Fortuna kod promocyjny 2023

Fortuna kod promocyjny zapewniający wyższy niż standardowy bonus powitalny:

MAKSYMALNYBONUS

Fortuna kod promocyjny - to musisz wiedzieć:

Ważne!

  • Zakładając konto gracza w firmie Fortuna kod promocyjny należy podać już na etapie wypełniania formularza rejestracyjnego, gdyż później nie będzie to już możliwe
  • Podany przez nas kod promocyjny Fortuna uznaje za prawidłowy kod, gdyż został on wydany przez Fortunę i jest honorowany przez tego bukmachera
Przejdź na stronę bukmachera Fortuna. Kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS będzie automatycznie wpisany w odpowiednim miejscu formularza rejestracyjnego!
Fortuna kod promocyjny - zalety i wady:

Zalety

  • kod MAKSYMALNYBONUS to aktualny kod promocyjny. Fortuna zwiększa bonus powitalny po jego podaniu podczas rejestracji, co jest ogromną zaletą użycia tego kodu. W przypadku pozostawienia w formularzu pustego pola „kod promocyjny” Fortuna nie przyzna tak atrakcyjnego bonusu na start

Wady

  • brak, nie istnieją żadne wady wynikające z podania kodu promocyjnego Fortuny podczas rejestracji

Fortuna kod promocyjny - ważne informacje

Fortuna kod promocyjnyMAKSYMALNYBONUS
Czy jest to aktualny kod promocyjny?Tak, MAKSYMALNYBONUS to aktualny kod promocyjny. Fortuna uznaje ten kod jako prawidłowy.
Kod jest honorowany przez Fortunę?Tak, kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS został wydany przez firmę Fortuna i jest przez nią honorowany jako poprawny kod promocyjny.
Bonusy powitalne w Fortunieaż 330 zł! Szczegóły: 300 zł cashbacku (3 x zakłady bez ryzyka po 100 zł, zwroty w przypadku przegranej) + 20 zł za samą pełną rejestrację konta gracza + 10 zł za podanie podczas rejestracji kodu MAKSYMALNYBONUS i wykonanie pierwszej wpłaty na swoje konto gracza. Aby otrzymać bonusy w podanej wysokości konieczne jest podanie kodu promocyjnego. Aktualny kod promocyjny Fortuny to MAKSYMALNYBONUS. Jeśli chcesz otrzymać tak wysoki bonus powitalny wpisz ten kod promocyjny podczas zakładania konta gracza lub kliknij w ten link (wówczas kod promocyjny Fortuny automatycznie zostanie wypełniony w formularzu).

Fortuna kod promocyjny – najważniejsze pytania i odpowiedzi

Fortuna kod promocyjny to: MAKSYMALNYBONUS. Czy ten kod jest aktualny?

Tak, kod promocyjny Fortuny MAKSYMALNYBONUS to wciąż aktualny kod promocyjny. Fortuna po wpisaniu tego kodu podczas rejestracji przyznaje wyższy bonus powitalny niż miałoby to miejsce w przypadku pozostawienia pustego pola „kod promocyjny”. Fortuna uznaje ten kod jako poprawny, a więc jak najbardziej można użyć go podczas rejestracji. Jeśli nie chcesz wpisywać ręcznie kodu promocyjnego Fortuny wystarczy że klikniesz tutaj, a poprawny kod promocyjny automatycznie znajdzie się w formularzu rejestracyjnym.

Jakie korzyści otrzymam podając u bukmachera Fortuna kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS?

Wpisując podczas rejestracji w firmie Fortuna kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS otrzymasz bonus powitalny wyższy niż standardowy. W skład bonusu wchodzi: 20 zł bez depozytu + 10 zł za podanie kodu MAKSYMALNYBONUS i wykonanie pierwszej wpłaty na konto gracza + 300 zł cashbacku (3 x 100 zł). Jest to bardzo wysoki bonus powitalny, ale aby go otrzymać należy podać kod promocyjny podczas rejestracji w firmie Fortuna. Kod promocyjny możesz wpisać ręcznie w formularzu lub kliknąć w ten link, a wówczas kod promocyjny Fortuny zostanie automatycznie uzupełniony w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego.

W którym miejscu na stronie Fortuny należy wpisać kod promocyjny?

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego u bukmachera Fortuna kod promocyjny należy wpisać w specjalnie wyznaczonym do tego polu. Jest ono dostępne i dobrze widoczne pośród innych pól w formularzu rejestracyjnym, a więc znalezienie pola do wpisania kodu promocyjnego Fortuny nie powinno sprawić nikomu problemu. Jeśli jednak chcesz mieć pewność że wpisałeś poprawny kod promocyjny Fortuny to wystarczy że klikniesz w ten link, a kod promocyjny automatycznie zostanie wypełniony w odpowiednim polu formularza. Przypominamy, że aktualny i prawidłowy kod promocyjny to: MAKSYMALNYBONUS.

Fortuna kod promocyjny – informacje ogólne

Kod promocyjny przygotowany przez bukmachera jest nie lada gratką dla graczy, którzy wiedzą, jak go użyć. Cała operacja okazuje się być jednak bardzo prosta, a sam kod bonusowy faktycznie może okazać się bardzo atrakcyjny. Jak wygląda ta kwestia u bukmachera Fortuna? Kod promocyjny daje jakieś korzyści? Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuny i jak go zdobyć? Sprawdzamy! 

Fortuna - promocje

Kod promocyjny Fortuny – co to takiego? 

Kod promocyjny to u bukmacherów rodzaj hasła – jeśli je znasz i zastosujesz je we właściwy sposób, możesz uzyskać dodatkowe korzyści. Najczęściej kod promocyjny (alternatywna nazwa to kod bonusowy lub voucher) ma zastosowanie, kiedy użytkownik rejestruje u bukmachera indywidualne konto gracza. Niektórzy bukmacherzy udostępniają też raz na jakiś czas kod promocyjny dla graczy, którzy rejestrację przeprowadzili już wcześniej, jednak w tym tekście skupimy się na tym, czym jest i jak działa kod promocyjny dla nowych graczy. 

Bukmacher Fortuna kod promocyjny stosuje w sposób podobny do innych internetowych organizatorów zakładów bukmacherskich. Kod promocyjny Fortuny jest więc z reguły łatwym do zapamiętania i przepisania hasłem – w tej chwili kod Fortuny brzmi więc: MAKSYMALNYBONUS. Korzyści, jakie wynikają z tego, że gracz zastosuje podczas rejestracji konta u bukmachera Fortuna kod promocyjny, mogą się zmieniać i zależą od aktualnej oferty promocji operatora. Czasem przygotowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny może zwiększać bonus powitalny, podnosząc wartość oferowanych na start środków bonusowych, innym razem może skutkować uzyskaniem zupełnie odrębnego bonusu. Jeśli chcesz poznać aktualne profity, które daje w danym momencie kod promocyjny do Fortuny, wystarczy, że przewiniesz stronę na samą górę. Tam umieszczone są kluczowe informacje na temat tego, jaki jest honorowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny i jakie bonusy wiążą się z jego zastosowaniem. 

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuny? 

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?Omawiany w tym tekście kod promocyjny Fortuny można zastosować tylko w jednym momencie, czyli podczas zakładania konta gracza online. Jak dokładnie przebiega rejestracja u tego bukmachera, opisujemy poniżej w osobnym rozdziale, teraz zaznaczmy jedynie, że wymaga ona tylko podania kilku danych osobowych, ustalenia danych do logowania i zaznaczenia oświadczeń. Szybka rejestracja sprowadza się więc do wypełnienia 1-ekranowego formularza, na którym znajduje się także miejsce, gdzie można wpisać przygotowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny. Pole zatytułowane jest „Kod promocyjny” i jest nieobowiązkowe, czyli jeśli pozostawisz je niewypełnione, konto gracza i tak zostanie zarejestrowane. Jeśli więc bardzo Ci się śpieszy i nie masz czasu na sprawdzanie, jaki jest aktualny i akceptowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny, możesz pominąć pole „Kod promocyjny”. Fortuna, co trzeba jednak w tym miejscu podkreślić, umożliwia rejestrację konta gracza tylko 1 raz, tak więc jeśli nie sięgniesz po oferowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny, zakładając konto gracza, stracisz tę możliwość nieodwołalnie. 

Jak wpisać kod promocyjny Fortuny? 

Chociaż wpisanie właściwego hasła w pole „Kod promocyjny” nie jest żadną filozofią, warto wiedzieć, że nie zawsze gracz musi samodzielnie przepisywać zdobyty kod Fortuny. Jeśli bowiem klikniesz na tej stronie w wybrany link lub przycisk, który kieruje do formularza rejestracji w serwisie z zakładami bukmachera Fortuna, kod promocyjny uzupełni się automatycznie. Po przejściu na stronę wystarczy więc tylko sprawdzić, czy aktualny kod promocyjny do Fortuny na pewno się wyświetla i po uzupełnieniu pozostałych danych można zakończyć proces rejestracji. 

Jeśli natomiast wchodzisz na stronę bukmachera w inny sposób, np. wpisując cały adres strony internetowej bezpośrednio w pasek adresu, pole „Kod promocyjny” zapewne pozostanie puste. W takiej sytuacji możesz rzecz jasna zwyczajnie przepisać udostępniony przez bukmachera Fortuna kod promocyjny, ale musisz uważać, by nie popełnić żadnej literówki (wtedy kod promocyjny nie zadziała). Dlatego lepszym rozwiązaniem jest użycie opcji „kopiuj – wklej”, gdyż dzięki temu podany zostanie niezmieniony, uznawany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny. 

Jak otrzymać kod promocyjny Fortuny? 

Jak otrzymać kod promocyjny Fortuna?Instrukcja, jak i gdzie wpisać kod promocyjny do Fortuny, jest więc wyjątkowo prosta, a w przypadku gdy klikniesz w podawany przez nas kod Fortuny: MAKSYMALNYBONUS, nie musisz robić już nic więcej, by uzyskać szansę na zwiększony bonus powitalny. Jednak trzeba mieć się na baczności, bo jak mówi przysłowie „nie wszystko złoto, co się świeci” i tak samo, nie każdy znaleziony w sieci kod promocyjny jest prawidłowy i aktualny. Przede wszystkim bukmacher Fortuna kod promocyjny co jakiś czas zmienia, dlatego na części stron internetowych widnieje kod promocyjny, który jest zwyczajnie przeterminowany. Taki nieaktualny kod Fortuny jest szkodliwy o tyle, że jeśli posłużymy się właśnie nim, stracimy możliwość zwiększenia oferowanego standardowo bonusu powitalnego – a więcej tego typu okazji już nie będzie (przypomnijmy, że rejestracja może być wykonana tylko 1 raz). Bonus dla nowych graczy zostanie w takiej sytuacji przyznany w zwykłej, ogólnodostępnej wersji. 

Pytanie brzmi więc: jak otrzymać kod promocyjny Fortuny, który będzie aktualny i skuteczny? Cóż, należy wykorzystać kod promocyjny, który publikowany jest na wiarygodnej i rzetelnej stronie internetowej – na takiej, na której właśnie jesteś. W naszym serwisie czuwamy nad tym, by podawane informacje na temat legalnej branży bukmacherskiej w Polsce były zawsze aktualne. Tak samo przygotowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny publikowany na tej stronie jest na 100% prawidłowy i ważny. Dlatego jeśli masz zamiar założyć konto gracza w Fortunie, po prostu kliknij w dowolny link służący do rejestracji, który znajduje się na tej stronie i zwiększ swoje szanse na to, by uzyskać ponadstandardowy bonus powitalny w Fortunie. 

Jak wygląda szybka rejestracja konta gracza w Fortunie? 

Rejestracja osobistego konta użytkownika to warunek możliwości gry online u legalnego bukmachera w Polsce (wynika to z obowiązujących zapisów ustawy hazardowej). Rejestracja pozwala na weryfikację wieku graczy, jednak nie od razu trzeba zakładać w pełni zweryfikowane konto gracza – na początek można założyć konto tymczasowe, korzystając z rejestracji uproszczonej. Fortuna także zapewnia taką opcję, dzięki której nawet 1 minuta wystarczy, by uzyskać konto gracza i bonus powitalny oraz móc rozpocząć obstawianie zakładów. 

Fortuna - rejestracja online

Jak wygląda rejestracja w Fortunie krok po kroku? Żeby otworzyć formularz rejestracyjny, należy wejść do serwisu bukmachera Fortuna i kliknąć przycisk „rejestracja” (znajduje się on w prawym górnym rogu strony). Możesz też kliknąć w wyróżnione pole znajdujące się u góry tej strony lub inny link, który przeniesie Cię bezpośrednio do panelu rejestracji w Fortunie. Formularz ma tylko jedną stronę i należy w nim wpisać dane personalne, takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i PESEL (nie dotyczy obcokrajowców). W panelu rejestracyjnym konieczne jest też ustalenie danych do logowania się na konto gracza oraz zaznaczenie oświadczeń (np. o legalnym źródle pochodzenia środków na grę czy pełnoletniości) i opcjonalnie – zgód marketingowych. Pamiętaj też, że to w tym formularzu można podać udostępniony przez bukmachera Fortuna kod promocyjny (jeśli rejestrujesz się za pośrednictwem naszego linku, kod promocyjny będzie uzupełniony z automatu). Na koniec należy kliknąć przycisk „zarejestruj” i przejść do swojej poczty e-mail. Znajdziesz tam e-mail weryfikacyjny, a w nim link, który należy kliknąć.  

Fortuna - rejestracja konta gracza

Po weryfikacji e-mailowej tymczasowe konto gracza jest już aktywne: możesz się na nie zalogować, zasilić je depozytem oraz wykorzystać bonus powitalny (także ten powiększony przez kod promocyjny). Niestety nie wszystkie funkcjonalności są dostępne dla graczy z kontem tymczasowym. Konto gracza tego rodzaju nie pozwala na wypłatę pieniędzy na rachunek bankowy, ma też limit wartości wygranej z pojedynczego kuponu, limit maksymalnej wpłaty i jest ograniczone czasowo. Nierzadko też jeden z bonusów wchodzących w skład bonusu powitalnego dostępny jest dopiero po dokonaniu pełnej weryfikacji konta gracza. 

Jak uzyskać stałe konto gracza w Fortunie? 

Wymienione ograniczenia można łatwo zlikwidować – wystarczy tymczasowe konto gracza przekształcić w konto stałe. Pełna rejestracja może być wykonana na 2 sposoby. Po pierwsze w sposób bardziej tradycyjny: w panelu zarządzania kontem należy uzupełnić brakujące dane i przesłać skan dowodu osobistego, a po jego pozytywnej weryfikacji przez pracownika firmy bukmacherskiej, konto gracza uzyska status stałego. Jednak dla klientów wybranych banków, Fortuna ma inny sposób na weryfikację, czyli opcję mojeID. Tożsamość użytkownika zostaje potwierdzona w oparciu o zalogowanie się do systemu bankowości internetowej, dlatego wszystko dzieje się błyskawicznie i w pełni automatycznie, a gracz nie musi udostępniać skanu swojego dokumentu tożsamości.  

Pełna rejestracja - Fortuna

Stałe konto gracza nie obowiązują wymienione wcześniej ograniczenia, a jeśli któryś bonus powitalny był wcześniej zablokowany, teraz powinien zostać zwolniony. 

Promocje dla nowych i dla stałych graczy w Fortunie 

Bardzo różnorodne bonusy i promocje bukmacherskie udostępniane są przez wielu bukmacherów – zwłaszcza tych, którzy oferują zakłady bukmacherskie przez Internet. Niektóre promocje skierowane są do nowych graczy i mają zachęcić ich do założenia konta gracza (w tym bonus powitalny i kod promocyjny), jednak często bonusy oferowane są też użytkownikom, którzy mają konto gracza w serwisie bukmacherskim już od pewnego czasu. Sprawdźmy teraz, jakie bonusy i promocje przygotowuje zazwyczaj bukmacher Fortuna. 

Klasyczny bonus powitalny Fortuny 

Fortuna - bonus powitalnyBonus dla nowych graczy to nagroda dla użytkownika za to, że założył konto gracza i może on mieć bardzo różną postać. Bukmacher Fortuna bonus powitalny przyznaje bardzo często w formie całego pakietu bonusów, które dają graczowi korzyści o odmiennym charakterze. Bonus dla nowych graczy może więc być darmowym zakładem (freebetem, bonusem bez depozytu), który pozwala postawić zakłady w pełni bezpłatnie. Bonus powitalny to też często zakład bez ryzyka (cashback), dzięki któremu początkujący gracz minimalizuje ryzyko utraty własnych pieniędzy – zakład wnosi za własne środki, jednak w razie przegranej bukmacher zwraca mu stawkę zakładu (całą lub część). Równie popularny jest bonus od depozytu, czyli bonus, który zwielokrotnia kwotę wpłaconego depozytu. Bukmacher Fortuna nierzadko oferuje jako bonus dla nowych graczy bonus 3-elementowy, czyli rejestracja konta gracza może zostać nagrodzona jednocześnie freebetem, cashbackiem i bonusem od depozytu. 

Bonus powitalny bukmachera Fortuna jest nieustannie doskonalony, dlatego jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie bonusy w danym momencie go tworzą i jaka jest ich wartość, sprawdź aktualizowaną na bieżąco ramkę u góry tej strony. Pamiętaj też, że znajdziesz w niej kod promocyjny do Fortuny, dzięki któremu podstawowy bonus dla nowych graczy może być dużo atrakcyjniejszy. 

Fortuna – kod promocyjny zwiększający bonus powitalny 

Artykuł, który czytasz, poświęcony został przede wszystkim opisowi tego, czym jest, jak działa i jak otrzymać kod promocyjny Fortuny, dlatego jeśli dotarłeś aż tutaj, wiesz już o nim niemal wszystko. W skrócie: oferowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny może „podkręcić” bonus powitalny: zwiększając kwotę bonusowych środków albo dorzucając nowy bonus. Kod Fortuny należy wykorzystać, rejestrując konto gracza – wpisując go w specjalny polu „Kod promocyjny” (a jeśli formularz rejestracyjny otworzyłeś przy użyciu naszego odnośnika, kod promocyjny Fortuny zaciągnie się do formularza automatycznie). Opublikowany przez operatora zakładów bukmacherskich Fortuna kod promocyjny jest więc banalnie prosty w użyciu, nietrudno go znaleźć, a może znacząco zwiększyć bonus dla nowych graczy – dlaczego więc pozwolić przejść takiej okazji koło nosa? 

Promocje i bonusy dla zarejestrowanych graczy 

Fortuna - promocje dla stałych graczyOferta powitalna w Fortunie przedstawia się naprawdę profesjonalnie – bukmacher udostępnia bowiem nie tylko atrakcyjny bonus powitalny, ale też możliwość jego zwiększenia poprzez kod promocyjny. Fortuna na tym jednak nie poprzestaje i stale oferuje mnóstwo promocji również dla użytkowników, którzy już posiadają konto gracza. Po pierwsze bukmacher często wypuszcza bonusy i promocje czasowe, które dotyczą najczęściej ważniejszych meczów i różnych wydarzeń sportowych. Dla przykładu, kiedy polska reprezentacja występuje na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej, rozpoczyna się tenisowy turniej Australian Open czy zapowiada się ciekawa gala KSW, Fortuna ma dla graczy promocje, które zachęcają do aktywnego typowania rywalizacji sportowej. W ramach oferty promocyjnej można wtedy otrzymać freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy zwiększające kursy zakładów itd. Czasem bukmacher Fortuna organizuje też rywalizację typerów (gracze, którzy znajdą się w czołówce rankingu, otrzymują bonusy i/lub nagrody pieniężne czy rzeczowe), a na stałe dostępna jest promocja na grę bez podatku” (12-procentowy podatek od każdego zakładu pokrywany jest przez organizatora zakładów). 

Bukmacher Fortuna – oferowane zakłady bukmacherskie 

Sprawdźmy teraz, na jakie zakłady bukmacherskie można wykorzystać bonusy oferowane przez bukmachera Fortuna (kod promocyjny, bonus powitalny i inne promocje). Trzeba przyznać, że Fortuna ma wyjątkowo szeroką ofertę zakładów wzajemnych, która obejmuje nie tylko zakłady sportowe. Ale po kolei. Zakłady bukmacherskie na sport to w serwisie bukmacherskim Fortuny najważniejsza część oferty: ogromną liczbę zakładów znajdą miłośnicy piłki nożnej, ale też innych popularnych sportów, typu koszykówka, siatkówka, tenis czy MMA. Bukmacher przygotowuje zakłady na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, a liczba rynków jest bardzo rozbudowana. W Fortunie można obstawiać też e-sporty – dostępnych jest wiele gier i bardzo dużo wydarzeń e-sportowych. Sport można oczywiście typować przedmeczowo iFortuna - zakłady sportowe w trakcie trwania meczu (zakłady na żywo). Te ostatnie zapewniają często dodatkową atrakcję, ponieważ bukmacher Fortuna udostępnia tysiące transmisji z rozmaitych wydarzeń sportowych, więc można w jego serwisie oglądać wybrane spotkanie i jednocześnie je obstawiać. Bonus powitalny, kod promocyjny i inne stałe czy czasowe promocje można wykorzystać przede wszystkim na rozmaite zakłady sportowe. 

Zakłady bukmacherskie można też w Fortunie stawiać na sporty wirtualne, czyli generowane przez program komputerowy wydarzenia wzorowane na konkretnych dyscyplinach sportowych. Takich sportów jest tu kilka (np. wirtualne wyścigi koni, psów czy żużel). Chociaż przebieg wirtualnych gier sportowych jest losowy, jednak opiera się o prezentowane statystyki zawodników i drużyn, a same mecze czy wyścigi pokazywane są na żywo na komputerowych animacjach. Ogromną zaletą takich zakładów jest ich całodobowa dostępność, dlatego mogą być ciekawą alternatywą dla typowania prawdziwego sportu, gdy w danym momencie nie ma czego obstawiać”. 

Fortuna - gry karciane - bonusyInną alternatywną kategorią zakładów oferowanych przez bukmachera Fortuna są zakłady na wirtualne gry karciane. Zadaniem gracza jest typowanie wyniku symulowanej przez specjalny program gry np. w pokera i ta opcja również działa przez 24 godziny na dobę. Zarówno zakładom na sporty wirtualne, jak i na gry karciane towarzyszą często dedykowane im promocje. To, czy postawimy na nie zakłady, wykorzystując bonus powitalny (zwykły lub zwiększony przez kod promocyjny), Fortuna określa w regulaminie promocji. 

Dodajmy też, że w Fortunie można typować zakłady na wydarzenia dotyczące polityki, rozrywki, finansów itp. 

Jak można stawiać zakłady u bukmachera Fortuna? 

Fortuna - aplikacja mobilnaOrganizator zakładów bukmacherskich Fortuna oferuje je na stronie internetowej, przez aplikację mobilną oraz w punktach stacjonarnych. Zakłady online i mobile można obstawiać oczywiście dopiero po założeniu konta gracza, ale jak opisywaliśmy, rejestracja jest szybka i łatwa. Serwis internetowy bukmachera jest bardzo intuicyjny i przejrzysty, a oferowane funkcjonalności (np. wyszukiwarki zakładów, statystyki sportowe, wyniki na żywo itp.) maksymalnie ułatwiają grę. Fortuna oferuje też bardzo liczne transmisje meczów live oraz match-trackery. Błyskawicznie można dokonać depozytu i wypłacić wygrane środki, a w razie jakichkolwiek problemów wsparciem służy biuro obsługi klienta (np. przez czat na żywo czy e-mail). Fortuna udostępnia na stronie internetowej także wiele pomocy merytorycznych – tam można szukać informacji, jak np. przebiega krok po kroku rejestracja, jak działa bonus powitalny czy kod promocyjny, jak obstawiać zakłady bukmacherskie w serwisie lub aplikacji mobilnej itp. 

Fortuna ma też największą liczbę punktów naziemnych w Polsce – w 2021 r. ich liczba przekracza ponad pół tysiąca. Nowoczesne i komfortowe lokale mają swoich wiernych fanów, a bukmacher Fortuna przygotowuje dla nich dedykowane promocje bukmacherskie (jednak bonus powitalny i kod promocyjny nie mogą być wykorzystane podczas gry w punktach). 

Bukmacher Fortuna – podstawowe informacje 

Fortuna to marka bukmacherska, która należy do spółki Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.”. Firma bukmacherska wchodzi w skład czeskiej „Fortuna Entertainment Group”, która jest liderem rynku zakładów bukmacherskich w naszej części Europy. Bukmacher przyjmuje w Polsce legalne zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych od 1996 r. Fortuna oferuje w Polsce również legalne zakłady bukmacherskie online i w tej dziedzinie jest pionierem na naszym rynku, była bowiem pierwszą w kraju firmą, której przyznane zostało zezwolenie na urządzanie zakładów przez Internet. Zezwolenie wydane w styczniu 2012 r. zostało przedłużone w dniu 22 stycznia 2018 r. pod numerem PS4.6831.22.2017. Fortuna od wielu lat znajduje się w czołówce firm bukmacherskich działających w Polsce legalnie i znana jest z wprowadzania rozmaitych innowacji. 

Fortuna jest też ważnym sponsorem polskiego sportu. Bukmacher ma na swoim koncie sponsoring klubów piłkarskich, takich jak np. Legia Warszawa, Stomil Olsztyn, Miedź Legnica, ponadto została sponsorem tytularnym I ligi piłkarskiej i piłkarskiego Pucharu Polski. Fortuna sponsorowała też inne dyscypliny sportowe, m.in. skoki narciarskie, koszykówkę czy MMA. 

Fortuna - sponsoring

Kod promocyjny Fortuny – pytania i odpowiedzi 

Powyżej wyjaśnione zostały wszystkie najważniejsze zagadnienia, dotyczące tego, czym jest i jak działa u bukmachera Fortuna kod promocyjny dla nowych graczy. Jeśli jednak potrzebujesz szybkiej ściągawki, poniżej zamieszczamy tzw. FAQ, czyli rozdział z kluczowymi pytaniami i odpowiedziami związanymi z tematem tego artykułu. 

Czym jest udostępniany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny? 

Stosowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny to hasło, które warto podać podczas rejestracji w serwisie bukmacherskim. Kod promocyjny Fortuny może zwiększać bonus dla nowych graczy, który otrzymują oni w zamian za rejestrację. U bukmachera Fortuna kod promocyjny nie jest więc samodzielnie występującym bonusem – jest ściśle związany z bonusem powitalnym. 

Dlaczego warto wykorzystać dostępny u bukmachera Fortuna kod promocyjny? 

Bonus powitalny to standardowy bonus, który gracz uzyskuje w nagrodę za założenia konta online. Jednak często bonus dla nowych graczy może być większy niż to wynika z ogólnodostępnej oferty promocji. Dla przykładu kod bonusowy może powiększyć wartość standardowego bonusu, dzięki czemu gracz będzie mógł postawić zakłady o większych stawkach i uzyskać większe wygrane. Dlatego właśnie warto sięgać po honorowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny – nic w ten sposób nie tracisz, a możesz sporo zyskać. 

Kto może wykorzystać przygotowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny? 

Oferowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny dedykowany jest graczom, którzy nie rejestrowali się wcześniej w serwisie i pierwszy raz zakładają tu konto gracza. Może się jednak zdarzyć i tak, że bukmacher Fortuna zaoferuje kod promocyjny także dla stałych graczy. 

Gdzie wpisać kod promocyjny do Fortuny dla nowych graczy? 

Przygotowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny powinien zostać podany podczas rejestracji indywidualnego konta gracza w specjalnym polu „Kod promocyjny”. Nie zawsze użytkownik musi go wpisywać samodzielnie – przejście do formularza przy użyciu linku znajdującego się na tej stronie powoduje, że kod promocyjny Fortuny „MAKSYMALNYBONUS” wyświetli się w polu formularza automatycznie. 

Czym różni się kod promocyjny, kod bonusowy i voucher Fortuny? 

Kod promocyjny Fortuny, kod bonusowy Fortuny czy voucher Fortuny niczym się nie różnią – w środowisku bukmacherskim te sformułowania stosowane są zamiennie. 

Czym różni się bonus powitalny i kod promocyjny Fortuny? 

Bonus powitalny u bukmachera Fortuna przyznawany jest internautom, którzy założą osobiste konto gracza. Bonus dla nowych graczy to standardowa promocja na start, dostępna dla wszystkich debiutantów w serwisie online. Tymczasem kod promocyjny Fortuny jest dodatkiem, który być może powiększy klasyczny bonus powitalny i taka możliwość dostępna jest tylko dla „wtajemniczonych” (choć w rzeczywistości zdobycie informacji, jaki jest aktualnie u bukmachera Fortuna kod promocyjny, nie jest wcale trudne). 

Czy można wykorzystać kod Fortuny później (po rejestracji konta)? 

Nie. Kod promocyjny dedykowany nowym graczom działa tylko wtedy, gdy zostanie podany w trakcie rejestracji konta gracza w przeznaczonym do tego celu polu. Po dokonaniu rejestracji kod promocyjny Fortuny już się graczowi na nic nie przyda. Na pocieszenie dodajmy, że Fortuna ma w swojej ofercie inne, bardzo ciekawe promocje i bonusy bukmacherskie, którymi warto się zainteresować. 

Co, jeśli kod promocyjny do Fortuny jest niepoprawny? 

Niejeden dostępny w Internecie kod promocyjny Fortuny okazuje się w praktyce nieskuteczny – czasem jest już nieaktualny, a czasem zwyczajnie niepoprawny. Jeśli wpiszesz taki kod Fortuny do formularza rejestracyjnego, Twój bonus powitalny pozostanie na zwykłym poziomie. Aby tego uniknąć, najlepiej jest wykorzystać prezentowany na tej stronie honorowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny. 

Jaki jest aktualny kod promocyjny Fortuny? 

Jeśli chcesz mieć możliwość zwiększenia bonusu dla nowych graczy, zastosuj przygotowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny (kod bonusowy), który brzmi: MAKSYMALNYBONUS. Konkretne profity wynikające z jego zastosowania wypisane są na samej górze strony, w polu umieszczonym bezpośrednio nad artykułem.

Przejdź na stronę bukmachera Fortuna - kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS będzie automatycznie wpisany w formularzu rejestracyjnym