Cashback bez limitu w Fuksiarzu – zwrot 10% stawki każdego kuponu AKO, bez obrotu!

Uwaga! Ten artykuł dotyczy poprzedniej edycji promocji „Cashback bez limitu” w Fuksiarzu, która była aktywna w 2022 r. Aktualnie w miejsce starej promocji Fuksiarz uruchomił jej nową odsłonę, która obejmuje wyłącznie mecze hiszpańskiej LaLiga oraz niższych lig hiszpańskich, a ponadto różni się niektórymi zasadami.

Dowiedz się więcej o aktualnym „Cashbacku bez limitu na LaLiga” w serwisie Fuksiarza >>

 

Bukmacher Fuksiarz zmodyfikował zasady swojej stałej promocji dla wszystkich klientów, która cieszy się wielkim uznaniem graczy ze względu na unikalne korzyści z niej płynące. Promocja „Cashback bez limitu” to wyjątkowa oferta na polskim rynku bukmacherskim, która pozwala otrzymywać bonus od bukmachera nie tylko na start, ale w sposób ciągły, nawet wiele razy każdego dnia!

Główne zasady promocji „Cashback bez limitu” w Fuksiarzu

1. Promocja ma charakter stały, bez określonej daty zakończenia. Obejmuje wszystkich klientów Fuksiarza – zarówno nowych, jak i obecnych graczy.

2. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy założyć konto w Fuksiarzu po kliknięciu w ten specjalny link, a następnie postawić dowolny kupon AKO (akumulator), składający się z min. 2 zdarzeń. Każde zdarzenie musi mieć kurs co najmniej 1.60.

3. Promocją nie są objęte zakłady systemowe, zakłady na sporty wirtualne, zakłady specjalne, zakłady klasyfikacji końcowej, zakłady dostępne w dziale „Mega Kursy Boost”, jak również zakłady z opcją Cash-out.

4. Zwrot za każdy nietrafiony kupon spełniający wymogi promocji wynosi 10% stawki, każdorazowo do kwoty 100 zł. Niezależnie od wysokości wniesionej stawki, zwrot za 1 kupon nie wyniesie więcej niż 100 zł.

5. Zwrot otrzymany za każdy kupon ma postać prawdziwych pieniędzy! Nie jest to bonus, który wymaga jakiegokolwiek dalszego obrotu dla odblokowania możliwości wypłaty. Przede wszystkim z tego właśnie powodu Fuksiarz dynamicznie zyskuje sympatię coraz większej grupy graczy.

6. Zwrot za nietrafiony kupon zostanie przyznany natychmiast po rozliczeniu kuponu, na Twoje konto bonusowe. Nie oznacza to jednak potrzeby spełniania żadnych dodatkowych wymogów. Pieniądze z konta bonusowego możesz w dowolnej chwili przelać na swoje konto główne (depozytowe) i w pełni swobodnie dysponować nimi dalej – kontynuować obstawianie lub dokonać wypłaty.

7. Z promocji możesz korzystać dowolną liczbę razy – stąd nazwa „Cashback bez limitu”. Oznacza to, że możesz odbierać zwroty po 100 zł za nieograniczoną liczbę kuponów, nawet wielokrotnie każdego dnia!

8. W promocji biorą udział wyłącznie kupony obstawione za środki wpłacone przez gracza. Grając za dowolne środki z przyznanych bonusów, nie otrzymasz zwrotu w ramach „Cashbacku bez limitu”.

9. Promocja „Cashback bez limitu” łączy się tylko z promocją „Early Payout”, jednak nie łączy się z innymi promocjami Fuksiarza.

10. Pamiętaj, że zwrot wynosi 10% od stawki netto, a więc już po 12%-owym opodatkowaniu stawki. Oznacza to, że jeśli zagrasz np. za 100 zł, to stawka netto kuponu wyniesie 88 zł (gdyż 12% stawki całkowitej trafia zawsze do budżetu państwa). Dlatego Twój cashback za taki kupon nie wyniesie 10 zł, ale 8,80 zł.

Dowiedz się jeszcze więcej o promocji „Cashback bez limitu” tutaj.

Sprawdź również inną rewelacyjną promocję Fuksiarza – „Early Payout”. Wystarczy, że drużyna, której zwycięstwo obstawiłeś, prowadzi już w meczu piłki nożnej dwiema bramkami, a Fuksiarz rozlicza zdarzenie jako wygrane – bez czekania na wynik końcowy! Nic nie odbierze Ci już wygranej, nawet jeśli po końcowym gwizdku będzie remis lub Twój zespół odniesie porażkę.

Odbierz Zakład Bez Ryzyka do 500 zł na lepszy start w Fuksiarzu

Promocja „Cashback bez limitu” ma charakter stały, jednak Twój pierwszy zakład w Fuksiarzu zostanie objęty jeszcze lepszą ofertą. Przyglądamy się jej dokładnie poniżej.

1. Otrzymasz Zakład Bez Ryzyka do 500 zł, a dokładnie będzie to ubezpieczenie połowy stawki Twojego pierwszego kuponu, do kwoty 500 zł.

2. Jeśli okaże się on nietrafiony, otrzymasz prawdziwy, natychmiastowy zwrot 50% stawki na Twoje konto bonusowe. Środki te będziesz mógł w dowolnej chwili przelać na konto główne i grać dalej lub wypłacić. Nie jest wymagany żaden obrót przed odblokowaniem możliwości wypłaty!

3. Aby kupon został zaliczony do promocji powitalnej „Zakład Bez Ryzyka do 500 zł”, musi spełnić 3 łatwe warunki: powinny znaleźć się na nim co najmniej 2 zdarzenia, każde o kursie min. 1.20, a stawka kuponu musi wynieść przynajmniej 20 zł. Pamiętaj, aby dopilnować tych warunków stawiając pierwszy kupon, jeśli chcesz skorzystać z bonusu powitalnego Fuksiarza. Bukmacher zaznacza również, że Zakład Bez Ryzyka dotyczy tylko pierwszego postawionego kuponu, a nie pierwszego przegranego. Ważne jest prawidłowe zrozumienie zasad promocji przed skorzystaniem z niej, aby uniknąć ewentualnych późniejszych nieporozumień.

4. Zwrot wynosi 50% stawki netto (po odjęciu 12%-owego podatku). A zatem obstawiając swój pierwszy kupon za 1.000 zł, mógłbyś otrzymać nie 500 zł zwrotu, ale 440 zł. Jeśli chcesz wykorzystać bezpieczny zakład w pełnej wysokości, stawka powinna wynieść 1.137 zł.


Dowiedz się jeszcze więcej o bonusie powitalnym „Zakład Bez Ryzyka do 500 zł” w Fuksiarzu tutaj.

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Fuksiarz – opis bukmachera >>

<< Fuksiarz – opinie graczy i ekspertów >>

Załóż bezpłatne konto w minutę i zgarnij Zakład Bez Ryzyka oraz Cashback bez limitu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *