Dziś jest: 20 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Fortuna – opinie graczy i ekspertów o bukmacherze

Opinie o Fortunie dostępne są na różnych forach bukmacherskich czy grupach dyskusyjnych, ale często mocno się od siebie różnią. W ocenie niektórych graczy Fortuna to zdecydowanie najlepszy legalny bukmacher w Polsce, jednak część opinii wskazuje na pewne wady i braki jego usługi. W tym tekście znajdziesz zarówno najbardziej powszechne opinie o Fortunie publikowane przez typerów, jak i bardziej kompleksowe spojrzenie na zakłady bukmacherskie tej marki, opracowane przez ekspertów. 

Najczęstsze opinie o Fortunie 

Jeśli jeszcze nie masz konta gracza u bukmachera Fortuna, opinie innych graczy mogą odpowiadać na pytanie: warto czy nie warto rejestrować się u tego operatora zakładów bukmacherskich. Jednak przeglądanie różnych miejsc w sieci zamiast rozjaśnić obraz usług danego bukmachera, często przynosi jeszcze większy chaos informacyjny. Po wpisaniu w pasek wyszukiwarki hasła typu „Fortuna opinie forum” może pojawić się wiele sprzecznych wpisów. 

Żeby ułatwić graczom orientację w internetowym oceanie bardziej i mniej wiarygodnych wypowiedzi, przygotowaliśmy artykuł, który zbiera w jednym miejscu te najbardziej powszechne, najczęściej pojawiające się opinie. Fortuna i jej usługi zostały też omówione w formie recenzji redakcji serwisu. Pod artykułem znajduje się jednocześnie miejsce na wpisywanie Waszych komentarzy i opinii dotyczących bukmachera. Mamy nadzieję, że w ten sposób powstanie kompleksowy informator na temat tego, jakie są oceny i opinie dotyczące jednego z najbardziej doświadczonych, a zarazem innowacyjnych legalnych bukmacherów w Polsce. 

Oferta zakładów bukmachera Fortuna – opinie 

Opinia redakcji 

Sport u bukmachera Fortuna – opinie 

Opinia o Fortunie w dużej mierze kształtowana jest w oparciu o to, jak wygląda u tego bukmachera pełna oferta zakładów, czyli nie tylko oferta na sport, ale też na inne kategorie zakładów. Zakłady sportowe udostępniane przez tego operatora tworzą bardzo szeroką i interesującą ofertę – obstawiać można ponad 30 sportów, mnóstwo lig oraz bardziej i mniej ważnych wydarzeń sportowych. Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie na najchętniej typowaną dyscyplinę, czyli na piłkę nożną w Fortunie, opinie najczęściej są bardzo pozytywne. Gracze mają do wyboru rozgrywki z całego świata, a obok topowych lig bukmacher umożliwia typowanie wyników rozgrywek na niższych szczeblach (np. 6. ligi angielskiej). Dobra ocena Fortuny wynika też z obszernych rynków zdarzeń, których liczba często wynosi ponad 100, a Fortuna - opinie o ofercie na sportnawet około 150 wariantów zawarcia zakładu. Ponadto wyniki wybranego meczu można typować, stawiając zakłady łączone. Odnotowaliśmy jednak u bukmachera Fortuna wady oferty, mianowicie brak zakładów na statystyki meczowe i niewielki wybór, jeśli chodzi o zakłady na poszczególnych zawodników. Na plus natomiast zaliczyć należy wiele zakładów długoterminowych na turnieje piłkarskie. 

Choć piłka nożna to oczko w głowie bukmachera Fortuna, opinie na temat zakładów na inne sporty także są najczęściej bardzo dobre. Naprawdę ciekawie prezentuje się oferta na piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę, tenis, hokej na lodzie czy boks – bukmacher udostępnia dla tego typu dyscyplin dużą liczbę rynków i robi to dość wcześnie (nie dodaje zakładów na ostatnią chwilę”), często pojawiają się tu także zakłady bukmacherskie o charakterze długoterminowym. Dostępne są również zakłady na bardzo popularny ostatnio e-sport oraz wiele bardziej niszowych sportów (np. lacrosse, florbal czy szachy). 

Rozmaite dyscypliny sportowe można typować także na żywo i w tym zakresie opinie o Fortunie są równie zachęcające. Dużo rynków zdarzeń, mnóstwo wydarzeń oraz liczne opcje ułatwiające grę w trybie live (jak transmisje meczów, które omówimy w osobnym rozdziale) to niewątpliwe zalety bukmachera. 

Sporty wirtualne u bukmachera Fortuna – opinie 

Kolejna kategoria zakładów, to zyskujące na popularności sporty wirtualne – jako pierwszy w Polsce dodał je do swojego portfolio właśnie bukmacher Fortuna. Opinie naszej redakcji doceniają fakt, że gracze mogą śledzić przebieg wirtualnych rozgrywek na dużych, bardzo czytelnych animacjach, którym dodatkowo towarzyszy komentarz w języku polskim. Plusem jest też obszerne archiwum wyników wirtualnej rywalizacji. Niektórzy bukmacherzy oferują jednak więcej dyscyplin niż Fortuna. Opinie nie mogą być też najlepsze, jeśli chodzi o rynki zdarzeń, gdyż są one niezbyt rozbudowane. 

Gry karciane u bukmachera Fortuna – opinie 

Fortuna - opinie o grach karcianychZakłady bukmacherskie na symulowane gry karciane to jeszcze inna opcja gry u bukmachera Fortuna. Opinie na temat tej oferty podkreślają często, że jest dostępna całodobowo (tak jak oferta na sporty wirtualne), a kolejne zdarzenia można oglądać na wysokiej jakości transmisjach prowadzonych przez krupierów lub krupierki. Do wyboru jest kilka wirtualnych gier, takich jak np. poker i bakarat, które można obstawiać na różne sposoby, a w razie wątpliwości warto przejrzeć dostępne w serwisie pomoce merytoryczne. Ocena tego panelu jest też pozytywna dzięki możliwości skomunikowania się z osobami prowadzącymi grę za pośrednictwem czatu na żywo, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia tego rodzaju rozrywkę. 

Zakłady specjalne u bukmachera Fortuna – opinie 

Recenzja Fortuny powinna też zawierać informacje na temat tego, jak przedstawia się oferta zakładów na politykę i rozrywkę. Bukmacher nie jest w tej materii liderem rynku, jednak pamięta, by dodawać zakłady bukmacherskie na najważniejsze wydarzenia polityczne (jak wybory prezydenckie i to nie tylko w Polsce) czy rozrywkowe (jak wyniki gali Oscarów). Od czasu do czasu kategorie, takie jak „Ciekawe” czy „Co wydarzy się w (br.)”, gdzie znajdują się bardziej nietypowe zakłady, także pojawiają się w serwisie bukmachera Fortuna. Opinie na temat oferty na pozasportowe zakłady także są w związku z tym dość pozytywne. 

Ocena: 4.7

Opinie graczy 

Ocena redakcji to jedno, jakie są jednak o bukmacherze Fortuna opinie graczy? Jeśli chodzi o ofertę, typerzy doceniają szeroki wybór dyscyplin, dzięki któremu nie muszą ciągle obstawiać tego samego. Kibice piłki nożnej chwalą ogromną liczbę lig – niektórzy twierdzą, że u tego bukmachera zawsze znajdą to wydarzenie, które mieli zamiar typować. Z drugiej jednak strony pojawiają się też negatywne opinie – Fortuna, jak podają gracze, dla części spotkań dostępnych w trybie live ma zbyt małą liczbę selekcji, a rynki zdarzeń zamykają się czasem zbyt szybko. 

Kursy bukmacherskie Fortuny – opinie 

Opinia redakcji 

Często powtarzające się opinie o Fortunie dotyczą tego, że bukmacher oferuje wysokie kursy bukmacherskie. Czy w porównaniu do innych legalnych organizatorów zakładów faktycznie okazuje się, że jedną z najlepszych ofert kursowych posiada właśnie Fortuna? Ocena dokonana w oparciu o analizę kursów na wydarzenia rozgrywane w ramach różnych sportów potwierdza tę tezę. Opinie o bukmacherze Fortuna potwierdzają się na pewno w przypadku oferty na mecze piłki nożnej, zwłaszcza najlepszych lig i rodzimej Ekstraklasy, a więc tego, co najchętniej obstawia ogromna część graczy w Polsce. Atrakcyjne kursy mają także zakłady bukmacherskie dotyczące rozgrywek tenisa, piłki ręcznej, siatkówki czy hokeja na lodzie, a więc innych popularnych dyscyplin, których obstawianie umożliwia Fortuna. Opinia o tym bukmacherze jako wystawiającym mocno konkurencyjne kursy bukmacherskie nie potwierdza się natomiast w przypadku sportów cieszących się mniejszym zainteresowaniem graczy. Jednak, jak można się domyślić, dla większości typerów jest to kwestia drugorzędna. 

Warto od razu w tym kontekście dodać, jakie jeszcze posiada Fortuna zalety wiążące się z ofertą kursową. Otóż wśród stałych promocji oferuje on akcje takie jak „Hit Dnia”, „Superoferta” i „Ekspert+”, dzięki którym kursy bukmacherskie zostają dodatkowo zwiększone. Dobre opinie Fortuna zyskuje także dzięki promocji „Happy Hours”, w ramach której gracze nie opłacają 12-procentowego podatku od gier (jego koszty bierze na siebie bukmacher), a wygrane stają się znacznie większe. 

Fortuna - opinie o kursach

Ocena: 5.0 

Opinie graczy 

Gracze mają oczywiście bardzo sprecyzowane poglądy także na kwestie kursów, jakie oferują poszczególni bukmacherzy. W sieci znajdują się liczne opinie na temat tego, jak wypada na tle innych operatorów oferta kursowa, którą udostępnia Fortuna (forum bukmacherskie, grupy graczy na Facebooku itp. często omawiają i porównują konkretne oferty). Wielu typerów uważa, że jak na polskie warunki Fortuna ma bardzo dobrą ofertę i ogólnie oceniają kursy jako „spoko” czy „przyzwoite”. Czasem trafia się też bardziej precyzyjna opinia o Fortunie osoby, które faktycznie dokładnie przeanalizowała obstawianą dyscyplinę i uważa, że na konkretną ligę to właśnie Fortuna ma najlepsze kursy w Polsce. 

Bonusy i promocje bukmachera Fortuna – opinie 

Opinia redakcji 

Chociaż bonusy bukmacherskie i wszelkiego rodzaju promocje to tylko dodatek do podstawowych produktów, jakimi są zakłady bukmacherskie, dla graczy mają one bardzo duże znaczenie. Czy opinie o Fortunie i jej ofercie promocyjnej są równie dobre, jak te dotyczące oferty zakładów? Zacznijmy od bonusu powitalnego, którego zadaniem jest nakłonienie osób nieprzekonanych do założenia konta gracza u bukmachera. Jeśli chodzi o nasze opinie, Fortuna punktuje na kilka sposobów. Przede wszystkim bonus, jaki może otrzymać na dobry początek przygody z grą u bukmachera typer, zazwyczaj składa się z kilku elementów. Można więc przykładowo otrzymać zakład bez ryzyka, ale też bonus od depozytu, a nawet freebet, czyli zupełnie darmowe środki na obstawianie zakładów. Oceny za bonus powitalny muszą być w związku z tym wysokie, ponieważ typer może wybrać, jaka formuła bonusu najbardziej mu odpowiada. Co więcej, może skorzystać ze wszystkich promocji dostępnych w ramach pakietu powitalnego. Opinia o Fortunie staje się jeszcze lepsza, kiedy sprawdzimy maksymalne wartości oferowanych bonusów, ponieważ łącznie można zdobyć rzeczywiście imponujące kwoty środków bonusowych na grę. Jeśli w czyjejś opinii to niewystarczające argumenty, dodajmy, że warunki obrotu bonusu powitalnego są z reguły bardzo korzystne (zwłaszcza w porównaniu do wymogów obrotowych bonusów, które oferują często inni bukmacherzy). 

Fortuna - opinie o promocjach

Recenzja Fortuny i przygotowywanych przez tę firmę bukmacherską promocji musi jednocześnie uwzględniać to, jakie akcje promocyjne bukmacher udostępnia już zarejestrowanym użytkownikom. Są tu bonusy, z których korzystać można przez długi okres czasu. U bukmachera Fortuna opinie graczy, ale i ekspertów są na pewno pozytywne, jeśli chodzi o bonusy kursowe, o których już mówiliśmy. Chodzi o sztandarową promocję Fortuny „Hit Dnia”, która polega na powiększaniu kursów na wyjątkowo popularne wydarzenia o 1%, a także „Superofertę” i „Ekspert+”, dzięki którym zwiększane są kursy kuponów wielozdarzeniowych. Jeśli chodzi o promocje, jakie na stałe udostępnia Fortuna, opinie są też bardzo dobre w przypadku „Happy Hours” (tzw. gra bez podatku) i „Godziny Mistrzów” (cashback). Bukmacher od lat umożliwia również uczestnictwo w „Fortuna Klub Plus”, czyli programie lojalnościowym. Poza tym zakłady bukmacherskie bardzo często można stawiać w ramach rozmaitych promocji czasowych, które wiążą się np. z ważnymi turniejami sportowymi czy innymi okazjami oraz uczestniczyć w interesujących rankingach graczy. 

 

Ocena: 5.0 

Opinie graczy 

Warto też przyjrzeć się, jakie sami gracze mają o bonusach u bukmachera Fortuna opinie? Forum bukmacherskie niejednokrotnie udowadnia, że te promocje wielu typerom przypadają do gustu. Jak piszą, bonusy są łatwe do ogarnięcia, a warunki obrotu są całkiem korzystne. Gracze mają często pochlebne zdanie o bonusie na start, ale też o promocjach dotyczących kuponów akumulowanych. Opinie o Fortunie nierzadko dotyczą też bonusów kursowych i możliwości gry bez podatku, co jest dla typerów okazją do znacznego zwiększenia wygranej. 

Serwis bukmacherski Fortuny – opinie 

Opinia redakcji  

Opinie o Fortunie kształtowane są nie tylko na bazie tego, jaka jest oferta zakładów bukmachera, oferta kursowa i oferta promocyjna – znaczenie ma również funkcjonalność i łatwość obsługi kanałów internetowych, za pomocą których można obstawiać zakłady bukmacherskie. W pierwszej kolejności przeanalizujemy, jakie opinie wystawić można stronie internetowej bukmachera. W serwisie znajduje się bardzo dużo funkcjonalności, jednak przemyślany design sprawia, że całość jest przejrzysta i bez większych problemów można znaleźć te opcje, których się akurat potrzebuje. Dobre oceny uzyskać musi dość klasyczny design witryny, w którym wyodrębnione są poszczególne kategorie zakładów (np. zakłady live, wirtualne sporty itp.). Zakłady bukmacherskie pogrupowane są także na liście sportów wyposażonej w filtry czasu i kursów, a najciekawsze propozycje zamieszczone są w sekcji Polecamy”. Odnalezienie konkretnych zakładów ułatwia dodatkowo wbudowane narzędzie służące do ich wyszukiwania. Opinie o Fortunie online są więc zazwyczaj bardzo pozytywne – to, czego jednak może brakować, to wyodrębniona sekcja e-sportowa (niektórzy bukmacherzy stosują takie rozwiązanie). 

Fortuna - opinie o stronieStrona bezproblemowo się ładuje, a specjalne opcje, jak match-trackery czy transmisje z meczów działają bez zacinania się. Sprawnie działają wszystkie podstawowe opcje, m.in. e-kupon, płatności czy rejestracja konta gracza w serwisie bukmachera Fortuna. Recenzja musi też uwzględnić unikalną na polskim rynku bukmacherskim opcję weryfikacji konta online przez mojeID, która zwalnia użytkownika z obowiązku przesyłania skanu dokumentu tożsamości (oczywiście dostępna jest też rejestracja konta tymczasowego, która nie wymaga weryfikacji). Jednak odnośnie płatności należy zaznaczyć, że choć wpłaty depozytu są błyskawiczne, dla części graczy uciążliwy jest brak szybkich wypłat u bukmachera Fortuna. Wady tradycyjnych płatności wiążą się rzecz jasna z dłuższym czasem oczekiwania na środki, a trzeba przyznać, że niemal wszyscy legalni bukmacherzy mają już opcję szybkich wypłat. 

Natomiast jako zalety Fortuny uznać należy dodatkowe funkcjonalności oferowane na stronie internetowej, np. „szybki zakład”, „cash-out” (wcześniejsze rozliczenie zakładu) czy „Bet Builder” (konstruktor zakładów). Dobre opinie o Fortunie online wynikają również z dostępnych na stronie zaawansowanych statystyk sportowych i wyników – także w trybie live (opcja „livescore”). Od strony wizualnej serwis wypada bardzo dobrze – ciemna szata graficzna przełamana żółtymi elementami zwiększa przejrzystość strony, nie męcząc przy tym oka. Gracze wykorzystujący do obstawiania urządzenia przenośne mają dobre opinie o mobilnej wersji strony, choć jeszcze więcej zalet ma dedykowana aplikacja mobilna. 

Ocena: 4.8

Opinie graczy 

Gracze także wyrażają czasem opinie o Fortunie online, zazwyczaj chwaląc czytelność serwisu i łatwość jego obsługi. Niektóre oceny mówią, że serwis nie jest od strony wizualnej supernowoczesny, ale większość osób podkreśla, że ważniejsza jest dla nich funkcjonalność i łatwość poruszania się po stronie. Gracze doceniają liczbę i sprawność działania dodatkowych opcji. Wymieniane bywają jednak i pewne wady, wśród których pojawia się wspomniany już brak szybkich wypłat, a także pojawiające się od czasu do czasu awarie czy modernizacje strony, które uniemożliwiają chwilowo grę. 

Aplikacja mobilna bukmachera Fortuna – opinie 

Opinia redakcji 

Współcześnie opinie o Fortunie czy każdym innym bukmacherze bazują także na tym, jak oceniana jest jego aplikacja mobilna, ponieważ mobilny sposób gry zyskał już bardzo wielu zwolenników. W tym aspekcie ocena Fortuny jest bardzo wysoka – apka działa zazwyczaj szybko, jest czytelna i intuicyjna oraz posiada multum świetnych funkcjonalności. Opinie o Fortuna mobile uwzględniają to, że za jej pomocą obstawimy dowolny zakład, który dostępny jest na stronie internetowej, przejrzymy historię zakładów czy dokonanych operacji finansowych oraz szybko i bezpiecznie zasilimy konto gracza. Pozytywne oceny wynikają też z faktu, że aplikacja udostępnia wyniki meczów, rozbudowane statystyki i analizy meczowe, a bezproblemowe obstawianie umożliwia ergonomiczny e-kupon i dodatkowe opcje jak „szybki zakład” w grze live czy fulltextowe wyszukiwanie zakładów.  

Fortuna - opinieo aplikacjiRecenzja Fortuny mobile musi też zwrócić uwagę na bardzo cenioną przez graczy możliwość, czyli ogromną liczbę świetnej jakości transmisji live, które dostępne są także za pośrednictwem apki. Ponadto aplikacja mobilna umożliwia zaawansowaną personalizację widoku i funkcjonalności, w tym powiadomienia push, a korzystanie z niej jest wysoce bezpieczne. Bukmacher pomyślał o przygotowaniu 2 wersji oprogramowania – na urządzenia przenośne z systemem Android oraz iOS. Szczególnie dobra ocena Fortuny mobile może zostać wystawiona przez graczy korzystających z iPadów, gdyż ze względu na ich specjalne potrzeby stworzona została dedykowana optymalizacja. 

Ocena: 5.0 

Opinie graczy 

Sprawdźmy więc teraz, jakie gracze mają o apce bukmachera Fortuna opinie. Forum bukmacherskie (i to niejedno) mieści w większości pozytywne oceny. Wielu użytkowników podkreśla szybkość działania aplikacji bukmacherskiej, choć pojawiają się też negatywne wpisy na temat tego, że stosunkowo często zdarza się jej zawiesić (jako newralgiczny czas wskazywane są weekendy). Gracze chwalą jednak wiele sprawnie działających opcji, jak streaming z meczów na pełnym ekranie smartfona i tabletu albo tzw. early cash-out. Natomiast zalety apki, wskazywane przez użytkowników smartwatchów, to jej kompatybilność z tego typu urządzeniami. 

Transmisje meczów u bukmachera Fortuna – opinie 

Opinia redakcji 

Opinie o bukmacherze Fortuna w pewnej mierze kształtują się też na podstawie tego, że bukmacher udostępnia naprawdę dużą liczbę transmisji na żywo z najróżniejszych spotkań sportowych. Gracze mogą bezpłatnie obejrzeć w serwisie czy aplikacji mobilnej mecze piłki nożnej, tenisa, koszykówki, piłki ręcznej, siatkówki, hokeja na lodzie, e-sportowe oraz spotkania rozgrywane w ramach wielu mniej popularnych w Polsce sportów. Nie są to przy tym tylko mało znaczące mecze dalszych lig, ale bardzo często rozgrywki „z górnej półki”, dlatego jest to bardzo pozytywnie oceniana opcja u bukmachera Fortuna. Opinia naszej redakcji jest też bardzo przychylna z tego względu, że jakość transmisji jest naprawdę bardzo dobra. 

Nasza ogólna ocena Fortuny i jej oferty streamingu z wydarzeń sportowych jest naprawdę wysoka. Jeśli jednak chodzi o jej wady, warto wspomnieć, że aby dostęp do transmisji został odblokowany, nie wystarczy założyć konto online. Bukmacher wymaga również, żeby gracz obstawił zakład na dowolne zdarzenie w ciągu ostatnich 7 dni i posiadał jakiś depozyt na swoim saldzie. Z drugiej jednak strony zauważmy, że spełnienie tych wymogów umożliwi nam oglądanie świetnej jakości transmisji z wielu różnych, interesujących nas meczów udostępnianych przez bukmachera Fortuna. Ocena tej usługi powinna więc być naszym zdaniem bardzo dobra, choć nadużyciem byłoby nazwanie jej w pełni darmową. 

Fortuna - opinie o transmisjach

Ocena: 4.8

Opinie graczy 

Wszystko wskazuje na to, że opinia o Fortunie jest jeszcze lepsza właśnie dzięki streamingowi meczów na żywo. Za tę możliwość bukmacher jest mocno chwalony – gracze są zadowoleni zarówno z szerokości oferty transmisji, jak i jakości streamu. Pochlebne opinie dotyczą np. tego, że transmisje oglądać można na rozszerzonym ekranie oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Oczywiście zawsze znajdą się malkontenci, którzy krytykują Fortunę za to, że stawia warunki dostępu do streamingu, jednak pamiętajmy, że transmisje są dla bukmachera narzędziem, które ma nie tylko przyciągać użytkowników, ale też skłonić do gry. 

Obsługa klienta w Fortunie – opinie 

Opinia redakcji 

Fortuna - opinie o obsłudze klientaZobaczymy jeszcze, w jaki sposób realizowana jest obsługa klienta w firmie bukmacherskiej Fortuna. Recenzja dotycząca tego obszaru musi uwzględnić po pierwsze, jakiego rodzaju metody kontaktu zapewnia bukmacher. W Fortunie możemy zgłosić zapytanie poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, czat na żywo, ale też kontaktując się z infolinią. Gracze mają więc, jak widać, pełen wachlarz możliwości, dzięki czemu mogą w najbardziej dogodny dla siebie sposób uzyskać pożądane informacje od bukmachera Fortuna. Opinia na temat biura obsługi klienta firmy jest też pozytywna z tego względu, że działa ono codziennie w godz. 8.00 – 24.00, dzięki czemu przez większą część doby użytkownicy mają zapewnione wsparcie konsultantów.  

Duża dostępność konsultantów w różnych kanałach kontaktowych to jedno, warto jednak dokonać także oceny, jak przedstawia się jakość udzielanego wsparcia. Tu także nie mamy zastrzeżeń – od strony merytorycznej wszystko realizowane jest rzetelnie i bardzo sprawnie, a gracze nie muszą zazwyczaj długo czekać na odpowiedź. Z naszego doświadczenia wynika też, że pracownicy bukmachera starają się za każdym razem wyjaśnić wszystkie niejasności czy też pomóc w rozwiązaniu ewentualnych problemów technicznych, z jakimi zgłasza się użytkownik. 

Redakcyjne opinie o Fortunie opierają się także na analizie pomocy merytorycznych, jakie zapewnia na swojej stronie internetowej bukmacher. W zakładce „Pomoc i FAQ” zamieszczonych jest wiele informacji dotyczących zakładania i obsługi konta gracza, dokonywania płatności, obstawiania poszczególnych kategorii zakładów, ogólnych zasad promocji, aplikacji mobilnej itd. Fortuna prowadzi ponadto autorski blog sportowo-bukmacherski i podaje ważne informacje ze świata sportu w swoich kanałach w mediach społecznościowych. Wszystko to składa się na wizerunek bukmachera, który stara się wspierać graczy na różne sposoby, dzięki czemu nasza opinia o Fortunie musi być także w związku z obsługą i wsparciem klienta bardzo dobra. 

Ocena: 5.0 

Opinie graczy  

Opinie graczy nie zawsze jednak to potwierdzają. Zdaje się, że w tym punkcie najczęściej pojawiają się różnego typu negatywne oceny na temat bukmachera Fortuna. Opinie niektórych graczy dotyczą tego, że konsultant nie udzielił im satysfakcjonującej pomocy, czyli nie rozwiązał problemu w oczekiwany przez nich sposób. Tego typu kwestie mogą być jednak oceniane przez graczy nieobiektywnie – pamiętajmy, że sprawy takie jak np. rozstrzygnięcie kuponu w określonej sytuacji najlepiej jest zweryfikować w regulaminie zakładów bukmachera. Z drugiej strony wielu typerów uważa, że BOK Fortuny działa sprawnie, a zapewniane wsparcie stoi na wysokim poziomie. 

Sponsoring sportu bukmachera Fortuna – opinie 

Fortuna - opinie o sponsoringuOpinia redakcji 

Choć to raczej tylko dodatek do usługi bukmacherskiej, dla wielu graczy z reguły duże znaczenie ma, czy bukmacherzy sponsorują jakieś drużyny, ligi lub wydarzenia sportowe. Jednym z najbardziej liczących się sponsorów polskiego sportu wśród firm bukmacherskich jest właśnie Fortuna. Opinie na temat wsparcia, jakiego od lat udziela ten bukmacher różnym tego typu podmiotom w Polsce, doceniają na pewno liczbę umów sponsorskich. Fortuna na przestrzeni lat sponsorowała już wiele klubów piłkarskich (np. Legię Warszawę, GKS Katowice, TS Podbeskidzie, Radomiaka Radom), a także I ligę piłkarską oraz piłkarski Puchar Polski. Poza piłką nożną bukmacher wspiera też inne dyscypliny sportowe. Na jego koncie jest m.in. tytuł oficjalnego sponsora reprezentacji Polski w skokach narciarskich, sponsoring MMA (KSW, High League), siatkówki plażowej (turnieje Plaża Open) czy amatorskiego futbolu 6-osobowego (Playarena.pl). 

Ocena: 5.0

Opinie graczy 

Każdy bukmacher, który wspiera sport, zasługuje na pozytywne opinie miłośników rywalizacji sportowej. Dlatego też opinie o Fortunie też czasem dotyczą tego, że bukmacher sponsoruje ten czy inny klub albo np. polską reprezentację w skokach narciarskich. Dla kibiców ma to duże znaczenie, ponieważ zdają sobie oni sprawę, że stawiając zakłady bukmacherskie u sponsora np. Legii Warszawy, przyczyniają się też w pewnym stopniu do jej finansowego wsparcia. 

Fortuna – zalety i wady według czytelników 

W tym artykule można znaleźć rozmaite punkty widzenia i przekonać się, że Fortuna ma zarówno zalety, jak i wady. W naszej opinii pozytywy zdecydowanie przeważają, a ten doświadczony bukmacher zalicza się do ścisłego grona najlepszych organizatorów zakładów bukmacherskich w Polsce. Nie zmienia to faktu, że nadal pozostają pewne obszary, które można poprawić, zwłaszcza że konkurencja nie śpi, a co więcej na polskim rynku legalnych zakładów pojawiają się kolejni, często mocno innowacyjni bukmacherzy. 

My natomiast zachęcamy do tego, by pod tekstem zamieszczać osobiste opinie o Fortunie. Dzielcie się zarówno spostrzeżeniami na temat tego, co powinno być poprawione, jak i polecajcie innym graczom te opcje, które są przez Was sprawdzone i zasługują na pochwałę. Mamy nadzieję, że w ten sposób nowi gracze zyskają jeszcze pełniejszy obraz usług bukmachera Fortuna. Zalety i wady tego buka oraz wszelkie uwagi i opinie na jego temat wpisujcie śmiało poniżej.

 

Komentarze