250 000 zł do zgarnięcia za darmo co tydzień! Szaleństwo w SuperGame Jackpot HD

Uwaga! Ten artykuł dotyczy zakończonej już edycji gry „SuperGame Jackpot HD”. Przejdź do aktualnego artykułu, prezentującego kolejne rundy SuperGame Jackpot, rozgrywane w ramach bieżącej odsłony zabawy!

 

Bukmacher Superbet uruchomił we wtorek, 17 maja, finałową rundę całkowicie darmowej gry o niezwykle łatwych i przejrzystych zasadach. Mowa o SuperGame Jackpot HD – grze, w której każdy gracz Superbet może za darmo wytypować dokładne wyniki 5 meczów piłki nożnej i zawalczyć w ten sposób bezpośrednio o ogromnego Jackpota w kwocie do 225 000 zł oraz niższe atrakcyjne nagrody!
Co ważne – jeśli gracz uzna, że któraś z drużyn w typowanym meczu strzeli 3 lub więcej bramek, wystarczy że wybierze opcję „3+”. Nie musi zatem decydować, czy chce obstawić dokładnie 3, 4, 5 lub więcej bramek. To w dużym stopniu ułatwia zdobywanie trafień.

Nagrody w SuperGame Jackpot HD

Wystarczy już 1 poprawny typ, aby otrzymać gwarantowaną nagrodę! Pula nagród prezentuje się następująco:
5 trafień – od 25 000 zł do 225 000 zł (Jackpot) do podziału na wszystkich zwycięzców. Od czasu zmiany zasad poprzedniej gry SuperGame na edycje nowej gry SuperGame Jackpot, główną nagrodę uzyskał 1 gracz (w rundzie zakończonej 13 marca 2022 r.), a kwota wygranej wyniosła aż 225 000 zł. Gracz Superbet zdobył tak wysoką wygraną, gdyż tyle wynosiła kumulacja w tamtej rundzie SuperGame Jackpot HD, a był on jedynym, który poprawnie wytypował wszystkie 5 meczów w tamtej rundzie gry. Z powodu uzyskania wygranej pierwszego stopnia, aktualna pula Jackpota wynosi 225 000 zł (ośmiokrotna kumulacja).
4 trafienia – 8 350 zł do podziału na wszystkich zwycięzców. W praktyce gracz trafiający 4 wyniki często może liczyć na wygraną liczoną w tysiącach zł.
3 trafienia – 8 350 zł do podziału na wszystkich zwycięzców. Oznacza to zwykle wygrane rzędu kilkuset do tysiąca kilkuset zł.
2 trafienia – 8.350 zł do podziału na wszystkich zwycięzców. Za dwa trafienia klient Superbet otrzyma zazwyczaj od kilku do kilkudziesięciu zł.
1 trafienie – nagroda gwarantowana w kwocie 2 zł.
Runda finałowa gry w maju 2022 r. – motocykl Harley-Davidson Pan America zostanie przyznany jako dodatkowa nagroda graczowi, który udzieli poprawnych odpowiedzi na największą liczbę pytań w rundzie finałowej. Zatem, jeśli trafi on wszystkie 6 odpowiedzi i będzie jedynym laureatem głównej nagrody, otrzyma pełną kwotę Jackpota: 225 000 zł w gotówce (bez wymogu obrotu!) oraz dodatkowo motocykl za największą liczbę trafień spośród wszystkich klientów Superbet biorących udział w tej rundzie gry!

Istotne informacje o grze

1. Aby wziąć udział w grze, nie jest wymagana jakakolwiek wpłata środków do bukmachera.

2. Każdy zwycięzca, dowolnego stopnia wygranej, otrzymuje uzyskane środki bezpośrednio na jego konto gracza w Superbet, na konto główne. Oznacza to, że może wykorzystać je do obstawiania zakładów lub natychmiast zlecić ich wypłatę na konto bankowe – jeśli taka będzie jego wola. Nie jest to bonus wymagający jakiegokolwiek obrotu przed wypłatą, tylko pewne pieniądze, gotowe do wypłaty od razu po rozliczeniu danej rundy SuperGame Jackpot HD przez bukmachera.

3. Pamiętaj o zaznaczeniu zgody na otrzymywanie wiadomości marketingowych – możesz zrobić to już w trakcie rejestracji lub później w ustawieniach Twojego konta gracza Superbet. Wyrażenie tej zgody przed udziałem w grze jest wymagane, aby następnie otrzymać wygraną. W praktyce gracze otrzymują co kilka dni wiadomość mailową od Superbet, informującą o wprowadzonych aktualnie bonusach, jakie są do odebrania przez gracza. Nie są to więc żadne nachalne, niechciane reklamy, ale wiadomości przydatne dla klientów Superbet. W każdej chwili będziesz miał możliwość łatwego wycofania tej zgody w ustawieniach konta.

4. W trakcie rejestracji w Superbet wprowadź ekskluzywny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS. Dzięki temu uzyskasz lepsze bonusy powitalne od bukmachera, w tym dodatkowo Darmowy Zakład za 34 zł!

Runda finałowa SuperGame Jackpot HD (17-28 maja 2022 r.) – kursy bukmacherów

W rundzie SuperGame trwającej w dniach 9-15 maja 2022 r. nie padła główna wygrana, dlatego aktualna pula Jackpota wynosi już 225 000 zł. Superbet przyznał nagrody 11 298 graczom, o łącznej wartości 45 148 zł! Żaden z uczestników zabawy nie trafił również czwórki. Za 3 poprawne wyniki gracze SuperGame otrzymali nagrody po 204 zł, zaś każda dwójka oznaczała wygraną w kwocie 6 zł. Za jeden poprawny wynik Superbet wypłacił, jak zawsze, nagrody o stałej wysokości – 2 zł.

Aktualnie trwa runda finałowa gry, w której do zdobycia jest Jackpot 225 000 zł w gotówce oraz pula 50 000 zł w gotówce dla zdobywców nagród niższych stopni, a także motocykl Harley-Davidson Pan America dla uczestnika, który poda najwięcej poprawnych odpowiedzi ze wszystkich graczy finału SuperGame Jackpot HD! Runda finałowa gry rozpoczęła się 17 maja 2022 r. i potrwa, wyjątkowo, aż przez 11 dni. Zamknięcie finału SuperGame Jackpot nastąpi dokładnie w sobotę, 28 maja 2022 r., o godz. 21:00. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Co tydzień, przez cały okres trwania bieżącej edycji SuperGame (ze względu na rodzaj nagród nazwanej „SuperGame Jackpot HD”), gracze otrzymywali do wytypowania dokładne wyniki 5 meczów najpopularniejszych lig europejskich oraz polskiej PKO BP Ekstraklasy. Runda finałowa zaś, zgodnie z zapowiedzią Superbet, przybrała nieco inne, choć zbliżone zasady. Tym razem klienci bukmachera muszą udzielić odpowiedzi na 6 pytań dotyczących rozgrywanego 28 maja 2022 r. finału Ligi Mistrzów UEFA:

Liverpool FC – Real Madryt (stadion: Stade de France, Saint-Denis pod Paryżem, Francja)

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej kursy najpopularniejszych w Polsce bukmacherów: ETOTO, Noblebet, Fuksiarz, Fortuna, Betfan, Superbet, STS, PZBuk oraz eWinner, które sugerują nam jak szanse obu zespołów w meczu finałowej rundy SuperGame ocenili bukmacherzy:

Pytanie 1. – Kto wygra Ligę Mistrzów?
Liverpool
Real Madryt

ETOTO: Liverpool FC – 2.05, remis – 3.80, Real Madryt – 3.60
Noblebet: Liverpool FC – 2.07, remis – 3.90, Real Madryt – 3.80
Fuksiarz: Liverpool FC – 2.11, remis – 3.76, Real Madryt – 3.55
Fortuna: Liverpool FC – 2.13, remis – 3.82, Real Madryt – 3.72
Betfan: Liverpool FC – 2.04, remis – 3.80, Real Madryt – 3.60
Superbet: Liverpool FC – 2.10, remis – 3.85, Real Madryt – 3.80
STS: Liverpool FC – 2.12, remis – 3.75, Real Madryt – 3.65
PZBuk: Liverpool FC – 2.05, remis – 3.75, Real Madryt – 3.45
eWinner: Liverpool FC – 2.10, remis – 3.75, Real Madryt – 3.85

Pytanie 2. – Kto strzeli pierwszego gola w meczu?
Salah M.
Mane S.
Benzema K.
Vincius J.
Inny zawodnik
Nikt

Pytanie 3. – Jaki będzie dokładny wynik 1. połowy?
0:0
1:0
0:1
1:1
2:0
Inny niż podany

Pytanie 4. – Ile goli padnie w meczu?

0
1
2
3
4
5
6+

Pytanie 5. – Ile żółtych kartek będzie w meczu?
0
1
2
3
4
5
6
7+

Pytanie 6. – Ile rzutów rożnych będzie w meczu?
0-6
7-8
9-10
11-12
13-14
15+

Możemy spodziewać się, że po zakończeniu rundy finałowej bieżącej edycji gry SuperGame Jackpot, kolejna odsłona zabawy zostanie udostępniona graczom już niebawem, może nawet już w przyszłym tygodniu. Sprawdzaj niniejszy artykuł częściej, aby być na bieżąco z informacjami o nowych edycjach SuperGame Jackpot.

Odbierz darmowy zakład za 34 zł w Superbet – tylko z ekskluzywnym kodem

Warto zainteresować się również wysokimi bonusami powitalnymi, oferowanymi nowym klientom Superbet. Pamiętaj, aby podczas rejestracji podać kod promocyjny Superbet: MAKSYMALNYBONUS, który pozwoli Ci cieszyć się na start Darmowym zakładem w kwocie 34 zł (aby z niego skorzystać, wymagana jest jednak 1. wpłata w kwocie min. 50 zł). Otrzymasz także podwojenie pierwszej wpłaty do 200 zł oraz Cashback aż do 1.300 zł, w postaci pierwszego tygodnia gry bez ryzyka! Dodatkowo za instalację aplikacji Superbet na Twoim urządzeniu mobilnym, zgarniesz kolejny bonus – tym razem w kwocie 20 zł. A zatem rejestracja z kodem: MAKSYMALNYBONUS zwiększy Twój stan środków na grę o nawet 1554 zł!

Zdecydowanie godna uwagi jest również druga całkowicie darmowa gra bukmachera, w której codziennie możesz odbierać bonusy bez depozytu po zakręceniu kołem. W praktyce zazwyczaj udaje się zgarniać nowy bonus przez kilka dni w każdym tygodniu. Kwoty bonusów bez wpłaty wynoszą od 5 do 30 zł, można też wylosować bonus depozytowy „wpłać 50 zł, odbierz 50 zł”. Wszystkie bonusy mają jasne i dość łatwe do spełnienia warunki obrotu wymaganego do dokonania wypłaty. Każdy z dostępnych na kole bonusów może oczywiście zostać wylosowany wielokrotnie w różnych dniach. Jak przystało na Superbet, i w tej grze nie mogło zabraknąć dużej wygranej w puli. Jackpot widoczny na kole losującym wynosi aż 2.000 zł! Sprawdź darmową grę SuperSpin.

Pamiętaj o zaznaczeniu zgody na otrzymywanie wiadomości marketingowych – możesz zrobić to już w trakcie rejestracji lub później w ustawieniach Twojego konta gracza Superbet. Nie będziesz otrzymywał niechcianych wiadomości reklamowych, ale regularne informacje od Superbet, o wprowadzanych czasowo bonusach dla graczy. Będziesz mógł łatwo wycofać zgodę w dowolnym momencie, wchodząc do ustawień Twojego konta gracza.

Aktualny ranking bukmacherów online znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Mecze SuperGame Jackpot HD (9-15 maja 2022 r.) – kursy bukmacherów

W rundzie SuperGame trwającej w dniach 2-8 maja 2022 r. nie padła główna wygrana, dlatego aktualna pula Jackpota wynosi już 225 000 zł. Superbet przyznał nagrody 14 068 graczom, o łącznej wartości 47 497 zł! Runda znów przyniosła nadzwyczajnie wysoką liczbę zwycięzców, mimo braku szczęśliwca, który zgarnąłby Jackpota. Wśród nich aż 32 klientów trafiło czwórki, za które Superbet wypłacił nagrody po 261 zł. Każda trafiona trójka wiązała się z wygraną w wysokości 16 zł, zaś zdobywcy dwójek otrzymali od bukmachera kwotę 3 zł każdy. Jedna poprawna odpowiedź, jak zawsze, dawała stałą nagrodę – 2 zł.

Aktualna runda gry rozpoczęła się 9 maja 2022 r. i potrwa, jak zawsze, przez tydzień. Zamknięcie rundy nastąpi dokładnie w niedzielę, 15 maja 2022 r., o godz. 15:00. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bieżąca runda przyniosła graczom nowe 5 meczów do wytypowania, wybranych przez organizatora. Wśród nich znajdziemy 4 mecze najpopularniejszych lig europejskich oraz 1 spotkanie polskiej PKO BP Ekstraklasy:

West Ham United – Manchester City
Radomiak Radom – Wisła Kraków
AC Milan – Atalanta BC
Atletico Madryt – Sevilla FC
Villarreal CF – Real Sociedad

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej kursy bukmacherów Fortuna, ETOTO, Noblebet oraz Fuksiarz, które sugerują nam jak szanse drużyn we wszystkich meczach aktualnej rundy SuperGame ocenili inni popularni w Polsce bukmacherzy:

Mecz 1 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: West Ham United – 8.10, remis – 5.05, Manchester City – 1.39
Noblebet: West Ham United – 8.50, remis – 5.40, Manchester City – 1.38

Mecz 2 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Radomiak Radom – 3.10, remis – 3.50, Wisła Kraków – 2.30
ETOTO: Radomiak Radom – 3.10, remis – 3.50, Wisła Kraków – 2.35

Mecz 3 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: AC Milan – 1.80, remis – 4.10, Atalanta BC – 4.15
Fuksiarz: AC Milan – 1.80, remis – 4.00, Atalanta BC – 4.00

Mecz 4 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Atletico Madryt – 2.30, remis – 3.00, Sevilla FC – 3.65
Noblebet: Atletico Madryt – 2.25, remis – 3.10, Sevilla FC – 3.85

Mecz 5 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Villarreal CF – 2.13, remis – 3.55, Real Sociedad – 3.20
ETOTO: Villarreal CF – 2.25, remis – 3.55, Real Sociedad – 3.20

Mecze SuperGame Jackpot HD (2-8 maja 2022 r.) – kursy bukmacherów

W rundzie SuperGame trwającej w dniach 25 kwietnia-1 maja 2022 r. nie padła główna wygrana, dlatego aktualna pula Jackpota wynosi już 200 000 zł. Superbet przyznał nagrody 13 074 graczom, o łącznej wartości 45 226 zł! Wśród nich 8 klientów trafiło czwórki, otrzymując nagrody po 1044 zł. Trzy poprawne wyniki w SuperGame dawały wygraną w kwocie 36 zł, zaś za każdą dwójkę Superbet zapłacił 3 zł. Jedna poprawna odpowiedź, jak zawsze, wiązała się ze stałą nagrodą – 2 zł.

Aktualna runda gry rozpoczęła się 2 maja 2022 r. i potrwa, jak zawsze, przez tydzień. Zamknięcie rundy nastąpi dokładnie w niedzielę, 8 maja 2022 r., o godz. 15:00. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bieżąca runda przyniosła graczom nowe 5 meczów do wytypowania, wybranych przez organizatora. Wśród nich znajdziemy 4 mecze najpopularniejszych lig europejskich oraz 1 spotkanie polskiej PKO BP Ekstraklasy:

Leicester City F.C. – Everton F.C.
Eintracht Frankfurt – Borussia Moenchengladbach
Piast Gliwice – Lech Poznań
Hellas Verona – AC Milan
Atletico Madryt – Real Madryt (El Derbi Madrileño)

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej kursy bukmacherów Fortuna, ETOTO, Noblebet oraz Fuksiarz, które sugerują nam jak szanse drużyn we wszystkich meczach aktualnej rundy SuperGame ocenili inni popularni w Polsce bukmacherzy:

Mecz 1 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Leicester City F.C. – 2.65, remis – 3.30, Everton F.C. – 2.85
Noblebet: Leicester City F.C. – 2.60, remis – 3.40, Everton F.C. – 2.85

Mecz 2 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Eintracht Frankfurt – 2.40, remis – 3.90, Borussia Moenchengladbach – 2.71
ETOTO: Eintracht Frankfurt – 2.45, remis – 3.95, Borussia Moenchengladbach – 2.70

Mecz 3 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Piast Gliwice – 5.30, remis – 3.85, Lech Poznań – 1.72
Fuksiarz: Piast Gliwice – 5.00, remis – 3.70, Lech Poznań – 1.70

Mecz 4 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Hellas Verona – 4.60, remis – 3.95, AC Milan – 1.75
Noblebet: Hellas Verona – 4.90, remis – 4.25, AC Milan – 1.80

Mecz 5 – SuperGame Jackpot HD (El Derbi Madrileño)
Fortuna: Atletico Madryt – 2.12, remis – 3.52, Real Madryt – 3.50
ETOTO: Atletico Madryt – 2.15, remis – 3.55, Real Madryt – 3.60

Mecze SuperGame Jackpot HD (25 kwietnia – 1 maja 2022 r.) – kursy bukmacherów

W rundzie SuperGame trwającej w dniach 18-24 kwietnia 2022 r. nie padła główna wygrana, dlatego aktualna pula Jackpota wynosi już 175 000 zł. Superbet przyznał nagrody 12 712 graczom, o łącznej wartości 44 520 zł! Runda cechowała się zatem nadzwyczajnie dużą liczbą zwycięzców nagród różnych stopni. Aż 14 klientów trafiło cztery poprawne wyniki, za co Superbet wypłacił szczęśliwcom po 597 zł. Trójka w SuperGame oznaczała wygraną w kwocie 24 zł, natomiast każdą dwójkę bukmacher nagrodził kwotą 3 zł. Jedna poprawna odpowiedź, jak zawsze, wiązała się ze stałą nagrodą – 2 zł.

Aktualna runda gry rozpoczęła się 25 kwietnia 2022 r. i potrwa, jak zawsze, przez tydzień. Zamknięcie rundy nastąpi dokładnie w niedzielę, 1 maja 2022 r., o godz. 15:00. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bieżąca runda przyniosła graczom nowe 5 meczów do wytypowania, wybranych przez organizatora. Wśród nich znajdziemy 4 mecze najpopularniejszych lig europejskich oraz 1 spotkanie polskiej PKO BP Ekstraklasy:

AC Milan – ACF Fiorentina
West Ham United – Arsenal Londyn
Cracovia – Wisła Kraków
Rayo Vallecano – Real Sociedad
Olympique Marsylia – Olympique Lyon

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej kursy bukmacherów Fortuna, ETOTO, Noblebet oraz Fuksiarz, które sugerują nam jak szanse drużyn we wszystkich meczach aktualnej rundy SuperGame ocenili inni popularni w Polsce bukmacherzy:

Mecz 1 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: AC Milan – 1.66, remis – 3.95, ACF Fiorentina – 5.40
Noblebet: AC Milan – 1.70, remis – 4.20, ACF Fiorentina – 5.80

Mecz 2 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: West Ham United – 4.50, remis – 3.90, Arsenal Londyn – 1.80
ETOTO: West Ham United – 4.50, remis – 3.95, Arsenal Londyn – 1.80

Mecz 3 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Cracovia – 2.73, remis – 3.43, Wisła Kraków – 2.90
Fuksiarz: Cracovia – 2.65, remis – 3.30, Wisła Kraków – 2.65

Mecz 4 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Rayo Vallecano – 3.50, remis – 3.15, Real Sociedad – 2.33
Noblebet: Rayo Vallecano – 3.50, remis – 3.25, Real Sociedad – 2.30

Mecz 5 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Olympique Marsylia – 2.42, remis – 3.75, Olympique Lyon – 3.07
ETOTO: Olympique Marsylia – 2.45, remis – 3.55, Olympique Lyon – 2.95

Mecze SuperGame Jackpot HD (18-24 kwietnia 2022 r.) – kursy bukmacherów

W rundzie SuperGame trwającej w dniach 11-17 kwietnia 2022 r. nie padła główna wygrana, dlatego aktualna pula Jackpota wynosi już 150 000 zł. Superbet przyznał nagrody 8 128 graczom, o łącznej wartości 40 212 zł! Nikt nie trafił także czterech wyników. Za trójkę w SuperGame bukmacher wypłacił każdemu graczowi 299 zł, zaś dwójka oznaczała wygraną w kwocie 10 zł. Jedna poprawna odpowiedź, jak zawsze, wiązała się ze stałą nagrodą – 2 zł.

Aktualna runda gry rozpoczęła się 18 kwietnia 2022 r. i potrwa, jak zawsze, przez tydzień. Zamknięcie rundy nastąpi dokładnie w niedzielę, 24 kwietnia 2022 r., o godz. 17:30. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bieżąca runda przyniosła graczom nowe 5 meczów do wytypowania, wybranych przez organizatora. Wśród nich znajdziemy 4 mecze najpopularniejszych lig europejskich oraz 1 spotkanie polskiej PKO BP Ekstraklasy:

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
Liverpool F.C. – Everton F.C.
Hertha Berlin – VfB Stuttgart
Stade de Reims – Olympique Marsylia
Lazio Rzym – AC Milan

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej kursy bukmacherów Fortuna, ETOTO, Noblebet oraz Fuksiarz, które sugerują nam jak szanse drużyn we wszystkich meczach aktualnej rundy SuperGame ocenili inni popularni w Polsce bukmacherzy:

Mecz 1 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Pogoń Szczecin – 1.95, remis – 3.50, Legia Warszawa – 4.10
ETOTO: Pogoń Szczecin – 1.91, remis – 3.55, Legia Warszawa – 4.30

Mecz 2 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Liverpool F.C. – 1.20, remis – 7.10, Everton F.C. – 15.00
Noblebet: Liverpool F.C. – 1.18, remis – 7.75, Everton F.C. – 17.50

Mecz 3 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Hertha Berlin – 2.88, remis – 3.28, VfB Stuttgart – 2.50
Fuksiarz: Hertha Berlin – 2.75, remis – 3.20, VfB Stuttgart – 2.55

Mecz 4 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Stade de Reims – 3.65, remis – 3.30, Olympique Marsylia – 2.00
ETOTO: Stade de Reims – 3.80, remis – 3.40, Olympique Marsylia – 2.10

Mecz 5 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Lazio Rzym – 2.81, remis – 3.40, AC Milan – 2.42
Noblebet: Lazio Rzym – 2.95, remis – 3.50, AC Milan – 2.45

Mecze SuperGame Jackpot HD (11-17 kwietnia 2022 r.) – kursy bukmacherów

W rundzie SuperGame trwającej w dniach 4-10 kwietnia 2022 r. nie padła główna wygrana, dlatego aktualna pula Jackpota wynosi już 125 000 zł. Superbet przyznał nagrody 7 357 graczom, o łącznej wartości 39 198 zł! Tylko jeden gracz trafił czwórkę, a więc jego wygrana wyniosła aż 8 350 zł. Za trójki Superbet zapłacił po 246 zł, natomiast każda dwójka oznaczała nagrodę w kwocie 12 zł. Jedna poprawna odpowiedź, jak zawsze, wiązała się ze stałą nagrodą – 2 zł.

Aktualna runda gry rozpoczęła się 11 kwietnia 2022 r. i potrwa, jak zawsze, przez tydzień. Zamknięcie rundy nastąpi dokładnie w niedzielę, 17 kwietnia 2022 r., o godz. 18:00. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bieżąca runda przyniosła graczom nowe 5 meczów do wytypowania, wybranych przez organizatora. Wśród nich znajdziemy 4 mecze najpopularniejszych lig europejskich oraz finałowe spotkanie Pucharu Holandii:

PSV Eindhoven – Ajax Amsterdam (finał Pucharu Holandii, rozgrywany w Rotterdamie)
Bayer Leverkusen – RB Lipsk
Paris Saint-Germain – Olympique Marsylia
Sevilla FC – Real Madryt
Sporting Lizbona – Benfica Lizbona

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej kursy bukmacherów Fortuna, Noblebet, ETOTO, Fuksiarz oraz eWinner, które sugerują nam jak szanse drużyn we wszystkich meczach aktualnej rundy SuperGame ocenili inni popularni w Polsce bukmacherzy:

Mecz 1 – SuperGame Jackpot HD (finał Pucharu Holandii w Rotterdamie)
Fortuna: PSV Eindhoven – 3.85, remis – 3.90, Ajax Amsterdam – 1.91
Noblebet: PSV Eindhoven – 4.00, remis – 3.95, Ajax Amsterdam – 1.88

Mecz 2 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Bayer Leverkusen – 3.00, remis – 3.75, RB Lipsk – 2.32
ETOTO: Bayer Leverkusen – 3.05, remis – 3.75, RB Lipsk – 2.30

Mecz 3 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Paris Saint-Germain – 1.40, remis – 5.40, Olympique Marsylia – 7.90
Fuksiarz: Paris Saint-Germain – 1.38, remis – 5.10, Olympique Marsylia – 6.70

Mecz 4 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Sevilla FC – 2.90, remis – 3.30, Real Madryt – 2.55
eWinner: Sevilla FC – 2.91, remis – 3.20, Real Madryt – 2.59

Mecz 5 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Sporting Lizbona – 2.05, remis – 3.45, Benfica Lizbona – 3.60
Noblebet: Sporting Lizbona – 2.02, remis – 3.55, Benfica Lizbona – 3.65

Mecze SuperGame Jackpot HD (4-10 kwietnia 2022 r.) – kursy bukmacherów i ostatnie wyniki drużyn

W rundzie SuperGame trwającej w dniach 28 marca-3 kwietnia 2022 r. nie padła główna wygrana, dlatego aktualna pula Jackpota wynosi już 100 000 zł. Superbet przyznał nagrody 10 612 graczom, o łącznej wartości 44 012 zł! Padły trzy czwórki, każda nagrodzona kwotą 2 784 zł. Trójki oznaczały wypłatę kwoty 96 zł, zaś za każdą dwójkę Superbet zapłacił 6 zł. Jedna poprawna odpowiedź, jak zawsze, wiązała się ze stałą nagrodą – 2 zł.

Aktualna runda gry rozpoczęła się 4 kwietnia 2022 r. i potrwa, jak zawsze, przez tydzień. Zamknięcie rundy nastąpi dokładnie w niedzielę, 10 kwietnia 2022 r., o godz. 15:00. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bieżąca runda przyniosła graczom nowe 5 meczów do wytypowania, wybranych przez organizatora. Wśród nich znajdziemy 4 mecze najpopularniejszych lig europejskich oraz 1 spotkanie polskiej PKO BP Ekstraklasy:

Wisła Kraków – Górnik Zabrze
Manchester City – Liverpool F.C.
RC Strasbourg – Olympique Lyon
Torino FC – AC Milan
Levante UD – FC Barcelona

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej nieco przydatnych statystyk dla meczów z aktualnej rundy. Przy nazwach zespołów umieściliśmy również kursy bukmacherów Fortuna, Noblebet, ETOTO, Fuksiarz oraz eWinner, które sugerują nam jak szanse drużyn ocenili inni popularni w Polsce bukmacherzy:

Mecz 1 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Wisła Kraków – 2.68, remis – 3.35, Górnik Zabrze – 2.78
Noblebet: Wisła Kraków – 2.70, remis – 3.65, Górnik Zabrze – 2.80

Tabela PKO BP Ekstraklasy:
8. Górnik Zabrze – liczba meczów: 27, pkt: 37
16. Wisła Kraków – liczba meczów: 27, pkt: 25

Ostatnie mecze Wisły Kraków:
Wisła – Piast Gliwice 2:2
Wisła – Puszcza Niepołomice 5:0
Pogoń Szczecin – Wisła 4:1

Ostatnie mecze Górnika Zabrze:
Wisła Płock – Górnik 3:2
Górnik – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1
Warta Poznań – Górnik 2:1

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Październik 21r. Górnik – Wisła 0:1
Marzec 21r. Wisła – Górnik 0:0
Wrzesień 20r. Górnik – Wisła 0:0

Mecz 2 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Manchester City – 2.10, remis – 3.75, Liverpool F.C. – 3.50
ETOTO: Manchester City – 2.10, remis – 3.70, Liverpool F.C. – 3.40

Tabela Premier League:
1. Manchester City – liczba meczów: 30, pkt: 73
2. Liverpool F.C. – liczba meczów: 30, pkt: 72

Ostatnie mecze Manchesteru City:
Manchester City – Atletico Madryt 1:0
Burnley F.C. – Manchester City 0:2
Southampton F.C. – Manchester City 1:4

Ostatnie mecze Liverpoolu:
Benfica Lizbona – Liverpool 1:3
Liverpool – Watford F.C. 2:0
Nottingham Forest F.C. – Liverpool 0:1

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Październik 21r. Liverpool – Manchester City 2:2
Luty 21r. Liverpool – Manchester City 1:4
Listopad 20r. Manchester City – Liverpool 1:1

Mecz 3 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: RC Strasbourg – 2.50, remis – 3.30, Olympique Lyon – 2.70
Fuksiarz: RC Strasbourg – 2.48, remis – 3.40, Olympique Lyon – 2.75

Tabela Ligue 1:
4. RC Strasbourg – liczba meczów: 30, pkt: 51
9. Olympique Lyon – liczba meczów: 30, pkt: 45

Ostatnie mecze RC Strasbourga:
Strasbourg – RC Lens 1:0
FC Lorient – Strasbourg 0:0
Strasbourg – AS Monaco 1:0

Ostatnie mecze Olympique Lyon:
West Ham United – Lyon 1:1
Lyon – Angers SCO 3:2
Stade de Reims – Lyon 0:0

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Wrzesień 21r. Lyon – Strasbourg 3:1
Luty 21r. Lyon – Strasbourg 3:0
Październik 20r. Strasbourg – Lyon 2:3

Mecz 4 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Torino FC – 4.15, remis – 3.45, AC Milan – 1.96
eWinner: Torino FC – 4.11, remis – 3.48, AC Milan – 1.92

Tabela Serie A:
1. AC Milan – liczba meczów: 31, pkt: 67
11. Torino FC – liczba meczów: 30, pkt: 38

Ostatnie mecze Torino FC:
Salernitana – Torino 0:1
Genoa CFC – Torino 1:0
Torino – Inter Mediolan 1:1

Ostatnie mecze AC Milanu:
AC Milan – Bologna 0:0
Cagliari – AC Milan 0:1
AC Milan – Empoli 1:0

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Październik 21r. AC Milan – Torino 1:0
Maj 21r. Torino – AC Milan 0:7
Styczeń 21r. AC Milan – Torino 5:4

Mecz 5 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Levante UD – 6.80, remis – 4.90, FC Barcelona – 1.45
Noblebet: Levante UD – 7.00, remis – 5.15, FC Barcelona – 1.45

Tabela LaLiga:
3. FC Barcelona – liczba meczów: 29, pkt: 57
19. Levante UD – liczba meczów: 30, pkt: 22

Ostatnie mecze Levante:
Levante – Villarreal CF 2:0
Osasuna Pampeluna – Levante 3:1
Levante – Espanyol 1:1

Ostatnie mecze FC Barcelony:
Eintracht Frankfurt – FC Barcelona 1:1
FC Barcelona – Sevilla FC 1:0
Real Madryt – FC Barcelona 0:4

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Wrzesień 21r. Barcelona – Levante 3:0
Maj 21r. Levante – Barcelona 3:3
Grudzień 20r. Barcelona – Levante 1:0

Mecze SuperGame Jackpot HD (28 marca-3 kwietnia 2022 r.) – kursy bukmacherów i ostatnie wyniki drużyn

W rundzie SuperGame trwającej w dniach 21-27 marca 2022 r. nie padła główna wygrana, dlatego aktualna pula Jackpota wynosi 75 000 zł. Superbet przyznał nagrody 6120 graczom, o łącznej wartości 36 437 zł! Jeden klient trafił czwórkę, za którą otrzymał aż 8 350 zł. Każda trójka oznaczała wypłatę kwoty 246 zł, zaś dwójki Superbet nagrodził wygraną 15 zł. Jedna poprawna odpowiedź, jak zawsze, wiązała się ze stałą nagrodą – 2 zł.

Aktualna runda gry rozpoczęła się 28 marca 2022 r. i potrwa, jak zawsze, przez tydzień. Zamknięcie rundy nastąpi dokładnie w niedzielę, 3 kwietnia 2022 r., o godz. 17:30. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bieżąca runda przyniosła graczom nowe 5 meczów do wytypowania, wybranych przez organizatora. Wśród nich znajdziemy 4 mecze najpopularniejszych lig europejskich oraz 1 spotkanie polskiej PKO BP Ekstraklasy:

Wisła Kraków – Piast Gliwice
Tottenham Hotspur – Newcastle United
Borussia Moenchengladbach – 1. FSV Mainz 05
Juventus Turyn – Inter Mediolan
FC Barcelona – Sevilla FC

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej nieco przydatnych statystyk dla meczów z aktualnej rundy. Przy nazwach zespołów umieściliśmy również kursy bukmacherów Fortuna oraz Fuksiarz, które sugerują nam jak szanse drużyn ocenili inni popularni w Polsce bukmacherzy:

Mecz 1 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Wisła Kraków – 2.75, remis – 3.22, Piast Gliwice – 2.80
Fuksiarz: Wisła Kraków – 2.75, remis – 3.05, Piast Gliwice – 2.75

Tabela PKO BP Ekstraklasy:
6. Piast Gliwice – liczba meczów: 26, pkt: 37
16. Wisła Kraków – liczba meczów: 26, pkt: 24

Ostatnie mecze Wisły Kraków:
Wisła – Puszcza Niepołomice 5:0
Pogoń Szczecin – Wisła 4:1
Wisła – Lech Poznań 1:1

Ostatnie mecze Piasta Gliwice:
Cracovia – Piast 0:1
Piast – Lechia Gdańsk 1:0
Zagłębie Lubin – Piast 0:0

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Październik 21r. Piast – Wisła 1:0
Maj 21r. Piast – Wisła 2:3
Styczeń 21r. Wisła – Piast 3:4

Mecz 2 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Tottenham Hotspur – 1.53, remis – 4.24, Newcastle United – 6.60
Fuksiarz: Tottenham Hotspur – 1.55, remis – 4.20, Newcastle United – 5.80

Tabela Premier League:
5. Tottenham Hotspur – liczba meczów: 29, pkt: 51
14. Newcastle United – liczba meczów: 29, pkt: 31

Ostatnie mecze Tottenhamu Hotspur:
Tottenham – West Ham United 3:1
Brighton & Hove Albion – Tottenham 0:2
Manchester United – Tottenham 3:2

Ostatnie mecze Newcastle United:
Everton F.C. – Newcastle 1:0
Chelsea Londyn – Newcastle 1:0
Southampton F.C. – Newcastle 1:2

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Październik 21r. Newcastle – Tottenham 2:3
Kwiecień 21r. Newcastle – Tottenham 2:2
Wrzesień 20r. Tottenham – Newcastle 1:1

Mecz 3 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Borussia Moenchengladbach – 2.30, remis – 3.57, 1. FSV Mainz 05 – 3.15
Fuksiarz: Borussia Moenchengladbach – 2.32, remis – 3.55, 1. FSV Mainz 05 – 2.90

Tabela Bundesligi:
10. FSV Mainz – liczba meczów: 26, pkt: 37
12. Borussia M’gladbach – liczba meczów: 27, pkt: 33

Ostatnie mecze Borussii M’gladbach:
M’gladbach – Hertha Berlin 2:0
VfB Stuttgart – M’gladbach 3:2
M’gladbach – VfL Wolfsburg 2:2

Ostatnie mecze FSV Mainz:
Mainz – Arminia Bielefeld 4:0
Mainz – Borussia Dortmund 0:1
Union Berlin – Mainz 3:1

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Listopad 21r. Mainz – M’gladbach 1:1
Luty 21r. M’gladbach – Mainz 1:2
Październik 20r. Mainz – M’gladbach 2:3

Mecz 4 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Juventus Turyn – 2.87, remis – 3.32, Inter Mediolan – 2.55
Fuksiarz: Juventus Turyn – 2.80, remis – 3.20, Inter Mediolan – 2.60

Tabela Serie A:
3. Inter Mediolan – liczba meczów: 29, pkt: 60
4. Juventus Turyn – liczba meczów: 30, pkt: 59

Ostatnie mecze Juventusu Turyn:
Juventus – Salernitana 2:0
Juventus – Villarreal CF 0:3
Sampdoria – Juventus 1:3

Ostatnie mecze Interu Mediolan:
Inter – ACF Fiorentina 1:1
AC Torino – Inter 1:1
Liverpool F.C. – Inter 0:1

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Styczeń 22r. Inter – Juventus 2:1
Październik 21r. Inter – Juventus 1:1
Maj 21r. Juventus – Inter 3:2

Mecz 5 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: FC Barcelona – 1.48, remis – 4.50, Sevilla FC – 7.00
Fuksiarz: FC Barcelona – 1.48, remis – 4.40, Sevilla FC – 6.50

Tabela LaLiga:
2. Sevilla FC – liczba meczów: 29, pkt: 57
3. FC Barcelona – liczba meczów: 28, pkt: 54

Ostatnie mecze FC Barcelony:
Real Madryt – Barcelona 0:4
Galatasaray SK – Barcelona 1:2
Barcelona – CA Osasuna 4:0

Ostatnie mecze Sevilla FC:
Sevilla – Real Sociedad 0:0
West Ham United – Sevilla 2:0 (po dogrywce)
Rayo Vallecano – Sevilla 1:1

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Grudzień 21r. Sevilla – Barcelona 1:1
Marzec 21r. Barcelona – Sevilla 3:0
Luty 21r. Sevilla – Barcelona 0:2

Mecze SuperGame Jackpot HD (21-27 marca 2022 r.) – kursy bukmacherów i ostatnie wyniki drużyn

W rundzie SuperGame trwającej w dniach 14-20 marca 2022 r. nie padła główna wygrana, dlatego aktualna pula Jackpota wynosi 50 000 zł. Superbet przyznał nagrody 6042 graczom, o łącznej wartości 36 228 zł! Nikt nie trafił czwórki, a za każdą trójkę Superbet wypłacił 928 zł, zaś dwójka pozwoliła klientom cieszyć się wygraną w kwocie 16 zł. Jedna poprawna odpowiedź, jak zawsze, oznaczała stałą kwotę wygranej – 2 zł.

Aktualna runda gry rozpoczęła się 21 marca 2022 r. i potrwa, jak zawsze, przez tydzień. Zamknięcie rundy nastąpi dokładnie w niedzielę, 27 marca 2022 r., o godz. 12:00. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bieżąca runda przyniosła graczom nowe 5 meczów do wytypowania, wybranych przez organizatora. Ze względu na rozgrywki krajowych reprezentacji, tym razem są to mecze niższych lig polskich (z 2, 3 i 4 ligi):

Pelikan Łowicz – Znicz Biała Piska
Wieża Postomino – MKP Szczecinek
GKS Rudki – Granat Skarżysko-Kamienna
Wisła Sandomierz – Wisłoka Dębica
Ruch Chorzów – KKS 1925 Kalisz

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej nieco przydatnych statystyk dla meczów z aktualnej rundy. Przy nazwach zespołów umieściliśmy również kursy bukmacherów Fortuna, Fuksiarz, STS oraz Noblebet, które sugerują nam jak szanse drużyn ocenili inni popularni w Polsce bukmacherzy:

Mecz 1 – SuperGame Jackpot HD (3 liga polska, gr. I)
Fortuna: Pelikan Łowicz – 2.12, remis – 3.50, Znicz Biała Piska – 2.83
Fuksiarz: Pelikan Łowicz – 2.10, remis – 3.50, Znicz Biała Piska – 2.95

Tabela 3 ligi polskiej, gr. I:
15. Znicz Biała Piska – liczba meczów: 21, pkt: 21
16. Pelikan Łowicz – liczba meczów: 21, pkt: 20

Ostatnie mecze Pelikana Łowicz:
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Pelikan 3:2
Pelikan – KS Kutno 2:0
Sokół Aleksandrów Łódzki – Pelikan 2:1

Ostatnie mecze Znicza Biała Piska:
Broń Radom – Znicz 2:0
Mamry Giżycko – Znicz 2:1
Znicz – Pilica Białobrzegi 1:0

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Sierpień 21r. Znicz – Pelikan 1:3
Sierpień 20r. Znicz – Pelikan 1:1
Sierpień 19r. Pelikan – Znicz 2:4

Mecz 2 – SuperGame Jackpot HD (4 liga polska, gr. zachodniopomorska)
STS: Wieża Postomino – 2.25, remis – 3.80, MKP Szczecinek – 2.40
Noblebet: Wieża Postomino – 2.22, remis – 3.90, MKP Szczecinek – 2.40

Tabela 4 ligi polskiej, gr. zachodniopomorskiej:
6. MKP Szczecinek – liczba meczów: 22, pkt: 38
9. Wieża Postomino – liczba meczów: 22, pkt: 35

Ostatnie mecze Wieży Postomino:
Biali Sądów – Wieża 1:0
Wieża – Rasel Dygowo 1:0
Sokół Karlino – Wieża 0:1

Ostatnie mecze MKP Szczecinka:
MKP Szczecinek – Jeziorak Załom (Szczecin) 4:2
Pogoń Połczyn Zdrój – MKP Szczecinek 1:2
Orzeł Wałcz – MKP Szczecinek 3:3

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Sierpień 21r. MKP Szczecinek – Wieża 1:1
Marzec 21r. Wieża – MKP Szczecinek 2:2
Lipiec 20r. MKP Szczecinek – Wieża 4:1

Mecz 3 – SuperGame Jackpot HD (4 liga polska, gr. świętokrzyska)
STS: GKS Rudki – 2.50, remis – 3.75, Granat Skarżysko-Kamienna 2.20
Noblebet: GKS Rudki – 2.50, remis – 3.80, Granat Skarżysko-Kamienna 2.17

Tabela 4 ligi polskiej, gr. świętokrzyskiej:
4. GKS Rudki – liczba meczów: 19, pkt: 39
5. Granat Skarżysko-Kamienna – liczba meczów: 19, pkt: 32

Ostatnie mecze GKS Rudki:
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) – GKS Rudki 1:0
GKS Rudki – Moravia Morawica 1:1
GKS Rudki – Klimontowianka Klimontów 4:1

Ostatnie mecze Granatu Skarżysko-Kamienna:
Granat – Wierna Małogoszcz 1:1
Granat – GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2:2
Granat – Moravia Morawica 1:0

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Sierpień 21r. Granat – GKS Rudki 0:3
Marzec 21r. GKS Rudki – Granat 1:0
Sierpień 20r. Granat – GKS Rudki 2:3

Mecz 4 – SuperGame Jackpot HD (3 liga polska, gr. IV)
Fortuna: Wisła Sandomierz – 2.81, remis – 3.45, Wisłoka Dębica – 2.15
Fuksiarz: Wisła Sandomierz – 3.00, remis – 3.50, Wisłoka Dębica – 2.10

Tabela 3 ligi polskiej, gr. IV:
10. Wisłoka Dębica – liczba meczów: 20, pkt: 28
15. Wisła Sandomierz – liczba meczów: 20, pkt: 19

Ostatnie mecze Wisły Sandomierz:
Wisła – Stal Stalowa Wola 1:0
Avia Świdnik – Wisła 2:2
Wisła – Korona Rzeszów 1:1

Ostatnie mecze Wisłoki Dębica:
Wisłoka – Sokół Sieniawa 2:1
Stal Stalowa Wola – Wisłoka 2:2
Wisłoka – Siarka Tarnobrzeg 0:0

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Sierpień 21r. Wisłoka – Wisła 6:2
Marzec 21r. Wisła – Wisłoka 0:4
Sierpień 20r. Wisłoka – Wisła 0:2

Mecz 5 – SuperGame Jackpot HD (eWinner 2 Liga polska)
Fortuna: Ruch Chorzów – 2.00, remis – 3.40, KKS Kalisz – 3.55
Fuksiarz: Ruch Chorzów – 2.00, remis – 3.35, KKS Kalisz – 3.45

Tabela eWinner 2 ligi polskiej:
3. Ruch Chorzów – liczba meczów: 24, pkt: 44
13. KKS 1925 Kalisz – liczba meczów: 24, pkt: 30

Ostatnie mecze Ruchu Chorzów:
Chojniczanka Chojnice – Ruch Chorzów 1:1
Ruch Chorzów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:1
Garbarnia Kraków – Ruch Chorzów 0:2

Ostatnie mecze KKS 1925 Kalisz:
KKS 1925 Kalisz – Znicz Pruszków 0:5
Wisła Puławy – KKS 1925 Kalisz 1:3
KKS 1925 Kalisz – Radunia Stężyca 2:0

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Wrzesień 21r. KKS 1925 Kalisz – Ruch Chorzów 1:2

Mecze SuperGame Jackpot HD (runda 14-20 marca 2022 r.) – kursy bukmacherów i ostatnie wyniki drużyn

W rundzie SuperGame trwającej w dniach 7-13 marca 2022 r. padła jedna główna wygrana (Jackpot), w kwocie aż 225 000 zł, dlatego aktualna pula Jackpota wynosi 25 000 zł. Superbet przyznał nagrody 10 690 graczom, o łącznej wartości 267 189 zł! Za czwórkę Superbet wypłacił każdemu zwycięzcy 1 193 zł, za trójkę – 36 zł, zaś dwójki dawały wygraną: 4 zł. Za jedną poprawną odpowiedź gracze otrzymali stałą kwotę wygranej – 2 zł.

Aktualna runda gry rozpoczęła się 14 marca 2022 r. i potrwa, jak zawsze, przez tydzień. Zamknięcie rundy nastąpi dokładnie w niedzielę, 20 marca 2022 r., o godz. 17:30. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bieżąca runda przyniosła graczom nowe 5 meczów do wytypowania, wybranych przez organizatora. Są to mecze z 5 lig europejskich (w tym 1 z polskiej PKO BP Ekstraklasy):

Tottenham Hotspur – West Ham United
Górnik Zabrze – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
VfL Wolfsburg – Bayer Leverkusen
AS Roma – Lazio Rzym
Real Madryt – FC Barcelona

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej nieco przydatnych statystyk dla meczów z aktualnej rundy. Przy nazwach zespołów umieściliśmy również kursy bukmacherów Fortuna oraz Fuksiarz, które sugerują nam jak szanse drużyn ocenili inni popularni w Polsce bukmacherzy:

Mecz 1 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Tottenham Hotspur – 1.75, remis – 3.85, West Ham United – 4.75
Fuksiarz: Tottenham Hotspur – 1.77, remis – 3.70, West Ham United – 4.60

Tabela Premier League:
6. West Ham United – liczba meczów: 29, pkt: 48
7. Tottenham Hotspur – liczba meczów: 28, pkt: 48

Ostatnie mecze Tottenhamu:
Brighton – Tottenham 0:2
Manchester United – Tottenham 3:2
Tottenham – Everton 5:0
Middlesbrough FC – Tottenham 1:0 (po dogrywce)
Leeds United – Tottenham 0:4

Ostatnie mecze West Hamu:
West Ham – FC Sevilla 2:0 (po dogrywce)
West Ham – Aston Villa 2:1
FC Sevilla – West Ham 1:0
Liverpool FC – West Ham 1:0
Southampton – West Ham 3:1

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Grudzień 21r. Tottenham – West Ham 2:1
Październik 21r. West Ham – Tottenham 1:0
Luty 21r. West Ham – Tottenham 2:1
Październik 20r. Tottenham – West Ham 3:3
Czerwiec 20r. Tottenham – West Ham 2:0

Mecz 2 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Górnik Zabrze – 1.72, remis – 3.75, Bruk-Bet Termalica Nieciecza – 5.50
Fuksiarz: Górnik Zabrze – 1.65, remis – 3.80, Bruk-Bet Termalica Nieciecza – 5.50

Tabela PKO BP Ekstraklasy:
6. Górnik Zabrze – liczba meczów: 25, pkt: 36
18. Bruk-Bet Termalica Nieciecza – liczba meczów: 25, pkt: 22

Ostatnie mecze Górnika Zabrze:
Warta Poznań – Górnik 2:1
Górnik – Cracovia 3:0
Górnik – Lech Poznań 0:2
Piast Gliwice – Górnik 0:0
Górnik – Raków Częstochowa 1:1

Ostatnie mecze Bruk-Bet Termaliki Nieciecza:
Legia Warszawa – Nieciecza 4:1
Nieciecza – Zagłębie Lubin 0:2
Nieciecza – Warta Poznań 1:0
Cracovia – Nieciecza 1:2
Nieciecza – Legia Warszawa 0:0

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Wrzesień 21r. Nieciecza – Górnik 3:1
Lipiec 19r. Nieciecza – Górnik 2:1
Luty 18r. Górnik – Nieciecza 3:0
Wrzesień 17r. Nieciecza – Górnik 1:2
Czerwiec 16r. Nieciecza – Górnik 1:1

Mecz 3 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: VfL Wolfsburg – 3.08, remis – 3.80, Bayer Leverkusen – 2.43
Fuksiarz: VfL Wolfsburg – 3.00, remis – 3.45, Bayer Leverkusen – 2.30

Tabela Bundesligi:
3. Bayer Leverkusen – liczba meczów: 26, pkt: 45
12. VfL Wolfsburg – liczba meczów: 26, pkt: 31

Ostatnie mecze VfL Wolfsburg:
Freiburg – Wolfsburg 3:2
Wolfsburg – Union Berlin 1:0
Borussia Moenchengladbach – Wolfsburg 2:2
Wolfsburg – TSG 1899 Hoffenheim 1:2
Eintracht Frankfurt – Wolfsburg 0:2

Ostatnie mecze Bayeru Leverkusen:
Leverkusen – Atalanta Bergamo 0:1
Leverkusen – 1. FC Köln 0:1
Atalanta Bergamo – Leverkusen 3:2
Bayern Monachium – Leverkusen 1:1
Leverkusen – Arminia Bielefeld 3:0

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Październik 21r. Leverkusen – Wolfsburg 0:2
Styczeń 21r. Leverkusen – Wolfsburg 0:1
Wrzesień 20r. Wolfsburg – Leverkusen 0:0
Maj 20r. Leverkusen – Wolfsburg 1:4
Listopad 19r. Wolfsburg – Leverkusen 0:2

Mecz 4 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: AS Roma – 2.68, remis – 3.25, Lazio Rzym – 2.86
Fuksiarz: AS Roma – 2.70, remis – 3.05, Lazio Rzym – 2.75

Tabela Serie A:
5. Lazio Rzym – liczba meczów: 29, pkt: 49
6. AS Roma – liczba meczów: 29, pkt: 48

Ostatnie mecze AS Romy:
AS Roma – Vitesse Arnhem 1:1
Udinese Calcio – AS Roma 1:1
Vitesse Arnhem – AS Roma 0:1
AS Roma – Atalanta Bergamo 1:0
Spezia Calcio – AS Roma 0:1

Ostatnie mecze Lazio Rzym:
Lazio – Venezia FC 1:0
Cagliari Calcio – Lazio 0:3
Lazio – SSC Napoli 1:2
Lazio – FC Porto 2:2
Udinese Calcio – Lazio 1:1

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Wrzesień 21r. Lazio – AS Roma 3:2
Maj 21r. AS Roma – Lazio 2:0
Styczeń 21r. Lazio – AS Roma 3:0
Styczeń 20r. AS Roma – Lazio 1:1
Wrzesień 19r. Lazio – AS Roma 1:1

Mecz 5 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Real Madryt – 2.32, remis – 3.57, FC Barcelona – 3.10
Fuksiarz: Real Madryt – 2.27, remis – 3.30, FC Barcelona – 3.20

Tabela LaLiga:
1. Real Madryt – liczba meczów: 28, pkt: 66
4. FC Barcelona – liczba meczów: 27, pkt: 51

Ostatnie mecze Realu Madryt:
RCD Mallorca – Real 0:3
Real – Paris Saint-Germain 3:1
Real – Real Sociedad 4:1
Rayo Vallecano – Real 0:1
Real – Deportivo Alavés 3:0

Ostatnie mecze FC Barcelony:
Galatasaray SK – Barcelona 1:2
Barcelona – CA Osasuna 4:0
Barcelona – Galatasaray SK 0:0
Elche CF – Barcelona 1:2
Barcelona – Athletic Bilbao 4:0

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Styczeń 22r. Barcelona – Real 2:3
Październik 21r. Barcelona – Real 1:2
Kwiecień 21r. Real – Barcelona 2:1
Październik 20r. Barcelona – Real 1:3
Marzec 20r. Real – Barcelona 2:0

Mecze SuperGame Jackpot HD (runda 7-13 marca 2022 r.) – kursy bukmacherów i ostatnie wyniki drużyn

W rundzie SuperGame trwającej w dniach 28 lutego-6 marca 2022 r. nikt nie wygrał nagrody głównej, natomiast 6957 graczy otrzymało nagrody o łącznej wartości 38 050 zł! Pula na wygrane 1. stopnia (jackpot) wciąż wynosi więc maksymalną wartość – aż 225 000 zł! Nikt nie trafił także czwórki, za trójkę Superbet wypłacił każdemu zwycięzcy 478 zł, za dwójki 14 zł, zaś za jedną poprawną odpowiedź gracze otrzymali stałą kwotę wygranej – 2 zł.

Aktualna runda gry rozpoczęła się 7 marca 2022 r. i potrwa, jak zawsze, przez tydzień. Zamknięcie rundy nastąpi dokładnie w niedzielę, 13 marca 2022 r., o godz. 16:15. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bieżąca runda przyniosła graczom nowe 5 meczów do wytypowania, wybranych przez organizatora. Są to mecze z 5 lig europejskich (w tym 1 z polskiej PKO BP Ekstraklasy):

Real Betis – Athletic Bilbao
Arsenal Londyn – Leicester City
Wisła Kraków – Lech Poznań
Udinese – AS Roma
Brest – Olympique Marsylia

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej nieco przydatnych statystyk dla meczów z aktualnej rundy. Przy nazwach zespołów umieściliśmy również kursy bukmacherów Fortuna oraz Fuksiarz, które sugerują nam jak szanse drużyn ocenili inni popularni w Polsce bukmacherzy:

Mecz 1 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Real Betis – 2.50, remis – 3.35, Athletic Bilbao – 3.00
Fuksiarz: Real Betis – 2.50, remis – 3.15, Athletic Bilbao – 2.95

Tabela LaLiga:
5. Real Betis – liczba meczów: 27, pkt: 46
8. Athletic Bilbao – liczba meczów: 27, pkt: 40

Ostatnie mecze Realu Betis:
Betis – Eintracht Frankfurt 1:2
Betis – Atletico Madryt 1:3
Betis – Rayo Vallecano 1:1
FC Sevilla – Betis 2:1
Betis – Zenit Petersburg 0:0

Ostatnie mecze Athleticu Bilbao:
Bilbao – Levante 3:1
Valencia CF – Bilbao 1:0
FC Barcelona – Bilbao 4:0
Bilbao – Real Sociedad 4:0
RCD Mallorca – Bilbao 3:2

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Grudzień 21r. Bilbao – Betis 3:2
Kwiecień 21r. Betis – Bilbao 0:0
Luty 21r. Betis – Bilbao 1:4
Listopad 20r. Bilbao – Betis 4:0
Czerwiec 20r. Bilbao – Betis 1:0

Mecz 2 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Arsenal Londyn – 1.52, remis – 4.55, Leicester City – 6.70
Fuksiarz: Arsenal Londyn – 1.42, remis – 4.90, Leicester City – 6.80

Tabela Premier League:
5. Arsenal Londyn – liczba meczów: 25, pkt: 48
12. Leicester City – liczba meczów: 25, pkt: 33

Ostatnie mecze Arsenalu Londyn:
Watford – Arsenal 2:3
Arsenal – Wolverhampton 2:1
Arsenal – Brentford 2:1
Wolverhampton – Arsenal 0:1
Arsenal – Burnley 0:0

Ostatnie mecze Leicesteru City:
Leicester – Rennes 2:0
Leicester – Leeds United 1:0
Burnley – Leicester 0:2
Randers – Leicester 1:3
Wolverhampton – Leicester 2:1

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Październik 21r. Leicester – Arsenal 0:2
Luty 21r. Leicester – Arsenal 1:3
Październik 20r. Arsenal – Leicester 0:1
Wrzesień 20r. Leicester – Arsenal 0:2
Lipiec 20r. Arsenal – Leicester 1:1

Mecz 3 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Wisła Kraków – 6.40, remis – 4.50, Lech Poznań – 1.53
Fuksiarz: Wisła Kraków – 6.30, remis – 4.10, Lech Poznań – 1.52

Tabela PKO BP Ekstraklasy:
3. Lech Poznań – liczba meczów: 24, pkt: 48
17. Wisła Kraków – liczba meczów: 24, pkt: 23

Ostatnie mecze Wisły Kraków:
Lechia Gdańsk – Wisła 1:1
Olimpia Grudziądz – Wisła 5:3 (po rzutach karnych)
Legia Warszawa – Wisła 2:1
Wisła – Górnik Łęczna 0:0
Wisła – Stal Mielec 0:1

Ostatnie mecze Lecha Poznań:
Lech – Raków Częstochowa 0:1
Górnik Zabrze – Lech 0:2
Pogoń Szczecin – Lech 0:3
Lechia Gdańsk – Lech 1:0
Lech – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5:0

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Wrzesień 21r. Lech – Wisła 5:0
Maj 21r. Wisła – Lech 1:2
Grudzień 20r. Lech – Wisła 0:1
Marzec 20r. Wisła – Lech 1:1
Październik 19r. Lech – Wisła 4:0

Mecz 4 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Udinese – 3.30, remis – 3.45, AS Roma – 2.50
Fuksiarz: Udinese – 3.20, remis – 3.30, AS Roma – 2.30

Tabela Serie A:
5. AS Roma – liczba meczów: 28, pkt: 47
14. Udinese – liczba meczów: 26, pkt: 29

Ostatnie mecze Udinese:
Udinese – Sampdoria 2:1
AC Milan – Udinese 1:1
Udinese – Lazio Rzym 1:1
Hellas Verona – Udinese 4:0
Udinese – AC Torino 2:0

Ostatnie mecze AS Romy:
Vitesse Arnhem – AS Roma 0:1
AS Roma – Atalanta Bergamo 1:0
Spezia – AS Roma 0:1
AS Roma – Hellas Verona 2:2
Sassuolo – AS Roma 2:2

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Wrzesień 21r. AS Roma – Udinese 1:0
Luty 21r. AS Roma – Udinese 3:0
Październik 20r. Udinese – AS Roma 0:1
Lipiec 20r. AS Roma – Udinese 0:2
Październik 19r. Udinese – AS Roma 0:4

Mecz 5 – SuperGame Jackpot HD
Fortuna: Brest – 3.85, remis – 3.44, Olympique Marsylia – 2.08
Fuksiarz: Brest – 3.70, remis – 3.40, Olympique Marsylia – 2.00

Tabela Ligue 1:
3. Olympique Marsylia – liczba meczów: 27, pkt: 47
12. Brest – liczba meczów: 27, pkt: 35

Ostatnie mecze Brest:
RC Lens – Brest 0:1
Brest – Lorient 0:1
Reims – Brest 1:1
Brest – Troyes 5:1
Rennes – Brest 2:0

Ostatnie mecze Olympique Marsylia:
Marsylia – FC Basel 2:1
Marsylia – AS Monaco 0:1
Troyes – Marsylia 1:1
Karabach Agdam – Marsylia 0:3
Marsylia – Clermont 0:2

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Grudzień 21r. Marsylia – Brest 1:2
Marzec 21r. Marsylia – Brest 3:1
Sierpień 20r. Brest – Marsylia 2:3
Listopad 19r. Marsylia – Brest 2:1
Kwiecień 13r. Marsylia – Brest 1:0

Mecze SuperGame Jackpot HD (runda 28 lutego-6 marca 2022 r.) – kursy bukmacherów i ostatnie wyniki drużyn

W rundzie SuperGame trwającej w dniach 21-27 lutego 2022 r. nikt nie wygrał nagrody głównej, natomiast 8583 graczy otrzymało nagrody o łącznej wartości 40 638 zł! Pula na wygrane 1. stopnia (jackpot) wciąż wynosi więc maksymalną wartość – aż 225 000 zł!

Aktualna runda gry rozpoczęła się 28 lutego 2022 r. i potrwa, jak zawsze, przez tydzień. Zamknięcie rundy nastąpi dokładnie w niedzielę, 6 marca 2022 r., o godz. 17:30. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bieżąca runda przyniosła graczom nowe 5 meczów do wytypowania, wybranych przez organizatora. Są to mecze z 5 lig europejskich (w tym 1 z polskiej PKO BP Ekstraklasy):

Manchester City – Manchester United
Lech Poznań – Raków Częstochowa
SSC Napoli – AC Milan
Olympique Marsylia – AS Monaco
Real Betis – Atletico Madryt

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej nieco przydatnych statystyk dla meczów z aktualnej rundy. Przy nazwach zespołów umieściliśmy również kursy bukmacherów Fortuna oraz Fuksiarz, które sugerują nam jak szanse drużyn ocenili inni popularni w Polsce bukmacherzy:

Mecz 1 – SuperGame Jackpot HD

Fortuna: Manchester City – 1.37, remis – 5.10, Manchester United – 8.60
Fuksiarz: Manchester City – 1.40, remis – 4.80, Manchester United – 6.80

Tabela Premier League:
1. Manchester City – liczba meczów: 27, pkt: 66
4. Manchester United – liczba meczów: 27, pkt: 47

Ostatnie mecze Manchesteru City:
Everton – Man. City 0:1
Man. City – Tottenham 2:3
Sporting Lizbona – Man. City 0:5
Norwich – Man. City 0:4
Man. City – Brentford 2:0

Ostatnie mecze Manchesteru United:
Man. United – Watford 0:0
Atletico Madryt – Man. United 1:1
Leeds United – Man. United 2:4
Man. United – Brighton 2:0
Man. United – Southampton 1:1

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Listopad 21r. Man. United – Man. City 0:2
Marzec 21r. Man. City – Man. United 0:2
Styczeń 21r. Man. United – Man. City 0:2
Grudzień 20r. Man. United – Man. City 0:0
Marzec 20r. Man. United – Man. City 2:0

Mecz 2 – SuperGame Jackpot HD

Fortuna: Lech Poznań – 1.98, remis – 3.45, Raków Częstochowa – 4.05
Fuksiarz: Lech Poznań – 1.93, remis – 3.45, Raków Częstochowa – 3.85

Tabela PKO BP Ekstraklasy:
1. Lech Poznań – liczba meczów: 23, pkt: 48
3. Raków Częstochowa – liczba meczów: 23, pkt: 45

Ostatnie mecze Lecha Poznań:
Pogoń Szczecin – Lech 0:3
Lechia Gdańsk – Lech 1:0
Lech – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5:0
Cracovia – Lech 3:3
Lech – Dinamo Batumi 1:2

Ostatnie mecze Rakowa Częstochowa:
Raków – Wisła Płock 2:0
Górnik Zabrze – Raków 1:1
Radomiak Radom – Raków 0:1
Raków – Wisła Kraków 2:0
Raków – Rapid Bukareszt 1:2

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Wrzesień 21r. Raków – Lech 2:2
Kwiecień 21r. Raków – Lech 3:1
Marzec 21r. Lech – Raków 0:2
Listopad 20r. Lech – Raków 3:3
Luty 20r. Lech – Raków 3:0

Mecz 3 – SuperGame Jackpot HD

Fortuna: SSC Napoli – 2.20, remis – 3.25, AC Milan – 3.30
Fuksiarz: SSC Napoli – 2.17, remis – 3.25, AC Milan – 3.40

Tabela Serie A:
1. SSC Napoli – liczba meczów: 27, pkt: 57
2. AC Milan – liczba meczów: 27, pkt: 57

Ostatnie mecze Napoli:
Lazio Rzym – Napoli 1:2
Napoli – FC Barcelona 2:4
Cagliari – Napoli 1:1
FC Barcelona – Napoli 1:1
Napoli – Inter Mediolan 1:1

Ostatnie mecze AC Milanu:
AC Milan – Udinese 1:1
Salernitana – AC Milan 2:2
AC Milan – Sampdoria 1:0
AC Milan – Lazio Rzym 4:0
Inter Medional – AC Milan 1:2

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Grudzień 21r. Milan – Napoli 0:1
Marzec 21r. Milan – Napoli 0:1
Listopad 20r. Napoli – Milan 1:3
Lipiec 20r. Napoli – Milan 2:2
Listopad 19r. Milan – Napoli 1:1

Mecz 4 – SuperGame Jackpot HD

Fortuna: Olympique Marsylia – 2.30, remis – 3.20, AS Monaco – 3.15
Fuksiarz: Olympique Marsylia – 2.30, remis – 3.20, AS Monaco – 3.10

Tabela Ligue 1:
2. Olympique Marsylia – liczba meczów: 26, pkt: 47
9. AS Monaco – liczba meczów: 26, pkt: 38

Ostatnie mecze Marsylii:
Troyes – Marsylia 1:1
Karabach Agdam – Marsylia 0:3
Marsylia – Clermont 0:2
Marsylia – Karabach Agdam 3:1
FC Metz – Marsylia 1:2

Ostatnie mecze Monaco:
Monaco – Reims 1:2
Bordeaux – Monaco 1:1
Monaco – Lorient 0:0
Monaco – Amiens 2:0
Monaco – Olympique Lyon 2:0

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Wrzesień 21r. Monaco – Marsylia 0:2
Styczeń 21r. Monaco – Marsylia 3:1
Grudzień 20r. Marsylia – Monaco 2:1
Październik 19r. Monaco – Marsylia 2:1
Wrzesień 19r. Monaco – Marsylia 3:4

Mecz 5 – SuperGame Jackpot HD

Fortuna: Real Betis – 3.10, remis – 3.25, Atletico Madryt – 2.42
Fuksiarz: Real Betis – 2.80, remis – 3.30, Atletico Madryt – 2.48

Tabela LaLiga:
3. Real Betis – liczba meczów: 26, pkt: 46
5. Atletico Madryt – liczba meczów: 26, pkt: 45

Ostatnie mecze Realu Betis:
FC Sevilla – Betis 2:1
Betis – Zenit Petersburg 0:0
Betis – RCD Mallorca 2:1
Zenit Petersburg – Betis 2:3
Levante – Betis 2:4

Ostatnie mecze Atletico Madryt:
Atletico Madryt – Celta Vigo 2:0
Atletico Madryt – Manchester United 1:1
CA Osasuna – Atletico Madryt 0:3
Atletico Madryt – Levante 0:1
Atletico Madryt – Getafe 4:3

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Październik 21r. Atl. Madryt – Betis 3:0
Kwiecień 21r. Betis – Atl. Madryt 1:1
Październik 20r. Atl. Madryt – Betis 2:0
Lipiec 20r. Atl. Madryt – Betis 1:0
Grudzień 19r. Betis – Atl. Madryt 1:2

Mecze SuperGame Jackpot HD (runda 21-27 lutego 2022 r.) – kursy Superbet i ostatnie wyniki drużyn

W rundzie SuperGame trwającej w dniach 14-20 lutego 2022 r. nikt nie wygrał nagrody głównej, natomiast 7994 graczy otrzymało nagrody o łącznej wartości 39 409 zł!

Aktualna runda gry rozpoczęła się 21 lutego 2022 r. i potrwa, jak zawsze, przez tydzień. Zamknięcie rundy nastąpi dokładnie w niedzielę, 27 lutego 2022 r., o godz. 17:30. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bieżąca runda przyniosła graczom nowe 5 meczów do wytypowania, wybranych przez organizatora. Są to mecze z 4 lig europejskich (w tym 1 z polskiej PKO BP Ekstraklasy) oraz finał Pucharu Ligi Angielskiej (EFL Cup):
Chelsea Londyn – FC Liverpool

Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin

Olympique Lyon – OSC Lille

FC Barcelona – Athletic Bilbao

Lazio Rzym – SSC Napoli

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej nieco przydatnych statystyk dla meczów z aktualnej rundy. Przy nazwach zespołów umieściliśmy również kursy bukmachera Superbet, które sugerują nam jak szanse drużyn ocenił sam bukmacher:

Mecz 1 – SuperGame Jackpot HD

Chelsea – 3.55, remis – 3.25, Liverpool – 2.27 (finał Pucharu Ligi Angielskiej)

Tabela Premier League:
2. Liverpool – liczba meczów: 26, pkt: 60
3. Chelsea – liczba meczów: 25, pkt: 50

Ostatnie mecze Chelsea:
Chelsea – OSC Lille 2:0
Crystal Palace – Chelsea 0:1
Chelsea – Palmeiras 2:1 (po dogrywce)
Al Hilal – Chelsea 0:1
Chelsea – Plymouth 2:1 (po dogrywce)

Ostatnie mecze Liverpoolu:
Liverpool – Leeds United 6:0
Liverpool – Norwich 3:1
Inter Mediolan – Liverpool 0:2
Burnley – Liverpool 0:1
Liverpool – Leicester 2:0

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Styczeń 22r. Chelsea – Liverpool 2:2
Sierpień 21r. Liverpool – Chelsea 1:1
Marzec 21r. Liverpool – Chelsea 0:1
Wrzesień 20r. Chelsea – Liverpool 0:2
Lipiec 20r. Liverpool – Chelsea 5:3

Mecz 2 – SuperGame Jackpot HD

Śląsk Wrocław – 2.15, remis – 3.40, Zagłębie Lubin – 3.50

Tabela PKO BP Ekstraklasy:
12. Śląsk Wrocław – liczba meczów: 22, pkt: 25
15. Zagłębie Lubin – liczba meczów: 22, pkt: 23

Ostatnie mecze Śląska Wrocław:
Śląsk – Piast Gliwice 1:3
Górnik Łęczna – Śląsk 1:1
Lechia Gdańsk – Śląsk 2:0
Śląsk – Karabach Agdam 3:2
TSV Hartberg – Śląsk 1:2

Ostatnie mecze Zagłębia Lubin:
Zagłębie – Wisła Płock 3:1
Pogoń Szczecin – Zagłębie 2:1
Zagłębie – Legia Warszawa 1:3
Górnik Łęczna – Zagłębie 2:1
Legia Warszawa – Zagłębie 4:0

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Sierpień 21r. Zagłębie – Śląsk 1:3
Kwiecień 21r. Śląsk – Zagłębie 0:0
Grudzień 20r. Zagłębie – Śląsk 2:1
Marzec 20r. Zagłębie – Śląsk 3:1
Wrzesień 19r. Śląsk – Zagłębie 4:4

Mecz 3 – SuperGame Jackpot HD

Olympique Lyon – 1.85, remis – 3.75, OSC Lille – 4.30

Tabela Ligue 1:
8. Lyon – liczba meczów: 25, pkt: 38
11. Lille – liczba meczów: 25, pkt: 36

Ostatnie mecze Lyonu:
Lens – Lyon 1:1
Lyon – OGC Nice 2:0
AS Monaco – Lyon 2:0
Lyon – Olympique Marsylia 2:1
Lyon – AS Saint-Etienne 1:0

Ostatnie mecze Lille:
Chelsea Londyn – Lille 2:0
Lille – FC Metz 0:0
Montpellier – Lille 0:1
Lille – PSG 1:5
Brest – Lille 2:0

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Grudzień 21r. Lille – Lyon 0:0
Kwiecień 21r. Lyon – Lille 2:3
Listopad 20r. Lille – Lyon 1:1
Marzec 20r. Lille – Lyon 1:0
Styczeń 20r. Lyon – Lille 4:3

Mecz 4 – SuperGame Jackpot HD

FC Barcelona – 1.60, remis – 4.15, Athletic Bilbao – 5.75

Tabela LaLiga:
5. FC Barcelona – liczba meczów: 24, pkt: 42
8. Athletic Bilbao – liczba meczów: 25, pkt: 37

Ostatnie mecze Barcelony:
SSC Napoli – Barcelona 2:4
Valencia CF – Barcelona 1:4
Barcelona – SSC Napoli 1:1
Espanyol – Barcelona 2:2
Barcelona – Atletico Madryt 4:2

Ostatnie mecze Athletic Bilbao:
Bilbao – Real Sociedad 4:0
RCD Mallorca – Bilbao 3:2
Bilbao – Valencia CF 1:1
Bilbao – Espanyol 2:1
Bilbao – Real Madryt 1:0

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Styczeń 22r. Bilbao – Barcelona 3:2
Sierpień 21r. Bilbao – Barcelona 1:1
Kwiecień 21r. Bilbao – Barcelona 0:4
Styczeń 21r. Barcelona – Bilbao 2:1
Styczeń 21r. Barcelona – Bilbao 2:3

Mecz 5 – SuperGame Jackpot HD

Lazio Rzym – 2.85, remis – 3.40, SSC Napoli – 2.55

Tabela Serie A:
3. SSC Napoli – liczba meczów: 26, pkt: 54
6. Lazio Rzym – liczba meczów: 26, pkt: 43

Ostatnie mecze Lazio:
Lazio – FC Porto 2:2
Udinese – Lazio 1:1
FC Porto – Lazio 2:1
Lazio – Bologna 3:0
AC Milan – Lazio 4:0

Ostatnie mecze Napoli:
Napoli – FC Barcelona 2:4
Cagliari – Napoli 1:1
FC Barcelona – Napoli 1:1
Napoli – Inter Mediolan 1:1
Venezia – Napoli 0:2

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Listopad 21r. Napoli – Lazio 4:0
Kwiecień 21r. Napoli – Lazio 5:2
Grudzień 20r. Lazio – Napoli 2:0
Sierpień 20r. Napoli – Lazio 3:1
Styczeń 20r. Napoli – Lazio 1:0

Mecze SuperGame Jackpot HD (runda 14-20 lutego 2022 r.) – kursy Superbet i ostatnie wyniki drużyn

Aktualna runda gry rozpoczęła się 14 lutego 2022 r. i potrwa, jak zawsze, przez tydzień. Zamknięcie rundy nastąpi dokładnie w niedzielę, 20 lutego 2022 r., o godz. 16:15. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bieżąca runda przyniosła graczom nowe 5 meczów do wytypowania, wybranych przez organizatora. Są to mecze z 5 lig europejskich, w tym 1 z polskiej PKO BP Ekstraklasy:
Valencia –  FC Barcelona
Wolverhampton – Leicester City
Lechia Gdańsk – Lech Poznań
Borussia Dortmund – Borussia Moenchengladbach
Udinese – Lazio Rzym

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej nieco przydatnych statystyk dla meczów z aktualnej rundy. Przy nazwach zespołów umieściliśmy również kursy bukmachera Superbet, które sugerują nam jak szanse drużyn ocenił sam bukmacher:

Mecz 1 – SuperGame Jackpot HD

Valencia – 3.65, remis – 3.60, FC Barcelona – 2.05


Tabela LaLiga:
4. Barcelona – liczba meczów: 23, pkt: 39
12. Valencia – liczba meczów: 24, pkt: 30

Ostatnie mecze Valencii:
Alaves – Valencia 2:1
Athletic Bilbao – Valencia 1:1
Valencia – Real Sociedad 0:0
Valencia – Cadiz CF 2:1
Atletico Madryt – Valencia 3:2

Ostatnie mecze Barcelony:
Espanyol – Barcelona 2:2
Barcelona – Atletico Madryt 4:2
Alaves – Barcelona 0:1
Athletic Bilbao – Barcelona 3:2 (po dogrywce)
Barcelona – Real Madryt 2:3 (po dogrywce)

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Październik 21r. Barcelona – Valencia 3:1
Maj 21r. Valencia – Barcelona 2:3
Grudzień 20r. Barcelona – Valencia 2:2
Styczeń 20r. Valencia – Barcelona 2:0
Wrzesień 19r. Barcelona – Valencia 5:2

Mecz 2 – SuperGame Jackpot HD

Wolverhampton – 2.37, remis – 3.25, Leicester City – 3.20


Tabela Premier League:
7. Wolverhampton – liczba meczów: 23, pkt: 37
11. Leicester – liczba meczów: 22, pkt: 27

Ostatnie mecze Wolverhampton:
Tottenham – Wolverhampton 0:2
Wolverhampton – Arsenal 0:1
Wolverhampton – Norwich 0:1
Brentford – Wolverhampton 1:2
Wolverhampton – Southampton 3:1

Ostatnie mecze Leicester:
Leicester – West Ham Utd. 2:2
Liverpool – Leicester 2:0
Nottingham – Leicester 4:1
Leicester – Brighton 1:1
Leicester – Tottenham 2:3

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Sierpień 21r. Leicester – Wolverhampton 1:0
Luty 21r. Wolverhampton – Leicester 0:0
Listopad 20r. Leicester – Wolverhampton 1:0
Luty 20r. Wolverhampton – Leicester 0:0
Styczeń 19r. Wolverhampton – Leicester 4:3

Mecz 3 – SuperGame Jackpot HD

Lechia Gdańsk – 3.75, remis – 3.50, Lech Poznań – 2.05


Tabela PKO BP Ekstraklasy:
1. Lech Poznań – liczba meczów: 21, pkt: 45
5. Lechia Gdańsk – liczba meczów: 21, pkt: 36

Ostatnie mecze Lechii Gdańsk:
Cracovia – Lechia 2:0
Lechia – Śląsk Wrocław 2:0
Wisła Płock – Lechia 1:0
Lechia – Jagiellonia 1:2
Lechia – Raków 3:1

Ostatnie mecze Lecha Poznań:
Lech – Termalica Nieciecza 5:0
Cracovia – Lech 3:3
Lech – Górnik Zabrze 2:1
Radomiak – Lech 2:1
Zagłębie Lubin – Lech 2:3

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Sierpień 21r. Lech – Lechia 2:0
Lipiec 21r. Lech – Lechia 0:1
Kwiecień 21r. Lech – Lechia 3:0
Listopad 20r. Lechia – Lech 0:1
Lipiec 20r. Lech – Lechia 3:2

Mecz 4 – SuperGame Jackpot HD

Borussia Dortmund – 1.68, remis – 4.15, Borussia Moenchengladbach – 4.90


Tabela Bundesligi:
2. Dortmund – liczba meczów: 22, pkt: 46
13. Moenchengladbach – liczba meczów: 22, pkt: 26

Ostatnie mecze Dortmund:
Union Berlin – Dortmund 0:3
Dortmund – Leverkusen 2:5
Hoffenheim – Dortmund 2:3
FC St. Pauli – Dortmund 2:1
Dortmund – Freiburg 5:1

Ostatnie mecze Moenchengladbach:
M’gladbach – Augsburg 3:2
Arminia Bielefeld – M’gladbach 1:1
M’gladbach – Union Berlin 1:2
Hannover 96 – M’gladbach 3:0
M’gladbach – Bayer Leverkusen 1:2

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Wrzesień 21r. M’gladbach – Dortmund 1:0
Marzec 21r. M’gladbach – Dortmund 0:1
Styczeń 21r. M’gladbach – Dortmund 4:2
Wrzesień 20r. Dortmund – M’gladbach 3:0
Marzec 20r. M’gladbach – Dortmund 1:2

Mecz 5 – SuperGame Jackpot HD

Udinese – 3.35, remis – 3.50, Lazio Rzym – 2.20

Tabela Serie A:
6. Lazio – liczba meczów: 25, pkt: 42
14. Udinese – liczba meczów: 24, pkt: 27

Ostatnie mecze Udinese:
Hellas Verona – Udinese 4:0
Udinese – Torino 2:0
Genoa – Udinese 0:0
Lazio – Udinese 1:0 (po dogrywce)
Juventus – Udinese 2:0

Ostatnie mecze Lazio:
Lazio – Bologna 3:0
AC Milan – Lazio 4:0
Fiorentina – Lazio 0:3
Lazio – Atalanta 0:0
Lazio – Udinese 1:0 (po dogrywce)

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Styczeń 22r. Lazio – Udinese 1:0 (po dogrywce)
Grudzień 21r. Lazio – Udinese 4:4
Marzec 21r. Udinese – Lazio 0:1
Listopad 20r. Lazio – Udinese 1:3
Lipiec 20r. Udinese – Lazio 0:0

RANKING BUKMACHERÓW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *