PZBuk kod bonusowy

PZBuk kod bonusowy jaki należy podać podczas rejestracji:

MAKSYMALNYBONUS

PZBuk kod bonusowy - to musisz wiedzieć:

Ważne!

  • Podczas zakładania konta gracza w PZBuk kod bonusowy MAKSYMALNYBONUS należy wpisać w formularzu rejestracyjnym, na drugiej jego stronie. Pamiętaj, że jeśli nie podasz kodu bonusowego PZBuk na tym etapie to później nie będzie to już możliwe
  • Kod bonusowy PZBuk: MAKSYMALNYBONUS jest kodem wydanym przez bukmachera PZBuk i w pełni przez niego honorowanym. Jest to aktualny kod bonusowy PZBuk
Kliknij tutaj aby przejść na stronę bukmachera PZBuk. Kod bonusowy jaki należy podać podczas rejestracji to MAKSYMALNYBONUS
PZBuk kod bonusowy - zalety i wady:

Zalety

  • prezentowany przez nas kod bonusowy PZBuk: MAKSYMALNYBONUS to kod w pełni uznawany przez bukmachera PZBuk. Kod bonusowy MAKSYMALNYBONUS to aktualny kod, który został wydany przez tego bukmachera

Wady

  • brak, nie ma żadnych wad wynikających z podania kodu bonusowego w PZBuk

PZBuk kod bonusowy - ważne informacje

PZBuk kod bonusowyMAKSYMALNYBONUS
Czy kod jest aktualny?Tak
Czy kod jest uznawany przez PZBuk?Tak
Bonus powitalny w PZBuk500 zł cashback

PZBuk kod bonusowy – najważniejsze pytania i odpowiedzi:

Kod bonusowy PZBuk to MAKSYMALNYBONUS. Czy jest to aktualny kod bonusowy?

Tak, MAKSYMALNYBONUS to aktualny kod bonusowy PZBuk. Aby przejść na stronę bukmachera PZBuk kliknij tutaj.

Jaki bonus otrzymam od PZBuk?

Podając w formularzu rejestracyjnym PZBuk kod bonusowy MAKSYMALNYBONUS otrzymasz cashback (zwrot w przypadku przegranej na pierwszym obstawionym kuponie) w maksymalnej wysokości 500 zł. Aby przejść na stronę bukmachera PZBuk kliknij tutaj.

W którym miejscu na stronie PZBuk należy wpisać kod bonusowy?

Na stronie internetowej PZBuk kod bonusowy należy wpisać na drugiej stronie formularza rejestracyjnego podczas zakładania konta gracza. Kliknij tutaj aby przejść na stronę bukmachera.

PZBuk kod bonusowy – informacje ogólne

Czy kod bonusowy PZBuk gwarantuje dodatkowe bonusy i kto może z niego skorzystać? Czym różni się oferowany przez bukmachera PZBuk kod bonusowy od standardowego bonusu powitalnego? Jak otrzymać kod bonusowy oraz gdzie i kiedy można go podać, aby był skuteczny? Wszelkie wątpliwości związane z promocją oferującą kod bonusowy PZBuk, wyjaśnia poniższy tekst. Znajdziesz tu również recenzję usług bukmachera, instrukcję rejestracji konta gracza czy opis innych promocji bukmacherskich. 

Kod bonusowy PZBuk – co to takiego? 

Promocja PZBuk - kod bonusowy Udostępniany przez PZBuk kod bonusowy to jedna z promocji, po którą sięgnąć może każdy nowy użytkownik platformy internetowej tego bukmachera. Jeśli więc nie masz jeszcze konta gracza w tym serwisie, zdecydowanie powinieneś sprawdzić, jak aktualnie brzmi kod bonusowy PZBuk i użyć go wtedy, gdy będziesz rejestrować osobiste konto gracza. Dlaczego? Ponieważ kod PZBuk może sprawić, że bonus powitalny przyznawany za założenie konta okaże się większy niż to jest w standardowej ofercie powitalnej. Podstawowy bonus dla nowych graczy dostępny u bukmachera PZBuk jest co prawda i tak bardzo atrakcyjny, jednak ci typerzy, którzy postarają się nieco bardziej, mogą dostać jeszcze coś „ekstra”. Zadanie, które trzeba wykonać, jest naprawdę proste. Wystarczy, że gracz zrobi 2 kroki: 

  1. dowie się, jaki jest obecnie działający w PZBuk kod bonusowy,  
  2. poda prawidłowy kod bonusowy do PZBuk, rejestrując konto gracza online. 

Jak wygląda w PZBuk kod bonusowy (przez niektórych określany też jako kod promocyjny lub voucher)? Otóż jest to wyraz, wyrażenie czy też ciąg znaków, który należy podać w niezmienionej formie w formularzu rejestracji. Osoby zainteresowane tym, jaki bukmacher PZBuk kod bonusowy ustalił na bieżący okres, zachęcamy do przewinięcia tej strony do góry. W specjalnym polu zamieszczonym tuż nad tym artykułem wyjaśniamy, jaki jest teraz w PZBuk kod bonusowy i co dokładnie zawiera bonus powitalny dostępny u tego bukmachera. 

Jak otrzymać kod bonusowy PZBuk? 

Jak otrzymać kod bonusowy PZBuk?Chociaż mamy już ogólne pojęcie, w jaki sposób działa i jak wykorzystać honorowany przez PZBuk kod bonusowy, warto przyjrzeć się bliżej poszczególnym krokom. Pierwszy dotyczy tego, jak otrzymać kod bonusowy PZBuk. Jak przed chwilą wyjaśniliśmy, kod PZBuk można w prosty sposób sprawdzić, nie opuszczając tej strony (w ramce u góry strony). Warto natomiast dodać, że kod bonusowy do PZBuk można także znaleźć w innych miejscach w Internecie, ale nie wszystkie są równie pewne i rzetelne. Główny problem jest taki, że teoretycznie działający w PZBuk kod bonusowy, może już być zdezaktualizowany. Promocja ta nie jest bowiem ustalona raz na zawsze – jej zasady ulegają zmianie, podobnie jak sam kod PZBuk. Niestety zdarza się, że autentyczny, przygotowany przez PZBuk kod bonusowy zostaje opublikowany na jakiejś stronie internetowej, forum bukmacherskim czy w mediach społecznościowych, a później zostaje pozostawiony samemu sobie. Nikt nie sprawdza, czy kod promocyjny jest aktualny i czy nie trzeba go wymienić na nowy kod PZBuk. Poza tym w różnych niesprawdzonych, mało wiarygodnych miejscach w sieci może też widnieć zwyczajnie błędny kod bonusowy PZBuk, dlatego odradzamy korzystanie z takich niepewnych stron. 

Gdzie wpisać kod bonusowy PZBuk? 

Jeśli całe przedsięwzięcie ma się udać, nie wystarczy, że gracz uzyska prawidłowy i aktualnie obowiązujący w PZBuk kod bonusowy. W tym celu należy także we właściwy sposób i w dedykowanym do tego celu miejscu podać kod PZBuk. Wyjaśnimy więc teraz precyzyjnie, gdzie wpisać kod bonusowy PZBuk i jak uniknąć przy tym błędów. 

W PZBuk kod bonusowy dla nowych graczy można podać tylko w jednym miejscu, czyli w formularzu rejestracji. Żeby go otworzyć, można albo: 

  • wejść na stronę bukmachera PZBuk i kliknąć przycisk „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu strony, 
  • przejść do niego bezpośrednio z tej strony, klikając wybrany link, np. tutaj.

Gdzie wpisać kod bonusowy PZBuk?Następnie rozpoczyna się rejestracja tymczasowego konta gracza, która polega na wypełnieniu 3-ekranowego formularza. W którym momencie jest okazja do tego, by wpisać kod bonusowy PZBuk i skorzystać z możliwości zwiększenia bonusu powitalnego? Otóż, kiedy wypełnimy pola na pierwszym ekranie i przejdziemy na następną stronę formularza, niemal na samym dole (tuż nad sekcją poświęconą regulaminom i oświadczeniom) zobaczymy pole z dopiskiem „Kod bonusowy (opcjonalny)”. Tam właśnie można wpisać posiadany kod promocyjny PZBuk. 

Jak wpisać kod bonusowy PZBuk? 

Skoro już namierzyliśmy miejsce, w którym powinniśmy wpisać kod bonusowy PZBuk (jeśli tylko interesuje nas ponadstandardowy bonus powitalny), wszystko jest w zasadzie oczywiste. W tym miejscu warto jednak wspomnieć o pewnym technicznym szczególe. Przygotowany przez PZBuk kod bonusowy nie zawsze jest łatwy do zapamiętania i czasem ryzyko popełnienia błędu jest spore. Trzeba przy tym pamiętać, że nawet jeden przestawiony znak skutkować będzie tym, że kod PZBuk okaże się już nieprawidłowy, a szansa na udoskonalony bonus dla nowych graczy przepadnie. Dlatego zamiast wpisywać kod bonusowy PZBuk ręcznie, zalecane jest użycie opcji „kopiuj – wklej”, dzięki której nie dojdzie do żadnej pomyłki. Warto też zawsze sprawdzić, czy na pewno kod promocyjny wpisany czy wklejony do formularza to ten sam ciąg znaków, jaki widnieje na źródłowej stronie (np. na samej górze tej strony) i dopiero po takim upewnieniu się, kliknąć w formularzu rejestracji przycisk „Kontynuuj”. 

Jak wygląda szybka rejestracja konta gracza w PZBuk? 

Po dotychczasowej lekturze wiemy już, czym jest i jak działa w PZBuk kod bonusowy, a także skąd wziąć i gdzie wpisać kod bonusowy do PZBuk. Sprawdźmy więc przy okazji, jak przebiega cała rejestracja na platformie bukmacherskiej – zwłaszcza, że u tego bukmachera dostępne są 2 warianty tego procesu: rejestracja uproszczona i pełna. Ta pierwsza pozwala na rozpoczęcie gry w serwisie i korzystanie niemal ze wszystkich opcji w nim dostępnych. Jednak żeby gracz mógł wypłacać środki wygrane u bukmachera, konieczna jest już rejestracja pełna, która wymaga przedstawienia skanu dokumentu tożsamości i dokładnej weryfikacji dokonanej przez usługodawcę.

Rejestracja w PZBuk - 1. ekranRejestracja w PZBuk - 2. ekranRejestracja w PZBuk - 3. ekran

 

 

 

 

Jak więc przebiega szybsza procedura? Rejestracja uproszczona polega przede wszystkim na wypełnieniu panelu rejestracyjnego, o którym już wspomnieliśmy. Wiemy już, jak go otworzyć, spójrzmy teraz, jakie dane trzeba podać. Na pierwszej stronie formularza jest miejsce na wpisanie loginu i hasła do konta, adresu e-mail i numeru telefonu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Włączenie zgód marketingowych jest natomiast dobrowolne. Na drugim ekranie podajemy imię, nazwisko, serię i numer dokumentu tożsamości, datę urodzenia, adres, płeć, numer PESEL, kraj i walutę. Następnie jest tak ważne dla nas pole, w którym opcjonalnie można wpisać honorowany przez PZBuk kod bonusowy, a na koniec (już obowiązkowo) należy zaznaczyć oświadczenie o pełnoletniości, zapoznaniu się z regulaminem serwisu itp. Ostatnia strona panelu służącego do tego, by założyć tymczasowe konto gracza, dotyczy odpowiedzialnej gry. Tu trzeba ustalić limity czasu gry i obrotu i to w ujęciu dziennym oraz miesięcznym. Cała rejestracja trwa przeciętnie kilka minut. 

Jak uzyskać stałe konto gracza w PZBuk? 

Stale konto gracza w PZBukChoć tymczasowe konto gracza zakłada się bardzo szybko i można dzięki niemu m.in. obstawiać zakłady bukmacherskie, wpłacać pieniądze na grę, a także wykorzystywać bonusy PZBuk (kod bonusowy, bonus powitalny i inne), to wielu graczy w pewnym momencie postanawia przekształcić je w konto stałe. Skłania ich do tego z reguły jedna rzecz, czyli chęć wypłacenia zgromadzonych na koncie środków. Rejestracja pełna polega na przekazaniu bukmacherowi skanu dokumentu tożsamości, a więc dowodu osobistego lub paszportu oraz wyciągu z konta bankowego. Ale uwaga – dokumentów nie należy przesyłać e-mailem, tylko poprzez platformę bukmacherską PZBuk. Najpierw należy się zalogować na swoje konto gracza, następnie wejść w zakładkę „Konto” i skorzystać z odnośnika „Wyślij dokumenty”. Po pozytywnej weryfikacji, która może potrwać maksymalnie 24 godziny, konto gracza zyskuje status konta stałego i można zlecić wypłatę pieniędzy na rachunek bankowy.

Promocje dla nowych i dla stałych graczy w PZBuk 

Każdy, kto zakłada nowe konto gracza w PZBuk, może otrzymać powitalny bonus bukmacherski i wykorzystać kod bonusowy, a ponadto stawiać zakłady bukmacherskie, sięgając po rozmaite bonusy dla zarejestrowanych już użytkowników. Jakiego rodzaju promocje dostępne są u tego bukmachera?

Klasyczny bonus powitalny PZBuk 

Bonus powitalny PZBukPo pierwsze w PZBuk gracz na starcie otrzymuje bonus powitalny, który nie wymaga podawania żadnych specjalnych haseł (oferowany przez PZBuk kod bonusowy to odrębna promocja). Wystarczy więc, że internauta założy konto gracza i zweryfikuje swój numer telefonu i już podstawowy bonus dla nowych graczy staje się dla niego aktywny. Bukmacher ten jako bonus powitalny oferuje zakład bez ryzyka o wysokiej wartości, który działa następująco: jeśli gracz postawi przegrany zakład, jego stawka zostaje z powrotem przydzielona do konta gracza w postaci zwrotu. Atutem cashbacku PZBuk jest to, że bonus udzielany jest od pierwszego chybionego, a nie pierwszego postawionego zakładu. 

Kod bonusowy PZBuk  

PZBuk - kod bonusowyPrzygotowany przez PZBuk kod bonusowy to co prawda osobna promocja, jednak kod PZBuk jest nierozerwalnie związany z bonusem powitalnym. Ta promocja wymaga już od gracza odrobinę więcej trudu – rejestracja konta to jedno, ale konieczne jest też to, by wcześniej znaleźć, a następnie podać we właściwym polu formularza odpowiedni kod bonusowy PZBuk. Wykonanie zadania może zostać nagrodzone przez bukmachera dodatkową korzyścią, czyli gracz może otrzymać nowy bonus, np. darmowy zakład (nieprzewidziany w standardowej ofercie powitalnej) lub bonus powitalny może zostać powiększony kwotowo. Oferowany w tej chwili przez PZBuk kod bonusowy opisany jest na samym początku tej strony – dowiesz się tam, jak brzmi aktualny kod PZBuk i jaki jest cały bonus dla nowych graczy uzyskiwany przy jego pomocy. 

Promocje i bonusy dla zarejestrowanych graczy 

Bonus powitalny i kod bonusowy do PZBuk to oczywiście promocje przeznaczone wyłącznie dla zupełnie nowych graczy, ale bukmacher udostępnia także różnego typu bonusy, z których korzystać mogą wszyscy zarejestrowani użytkownicy. Bukmacher przygotowuje m.in. podwyższone kursy na popularne wydarzenia sportowe, grę bez podatku w wybranych godzinach czy grę bez ryzyka (cashback). W PZBuk dostępny jest też program lojalnościowy, dzięki któremu typerzy mogą zbierać punkty za aktywne korzystanie z serwisu, a następnie wymieniać je na atrakcyjne bonusy. Natomiast gracze, którzy obstawiają wysoko i regularnie, mogą liczyć na zaproszenie do Klubu VIP, którego członkowie otrzymują dedykowane bonusy oraz mogą korzystać z indywidualnej opieki konsultantów. 

PZBuk - promocje dla stałych graczy

Bukmacher PZBuk – oferowane zakłady bukmacherskie 

Podsumowując to, co zostało dotychczas powiedziane, trzeba przyznać, że zarówno oferowane promocje na start (bonus powitalny i kod bonusowy PZBuk), promocje dla stałych graczy, jak i sama rejestracja u bukmachera zasługują na wysoką punktację. Jak jednak ocenić należy meritum usługi operatora, czyli oferowane przez niego zakłady bukmacherskie? Sprawdźmy! 

Zakłady na sport 

Sport można obstawiać w PZBuk na wiele sposobów. Samych dostępnych do typowania dyscyplin sportowych jest ponad 30 i choć najbogatsza oferta tworzona jest dla sportów, takich jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka czy tenis to bukmacher umożliwia też obstawianie nawet tak egzotycznych dla Polaków dyscyplin, jak choćby łucznictwo, hokej na trawie czy taekwondo. Zakłady można stawiać na PZBuk - zakłady kardiomnóstwo wydarzeń, a w przypadku najpopularniejszych sportów, także na dalsze ligi. PZBuk przygotowuje też zaawansowane rynki zdarzeń, a spotkania można typować przedmeczowo lub na żywo (w trakcie danego meczu). Zakłady z oferty live mają ten plus, że towarzyszą im darmowe transmisje z wielu wydarzeń sportowych. PZBuk oferuje też unikalne na polskim rynku zakłady „Kardio”, czyli specjalne zakłady na żywo (dzielone na przedziały czasowe). 

Do zakładów sportowych w PZBuk zaliczają się też zakłady na e-sport, czyli rywalizację w grach komputerowych typu Counter-Strike: GO, Overwatch, Starcraft 2, Warcraft 3, Rainbow Six, League of Legends itd. Miłośnicy sportów elektronicznych docenią liczbę dostępnych turniejów oraz możliwość oglądania live streamingu z meczów e-sportowych. Ponadto bonus powitalny – zwykły lub wzbogacony o kod bonusowy PZBuk – może zostać przeznaczony zarówno na stawianie zakładów na sporty tradycyjne, jak i na e-sporty. 

Zakłady na sporty wirtualne 

Zupełnie inną kategorię tworzą w PZBuk zakłady na sporty wirtualne. Te gry naśladują prawdziwą rywalizację sportową, ale całość generowana jest komputerowo. U bukmachera PZBuk dostępnych jest kilka wirtualnych dyscyplin sportowych, z których ponownie to piłka nożna jest najbardziej popularna i rozbudowana (dostępne są także formaty pucharowe, a poza zakładami 1X2 inne warianty do typowania). Poza tym obstawiać można np. wirtualne wyścigi psów czy koszykówkę. Spotkania trwają przeciętnie od 2 do 5 minut, a przebieg rywalizacji można śledzić na bieżąco dzięki dobrej jakości animacjom. Gra jest bardzo dynamiczna i dostępna w PZBuk bez przerwy (24/7). 

Zakłady na gry karciane 

W PZBuk można również obstawiać wirtualne gry innego typu, czyli gry karciane wzorowane na kasynowych karciankach (poker, blackjack, wojna). Tu również przebieg gry zależy od programu komputerowego, a typer nie ma wpływu na kolejne wydarzenia, tylko typuje wyniki gry. Poza zakładem na zwycięzcę lub remis można stawiać zakłady na inne zdarzenia, np. jaki będzie kolor następnej karty czy wygrywający układ kart. Dodatkowym atutem zakładów tego typu jest to, że transmisje z gry prowadzone przez krupierki oddają klimat prawdziwego kasyna, a zakłady również można obstawiać cały czas. 

PZBuk - gry karciane

Zakłady specjalne 

Choć bukmacher PZBuk nie przykłada zbyt dużej wagi do zakładów specjalnych, w jego ofercie pojawiają się też zakłady tego typu. Dzięki nim gracze mogą typować wydarzenia polityczne czy z obszaru rozrywki – i to zarówno o zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym. 

Jak można stawiać zakłady u bukmachera PZBuk? 

Strona internetowa PZBuk 

PZBuk oferuje internetowe zakłady bukmacherskie, które można stawiać poprzez stronę www. Serwis ubrany został w oryginalną szatę graficzną w stylu retro, dzięki czemu łatwo odróżnić go od stron innych bukmacherów w Polsce. Pomimo to platforma bukmacherska PZBuk pozostaje przejrzysta i łatwa w obsłudze, a sam układ poszczególnych elementów nie odbiega specjalnie od konkurencyjnych witryn. Poszczególne kategorie zakładów znajdziemy w osobnych zakładkach, a poszukiwania ułatwia lista dyscyplin sportowych oraz wyszukiwarka zakładów. Najbliższe i najciekawsze wydarzenia sportowe pojawiają się też w centralnej części strony, a po wybraniu danego typu, zakład wyświetla się na e-kuponie (po prawej stronie ekranu). W serwisie znajdziemy też odnośniki do podstron poświęconych np. statystykom sportowym, promocjom, płatnościom itd. Tych ostatnich można dokonywać bezpiecznie, przy użyciu wielu metod internetowych i bardzo szybko – dostępne są także ekspresowe wypłaty realizowane całodobowo nawet w 30 minut. Dla graczy przygotowano pomoce merytoryczne, a Punkt Obsługi Klienta udziela wsparcia poprzez czat na żywo oraz formularz kontaktowy.

Aplikacja mobilna PZBuk 

PZBuk - aplikacja mobilnaZakłady bukmacherskie PZBuk można też wnosić mobilnie, czyli za pomocą aplikacji na urządzenia z systemem operacyjnym Android lub iOS. Aplikacja mobilna daje dostęp do zakładów sportowych przedmeczowych i na żywo oraz zakładów wirtualnych, a także do zakładów „Kardio” (specjalne zakłady live), które można stawiać wyłącznie na urządzeniach mobilnych. Apka umożliwia również dokonywanie szybkich wpłat i wypłat, korzystanie z opcji cash-out (wcześniejsze zamknięcie zakładu), a dla graczy mobilnych PZBuk przygotowuje dedykowane promocje i bonusy. Oczywiście zakładając konto przez aplikację, również można nie tylko otrzymać bonus dla nowych graczy, ale też wykorzystać przygotowany przez PZBuk kod bonusowy. 

Bukmacher PZBuk – podstawowe informacje 

PZBuk (czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie) to projekt prowadzony przez firmę „Cherry Online Polska Sp. z o.o.” z siedzibą w Warszawie. Ogromne znaczenie ma fakt, że spółka powiązana jest z gigantem hazardowym „Cherry AB” (jest on głównym udziałowcem polskiej firmy), który prowadzi wiele znanych na całym świecie marek bukmacherskich i kasynowych. Zezwolenie na legalną działalność w zakresie organizacji zakładów bukmacherskich online na terenie Polski wydane zostało PZBuk w dniu 28 czerwca 2018 r. pod numerem PS4.6831.26.2017. Bukmacher nie występował o prawo do przyjmowania zakładów wzajemnych w sieci punktów stacjonarnych. 

Logo PZBukPZBuk niemal od początku działalności wspierał polski sport, a konkretnie koszykówkę i hokej na lodzie. Pod koniec 2018 r. bukmacher podpisał umowę sponsoringową z Polskim Związkiem Hokeja na Lodzie, na mocy której został m.in. sponsorem głównym Polskiej Hokej Ligi i sponsorem Pucharu Polski. W 2019 r. firma bukmacherska została natomiast oficjalnym sponsorem i bukmacherem Energa Basket Ligi (kobiet i mężczyzn), reprezentacji Polski koszykarek i koszykarzy oraz Suzuki Pucharu Polski i Superpucharu Polski. Jednak obecnie PZBuk nie angażuje się już w działalność sponsoringową (stan na lipiec 2021 r.). 

Kod bonusowy PZBuk – pytania i odpowiedzi

Czy to, jak działa w PZBuk kod bonusowy nadal nie jest do końca jasne? Po zapoznaniu się z powyższymi wyjaśnieniami taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, jednak na wszelki wypadek jeszcze raz, w skondensowanej formie omówimy mechanizm działania promocji, jaką jest kod bonusowy do PZBuk. 

Czym jest przygotowany przez PZBuk kod bonusowy? 

Kod bonusowy PZBuk to promocja dla nowych graczy (tych, którzy zakładają nowe konto gracza). Kod PZBuk to hasło, które można opcjonalnie podać podczas rejestracji. Prawidłowy kod promocyjny może dawać użytkownikowi większy niż normalnie bonus dla nowych graczy. 

Dlaczego warto wykorzystać kod bonusowy PZBuk? 

W PZBuk kod bonusowy miewa różne działanie – wszystko zależy od tego, jaka aktualnie promocja obowiązuje w ofercie powitalnej bukmachera. Czasem kod bonusowy PZBuk może zostać nagrodzony zwiększeniem kwoty bonusu na start, czasem kompletnie osobnym bonusem lub też promocja może mieć jeszcze inne zasady. Warto więc otworzyć się na możliwość uzyskania ponadstandardowego bonusu, zwłaszcza że przygotowany przez PZBuk kod bonusowy łatwo znaleźć i wpisać do formularza rejestracyjnego. 

Kto może wykorzystać przygotowany przez bukmachera PZBuk kod bonusowy? 

Jeśli rejestrujesz konto gracza pierwszy raz, możesz wykorzystać honorowany przez PZBuk kod bonusowy, wpisując go w odpowiednim miejscu podczas rejestracji online. Pamiętaj, że dana osoba może zarejestrować u legalnego bukmachera w Polsce indywidualne konto gracza tylko jeden raz. 

Gdzie wpisać kod bonusowy do PZBuk dla nowych graczy? 

Bukmacher PZBuk zadbał o to, by w formularzu rejestracji znalazło się specjalne pole, w którym można podać działający w PZBuk kod bonusowy. Znajduje się ono na drugiej stronie modułu służącego do założenia konta gracza – pole to posiada dopisek „Kod bonusowy (opcjonalny)” i umieszczone jest u dołu formularza. 

Czym różni się voucher, kod promocyjny i kod bonusowy PZBuk? 

Wszystkie te nazwy mają zastosowanie do jednej promocji. Voucher, kod promocyjny i kod bonusowy PZBuk można więc stosować wedle upodobania, choć sam bukmacher preferuje termin „kod bonusowy”. 

Czym różni się bonus powitalny i kod bonusowy PZBuk? 

PZBuk dla każdego użytkownika, który otworzy konto gracza w jego serwisie, ma bonus powitalny. Aby go otrzymać, należy zarejestrować osobiste konto gracza, zweryfikować numer telefonu i ewentualnie spełnić konieczne do uruchomienia promocji warunki (np. aby wykorzystać cashback, trzeba wpłacić depozyt i postawić zakład, gdyż bukmacher dokona zwrotu w przypadku obstawienia nietrafionego zakładu). Z kolei kod bonusowy PZBuk to dodatkowa opcja, która może dać graczowi ponadstandardowy bonus powitalny – w tym przypadku gracz musi jednak wykonać „zadanie dla chętnych”, czyli wpisać kod promocyjny w trakcie rejestracji. 

Czy można wykorzystać kod PZBuk później (po rejestracji konta tymczasowego)? 

W PZBuk nie ma takiej możliwości. 

Co, jeśli kod bonusowy do PZBuk jest niepoprawny? 

W takiej sytuacji kod bonusowy PZBuk nie będzie działać, a gracz otrzyma zwykły bonus powitalny (pod warunkiem, że rejestracja zostanie zakończona sukcesem i spełnione zostaną warunki tej promocji). 

Jaki jest aktualny kod bonusowy PZBuk? 

W tej chwili działa w PZBuk kod bonusowy: MAKSYMALNYBONUS. 

Jakie korzyści daje kod bonusowy PZBuk? 

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na samej górze strony, jeszcze powyżej początku tego artykułu. Specjalna ramka, która się tam wyświetla, informuje, jaki bonus powitalny otrzyma gracz, który wykorzysta nasz kod bonusowy do PZBuk.

Przejdź na stronę bukmachera PZBuk