Betcris opinie

Czy oferta zakładów, kursy bukmacherskie i promocje dla graczy to coś, co wyróżnia bukmachera Betcris? Opinie graczy na ten temat są oczywiście różne, jednak wiele poglądów i komentarzy, które można znaleźć w Internecie, dość często się powtarza. W tym tekście zebraliśmy opinie o Betcris, które są dość powszechne w środowisku polskich graczy obstawiających zakłady bukmacherskie online. Żeby dostarczyć kompleksowy materiał do oceny bukmachera, w artykule opisaliśmy też poszczególne elementy oferty w oparciu o to, co mówią specjaliści ds. bukmacherki.

Jeśli Ty też chcesz wyrazić, jakie masz o Betcris opinie, możesz skorzystać z opcji znajdującej się pod tekstem, dodając swój komentarz dotyczący oferty oraz usług Betcris. Opinie samych graczy są przecież przez wiele osób najbardziej poszukiwanymi informacjami. 

Betcris - opinie

Gdzie znaleźć wiarygodne opinie o Betcris? 

Bukmacher Betcris to bardzo znana marka bukmacherska, która działa w różnych zakątkach świata. Jej duża rozpoznawalność wynika m.in. z szeroko zakrojonego sponsoringu sportu, który obejmuje wybrane najważniejsze ligi i wydarzenia sportów amerykańskich, typu NFL, MLB czy Super Bowl. Jednak trzeba zauważyć, że zakłady bukmacherskie i inne produkty, jakie oferuje firma za granicą, mogą się znacząco różnić od tego, co znajduje się w ofercie przygotowanej dla polskich graczy Betcris. Opinie, jakie są więc dla nas interesujące, to te, które dotyczą usług kierowanych wyłącznie do typerów znajdujących się w Polsce. 

Oczywiście tego typu opinie o Betcris znajdziemy na rozmaitych forach internetowych i stronach o tematyce bukmacherskiej, a także w mediach społecznościowych. Komentarzy można szukać bezpośrednio w takich miejscach lub też korzystając z dowolnej wyszukiwarki internetowej. Kiedy np. w pasku wyszukiwarki Google wpiszemy „Betcris opinie”, zobaczymy ogromną liczbę stron, na których znajdują się jakieś opinie o Betcris (graczy i/lub ekspertów).  

To bogactwo wyników stanowi jednak problem – przeglądanie kolejnych stron zajmuje bardzo dużo czasu, a w wielu miejscach nie znajdziemy tak naprawdę żadnych konkretnych i wartościowych wpisów. Poza tym trudno jest oszacować, które opinie o Betcris są rzetelne, a które nie mają żadnej wartości. Wielu graczy publikuje opinie, które powstały pod wpływem chwili i niezadowolenia z wyników gry, a z drugiej strony zdarzają się też opinie nienaturalnie entuzjastyczne. Po przejrzeniu kilku stron dotyczących obstawiania w Betcris, opinie internautów mogą przyprawić o ból głowy – często są sprzeczne lub w ogóle nie mają merytorycznej wartości. 

My oferujemy rozwiązanie tego problemu. Przygotowaliśmy publikację, w której – po intensywnym researchu Internetu – opisujemy, jakie są najczęściej występujące opinie o Betcris. Opinie te są dwojakiego rodzaju. Są tu oceny należące do samych typerów – oczywiście nie wszystkie, ale te, które powtarzają się z dość dużą częstotliwością i są merytoryczne. Dodatkowo opinie o Betcris graczy uzupełnione są przez oceny, jakie zakładom bukmacherskim tego operatora, a także innym elementom jego usługi (np. promocjom, stronie internetowej, aplikacji mobilnej, obsłudze klienta itd.) wystawiają eksperci. 

Opinie o Betcris przedstawione zostały jednocześnie w formie ocen punktowych. Najsłabsza ocena na naszej skali wynosi 1.0, a najlepsza to 5.0. 

Oferta zakładów Betcris – opinie 

Opinia redakcji 

Zakłady pre-match na sport w Betcris – opinie 

Opinie krążące o bukmacherze kształtują się na podstawie kilku najważniejszych elementów jego oferty, a podstawową sprawą są oczywiście oferowane zakłady bukmacherskie. W Betcris oferta zakładów pre-match jest na pewno wyjątkowo obszerna – obejmuje około 30 sportów, szeroki wybór lig, turniejów i innych wydarzeń sportowych. Dobre opinie o Betcris buduje jego oferta na piłkę nożną, gdyż bukmacher udostępnia bardzo rozbudowane rynki zdarzeń (dla topowych spotkań grubo przekraczające 500 opcji zawarcia zakładu) i umożliwia obstawianie kilku zakładów na 1 mecz na 1 kuponie akumulowanym (opcja konstruktora „Betcris Builder”).  

Betcris - opinie o ofercie na piłkę nożną

Betcris ma też wyróżniającą się na polskim rynku zakładów ofertę na dyscypliny typowo amerykańskie i ligi z Ameryki Północnej, np. NBA czy NHL. Liczba dostępnych wydarzeń jest imponująca, podobnie jak przygotowywane przez bukmachera warianty zawarcia zakładu. Kolejny punkt programu Betcris zasługujący na pozytywne opinie to zakłady bukmacherskie na e-sport. Gracze mają w porywach nawet kilkanaście gier do obstawiania, które można typować przy wykorzystaniu zaawansowanych rynków zdarzeń. W przypadku innych popularnych sportów w Polsce oferta jest całkiem w porządku, a całość uzupełniają zakłady bukmacherskie na sporty niszowe. 

Udostępniana oferta zakładów zasługuje na jeszcze lepsze opinie, kiedy zwrócimy uwagę na dodatkowe funkcje, usprawniające i uatrakcyjniające grę. Poza konstruktorem zakładów Betcris Builder”, zakłady można obstawiać przy użyciu cash-outu (zamknięcie zakładu przed rozstrzygnięciem wszystkich obstawionych zdarzeń), edytowania zakładu już obstawionego (to innowacja na polskim rynku bukmacherskim) czy zakładu-łańcucha (zakład akumulowany o specjalnych zasadach). 

Zakłady live na sport w Betcris – opinie 

Opinie o Betcris i przedmeczowej ofercie zakładów są naprawdę pozytywne, a jak wypada w tym kontekście oferta zakładów na żywo bukmachera? Już liczba dostępnych sportów robi dobre wrażenie, ponieważ (razem z e-sportami) jest ich około 20, co jest niezłym wynikiem. Rynki zdarzeń dla ważniejszych spotkań też są bogate, a kursy bukmacherskie zmieniają się szybko i adekwatnie do akcji meczowych. Opinia o tego rodzaju ofercie Betcris uwzględnia też tę zaletę, że bukmacher umożliwia łączenie na 1 kuponie zakładów live z tymi obstawianymi przedmeczowo. Typując zakłady bukmacherskie na żywo można też korzystać z opcji edytowania zakładu, cash-outu, zakładu-łańcucha i konstruktora zakładów. 

Trzeba jednak wspomnieć o punkcie, który wpływa negatywnie na wystawiane Betcris opinie. Betcris należy bowiem co prawda do operatorów zakładów działających w Polsce, którzy udostępniają darmowy streaming sportowy, ale ogranicza się tylko do rywalizacji e-sportowej. Nie zobaczymy tu więc jak na razie meczów np. piłki nożnej, tenisa czy siatkówki, podczas gdy niektórzy legalni bukmacherzy online taką usługę posiadają. Gracze mogą natomiast korzystać z wyników i statystyk na żywo oraz komputerowych wizualizacji towarzyszących wielu spotkaniom (match-trackery). Opinia o ofercie live poprawiona jest też dzięki zapewnieniu opcji multipodglądu oraz kalendarza wydarzeń, który obejmuje spotkania aż na tydzień do przodu. 

Zakłady na sporty wirtualne w Betcris – opinie 

Poza klasycznym sportem i e-sportem na platformie bukmacherskiej Betcris znajdziemy także zakłady bukmacherskie na gry wirtualne. Po pierwsze są to zakłady na sporty wirtualne i mamy tu 2 kategorie gier („BetConstruct”, „Golden Race”) – łącznie daje to aż kilkanaście virtualek dostępnych do obstawiania w Betcris. Opinie w tym zakresie powinny być bardzo dobre, gdyż szeroki wybór umożliwia typowanie zarówno meczów wirtualnej piłki nożnej (różne ligi, puchary, rzuty karne) czy tenisa, jak i wyścigów – rowerowych, samochodowych, motocyklowych, żużlowych oraz psów i koni.

Betcris - opinie o sportach wirtualnych

Gracze nie powinni też narzekać na udostępniane rynki zdarzeń czy narzędzia takie jak komputerowe animacje pokazujące mecze/wyścigi czy wyniki rozegranych spotkań. Opinie o Betcris, jeśli chodzi o ofertę na sporty wirtualne, są dobre także dzięki jej całodobowej dostępności. 

Zakłady na gry karciane w Betcris – opinie 

Inny rodzaj oferty dotyczącej gier wirtualnych to zakłady bukmacherskie na symulowane komputerowo gry karciane. Jakie są w tym zakresie eksperckie opinie? Betcris udostępnia zakłady na kilka różnych karcianek, tj. 2 warianty pokera, 2 warianty wojny oraz blackjacka. Jest to całkiem szeroki wybór gier, a poza samymi zakładami gracze mogą korzystać ze statystyk, historii zakładów i transmisji prowadzonych przez prawdziwych ludzi (nie są to animacje). Opinie o Betcris w przypadku zakładów na gry karciane powinny być więc pozytywne, tym bardziej, że także ta oferta jest dostępna na okrągło. 

Zakłady specjalne w Betcris – opinie 

Należy też wspomnieć o tym, że bukmacher Betcris oferuje zakłady bukmacherskie na wydarzenia realne, ale niedotyczące wydarzeń sportowych. Znajdziemy tu zakłady na wydarzenia polityczne z Polski i świata (np. na wybory burmistrza Londynu) oraz dotyczące świata rozrywki (np. na to, który aktor jako następny wcieli się w Jamesa Bonda, kto wygra X-Factor we Włoszech, kto otrzyma nagrodę BBC Sports Personality of the Year Award). Jak widać, nie są to tylko te najbardziej podstawowe zakłady specjalne, do których ogranicza się w tym zakresie część bukmacherów, dlatego opinie powinny być co do tego elementu oferty całkiem dobre. 

Ocena: 4.8 

Opinie graczy 

Jeśli chodzi o odczucia graczy, często powtarzające się opinie o Betcris chwalą ofertę na ligi typu NBA czy NHL, ale też na piłkę nożną. W przypadku tej ostatniej gracze doceniają bardzo rozbudowane rynki zdarzeń, np. zakłady na rzuty rożne, kartki, handicapy azjatyckie czy zakłady specjalne. Pojawiają się nawet opinie, że bukmacher ma w ofercie zakłady bukmacherskie w zasadzie na wszystko, co się w danym momencie dzieje, a zakłady na żywo są oceniane bardzo dobrze, zwłaszcza za szerokie rynki. Gracze doceniają też dodatkowe funkcjonalności, z których można skorzystać podczas gry, takie jak cash-out czy Betcris builder, a szczególnie dobre opinie zbiera rzadko spotykana w Polsce opcja edytowania kuponu. Jeśli chodzi o negatywne opinie, Betcris krytykowany bywa za nakładanie limitów stawek, zwłaszcza na niszowe ligi. Trzeba jednak mieć świadomość, że jest to bardzo powszechna praktyka, stosowana jest przez wielu bukmacherów. 

Kursy bukmacherskie Betcris – opinie  

Opinia redakcji 

Duży wybór sportów, lig, wydarzeń oraz zaawansowane rynki zdarzeń to bardzo ważne kryterium, które ma ogromny wpływ na typerskie opinie. Betcris, jak każdy inny bukmacher, powinien jednak udostępniać także atrakcyjne kursy bukmacherskie, żeby móc się cieszyć opinią jednego z najlepszych bukmacherów w Polsce. Jak więc przedstawia się ta kwestia?  

Betcris - opinie o kursach

Uwagę przyciągają na pewno kursy przygotowywane dla obszaru dyscyplin i lig amerykańskich. Ewidentnie bukmacher traktuje je priorytetowo, gdyż w przypadku meczów NBA, NFL, NHL czy MLS oferta kursowa jest bardzo dobra. Natomiast inne sporty i ligi nie wypadają już tak dobrze, można powiedzieć, że w większości przypadków kursy wystawiane przez Betcris plasują się mniej więcej gdzieś w połowie stawki ofert kursowych innych internetowych legalnych bukmacherów działających w kraju. 

Oczywiście opinie o Betcris stają się lepsze po uwzględnieniu różnych promocji poprawiających kursy bukmachera. W serwisie internetowym i aplikacji mobilnej znajdziemy stałe oferty promocyjne zawierające boosty kursowe, czyli „Kursowy boost” i „Boost dnia”. Wyższy kurs uzyskamy także, korzystając z promocji „Kupon dnia”, czyli obstawiając kupon z przygotowanymi przez bukmachera typami o atrakcyjnym kursie łącznym. 

Ocena: 4.6 

Opinie graczy 

Typerzy często potwierdzają nasze opinie o Betcris, jeśli chodzi o zagadnienie oferowanych kursów bukmacherskich. Wiele osób uważa, że kursy są w porządku, a niektórzy piszą też, że zdarzają się tu wysokie współczynniki kursowe. Są jednak i opinie, że bukmacher czasem wystawia kursy na faworytów niższe niż to jest u tych bukmacherów, którzy są znani z najbardziej atrakcyjnej oferty kursowej. Oczywiście pojawiają się również narzekania dotyczące tego, że Betcris potrąca ze stawki zakładu kwotę podatku od gier, co sprawia, że nawet wysokie kursy nie dają aż tak imponujących wygranych, jak by sobie tego życzyli gracze. Jednak takie opinie dotyczyć muszą wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce (12-procentowy podatek jest obowiązkowy dla wszystkich zakładów bukmacherskich), podczas gdy obstawianie u innych operatorów zakładów jest zakazane i nielegalne. 

Bonusy i promocje Betcris – opinie  

Opinia redakcji 

Przejdźmy teraz do kwestii, które stanowią dodatek do oferty zakładów bukmacherskich, ale mają dla wielu graczy ogromne znaczenie. Chodzi o promocje i bonusy, jakie przygotowuje bukmacher Betcris. Opinie na ten temat bardzo często odnoszą się do tego, jaki jest bonus dla nowych graczy, który przyznawany jest w zamian za założenie konta gracza online. Betcris z reguły oferuje bonus powitalny, którego łączna maksymalna kwota jest bardzo kusząca, ale na tym nie kończą się te cechy oferty powitalnej, które zasługują na dobre opinie. Betcris swój bonus na start zazwyczaj buduje z kilku bonusów, dzięki czemu gracze mogą kilkukrotnie otrzymać środki bonusowe. 

Kolejnym plusem jest to, że zazwyczaj bonus powitalny ma dość łatwe do spełnienia warunki regulaminowe. Gracze nie muszą więc dokonywać wielokrotnego obrotu bonusem i/lub depozytem, żeby środki trafiły na konto główne gracza – często wystarczy jednorazowy obrót. Jeszcze lepsze opinie o Betcris mają ci użytkownicy, którzy wykorzystali podczas rejestracji specjalny kod promocyjny. Dzięki wpisaniu go w formularzu rejestracji bonus powitalny może zostać mocno powiększony. 

Betcris - opinie o promocjach

Jednak każdy bukmacher powinien mieć nie tylko bonusy dla nowych graczy, ale też ciekawe promocje skierowane do osób, które korzystają z platformy bukmacherskiej od dłuższego czasu. Betcris posiada spory wybór takich akcji promocyjnych, a opinie na ich temat są w większości pozytywne. Mamy więc wspomniane już kursowe boosty, ale też np. promocję „Totalny zwrot podatku”, dzięki której podatek od gier, który pobierany jest od każdego zawartego zakładu, pokrywa bukmacher (zazwyczaj potrącany jest on z wpłaconej przez gracza stawki zakładu). Stali gracze mogą też dostać urodzinowy freebet, a ci najbardziej aktywni zapraszani są do klubu VIP, w którym czekają na nich specjalne profity. Bukmacher organizuje także promocje czasowe, np. długoterminowe rankingi graczy czy szybkie konkursy typerskie w mediach społecznościowych. 

Ocena: 4.7 

Opinie graczy 

Jakie natomiast o promocjach tego bukmachera są typerskie opinie? Betcris dość często zbiera dobre opinie w tym zakresie, a gracze piszą zarówno o ciekawych promocjach, jak i nietrudnych do realizacji warunkach obrotu. Pozytywne opinie wystawiane są też samej ofercie powitalnej, zwłaszcza jeśli bukmacher oferuje akurat także freebet na start. Pochwały odnoszą się m.in. do boostów kursowych i promocji z okazji jakichś ważnych wydarzeń sportowych. Czasem publikowane są też negatywne opinie o Betcris, np. jeśli gracz spodziewał się, że bonus będzie rozliczony wedle innych zasad, w związku z czym uważa, że bukmacher stosuje nieuczciwe praktyki itp. Jednak w takiej sytuacji ostatecznym punktem odniesienia jest regulamin promocji, który najlepiej jest przeczytać zanim zdecydujemy się skorzystać z akcji promocyjnej. 

Serwis bukmacherski Betcris – opinie  

Opinia redakcji 

Opinie o Betcris powinny też uwzględniać to, na ile intuicyjna i funkcjonalna jest strona internetowa bukmachera. Jeśli chodzi o Betcris, opinie na temat przejrzystości witryny i łatwości jej obsługi są jak najbardziej słuszne. Układ strony internetowej bukmachera nie odbiega od tego, co znamy już z innych serwisów bukmacherskich, co powoduje, że gracze szybko znajdują potrzebne im opcje. 

Odnośniki do poszczególnych kategorii zakładów zamieszczone są w górnym menu, a poziom wyżej ulokowane są zakładki dotyczące innych kluczowych opcji (płatności, wyniki itp.). Tam, gdzie zwykle, czyli po prawej stronie ekranu, znajdują się przyciski kierujące do rejestracji i logowania, e-kupon oraz czat na żywo. 

Betcris - opinie o stronieZnajdowanie zakładów ułatwiają narzędzia, takie jak wewnętrzna wyszukiwarka oraz listy dyscyplin sportowych i lig wyposażone w filtry czasu zamieszczone w lewej kolumnie. Poza tym w centrum strony wyróżnione są zakłady bukmacherskie na najbardziej atrakcyjne mecze, na trwające aktualnie spotkania, na najbardziej popularne wydarzenia i te nadchodzące. 

Jeśli chodzi o walory estetyczne, strona zbiera pozytywne opinie. Betcris postawił na kolor niebieski, szary i biały oraz żółte akcenty, co daje stonowaną, ale czytelną szatę graficzną. Co bardzo ważne, strona działa szybko, a opcje dotyczące zakładów na żywo, choćby same kursy, zmieniają się w dynamiczny sposób. 

Ocena: 4.8 

Opinie graczy 

Jeśli chodzi o stronę internetową, opinie o Betcris są w większości pozytywne. Według wielu graczy serwis jest intuicyjny i nie ma problemu, aby znaleźć poszukiwane zakłady czy jakieś inne opcje dostępne w Betcris. Opinie dotyczące szybkości i płynności działania strony internetowej też są na plus. Zdarzają się także opinie wskazujące na pewne braki serwisu, jak np. brak czatu, na którym mogliby się ze sobą komunikować sami gracze (taką opcję znajdziemy u niektórych bukmacherów online), jednak nie są to kwestie najważniejsze dla użytkowników. 

Aplikacja mobilna Betcris – opinie 

Opinia redakcji  

W obecnych czasach większość graczy obstawia zakłady bukmacherskie nie przez stronę internetową, a przez aplikację mobilną. Dlatego naprawdę duże znaczenie ma to, jakie są na temat apki bukmachera opinie. Betcris przygotował od razu oprogramowanie na telefony i tablety z systemem Android, ale i iOS, za co na wstępie należy mu się pochwała (niektórzy bukmacherzy najpierw wypuszczają aplikację tylko na Android). 

Opinie o Betcris mobile są bardzo dobre, ponieważ apka jest łatwa w obsłudze i działa szybko, co ma szczególnie duże znaczenie dla graczy obstawiających zakłady bukmacherskie na żywo. Aplikacja mobilna daje dostęp do pełnej oferty zakładów na sport, e-sport i gry wirtualne, pozwala na szybką rejestrację konta, dokonanie błyskawicznych płatności, sprawdzanie statystyk sportowych itp. Poza tym ekspercka opinia o apce musi uwzględnić dodatkowe funkcje, które zawiera oprogramowanie, jak logowanie biometryczne (przez odcisk palca lub skan twarzy) czy powiadomienia push. Od strony wizualnej aplikacja na urządzenia przenośne prezentuje się bardzo ładnie i przejrzyście, a dodatkową zaletą jest jej stosunkowo mała waga. 

Ocena: 4.6

Opinie graczy 

Początkowo w sieci pojawiały się niepochlebne, a czasem nawet pełne oburzenia opinie o Betcris, ponieważ bukmacher w momencie uruchomienia strony internetowej nie udostępnił jeszcze aplikacji mobilnej. Wielu użytkowników urządzeń mobilnych było tym zawiedzionych, ponieważ dobrze skrojona aplikacja mobilna zawsze jest dużo bardziej funkcjonalna niż mobilna wersja strony internetowej. Na szczęście Betcris dość szybko nadgonił te braki, w związku z czym opinie graczy na ten temat też się zmieniły. Obecnie opinie o Betcris mobile są raczej pozytywne – różne wpisy mówią o jej przejrzystości, intuicyjności i szybkości działania. Można też co prawda znaleźć przeciwne opinie, które mówią o tym, że aplikacja czasem zamula czy zacina się, tak więc najlepiej przetestować apkę samodzielnie. Tym bardziej, że jest ona ciągle udoskonalana, a ewentualne problemy są stopniowo eliminowane w kolejnych wersjach oprogramowania. 

Obsługa klienta w Betcris – opinie  

Opinia redakcji 

Przeglądając opinie zamieszczane w Internecie o bukmacherach, często przeczytać można także komentarze na temat jakości obsługi klienta. Jeśli chodzi o Betcris, opinie powinny być dobre, gdyż wsparcie konsultantów dostępne jest codziennie od rana do późnego wieczora (godz. 8.30 – 22.00). Gracze mogą uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania poprzez czat na żywo, a także wysyłając wiadomość e-mail albo wypełniając formularz kontaktowy. Nie znajdziemy tu jedynie możliwości kontaktu telefonicznego, ale w zasadzie nie jest ona obecnie już tak poszukiwana, gdyż gracze najczęściej i tak korzystają z czatu. Nasza opinia na temat obsługi klienta w Betcris jest naprawdę pozytywna – testy pokazały, że konsultanci szybko odpowiadają na zgłoszenia, a ich pomoc jest merytoryczna i skuteczna. 

Betcris - opinie o obsłudze klienta

Dodajmy, że typerzy mogą też wykorzystać materiały informacyjne, które zamieszczone zostały na stronie internetowej Betcris. Opinie na temat sekcji „FAQ”, „Jak obstawiać mecze? Przewodnik krok po kroku” i „Kursy bukmacherskie” powinny być dobre, gdyż bukmacher w prosty sposób wyjaśnił w nich podstawowe zagadnienia związane z korzystaniem z platformy bukmacherskiej i samą grą. Ponadto w serwisie znajdziemy zakładkę kierującą do blogu prowadzonego przez bukmachera, na którym znajduje się wiele przydatnych newsów sportowych i wskazówek dotyczących typowania konkretnych dyscyplin sportowych czy meczów. 

Ocena: 4.7 

Opinie graczy 

Jeśli chodzi o wpisy graczy na temat pracy działu obsługi klienta Betcris, opinie są różne. Sporo głosów mówi o tym, że konsultant pomógł rozwiązać problem techniczny czy wyjaśnił niezrozumiałą kwestię. Są jednak i takie komentarze, które wyrażają niezadowolenie, że czas oczekiwania na odpowiedź był zbyt długi, zwłaszcza że użytkownikowi zależało na szybkim wsparciu (bo np. obstawiał na żywo ważny mecz). Na marginesie trzeba jednak uznać za naturalne, że w czasie trwania topowych spotkań konsultanci muszą obsługiwać większą liczbę zgłoszeń niż standardowo, więc czas obsługi może wtedy ulec wydłużeniu. 

Sponsoring sportu Betcris – opinie 

Opinia redakcji  

Wspomnieliśmy już, że opinie o Betcris i przede wszystkim ogromna rozpoznawalność bukmachera w wielu krajach świata, wynikają z intensywnego zaangażowania tego bukmachera w sponsoring sportu. Firma bukmacherska ma na swoim koncie bardzo prestiżowe umowy sponsorskie, m.in. z reprezentacją Meksyku w piłce nożnej, Ligą Ekwadorską, Ligą Brazylijską, NFL i Super Bowl (futbol amerykański) czy MLB (baseball). Jak natomiast wyglądają działania bukmachera w zakresie sponsoringu, jeśli chodzi o polski sport? 

Betcris - opinie o sponsoringuOpinie o Betcris powinny docenić, że w krótkim czasie od startu bukmacher postanowił wesprzeć także polskie organizacje sportowe. Swoim sponsoringiem firma bukmacherska objęła Pogoń Szczecin (klub piłki nożnej grający w Ekstraklasie), Asseco Resovię (klub siatkarski z PlusLigi), Łódzki Klub Piłki Nożnej, Wielkopolski Związek Piłki Nożnej i Podlaski Związek Piłki Nożnej.

Działalność sponsorska tego bukmachera jest, jak widać, bardzo zróżnicowana i dość intensywna, co powinno przełożyć się na dużą rozpoznawalność marki i pozytywne opinie o Betcris. 

Ocena: 4.7 

Opinie graczy 

Sponsoring sportu to dla większości graczy najmniej istotny element, który ma wpływ (lub w ogóle go nie ma) na to, jakie są na temat danego bukmachera opinie. Betcris też nie jest specjalnie wychwalany za to, że angażuje się w działania sponsoringowe. Czasem pojawia się jednak w Internecie pojedyncza opinia o tym, że skoro bukmacher sponsoruje utytułowane kluby sportowe, to jest wiarygodny i ma porządne zaplecze finansowe, więc nie ma obaw, żeby wpłacić swoje pieniądze na konto gracza. 

Opinie o Betcris – zalety i wady bukmachera 

Jakie więc w wielkim skrócie są opinie o Betcris? Mocno uogólniając, można powiedzieć, że w ogólnym rozrachunku są na duży plus. Bardzo rozbudowana oferta zakładów przedmeczowych i na żywo, a także ciekawe zakłady na gry wirtualne to mocny punkt oferty tego buka. Szczególnie godne polecenia są zakłady bukmacherskie na piłkę nożną i sporty/ligi amerykańskie, przy czym dotyczy to także oferty kursowej. Bukmacher zwraca na siebie uwagę dzięki udostępnianiu unikalnych opcji urozmaicających grę, jak np. możliwość edytowania zawartego już kuponu czy zakład łańcuch.  

Strona internetowa i aplikacja mobilna też zasługują na pozytywne opinie, podobnie jak funkcje typu szybkie płatności, uproszczona rejestracja konta gracza czy obsługa klienta. Dobra opinia o bonusie powitalnym i innych promocjach Betcris wynika z kolei nie tylko z docenienia wysokich kwot środków bonusowych, ale też z łatwych do realizacji warunków obrotowych. 

Jednocześnie trzeba wskazać na słabe elementy oferty bukmachera. Na pewno opinie o Betcris są nieco gorsze za sprawą braku transmisji z meczów piłki nożnej, koszykówki, piłki ręcznej itp. Oferowany streaming ze spotkań e-sportowych to zdecydowanie za mało jak na tak poważną markę bukmacherską. Poza tym w przypadku niektórych ważnych w Polsce sportów, jak choćby siatkówka czy żużel, bukmacher powinien poszerzyć zakres rynków zdarzeń, bo dla wyspecjalizowanych graczy jest trochę za wąski. Opinie o Betcris stałyby się też jeszcze lepsze, gdyby oferta kursowa była równie atrakcyjna dla tego typu dyscyplin, co dla preferowanych przez buka sportów i lig amerykańskich. 

Czy opinie o Betcris naszych czytelników są zbieżne z tym, co przedstawiliśmy powyżej? W których punktach Wasza opinia o usługach bukmachera jest podobna, a co do których Wasze odczucia się różnią? Czekamy na opinie o Betcris w sekcji komentarzy poniżej – wpisujcie tam komentarze dotyczące zakładów bukmacherskich i innych usług bukmachera Betcris. Opinie – pozytywne, negatywne i te stosunkowo neutralne – na pewno będą dodatkową cenną informacją dla innych, mniej doświadczonych graczy.