Dziś jest: 22 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

W Polsce już kilkanaście firm bukmacherskich przyjmuje w sposób legalny zakłady przez Internet. Każda z tych firm posiada zalety i wady, dlatego trudno jest jednoznacznie wskazać najlepszą firmę do obstawiania. Polecamy zapoznanie się z rankingiem najlepszych bukmacherów, który przygotowany został przez naszych ekspertów i który uwzględnia różne ważne czynniki.

Traf

Ocena redakcji: 2.2 / 5

Traf

 • Bukmacher Traf specjalizuje się w zakładach na wyścigi konne
 • Bukmacher oferuje zakłady w punktach stacjonarnych od 2010 r., a zakłady przez Internet od 2019 r.

Zalety

 • wyspecjalizowana oferta zakładów na wyścigi konne w Polsce
 • możliwość gry zarówno przez Internet, jak i w punktach naziemnych
 • transmisje live z gonitw dostępne online i w punktach sprzedaży

Wady

 • mało funkcjonalna strona internetowa
 • brak aplikacji mobilnej
 • brak zakładów na inne dyscypliny sportowe
 • brak bonusów i promocji
 • brak zakładów live
 • brak szybkiej rejestracji

Traf - informacje o bukmacherze

Nazwa bukmacheraTraf
Adres stronywww.trafonline.pl
Rok powstania firmy2010
Miejsce siedziby firmyPolska (Warszawa, ul. Kijowska 1)
Zezwolenie na działalność przez internet wydane w PolscePS4.6831.3.2018, wydanie dnia: 30 listopada 2018 r.
Minimalna wysokość wpłaty10 zł
Dostępne metody wpłatySzybki przelew i BLIK
Minimalna wysokość wypłaty1 gr
Dostępne metody wypłatyZwykły przelew na rachunek bankowy
Transmisje na stronieTak
Przydatne narzędziaWyniki, Statystyki, Typy dziennikarzy
Bonus powitalny i inne promocjeBrak
Kod promocyjnyBrak
Czy bukmacher Traf działa w Polsce legalnie?

Tak, spółka Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. otrzymała od Ministra Finansów zezwolenie na przyjmowanie zakładów przez internet. Zezwolenie o nr PS4.6831.3.2018 zostało wydane dnia 30 listopada 2018 r. Bukmacher przyjmuje także zakłady naziemnie, a punktów stacjonarnych bukmachera Traf jest w Polsce ok. 40.

Traf to firma prywatna czy należąca do Skarbu Państwa?

Spółka Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego – państwowego giganta zajmującego się urządzaniem gier hazardowych w Polsce. Traf jest więc firmą należącą do Skarbu Państwa.

Jakie dyscypliny sportu można obstawiać w Traf?

Bukmacher Traf przyjmuje zakłady wyłącznie na wyścigi konne. W ofercie bukmachera nie znajdziemy innych dyscyplin sportowych. Jeśli szukasz bukmachera posiadającego szerszą ofertę sprawdź firmy STS i Fortuna, czyli dwóch największych bukmacherów w Polsce, którzy umożliwiają wnoszenie zakładów nie tylko na wyścigi konne, ale także na wyścigi psów i wiele innych dyscyplin.

Czy poza spółką Traf inni bukmacherzy też mogą przyjmować zakłady na wyścigi konne?

Tak, wyścigi konne obstawiać można nie tylko w Traf, ale również u wielu innych legalnych bukmacherów. Warto sprawdzić ofertę dwóch największych firm bukmacherskich w Polsce: STS i Fortuna. Pełna lista legalnych w Polsce bukmacherów znajduje się tutaj – pamiętaj jednak, że nie każda z tych firm umożliwia wnoszenie zakładów na wyścigi konne.

 

Traf zakłady bukmacherskie – opinie i recenzja

Firma „Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.” oferuje wyłącznie zakłady sportowe na gonitwy konne. W punktach naziemnych bukmacher sprzedaje zakłady bukmacherskie od 2010 r., a od lipca 2019 r. oferuje je także przez Internet. Zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych online spółka otrzymała od Ministra Finansów 30 listopada 2018 r. i widnieje ono pod numerem PS4.6831.3.2018. Warto też wiedzieć, że „Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.” wchodzi w skład grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego, który jest spółką Skarbu Państwa.

Gdzie grać w Traf?

Traf – punkty naziemne

U bukmachera Traf zakłady bukmacherskie można zawierać w punktach stacjonarnych, które zlokalizowane są w wielu miastach na terenie Polski. Takich lokali w 2019 r. funkcjonuje około 40 i choć największa ich liczba mieści się w Warszawie, to obok punktów w innych dużych miastach, takich jak Wrocław, Kraków czy Gdańsk, lokale można też czasem znaleźć w znacznie mniejszych miejscowościach. Dlatego dokładne adresy punktów naziemnych najlepiej jest sprawdzić na stronie internetowej bukmachera w zakładce „Znajdź punkt”, gdzie ich lokalizacje zaznaczone są także na mapie Polski.

Traf online

Druga możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich na wyścigi konne to Traf online, co oznacza dostępność gry poprzez stronę internetową (w momencie uruchomienia serwisu bukmacher nie udostępnił aplikacji mobilnej). Standardowo zakłady internetowe w Polsce wymagają uprzedniego założenia konta gracza w serwisie i tu również wymagana jest rejestracja (procedurę opisujemy nieco później). Zarejestrowani gracze uzyskują dostęp do pełnej oferty zakładów na gonitwy konne ze wszystkich dostępnych torów, mogą wpłacać depozyty i zawierać zakłady. Typerzy mogą też sprawdzić zakłady na kolejne dni oraz skorzystać z zamieszczonych na stronie wyników i statystyk wyścigów, planów gonitw, szczegółowych informacji dotyczących typów oraz rodzajów dostępnych zakładów. W obstawianiu zakładów pomocne mogą okazać się prezentowane tu typowania specjalizujących się w tej tematyce dziennikarzy. Co więcej, w serwisie można również śledzić przebieg wybranych gonitw konnych – dzięki transmisjom na żywo. Opcja ta jest bezpłatna, nie ma też wymogu postawienia zakładu na dany wyścig czy też posiadania środków na grę na koncie, żeby móc obejrzeć transmisję online. Aby ułatwić graczom obstawianie zakładów na gonitwy konne, bukmacher Traf stworzył również osobną zakładkę „Jak grać”, w której znajdziemy opis poszczególnych rodzajów zakładów i systemów gry oraz inne przydatne wskazówki.

Rejestracja w Traf

W celu założenia osobistego konta gracza wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie internetowej. Konieczne jest wpisanie swoich podstawowych danych, takich jak m.in. imię i nazwisko, numer PESEL, adres, e-mail, dane do Traf - rejestracjalogowania czy numer rachunku bankowego. Niezbędne jest też zaznaczenie wymaganych zgód i oświadczeń (w tym o ukończeniu 18 r.ż.) oraz ustalenie limitów dotyczących gry w Traf online. Bukmacher musi także zweryfikować naszą tożsamość i pełnoletniość, dlatego niezbędnym krokiem jest przesłanie fotokopii dokumentu tożsamości. Po pozytywnej weryfikacji przeprowadzonej przez bukmachera, która nie powinna zająć więcej jak 15 minut, użytkownik otrzymuje e-mail z linkiem aktywacyjnym. Teraz wystarczy już tylko kliknąć przesłany link i wpłacić pierwszy depozyt, a zakłady na wyścigi konne w Traf online stoją przed nami otworem.

Traf zakłady bukmacherskie – oferta

Zakłady bukmacherskie w Traf można zawierać na gonitwy konne odbywające się na torach wyścigowych w Warszawie – Służewiec, we Wrocławiu – Partynice i Sopocie – Hipodrom, a także na wybranych torach znajdujących się we Francji. W ofercie bukmachera dostępne są różne typy zakładów, a także odmienne systemy gry.

Najprostszym typem zakładu jest zakład zwyczajny (ZWC), jeśli bowiem graczowi uda się poprawnie przewidzieć jedynie to, kto zostanie zwycięzcą wyścigu, jego kupon jest wygrany. Trudniej poprawnie obstawić zakład porządek (PDK), gdyż tu konieczne jest określenie, które 2 konie zajmą pierwsze i drugie miejsce, choć ich kolejność jest dowolna. Natomiast zakład dwójka (DWJ) wymaga dodatkowo sprecyzowania, który z 2 wytypowanych przez gracza koni zajmie pierwsze miejsce. Podobne zasady dotyczą kolejnych 2 typów zakładów, z tym że w zakładzie trójka (TRJ) dodatkowo trzeba obstawić konia, który zakończy wyścig na trzecim miejscu, a w zakładzie czwórka (CZW) – także konia, który zajmie miejsce czwarte. Wszystkie wymienione typy zakładów to zakłady jednogonitwowe, które dostępne są zarówno w punktach naziemnych, jak i online. W punktach stacjonarnych można ponadto wnosić zakłady wielogonitwowe – czyli dubla (DBL), tripla (TPL), kwinta (KWN) i septyma (SPT) – które są kombinacjami zakładów jednogonitwowych. Warto zaznaczyć, że choć w momencie uruchomienia serwisu internetowego Traf zakłady wielogonitwowe nie są tu dostępne, bukmacher zapowiada, że po niedługim czasie znajdą się też w ofercie zakładów online.

Zakłady bukmacherskie na wyścigi konne można również obstawiać w 2 różnych systemach. System BOX służy do typowania zakładów jednogonitwowych i stosuje się do obstawianego konia, podczas gdy system ŚCIANA umożliwia wytypowanie wszystkich wystawianych w wyścigu koni.

Wpłaty i wypłaty w Traf

Jeśli chcesz dokonać wpłaty na konto gracza w Traf online, masz do dyspozycji 2 metody, czyli szybki przelew, a także płatność przez system BLIK. Na tle innych bukmacherów oferujących zakłady bukmacherskie w Polsce przez Internet wybór opcji w zakresie dokonywania wpłat jest więc bardzo mały i ze względu na wygodę graczy na pewno przydałoby się go poszerzyć. Mimo wszystko warto podkreślić, że dostępne metody wpłat są bezpieczne, a pieniądze powinny zasilić konto natychmiast po dokonaniu depozytu. Z kolei wypłaty muszą być najpierw zatwierdzone przez dział finansowy bukmachera, dlatego choć z reguły procedura nie powinna zająć zbyt dużo czasu, w określonych przypadkach może to potrwać nawet 7 dni roboczych.

Obsługa klienta i pomoc w Traf

Jeśli chodzi o kwestie związane z obsługą konta, jego rejestracją i weryfikacją, a także bezpieczeństwem, kluczowe wyjaśnienia zamieszczono w zakładce „FAQ”. Poza tym warto też zajrzeć do Traf - Jak grać?wskazówek znajdujących się na wspomnianej już podstronie „Jak grać?”. W razie pytań czy jakichś problemów z obsługą konta gracza można też skorzystać z bezpośredniej pomocy pracowników działu obsługi klienta. Bukmacher Traf w zakładce „Kontakt” zamieścił formularz kontaktowy, adres skrzynki e-mail oraz numer infolinii. Brakuje więc tu jedynie czatu na żywo, który jest ostatnio bardzo popularną i powszechnie stosowaną możliwością kontaktu udostępnianą nie tylko w serwisach legalnych bukmacherów.

Bukmacher Traf – opinie

Bukmacher Traf specjalizuje się w zakładach bukmacherskich na gonitwy konne. Z jednej strony to niewiele, ponieważ pozostali legalni bukmacherzy w Polsce mają w swoich ofertach zakładów szeroki wybór dyscyplin sportowych. Z drugiej jednak strony żaden inny bukmacher w naszym kraju nie ma tak szerokiej oferty zakładów na wyścigi konne, dlatego każdy gracz, który ma ochotę zagrać na konie, w pierwszej kolejności powinien zapoznać się z ofertą Traf. Pokuśmy się jednak o małe podsumowanie i ocenę oferty bukmachera Traf.

Na pewno dużym postępem jest umożliwienie obstawiania zakładów przez Internet (więcej na temat obstawiania online u legalnych bukmacherów przeczytasz tutaj), dzięki czemu zakłady na  wyścigi konne stały się bardziej dostępne, a nie ograniczone tylko do tych osób, które mieszkają czy bywają w pobliżu punktu naziemnego Traf. Docenić też trzeba transmisje z gonitw, które można oglądać na żywo online lub w punktach stacjonarnych. Jeśli natomiast chodzi o samą stronę internetową, na pewno w momencie startu nie dorównuje ona serwisom innych bukmacherów i pod względem funkcjonalnym jest słabiej zaprojektowana. Nie znajdziemy tu też tak powszechnych bonusów bukmacherskich przeznaczonych dla nowych graczy czy innych promocji, aplikacji, która ułatwiałaby obstawianie zakładów na urządzeniach przenośnych czy też oferty zakładów na żywo. Czy bukmacher poprawi swoją usługę w tego typu obszarach, pokaże czas. Trzeba jednak pamiętać, że pasjonaci obstawiania wyścigów konnych i tak pewnie do niego przyjdą.

Przejdź na stronę bukmachera Traf