Betclic – bonus powitalny 2024. Najlepszy kod: MAKSYMALNYBONUS

Bonus powitalny bukmachera Betclic to możliwość dla nowo zarejestrowanych graczy, aby uzyskać do 50 zł bonusowych środków na grę. Bukmacher Betclic przygotował dla użytkowników, którzy założą internetowe konto gracza cashback, czyli zakład bez ryzyka. Kod promocyjny, który jest uznawany przez Betclic i który warto podać rejestrując konto, brzmi: MAKSYMALNYBONUS. 

 

Zakład bez ryzyka do 50 zł 

Udział w promocji powitalnej możliwy jest po wykonaniu 3 kroków: 

  • założeniu konta gracza,  
  • dokonaniu pierwszego depozytu, 
  • zagraniu pierwszego kuponu. 

Jeśli pierwszy obstawiony kupon będzie trafiony, gracz otrzymuje standardową wygraną i może grać dalej za wygrane środki lub je wypłacić. 

Jeśli pierwszy obstawiony kupon okaże się nietrafiony, Betclic zwróci na saldo bonusowe gracza równowartość zagranej kwoty (bez pobranego podatku). 

Żeby pierwszy zagrany przez gracza zakład kwalifikował się do udziału w promocji, musi mieć kurs o wartości co najmniej 1.14. Może to być zakład pojedynczy lub akumulowany. 

W przypadku przegranej zwrot przyznawany jest w formie freebetu. Wymagany jest tylko 1-krotny obrót bonusem. Obrót ten może zostać zrealizowany przy wykorzystaniu zakładów o całkowitym kursie nie niższym niż 2.14. Z udziału w promocji wykluczone są zakłady bukmacherskie postawione na symulowane gry karciane. 

Wygrane uzyskane z zakładów obstawionych przy użyciu freebetu zostają pomniejszone o wartość stawki. 

Uwaga! Gracz ma nieograniczony czas na wykorzystanie freebetu, jeśli jednak użytkownik nie jest aktywny (np. nie loguje się na konto od minimum 180 kolejnych dni) lub też jego konto zostanie zawieszone czy zamknięte, to bonus przepada.

Przejdź na stronę bukmachera Betclic aby odebrać bonus