne statystki sportowe, które ułatwiają poprawne typowanie. Żeby zachęcić do spróbowania zakładów tego typu, STS nierzadko oferuje bonusy, które można wykorzystać tylko na sporty wirtualne. STS - sporty wirtualne
  • Gry karciane – bukmacher STS oferuje także zakłady na symulowane komputerowo gry karciane (np. poker czy blacjack). Oferta jest szeroka – obejmuje zakłady na kilka gier w karty, a poker występuje także w rzadko dostępnej polskojęzycznej wersji. Na stronie STS można zobaczyć transmisje z gry na żywo, często dostępne są też specjalne promocje na gry karciane.STS - gry karciane 
  • Wydarzenia pozasportowe – STS przygotowuje też zakłady na wydarzenia ze świata polityki (np. Kto zostanie wybrany na następnego burmistrza Nowego Yorku?) i rozrywki (np. Czy reprezentant Polski wygra Eurowizję?). 

Jak widać wybór zakładów w STS jest naprawdę szeroki, a bonus dla nowych graczy i udostępniany przez STS kod promocyjny można wykorzystać na ich różne rodzaje (szczegóły warto sprawdzić w regulaminie, który opisuje dany bonus powitalny). 

Kanały STS do obstawiania zakładów 

STS - aplikacja mobilnaBukmacher STS umożliwia stawianie zakładów zarówno przez Internet, jak i w tradycyjny sposób – w stacjonarnych punktach sprzedaży. Dziś większość graczy korzysta wyłącznie lub przede wszystkim z tej pierwszej opcji, wnosząc zakłady przez stronę internetową (w wersji desktopowej lub mobilnej) albo aplikację na urządzenia mobilne. Każdy z kanałów online służących do obstawiania zakładów przygotowany został w pełni profesjonalnie: obsługa jest intuicyjna, wszystko działa sprawnie, a od strony wizualnej całość prezentuje się spójnie i bardzo przyjemnie. W serwisie i aplikacji znajdziemy mnóstwo funkcjonalności, takich jak obszerne statystyki sportowe, wyniki, transmisje z meczów i ich wizualizacje (na match-trackerach), opcje typu cash-out itd. Konto gracza można zasilić w bezpieczny i błyskawiczny sposób za pomocą jednej z wielu opcji, dostępne są też szybkie wypłaty wygranych. Internauci mogą w każdej chwili skorzystać z pomocy konsultantów, którzy są w kontakcie 24/7, odpowiadając na pytania przez czat na żywo, e-mail i formularz kontaktowy. Za grą online przemawiają też omawiane już liczne promocje, w tym bonus powitalny i kod promocyjny STS, które są przeznaczone tylko dla graczy internetowych. 

Zakłady bukmacherskie STS przyjmowane są również w ponad 400 lokalach naziemnych operatora. Punkty naziemne są nowoczesne i komfortowe, a w wielu można obejrzeć transmisję z meczu, sprawdzić zakłady na tabletach lub nawet postawić zakład na innowacyjnym samoobsługowym terminalu. Jednak taka opcja nie jest równoznaczna z typowaniem zakładów przez stronę internetową lub aplikację mobilną – aby grać na terminalu nie jest potrzebna rejestracja konta gracza, nie jest więc przyznawany bonus powitalny, a kod promocyjny STS jest tu bezużyteczny (nie ma też wielu innych opcji dostępnych podczas gry przez komputer czy smartfon). 

Bukmacher STS – co warto wiedzieć? 

Marka STS należy do polskiej firmy „Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z .o.o.”, która prowadzi działalność bukmacherską w Polsce w sposób w pełni zgodny z prawem. Lokale stacjonarne STS działają od 1997 r., a zezwolenie na urządzanie zakładów online bukmacher STS uzyskał w 2012 r. (zezwolenie zostało przedłużone w 2018 r. decyzją Ministra Finansów o numerze PS4.6831.20.2017.KLE).  

STS - sponsor sportu

Bukmacher STS od lat króluje na rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju – w 2020 r. kontrolował ponad 45% legalnej części sektora. Firma bukmacherska może też się pochwalić bardzo intensywną działalnością w zakresie sponsoringu polskiego sportu – na koncie ma sponsoring m.in. polskiej reprezentacji w piłce nożnej, wielu klubów piłkarskich (np. Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze), Polskiej Ligi Siatkówki i wielu innych. STS działa też na rynkach zagranicznych, w tym np. w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Norwegii. 

Kod promocyjny STS w pytaniach i odpowiedziach 

W ramach podsumowania przygotowaliśmy na koniec sekcję FAQ, w której zebrane zostały najważniejsze pytania i odpowiedzi związane z zagadnieniem, jakim jest dostępny w STS kod promocyjny. 

Czym jest udostępniany przez STS kod promocyjny? 

Honorowany przez STS kod promocyjny to proste narzędzie, które w niemal bezwysiłkowy sposób może zwiększyć korzyści, jakie daje bonus dla nowych graczy oferowany za rejestrację w serwisie online. Przygotowany przez STS kod promocyjny to hasło, które należy podać w odpowiednim polu podczas zakładania konta gracza. 

Dlaczego warto wykorzystać kod promocyjny STS? 

Bonus powitalny to gratyfikacja za zarejestrowanie internetowego konta gracza – typer może uzyskać przykładowo darmowe środki na grę (freebet) czy możliwość gry bez ryzyka (cashback). Jeśli jednak gracz poda właściwy kod promocyjny, jego bonus powitalny może znacznie wzrosnąć kwotowo lub poszerzyć się o dodatkowe korzyści. Żeby dowiedzieć się, jakie w tej chwili profity daje kod promocyjny STS, sprawdź aktualne informacje na ten temat na górze strony. 

Kto może wykorzystać przygotowany przez STS kod promocyjny? 

Najczęściej kod promocyjny STS przygotowywany jest z myślą o nowych graczach i można go podać tylko podczas rejestracji. Jednak zdarza się też, że odrębny kod STS stworzony zostanie dla już zarejestrowanych graczy (wtedy trzeba go podać w sekcji „Moje konto”). 

Gdzie wpisać kod promocyjny STS dla nowych graczy? 

Kod promocyjny STS dla nowych graczy należy podać na pierwszym ekranie panelu rejestracji w polu „Kod promocyjny”. Jednak klikając w nasz link, działający w STS kod promocyjny pojawi się tam automatycznie. 

Czym różni się kod promocyjny, kod bonusowy i voucher STS? 

Niczym. Kod promocyjny STS, kod bonusowy STS i voucher STS to po prostu inne nazwy dla tego samego narzędzia. 

Czym różni się bonus powitalny i kod promocyjny STS? 

Bonus powitalny przyznawany jest graczom w zamian za rejestrację konta (w formularzu rejestracyjnym należy zostawić zaznaczone pole potwierdzające chęć uzyskania bonusu). Natomiast kod promocyjny STS to opcja, która może zwiększyć bonus dla nowych graczy – aby z niego skorzystać konieczny jest minimalny wysiłek, czyli podanie właściwego kodu podczas rejestrowania się w serwisie bukmacherskim. 

Gdzie sprawdzić, jaki regulamin obowiązuje kod promocyjny STS? 

Kod promocyjny do STS tak jak każda promocja ma swój regulamin – znajdziesz go w serwisie bukmachera na dedykowanej akcji stronie. 

Czy można wykorzystać kod STS później (po rejestracji)? 

Jeśli rejestracja konta gracza jest już dokonana, a kod promocyjny STS dla nowych graczy nie został wpisany (np. gdy gracz o tym zapomniał), niestety nie można już później go dopisać. Można za to wykorzystać inne dostępne bonusy i promocje STS. 

Co, jeśli kod promocyjny STS jest nieprawidłowy? 

Jeśli posiadasz nieaktualny lub błędny kod promocyjny, niestety nie przyniesie on żadnych dodatkowych profitów, a szansa na ich uzyskanie przepadnie (jeśli przeprowadzisz rejestrację posługując się nieprawidłowym kodem). Dlatego zalecamy, by wykorzystać prezentowany przez nas poprawny i aktualny kod promocyjny STS. 

Jaki jest aktualny kod promocyjny STS? 

Aktualny i skuteczny kod promocyjny STS brzmi: MAKSYMALNYBONUS. Jakie korzyści daje ten przygotowany przez STS kod promocyjny, łatwo sprawdzisz w specjalnym polu na samej górze strony.

Przejdź na stronę bukmachera STS - kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS będzie automatycznie wpisany w formularzu rejestracyjnym