Game Changer w STS – 2 bramki przewagi i masz wygraną na koncie. Bukmacher zmienia zasady gry!

Game Changer w STS - 2 gole przewagi i kasa na koncie

Największy bukmacher w Polsce, STS, wprowadził do swojej oferty rewolucyjną promocję „Game Changer”, która bez wątpienia namiesza na polskim rynku bukmacherskim. Dołączył tym samym do 4 innych legalnych operatorów, oferujących graczom tę jedną z najbardziej pożądanych promocji: Superbet, Fortuna, LV BET i Betters. Niedawno podobne udogodnienie wycofał niestety bukmacher Fuksiarz.

Game Changer STS – zasady promocji

Wystarczy, że drużyna której zwycięstwo obstawiłeś, obejmie w meczu 2-bramkowe prowadzenie, a zakład już zostaje rozliczony jako trafiony, więc wygrana trafia na Twoje konto. Nie ma znaczenia co wydarzy się w tym meczu później, ani jego końcowy rezultat! Wygraną zapewni Ci każdy sposób 2-bramkowej przewagi, a więc np.: 2:0, 1:3, 2:4, 5:3 itd. To nie żart, zasady są proste: Twój zespół powiększa przewagę o drugiego gola i w tej chwili wygrałeś zakład. Bez żadnych haczyków ani drobnych druczków!

Promocja STS dotyczy wyłącznie piłki nożnej – zakładów przedmeczowych. Już teraz załóż konto w STS ze specjalnym kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby wygrywać przed końcowym gwizdkiem sędziego!

Promocja Game Changer – zalety i wady w porównaniu z ofertami konkurencji

To wyjątkowe ułatwienie codziennego obstawiania w STS posiada unikatową na polskim rynku cechę. Tylko u tego bukmachera możesz bowiem uzyskiwać wygrane długo przed końcowym gwizdkiem – nie tylko w zakładach na zwycięzcę („rynek 1X2”), ale także w zakładach na „podpórki” (czyli: 1X i X2), a nawet w coraz bardziej lubianych przez graczy zakładach Betbuilder (czyli konstruktorze zakładów, który umożliwia wiele różnych zakładów na ten sam mecz na 1 kuponie)!

Drugą dużą zaletą promocji Game Changer jest bardzo szeroka dostępność lig i rozgrywek piłkarskich w ramach tej oferty. STS od samego ogłoszenia „zmiany zasad gry” wyszedł do klientów z dobrze przygotowaną propozycją, naprawdę robiącą wrażenie. Złotą literę „G” – ikonę oznaczającą przynależność meczów do Game Changera – zobaczysz tutaj aż przy ponad 80 ligach i rozgrywkach piłkarskich! Od Mistrzostw Świata i EURO, meczów reprezentacji Polski, Ligi Mistrzów UEFA, PKO BP Ekstraklasy i Premier League, aż po Igrzyska Olimpijskie, ligę czeską, południowokoreańską czy Złoty Puchar CONCACAF. Rozpiętość oferty wykracza daleko poza najsilniejsze ligi europejskie. Porównywalny ogrom wyboru znajdziesz aktualnie tylko w Super Przewadze Superbet.

Najważniejsze ligi i rozgrywki w promocji Game Changer STS

Promocja STS ustępuje jednak legalnej konkurencji w jednym aspekcie. Otóż, nie znajdziesz złotego „G” obok spotkań żadnej innej dyscypliny sportu niż piłka nożna. Jeśli zatem posiadasz więcej ulubionych sportów, z pomocą przyjdzie Ci wspomniana Super Przewaga, którą Superbet stopniowo rozszerza o kolejne dyscypliny, a ich liczba aktualnie wynosi już 8! Co więcej, żadna z nich nie została potraktowana po macoszemu, a więc zakres rozgrywek jest zawsze obszerny.

Dla zaspokojenia ciekawości, wyjaśniamy także wspomniane 3 pozostałe propozycje bukmacherów: LV Zaliczka w LV BET dotyczy wyłącznie piłki nożnej (13 rozgrywek, głównie topowych lig europejskich), zaś komfortBET w Betters został niedawno ograniczony z 10 najpopularniejszych rozgrywek piłkarskich w Europie do jedynie EURO 2024 i Copa América. Oferta Betters trwa tylko do 14 lipca 2024 r., i nie wiemy jeszcze czy bukmacher zdecyduje się na jej przedłużenie. Dodatkowo, specjalnie na mecze EURO 2024, swoją promocję z gatunku „2 bramki przewagi” uruchomiła także Fortuna. Ze Zaliczką na EURO zagramy zakłady „1X2” i tzw. Gotowce na cały turniej.
Załóż konto w STS z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby przekonać się jak lider polskiego rynku zmienił zasady gry!

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Ranking stałych promocji bukmacherskich >>

<< Bonusy i promocje bukmacherów >>

<< Ranking bukmacherów do AKO >>

<< Darmowe typy bukmacherskie naszych ekspertów >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *