Cashback na sporty wirtualne w Fuksiarzu – do 14% zwrotu stawki każdego nietrafionego kuponu

Jesteś fanem obstawiania zakładów na Sporty Wirtualne? Sprawdź koniecznie unikalną stałą promocję Fuksiarza! „Cashback na sporty wirtualne” zapewni Ci zwrot części stawek Twoich kuponów zagranych u tego bukmachera w sekcji Sportów Wirtualnych.

Zasady promocji „Cashback na sporty wirtualne” w Fuksiarzu

1. Załóż konto w Fuksiarzu klikając w ten specjalny link i odbierz Zakład bez ryzyka do 500 zł od Krzysztofa Stanowskiego na start – bez wymogu obrotu!

2. W promocji wezmą udział wszystkie Twoje kupony postawione na Wirtualną piłkę nożną w Fuksiarzu. Inne wirtualne dyscypliny nie zaliczają się do promocji. Oznacza to, że możesz korzystać z Cashbacku na sporty wirtualne bez końca, nawet wiele razy każdego dnia!

3. Każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs min. 1.20, aby kupon liczył się do promocji.

4. W razie nietrafionego kuponu – otrzymasz prawdziwy zwrot od 3% do 14% jego stawki. „Prawdziwy zwrot” oznacza, że chwilę po rozliczeniu kuponu otrzymasz środki na swoje konto gracza i będziesz mógł nimi dalej dowolnie dysponować, tzn. grać dalej lub od razu wypłacić na konto bankowe – bez wymogu obrotu! Pamiętaj jednak, że określony procent zwrotu dotyczy zawsze stawek netto (tych po opodatkowaniu), a nie brutto (całkowitych). A zatem, grając nietrafiony kupon np. za 100 zł, kwotą użytą do obliczenia wysokości Twojego cashbacku będzie nie 100 zł, ale 88 zł. Dzieje się tak, gdyż 12% z Twojej stawki całkowitej jest zawsze potrącane dla Urzędu Skarbowego już w momencie wnoszenia zakładu, niezależnie czy potem okaże się on zwycięski, czy nietrafiony. Bukmacher nie może zatem zwrócić Ci części kwoty, która została już przeznaczona do kasy państwa.

5. Maksymalna stawka każdego kuponu na Wirtualną piłkę nożną w Fuksiarzu wynosi 2.000 zł.

Rozpiska wysokości zwrotów w promocji Cashback na sporty wirtualne

1 zdarzenie na kuponie – zwrot 3% stawki netto
2 zdarzenia na kuponie – zwrot 5%
3 zdarzenia na kuponie – zwrot 8%
4 zdarzenia na kuponie – zwrot 10%
5 zdarzeń na kuponie – zwrot 12%
6 lub więcej zdarzeń na kuponie – zwrot 14%

Jak działa ten Cashback Fuksiarza w praktyce? Spójrzmy na 2 przykłady:
Przykład 1)
Zagrałeś nietrafiony kupon z 3 zdarzeniami na Wirtualną piłkę nożną, każde z kursem co najmniej 1.20, a stawką było 100 zł.
Bukmacher przyzna Ci zwrot w wysokości 8% stawki, a kwotą bazową do jego obliczenia będzie 88 zł. Otrzymasz zatem 7,04 zł w gotówce na konto gracza, od razu gotowe do wypłaty.

Przykład 2) Zagrałeś nietrafiony kupon z 6 zdarzeniami na Wirtualną piłkę nożną, każde z kursem co najmniej 1.20, a stawką było 800 zł.
Bukmacher przyzna Ci zwrot w wysokości 14% stawki, a kwotą bazową do jego obliczenia będzie 704 zł. Otrzymasz zatem 98,56 zł w gotówce na konto gracza, od razu gotowe do wypłaty.

 

Superbet powiększy Twoje wygrane o nawet 40% na każdym kuponie z Wirtualami

Sprawdź także inną atrakcyjną promocję dedykowaną Sportom Wirtualnym. Jeden z najpoważniejszych operatorów na polskim legalnym rynku zakładów, bukmacher Superbet, zwiększy Twoje wygrane aż o 14%-40% na każdym kuponie zagranym na Sporty Wirtualne! W promocji biorą udział kupony postawione na: Wirtualną piłkę nożną, Wirtualny żużel, Wirtualne MotoGP, Wirtualne wyścigi konne oraz Wirtualne wyścigi chartów. Wystarczą już 3 zdarzenia na kuponie, aby za każdym razem grać „bez podatku”. Dowiedz się więcej o promocji „Gry wirtualne bez podatku” w Superbet >>


Załóż konto w Superbet teraz, podając podczas rejestracji specjalny kod: MAKSYMALNYBONUS – aby grać za darmo co tydzień o nawet 100.000 zł w gotówce!

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Fuksiarz – prezentacja bukmachera >>

<< Fuksiarz – opinie graczy i ekspertów >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *