Betcris – bonus powitalny 2024. Najlepszy kod: MAKSYMALNYBONUS

Bukmacher Betcris oferuje nowym użytkownikom bardzo wysoki bonus powitalny. W jego skład wchodzą 3 darmowe zakłady przyznawane po dokonaniu depozytu, a łączna kwota dostępna w pakiecie powitalnym to aż 1.400 zł. Wpisując podczas rejestracji konta gracza aktualny kod promocyjny Betcris: MAKSYMALNYBONUS, można dodatkowo zwiększyć bonus powitalny. 

Betcris - bonus powitalny

3 darmowe zakłady – łącznie do 1.400 zł 

Podczas rejestracji konta online w Betcris gracz powinien na 1. ekranie formularza podać kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS (można też kliknąć w specjalny link z uzupełnionym kodem). Następnie zarejestrowany użytkownik może otrzymać 3 bonusy: 

  • Freebet 100% po 1. wpłacie do 400 zł 
  • Freebet 50% po 2. wpłacie do 500 zł 
  • Freebet 50% po 3. wpłacie do 500 zł 

Po dokonaniu każdej z tych wpłat należy obstawić zakład zawierający minimum 3 zdarzenia (każde o kursie minimum 1.30) za kwotę co najmniej 50 zł. W promocji udziału nie biorą zakłady na gry karciane i sporty wirtualne.  

Jeśli zakład będzie trafiony, gracz uzyskuje standardową wygraną na konto depozytowe. A jeśli zakład okaże się przegrany, typer otrzymuje freebet o wskazanej powyżej wartości stawki zakładu (100% w przypadku pierwszego freebetu i 50% w przypadku 2. i 3. freebetu). Co ważne, trzeci freebet przyznawany jest przez Betcris niezależnie od tego, czy kupon będzie wygrany, czy przegrany. 

Freebet można wykorzystać na zakład akumulowany z co najmniej 3 zdarzeniami (kurs każdego minimum 1.30) z oferty przedmeczowej lub na żywo. 

Uwaga! Każdy z freebetów należy wykorzystać w ciągu 7 dni od chwili jego otrzymania. Ponadto gracz ma 30 dni od momentu założenia konta online na wzięcie udziału w promocji powitalnej.

Przejdź na stronę bukmachera Betcris aby odebrać bonus