Betcris kod promocyjny

Betcris kod promocyjny zapewniający wyjątkowo wysoki bonus powitalny: MAKSYMALNYBONUS
Betcris kod promocyjny - to musisz wiedzieć:

Ważne!

  • Zakładając konto gracza w Betcris kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS koniecznie wpisz już na etapie rejestracji, ponieważ jeśli tego nie zrobisz to później nie będzie możliwe podanie w Betcris kodu promocyjnego, a tym samym otrzymanie wyższego bonusu. Specjalny bonus przysługuje bowiem tym osobom, które podały w formularzu rejestracyjnym poprawny kod promocyjny Betcris
  • Kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS jest kodem wydanym przez bukmachera Betcris. Kod promocyjny uznawany jest więc przez tego bukmachera, a więc nie musisz obawiać się jego podania podczas rejestracji. MAKSYMALNYBONUS to prawidłowy i aktualny kod promocyjny Betcris
Kliknij tutaj aby przejść na stronę bukmachera Betcris. Kod promocyjny jaki należy podać podczas rejestracji to MAKSYMALNYBONUS
Betcris kod promocyjny - zalety i wady:

Zalety

  • podając w Betcris kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS możesz otrzymać wyższy bonus powitalny niż w sytuacji gdybyś pole przeznaczone do wpisania kodu promocyjnego pozostawił puste

Wady

  • brak, nie ma żadnych wad wynikających z wpisania w Totalbet kodu promocyjnego

Betcris kod promocyjny - ważne informacje

Kod promocyjny BetcrisMAKSYMALNYBONUS
Czy kod jest aktualny?Tak
Czy kod uznawany przez Betcris?Tak
Bonus powitalny w Betcris3 Darmowe Zakłady na łączną kwotę 1.400 zł: po 1. wpłacie freebet 100% (maks. 400 zł) w przypadku nietrafionego pierwszego postawionego kuponu, po 2. wpłacie freebet 50% (maks. 500 zł) w przypadku nietrafionego kuponu, po 3. wpłacie ponownie freebet 50% (maks. 500 zł), ale niezależnie czy kupon będzie wygrany, czy nietrafiony

Betcris kod promocyjny – informacje ogólne 

Kod promocyjny u bukmachera to specyficzny, a zarazem atrakcyjny rodzaj promocji, który przeznaczony jest zazwyczaj dla nowych graczy. Nietrudno jest znaleźć tego typu kod w Internecie, a jego wykorzystanie jest bardzo proste, trzeba jednak wiedzieć o kilku kwestiach.  

Betcris - kod promocyjny i promocje

W tym artykule sprawdzamy, jak omawiana promocja wygląda u bukmachera Betcris. Kod promocyjny tego operatora zakładów bukmacherskich może przynieść niemałe korzyści, gdzie jednak należy go wpisać? W jaki sposób to zrobić? Skąd w ogóle wziąć kod promocyjny Betcris, żeby mieć pewność, że jest on aktualny i na pewno zostanie uznany przez bukmachera? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej.

Kod promocyjny Betcris – co to jest i jak działa? 

Kod promocyjny to rodzaj hasła, które ma postać jakiegoś wyrazu czy frazy. Jeśli gracz znajdzie takie hasło i jest ono aktualne, a następnie we właściwy sposób go użyje, czyli poda w przeznaczonym do tego miejscu, może otrzymać od bukmachera specjalny bonus czy inną gratyfikację 

Najczęściej kod promocyjny jest przez firmy bukmacherskie przygotowywany z myślą o nowych graczach, którzy mają zamiar założyć internetowe konto użytkownika w serwisie oferującym zakłady bukmacherskie. Oczywiście podstawową akcją promocyjną dla nowo zarejestrowanych typerów jest bardzo popularny bonus powitalny, jednak kod promocyjny (inaczej kod bonusowy czy voucher) to ponadstandardowa promocja, która może mocno zwiększyć korzyści gracza wynikające z rejestracji osobistego konta u bukmachera 

Warto wspomnieć, że kod promocyjny oferowany bywa też czasem graczom, którzy już mają założone konto i w takiej sytuacji jego podanie np. podczas wpłaty depozytu również może przynieść graczowi freebet czy inny bonus. Jednak jest to znacznie rzadziej występująca promocja i nie będziemy się nią w tym artykule zajmować. 

Skupmy się więc na tym, jak działa kod promocyjny Betcris. O ile bonus powitalny jest szeroko promowany przez bukmachera i informacje na jego temat widzimy z reguły od razu po wejściu na stronę, o tyle kod promocyjny wymaga od gracza większego zaangażowania. Jeśli użytkownik poświęci odrobinę czasu, by znaleźć aktualny kod, bukmacher powinien to docenić i właśnie dlatego często przyznaje on w zamian za podanie kodu jakiś dodatkowy bonus na start czy zwiększa kwotę standardowego bonusu powitalnego.  

Betcris - kod promocyjny i bonusTa promocja jest jednak dość zmienna, więc to, jakie korzyści przyniesie w Betcris kod promocyjny, może się szybko zmienić. Żeby uzyskać w pełni aktualne informacje na temat tego, jakie bonusy przyznaje bukmacher w zamian za podanie kodu podczas rejestracji konta, wystarczy przenieść się na samą górę tej strony. W specjalnej ramce podajemy, jak brzmi aktualnie w Betcris kod promocyjny, jakie korzyści przynosi oraz jaki jest bonus powitalny bukmachera. 

Jak otrzymać kod promocyjny Betcris? 

Jak wynika z poprzedniego rozdziału, honorowany przez bukmachera Betcris kod promocyjny można bez problemu znaleźć w naszym serwisie – chociażby na górze tej strony. Nie ma w związku z tym potrzeby szukać tego hasła na innych stronach w Internecie, tym bardziej, że nie każda strona jest wiarygodna. Dochodzi tu też dodatkowy problem, który polega na tym, że w Betcris kod promocyjny bywa co jakiś czas zmieniany. Jeśli strona, na której podany jest inny kod Betcris nie jest na bieżąco aktualizowana, bardzo możliwe jest, że podany na niej kod również jest już nieaktualny. W sytuacji, gdy gracz wpisze taki archiwalny kod promocyjny Betcris podczas zakładania konta, to zostanie ono i tak założone, jednak szansa na uzyskanie dodatkowego bonusu z tytułu rejestracji nieodwracalnie przepadnie. Trzeba przy tym zauważyć, że w Internecie jest naprawdę wiele stron, na których podawany jest nieaktualny kod promocyjny Betcris. 

Z kolei nasza strona jest stale monitorowana i często aktualizowana, a kwestie takie jak kod promocyjny (Betcris czy innych bukmacherów) jest dla nas jedną z kwestii priorytetowych. Dlatego internauci mogą mieć pewność, że kod promocyjny czy też kod bonusowy podany przez nas dla któregokolwiek z legalnych bukmacherów to hasło, które w tym momencie działa. Oznacza to, że jeśli bukmacher przyznaje aktualnie dodatkowy bonus lub też zwiększa kwotę bonusu powitalnego w zamian za wpisanie kodu w formularzu rejestracyjnym, to gracz taką dodatkową korzyść otrzyma. Natomiast to, jakie są te korzyści i czy w ogóle w tej chwili bukmacher przyznaje dodatkową gratyfikację, to już zależy od aktualnych warunków promocji. W ramce u góry podajemy, jaki bonus powitalny otrzyma gracz, który wykorzysta opublikowany przez nas kod promocyjny Betcris. 

Gdzie wpisać kod promocyjny Betcris? 

Pierwszy krok już za nami – wiemy skąd wziąć kod promocyjny Betcris. Teraz czas na drugie podstawowe pytanie, mianowicie: co dalej zrobić z pozyskanym hasłem. Jak się okazuje, kod bonusowy nowi gracze muszą wpisać do formularza, który służy do założenia indywidualnego konta online u bukmachera. Takie konto jest zgodnie z polskim prawem niezbędne do obstawiania zakładów bukmacherskich i jeśli go nie założymy, bukmacher nie będzie mógł przyjmować od nas żadnych zakładów. Konto ma jednak i swoje dobre strony. M.in. bukmacherzy chcąc zachęcić użytkowników do rejestracji, oferują im w zamian bonus powitalny, a czasem też kod promocyjny oznaczający możliwość zwiększenia korzyści. 

Betcris - kod promocyjny a rejestracjaJeśli chodzi o Betcris, kod promocyjny należy wpisać już na pierwszym ekranie formularza rejestracyjnego w ostatnim polu (wyświetla się tam napis: kod promocyjny). Jest to pole opcjonalne, czyli jeśli użytkownik je pominie, ale uzupełni pozostałe dane, rejestracja i tak dojdzie do skutku. Jednak w takiej sytuacji trzeba pamiętać, że nie otrzymamy już więcej szansy na to, by zwiększyć bonus powitalny, a kod promocyjny Betcris nie będzie mógł zostać później uzupełniony czy dosłany. Ponadto każdy gracz może mieć tylko 1 konto u danego bukmachera i tylko raz może otrzymać bonus powitalny oraz zwiększyć go poprzez kod bonusowy. 

Jak wpisać kod promocyjny Betcris? 

Pytanie o to, jak w Betcris wpisać kod promocyjny może wydawać się nieistotne, jednak jest tu kilka możliwości. Pierwszym sposobem, jaki przychodzi na myśl, jest przepisanie znalezionego hasła do formularza. Oczywiście nie jest to zła metoda, choć w praktyce może okazać się dość ryzykowna. Szczególnie jeśli się śpieszymy, a kod promocyjny jest długi lub zawiera tzw. znaki specjalne, występuje duże prawdopodobieństwo przepisania go z błędem. Każda literówka, a nawet wpisanie np. małej litery zamiast dużej sprawi, że podany w formularzu Betcris kod promocyjny okaże się nieskuteczny. 

Druga metoda jest znacznie bezpieczniejsza. Wystarczy, że skopiujemy całą frazę, a następnie wkleimy w formularzu Betcris kod promocyjny, czyli skorzystamy z opcji „kopiuj – wklej”. Dzięki temu zabiegowi podany przez nas kod bonusowy na pewno będzie poprawny i nie będzie możliwości, by wkradł się tu jakiś chochlik drukarski. 

Ale jest jeszcze prostszy, a zarazem równie bezpieczny sposób na to, by podać w formularzu rejestracyjnym Betcris kod promocyjny. Wystarczy kliknąć w specjalny link z uzupełnionym kodem, który widnieje w ramce u góry tej strony. W ten sposób przekierowani zostaniemy do formularza na stronie Betcris, a kod promocyjny będzie w nim automatycznie wpisany we właściwym polu. Nam pozostanie więc tylko uzupełnić pozostałe dane. Konto gracza zostanie założone, a po jego weryfikacji zostanie przyznany bonus powitalny z uwzględnieniem korzyści, jakie w danym momencie daje kod promocyjny Betcris. 

Jak wygląda szybka rejestracja konta gracza w Betcris? 

Wspomnieliśmy już, że konto gracza jest w Polsce obowiązkowe dla osób, które chcą obstawiać zakłady bukmacherskie przez Internet. Z kolei kod promocyjny Betcris można wykorzystać właśnie podczas zakładania takiego konta. Przyjrzyjmy się więc jeszcze, jak wygląda rejestracja użytkownika w serwisie bukmachera Betcris. 

Po pierwsze dostępna jest tu tzw. szybka rejestracja, po przejściu której zyskujemy konto tymczasowe. Wymaga ono podania znacznie mniej danych niż konto stałe i pozwala na obstawianie zakładów, wpłacanie depozytu czy korzystanie z wybranych promocji.  

Żeby założyć tego typu konto, należy kliknąć na stronie bukmachera w żółty przycisk „Zarejestruj się” (prawy górny róg ekranu) i wypełnić formularz. Równie dobrze można przejść do panelu rejestracji, klikając we wspomniany już link, który podajemy na samej górze strony. Na początek należy uzupełnić pola: imię, nazwisko, adres e-mail, hasło i login. Jak już wiemy, zdecydowanie warto podać też kod promocyjny Betcris – jeśli rejestrujemy się poprzez link, kod jest już uzupełniony. Betcris - rejestracja konta

Na drugim ekranie formularza należy podać: obywatelstwo, numer PESEL, numer telefonu i źródło środków pieniężnych, które będą przeznaczane na grę. Na trzecim ekranie pozostaje uzupełnić informacje dotyczące limitów stawek i czasu obstawiania u bukmachera oraz zaznaczyć zgody i oświadczenia. 

To wystarczy, by założyć tymczasowe konto gracza i móc wpłacać na nie pieniądze oraz obstawiać zakłady bukmacherskie. Co jednak bardzo istotne, takie konto nie uprawnia gracza do tego, by mógł on wypłacać wygrane czy żeby otrzymał bonus powitalny Betcris. Kod promocyjny wpisany w formularzu także nie przyniesie na tym etapie żadnych korzyści. W tym celu należy przekształcić konto tymczasowe w konto stałe. Dopiero wtedy bukmacher przyzna użytkownikowi bonus powitalny (standardowy lub zwiększony przez kod bonusowy), umożliwi dokonywanie wypłat, a także zdejmie z niego inne limity (np. limit wpłaconych środków finansowych). 

Jak uzyskać stałe konto gracza w Betcris? 

Na czym w takim razie polega pełna rejestracja konta gracza? Otóż wymaga ona przede wszystkim udostępnienia bukmacherowi skanu czy zdjęcia dowodu osobistego czy paszportu. Skan należy wgrać poprzez swoje konto (zakładka „Mój Profil”), dodatkowo należy wpisać brakujące dane, czyli adres zamieszkania, numer dokumentu tożsamości i numer konta bankowego.  

Pracownik firmy Betcris dokonuje weryfikacji dokumentu tożsamości i podanych danych w możliwie najkrótszym czasie. Dział weryfikacji pracuje codziennie w godz. 9.00-22.00, a maksymalnie procedura sprawdzania danych może potrwać 48 godzin. W przypadku, gdy decyzja jest pozytywna, wszystkie ograniczenia konta zostają zlikwidowane, a graczowi przyznany zostanie bonus powitalny Betcris (kod promocyjny też dopiero w tym momencie może zwiększyć wartość bonusu). 

Promocje dla nowych i dla stałych graczy w Betcris 

Oferowany przez Betcris kod promocyjny i bonus powitalny to pierwsze promocje, z jakimi spotyka się nowy gracz u bukmachera, jednak oferta promocyjna zawiera znacznie więcej propozycji. Prześledźmy po kolei, jakie są wszystkie możliwości otrzymania bonusów czy innego rodzaju nagród w serwisie bukmacherskim lub aplikacji mobilnej tego operatora zakładów. 

Klasyczny bonus powitalny Betcris 

Betcris - bonus powitalnyNa początek wyjaśnijmy, co dokładnie oznacza bonus na start tego bukmachera, ponieważ bonusy powitalne stosowane przez bukmacherów internetowych z reguły mocno się od siebie różnią: formą, kwotą, warunkami obrotu, okresem czasu na realizację itp. Jeśli chodzi o Betcris, bonus powitalny to zazwyczaj bonus przyznawany jako nagroda za wpłacenie depozytu na konto gracza. Co więcej, bukmacher nie ogranicza się do 1 bonusu, tylko przyznaje kilka bonusów za kolejne wpłaty. Gracz może więc otrzymać np. freebet 100% lub freebet 50% po pierwszym wpłaconym depozycie, jeśli jego pierwszy zakład będzie chybiony (choć czasem bonus przyznawany jest bez względu na wynik kuponu). Podobne bonusy może uzyskać np. po drugim i trzecim depozycie i nietrafionym zakładzie. 

Betcris najczęściej przygotowuje bonus powitalny, którego całkowita maksymalna kwota jest wysoka, a warunki obrotowe są łatwe do realizacji. Dobrą praktyką jest jednak sprawdzenie dokładnych zasad wykorzystania każdego bonusu w regulaminie promocji, ponieważ mogą się one dość często zmieniać. Tak samo jak rodzaj zastosowanej promocji i kwoty, jakie można dzięki niej uzyskać. 

Betcris kod promocyjny, który może zwiększyć bonus powitalny 

We wcześniejszych rozdziałach szczegółowo opisaliśmy, na czym polega oferowany przez Betcris kod promocyjny, skąd go wziąć i gdzie wpisać. W tym miejscu przypomnijmy więc tylko podstawowe informacje na ten temat. Kod promocyjny Betcris to sposób na to, by zwiększyć korzyści płynące z założenia konta gracza na platformie bukmachera – może on sprawić, że użytkownik otrzyma nie tylko standardowy bonus powitalny, ale też jakiś dodatkowy bonus. Inna możliwość jest taka, że gracz uzyska bonus na start w takiej samej jak inni formie, ale jego wartość zostanie powiększona. 

Przygotowany przez Betcris kod promocyjny należy podać podczas rejestracji konta internetowego u bukmachera na pierwszym ekranie formularza. Pamiętajcie, że jeśli klikniecie w nasz link rejestracyjny zamieszczony np. u góry tej strony, kod promocyjny Betcris zostanie tam w automatyczny sposób wpisany i nie będziecie musieli sprawdzać, czy jest prawidłowy. 

Promocje i bonusy dla zarejestrowanych graczy 

Jak widać, bukmacher Betcris oferuje bardzo interesujący pakiet bonusowy dla nowych graczy (bonus powitalny + kod bonusowy), ale na jego platformie bukmacherskiej znajdziemy też mnóstwo atrakcyjnych promocji skierowanych do stałych graczy.  

Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim promocje Betcris zwiększające kursy – boosty oferowane są tu codziennie i to w ramach kilku akcji promocyjnych. Gracze mogą też skorzystać m.in. z promocji pozwalającej grać bez podatku czy otrzymać bonus urodzinowy. Dodatkowo bukmacher organizuje różne promocje czasowe, np. przy okazji ważnych turniejów/meczów czy choćby z okazji weekendu. Atrakcyjny bonus można otrzymać też, biorąc udział w rankingu typerów czy innego rodzaju konkursie – dużo ciekawych akcji bukmachera ogłaszanych jest w mediach społecznościowych, typu Twitter czy Facebook. Dodatkowo Betcris prowadzi program VIP dla najbardziej aktywnych i lojalnych graczy. 

Betcris - promocje

Bukmacher Betcris – oferowane zakłady bukmacherskie 

Każdego gracza zapewne cieszy profitowy bonus powitalny czy zwiększający korzyści kod promocyjny. Betcris nie może jednak bazować jedynie na kuszących promocjach, bo co oczywiste, najsilniejszą kartą przetargową bukmachera powinna być bogata oferta zakładów i korzystne kursy bukmacherskie. Zobaczmy więc, jakiego rodzaju zakłady bukmacherskie i po jakich kursach można obstawiać w serwisie Betcris. 

Zakłady sportowe Betcris 

Bukmacher oferuje obszerną ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo, wśród których wyróżnia się kilka dyscyplin. Na pewno świetnie prezentuje się oferta dotycząca piłki nożnej, gdzie gracze mają do wyboru bardzo zaawansowane rynki zdarzeń i mogą też korzystać z opcji konstruktora zakładów. Serwis Betcris to też pierwszorzędne miejsce do typowania tzw. sportów amerykańskich, takich jak futbol amerykański, koszykówka (zwłaszcza NBA), hokej na lodzie (tu wyróżnia się NHL). Oferta bukmachera w tym zakresie często bywa najciekawszą w Polsce. Kolejnym bardzo dopracowanym punktem są zakłady bukmacherskie na e-sport – znajdziemy tu mnóstwo gier i rozbudowane rynki zdarzeń. Oferta na inne popularne sporty jest poprawna, a poza nimi można obstawiać również sporo niszowych dyscyplin. 

Na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej znajdziemy wiele opcji przydatnych podczas typowania, takich jak cash-out, konstruktor zakładów, edytowanie obstawionego kuponu czy zakład łańcuch. Jest też obszerna baza wyników spotkań sportowych, rozbudowany panel ze statystykami meczowymi, multipodgląd dostępny dla zakładów live czy match-trackery. Wadą oferty jest natomiast niemal całkowity brak transmisji na platformie Betcris. Streaming dostępny jest bowiem tylko dla części spotkań e-sportowych. 

Dodajmy, że bonus powitalny (i tym samym kod promocyjny Betcris) można wykorzystać na obstawienie dowolnej dyscypliny sportowej, używając zakładów z oferty przedmeczowej i na żywo. 

Zakłady na sporty wirtualne w Betcris 

Betcris - zakłady bukmacherskie na sporty wirtualneW Betcris można także typować wyniki wirtualnej rywalizacji sportowej. Bukmacher w ramach oferty „BetConstruct” udostępnia zakłady bukmacherskie na 8 wirtualnych sportów, m.in. piłkę nożną, tenis, wyścigi samochodowe, kolarstwo, wyścigi chartów i koni. Druga oferta „Golden Race” obejmuje 5 gier, m.in. wirtualne wyścigi motocyklowe i żużel. Gracze mogą korzystać z archiwalnych wyników, statystyk sportowych i dobrej jakości animacji, a zakłady bukmacherskie przyjmowane są przez całą dobę. 

Zakłady na gry karciane w Betcris 

Całodobowo dostępne są również zakłady na symulowane komputerowo gry w karty. Bukmacher ma w ofercie zakłady na 5 gier: pokera, pokera indyjskiego, wojnę, wojnę andar bahar i blackjacka. Rozgrywki można śledzić dzięki transmisjom, które są prowadzone przez prawdziwych prezenterów (krupierów i krupierki). Gracz może sprawdzić wyniki poprzednich rozgrywek, a także obejrzeć nagrania z ich przebiegu oraz sprawdzić historię zakładów. 

Trzeba jednak wiedzieć, że regulamin niektórych promocji nie pozwala na obstawianie zakładów na sporty wirtualne i/lub gry karciane np. wtedy, gdy gracz stawia zakład kwalifikujący do danej promocji czy kiedy ma zamiar dokonać obrotu bonusem. Zazwyczaj podobnie jest, jeśli chodzi o bonus powitalny Betcris (kod promocyjny także posiada w związku z tym te same ograniczenia).  

Jak można stawiać zakłady u bukmachera Betcris? 

Zakłady bukmacherskie Betcris można obstawiać wyłącznie online, czyli przez stronę internetową albo aplikację mobilną bukmachera. Strona jest bardzo przejrzysta i funkcjonalna, a jej układ jest zbliżony do tego, do czego przyzwyczaili typerów inni legalni bukmacherzy. Grę w serwisie ułatwiają takie narzędzia jak np. wyszukiwarka zakładów, wyniki meczów, statystyki sportowe, match-trackery itd. Podobne funkcjonalności oferuje aplikacja mobilna, która dodatkowo wysyła powiadomienia push oraz posiada opcje logowania biometrycznego (logowanie przez odcisk palca lub skan twarzy użytkownika). Aplikacja jest przy tym lekka i szybka. 

Betcris - wpłatyBetcris umożliwia oczywiście dokonywanie błyskawicznych i bezpiecznych wpłat przy wykorzystaniu kilku popularnych metod płatności. Wypłaty trwają zazwyczaj nieco dłużej (do 30 minut) i też są w pełni bezpieczne. Można także skorzystać z pomocy konsultantów, którzy dostępni są przez czat na żywo, formularz kontaktowy i e-mail od rana do wieczora (od godz. 8:30 do 22:00). Ponadto gracze mają dostęp do różnego typu pomocy: w sekcji FAQ mogą sprawdzić np. na czym polega szybka i pełna rejestracja, jak wykorzystać bonus powitalny, jak dokonać płatności itp. W serwisie są też poradniki dotyczące obstawiania zakładów oraz blog z newsami sportowymi. 

Bukmacher Betcris – podstawowe informacje o firmie 

Bukmacher Betcris nie należy do polskich marek – firma, której własnością jest ten brand, powstała w Dominikanie i to dawno temu, dokładnie w 1985 r. Betcris to bukmacher popularny w wielu krajach Ameryki Południowej i Północnej, gdzie działa nie tylko online, ale też stacjonarnie. W Ameryce Łacińskiej firma prowadzi ponad 100 punktów naziemnych. Jej ogromna rozpoznawalność w tamtej części świata jest też wynikiem szeroko zakrojonego sponsoringu sportowego. Betcris może poszczycić się sponsorowaniem m.in. meksykańskiej reprezentacji w piłce nożnej, Ligi Ekwadorskiej i Ligi Brazylijskiej, a także ligi futbolu amerykańskiego NFL, amerykańskiej ligi baseballu MLB i samego Super Bowl w różnych krajach Ameryki Południowej. 

Z kolei na potrzeby działalności w Polsce w 2018 r. została stworzona firma „Betcris Polska Sp. z o.o.”. Spółka złożyła wniosek o zezwolenie na urządzanie zakładów przez Internet na terenie Polski i uzyskała je od Ministra Finansów 19 grudnia 2019 r. (numer PS4.6831.1.2019). Dzięki temu bukmacher Betcris może w legalny sposób oferować internetowe zakłady bukmacherskie osobom, które przebywają na terytorium naszego kraju. Serwis bukmacherski Betcris wystartował w 2021 r., a w następnym roku udostępniona została aplikacja mobilna bukmachera. 

Również w Polsce bukmacher postanowił promować swoją markę poprzez sponsoring drużyn sportowych. Betcris nawiązał współpracę z klubem piłki nożnej Pogoń Szczecin, klubem piłki siatkowej Asseco Resovia oraz Łódzkim Klubem Piłki Nożnej, Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej i Podlaskim Związkiem Piłki Nożnej. 

Kod promocyjny Betcris – pytania i odpowiedzi 

W tym artykule zamieściliśmy wyjaśnienia rozmaitych kwestii, które wiążą się z promocją, jakiej niezbędnym elementem jest kod promocyjny Betcris. Dla osób, które potrzebują streszczenia najważniejszych punktów tekstu, przygotowaliśmy także sekcję FAQ, a więc najczęściej pojawiające się pytania dotyczące kodu promocyjnego u bukmachera i odpowiedzi na nie. 

Czym jest udostępniany przez bukmachera Betcris kod promocyjny? 

Udostępniany przez Betcris kod promocyjny to promocja przygotowana dla użytkowników, którzy zakładają u bukmachera konto gracza. Kod promocyjny Betcris ma postać hasła, które warto wpisać, kiedy gracz rejestruje swoje osobiste konto w serwisie bukmacherskim. Dzięki temu typer może dostać zwiększony bonus powitalny, przy czym dodatkowa gratyfikacja może polegać na przyznaniu osobnego bonusu lub powiększeniu kwoty standardowego bonusu powitalnego. 

Dlaczego warto wykorzystać kod promocyjny Betcris?  

Kod promocyjny Betcris może przynieść graczowi określone w regulaminie tej promocji korzyści. Jeśli w danym momencie dla przykładu kod bonusowy zwiększa kwotę standardowego bonusu na start, to gracz będzie mógł obstawić za środki bonusowe zakłady o wyższych stawkach lub zagrać więcej zakładów. Jego potencjalna wygrana będzie więc wyższa. Oczywiście konkretne korzyści płynące z zastosowania kodu zależą od aktualnych warunków tej promocji. 

Kto może wykorzystać przygotowany przez bukmachera Betcris kod promocyjny?  

Oferowany przez Betcris kod promocyjny to dodatkowa promocja powitalna dla nowych graczy. Wynika z tego, że mogą ją wykorzystać jedynie ci użytkownicy, którzy zakładają konto gracza przez stronę internetową lub aplikację mobilną Betcris. 

Betcris - kod promocyjny a rejestracjaGdzie wpisać kod promocyjny Betcris dla nowych graczy?  

Kod promocyjny Betcris można podać, zakładając konto gracza. Rejestracja rozpoczyna się po otwarciu formularza (wystarczy kliknąć przycisk „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu strony). Na pierwszym ekranie formularza u dołu znajduje się nieobowiązkowe pole, w którym wyświetla się napis „Kod promocyjny”. Tu właśnie można wpisać kod promocyjny Betcris – później nie ma już takiej możliwości. 

Czym różni się w Betcris kod promocyjny, kod bonusowy i voucher?  

Odpowiedź na to pytanie brzmi: niczym. Są to tylko inne nazwy dotyczące tego sama hasła, jednak promocja jest tak naprawdę jedna. Niezależnie od tego, czy gracz znajdzie w Internecie kod bonusowy, kod promocyjny czy voucher, to o ile jest on aktualny, może zwiększyć korzyści, jakie daje bonus powitalny. 

Czym różni się bonus powitalny i kod promocyjny Betcris? 

Bonus powitalny to promocja ogólnodostępna, a jej warunki są takie same dla wszystkich użytkowników, którzy założą konto gracza i spełnią warunki regulaminowe (np. wpłacą depozyt o minimalnej wartości 20 zł). Z kolei kod promocyjny Betcris to promocja, która może zwiększyć bonus powitalny – czy to powiększając jego maksymalną wartość, czy uprawniając gracza do dodatkowego bonusu. Z kodu także mogą skorzystać wszyscy nowi użytkownicy, ale nie każdy wie o takiej możliwości lub nie każdy chce poświęcić chwilę na to, by taki kod promocyjny Betcris znaleźć. 

Czy można wykorzystać kod Betcris później (po rejestracji konta)?  

Niestety nie ma takiej możliwości. Przygotowany przez Betcris kod promocyjny dla nowych użytkowników można wpisać jedynie w internetowym formularzu rejestracyjnym. Natomiast konto gracza można u danego bukmachera założyć tylko 1 raz. 

Co, jeśli kod promocyjny Betcris jest niepoprawny?  

Jeśli gracz wpisze podczas rejestracji nieprawidłowy kod promocyjny Betcris, nie otrzyma zwiększonego bonusu na start. Oczywiście bonus powitalny w standardowym kształcie zostanie mu przydzielony, a więc za podanie błędnego kodu nikt nie zostanie przez bukmachera ukarany”. 

Jak otrzymać kod promocyjny Betcris? 

Betcris kod promocyjny udostępnia w różnych miejscach w Internecie, jednak wiele z tych stron nie jest na bieżąco aktualizowanych. Na naszej stronie kod promocyjny Betcris znajduje się na samej górze strony w specjalnej, wyróżnionej ramce. Na bieżąco wprowadzamy wszelkie zmiany związane z tą promocją i informujemy, jak aktualnie brzmi kod promocyjny oraz jakie korzyści daje bonus powitalny – w wersji standardowej oraz po użyciu kodu bonusowego. 

Przejdź na stronę bukmachera Betcris