Dziś jest: 18 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

STS – opinie graczy i ekspertów o bukmacherze 2024

Opinie o STS, jakie można znaleźć w sieci, są różne. Niektórzy gracze uważają, że to najlepszy bukmacher w Polsce, inni wytykają mu rozmaite braki i wady. Jednak które opinie o bukmacherze STS przeważają i jaka jest ogólna ocena oferowanych przez firmę zakładów i usług im towarzyszących (jak np. transmisje meczów)? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, sprawdź ten artykuł. Dowiesz się z niego, jaka jest ekspercka recenzja STS w zakresie m.in. oferty zakładów, kursów czy bonusów oraz jakie są najczęściej wystawiane STS opinie graczy.

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

Przydatne opinie o STS 

Bukmacher STS to zdecydowany lider wielu rankingów bukmacherskich w Polsce. Czy jednak fakt, że bukmacher jest wybierany przez największą liczbę typerów jest wystarczającym powodem, by obstawiać właśnie u niego? Na pewno nie – u podstaw tego wyboru powinna leżeć rzetelna ocena jego usług bukmacherskich. Pierwszą myślą, jaka przychodzi do głowy wielu osobom, jest sprawdzenie, jakie bukmacher STS opinie otrzymuje od graczy, którzy już u niego grali. Kiedy jednak przeszukujemy forum bukmacherskie albo wpisujemy w wyszukiwarkę hasła, takie jak STS opinie graczy” czy STS opinie forum”, wyświetlają się bardzo różne, nierzadko sprzeczne ze sobą opinie o STS. Niestety taka sytuacja nie pomaga graczom w dokonaniu trafnego osądu, czy bukmacher jest, czy nie jest wart zainteresowania. Stąd pomysł na to, by rozmaite oceny i opinie o STS przeanalizować i zebrać w jednej recenzji, zestawiając je także z własną, rzetelną oceną usług bukmachera. 

Poniżej prezentujemy wyniki tych analiz, w ramach których przyjrzeliśmy się najważniejszym elementom oferty bukmacherskiej. Za każdym razem najpierw przedstawiona jest dotycząca STS recenzja redakcji (plus ocena punktowa w skali od 1.0 do 5.0), a następnie omówione są najczęściej pojawiające się w Internecie na temat STS opinie graczy. Mamy nadzieję, że po lekturze artykułu ocena STS stanie się znacznie prostsza, a czytelnicy będą wiedzieć, czy jest sens rejestrować u tego bukmachera konto gracza. 

STS - opinie

Oferta zakładów STS – opinie 

Opinia redakcji 

Bukmacherzy oceniani są w oparciu o różne kryteria, jednak jednym z podstawowych jest oferta zakładów. Nasza opinia o STS opiera się o dokładną analizę zarówno zakładów dotyczących poszczególnych dyscyplin sportowych, jak i zakładów pozasportowych. Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie na sport, STS uwzględnia ponad 30 sportów, które można obstawiać przedmeczowo, a większość z nich także w trybie na żywo.  

Najlepszą opinię o STS mamy, jeśli chodzi o ofertę na piłkę nożną – obstawiać można wszystkie kluczowe rozgrywki piłkarskie oraz mnóstwo meczów rozgrywanych w ramach lig narodowych (także tych dalszych) z najróżniejszych państw. Rynki zdarzeń także są liczne, zwłaszcza jeśli chodzi o ofertę live. Piłkarskie zakłady bukmacherskie na żywo zasługują na szczególnie wysokie oceny, ponieważ kursy zmieniają się tu szybko i adekwatnie do wydarzeń na boisku, a bukmacher oferuje świetne transmisje z meczów. Wady pojawiają się w przypadku oferty przedmeczowej – przydałoby się więcej zakładów łączonych oraz opcja, którą udostępniają już niektórzy bukmacherzy w Polsce, czyli tworzenie własnych zakładów kombinowanych. 

STS - opinie o ofercie piłki nożnej

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie na sport w STS, opinie są też bardzo dobre w przypadku koszykówki. Zalety oferty na kosza są zbliżone do wymienionych powyżej i znów lepsze oceny wystawić trzeba za zakłady na żywo. Ponadto bukmacher pracuje na dobre opinie dzięki udostępnieniu opcji obstawiania statystyk poszczególnych zawodników, np. liczby punktów, zbiórek i asyst. Także oferta na sporty takie jak siatkówka czy żużel jest naprawdę dobra, ale już na mniej popularne dyscypliny niekoniecznie. Trzeba też wziąć pod uwagę zakłady bukmacherskie na e-sport w STS – opinie redakcji są wysokie, jeśli chodzi o liczbę dostępnych gier, natomiast liczba opcji zawarcia zakładu jest często niezadowalająca. 

Poza sportem bukmacher udostępnia też zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne, które oceniamy jako dość przeciętne. Obstawiać można kilka podstawowych dyscyplin i rynków zdarzeń, a animacje z meczów czy wyścigów są na niezbyt dużym ekranie. Z kolei zalety tej oferty to bogate statystyki meczowe oraz możliwość typowania zakładów o każdej porze dnia czy nocy. Recenzja STS, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie na gry karciane (BetGames), dostrzega kilka zalet oferty. Bukmacher udostępnia wiele gier i sporo wariantów zawarcia zakładu, dobrej jakości transmisje są prowadzone na żywo przez krupierów i obstawiać można całodobową. Całość uzupełniają zakłady na rozrywkę i politykę, które są w naszej opinii dość ciekawe. 

STS - opinie o BetGames

Ocena: 4.8

Opinie graczy 

Dobre opinie o STS mają często miłośnicy piłki nożnej. Jak piszą, mnogość dostępnych lig zapewnia, że zawsze coś znajdzie się do obstawienia. Dobre opinie zbierają też zakłady bukmacherskie na żywo, niektórzy gracze piszą, że ta oferta jest jedną z szerszych w Polsce. Są i tacy typerzy, którzy szukają zakładów na mniej znane, czy wręcz egzotyczne ligi i dyscypliny, a znajdują je właśnie w STS. I jeszcze jedna powtarzająca się kwestia odnośnie oferty STS – opinie graczy są też bardzo pozytywne, jeśli chodzi o gry karciane. Wielu typerów zachwala udostępnienie np. pokera online. Gracze zdają sobie oczywiście sprawę z tego, że nie jest to klasyczne kasyno online (można tylko typować wyniki symulowanej komputerowo gry w karty), ale i tak jest to według nich ciekawa alternatywa dla klasycznych zakładów.  

Kursy bukmacherskie STS – opinie 

Opinia redakcji 

Sprawdźmy teraz, jak przedstawia się oferta kursowa STS – opinie na temat kursów bukmacherskich to przecież jedno z najważniejszych kryteriów oceny bukmachera. Jak ta ważna kwestia wygląda w STS? Opinie graczy są różne, jednak zacznijmy od naszej recenzji, która opiera się o szczegółową analizę oferty bukmachera. Jeśli spojrzeć na zakłady bukmacherskie na piłkę nożną, która jest najczęściej obstawianą dyscypliną sportową w Polsce, trzeba przyznać, że marża ustalona jest na przeciętnym poziomie (w stosunku do konkurencji). Na pewno więc możliwe jest, że inny bukmacher wystawi wyższe kursy na dane spotkanie niż STS, jednak to zrozumiałe – w końcu żaden bukmacher nie może mieć najwyższych kursów dla wszystkich oferowanych zakładów.  

Oczywiście zdarza się też, że STS zaoferuje kursy wyższe niż standardowo – taka sytuacja może być np. wynikiem bonusu kursowego (opinie o bonusach zamieszczamy w kolejnym rozdziale). Ponadto nasza ocena STS pokazuje, że bukmacher dość często wystawia wysokie kursy na drużynę, która postrzegana jest jako underdog. Dlatego jeśli mamy zamiar obstawiać zwycięstwo potencjalnie słabszego zespołu, opinia o STS podpowiada, by sprawdzić w pierwszej kolejności ofertę tego właśnie bukmachera.  

Ocena: 4.6

Opinie graczy 

Jeśli chodzi o graczy, opinie o STS w zakresie oferty kursowej mają różny wydźwięk. Niektórzy narzekają, że kursy bukmacherskie mogłyby być wyższe, choć czasem dodają też, że inne zalety STS im to wynagradzają (np. świetne transmisje meczów). Inni gracze uważają, że kursy są spoko”. Dotyczące STS opinie jeszcze innych typerów akcentują natomiast, że czasem można u bukmachera upolować korzystne boosty, dzięki czemu trafione kupony oznaczają niezły profit. 

Bonusy i promocje STS – opinie 

Opinia redakcji 

Kolejna kwestia, która bardzo interesuje graczy to bonusy bukmacherskie. Tu warto oddzielić dwie sprawy: bonus powitalny dla nowych użytkowników i promocje kierowane do wszystkich zarejestrowanych graczy. Na wstępie zaznaczmy, że oferta na start STS ma świetne opinie nawet najlepszych ekspertów, którzy wystawili jej ocenę najatrakcyjniejszego pakietu powitalnego u legalnych bukmacherów w Polsce (badanie m.in. Instytutu Badań Systemowych PAN).

STS - ocena bonusu powitalnego

Nasza ocena STS dotycząca bonusu na start także jest bardzo dobra, co wynika z kilku faktów. Po pierwsze oferta powitalna bukmachera nie ogranicza się do jednego elementu, tylko obejmuje zazwyczaj kilka bonusów, które można łączyć. Najczęściej gracz otrzymuje bonus od depozytu, dzięki któremu po dokonaniu pierwszego depozytu może obstawiać zakłady bukmacherskie za znacznie większą kwotę niż wpłacił. Dodatkowo, nowo zarejestrowany użytkownik może też często skorzystać z innych bonusów, takich jak zakład bez ryzyka czy freebet. W przypadku tego ostatniego bonusu opinie o STS są szczególnie pochlebne, ponieważ darmowy zakład, czyli w pełni darmowe środki na grę są najbardziej cenionym i poszukiwanym przez typerów rodzajem bonusu.

W STS opinia dotycząca bonusu powitalnego jest też wysoka dlatego, że bukmacher umożliwia pozyskanie naprawdę dużych kwot pieniędzy na grę. Wiele zależy oczywiście od tego, jakiej wartości depozyt wpłaci gracz (bonus od depozytu) czy za jaką stawkę zagra pierwszy zakład (zakład bez ryzyka). Jednak co do zasady maksymalne wartości bonusów, jakie są dostępne dla nowych graczy, sprawiają, że wystawiona STS ocena jest jak najbardziej pozytywna. Co więcej, bukmacher oferuje nierzadko dodatkowe bonusy powitalne, które wykorzystać można na obstawianie sportów wirtualnych czy gier karcianych. Żeby jednak nasza recenzja STS pozostała w pełni wiarygodna i rzetelna dodajmy, że bukmacher miewa niemałe wymagania co do obrotu bonusem (choć nie zawsze, np. obowiązek obrotu nie dotyczy z reguły cashbacku). 

Jakie natomiast są nasze opinie o STS, jeśli weźmiemy pod uwagę promocje bukmacherskie oferowane zarejestrowanym graczom? Bukmacher udostępnia ciekawe akcje promocyjne o charakterze stałym, jak np. bonusy kursowe (Superoferta” i Hit Dnia”), program poleceń (Zaproś kumpli”) czy odrębne bonusy dostępne tylko w lokalach stacjonarnych. Wspominane już wcześniej boosty kursowe są szczególnie interesujące dla wielu graczy, gdyż dotyczą najciekawszych meczów. Dzięki nim wygrana z zakładu jest oczywiście dużo większa, a to na pewno wzbudza pozytywne emocje, skutkiem czego dobre opinie o tych promocjach nie są rzadkością. Co jakiś czas pojawiają się też promocje związane z ważnymi wydarzeniami sportowymi, np. Ligą Mistrzów czy Igrzyskami Olimpijskimi. Promocje czasowe to jednak najsłabszy punkt STS – niektórzy bukmacherzy przygotowują je znacznie częściej i mają ciekawsze propozycje. Natomiast organizowane czasem rankingi graczy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami to już charakterystyczne dla STS zalety oferty promocyjnej. 

STS - opinie dotyczące promocji

Ocena: 4.7

Opinie graczy 

Czy podane powyżej o STS opinie forum bukmacherskie i inne miejsca w Internecie potwierdzają? Czytając opinie o STS na forach internetowych można zauważyć, graczom podoba się wysoka kwota bonusów, a także fakt, że środki bonusowe wpływają na konto gracza błyskawicznie – od razu po wpłacie depozytu. Opinie o STS są w tym przypadku bardzo dobre, ponieważ jak piszą typerzy, u konkurencji często trzeba najpierw spełnić mnóstwo warunków, żeby w ogóle zobaczyć pieniądze. W STS zalety, jakie wskazują gracze, dotyczą również tego, że zasady promocji są dość proste oraz że nie trzeba się spieszyć ze spełnieniem ich wymogów, bo bonus powitalny nie jest ograniczony czasowo (to jednak trzeba sprawdzić – niektóre bonusy powitalne mają swój termin ważności).  

Oczywiście są też negatywne opinie – STS bywa krytykowany za to, że nie jest łatwo przenieść środki bonusowe na konto depozytowe. Taka jednak jest też natura dużego bonusu – im wyższa jest jego kwota, tym trudniej go obrócić. Jeśli więc macie zamiar maksymalnie wykorzystać bonus powitalny STS, opinie innych graczy powinny Wam uświadomić, że w takim przypadku musicie się nastawić na intensywną grę. 

Opinie o STS dotyczące pozostałych promocji są często pozytywne. Gracze dzielą się czasem na forum swoją radością z wyższej wygranej uzyskanej za sprawą „Superoferty” czy „Hitu Dnia”. Opinie dotyczą też innych promocji – przykładowo typerzy chwalą fakt, że w programie poleceń nagradzany jest nie tylko zapraszający, ale też zapraszany. Opinie części graczy wskazują jednak, że STS powinien bardziej powalczyć o użytkowników i oferować im więcej atrakcyjnych promocji krótkoterminowych, bo jak piszą, niektórzy konkurencyjni bukmacherzy pokazują, jak to się robi. 

Serwis bukmacherski STS – opinie 

Opinia redakcji 

STS - opinie o stronie internetowejPrzejdźmy do kwestii technicznych – najpierw sprawdzimy, jakie są opinie o STS online. Ocena naszej redakcji jest wysoka, na co składa się kilka kwestii. Strona internetowa bukmachera szybko się ładuje, jej obsługa jest intuicyjna, a szata graficzna – czytelna i przyjemna dla oka. Jeśli interesują nas zakłady bukmacherskie na konkretną dyscyplinę sportową czy mecz, możemy je łatwo odnaleźć – czy to posługując się listą sportów lub polecanych wydarzeń, czy używając wyszukiwarki. Zakłady na żywo oraz na specyficzne kategorie zakładów (np. e-sport, sporty wirtualne) umieszczone są w osobnych zakładkach, dzięki czemu ich fani mają do nich szybki dostęp, a oferta zyskuje na przejrzystości. 

Opinie o STS online są też pozytywne ze względu na wiele dodatkowych narzędzi, które wspomagają grę. Na stronie internetowej bukmachera znajdują się wizualizacje meczów (match-trackery), rozbudowane statystyki sportowe, wyniki spotkań, centrum klienta z mnóstwem pomocy merytorycznych i blog sportowo-bukmacherski. Zakłady bukmacherskie obstawia się łatwo, można też skorzystać z opcji takich jak np. szybki zakład czy cash-out. Oczywiście bukmacher udostępnia na stronie wiele możliwości dokonania szybkiej i bezpiecznej wpłaty lub wypłaty (opcja STSPay, która umożliwia wypłaty w około 15 minut). Opinie o bukmacherze STS są dobre także ze względu na to, że choć do gry konieczne jest założenie konta online (tego wymaga prawo polskie), w serwisie dostępna jest tzw. szybka rejestracja, która wymaga podania tylko kilku danych osobowych. 

Ocena: 5.0 

Opinie graczy 

A jakie mają gracze o serwisie STS opinie? Forum bukmacherskie czy wpisy w mediach społecznościowych pokazują, że większość użytkowników docenia fakt, że strona internetowa nie zacina się, działa szybko i płynnie. Gracze skarżą się czasem na jakąś chwilową awarię, jednak jak widać w komentarzach, sytuacja szybko wraca do normy. Na temat STS opinie typerów są również takie, że bukmacher często dodaje w serwisie nowe funkcjonalności i możliwości gry, dzięki czemu nie jest nudno. 

Aplikacja mobilna STS – opinie 

Opinia redakcji 

Obserwowalne w STS wady pojawiają się na różnych płaszczyznach realizacji usługi, jednak w przypadku aplikacji mobilnej naprawdę trudno się do czegoś przyczepić. Opinie o STS mobile są wyjątkowo pochlebne i to zarówno te, wystawiane przez ekspertów, jak i samych graczy. Nasza ocena jest z tym zgodna, jesteśmy nawet skłonni zaryzykować stwierdzenie, że to najlepsze oprogramowanie do obstawiania mobilnego w Polsce. Aplikacja – dostępna zarówno na iOS, jak i Android – działa bardzo szybko i stabilnie, jest przy tym łatwa w obsłudze i świetnie się prezentuje.  

STS - opinie o aplikacji Zaleta aplikacji STS to na pewno mnóstwo funkcjonalności. Za jej pomocą obstawimy wszystkie zakłady bukmacherskie, które są dostępne na stronie internetowej, w tym zakłady na żywo, na e-sport, sporty wirtualne i BetGames. Sprawdzimy tu historię postawionych kuponów, a dzięki powiadomieniom push nie przegapimy żadnego interesującego nas meczu, zmiany statusu postawionego kuponu czy specjalnej promocji. Bardzo dobra opinia o STS mobile wynika też ze świetnych jakościowo transmisji, match-trackerów, rozbudowanych statystyk sportowych i wyników meczów na żywo oraz multum innych sprawnie działających opcji (np. BetBooster, cash-out, szybki zakład). Nasza recenzja STS docenia także bezproblemowe i błyskawiczne płatności, zaawansowane technologicznie zabezpieczenia, całodobową obsługę klienta i wysoki stopień personalizacji aplikacji. 

Ocena: 5.0 

Opinie graczy

A jak o apce wypowiadają się jej użytkownicy? Poznajmy ich opinie. STS mobile, jak się okazuje, zbiera bardzo dobre oceny, przed wszystkim za tempo i płynność działania. Jako zalety aplikacji STS wymieniane są przez graczy często liczne i bardzo wyraźne transmisje meczów. Opinie o STS mobile podkreślają też, że apka po prostu ułatwia życie – do tego stopnia, że niektórzy typerzy przyznają, że obstawiają w tej chwili już wyłącznie za jej pomocą. Żeby jednak w pełni omówić, jakie są w sieci opisywane bukmachera STS zalety i wady, dodajmy, że niektórym przeszkadza fakt, że aplikacja na Androida nie jest dostępna w Google Play. Trzeba tu wyjaśnić – Google nie umieszcza w swoim sklepie żadnych aplikacji bukmacherskich, dlatego bukmacherzy są zmuszeni, by korzystać z innych rozwiązań. 

Transmisje meczów w STS – opinie 

Opinia redakcji 

Recenzja STS nie może się obyć bez analizy tego, jaka jest oferta streamingu z różnych spotkań sportowych bukmachera. W tym punkcie lider polskiego rynku zakładów bukmacherskich ponownie ma się czym pochwalić. Tzw. STS TV oferuje transmisje z mnóstwa wydarzeń i bardzo różnych dyscyplin sportowych. Zobaczymy tu na żywo mecze piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, tenisa, hokeja na lodzie czy MMA oraz mniej popularnych sportów, np. tenisa stołowego, badmintona, krykieta czy snookera. Redakcyjna opinia o STS TV jest więc wysoka, jeśli chodzi o samą ofertę, która na pewno jest bardzo ciekawa dla kibiców piłki nożnej (oferowanych jest mnóstwo lig z całego świata), ale też dla fanów innych sportów.

STS - opinie o transmisjach

Trzeba jednak dodać, że aby oglądać transmisje, nie wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem STS. Opinia o ofercie streamingu uwzględnia więc fakt, że są tu pewne ograniczenia dostępu. Transmisje są udostępniane tylko tym graczom, którzy w ciągu ostatnich 24 godzin obstawili dowolny zakład w STS. Wady tego typu nie są jednak duże, zwłaszcza że niemal wszyscy legalni bukmacherzy mają jakieś warunki, po spełnieniu których dostęp do transmisji zostaje odblokowany. 

Ocena: 5.0 

Opinie graczy 

Jeśli chodzi o transmisje STS opinie graczy są pozytywne. Wielu z nich przyznaje, że obstawia zakłady bukmacherskie z dużą częstotliwością, dlatego transmisje meczów u bukmachera są dla nich w praktyce dostępne na okrągło i za darmo. Taki przydatny dla miłośników sportu gratis sprawia, że wystawiane STS opinie w tym zakresie są w większości in plus. Szczególnie, że dotyczące STS opinie graczy podkreślają, że bardzo ważna jest w ich ocenie jakość streamingu, a ta jest tu naprawdę na wysokim poziomie. Typerzy przekonują więc się nawzajem, że nie ma co się męczyć amatorskimi streamami, a także marnować czasu na poszukiwania, gdzie za darmo będzie można obejrzeć ten czy inny mecz – według ich opinii lepiej od razu przerzucić się na STS TV. 

Obsługa klienta w STS – opinie 

Opinia redakcji 

Opinie o STS - obsługa klientaKolejna opinia o STS dotyczy tego, w jaki sposób prowadzona jest tu obsługa klienta i jaka jest jej jakość. Gracz może skorzystać z dwóch kanałów kontaktu – dostępny jest czat na żywo i formularz kontaktowy, które obsługiwane są non stop. Dzięki temu każdego dnia tygodnia przez 24 godziny na dobę użytkownik może skorzystać z fachowego wsparcia zarówno w przypadku wątpliwości merytorycznych związanych z ofertą bukmachera, jak i problemów technicznych. A jak wypadają oceny samej jakości obsługi przez konsultantów? Tu też w przypadku STS opinia redakcji jest na plus. Pracownicy działu obsługi klienta odpowiadają na zgłoszenie w miarę szybko i sprawnie udzielają odpowiedzi. Stosowany język jest prosty i zrozumiały nawet dla nowicjuszy, a w razie czego można liczyć na dodatkowe wyjaśnienia.  

Na temat STS opinie są też pozytywne dlatego, że bukmacher zadbał o przygotowanie i zamieszczenie w serwisie rozbudowanych materiałów merytorycznych (np. sekcja FAQ, Rodzaje kuponów, ABC Zakładów oraz osobne pomoce dotyczące obstawiania np. e-sportu czy BetGames). Można tam znaleźć wiele odpowiedzi na nurtujące graczy pytania, a opinie o STS online podnosi dodatkowo profesjonalny blog o tematyce sportowej i bukmacherskiej. Jeśli szukamy jakiejś wady obsługi klienta w STS, ocena może zostać zaniżona za względu na brak możliwości kontaktu przez infolinię. Co prawda bukmacherzy dość rzadko udostępniają taką opcję, jednak dla części użytkowników jest to spora wada. 

Ocena: 4.8

Opinie graczy 

Znalezione w Internecie o STS opinie graczy, które dotyczą samej obsługi klienta, często podkreślają, że bukmacher odpowiada szybko – czy to na czacie, czy wysyłając odpowiedź mailem. Ocena wiedzy i pomocności konsultantów także jest bardzo dobra, są oni chwaleni za to, że nie wklejają gotowych formułek, tylko ewidentnie samodzielnie wyjaśniają problematyczne kwestie. Oczywiście zdarza się też, że gracze narzekają na nieudzielenie oczekiwanej pomocy. Przykładowo w ich opinii zakład został źle rozliczony lub niesprawiedliwie przepadł im bonus – jednak konsultanci zawsze w takich przypadkach odsyłają do regulaminu zawierania zakładów czy danej promocji i tam można sprawdzić, kto faktycznie ma rację. 

Sponsoring sportu, a STS – opinie 

Opinia redakcji 

Firma bukmacherska STS S.A. to nie tylko największy bukmacher operujący na polskim rynku zakładów wzajemnych – to też podmiot wyjątkowo mocno angażujący się we wsparcie sportu. Ocena STS musi być wysoka, gdyż na przestrzeni kilkudziesięciu lat działalności bukmacher sponsorował mnóstwo drużyn, zawodników, lig, wydarzeń sportowych i ich transmisji. Ich wymienianie mija się z celem, jednak jako przykład warto przypomnieć, że bukmacher wspiera polską reprezentację w piłce nożnej już od 2014 r. jako jej oficjalny sponsor.

Opinie o STS - sponsoring

Pozytywne opinie o bukmacherze STS winduje także fakt, że nie tylko sponsoruje istniejące podmioty, ale też sam zainicjował powstanie Fundacji Sport Twoją Szansą, która działa na rzecz rozwoju polskiego sportu oraz wspiera sportowe talenty (w tym niepełnosprawnych sportowców). 

Ocena: 5.0 

Opinie graczy 

Musimy przyznać, że trudno znaleźć jakieś opinie graczy na temat działalności sponsoringowej STS. Opinie na forach bukmacherskich koncentrują się zazwyczaj na bardziej „przyziemnych” kwestiach, jak bonusy czy kursy bukmacherskie. Jak łatwo się jednak domyślić, wsparcie udzielane np. drużynom sportowym (a tych ma w swoim portfolio bukmacher sporo) ma ogromne znaczenie zwłaszcza dla tych typerów, którzy są właśnie ich kibicami. Ponadto wystawiana STS ocena na pewno zyskuje dzięki temu, że jest on znaczącym sponsorem polskiego sportu – miło mieć świadomość, że wybierając zakłady bukmacherskie tego operatora, dokładamy swoją cegiełkę” np. do rozwoju danego zespołu czy wydarzenia sportowego. 

Opinie o STS – zalety i wady 

Oczywiście powyższe zestawienie to tylko kropla w morzu – w Internecie znajdują się przecież różne inne napisane przez graczy opinie. STS dorobiło się dotychczas setek tysięcy aktywnych użytkowników: część z nich to zadowoleni i lojalni klienci, wystawiający STS opinie wyłącznie pozytywne, a część to gracze, których bukmacher nie do końca satysfakcjonuje, więc ich opinie o STS nie są najlepsze i wybierają grę gdzie indziej.  

Jeśli macie już jakieś doświadczenia, jeśli chodzi o obstawianie w STS, opinie wpisujecie poniżej w komentarzach. Podzielcie się swoją wiedzą z innymi graczami i opublikujcie swoją opinię o STS – niezależnie od tego, czy Wasza ocena STS jest dobra, zła czy jest to dla Was po prostu przeciętniak. Chcemy się dowiedzieć, jakie są w Wasze opinie o STS. Jakie są zalety i wady STS, czego Wam brakuje w usługach tego bukmachera lub jakie elementy jego oferty polecacie innym typerom. Czekamy na Wasze opinie w komentarzach poniżej!

 

Komentarze