BonuSeria w STS – bonus 100 zł za każde 7 dni z zagranym kuponem

BonuSeria STS - zgarniaj bonusy za każdą serię kuponów

Bukmacher STS od pewnego czasu zaskakuje i rozpieszcza graczy wysypem stałych promocji, i to ofert nie byle jakich. Opisaliśmy już rewelacyjnego Game Changera, Wizjonera czy Odkrywcę. Tym razem skupimy się na BonuSerii, w której bukmacher nagrodzi Cię cotygodniowym bonusem za regularne obstawianie.

BonuSeria STS – zasady stałej promocji bukmachera

Zasady BonuSerii są bardzo proste, a wzięcie udziału w promocji nie ma wygórowanych wymagań. Na początek załóż konto w STS ze specjalnym kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zapisać się do promocji. Następnie wystarczy, że przez dowolne 7 dni z rzędu obstawisz w STS po przynajmniej 1 kuponie na dowolne zdarzenia, którego stawka wyniesie min. 30 zł, a kurs całkowity co najmniej 2.50. Kupon zostanie zaliczony do BonuSerii, jeśli nie zamkniesz go przy użyciu funkcji Cash-out. Nie ma znaczenia czy trafiłeś zagrany kupon, czy tym razem nie wyszło – dla udziału w promocji STS wymaga jedynie obstawienia kuponu.

Możesz zacząć Twoją BonuSerię w dowolnym momencie, a wymóg zagrania przez 7 kolejnych dni może być mylący. Nie istnieje tutaj bowiem kalendarzowy podział na tygodnie, a więc Twoja seria może wystartować w jakimkolwiek dniu tygodnia – nie musi być to poniedziałek.

Jeśli podołałeś zadaniu – siódmego dnia Twojej BonuSerii STS przyzna na Twoje konto gracza bonus w kwocie 100 zł. A już następnego dnia będziesz mógł postawić nowy kupon spełniający wymogi promocji, aby Twoja nowa BonuSeria rozpoczęła się samoistnie.
W sytuacji gdyby nie udało Ci się zagrać odpowiedniego kuponu w którymś dniu trwania BonuSerii – szkoda, gdyż tamtej serii nie będziesz mógł już dokończyć. Jednak to nie koniec świata, gdyż w każdej chwili będziesz mógł zacząć nową serię kuponów, aby już po 7 dniach otrzymać oczekiwany bonus.

Zasady obrotu bonusem 100 zł wygranym w BonuSerii STS

Abyś mógł naprawdę cieszyć się ze zdobywanych bonusów, bukmacher nie ustanowił przesadnie trudnych wymogów obrotu gratisowymi środkami. Aktywacji otrzymanego z BonuSerii bonusu musisz dokonać w ciągu 7 dni. Następnie będziesz potrzebował obstawienia dowolnego kuponu (z wyjątkiem zakładów specjalnych z kategorii „Hit Dnia”), za tylko jednokrotność kwoty Twojej nagrody, a więc 60 zł. Kurs całkowity kuponu powinien wynieść przynajmniej 1.91. Aby obrót został zaliczony, musisz postawić wygrany kupon.

Pamiętaj, że kupon rozliczony przez funkcję Cash-out, zaawansowany kupon systemowy Maxikombi oraz „Zakład bezpieczny” – nie biorą udziału w obrocie bonusem. Załóż konto w STS z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby rozpocząć Twoją pierwszą BonuSerię!

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Ranking stałych promocji bukmacherskich >>

<< Bonusy i promocje bukmacherów >>

<< Ranking bukmacherów do AKO >>

<< Darmowe typy bukmacherskie naszych ekspertów >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *