Dziś jest: 5 października 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Nawet 250 000 zł do wygrania w SuperGame Jackpot. Możesz grać za darmo co tydzień!

Bukmacher Superbet uruchomił w poniedziałek, 30 maja 2022 r., kolejną edycję zupełnie darmowej gry SuperGame Jackpot, w której za poprawne wytypowanie wyników meczów piłki nożnej klienci co tydzień zdobywają nagrody. Wynoszą one od 2 zł za jeden poprawny typ, aż do 25 000 zł przy poprawnych wszystkich 5 trafieniach (pula podstawowa Jackpota) lub 225 000 zł (maksymalna wysokość Jackpota, osiągana już po kilku kumulacjach)! Co ważne – wszystkie otrzymywane wygrane nie wymagają żadnego obrotu, co oznacza że trafiają one na salda główne graczy Superbet i można je od razu wypłacić na konto bankowe!
Dużym ułatwieniem w zdobywaniu nagród w SuperGame jest zastosowana w grze opcja „3+”, która sprawia, że spodziewając się wysokiej zdobyczy bramkowej danej drużyny, wystarczy wybrać „3+”, a bukmacher zaliczy nasz typ jako trafiony jeśli zespół zdobędzie w tym spotkaniu 3 lub więcej bramek! Np. grając wynik „3+ do 1”, Superbet zaliczy nam ten mecz, jeśli zakończy się on rezultatem 3:1, 4:1, 5:1, 6:1, itd. To sprawia, że wygrywanie w SuperGame Jackpot jest naprawdę łatwe.

Nagrody w bieżącej edycji SuperGame Jackpot

5 poprawnych trafień wyników (Jackpot) – w aktualnej rundzie gry Jackpot wynosi 100 000 zł. Jeśli w danej rundzie nikt nie uzyska głównej wygranej, to w kolejnej rundzie pula Jackpota zostaje skumulowana, aż do maksymalnej kwoty Jackpota: 225 000 zł (już po kilku rundach bez laureata puli pierwszego stopnia)! W poprzednich odsłonach SuperGame Jackpot gracze Superbet walczyli o maksymalną pulę w dużej części rozgrywanych rund zabawy. Jeśli w jednej rundzie wszystkie mecze poprawnie wytypuje więcej niż 1 uczestnik – bukmacher podzieli pulę Jackpota po równo pomiędzy wszystkich laureatów głównej nagrody.

4 poprawne trafienia8 350 zł do podziału pomiędzy wszystkich graczy z 4 prawidłowymi typami.

3 poprawne trafienia8 350 zł do podziału.

2 poprawne trafienia8 350 zł do podziału.

1 poprawne trafienie – każdy klient z jednym prawidłowym wynikiem meczu otrzyma od Superbet nagrodę gwarantowaną, w kwocie 2 zł. Wysokość tej wygranej nie ulega zmianie, niezależnie od liczby zwycięzców.

A zatem łączna pula nagród w każdej pojedynczej rundzie SuperGame Jackpot wynosić będzie od 50 050 zł do 250 050 zł, nie licząc nagród za 1 trafienie!

Rekordowa wygrana w SuperGame Jackpot padła w rundzie zakończonej 13 marca 2022 r. – gracz z Rybnika odebrał Jackpota w kwocie 225 000 zł!

Jak grać w SuperGame Jackpot?

1. Udział w grze jest zawsze bezpłatny, niezwykle prosty, szybki i łatwo dostępny, dla każdej osoby, która ukończyła 18 lat. Jedyne, czego potrzebujesz, to całkowicie darmowe konto gracza w Superbet, które założysz tutaj w ciągu minuty. Pamiętaj, aby podczas rejestracji podać specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS. Zapewni Ci on ekskluzywny pakiet bonusów powitalnych w Superbet, włącznie z wyjątkową ofertą Darmowego zakładu za 34 zł na start (wystarczy 1. wpłata w kwocie min. 50 zł)!

2. Aby wziąć udział w grze SuperGame Jackpot, nie jest konieczne postawienie żadnego zakładu, ani nawet wpłata depozytu. Jednak jeśli planujesz także obstawiać w Superbet, to warto dokonać go od razu po rejestracji, aby mieć już za sobą wszelkie „formalności”, i móc swobodnie cieszyć się grą.

3. Pamiętaj o zaznaczeniu zgody na otrzymywanie wiadomości marketingowych od Superbet. Możesz zrobić to już w formularzu rejestracyjnym lub później, przechodząc do ustawień Twojego konta gracza. Uspokajamy – bukmacher nie udostępni Twoich danych kontaktowych żadnym innym podmiotom, zaś otrzymywane wiadomości będą miały postać przydatnych informacji o aktualnych bonusach i promocjach Superbet. Nie będzie dręczyć Cię żadna niechciana lub nachalna korespondencja. Będziesz miał możliwość wycofania udzielonej zgody w dowolnej chwili, przechodząc do ustawień Twojego konta gracza.

4. To wszystko – możesz już przejść do działu SuperGame Jackpot i oddać swoje pierwsze typy w trwającej aktualnie rundzie. Za pomocą przycisków „+” i „-” ustal wyniki, jakich spodziewasz się w nadchodzących, wskazanych przez bukmachera spotkaniach. Jeśli trafisz chociaż 1 wynik, otrzymasz Twoją wygraną bezpośrednio na konto główne w Superbet, i będziesz mógł w każdej chwili dokonać wypłaty na konto bankowe. Pamiętaj jednak, aby nie zwlekać zbyt długo z odebraniem nagrody – po zakończonej rundzie zaloguj się na swoje konto w Superbet i kliknij potwierdzenie odbioru wygranej. Wtedy środki automatycznie znajdą się na Twoim koncie. Superbet rozlicza zakończoną rundę na następny dzień po jej zakończeniu, tego samego dnia startuje również następna runda, z nowymi 5 meczami do wytypowania.

5. Każda runda SuperGame Jackpot trwa przez tydzień. Spodziewaj się rozpoczęcia nowej rundy w każdy poniedziałek, w godzinach popołudniowych. Zakończenie rundy ma miejsce zwykle w niedzielę, po południu lub wieczorem.

Mecze SuperGame Jackpot (runda 84., 1 – 7 sierpnia 2022 r.) – kursy bukmacherów

W poprzedniej rundzie SuperGame Jackpot nagrody otrzymało 9.814 graczy, a łączna pula nagród przyznanych przez Superbet w postaci prawdziwych pieniędzy, od razu gotowych do wypłaty wyniosła 45.068 zł. Wysokość wygranych wyglądała następująco:

5 poprawnych wyników (Jackpot) – brak wygranych. A zatem aktualna pula Jackpota wynosi już 100.000 zł!

4 poprawne wyniki – 4.175 zł

3 poprawne wyniki – 696 zł

2 poprawne wyniki – 24 zł

1 poprawny wynik (pula dodatkowa) – 2 zł.

Bieżąca runda gry rozpoczęła się w poniedziałek, 1 sierpnia i potrwa do niedzieli, do godz. 17:30. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bukmacher przygotował dla graczy nowy zestaw zdarzeń do wytypowania. Tym razem gracze SuperGame Jackpot muszą wskazać dokładne wyniki 5 meczów piłki nożnej, rozgrywanych w ramach czołowych lig europejskich oraz polskiej PKO BP Ekstraklasy:

West Ham United – Manchester City
1. FC Köln – FC Schalke 04
SC Braga – Sporting Lizbona
Górnik Zabrze – Raków Częstochowa
Olympique Marsylia – Stade de Reims

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej kursy najpopularniejszych w Polsce bukmacherów: Fortuna, Fuksiarz, ETOTO, Noblebet, Betfan oraz PZBuk, które sugerują nam jak szanse wszystkich zespołów w aktualnej rundzie SuperGame ocenili inni bukmacherzy:

Mecz 1 – SuperGame Jackpot
Fortuna: West Ham United – 8.50, remis – 5.00, Manchester City – 1.38
Fuksiarz: West Ham United – 7.60, remis – 5.20, Manchester City – 1.37

Mecz 2 – SuperGame Jackpot
Fortuna: 1. FC Köln – 1.75, remis – 4.10, FC Schalke 04 – 4.30
ETOTO: 1. FC Köln – 1.77, remis – 4.20, FC Schalke 04 – 4.30

Mecz 3 – SuperGame Jackpot
Fortuna: SC Braga – 3.75, remis – 3.40, Sporting Lizbona – 2.01
Noblebet: SC Braga – 3.95, remis – 3.55, Sporting Lizbona – 1.95

Mecz 4 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Górnik Zabrze – 3.40, remis – 3.50, Raków Częstochowa – 2.21
Betfan: Górnik Zabrze – 3.25, remis – 3.55, Raków Częstochowa – 2.17

Mecz 5 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Olympique Marsylia – 1.60, remis – 4.15, Stade de Reims – 5.50
PZBuk: Olympique Marsylia – 1.57, remis – 3.95, Stade de Reims – 6.00

Po zakończeniu aktualnej, kolejna runda SuperGame Jackpot zostanie udostępniona graczom już w poniedziałek, w godzinach popołudniowych.

Odbierz darmowy zakład za 34 zł w Superbet – tylko z ekskluzywnym kodem

Warto zainteresować się również wysokimi bonusami powitalnymi, oferowanymi nowym klientom Superbet. Pamiętaj, aby podczas rejestracji podać kod promocyjny Superbet: MAKSYMALNYBONUS, który pozwoli Ci cieszyć się na start Darmowym zakładem w kwocie 34 zł (aby z niego skorzystać, wymagana jest jednak 1. wpłata w kwocie min. 50 zł). Otrzymasz także podwojenie pierwszej wpłaty do 200 zł oraz Cashback aż do 1.300 zł, w postaci pierwszego tygodnia gry bez ryzyka! Dodatkowo za instalację aplikacji Superbet na Twoim urządzeniu mobilnym, zgarniesz kolejny bonus – tym razem w kwocie 20 zł. A zatem rejestracja z kodem: MAKSYMALNYBONUS zwiększy Twój stan środków na grę o nawet 1554 zł!

Zdecydowanie godna uwagi jest również druga całkowicie darmowa gra bukmachera, w której codziennie możesz odbierać bonusy bez depozytu po zakręceniu kołem. W praktyce zazwyczaj udaje się zgarniać nowy bonus przez kilka dni w każdym tygodniu. Kwoty bonusów bez wpłaty wynoszą od 5 do 30 zł, można też wylosować bonus depozytowy „wpłać 50 zł, odbierz 50 zł”. Wszystkie bonusy mają jasne i dość łatwe do spełnienia warunki obrotu wymaganego do dokonania wypłaty. Każdy z dostępnych na kole bonusów może oczywiście zostać wylosowany wielokrotnie w różnych dniach. Jak przystało na Superbet, i w tej grze nie mogło zabraknąć dużej wygranej w puli. Jackpot widoczny na kole losującym wynosi aż 2.000 zł! Sprawdź darmową grę SuperSpin.

Pamiętaj o zaznaczeniu zgody na otrzymywanie wiadomości marketingowych – możesz zrobić to już w trakcie rejestracji lub później w ustawieniach Twojego konta gracza Superbet. Nie będziesz otrzymywał niechcianych wiadomości reklamowych, ale regularne informacje od Superbet, o wprowadzanych czasowo bonusach dla graczy. Będziesz mógł łatwo wycofać zgodę w dowolnym momencie, wchodząc do ustawień Twojego konta gracza.

Aktualny ranking bukmacherów online znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Mecze SuperGame Jackpot (runda 83., 25 – 30 lipca 2022 r.) – kursy bukmacherów

W poprzedniej rundzie SuperGame Jackpot nagrody otrzymało 14.183 graczy, a łączna pula nagród przyznanych przez Superbet w postaci prawdziwych pieniędzy, od razu gotowych do wypłaty wyniosła 47.452 zł. Wysokość wygranych wyglądała następująco:

5 poprawnych wyników (Jackpot) – brak wygranych. A zatem aktualna pula Jackpota wynosi już 75.000 zł!

4 poprawne wyniki – 835 zł

3 poprawne wyniki – 27 zł

2 poprawne wyniki – 3 zł

1 poprawny wynik (pula dodatkowa) – 2 zł.

Bieżąca runda gry rozpoczęła się w poniedziałek, 25 lipca i potrwa do soboty, do godz. 18:00. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bukmacher przygotował dla graczy nowy zestaw zdarzeń do wytypowania. Tym razem gracze SuperGame Jackpot muszą wskazać dokładne wyniki 5 meczów piłki nożnej, rozgrywanych w ramach europejskich i azjatyckich spotkań o superpuchar:

Liverpool F.C. – Manchester City (Tarcza Wspólnoty)
Trabzonspor – Sivasspor (Superpuchar Turcji)
Ajax Amsterdam – PSV Eindhoven (Superpuchar Holandii)
RB Lipsk – Bayern Monachium (Superpuchar Niemiec)
FC Porto – CD Tondela (Superpuchar Portugalii)

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej kursy najpopularniejszych w Polsce bukmacherów: Fortuna, Fuksiarz, ETOTO, Noblebet, Betfan oraz PZBuk, które sugerują nam jak szanse wszystkich zespołów w aktualnej rundzie SuperGame ocenili inni bukmacherzy:

Mecz 1 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Liverpool F.C. – 3.15, remis – 3.70, Manchester City – 2.37
Fuksiarz: Liverpool F.C. – 3.05, remis – 3.60, Manchester City – 2.25

Mecz 2 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Trabzonspor – 1.88, remis – 3.40, Sivasspor – 4.10
ETOTO: Trabzonspor – 1.95, remis – 3.40, Sivasspor – 4.00

Mecz 3 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Ajax Amsterdam – 1.85, remis – 3.90, PSV Eindhoven – 3.75
Noblebet: Ajax Amsterdam – 1.77, remis – 4.10, PSV Eindhoven – 4.15

Mecz 4 – SuperGame Jackpot
Fortuna: RB Lipsk – 3.40, remis – 4.00, Bayern Monachium – 1.92
Betfan: RB Lipsk – 3.65, remis – 4.05, Bayern Monachium – 1.90

Mecz 5 – SuperGame Jackpot
Fortuna: FC Porto – 1.15, remis – 8.00, CD Tondela – 17.00
PZBuk: FC Porto – 1.12, remis – 8.50, CD Tondela – 17.00

Mecze SuperGame Jackpot (runda 82., 18 – 23 lipca 2022 r.) – kursy bukmacherów

W poprzedniej rundzie SuperGame Jackpot nagrody otrzymało 12.702 graczy, a łączna pula nagród przyznanych przez Superbet w postaci prawdziwych pieniędzy, od razu gotowych do wypłaty wyniosła 46.848 zł. Wysokość wygranych wyglądała następująco:

5 poprawnych wyników (Jackpot) – brak wygranych. A zatem aktualna pula Jackpota wynosi już 50.000 zł!

4 poprawne wyniki – 2.088 zł

3 poprawne wyniki – 46 zł

2 poprawne wyniki – 4 zł

1 poprawny wynik (pula dodatkowa) – 2 zł.

Bieżąca runda gry rozpoczęła się w poniedziałek, 18 lipca i potrwa do soboty, do godz. 15:00. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bukmacher przygotował dla graczy nowy zestaw zdarzeń do wytypowania. Tym razem gracze SuperGame Jackpot muszą wskazać dokładne wyniki 5 meczów piłki nożnej, rozgrywanych w ramach 2. kolejki nowego sezonu polskiej PKO BP Ekstraklasy oraz Fortuna 1 Ligi:

Puszcza Niepołomice – Stal Rzeszów
Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec
Cracovia – Korona Kielce
Legia Warszawa – Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów – Ruch Chorzów

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej kursy najpopularniejszych w Polsce bukmacherów: Fuksiarz, Fortuna, ETOTO, Noblebet, Betfan oraz PZBuk, które sugerują nam jak szanse wszystkich zespołów w aktualnej rundzie SuperGame ocenili inni bukmacherzy:

Mecz 1 – SuperGame Jackpot
Fuksiarz: Puszcza Niepołomice – 2.45, remis – 3.20, Stal Rzeszów – 2.85
ETOTO: Puszcza Niepołomice – 2.50, remis – 3.20, Stal Rzeszów – 2.90

Mecz 2 – SuperGame Jackpot
Fuksiarz: Arka Gdynia – 1.77, remis – 3.65, Zagłębie Sosnowiec – 4.40
Fortuna: Arka Gdynia – 1.80, remis – 3.65, Zagłębie Sosnowiec – 4.70

Mecz 3 – SuperGame Jackpot
Fuksiarz: Cracovia – 1.60, remis – 4.00, Korona Kielce – 5.70
Noblebet: Cracovia – 1.65, remis – 4.20, Korona Kielce – 6.25

Mecz 4 – SuperGame Jackpot
Fuksiarz: Legia Warszawa – 1.82, remis – 3.70, Zagłębie Lubin – 4.40
Betfan: Legia Warszawa – 1.81, remis – 3.70, Zagłębie Lubin – 4.35

Mecz 5 – SuperGame Jackpot
Fuksiarz: Chrobry Głogów – 2.18, remis – 3.35, Ruch Chorzów – 3.20
PZBuk: Chrobry Głogów – 2.20, remis – 3.35, Ruch Chorzów – 3.40

Mecze SuperGame Jackpot (runda 81., 11 – 16 lipca 2022 r.) – kursy bukmacherów

W poprzedniej rundzie SuperGame Jackpot nagrody otrzymało 12.334 graczy, a łączna pula nagród przyznanych przez Superbet w postaci prawdziwych pieniędzy, od razu gotowych do wypłaty wyniosła 93.476 zł. Wysokość wygranych wyglądała następująco:

6 poprawnych odpowiedzi (Jackpot) – 2 wygrane po 25.000 zł. A zatem aktualna pula Jackpota wynosi 25.000 zł!

5 poprawnych odpowiedzi – 77 zł

4 poprawne odpowiedzi – 9 zł

3 poprawne odpowiedzi – 3 zł

2 poprawne odpowiedzi (pula dodatkowa) – 2 zł.

Bieżąca runda gry rozpoczęła się w poniedziałek, 11 lipca i potrwa do soboty, do godz. 17:30. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bukmacher przygotował dla graczy nowy zestaw zdarzeń do wytypowania. Tym razem gracze SuperGame Jackpot muszą wskazać dokładne wyniki 5 meczów piłki nożnej, rozgrywanych w ramach 1. kolejki nowego sezonu polskiej PKO BP Ekstraklasy:

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice
Korona Kielce – Legia Warszawa
Radomiak Radom – Miedź Legnica
Wisła Płock – Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin – Widzew Łódź

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej kursy najpopularniejszych w Polsce bukmacherów: Fortuna, Fuksiarz, ETOTO, Noblebet, Betfan oraz PZBuk, które sugerują nam jak szanse wszystkich zespołów w aktualnej rundzie SuperGame ocenili inni bukmacherzy:

Mecz 1 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Jagiellonia Białystok – 2.77, remis – 3.30, Piast Gliwice – 2.65
Fuksiarz: Jagiellonia Białystok – 2.75, remis – 3.30, Piast Gliwice – 2.55

Mecz 2 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Korona Kielce – 3.65, remis – 3.55, Legia Warszawa – 2.05
ETOTO: Korona Kielce – 3.85, remis – 3.60, Legia Warszawa – 2.00

Mecz 3 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Radomiak Radom – 2.28, remis – 3.40, Miedź Legnica – 3.25
Noblebet: Radomiak Radom – 2.27, remis – 3.55, Miedź Legnica – 3.60

Mecz 4 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Wisła Płock – 2.87, remis – 3.30, Lechia Gdańsk – 2.56
Betfan: Wisła Płock – 2.76, remis – 3.35, Lechia Gdańsk – 2.58

Mecz 5 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Pogoń Szczecin – 1.60, remis – 4.25, Widzew Łódź – 5.50
PZBuk: Pogoń Szczecin – 1.54, remis – 4.15, Widzew Łódź – 6.00

Pytania SuperGame Jackpot (runda 80., 4 – 9 lipca 2022 r.) – kursy bukmacherów

W poprzedniej rundzie SuperGame Jackpot nagrody otrzymało 10.078 graczy, a łączna pula nagród przyznanych przez Superbet w postaci prawdziwych pieniędzy, od razu gotowych do wypłaty wyniosła 37.948 zł. Wysokość wygranych wyglądała następująco:

10 poprawnych typów (Jackpot) – brak wygranych, gdyż 2 walki zostały rozliczone jako zwrot. A zatem aktualna pula Jackpota wynosi już 50.000 zł!

9 poprawnych typów – brak wygranych, gdyż 2 walki zostały rozliczone jako zwrot

8 poprawnych typów – 11 zł

7 poprawnych typów – 3 zł

6 poprawnych typów (pula dodatkowa) – 2 zł.

Bieżąca runda gry rozpoczęła się w poniedziałek, 4 lipca i potrwa do soboty, do godz. 20:10. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bukmacher przygotował dla graczy nowy zestaw zdarzeń do wytypowania. Tym razem jednak runda SuperGame jest nietypowa, gdyż zamiast wskazania wyników 5 meczów piłki nożnej, gracze muszą udzielić odpowiedzi na 6 pytań dot. statystyk meczu finałowego Superpucharu Polski, rozgrywanego na stadionie Lecha (Stadion Poznań) w Poznaniu. Zamiast podania dokładnych wyników spotkań należy więc udzielić odpowiedzi na pytania dot. meczu:

Lech Poznań – Raków Częstochowa (finał Superpucharu Polski, w Poznaniu)

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej kursy najpopularniejszych w Polsce bukmacherów: Fortuna, Fuksiarz, ETOTO, Noblebet, Betfan, PZBuk oraz STS, które sugerują nam jak szanse obydwu zespołów w aktualnej rundzie SuperGame ocenili inni bukmacherzy:

Pytanie 1 – SuperGame Jackpot
Kto wygra mecz?
Lech Poznań
Remis
Raków Częstochowa

Fortuna: Lech Poznań – 3.20, remis – 3.65, Raków Częstochowa – 2.10
Fuksiarz: Lech Poznań – 3.50, remis – 3.80, Raków Częstochowa – 2.00
ETOTO: Lech Poznań – 3.65, remis – 3.50, Raków Częstochowa – 2.10
Noblebet: Lech Poznań – 2.90, remis – 3.80, Raków Częstochowa – 2.10
Betfan: Lech Poznań – 3.70, remis – 3.60, Raków Częstochowa – 2.00
PZBuk: Lech Poznań – 3.45, remis – 3.35, Raków Częstochowa – 2.05
STS: Lech Poznań – 3.60, remis – 3.75, Raków Częstochowa – 2.15

Pytanie 2 – SuperGame Jackpot
Jaki będzie dokładny wynik 1. połowy?
0:0
1:0
0:1
1:1
2:0
Inny niż podany

Pytanie 3 – SuperGame Jackpot
Ile goli padnie w meczu?
0
1
2
3
4
5
6+

Pytanie 4 – SuperGame Jackpot
Ile żółtych kartek będzie w meczu?
0
1
2
3
4
5
6
7+

Pytanie 5 – SuperGame Jackpot
Ile rzutów rożnych będzie w meczu?
0-6
7-8
9-10
11-12
13-14
15+

Pytanie 6 – SuperGame Jackpot
Ile spalonych będzie w meczu?
0
1
2
3
4
5
6+

Walki SuperGame Jackpot (runda 79., 27 czerwca – 2 lipca 2022 r.) – kursy bukmacherów

W poprzedniej rundzie SuperGame Jackpot nagrody otrzymało 21.964 graczy, a łączna pula nagród przyznanych przez Superbet w postaci prawdziwych pieniędzy, od razu gotowych do wypłaty wyniosła 75.199 zł. Wysokość wygranych wyglądała następująco:

5 poprawnych odpowiedzi (Jackpot) – 163 wygrane, każda po 154 zł. A zatem aktualna pula Jackpota wynosi 25.000 zł!

4 poprawne odpowiedzi – 7 zł

3 poprawne odpowiedzi – 2 zł

2 poprawne odpowiedzi – 2 zł

1 poprawna odpowiedź (pula dodatkowa) – 2 zł.

Bieżąca runda gry rozpoczęła się w poniedziałek, 27 czerwca i potrwa do soboty, do godz. 23:30. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bukmacher przygotował dla graczy nowy zestaw zdarzeń do wytypowania. Tym razem jednak runda SuperGame jest nietypowa, gdyż zamiast wskazania wyników 5 meczów piłki nożnej, gracze otrzymali do przewidzenia zwycięzców 10 walk MMA, które odbędą się podczas niedzielnej gali UFC 276 w T-Mobile Arena, w amerykańskim Paradise, Nevada. Zamiast podania dokładnych wyników piłkarskich spotkań musimy więc wskazać rozstrzygnięcia walk MMA w najpopularniejszej na świecie federacji:

Brad Tavares – Dricus Du Plessis
Jessica Eye – Maycee Barber
Ian Garry – Gabriel Green
Robbie Lawler – Bryan Barberena
Brad Riddell – Jalin Turner
Pedro Munhoz – Sean O’Malley
Lauren Murphy – Miesha Tate (walka odwołana)
Sean Strickland – Alexsandro Pereira
Alexander Volkanovski – Max Holloway
Israel Adesanya – Jared Cannonier

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej dane statystyczne wszystkich zawodników oraz kursy najpopularniejszych w Polsce bukmacherów: Fortuna, ETOTO, Noblebet, Betfan oraz STS, które sugerują nam jak szanse wojowników we wszystkich walkach aktualnej rundy SuperGame ocenili inni bukmacherzy:

Walka 1 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Brad Tavares #12 – 1.80, Dricus Du Plessis – 2.01
ETOTO: Brad Tavares #12 – 2.10, Dricus Du Plessis – 1.75

Brad Tavares #12
Rekord: 19 – 7 – 0
Wiek: 34
Wzrost: 1,85 m
Waga: 83,9 kg
Zasięg ramion: 188 cm

Dricus Du Plessis
Rekord: 16 – 2 – 0
Wiek: 28
Wzrost: 1,85 m
Waga: 83,9 kg
Zasięg ramion: 193 cm

Walka 2 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Jessica Eye #10 – 2.69, Maycee Barber #13 – 1.47
Noblebet: Jessica Eye #10 – 3.00, Maycee Barber #13 – 1.33

Jessica Eye #10
Rekord: 15 – 10 – 0 , 1BW
Wiek: 35
Wzrost: 1,68 m
Waga: 56,7 kg
Zasięg ramion: 167,6 cm

Maycee Barber #13
Rekord: 10 – 2 – 0
Wiek: 24
Wzrost: 1,65 m
Waga: 56,7 kg
Zasięg ramion: 165,1 cm

Walka 3 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Ian Garry – 1.63, Gabriel Green – 2.28
Betfan: Ian Garry – 1.59, Gabriel Green – 2.32

Ian Garry
Rekord: 9-0-0
Wiek: 24
Waga: 77,3 kg
Wzrost: 191 cm
Zasięg ramion: 188 cm

Gabriel Green
Rekord: 11-3-0
Wiek: 29
Waga: 77,3 kg
Wzrost: 178 cm
Zasięg ramion: 185 cm

Walka 4 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Robbie Lawler – 1.80, Bryan Barberena – 2.01
STS: Robbie Lawler – 1.72, Bryan Barberena – 2.10

Robbie Lawler
Rekord: 29 – 15 – 0 , 1BW
Wiek: 40
Wzrost: 1,80 m
Waga: 77,1 kg
Zasięg ramion: 188 cm

Bryan Barberena
Rekord: 17 – 8 – 0
Wiek: 33
Wzrost: 1,83 m
Waga: 77,1 kg
Zasięg ramion: 184,2 cm

Walka 5 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Brad Riddell #14 – 2.01, Jalin Turner – 1.80
ETOTO: Brad Riddell #14 – 2.10, Jalin Turner – 1.74

Brad Riddell #14
Rekord: 10 – 2 – 0
Wiek: 30
Wzrost: 1,70 m
Waga: 70,3 kg
Zasięg ramion: 180,3 cm

Jalin Turner
Rekord: 12 – 5 – 0
Wiek: 27
Wzrost: 1,91 m
Waga: 70,3 kg
Zasięg ramion: 195,6 cm

Walka 6 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Pedro Munhoz #9 – 3.10, Sean O’Malley #13 – 1.37
Noblebet: Pedro Munhoz #9 – 3.30, Sean O’Malley #13 – 1.28

Pedro Munhoz #9
Rekord: 19 – 7 – 0 , 1BW
Wiek: 35
Wzrost: 1,68 m
Waga: 61,2 kg
Zasięg ramion: 165,1 cm

Sean O’Malley #13
Rekord: 15 – 1 – 0
Wiek: 27
Wzrost: 1,80 m
Waga: 61,2 kg
Zasięg ramion: 182,9 cm

Walka 7 – SuperGame Jackpot
Lauren Murphy – Miesha Tate (walka odwołana)

Lauren Murphy
Rekord: 15 – 5 – 0
Wiek: 38
Wzrost: 1,65 m
Waga: 56,7 kg
Zasięg ramion: 170,2 cm

Miesha Tate
Rekord: 19 – 8 – 0
Wiek: 35
Wzrost: 1,68 m
Waga: 56,7 kg
Zasięg ramion: 165,1 cm

Walka 8 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Sean Strickland #4 – 2.01, Alexsandro Pereira – 1.80
Betfan: Sean Strickland #4 – 1.95, Alexsandro Pereira – 1.83

Sean Strickland #4
Rekord: 25 – 3 – 0
Wiek: 31
Wzrost: 1,85 m
Waga: 83,9 kg
Zasięg ramion: 193 cm

Alexsandro Pereira
Rekord: 5 – 1 – 0
Wiek: 34
Wzrost: 1,93 m
Waga: 83,9 kg
Zasięg ramion: 200,7 cm

Walka 9 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Alexander Volkanovski – 1.50, Max Holloway #1 – 2.59
STS: Alexander Volkanovski – 1.52, Max Holloway #1 – 2.55

Alexander Volkanovski
Rekord: 24 – 1 – 0
Wiek: 33
Wzrost: 1,68 m
Waga: 65,8 kg
Zasięg ramion: 181,6 cm

Max Holloway #1
Rekord: 23 – 6 – 0
Wiek: 30
Wzrost: 1,80 m
Waga: 65,8 kg
Zasięg ramion: 175,3 cm

Walka 10 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Israel Adesanya – 1.25, Jared Cannonier #2 – 3.96
ETOTO: Israel Adesanya – 1.25, Jared Cannonier #2 – 4.00

Israel Adesanya
Rekord: 22 – 1 – 0
Wiek: 32
Wzrost: 1,93 m
Waga: 83,9 kg
Zasięg ramion: 203,2 cm

Jared Cannonier #2
Rekord: 15 – 5 – 0
Wiek: 38
Wzrost: 1,80 m
Waga: 83,9 kg
Zasięg ramion: 196,8 cm

Pytania SuperGame Jackpot (runda 78., 21 – 26 czerwca 2022 r.) – kursy bukmacherów

W poprzedniej rundzie SuperGame Jackpot nagrody otrzymało 11.961 graczy, a łączna pula nagród przyznanych przez Superbet w postaci prawdziwych pieniędzy, od razu gotowych do wypłaty wyniosła 111.960 zł. Wysokość wygranych wyglądała następująco:

9 poprawnych typów (Jackpot) – 12 wygranych, każda po 6.250 zł. A zatem aktualna pula Jackpota wynosi 25.000 zł!

8 poprawnych typów – 32 zł

7 poprawnych typów – 5 zł

6 poprawnych typów – 2 zł

5 poprawnych typów (pula dodatkowa) – 2 zł.

Bieżąca runda gry rozpoczęła się we wtorek, 21 czerwca i potrwa do niedzieli, do godz. 15:30. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bukmacher przygotował dla graczy nowy zestaw zdarzeń do wytypowania. Tym razem jednak runda SuperGame jest nietypowa, gdyż zamiast wskazania wyników 5 meczów piłki nożnej, gracze otrzymali do przewidzenia różne dane statystyczne dot. niedzielnego meczu Polski w siatkówce mężczyzn w Lidze Narodów. Zamiast podania dokładnych wyników piłkarskich spotkań musimy więc udzielić odpowiedzi na 5 pytań dotyczących siatkarskiego starcia:

USA – Polska

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej kursy najpopularniejszych w Polsce bukmacherów: Fortuna, ETOTO, Noblebet, Fuksiarz, Betfan, STS oraz PZBuk, które sugerują nam jak szanse Polski w starciu ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki w aktualnej rundzie SuperGame ocenili inni bukmacherzy:

Fortuna: USA – 3.10, Polska – 1.37
ETOTO: USA – 3.25, Polska – 1.35
Noblebet: USA – 3.35, Polska – 1.33
Fuksiarz: USA – 2.65, Polska – 1.43
Betfan: USA – 2.89, Polska – 1.40
STS: USA – 3.10, Polska – 1.42
PZBuk: USA – 3.25, Polska – 1.34

Pytanie 1 – SuperGame Jackpot
Jaki będzie dokładny wynik meczu?
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3

Pytanie 2 – SuperGame Jackpot
Ile punktów będzie w 1. secie?
0-40
41-42
43-44
45-46
47-48
49+

Pytanie 3 – SuperGame Jackpot
Ile punktów z bloku zdobędzie Polska?
0-5
6
7
8
9
10+

Pytanie 4 – SuperGame Jackpot
Ile asów serwisowych zdobędzie Polska?
0-2
3
4
5
6
7+

Pytanie 5 – SuperGame Jackpot
W którym secie padnie najwięcej punktów?
1. set
2. set
3. set
4. set

Walki SuperGame Jackpot (runda 77., 13 – 18 czerwca 2022 r.) – kursy bukmacherów

W poprzedniej rundzie SuperGame Jackpot nagrody otrzymało 5.876 graczy, a łączna pula nagród przyznanych przez Superbet w postaci prawdziwych pieniędzy, od razu gotowych do wypłaty wyniosła 35.403 zł. Wysokość wygranych wyglądała następująco:

5 poprawnych wyników (Jackpot) – brak wygranych. A zatem aktualna pula Jackpota wynosi już 75.000 zł!

4 poprawne wyniki – brak wygranych

3 poprawne wyniki – 418 zł

2 poprawne wyniki – 11 zł

1 poprawny wynik (pula dodatkowa) – 2 zł.

Bieżąca runda gry rozpoczęła się w poniedziałek, 13 czerwca i potrwa do soboty, do godz. 19:00. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bukmacher przygotował dla graczy nowy zestaw zdarzeń sportowych do wytypowania. Tym razem jednak runda SuperGame jest nietypowa, gdyż zamiast 5 meczów piłki nożnej, gracze otrzymali do przewidzenia rozstrzygnięcia wszystkich 9 walk, które odbędą się w ramach sobotniej gali KSW 71 w Toruniu (8 walk MMA i 1 w formule K-1). Zamiast dokładnych wyników piłkarskich spotkań musimy więc wytypować zwycięzcę lub remis w pojedynkach mieszanych sztuk walki:

Marc Doussis – Przemysław Dzwoniarek
Artur Sowiński – Donovan Desmae
Filip Stawowy – Michal Martinek
Jakub Wikłacz – Bruno Augusto dos Santos
Roman Szymański – Valeriu Mircea
Artur Szpilka – Sergey Radchenko
Borys Mańkowski – Daniel Torres
Marcin Różalski – Errol Zimmerman
(formuła K-1 w małych rękawicach)
Marian Ziółkowski – Sebastian Rajewski

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej ważne informacje dotyczące zawodników oraz kursy najpopularniejszych w Polsce bukmacherów: Fortuna (partner federacji KSW), ETOTO, Betfan oraz STS, które sugerują nam jak szanse wojowników we wszystkich walkach aktualnej rundy SuperGame ocenili inni bukmacherzy:

Walka 1 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Marc Doussis – 1.66, Przemysław Dzwoniarek – 2.22
ETOTO: Marc Doussis – 1.67, Przemysław Dzwoniarek – 2.20

Marc Doussis
Kategoria wagowa: 93 kg
Wzrost: 184 cm
Zasięg: 192 cm
Data urodzenia: 1989-06-16
Kraj: Niemcy / Grecja
Pozycja: Klasyczna
Debiut : 2021-12-18
Rekord KSW: 0-1-0

Przemysław Dzwoniarek
Kategoria wagowa: 93 kg
Wzrost: 188 cm
Zasięg: 192 cm
Data urodzenia: 1989-08-12
Kraj: Polska
Pozycja: Klasyczna
Debiut: 2022-01-15
Rekord KSW: 0-0-0

Walka 2 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Artur Sowiński – 1.90, Donovan Desmae – 1.90
Betfan: Artur Sowiński – 2.10, Donovan Desmae – 1.70

Artur Sowiński
Kategoria wagowa: 70,3 kg
Wzrost: 178 cm
Zasięg: 187 cm
Data urodzenia: 1987-03-26
Kraj: Polska
Pozycja: Klasyczna
Debiut: 2010-09-18
Rekord KSW: 11-9-0

Donovan Desmae
Kategoria wagowa: 70,3 kg (miejsce 6.)
Wzrost: 180 cm
Zasięg: 181 cm
Data urodzenia: 1991-12-20
Kraj: Belgia
Pozycja: Klasyczna
Debiut: 2021-06-05
Rekord KSW: 1-1-0

Walka 3 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Filip Stawowy – 1.77, Michal Martinek – 2.05
STS: Filip Stawowy – 1.70, Michal Martinek – 2.15

Filip Stawowy
Kategoria wagowa: 120,2 kg
Wzrost: 187 cm
Zasięg: 194 cm
Data urodzenia: 1996-07-27
Kraj: Polska
Pozycja: Klasyczna
Debiut: 2022-06-18
Rekord KSW: 0-0-0

Michal Martinek
Kategoria wagowa: 120,2 kg
Wzrost: 188 cm
Zasięg: 199 cm
Data urodzenia: 1990-04-19
Kraj: Czechy
Pozycja: Klasyczna
Debiut: 2022-06-18
Rekord KSW: 0-0-0

Walka 4 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Jakub Wikłacz – 1.53, Bruno Augusto dos Santos – 2.51
ETOTO: Jakub Wikłacz – 1.47, Bruno Augusto dos Santos – 2.70

Jakub Wikłacz
Kategoria wagowa: 61,2 kg (miejsce 1.)
Wzrost: 176 cm
Zasięg: 185 cm
Data urodzenia: 1996-09-10
Kraj: Polska
Pozycja: Klasyczna
Debiut: 2020-07-11
Rekord KSW: 2-1-0

Bruno Augusto dos Santos
Kategoria wagowa: 61,2 kg (miejsce 3.)
Wzrost: 175 cm
Zasięg: 185 cm
Data urodzenia: 1998-11-14
Kraj: Brazylia
Pozycja: Zmienna
Debiut: 2020-12-19
Rekord KSW: 1-2-0

Walka 5 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Roman Szymański – 1.33, Valeriu Mircea – 3.32
Betfan: Roman Szymański – 1.35, Valeriu Mircea – 3.05

Roman Szymański
Kategoria wagowa: 70,3 kg (miejsce 3.)
Wzrost: 173 cm
Zasięg: 180 cm
Data urodzenia: 1993-05-04
Kraj: Polska
Pozycja: Klasyczna
Debiut: 2016-12-03
Rekord KSW: 8-2-0

Valeriu Mircea
Kategoria wagowa: 70,3 kg
Wzrost: 173 cm
Zasięg: brak danych
Data urodzenia: 1993-10-05
Kraj: Mołdawia
Pozycja: Klasyczna
Debiut: 2022-06-18
Rekord KSW: 0-0-0

Walka 6 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Artur Szpilka – 2.08, Sergey Radchenko – 1.75
STS: Artur Szpilka – 2.15, Sergey Radchenko – 1.70

Artur Szpilka
Kategoria wagowa: 120,2 kg
Wzrost: 192 cm
Zasięg: 193 cm
Data urodzenia: 1989-04-12
Kraj: Polska
Pozycja: Klasyczna
Debiut: 2022-06-18
Rekord KSW: 0-0-0

Sergey Radchenko
Kategoria wagowa: 120,2 kg
Wzrost: 186 cm
Zasięg: 192 cm
Data urodzenia: 1987-04-10
Kraj: Ukraina
Pozycja: Klasyczna
Debiut: 2022-06-18
Rekord KSW: 0-0-0

Walka 7 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Borys Mańkowski – 1.25, Daniel Torres – 3.96
ETOTO: Borys Mańkowski – 1.27, Daniel Torres – 3.80

Borys Mańkowski
Kategoria wagowa: 70,3 kg (miejsce 1.)
Wzrost: 170 cm
Zasięg: 178 cm
Data urodzenia: 1989-10-13
Kraj: Polska
Pozycja: Klasyczna
Debiut: 2010-09-18
Rekord KSW: 11-6-0

Daniel Torres
Kategoria wagowa: 65,8 kg (miejsce 1.)
Wzrost: 178 cm
Zasięg: 170 cm
Data urodzenia: 1994-02-06
Kraj: Austria / Brazylia
Pozycja: Klasyczna
Debiut: 2018-09-06
Rekord KSW: 4-2-0

Walka 8 – SuperGame Jackpot (formuła K-1 w małych rękawicach)
Fortuna: Marcin Różalski – 2.59, Errol Zimmerman – 1.50
Betfan: Marcin Różalski – 2.60, Errol Zimmerman – 1.47

Marcin Różalski
Kategoria wagowa: 120,2 kg
Wzrost: 187 cm
Zasięg: 194 cm
Data urodzenia: 1978-07-29
Kraj: Polska
Pozycja: Klasyczna
Debiut: 2011-03-19
Rekord KSW: 7-3-0

Errol Zimmerman
Kategoria wagowa: 120,2 kg
Wzrost: 191 cm
Zasięg: 197 cm
Data urodzenia: 1986-04-20
Kraj: Holandia
Pozycja: Klasyczna
Debiut: 2022-06-18
Rekord KSW: 0-0-0

Walka 9 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Marian Ziółkowski – 1.14, Sebastian Rajewski – 5.70
STS: Marian Ziółkowski – 1.12, Sebastian Rajewski – 6.25

Marian Ziółkowski
Kategoria wagowa: 70,3 kg (mistrz)
Wzrost: 185 cm
Zasięg: 190 cm
Data urodzenia: 1990-07-17
Kraj: Polska
Pozycja: Klasyczna
Debiut: 2018-06-09
Rekord KSW: 5-2-0

Sebastian Rajewski
Kategoria wagowa: 70,3 kg (miejsce 2.)
Wzrost: 177 cm
Zasięg: 174 cm
Data urodzenia: 1992-05-21
Kraj: Polska
Pozycja: Zmienna
Debiut: 2020-08-29
Rekord KSW: 4-1-0

Mecze SuperGame Jackpot (runda 76., 6 – 11 czerwca 2022 r.) – kursy bukmacherów

W poprzedniej rundzie SuperGame Jackpot nagrody otrzymało 7.689 graczy, a łączna pula nagród przyznanych przez Superbet w postaci prawdziwych pieniędzy, od razu gotowych do wypłaty wyniosła 39.450 zł. Wysokość wygranych wyglądała następująco:

5 poprawnych wyników (Jackpot) – brak wygranych. A zatem aktualna pula Jackpota wynosi już 50.000 zł!

4 poprawne wyniki – brak wygranych

3 poprawne wyniki – 1.670 zł

2 poprawne wyniki – 16 zł

1 poprawny wynik (pula dodatkowa) – 2 zł.

Bieżąca runda gry rozpoczęła się w poniedziałek, 6 czerwca i potrwa do soboty, do godz. 20:45. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bukmacher przygotował dla graczy nowych 5 meczów do wytypowania wyników. Tym razem wszystkie spotkania należą do rozgrywek Ligi Narodów UEFA, a zatem musimy wskazać rozstrzygnięcia potyczek krajowych reprezentacji:

Holandia – Polska
Anglia – Włochy
Walia – Belgia
Węgry – Niemcy
Rumunia – Finlandia

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej kursy najpopularniejszych w Polsce bukmacherów: Fortuna, ETOTO, Noblebet oraz Fuksiarz, które sugerują nam jak szanse zespołów we wszystkich meczach aktualnej rundy SuperGame ocenili inni bukmacherzy:

Mecz 1 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Holandia – 1.34, remis – 5.50, Polska – 9.20
ETOTO: Holandia – 1.30, remis – 6.25, Polska – 11.00

Mecz 2 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Anglia – 1.88, remis – 3.45, Włochy – 4.65
Noblebet: Anglia – 1.92, remis – 3.60, Włochy – 4.95

Mecz 3 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Walia – 4.45, remis – 3.90, Belgia – 1.80
Fuksiarz: Walia – 3.95, remis – 3.90, Belgia – 1.85

Mecz 4 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Węgry – 7.20, remis – 4.70, Niemcy – 1.46
ETOTO: Węgry – 7.00, remis – 4.90, Niemcy – 1.48

Mecz 5 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Rumunia – 2.65, remis – 3.15, Finlandia – 3.25
Noblebet: Rumunia – 2.80, remis – 3.05, Finlandia – 2.75

Mecze SuperGame Jackpot (runda 75., 30 maja – 5 czerwca 2022 r.) – kursy bukmacherów

Pierwsza runda nowej edycji gry rozpoczęła się w poniedziałek, 30 maja i potrwa do niedzieli, do godz. 20:45. Warto zatem pospieszyć się, jeśli chce się uzyskać swoją szansę na wielką wygraną w Superbet.
Jak co tydzień, bukmacher przygotował dla graczy nowych 5 meczów do wytypowania wyników. Tym razem wszystkie spotkania należą do rozgrywek Ligi Narodów UEFA, a zatem musimy wskazać rozstrzygnięcia potyczek krajowych reprezentacji:

Czechy – Hiszpania
Portugalia – Szwajcaria
Szwecja – Norwegia
Serbia – Słowenia
Kosowo – Grecja

Aby ułatwić naszym Użytkownikom decyzję dotyczącą typów, prezentujemy poniżej kursy najpopularniejszych w Polsce bukmacherów: Fortuna, ETOTO, Noblebet oraz Fuksiarz, które sugerują nam jak szanse zespołów we wszystkich meczach aktualnej rundy SuperGame ocenili inni bukmacherzy:

Mecz 1 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Czechy – 5.30, remis – 3.85, Hiszpania – 1.72
ETOTO: Czechy – 5.25, remis – 3.85, Hiszpania – 1.77

Mecz 2 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Portugalia – 1.75, remis – 3.80, Szwajcaria – 5.10
Noblebet: Portugalia – 1.67, remis – 3.75, Szwajcaria – 5.25

Mecz 3 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Szwecja – 2.62, remis – 3.35, Norwegia – 3.15
Fuksiarz: Szwecja – 2.70, remis – 3.05, Norwegia – 2.85

Mecz 4 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Serbia – 1.47, remis – 4.27, Słowenia – 8.20
ETOTO: Serbia – 1.55, remis – 4.30, Słowenia – 7.25

Mecz 5 – SuperGame Jackpot
Fortuna: Kosowo – 3.20, remis – 3.02, Grecja – 2.50
Noblebet: Kosowo – 3.25, remis – 3.05, Grecja – 2.40

Ranking Bukmacherów >>

Komentarze