Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Super Regio w Superbet – nowa oferta na 3 i 4 ligę polską

Bukmacher Superbet wystartował z nową, wyjątkowo bogatą ofertą zakładów pre-match i live na rozgrywki 3 i 4 ligi piłkarskiej. Oferta „SUPER REGIO” ma być najlepszą na polskim rynku, stąd hasło towarzyszące projektowi brzmi „Lokalnie najlepsi”. 

„SUPER REGIO” obejmować będzie zakłady bukmacherskie w trybie przedmeczowym na polskie rozgrywki 3 i 4 ligi, a także Puchar Polski na szczeblu centralnym i lokalnym. Bukmacher nawiązał też współpracę z serwisem Regiowyniki, co umożliwi oferowanie zakładów na żywo wzbogaconych o relacje live. 

Warto podkreślić, że dotychczas żaden inny bukmacher w Polsce nie przyjmował zakładów na pojedyncze zdarzenia, jeśli chodzi o ten szczebel rozgrywek. Superbet nie tylko udostępni bardzo obszerną ofertę, ale też umożliwi grę singlową. 

Przypominamy, że zakłady bukmacherskie można obstawiać tylko po założeniu konta gracza. W trakcie rejestracji wykorzystaj ekskluzywny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS, który zapewni Ci lepsze bonusy powitalne od bukmachera, w tym Darmowy zakład za 34 zł! Szczegóły: Superbet kod promocyjny.   

W ramach projektu Superbet zaplanował kampanię marketingową dotyczącą „SUPER REGIO”. Ma ona zawierać działania display, akcje w mediach społecznościowych, w stacjonarnych punktach przyjmowania zakładów oraz kanałach Super Social. Bukmacher będzie też współpracować z niektórymi klubami 3. i 4. ligi piłkarskiej w celu promocji projektu. Kampania ma się rozpocząć z początkiem sezonu niższych szczebli piłkarskich. 

Sprawdź także trwającą w Superbet niezwykłą darmową grę SuperGame Jackpot HD, w której co tydzień do wygrania jest m.in. Jackpot w kwocie od 25 000 zł do 225 000 zł, a w majowym finale – dodatkowo również motocykl Harley-Davidson Pan America. Możesz brać w niej udział każdego tygodnia, całkowicie za darmo!

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Sprawdź SUPER REGIO i załóż konto w Superbet  

Komentarze