LV BET – bonus powitalny 2024. Najlepszy kod: MAKSYMALNYBONUS

Zakładając konto gracza w serwisie lub aplikacji mobilnej LVBet, zyskujesz szansę, aby otrzymać kilka bonusów na start. Pakiet powitalny LVBet zawiera: bonus bez depozytu, bonus 100% od 1. depozytu (podwojenie 1. wpłaty), bonus 50% od 2. wpłaty i bonus po 3. wpłacie. Łącznie uzyskać można aż 2.020 zł na start. Nowy gracz może również przez 33 dni obstawiać zakłady w LVBet „bez podatku”. Co więcej, jeśli poda w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS, jego bonus powitalny może zostać dodatkowo powiększony. 

LVBet - bonus powitalny

Bonus bez depozytu 20 zł 

Podczas rejestracji konta gracza należy podać kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS. Jeśli gracz chce otrzymać bonus bez depozytu o wartości 20 zł, musi też dokonać weryfikacji konta (przesyłając skan dokumentu tożsamości). Pamiętaj, by po zalogowaniu się na konto dokończyć rejestrację, zaznaczając „Pełna rejestracja” oraz opcję „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Bonus pojawi się na koncie automatycznie od razu po dokonaniu pozytywnej weryfikacji konta. 

Bonus można aktywować na kuponie akumulowanym zawierającym minimum 3 zdarzenia o kursie całkowitym minimum 2.50 i kursie pojedynczego zdarzenia minimum 1.25. Jeśli chcesz zagrać za bonus, wybierz na kuponie opcję „Użyj bonusu Wygrane x20”.

Przejdź na stronę bukmachera LVBet aby odebrać bonus

3 bonusy od depozytu do 2.000 zł 

Po każdej z pierwszych 3 wpłat gracz może otrzymać bonus. Uwaga! Za każdym razem depozyt i bonus trafiają na saldo bonusowe, a obrotu należy dokonać za ich łączną kwotę.

Przejdź na stronę bukmachera LVBet aby odebrać bonus

Bonus 100% od pierwszej wpłaty do 500 zł 

Wymagany depozyt musi wynieść minimum 10 zł, a bonus 100% depozytu może dać maksymalnie 500 zł środków bonusowych. Gracz musi obrócić kwotą bonusu i depozytu 4-krotnie zakładami o kursie minimum 1.75. 

W promocji udziału nie biorą zakłady systemowe, na sporty wirtualne, gry karciane, z oferty Player Bets, LV Jackpot i zakłady z opcją cash-out. Bonus jest ważny 30 dni od momentu pojawienia się na koncie bonusowym gracza.

Przejdź na stronę bukmachera LVBet aby odebrać bonus

Bonus 50% od drugiej wpłaty do 600 zł 

Wymagany depozyt musi wynieść minimum 10 zł, a bonus 50% może dać maksymalnie 600 zł środków na grę. Następnie gracz musi obrócić kwotą bonusu i depozytu 3-krotnie zakładami o kursie minimum 1.75. 

Tu także nie mogą być obstawiane zakłady systemowe, na sporty wirtualne, gry karciane, na Player Bets, LV Jackpot i z opcją cash-out. Bonus jest aktywny 30 dni od dodania go na konto bonusowe gracza.

Przejdź na stronę bukmachera LVBet aby odebrać bonus

Bonus po trzeciej wpłacie do 900 zł 

Maksymalna kwota bonusu po trzeciej wpłacie to 900 zł. Wymagany depozyt musi wynieść minimum 25 zł. Tym razem LVBet stosuje mnożnik: bonus wynosi 2%, a mnożnik kursu na kuponie wynosi x25 (oznacza to pomnożenie kursu całkowitego kuponu gracza razy 25).  

Depozyt należy obrócić 3-krotnie przy użyciu zakładów z kursem minimalnym 2.00. Jeśli chodzi o zakłady akumulowane, minimum 1 zdarzenie musi mieć kurs minimalny 1.50. Do obrotu depozytem nie wliczają się zakłady systemowe i rozliczone przy użyciu opcji cash-out. Po dokonaniu obrotu depozytem można go wypłacić. 

Żeby wykorzystać bonus z mnożnikiem, gracz musi zaznaczyć na kuponie opcję „Wykorzystaj bonus”, kliknąć „Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem. Bonus z mnożnikiem x25 można użyć do obstawienia zakładów akumulowanych z co najmniej 3 zdarzeniami, kursem minimalnym pojedynczego zdarzenia 1.25 i kursem łącznym minimum 2.50. Na kuponie z mnożnikiem nie można zamieszczać zakładów specjalnych na zawodników oraz handicapów azjatyckich. Wygrany kupon umożliwia dokonanie wpłaty środków. 

Z bonusu można skorzystać w ciągu 30 dni od jego otrzymania.

Przejdź na stronę bukmachera LVBet aby odebrać bonus

Gra bez podatku przez 33 dni 

W LVBet nowy gracz może też grać przez 33 dni, nie opłacając 12% podatku od zakładów. Promocja obejmuje zakłady akumulowane z oferty przedmeczowej i na żywo zawierające minimum 3 zdarzenia, których kurs ogólny wynosi co najmniej 2.40.

Przejdź na stronę bukmachera LVBet aby odebrać bonus