Dziś jest: 10 grudnia 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Freebety za każdą „okazję” i „wybory” w meczu Szwecja – Polska 

W Betfan kolejna okazja, by złapać okazję – tym razem podczas meczu Szwecja – Polska, który komentować będzie Dariusz Szpakowski. Za każde wypowiedziane przez komentatora słowo „OKAZJA” gracze uczestniczący w promocji otrzymają freebet 5 zł, a za każde „WYBORY” – 1 zł. 

W promocji Betfan udział biorą ci typerzy, którzy postawią dowolny zakład na mecz Szwecja – Polska. Stawka zakładu musi wynieść dokładnie 89 zł, a jego minimalny kurs 2.50. Do udziału w akcji promocyjnej kwalifikują się kupony pojedyncze i akumulowane, które zostaną rozliczone do końca dnia 23 czerwca 2021 r. 

Freebety zostaną przyznane graczom za każde wypowiedziane między 1. a 90. minutą meczu (i w doliczonym czasie gry) przez Dariusza Szpakowskiego słowo: 

  • OKAZJA – freebet 5 zł, 
  • WYBORY – freebet 1 zł. 

Przykładowo, jeśli komentator w trakcie meczu użyje wyrazu „okazja” 10 razy i „wybory” 10 razy, gracz otrzyma freebet 60 zł. Uwaga! Odmiany tych 2 słów także się liczą!  

Promocja trwa od 22 czerwca od godz. 16.00 do 23 czerwca 2021 r. do godz. 18.00. Na 1 gracza przewidziano 1 freebet (1 zakład kwalifikujący gracza do udziału w akcji).

Sprawdź ofertę Betfan  

Komentarze