Dziś jest: 4 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Mocny start Betters  – ambasador Bożydar Iwanow i freebety

Betters to najmłodszy legalny bukmacher online w Polsce, u którego można już obstawiać zakłady bukmacherskie. Na graczy czekają liczne freebety, a ambasadorem marki został popularny dziennikarz sportowy, Bożydar Iwanow. 

W serwisie bukmachera Betters znajdują się już zakłady sportowe, zakłady na e-sport, sporty wirtualne i interesujące produkty bukmacherskie takie jak cash-out (w tym cash-out częściowy i automatyczny) czy innowacyjny na polskim rynku bukmacherskim „zakład łańcuch” (wygrana jest możliwa nawet dla kuponu z kilkoma błędnymi typami).  

Poza tym bukmacher przygotował dla graczy kilka atrakcyjnych promocji: 

  • Freebet 20 zł – żeby otrzymać freebet o wartości 20 zł, należy w ciągu 3 dni od założenia konta obstawić zakład za stawkę min. 20 zł. 
  • Threebet (3 freebety) – należy postawić 3 zakłady o stawce min. 50 każdy i kursie min. 3.00, żeby otrzymać 3 freebety o wartości 20 zł każdy. 
  • 50 na 50 – żeby wziąć udział w promocji, należy po rejestracji wpłacić dowolny depozyt – co 50-ty gracz otrzymuje freebet 50 zł. 

Marka Betters należy do firmy SILESIA Entertainment Sp. z o.o.” z siedzibą w Cieszynie, która otrzymała zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich od Ministra Finansów w dniu 16 kwietnia 2021 r. pod numerem PS4.6831.7.2020. W promocji nowego bukmachera wspierać będzie znany i bardzo doświadczony dziennikarz sportowy, Bożydar Iwanow.

Sprawdź ofertę Betters

Komentarze