Dziś jest: 26 maja 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Majowy 8-pak w Betfan – 40 zł we freebetach każdego dnia majówki

„Majówka, mecze i ośmiopak – idealne połączenie” – takim hasłem Betfan zachęca do skorzystania z jego najnowszej promocji dla wszystkich graczy. Do wzięcia jest aż 8 freebetów, każdy o wartości 20 zł. To w sumie aż 160 zł w darmowych zakładach.

Główne zasady promocji „Majowy 8-pak” w Betfan

1. Aby otrzymać freebet, należy postawić kupon za dokładnie 39 zł. Do promocji wliczają się zarówno kupony pojedyncze (SOLO), jak i akumulatory (AKO).
2. Twój kupon musi osiągnąć kurs łączny min. 3.50. Może być to pojedynczy zakład o wysokim kursie lub taśma złożona ze zdarzeń o kursach min. 1.40 każde.
3. Wyłącznie kupony obstawione w aplikacji mobilnej Betfan zaliczają się do promocji „Majowy 8-pak”.
4. Freebety zostaną przyznane zawsze automatycznie po postawieniu kuponu spełniającego warunki promocji.
5. Otrzymane darmowe zakłady będziesz mógł wykorzystać tylko w aplikacji mobilnej Betfan.
6. Każdy gracz może odebrać codziennie 2 freebety, przez cały okres trwania promocji. Łącznie może więc zdobyć aż 8 darmowych zakładów w trakcie trwania majówki 2022. Daje to aż 160 zł bonusu w postaci freebetów.
7. Do promocji nie wliczają się zakłady systemowe oraz kupony postawione za środki bonusowe.
8. Promocja „Majowy 8-pak” trwa od północy 30 kwietnia do końca dnia 3 maja.

Oferta wiosenna w Betfan – mocny pakiet bonusów powitalnych od Pudziana

Jako nowy gracz Betfan będziesz mógł liczyć na naprawdę solidne przyjęcie do grona klientów. Zakładając konto ze specjalnym kodem promocyjnym: MAKSYMALNYBONUS, otrzymasz aż 3 bonusy powitalne, wchodzące w skład pakietu powitalnego Mariusza Pudzianowskiego:

1. Cashback do 600 zł. Wystarczy, że wpłacisz za pierwszym razem kwotę pomiędzy 50, a 600 zł, a następnie postawisz pierwszy kupon za kwotę od 50 do 600 zł. Jeśli wygrasz, to oczywiście otrzymasz wygraną. Jeśli natomiast Twój kupon okaże się nietrafiony – stawka wróci do Ciebie!

2. Freebet za 60 zł. Następnie możesz obstawić kupon składający się z dowolnych zdarzeń, za kwotę 60 zł, zaznaczając w momencie obstawiania, że chcesz zagrać za freebet. Jeśli wygrasz – otrzymasz wygraną na Twoje konto główne, bez wymogu obrotu!

3. Bonus 100% do 1.000 zł. Dokonaj drugiej wpłaty środków na konto gracza Betfan, w kwocie pomiędzy 100, a 1.000 zł. Bukmacher podwoi Twój depozyt. Aby odblokować kwotę bonusu do wypłaty, będziesz musiał dokonać następującego obrotu jego kwotą: 3x kwota bonusu, kupony z min. 3 zdarzeniami i łącznym kursem AKO min. 2.50. Na obrót bonusu Betfan przyznał okres 14 dni.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, możesz dowiedzieć się więcej o ofercie powitalnej Betfan: Betfan kod promocyjny, a także sprawdzić opinie o Betfan.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż konto w minutę z kodem: MAKSYMALNYBONUS i zgarnij: Cashback 600 zł + Freebet 60 zł + Podwojenie drugiej wpłaty do 1.000 zł

Komentarze